Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Polecam
  • Jestem facetem i spokojnie moge go polecic. Oczywiscie nie chodzilo mi o zaden celulit, wiadomo Regularnie cwicze, biore termogeniki doustnie, ale jak wielu facetow mam problem z pewna iloscia "trudnej" tkanki tłuszczowej na brzuchu. Mam ogólnie okolo 12% tkanki tłuszczowej, wiec nie wiele, ale stare zapasy na brzuszku to jakas masakra. Musze przyznac ze ten produkt doskonale wspomaga niwelowanie tej nieprzyjemnej przyjaciółki "oponki" Osobiscie bardzo lubie cieplo po uzyciu produktu. Zauważyłem rowniez wieksza potliwosc w miejscu posmarowania, podczas treningu. Ja smaruje sie 3 razy dziennie o ile czas na to pozwala. Na mnie działa.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1. Jestem w polowie drugiego.

Chcesz pochwalić shampre za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedzieć...
  • Kupiłam ten balsam, bo szukałam czegoś ujędrniającego do ciała. Balsam miał delikatnie rozgrzewać skórę, niestety efekt nie jest najprzyjemniejszy i trwa nawet do 20 min, potem pojawia się uczucie swędzenia. Używam kilka razy w tygodniu na zmianę z innymi kosmetykami. Skóra jest bardziej napięta, o cellulicie wypowiedzieć się za bardzo nie mogę, bo na razie nie mam z tym problemu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia_nrb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • 5,5/6 punktów
  • W lutym postanowiłam osiągnąć pewien cel - marzy mi się 6cm mniej w talii ;-) Od kilku lat mam jedną i tą samą wagę na poziomie 20 BMI. Dietetyk i trener zmierzyli, że najwięcej tkanki tłuszczowej znajduje się u mnie na brzuchu a w rodzinie odnotowano dużą ilość osób z otyłością brzuszną, więc zalecono mi zadbanie o pilnowanie tej części ciała, miałam więc dodatkową motywację

Od 8 miesięcy uczęszczałam 3x w tygodniu na siłownię i miałam zbilansowaną dietę na utrzymanie wagi przy jednoczesnym modelowaniu sylwetki. Efekt? Więcej mięśni, mniej tkanki tłuszczowej tak ogólnie... a w talii równiutko 1cm mniej :/. Kiedy kolejne ćwiczenia nic nie dały - sięgnęłam po krem mając nadzieję na zwiększenie efektu.

Na podstawie opinii wybrałam recenzowany Jego efekt można określić, jako "co może zdziałać krem przy jędrnej skórze, nagromadzeniu t.t i dużej oporności tej partii ciała na zmianę + zbilansowana dieta + ruch".

Używałam 2x dziennie codziennie, od początku września do końca października - na tyle mi wystarczył na sam niewielki brzuszek

Efekt? Nie zmieniając wagi, diety i ilości ćwiczeń - poszedł 1cm. Jak na krem jest to to, czego oczekiwałam, jednak maks gwiazdek byłby, jakby efekt był spektakularny i spadłoby mi np. 3cm

Słowo o paleniu. Musiałam się po nakremowaniu obwiązać folią, żeby naprawdę zaczęło przypiekać, niemniej nie był to dla mnie ból nie do zniesienia, raczej upierdliwe szczypanie.
    Podobnie, jeśli ubrałam bawełnianą koszulkę i nakryłam się kołdrą.
    Ale jeśli nakremowałam się, ubrałam i normalnie zaczynałam lub kończyłam dzień, to rzadko czułam cokolwiek.

Moje zdanie w tym temacie: każdy ma inny próg bólu i warto najpierw na sobie przetestować, czy będzie bolało czy nie, zanim przestraszy się opinii innych.
    Mam też pękające naczynka w stopniu lekkim i usuniętego żylaka. W trakcie używania kremu nie odnotowałam popękanych naczynek na brzuchu.

Czy poprawia jędrność? Nie mnie oceniać, bo nie mam z tym problemu (albo nie widzę :P), niemniej zauważyłam, że po nałożeniu kremu skóra miała ładny wygląd i była bardzo jedwabista w dotyku. Myślę, że ktokolwiek ma problem z jędrnością - uzyska zadowalający efekt.

Czy kupię ponownie? Efekt przyszedł już w połowie tubki i do jej wykończenia nie pogłębił się. Teraz chcę spróbować czegoś innego z tej samej serii.

Używam tego produktu od: Września
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ilta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Poleciła mi go moja mama. Kupiłam, czytam efekt rozgrzewający, myślę 'serio? bzdura' więc nałożyłam go sporą ilość na uda i pupę w końcu redukuje cellulit prawda?
    Po jakiś 10 min poczułam.
    Palił jak ogień! Skóra czerwona. Myślałam, że będę twarda ale nie musiałam iść go zmyć i już następnym razem nie nakładałam tyle i da się wytrzymać.
    Po każdym użyciu należy umyć dłonie bo tam też daje ostro popalić, a ból między palcami nie należy do najprzyjemniejszych.
    Zapach może nie jest jakiś specjalnie ładny ale tragedii nie ma
    Może aż takich efektów jak napisane na opakowaniu "perfekcyjnie wyrzeźbiona talia osy" nie ma ale skóra jest bardzo napięta i jeśli chodzi o cellulit to trochę ćwiczeń plus serum i są efekty.

Polecam zimą. Samotny wieczór- się nasmarować, wskoczyć pod kołdrę, herbatka, dobra książka, grzeje pod kołdra. Cudo

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić smoczyca_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Używałam tego balsamu jakiś czas temu i właśnie zastanawiam się czy kupić go ponownie. Oczywiście chyba żadna z nas nie liczy na to że bez ćwiczeń, sam balsam w magiczny sposób sprawi że cellulit zniknie, ale nawilża i ujędrnia bardzo fajnie. Nie podoba mi się tylko ten efekt gorąca... ale da się przeżyć No i zapach taki sobie.

PLUSY :
    *Bardzo ładnie ujędrnia i nawilża skórę
    *Niedrogi

MINUSY:
    *Ten cały "termoefekt" mocno odczuwalny, odpada dla wrażliwej skóry
    *Zapach mógłby być lepszy, mnie troche męczył

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić k31092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziewczyny uważajcie
  • Dziewczyny nie kupujcie go!
    Ja zignorowałam recenzje i go kupiłam. Nigdy się tak nie czułam, A UŻYŁAM GO TYLKO RAZ!
    Mdłości i zawroty głowy to pestka, ale nie wiem jakim cudem takie coś może wystepować po balsamie!!?
    Skóra najpierw mnie palila, po 2-3 minutach zaczęła tak sdzieć, że drapiąc się doleciałam pod prysznic, zmyłam te cholerstwo, ale swędziało dalej przez cały dzień koniec końców podrapałam się do krwi (mam króciutkie paznokcie). Nie można stać, siedzieć nic. W głowie tez kręciło mi się cały dzień. Nie dałam rady w pracy obsługiwać klientek. Na koniec dnia dostałam dreszczy i takiego przeraźliwego zimna jakbym wgl gorączki dostała.
    UWAŻAJCIE NA TO!

Używam tego produktu od: Niestety wgl go użyłam
    Ilość zużytych opakowań: Żadne, pierwsze wylądowało w koszu!

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula !!
  • +rozgrzewa miejsca, gdzie został aplikowany;
    +niedrogi;
    +redukuje cellulit, bez szału, ale daje radę przy dodatkowych ćwiczeniach i diecie;
    +ładnie pachnie;
    +ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza po ciele;
    +idealny do body wrapping !

-opakowanie, kupiłam go drugi raz i dzieje się dokładnie to samo, wieczko się nie domyka po pierwszym otwarciu, część serum wycieka i przysycha, nie wygląda to estetycznie a i nie nadaje się, żeby go gdzieś zabierać;
    -wolno się wchłania;

EDIT:
    z 4 gwiazdek i "całkiem niezły" spadł na 1 i "uczula!!". wyskakują mi na ciele (w miejscach stosowania kremu) swędzące, czerwone kropki. początkowo myślałam, że to jakaś dziwna choroba, udałam się do dwóch dermatologów, żaden za bardzo nie wiedział, co to może być.
    jedno opakowanie kremu skończyłam i miałam przerwę, zapominałam żeby go kupić i kropki zniknęły. kupiłam następne opakowanie i faktycznie wszystko się potwierdziło, przy za częstym stosowaniu kropki faktycznie wracają.

mogę go stosować raz w miesiącu, a wielka szkoda, bo na prawdę go lubiłam;

Używam tego produktu od: 6 miesięcy/edit: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • Kupiłam go ze względu na niską cenę, nie spodziewałam się wielkich rezultatów, ale pozytywnie mnie zaskoczył!
    Ma ładny, niemęczący zapach, jest wygodny w aplikacji, nie brudzi, a co najważniejsze- DZIAŁA! Używam go niecały miesiąc, raz tylko nakładam i wsmarowuję go, a wieczorem stosuję metodę wyczytaną w internecie ( smaruję uda, pośladki i owijam się folią, siadam pod kocyk i tak 40 minut dziennie ). Rezulaty są widoczne gołym okiem, celulit jest mniej widoczny. Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić MoniQsia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem masochistką
  • Niestety recenzja nie będzie pełna, bo zastosowałam go tylko kilka razy. Skusiła mnie cena i pozytywne opinie, zapach i konsystencję ma przyjemna ale to wszystko. Myslałam, że spłonę po nałożeniu. Nastawiałam się na uczucie pieczenia ale to przeszło moje oczekiwana. Skóra była podrażniona i rozpalona. Ewidentnie mnie uczulił. Robiłam kilka podejść, w końcu wylądował w koszu. Zalecam alergiczkom ostrożność. Używam tego produktu od: już nie używam. Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, potem wylądowało w koszu.

Chcesz pochwalić helllove za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorączka każdego wieczoru
  • Bardzo się dziwie sobie samej, że jeszcze nie dodałam recenzji tego kosmetyku, który nota bene, towarzyszy mi chyba od momentu gdy dowiedziałam się co to jest cellulit (a to było już kilka lat temu ). Nie ma sensu się rozpisywać. Eveline produkuje cało serię wyszczuplaczo-reduktorów cellulitu i, trzeba przyznać - dają radę. Jednak nie oszukujmy się. Bez diety i ćwiczeń, (ja dodatkowo jeszcze chodzę na masaż wyszczuplający) i systematyczności nie ma mowy o działaniu. Kiedy te wszystkie elementy współgrają efekt jest spory. Ten "balsam" (bardziej krem) nałożony na skórę grzeje jak rozpalony piec, jest dość wydajny ale niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać aż się wchłonie, powszechnie dostępny, cena również przyzwoita. Ogólna ocena - mocne 4 :-D

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij