Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Dziewczyny uważajcie
  • Dziewczyny nie kupujcie go!
    Ja zignorowałam recenzje i go kupiłam. Nigdy się tak nie czułam, A UŻYŁAM GO TYLKO RAZ!
    Mdłości i zawroty głowy to pestka, ale nie wiem jakim cudem takie coś może wystepować po balsamie!!?
    Skóra najpierw mnie palila, po 2-3 minutach zaczęła tak sdzieć, że drapiąc się doleciałam pod prysznic, zmyłam te cholerstwo, ale swędziało dalej przez cały dzień koniec końców podrapałam się do krwi (mam króciutkie paznokcie). Nie można stać, siedzieć nic. W głowie tez kręciło mi się cały dzień. Nie dałam rady w pracy obsługiwać klientek. Na koniec dnia dostałam dreszczy i takiego przeraźliwego zimna jakbym wgl gorączki dostała.
    UWAŻAJCIE NA TO!

Używam tego produktu od: Niestety wgl go użyłam
    Ilość zużytych opakowań: Żadne, pierwsze wylądowało w koszu!

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • +rozgrzewa miejsca, gdzie został aplikowany;
    +niedrogi;
    +redukuje cellulit, bez szału, ale daje radę przy dodatkowych ćwiczeniach i diecie;
    +ładnie pachnie;
    +ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza po ciele;

-opakowanie, kupiłam go drugi raz i dzieje się dokładnie to samo, wieczko się nie domyka po pierwszym otwarciu, część serum wycieka i przysycha, nie wygląda to estetycznie a i nie nadaje się, żeby go gdzieś zabierać;
    -uczulił mnie, nigdy nic mnie nie uczulało, dlatego jest to dla mnie dość dziwne. stosuje go z dłuższymi odstępami czasowymi między opakowaniami, wtedy jest ok.
    -wolno się wchłania;

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • Kupiłam go ze względu na niską cenę, nie spodziewałam się wielkich rezultatów, ale pozytywnie mnie zaskoczył!
    Ma ładny, niemęczący zapach, jest wygodny w aplikacji, nie brudzi, a co najważniejsze- DZIAŁA! Używam go niecały miesiąc, raz tylko nakładam i wsmarowuję go, a wieczorem stosuję metodę wyczytaną w internecie ( smaruję uda, pośladki i owijam się folią, siadam pod kocyk i tak 40 minut dziennie ). Rezulaty są widoczne gołym okiem, celulit jest mniej widoczny. Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić MoniQsia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem masochistką
  • Niestety recenzja nie będzie pełna, bo zastosowałam go tylko kilka razy. Skusiła mnie cena i pozytywne opinie, zapach i konsystencję ma przyjemna ale to wszystko. Myslałam, że spłonę po nałożeniu. Nastawiałam się na uczucie pieczenia ale to przeszło moje oczekiwana. Skóra była podrażniona i rozpalona. Ewidentnie mnie uczulił. Robiłam kilka podejść, w końcu wylądował w koszu. Zalecam alergiczkom ostrożność. Używam tego produktu od: już nie używam. Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, potem wylądowało w koszu.

Chcesz pochwalić helllove za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorączka każdego wieczoru
  • Bardzo się dziwie sobie samej, że jeszcze nie dodałam recenzji tego kosmetyku, który nota bene, towarzyszy mi chyba od momentu gdy dowiedziałam się co to jest cellulit (a to było już kilka lat temu ). Nie ma sensu się rozpisywać. Eveline produkuje cało serię wyszczuplaczo-reduktorów cellulitu i, trzeba przyznać - dają radę. Jednak nie oszukujmy się. Bez diety i ćwiczeń, (ja dodatkowo jeszcze chodzę na masaż wyszczuplający) i systematyczności nie ma mowy o działaniu. Kiedy te wszystkie elementy współgrają efekt jest spory. Ten "balsam" (bardziej krem) nałożony na skórę grzeje jak rozpalony piec, jest dość wydajny ale niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać aż się wchłonie, powszechnie dostępny, cena również przyzwoita. Ogólna ocena - mocne 4 :-D

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować ale przez dłuższy czas
  • Używam tego produktu od 2 miesięcy, ostatnio przestałam, bo zaczęłam uzywać kremu na rozstępy tej samej firmy. Nie mam dużego cellulitu, ale po tym kremie faktycznie nie widzę już tego problemu, może miała na to też wpływ dieta i ćwiczenia.
    Myślę, że warto się przemęczyć (uczucie gorąca po nałożeniu balsamu) i poobserwować swoje ciało po stosowaniu tego kosmetyku, bo może pomóc.

Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Pieczenie i swędzenie nie do zniesienia! Zużyłam pół opakowania i nie dałam rady używać go dalej. Jedyny plus to wygładzenie skóry i jakie-takie ujędrnienie, ale poza tym męka i horror. Poza tym dodaję pół gwiazdki, bo krem uświadomił mnie, że nie ma szans, żeby cellulit zniknął od używania kremu nie dajmy się oszukiwać producentom!

Używam tego produktu od: raz rok temu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogłoby być lepiej
  • Jedyne co widać i czego jestem pewna to dosyć fajnie nawilża i wygładza skóre (a może to dlatego że aż dwa razy dziennie stosowałam). Rozgrzewa, ale nie stosowałam kosmetyku bardzo grubej warstwy (nie lubie czekać aż się wchłonie) i dla mnie pieczenie nie było bardzo uciążliwe.
    Nie jestem pewna jak z tym spalaniem tłuszczu: raczej nie zauważyłam dotychczas niczego przy stosowaniu przez około miesiąc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saltandsugar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wytrwałych
  • Kupiłam ten produkt kilka dni temu, bo szukałam czegoś ujędrniającego, wspomagającego walkę z cellulitem. Dziewczyny, powiedzmy sobie szczerze, żaden produkt, choćby nie wiem jak drogi był i jakby go producent nie zachwalał, nie ma takiej mocy, żeby nas odchudzić. Dlatego też nie spodziewam się takiego efektu.
    Muszę przyznać, że walczę ze sobą za każdym razem po jego nałożeniu... Szału można dostać z tym swędzeniem i pieczeniem... Co do jego rozgrzewającej formuły, to wiadomo, to Ci tłuszczu nie spali. Jest jednak dobra wiadomość, bo tak intensywne rozgrzewanie prowadzi do rozbicia komórek tłuszczu, rozrzedzenia ich, dzięki czemu przy wysiłku fizycznym możemy łatwiej go spalić. Ale takie rzeczy dzieją się przy wysiłku! nie podczas leżenia na kanapie i czekania na cud...

Plusy za:
    - widoczny, jak dla mnie, efekt ujędrnienia
    - wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej

Minusy:
    - zbyt mocny efekt rozgrzewania
    - zapach
    - wchłanianie (zbyt wolno, przez co trzeba dłużej wmasowywać i zaczynają piec dłonie)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam ale dla osob wytrzymałych!
  • Uzywam tego produktu 2 razy dzienne od okolo 2miesiacty I Smiało mogę powiedzieć że jestem zadowolona, to co ma w działaniu, sprawdziło się Nawet co do 'stymulacji spalania tluszczu'. Sylwetka jest smuklejsza a ciało jędrniejsze.
    Produkt dla wytrzymałych - bo rozgrzewa i to mocno a po czym skóra po prostu swedzi jak oszalala ze nie da rady sie nie drapac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić martalllke za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij