L'biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Produkty z serii Moc Natury WAX to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.

Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.

Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.

Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.

Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.

Produkt zalecany jest do włosów:

- suchych i trudnych do ułożenia

- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją

- chlorowaną lub słoną wodą

- łamliwych i pozbawionych blasku

Całkiem fajne

Używam jej 2-3 razy w tygodniu na 15-60 minut, zależnie od tego ile mam czasu. Włosy są po niej miękkie, lśniące, przyjemne w dotyku i nie są przyklapnięte (co często mi się zdarza po innych maseczkach).

Zapach kojarzy mi się z fryzjerem i nie jest ani ładny ani brzydki. Przyjemna konsystencja. Łatwo się zmywa z włosów, wystarczy spłukać. Po olejowaniu bardzo to doceniam ;).

Stosowałam wcześniej wersję do włosów przetłuszczających się, ale wydaje mi się że działała słabiej niż ta.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

uzywam ją od lat

Kupuje odżywkę już od kilku lat, dzięki namowie przyjaciółki.
Od razu może i nie było efektów, ale po dłuższym stosowaniu z szamponem i serum moje włosy wreszcie są długie i nie zniszczone.
Ja używam jej jak normalnej odżywki tzn. zaraz po zmyciu szamponu, trzymam chwilę i spłukuję.
Włosy po niej ładnie się układają. Widzę że są nawilżone i pełne życia. Włosy co 2 miesiące rozjaśniam i codziennie prostuje. Odzywki wymieniam co kilka opakowań na inne z tej marki.
Wszyscy znajomi zachwycają się blaskiem moich włosów- ja też.

Plusy:
ładny zapach
niska cena, często w promocji
nawilża i odżywia włosy

Używam tego produktu od: kilka lat

rozczarowanie

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami kupilam ten produkt. trzymalam 30 min pod czaepkiem moje wlosy
niestety
- wlosy po umyciu byly twarde zrobily sie jak jakis kask
- nie chcialy sie ukladac
-nie byly sypkie
-matowe
- zapach jest bardzo intensywny i nieprzyjemny
Mam wlosy sypkie, blyszczace. Ostatnio zniszczylam je troche czesta zmiana koloru i chcialam lekko je wzmocnic niestety ta odzywka tylko pogorszyla ten stan. Uzylam jej 2 razy i oddalam kolezance.

Używam tego produktu od: november
Ilość zużytych opakowań: december

Świetna

Zawsze mam ją w domu. Używam tylko tej albo zielonej. Świetnie regeneruje i moim zdaniem wzmacnia. Ratowała moje włosy, gdy były suche i zniszczone.
Ma przyjazny skład. Do tego ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: mniej więcej półtora roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

najlepsza maska

Jest to moim zdaniem najlepsza maska spośród wszystkich, które uzywałam do tej pory. Dodatkowym plusem jest czepek i próbka serum dołączona do opaowania, lubie takie prezenty :) Nakładam ja zasze pod czepek i dodaje odrobine mąki ziemniaczanej ;) Moje rozjaśnione włosy to uwielbiają, tylko po tej masce są tak miękkie :)

*****

Świetna maseczka! Polecam! Doskonale nawilża i odżywia wlosy, przyjemna w uzyciu, naturalny skład, pielęgnuje skórę glowy. Wspaniale wspomaga rozczesywanie, polecam kręconowłosym. Przyjemny owocowo-cukierkowy ale nie sztuczny zapach poprawia humor.
Pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilka, w planie 500ml.

Zawsze do niej wracam

Jest bardzo dobra, zawsze do niej wracam, Lbiotica to są jak dla mnie najlepsze maski w dobrej cenie. Kupuję je od kilku lat, są bardzo dobre. Uratowały kiedyś moje włosy które były bardzo zniszczone zabiegami fryzjerskimi i częstymi zmianami kolorów włosów :p używałam różnych rodzajó tych masek, wszystkie są super.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Bardzo dobra przez połowę opakowania

Kupiłam tę odżywkę, ponieważ moja mama używała takiej do włosó blond. Pierwsze kilka użyć odczuwałam super efekt. Włosy były miekie, miłe w dotyku, lśniące. Niestety moje włosy szybko się do niej przyzwycziły i teraz już efekty sa \'normalne\'. Mam zamiar ostawić ją na jakiś czas i na pewno do niej wrócić. Pięknie paknie i ma ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Bardzo dobry kosmetyk !

Mam włosy długię, lekko kręcone w bardzo dobrej kondycji, bo bardzo o nie dbam. Używam kosmetyku na całe włosy i skórę głowy zgodnie z zaleceniem- czepek i czapka na 1-2 godziny, az mi się zbyt mocno robi ciepło.\\\\nWłosy są miekkie, błyszczące, takie sypkie, wspaniale się po tej kuracji kręcą, nie obciąża. Używam systematycznie 1-2 razy w tygodniu i jestem bardzo zodowolona z efektu. Cena jak za tak fajny kosmetyk bardzo przystępna. Ogólnie dostępny, a do tego piękny zapach.

Średniaczek

Maskę tą nakładałam tylko na długość włosów od ucha. Po zużyciu opakowania efektów obiecanych przez producenta nie zauważyłam ale być może czas kuracji był za krótki.

+przyjazny skład
+całkiem przyjemny zapach
+łatwo się spłukuje
+włosy są nieco bardziej zdyscyplinowane i nie puszą się
+poręczne opakowanie

-zmiękcza włosy tylko po naprawdę długim trzymaniu pod czepkiem i opatuleniu ciepłym ręcznikiem, przy skróconym czasie działania efekt jest minimalny
-mało wydajny produkt, 250 ml zużyłam w 2 tygodnie przy myciu włosów co 2 dni

nie warto wydawać pieniędzy na to NIC

Jak dla mnie kicha straszna.

Mam włosy suche, często farbowane przez co zniszczone.
Nie polecam tej maski, bo:
- Bardzi gęsta konsystencja utrudnia nakładanie
- maska obciąża niemiłosiernie włosy
- nie wpływa pozytywnie na włosy, nie zauważyłam żadnego efektu, ani połysku, a tym bardziej regeneracji
- po zastosowaniu czuje,że moje włosy się lepią pomimo wielokrotnego płuskania

Plusy produktu to bardzo przyjemny zapach i mega wydajność, nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: jedno - męczę

Jestem zadowolona, pomaga w rozczesaniu włosów

Mam długie włosy, które bez odżywki bardzo bardzo trudno rozczesać- nie wiem czemu, bo farbuję bardzo rzadko
mam dość gęste włosy- może dlatego

zatem testuję ciągla jakieś maseczki i odżywki

tej uzywałam podczas stosowania szamponu z wyłącznie natualnych składników, bez sls, bez tej maseczki zatem włosów bym chyba nie była w stanie rozczesać

obecnie znalazłam szampon, po którym rzadko już czegoś uzywam..( choć niestet z sls)

do tej maseczki raczej powrócę,
plusy:

skład
zapach
świetnie się włosy po niej rozczesują!
wydajna
warto dłużej potrzymać na włosach- dołączony jest foliowy czepek :-)

minusik:
przy częstym długim stosowaniu, troszkę się włosy przetłuszczają, ale co jakiś czas warto nakładać

polecam tym, którzy mają gęste i długie włosy

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

absolutnie NIC

Jak dla mnie kicha straszna.

Mam włosy suche, często farbowane przez co zniszczone.

Maska jest gęsta bardzo, cięzko się nakłada. Włosy po niej ciężko rozczesać, nie są tak gładkie i śliskie jak po innych maskach. nie robi absoltnie NIC- nie regeneruje, nie odżywia, przynajmniej ja nic takiego nie zaobserwowałam.

Inne produkty firmy L\'biotica (miałam jeszcze ze 2 inne maski tej marki) też nie działały. Dla mnie za gęste, dodatkowo zero efektu.

Daję gwiazdkę za zapach;)

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 1 w trakcie