Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Zgłaszająca osoba: Carmelova

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy

Skład: Cetearyl Alcohol/Ceteareth-20, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum / Cholesterol / Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glicol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Caffeine, Sodium Polyacrylate, Caffeine/Sodium Salicylate/Lecithin/Silica, Centella Asiatica, Ginkgo Bibola Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Water /Butylene Glycol/ Laminaria Hyperborea Extract, Hyaluronic Acid, Vanillyl Butyl Ether, Phenoxyethanol / Methylparaben, / Buthyparaben / Ethylparaben / Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Limonene (30.04.2008)

Cena: 16,50zł / 250ml
/e/

• Taki sobie...
  • Dlaczego nie kupiłabym tego produktu drugi raz...

Jak zwykle obiecywanie, nowe technologie, perfekcyjne składniki i to uczucie rozgrzania. Bo było takie, czasem nie do zniesienia, musiałam zmywać preparat, bo nie rozgrzewało, a piekło sprawiając przy tym ból. Czy ujędrnia i przyczynia się do pozbycia się cellulitu? Smarowalam 2 razy dziennie i uważam, że inne kosmetyki sprawdzają się lepiej. Do tego jest w nieporęcznej tubie, która nie pozwala na "wykończenie" kosmetyku, musiałam go rozciąć. Zawiodłam się na nim, uważam, że za tą cenę można otrzymać lepszy kosmetyk. (już nie mówiąc o podobno okropnym składzie...)

PLUSY:
    -konsystencja
    -dostępność
    -cena

+/-
    -rozgrzewanie

MINUSY:
    -efekty mizerne

Ilość zużytych opakowań: Jedno 250ml

Chcesz pochwalić makertea za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• efekty są,ale czy od niego?
  • Kupiłam ciekawa tego rozgrzewania,bo jestem zmarzluchem no i mam straszny problem z cellulitem.

* Produkt znajduje się w wygodnej tubie,ale po użyciu mniej wiecej połowy produkty trzeba ją przeciąć,bo nie da rady wycisnąć więcej.

* Zapach całkiem ok,dosyć świeży.Nie jest nachalny.

*Produkt ma dosyć gęstą konsystencję.Przyjemnie się nakłada.Wchłania się całkiem szybko.

* Z tym efektem rozgrzewającym,to różnie jest.Czasem wręcz pali,jakbyśmy wrócili z mrozu do ciepłego mieszkania,czesem lekko grzeje a czasem nie grzeje wcale. Ciężko mi stwierdzić od czego to zależy,bo czasem nałożę mało i grzeje,a czasem dużo i nic.

*Produkt dobrze nawilża skórę.

*Ciężko mi ocenić jego działanie antycellulitowe,ujędrniające.Używałam go wraz z ćwiczeniami.Początkowo przez pierwsze 3 tyg. używałam codziennie wieczorem (jestem leniuszkiem i 2 razy dziennie smarować mi się nie chciało).Później przez ok.2 tygodnie używałam 3-4 razy w tygodniu też po razie.Po pierwszych 3 tygodniach zauważyłam,że skóra na pupie jest trochę bardziej jędrna i cellulit coś tam się zmniejszył,a moja pupa to jeden wielki cellulit ;(.Na udach tak średnio mam z nim problem,więc też jakiegoś widocznego efektu nie zauważyłam.
    Po tych 2 tygodniach używania 3-4 razy w tygodniu (czyli po 5-6 tyg.używania) skóra na pupie jest mega jędrna.Cellulit zmniejszył się o połowę ;o Aż nie mogę się przestać na nią patrzeć.Na udach też się zmniejszył,ale nie ma tak wielkiej różnicy jak na pupie.Ciężko mi stwierdzić,czy to rzeczywiście zasługa tego kremu czy ćwiczeń,a myślę,że krem na penwo jakiś udział w tym miał.

*Nie wierzę w to,że krem może wysmuklić sylwetkę,że zrobi jakiś ubytek w centymetrach i tego nie robi.Centrymetry lecą od ćwiczeń tak jak zwykle.

*Jeśli chodzi o wydajność,to nie jest to zbyt wydajny produkt,szczególnie gdyby ktoś chciał używać na większy obszar ciała i to 2 razy dziennie lub częściej.Mi wystarczył na 6 tyg.używania raz dziennie na uda i pośladki i to nie zawsze codziennie.

*Dostępny jest w każdej drogerii,w każdym większym markecie,także z dostępnością problemu nie ma.Cena,to ok.16-18 zł/250 ml.Czasem na promocji w Rossmanie za jakiś 13 zł.

Myślę,że jeszcze pewnie go kupię.Dodam,że nie zauważyłam u siebie zaczerwienia skóry od niego.

Używam tego produktu od: 6 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Używam już trzeciego opakowania. Jest naprawdę dobry. Szybko się wchłania, nie lepi się nie wałkuje. ma delikatny zapach. Gęstą konsysyencje - przez co jest dość wydajny. Skóra po kilku tygodniach używania jest wyraźnie nawilżona elastyczniejsza i bardziej napięta. Wiadomo samo serum nie zmniejszy nam rozmiaru pupy czy ud w magiczny sposób ale naprawdę pomaga. Ja stosuję na wieczór, codziennie a jak mam wolne popołudnie i mogę śmigać w dresach to 2 razy dziennie - lubię uczucie rozgrzewania jakie daje. Co moim zdaniem jest istotne to to, że mimo ze rozgrzewa to nie zaczerwienia skóry.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić _cup of tea_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Na prawdę udany produkt kolejnej polskiej firmy.

+ Opakowanie.
    + Wydajność.
    + Efekt rozgrzewający.
    + Działanie npinające skórę.
    + Dostępność.

- Pomimo diety i aktywności fizycznej oraz masaży mój cellulitis nie uległ zmniejszeniu
    - Cena dla niektórych może być zbyt wysoka.

Byłam zadowolona podczas jego stosowania. Ale uwaga bo efekt rozgrzewający jest na prawdę silny. Polecam jedynie na okres jesienno-zimowy

Używam tego produktu od: marzec 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że coś może na mnie tak dobrze działać.
  • Produkt oceniam pozytywnie. Zakupiłam go po tym jak kolezanka mi go pożyczyła. Już minute po nałozeniu produkt zaczyna rozgrzewać. Czasami jest to przyjemne czasami jest troche za ciepło, czasami pali, a czasmi nnic się nie dzieje. Mi rozgrzewanie nie przeszkadza, bo przynajmniej czuje, że cos sie dzieje. Od dwoch miesiecy moje uda i pupa naprawde się poprawiły. Stosuje dwa razy dziennie

Ilość zużytych opakowań: 1 skończyłam, jestem w trakcie kończenia drugiego

Chcesz pochwalić matyldaniemo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemnie rozgrzewa
  • Balsam bardzo ładnie pachnie, a efekt rozgrzewający jest naprawdę przyjemny Jeśli chodzi o wyszczuplanie, to specjalnych efektów jakoś nie zauważyłam, ale nie oszukujmy się, samo smarowanie balsamem nikogo nie wyszczupli, do tego potrzebne są ćwiczenia fizyczne i dieta. Balsam co najwyżej może pomóc i to dopiero po dłuższym czasie regularnego stosowania, i dlatego zamierzam kontynuować jego używanie.

Chcesz pochwalić JoaMari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem facetem i spokojnie moge go polecic. Oczywiscie nie chodzilo mi o zaden celulit, wiadomo Regularnie cwicze, biore termogeniki doustnie, ale jak wielu facetow mam problem z pewna iloscia "trudnej" tkanki tłuszczowej na brzuchu. Mam ogólnie okolo 12% tkanki tłuszczowej, wiec nie wiele, ale stare zapasy na brzuszku to jakas masakra. Musze przyznac ze ten produkt doskonale wspomaga niwelowanie tej nieprzyjemnej przyjaciółki "oponki" Osobiscie bardzo lubie cieplo po uzyciu produktu. Zauważyłem rowniez wieksza potliwosc w miejscu posmarowania, podczas treningu. Ja smaruje sie 3 razy dziennie o ile czas na to pozwala. Na mnie działa.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1. Jestem w polowie drugiego.

Chcesz pochwalić shampre za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedzieć...
  • Kupiłam ten balsam, bo szukałam czegoś ujędrniającego do ciała. Balsam miał delikatnie rozgrzewać skórę, niestety efekt nie jest najprzyjemniejszy i trwa nawet do 20 min, potem pojawia się uczucie swędzenia. Używam kilka razy w tygodniu na zmianę z innymi kosmetykami. Skóra jest bardziej napięta, o cellulicie wypowiedzieć się za bardzo nie mogę, bo na razie nie mam z tym problemu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia_nrb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • 5,5/6 punktów
  • W lutym postanowiłam osiągnąć pewien cel - marzy mi się 6cm mniej w talii ;-) Od kilku lat mam jedną i tą samą wagę na poziomie 20 BMI. Dietetyk i trener zmierzyli, że najwięcej tkanki tłuszczowej znajduje się u mnie na brzuchu a w rodzinie odnotowano dużą ilość osób z otyłością brzuszną, więc zalecono mi zadbanie o pilnowanie tej części ciała, miałam więc dodatkową motywację

Od 8 miesięcy uczęszczałam 3x w tygodniu na siłownię i miałam zbilansowaną dietę na utrzymanie wagi przy jednoczesnym modelowaniu sylwetki. Efekt? Więcej mięśni, mniej tkanki tłuszczowej tak ogólnie... a w talii równiutko 1cm mniej :/. Kiedy kolejne ćwiczenia nic nie dały - sięgnęłam po krem mając nadzieję na zwiększenie efektu.

Na podstawie opinii wybrałam recenzowany Jego efekt można określić, jako "co może zdziałać krem przy jędrnej skórze, nagromadzeniu t.t i dużej oporności tej partii ciała na zmianę + zbilansowana dieta + ruch".

Używałam 2x dziennie codziennie, od początku września do końca października - na tyle mi wystarczył na sam niewielki brzuszek

Efekt? Nie zmieniając wagi, diety i ilości ćwiczeń - poszedł 1cm. Jak na krem jest to to, czego oczekiwałam, jednak maks gwiazdek byłby, jakby efekt był spektakularny i spadłoby mi np. 3cm

Słowo o paleniu. Musiałam się po nakremowaniu obwiązać folią, żeby naprawdę zaczęło przypiekać, niemniej nie był to dla mnie ból nie do zniesienia, raczej upierdliwe szczypanie.
    Podobnie, jeśli ubrałam bawełnianą koszulkę i nakryłam się kołdrą.
    Ale jeśli nakremowałam się, ubrałam i normalnie zaczynałam lub kończyłam dzień, to rzadko czułam cokolwiek.

Moje zdanie w tym temacie: każdy ma inny próg bólu i warto najpierw na sobie przetestować, czy będzie bolało czy nie, zanim przestraszy się opinii innych.
    Mam też pękające naczynka w stopniu lekkim i usuniętego żylaka. W trakcie używania kremu nie odnotowałam popękanych naczynek na brzuchu.

Czy poprawia jędrność? Nie mnie oceniać, bo nie mam z tym problemu (albo nie widzę :P), niemniej zauważyłam, że po nałożeniu kremu skóra miała ładny wygląd i była bardzo jedwabista w dotyku. Myślę, że ktokolwiek ma problem z jędrnością - uzyska zadowalający efekt.

Czy kupię ponownie? Efekt przyszedł już w połowie tubki i do jej wykończenia nie pogłębił się. Teraz chcę spróbować czegoś innego z tej samej serii.

Używam tego produktu od: Września
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ilta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Poleciła mi go moja mama. Kupiłam, czytam efekt rozgrzewający, myślę 'serio? bzdura' więc nałożyłam go sporą ilość na uda i pupę w końcu redukuje cellulit prawda?
    Po jakiś 10 min poczułam.
    Palił jak ogień! Skóra czerwona. Myślałam, że będę twarda ale nie musiałam iść go zmyć i już następnym razem nie nakładałam tyle i da się wytrzymać.
    Po każdym użyciu należy umyć dłonie bo tam też daje ostro popalić, a ból między palcami nie należy do najprzyjemniejszych.
    Zapach może nie jest jakiś specjalnie ładny ale tragedii nie ma
    Może aż takich efektów jak napisane na opakowaniu "perfekcyjnie wyrzeźbiona talia osy" nie ma ale skóra jest bardzo napięta i jeśli chodzi o cellulit to trochę ćwiczeń plus serum i są efekty.

Polecam zimą. Samotny wieczór- się nasmarować, wskoczyć pod kołdrę, herbatka, dobra książka, grzeje pod kołdra. Cudo

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić smoczyca_ za czytelną i pomocną recenzję?