Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające
Produkt dostępny w 8 sklepach. Cena już od 15,49 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Nie polecam
  • Dziś użyłam drugi raz. Musiałam zmyć kosmetyk, skóra swędziała, paliła jak po poparzeniu. Do tego dostałam wysypki. Nie polecam. Czy to nie jest wystarczający powód do tego by odradzić używanie tego kosmetyku?

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Inka7805 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• uczulenie i czerwone krosty ;/
  • Wyrzuciłam tylko 17 zł w błoto. Miałam kiedys te biało zielone serum było super pomyślałam że odmiana była by ok bo zawsze kupywałam tamte i cóż delikatnie mówiąc się zawiodłam

- już po pierwszym uzyciu wyskoczyły mi czerwone krosty a skóra tak mnie swędziąła ze podrapałam się do krwi. Produkt beznadziejny a ja skruszona pojde po zielono biale serum

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: zaczelam jedno i wyrzucę

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Całkiem niezłe.
  • Serum oceniam jako całkiem niezłe. Ma swoje plusy: delikatnie ujędrnia i nawilża skórę, wygładza. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję, jest wydajny. Nie zauważyłam póki co efektu wyszczuplającego, ale nie oczekiwałam cudów. Jeśli chodzi o efekt rozgrzewania to może być i plusem i minusem. Nie wiem od czego to zależy, ale czasem posmarowane miejsca bardzo paliły, a czasami nie czułam tego tak bardzo.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Solie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt znikomy, a użytkowanie tragiczne
  • Wydaje mi się, że jakiekolwiek efekty po użytkowaniu tego kosmetyku to efekt placebo.
    Tego typu produkty nie sprawią, że schudniemy, owszem wygładzą nam skórę w najgorszych miejscach ale to moim zdaniem wszystko. To za mało w porównaniu z tym, co trzeba przeżyć używając tego serum.

Plusy:
    -wygładzenie
    - delikatne ujędrnienie, oczywiście tylko przy ćwiczeniach
    -cena w promocji

Minusy:
    - okropnie pali, dużo mogę znieść, ale to co serum robi z moimi udami to lekka przesada; nie da się usiedzieć w tym stosując body wrapping
    - znikomy efekt

Na pewno nie kupię, wolę jednak zwykły kosmetyk ujędrniający, który razem z ćwiczeniami może co nieco zdziałać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, nie mogę go wykończyć

Chcesz pochwalić piekny_wlos za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Używałam go do body wrappingu przez 3 tygodnie - dłużej nie dałam rady. Moje efekty to wygładzenie cellulitu i minimalnie szczuplejsze uda (bez diety jakiejś specjalnej i zero ćwiczeń).
    Grzeje on jak piec hutniczy, a pod folią, to już w ogóle - parzy - nie da się siedzieć, nie da się leżeć - trzeba chodzić, skakać, cokolwiek by odwrócić uwagę na tę godzinę/dwie :P, więc w sumie, biorąc pod uwagę efekty, jakie obiecuje producent, to dobrze
    Pomimo że moje uda nie należą do najszczuplejszych, nazwałabym je normalnymi, typowo-kobiecymi, to zależało mi najbardziej na wygładzeniu cellulitu tu i na pupie - uda zostały pięknie wygładzone (nie całkiem, co jest oczywiste, ale duża część), ale i delikatnie wyszczuplały, co mnie bardzo zaskoczyło; pupy niestety nie ruszyło, no ale będę próbować jeszcze, tylko z innym serum. Dlaczego? Bo pomimo dobrej wytrzymałości na efekty termiczne, nie lubię ich. Po prostu nie lubię. Ani chłodzących ani grzewczych.

Generalnie dla ekstremistek polecam. Ja poszukam czegoś bez takich efektów termicznych, a z równie dobrym efektem na skórze .

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić gosia499 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyszczupklający to on nie jest.
  • Wiadomo, że za taka cene cudów nie bedzie i nie bylo.
    Stosowany po treningu, podrzymuje rozgrzanie ciała i to jest plus.
    Jeżeli chodzi o gubienie cm, to nie sadze,ze to efekt stosowaniua.
    Leista konsystencja, dosc wydajna.
    Nie trzeba duzo, by poczuc piczenie, czy cieplo o ile wysiłek był intensywny,
    Bawią mnie komentarze,ze nie rozgrzewałm stosowalam po intensywnym wysiłku (crosfit, cardio 60 min.,a nie 10 min.brzuszków..) czy po szybkim prysznicu i zawsze dzialała.
    Podsumowujący, nie wyszczupla,ale rozgrzewa.

Używam tego produktu od: dówch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xkaciulax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na wyszczuplenie się nie nastawiałam..
  • Nie wierzę w magiczne kremy które wyszczuplają , więc od niego tego nie wymagałam.
    PLUSY:
    +ujędrnia
    +rozgrzewa
    +wygodna tubka
    +ładnie pachnie
    MINUSY:
    -znikome efekty
    -kiedy się nim posmarowałam po krótkiej chwili miałam rumieńce na twarzy
    -nie wydajny
    Produkt nie jest zły , ale nie polecam.Za tą cenę można kupić fajniejszy , bardziej wydajny balsam który nie będzie robił na twarzy"buraczka".Dodam że nie mam problemu z rozszerzonymi naczynkami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie
  • Pierwsze co mi sie nie spodobało zapach, śmierdzi okropnie, efektu rozgrzewania nie doświadczyłam, ferelny egzemplarz? Konsystencja leista aż za bardzo. Nie sądzę, by to serum dawało jakiekolwiek sefekty wyszczuplające nawet z dietączy ćwiczeniami.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lipa
  • niby malam, niby uzywalam , niby efektow wypatrywalam ale nie moglam sie doczekac az sie skonczy .
    grzalo, palilo, przygladalam sie, nic z tego. ale w sumie kto wierzy w takie cuda... polecila mi go kolezanka , bo grzanie to owszem czuc. nic wiecej a dwie dychy kosztuje lub nawet 25 czasami.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Chcesz pochwalić kate5241 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Dlaczego nie kupiłabym tego produktu drugi raz...

Jak zwykle obiecywanie, nowe technologie, perfekcyjne składniki i to uczucie rozgrzania. Bo było takie, czasem nie do zniesienia, musiałam zmywać preparat, bo nie rozgrzewało, a piekło sprawiając przy tym ból. Czy ujędrnia i przyczynia się do pozbycia się cellulitu? Smarowalam 2 razy dziennie i uważam, że inne kosmetyki sprawdzają się lepiej. Do tego jest w nieporęcznej tubie, która nie pozwala na "wykończenie" kosmetyku, musiałam go rozciąć. Zawiodłam się na nim, uważam, że za tą cenę można otrzymać lepszy kosmetyk. (już nie mówiąc o podobno okropnym składzie...)

PLUSY:
    -konsystencja
    -dostępność
    -cena

+/-
    -rozgrzewanie

MINUSY:
    -efekty mizerne

Ilość zużytych opakowań: Jedno 250ml

Chcesz pochwalić makertea za czytelną i pomocną recenzję?