Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Dziewczyny uważajcie
  • Dziewczyny nie kupujcie go!
    Ja zignorowałam recenzje i go kupiłam. Nigdy się tak nie czułam, A UŻYŁAM GO TYLKO RAZ!
    Mdłości i zawroty głowy to pestka, ale nie wiem jakim cudem takie coś może wystepować po balsamie!!?
    Skóra najpierw mnie palila, po 2-3 minutach zaczęła tak sdzieć, że drapiąc się doleciałam pod prysznic, zmyłam te cholerstwo, ale swędziało dalej przez cały dzień koniec końców podrapałam się do krwi (mam króciutkie paznokcie). Nie można stać, siedzieć nic. W głowie tez kręciło mi się cały dzień. Nie dałam rady w pracy obsługiwać klientek. Na koniec dnia dostałam dreszczy i takiego przeraźliwego zimna jakbym wgl gorączki dostała.
    UWAŻAJCIE NA TO!

Używam tego produktu od: Niestety wgl go użyłam
    Ilość zużytych opakowań: Żadne, pierwsze wylądowało w koszu!

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • +rozgrzewa miejsca, gdzie został aplikowany;
    +niedrogi;
    +redukuje cellulit, bez szału, ale daje radę przy dodatkowych ćwiczeniach i diecie;
    +ładnie pachnie;
    +ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza po ciele;

-opakowanie, kupiłam go drugi raz i dzieje się dokładnie to samo, wieczko się nie domyka po pierwszym otwarciu, część serum wycieka i przysycha, nie wygląda to estetycznie a i nie nadaje się, żeby go gdzieś zabierać;
    -uczulił mnie, nigdy nic mnie nie uczulało, dlatego jest to dla mnie dość dziwne. stosuje go z dłuższymi odstępami czasowymi między opakowaniami, wtedy jest ok.
    -wolno się wchłania;

Ilość zużytych opakowań: drugie opakowanie

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • Kupiłam go ze względu na niską cenę, nie spodziewałam się wielkich rezultatów, ale pozytywnie mnie zaskoczył!
    Ma ładny, niemęczący zapach, jest wygodny w aplikacji, nie brudzi, a co najważniejsze- DZIAŁA! Używam go niecały miesiąc, raz tylko nakładam i wsmarowuję go, a wieczorem stosuję metodę wyczytaną w internecie ( smaruję uda, pośladki i owijam się folią, siadam pod kocyk i tak 40 minut dziennie ). Rezulaty są widoczne gołym okiem, celulit jest mniej widoczny. Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić MoniQsia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem masochistką
  • Niestety recenzja nie będzie pełna, bo zastosowałam go tylko kilka razy. Skusiła mnie cena i pozytywne opinie, zapach i konsystencję ma przyjemna ale to wszystko. Myslałam, że spłonę po nałożeniu. Nastawiałam się na uczucie pieczenia ale to przeszło moje oczekiwana. Skóra była podrażniona i rozpalona. Ewidentnie mnie uczulił. Robiłam kilka podejść, w końcu wylądował w koszu. Zalecam alergiczkom ostrożność. Używam tego produktu od: już nie używam. Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, potem wylądowało w koszu.

Chcesz pochwalić helllove za czytelną i pomocną recenzję?
  • gorączka każdego wieczoru
  • Bardzo się dziwie sobie samej, że jeszcze nie dodałam recenzji tego kosmetyku, który nota bene, towarzyszy mi chyba od momentu gdy dowiedziałam się co to jest cellulit (a to było już kilka lat temu ). Nie ma sensu się rozpisywać. Eveline produkuje cało serię wyszczuplaczo-reduktorów cellulitu i, trzeba przyznać - dają radę. Jednak nie oszukujmy się. Bez diety i ćwiczeń, (ja dodatkowo jeszcze chodzę na masaż wyszczuplający) i systematyczności nie ma mowy o działaniu. Kiedy te wszystkie elementy współgrają efekt jest spory. Ten "balsam" (bardziej krem) nałożony na skórę grzeje jak rozpalony piec, jest dość wydajny ale niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać aż się wchłonie, powszechnie dostępny, cena również przyzwoita. Ogólna ocena - mocne 4 :-D

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować ale przez dłuższy czas
  • Używam tego produktu od 2 miesięcy, ostatnio przestałam, bo zaczęłam uzywać kremu na rozstępy tej samej firmy. Nie mam dużego cellulitu, ale po tym kremie faktycznie nie widzę już tego problemu, może miała na to też wpływ dieta i ćwiczenia.
    Myślę, że warto się przemęczyć (uczucie gorąca po nałożeniu balsamu) i poobserwować swoje ciało po stosowaniu tego kosmetyku, bo może pomóc.

Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Pieczenie i swędzenie nie do zniesienia! Zużyłam pół opakowania i nie dałam rady używać go dalej. Jedyny plus to wygładzenie skóry i jakie-takie ujędrnienie, ale poza tym męka i horror. Poza tym dodaję pół gwiazdki, bo krem uświadomił mnie, że nie ma szans, żeby cellulit zniknął od używania kremu nie dajmy się oszukiwać producentom!

Używam tego produktu od: raz rok temu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Trogir za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogłoby być lepiej
  • Jedyne co widać i czego jestem pewna to dosyć fajnie nawilża i wygładza skóre (a może to dlatego że aż dwa razy dziennie stosowałam). Rozgrzewa, ale nie stosowałam kosmetyku bardzo grubej warstwy (nie lubie czekać aż się wchłonie) i dla mnie pieczenie nie było bardzo uciążliwe.
    Nie jestem pewna jak z tym spalaniem tłuszczu: raczej nie zauważyłam dotychczas niczego przy stosowaniu przez około miesiąc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saltandsugar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla wytrwałych
  • Kupiłam ten produkt kilka dni temu, bo szukałam czegoś ujędrniającego, wspomagającego walkę z cellulitem. Dziewczyny, powiedzmy sobie szczerze, żaden produkt, choćby nie wiem jak drogi był i jakby go producent nie zachwalał, nie ma takiej mocy, żeby nas odchudzić. Dlatego też nie spodziewam się takiego efektu.
    Muszę przyznać, że walczę ze sobą za każdym razem po jego nałożeniu... Szału można dostać z tym swędzeniem i pieczeniem... Co do jego rozgrzewającej formuły, to wiadomo, to Ci tłuszczu nie spali. Jest jednak dobra wiadomość, bo tak intensywne rozgrzewanie prowadzi do rozbicia komórek tłuszczu, rozrzedzenia ich, dzięki czemu przy wysiłku fizycznym możemy łatwiej go spalić. Ale takie rzeczy dzieją się przy wysiłku! nie podczas leżenia na kanapie i czekania na cud...

Plusy za:
    - widoczny, jak dla mnie, efekt ujędrnienia
    - wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej

Minusy:
    - zbyt mocny efekt rozgrzewania
    - zapach
    - wchłanianie (zbyt wolno, przez co trzeba dłużej wmasowywać i zaczynają piec dłonie)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam ale dla osob wytrzymałych!
  • Uzywam tego produktu 2 razy dzienne od okolo 2miesiacty I Smiało mogę powiedzieć że jestem zadowolona, to co ma w działaniu, sprawdziło się Nawet co do 'stymulacji spalania tluszczu'. Sylwetka jest smuklejsza a ciało jędrniejsze.
    Produkt dla wytrzymałych - bo rozgrzewa i to mocno a po czym skóra po prostu swedzi jak oszalala ze nie da rady sie nie drapac.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić martalllke za czytelną i pomocną recenzję?
  • BYŁY PRZEBOJE
  • Balsamiku używałam przy ćwiczeniach (siłownia, jazda na rolkach) i widzialam efekty:
    -skóra napięta
    -jędrna
    -mniejszy cellulit
    Przy pierwszym użyciu było cięzko - efekt rozgrzewający był nie do zniesienia! Na szczęście z każdym kolejnym użyciem już było lepiej. Wariantu rozgrzewającego najlepiej więc stosować w zimie.

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale 3 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić moooniiikaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak !
  • Kupiłam skuszona promocją i było warto

+ rozgrzewa
    + używałam jako wspomagacz do ćwiczeń ( nakładałam warstwę balsamu na brzuch i boczki po czym zawijałam pasem do ćwiczeń, efekt : 3 x więcej potu niż przy ćwiczeniach bez niego )
    + napina i ujędrnia skórę
    czy pomaga w zwalczaniu cellulitu - trudno mi ocenić ponieważ nie mam cellulitu jako tako

Nie oczekujmy cudów , że smarując się serum i nie robiąc kompletnie nic brzuch uda i pośladki zostaną wyszczuplone

Odejmuję pół gwiazdki za zapaszek, który nie jest najprzyjemniejszy ....

Używam tego produktu od: 3 miesięceIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić Gabiii92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie odradzam
  • Zakupiłam 2 opakowania gdyż skusiła mnie promocja w sklepie, ok. 12 zł za opakowanie.

Niestety jestem rozczarowana produktem, zapach nie przypadł mi do gustu. Dodatkowo nie czuć rzadnych efektów termoaktywnych o których mowa na opakowaniu. Cellulit także nie zmalał. Skóra nie nabrała elastyczności dzięki temu serum. W tej cenie lepiej zainwestować w jakiś dobry krem nawilżająco ujedrniający niż wydawać kasę na ten produkt. Zdecydowanie odradzam.

Po pierwszym miesiącu zaczełam używać produktu sporadycznie by skończyć produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić caarolin za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 36 raz(y)
  • Grzeje czy szczypie?
  • Balsam jak balsam. W cenie jaką ma oczekuje jedynie delikatnego nawilżenia oraz przyjemności z użytkowania.
    Tu nie otrzymuje tego. To naprawdę nie jest nic wielkiego walnąć do balsamu trochę więcej gliceryny żeby kosmetyk robił cokolwiek. Tu jest ni pies ni wydra... Ni to balsam pielęgnacyjny, ni to serum na rozstępy (bo o pomocy przy usunięciu takowych wcale nie ma mowy, nie czarujmy sie). Pachnie nie za ładnie. Lekko szczypie.
    Z braku laku dobry kit.Używam tego produktu od: Używałam ok miesiącaIlość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam za rozsądną cenę
  • Kupiłam ten balsam, ponieważ jak zwykle skusiły mnie obietnice na opakowaniu
    Po miesiącu stosowania potwierdzam większość opinii o odchudzającej stronie balsamu: to totalna fikcja. Z resztą nie tego się spodziewałam. Chciałam walki z cellulitem oraz ujędrnienia.
    Cellulit jakoś też się nie zmniejszył. Natomiast skóra na pewno jest jędrniejsza. Jest też gładsza, ale to chyba po prostu systematyczność stosowania sprawiły, że jest po prostu bardziej nawilżona.
    Polecam balsam na zimę. Rozgrzewa i ten efekt jest do wytrzymania przy 20 stopniach w domu. W lato przy 25 albo po gorącej kąpieli to rozgrzanie może być wręcz nieprzyjemne.
    Balsam ma fajny zapach, lekko cytrusowy, dobrze się wchłania i jest stosunkowo tani.
    Mogę go polecić nie spodziewającym się cudu dziewczynom szukającym balsamu ujędrniającego.
    Jedna uwaga: trzeba być systematyczną.
    I ostrzeżenie: balsam absolutnie nie będzie się nadawał dla osób o wrażliwej skórze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić spatlese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Balsam rozgrzewa BARDZO. Jeżeli ktoś jest na to wrażliwy to nie polecam.

Jak dle mnie jest w porządku. Skóra jest po nim miła w dotyku, gładka i napięta. Jeżeli chodzi o redukcję cellulitu to działa, ale tylko wspomagany masażem. Jest jednak na tyle tłusty i na tyle wolno się wchłania, że idealnie się nadaje do masażu zarówno rękami jak i narzędziami.
    Oprócz tego jest tani, wydajny i dostępny w praktycznie każdym Rossmanie.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Goxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK DLA MNIE ZBYT HOT!
  • Lubie balsamy serii Slim ale ten jest dla mnie zbyt gorący! XD

PLUSY:

- rzeczywiście ujędrnia i sprawia że skóra jest bardziej "spójna", poprawia jej kondycję, choć inne produkty serii Slim 3D radzą sobie lepiej

- po nadwyrężeniu mięsni na plecach w czasie ćwiczeń bardzo mi pomógł, mieśćnie były smarowane tym kosmetykiem i ciepło bardzo łagodizło ból, po 3 dniach przestałom boleć, co ciekawe ciepło było o wiele intenswyniejsze niż przy "końkiej maści" a ból był łagodzony lepiej niż preparatami z apteki.

MINUSY:

- mimo jego farmaceutycznych włąściwości efekt rozgarzania jest dla mnie zbyt mocny by stosować ten blasam na cały brzuch i pośladki codziennie, nie potrafię wytrzymac tego uczucia ciepła/ niemal pieczenia,

- sprawił ż epo paru aplikacjach moja skóra stała sie nadwrażliwa, czerwieniła sie przy byle dotknięciu i łatwo ją było podrażnić co nigdy wcześniej nie miało mijesca,

- przesuszył mi skórę, zero nawilązenia,

- nie podoba mi sie konsystencja zelu, zostawia lepką warstwę i po paru godzinach jak sie przejedzie ręką z mocnym naciskiem roluja się małe wałeczki preparatu, fe...

- trzeba nad nim długo pracować by siew chłonął a że rozgrzewa niem al natychmiast to dłonie też zaczynają piec i trzeba się spieszyć,

- uczucie ciepła jakie wywołuje jest dla mnie bardzo niekomfortowe, mozna sie po prostu zgrzać jak na upale!

OGÓŁEM polecam na stłuczenia i naderwania mięśni a nie jako kosmetyk.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię!
  • Po 5 tygodniach regularnego stosowania oraz zużyciu całego opakowania nie zauważyłam efektu wyszczuplenia. Nie jestem tym faktem zawiedziona, ponieważ nie wierzę w tego typu kosmetyki. Gdyby nie to, że serum wygrałam w konkursie pewnie nigdy bym po nie nie sięgnęła. Jednak efekt, który osiągnęłam po 5 tygodniach zachęca mnie do kupna tego kosmetyku.

Plusy:
    -napina i ujędrnia skórę
    -nawilża
    -nie zapycha
    -wygładza
    -zapach
    -konsystencja
    -opakowanie
    -nie podrażnia i nie uczula
    -termoaktywny efekt

Wady
    -nie wyszczupla
    -dostępność

Używam tego produktu od: 5 tyg

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty wypróbowania
  • Stosowałam to serum dwa razy dziennie przez miesiąc. Oczywiście efektu wyszczuplania nie zauważyłam, ale kosmetyk fajnie nawilża i wygładza skórę. Ma ładny zapach. Co do efektu rozgrzania to jedynie po peelingu odczuwałam delikatne pieczenie. Cena przystępna, szczególnie w promocji

Minusy:
    -długo się wchłania
    -niewydajny

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze wracam....
  • Wracam do kremów z firmy eveline dość często. Ten akurat krem dosyć dobrze. Nie ma cudów, których też nie oczekuje, po kremach aczkolwiek daje radę w ujędrnieniu masowanych części ciała. Krem ma właściwości termoaktywne, przynajmniej tak zapewnia producent, niestety w moim przypadku, właściwości te pojawiały się tylko i wyłącznie w sytuacjach, kiedy byłam po prysznicu i po mocnym peelingu, wówczas było naprawdę gorąco. Krem nie jest przeznaczony z pewnością dla osób, które posiadają problemy naczyniowe lub mają wrażliwą, atopową skórę. Cena kremiku nie jest wysoka, w promocji występując można się na niego skusić. Obecnie używam eveline z diamentowym serum, efekt chłodzący. Wszystkie kremy z tej serii mają ładny specyficzny zapach, który mnie osobiście bardzo podchodzi. Fajna konsystencja wszystkich kremów z serii "anty" powoduje, że na częściach ciała posmarowanych kremem, owszem zostaje film, ale nie powoduje to dyskomfortu podczas kiedy kładziemy się spać, czy wykonując inne czynności. Fajnie nawilża nóżki trochę je napinając. Z pewnością do niego wrócę. Gwiazdkę odejmuje za brak efektu rozgrzewającego bez uprzedniego zrobienia peelingu.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić sweetybody za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam osbom rozsądnym
  • Zarejstrowałam sie na to forum specjalnie po to, żeby napisać tą opinie. Chciałabym polecić ten kosmetyk wszyskim paniom, które są w takiej sytuacji jak ja. Nie mogę sobie pozwolić na drogie kosmetyki a tym bardziej na jakieś zabiegi w salonach i z powodów finansowych a także z powodu braku czasu. Dzięki temu kosmetykowi mam poczucie, że jednak tak jak mogę dbam o siebie. Używałam go już w zeszłym roku przed wakacjami i zużyłam wtedy jedno opakowanie i tak jak większość pań na forum jakoś bez przekonania i bez większych rezultatów. W tym roku bardziej wziełam się za siebie, Jestem na diecie od lutego i schudlam na razie z 69 na 65. Idzie mi opornie, ale jednak waga spada i celulit bardzo mi się uwidocznił na udach i na brzuchu. I wróciam do tego serum tym razem wybierając bardziej uważnie, porównując z innymi nie tylko pod względem ceny ale i proponowanych efektów. Teraz jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru i efekty są coraz bardziej widoczne, ale ... stosuje go regularnie i wiecej niż poprzednio. Przynajmniej raz dziennie wieczorem a jak mi się uda to nawet dwa razy dziennie. I najważniejsze, że po nałożeniu robię sobie masaż specjalną szczotką do masażu i peelingu, który poprawia ukrwienie i myślę, że też wpływa na szybsze spalnie tłuszczu. Zużywam teraz jedno opakowanie miesiecznie ale nie stosuje już innych kometyków ani balsamów ani peelingów a skóra jest naprawdę gładka i delikatna. Chcę dodać, że są dwa rodzaje tego serum. Jedno (biały krem) jest lepszy w spalaniu i stosuje go właśnie teraz, żeby jak najwięcej się pozbyć tych grudek tłuszczu do lata, On ma właśnie bardziej odczuwalny efekt rozgrzania. Drugie serum modelujące (pomarańczowy żel) lepiej napina skórę i robi ją bardziej gładką i to jest widoczne od razu po zastosowaniu. Efekt utrzymuje się 3 do 5 godzin. Wydaje mi się, że ten żel ma mniejszy efekt rozgrzewający, ale za to rzeczywiście mniej przyjemny zapach. Ten wezmę ze sobą na wakacje.

Używam tego produktu od: od 2 lat - intesywnie i regularnie od marca
    Ilość zużytych opakowań: zużyte 3 +1

Chcesz pochwalić los cameos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nijaki; są lepsze z tej seriii
  • (-) Słabo się wchłania, przez co aplikacja jest długa i mozolna. Ma działać rozgrzewająco, więc najlepiej posmarować się nim przed treningiem itd. Myślę, że to serum stworzone jest dla aktywnych kobiet.
    Nie wiem, czemu tak dużo z Was narzeka na palący efekt; mi się to delikatne pieczenie podoba, ale nie wiem czemu zwykle mnie nie piekło :/ A smarowałam się dużymi ilościami i długo wmasowywałam to serum, żeby się jak najlepiej wchłonęło :/

(+) Yyyy brak? No, może fajne pieczenie, które niestety pojawiało się u mnie rzadko i na krótko.

Używam tego produktu od: pare miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 calutkie

Chcesz pochwalić arbuziaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na zimę
  • Podczas okresu zimowego to był mój najchętniej używamy kosmetyk, tak bardzo rozgrzewa skórę,ze niemal parzy co w okresie zimowym jest bardzo dużą zaletą ...w letnim niestety wadą tego produktu.
    Generalnie to mam dosc dobre zdanie o kosmetykach do ciała marki Eveline i podobnie jest i w tym wypadku.
    W zasadzie był dla mnie dobrym przygotowaniem przed stosowaniem intensywniejszymi kosmetykami.
    Delikanie wygładza i najlepiej działa w duecie z peelingiem czy masażem.
    Trochę średni się wchłania i lepi za co również odejmuje gwiazdki,ale generalnie w swojej pólce cenowej nie jest zły.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropne!
  • Spotkanie z tym kosmetykiem było dla mnie okropne, straszne i nigdy więcej nie chcę czegoś takiego przeżywać.

Efekt rozgrzania był nie do wytrzymania. Skóra piekła mnie, swędziała tak, że myślałam, że zadrapię się na śmierć.

Zapach nie był zbyt przyjemny.

Dodatkowo po zastosowaniu zauważałam czerwone place na skórze- podrażnienie. Pojawiło mi się kilka pajączków na nogach- nie mam pewności, że to od tego, ale wcześniej ich nie miałam!

Efektów oczywiście żadnych.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie, 250 ml

Chcesz pochwalić Arya90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Jak dla mnie okropny! - ale głównie przez "efekt rozgrzewania" - dla mnie jest on nie do wtrzymania i nie przekonuje mnie ąrgument, że to może być dowód na jego dzianie - a jeśli już takowego potrzebujecie to radzę sięgnąć po wersję chłodzącą : ) Efektów nie zauważyłam, zapach bez rewelacji. Produkt przereklamowany.

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić cuentonouille za czytelną i pomocną recenzję?