Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Nie, nie, nie
  • Pierwsze co mi sie nie spodobało zapach, śmierdzi okropnie, efektu rozgrzewania nie doświadczyłam, ferelny egzemplarz? Konsystencja leista aż za bardzo. Nie sądzę, by to serum dawało jakiekolwiek sefekty wyszczuplające nawet z dietączy ćwiczeniami.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• lipa
  • niby malam, niby uzywalam , niby efektow wypatrywalam ale nie moglam sie doczekac az sie skonczy .
    grzalo, palilo, przygladalam sie, nic z tego. ale w sumie kto wierzy w takie cuda... polecila mi go kolezanka , bo grzanie to owszem czuc. nic wiecej a dwie dychy kosztuje lub nawet 25 czasami.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Dlaczego nie kupiłabym tego produktu drugi raz...

Jak zwykle obiecywanie, nowe technologie, perfekcyjne składniki i to uczucie rozgrzania. Bo było takie, czasem nie do zniesienia, musiałam zmywać preparat, bo nie rozgrzewało, a piekło sprawiając przy tym ból. Czy ujędrnia i przyczynia się do pozbycia się cellulitu? Smarowalam 2 razy dziennie i uważam, że inne kosmetyki sprawdzają się lepiej. Do tego jest w nieporęcznej tubie, która nie pozwala na "wykończenie" kosmetyku, musiałam go rozciąć. Zawiodłam się na nim, uważam, że za tą cenę można otrzymać lepszy kosmetyk. (już nie mówiąc o podobno okropnym składzie...)

PLUSY:
    -konsystencja
    -dostępność
    -cena

+/-
    -rozgrzewanie

MINUSY:
    -efekty mizerne

Ilość zużytych opakowań: Jedno 250ml

Chcesz pochwalić makertea za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekty są,ale czy od niego?
  • Kupiłam ciekawa tego rozgrzewania,bo jestem zmarzluchem no i mam straszny problem z cellulitem.

* Produkt znajduje się w wygodnej tubie,ale po użyciu mniej wiecej połowy produkty trzeba ją przeciąć,bo nie da rady wycisnąć więcej.

* Zapach całkiem ok,dosyć świeży.Nie jest nachalny.

*Produkt ma dosyć gęstą konsystencję.Przyjemnie się nakłada.Wchłania się całkiem szybko.

* Z tym efektem rozgrzewającym,to różnie jest.Czasem wręcz pali,jakbyśmy wrócili z mrozu do ciepłego mieszkania,czesem lekko grzeje a czasem nie grzeje wcale. Ciężko mi stwierdzić od czego to zależy,bo czasem nałożę mało i grzeje,a czasem dużo i nic.

*Produkt dobrze nawilża skórę.

*Ciężko mi ocenić jego działanie antycellulitowe,ujędrniające.Używałam go wraz z ćwiczeniami.Początkowo przez pierwsze 3 tyg. używałam codziennie wieczorem (jestem leniuszkiem i 2 razy dziennie smarować mi się nie chciało).Później przez ok.2 tygodnie używałam 3-4 razy w tygodniu też po razie.Po pierwszych 3 tygodniach zauważyłam,że skóra na pupie jest trochę bardziej jędrna i cellulit coś tam się zmniejszył,a moja pupa to jeden wielki cellulit ;(.Na udach tak średnio mam z nim problem,więc też jakiegoś widocznego efektu nie zauważyłam.
    Po tych 2 tygodniach używania 3-4 razy w tygodniu (czyli po 5-6 tyg.używania) skóra na pupie jest mega jędrna.Cellulit zmniejszył się o połowę ;o Aż nie mogę się przestać na nią patrzeć.Na udach też się zmniejszył,ale nie ma tak wielkiej różnicy jak na pupie.Ciężko mi stwierdzić,czy to rzeczywiście zasługa tego kremu czy ćwiczeń,a myślę,że krem na penwo jakiś udział w tym miał.

*Nie wierzę w to,że krem może wysmuklić sylwetkę,że zrobi jakiś ubytek w centymetrach i tego nie robi.Centrymetry lecą od ćwiczeń tak jak zwykle.

*Jeśli chodzi o wydajność,to nie jest to zbyt wydajny produkt,szczególnie gdyby ktoś chciał używać na większy obszar ciała i to 2 razy dziennie lub częściej.Mi wystarczył na 6 tyg.używania raz dziennie na uda i pośladki i to nie zawsze codziennie.

*Dostępny jest w każdej drogerii,w każdym większym markecie,także z dostępnością problemu nie ma.Cena,to ok.16-18 zł/250 ml.Czasem na promocji w Rossmanie za jakiś 13 zł.

Myślę,że jeszcze pewnie go kupię.Dodam,że nie zauważyłam u siebie zaczerwienia skóry od niego.

Używam tego produktu od: 6 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam już trzeciego opakowania. Jest naprawdę dobry. Szybko się wchłania, nie lepi się nie wałkuje. ma delikatny zapach. Gęstą konsysyencje - przez co jest dość wydajny. Skóra po kilku tygodniach używania jest wyraźnie nawilżona elastyczniejsza i bardziej napięta. Wiadomo samo serum nie zmniejszy nam rozmiaru pupy czy ud w magiczny sposób ale naprawdę pomaga. Ja stosuję na wieczór, codziennie a jak mam wolne popołudnie i mogę śmigać w dresach to 2 razy dziennie - lubię uczucie rozgrzewania jakie daje. Co moim zdaniem jest istotne to to, że mimo ze rozgrzewa to nie zaczerwienia skóry.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić _cup of tea_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Na prawdę udany produkt kolejnej polskiej firmy.

+ Opakowanie.
    + Wydajność.
    + Efekt rozgrzewający.
    + Działanie npinające skórę.
    + Dostępność.

- Pomimo diety i aktywności fizycznej oraz masaży mój cellulitis nie uległ zmniejszeniu
    - Cena dla niektórych może być zbyt wysoka.

Byłam zadowolona podczas jego stosowania. Ale uwaga bo efekt rozgrzewający jest na prawdę silny. Polecam jedynie na okres jesienno-zimowy

Używam tego produktu od: marzec 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że coś może na mnie tak dobrze działać.
  • Produkt oceniam pozytywnie. Zakupiłam go po tym jak kolezanka mi go pożyczyła. Już minute po nałozeniu produkt zaczyna rozgrzewać. Czasami jest to przyjemne czasami jest troche za ciepło, czasami pali, a czasmi nnic się nie dzieje. Mi rozgrzewanie nie przeszkadza, bo przynajmniej czuje, że cos sie dzieje. Od dwoch miesiecy moje uda i pupa naprawde się poprawiły. Stosuje dwa razy dziennie

Ilość zużytych opakowań: 1 skończyłam, jestem w trakcie kończenia drugiego

Chcesz pochwalić matyldaniemo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemnie rozgrzewa
  • Balsam bardzo ładnie pachnie, a efekt rozgrzewający jest naprawdę przyjemny Jeśli chodzi o wyszczuplanie, to specjalnych efektów jakoś nie zauważyłam, ale nie oszukujmy się, samo smarowanie balsamem nikogo nie wyszczupli, do tego potrzebne są ćwiczenia fizyczne i dieta. Balsam co najwyżej może pomóc i to dopiero po dłuższym czasie regularnego stosowania, i dlatego zamierzam kontynuować jego używanie.

Chcesz pochwalić JoaMari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem facetem i spokojnie moge go polecic. Oczywiscie nie chodzilo mi o zaden celulit, wiadomo Regularnie cwicze, biore termogeniki doustnie, ale jak wielu facetow mam problem z pewna iloscia "trudnej" tkanki tłuszczowej na brzuchu. Mam ogólnie okolo 12% tkanki tłuszczowej, wiec nie wiele, ale stare zapasy na brzuszku to jakas masakra. Musze przyznac ze ten produkt doskonale wspomaga niwelowanie tej nieprzyjemnej przyjaciółki "oponki" Osobiscie bardzo lubie cieplo po uzyciu produktu. Zauważyłem rowniez wieksza potliwosc w miejscu posmarowania, podczas treningu. Ja smaruje sie 3 razy dziennie o ile czas na to pozwala. Na mnie działa.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1. Jestem w polowie drugiego.

Chcesz pochwalić shampre za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedzieć...
  • Kupiłam ten balsam, bo szukałam czegoś ujędrniającego do ciała. Balsam miał delikatnie rozgrzewać skórę, niestety efekt nie jest najprzyjemniejszy i trwa nawet do 20 min, potem pojawia się uczucie swędzenia. Używam kilka razy w tygodniu na zmianę z innymi kosmetykami. Skóra jest bardziej napięta, o cellulicie wypowiedzieć się za bardzo nie mogę, bo na razie nie mam z tym problemu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia_nrb za czytelną i pomocną recenzję?