Cztery Pory Roku, Balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha i beta karotenem (stara wersja)

Silnie nawilżająca emulsja do ciała o właściwościach brązujących. Emulsja zawiera składniki delikatnie natłuszczające, zmiękczające i wygładzające. Zaleca się również stosowanie balsamu także po opalaniu na słońcu i w solarium do pielęgnacji skóry a równocześnie poprawy kolorytu, utrwalenia i rozświetlenia uzyskanej opalenizny.

Tragedia

Zawiodłam się strasznie. Nie nawilża, nie brązuje, nie rozprowadza się równomiernie. Jedyne co po tym balsamie zauważyłam to plamy na nogach bo nie dało się tego rozprowadzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Taki sobie :/

Kupiła na promocji i się zniechęciłam :/
Plusy:
-zapach
-opakowanie
-wydajność
Minusy:
-skóra jest po nim żółta ,a nie brązowa :/ dość dziwne
-długo się wchłania bardzo długoooo
-kiedyś weszłam do wody na wieczór do basenu ,a balsamem smarowałam się rano i cała się kleiłam ,brrr i fuuu

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Średniaczek

Efekt brązujący jest słaby i krótkotrwały, do pierwszego kontaktu z ubraniem czy też z wodą.
Co do nawilżenia to ciężko mi go ocenić, bo nie stosowałam go nigdy regularnie, tylko od czasu do czasu i to na wybrane partie ciała...no ale wysuszyć nie wysuszył :)
Co do konsystencji to tu jest zonk, bo jest taka jakaś kleista. Po prostu nieprzyjemnie jest mieć go na sobie w upalne dni. A zapach nienajgorszy ale zbyt intensywny.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2x 250ml

Masakra

Lubię balsamy i kremy do rąk tej firmy wszystkie poza właśnie tym. Balsam w ogóle nie sprawia, że skóa jest brązowsza i w zasadzie nie należy do moich ulubionych.
Jedyne co, to jeszcze zapach da się znieść, ale poza tym to konsystecja jezt za gęsta, a sam balsam nie działa, nawet nie nawilża:)) Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata temu go miałam
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
ŻADNYCH PLUSÓW! SAME MINUSY!

- śmierdzi!
- nie pielęgnuje skóry (a to przecież balsam!)
- za drogi jak na taki chłam
- w ogóle nie sprawia, że skóra brązowieje, nic, żadnych efektów!!!

Używam tego produktu od: to było dawno
Ilość zużytych opakowań: 1- wyrzuciłam szybko do kosza!

Jak dla mnie okej, tylko nie brązuje

Używałam go po każdej kąpieli. 250 ml + 50 ml gratis za kilka złotych. Do plusów zaliczam na pewno to, że jest wydajny, tani, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i nawilża. Miałam po nim przyjemną, gładką skórę.
Minusy - nie zauważyłam, żeby był brązujący. Tak jak byłam bladziochem, tak jestem.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Koszmar minionego lata:P

Ten balsam mnie wręcz zszokował, jest tragiczny. Coś jak podkład do twarzy tylko do całego ciała, kompletnie nie da się tego równo rozsmarować, zostawia smugi, nie nawilża, brudzi wszystko wokół nie mówiąc i ubraniu...Nie nadawał się do niczego poza wyrzuceniem, najgorszy kosmetyk jaki miałam...

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:jedno

klamstewko

Jest to dobry balsam-tylko przeszkadza mi dosc spore klamstwo producenta-ten balsam nie brazuje.Ma wspaniala konsystencje,pieknie pachnie,idealnie sie rozprowadza,nawilza...tylko nie brazuje:(
I to go dyskwalifikuje w gamie balsamow brazujacych.Na prawde posiada on wiele zalet,ale nie ma on nic wspolnego z opalaniem skory i nadawaniem jej nowego koloru.Jedyne co moglabym jeszcze dodac,ze poglebia kolor skory,ale tylko opalonej.

Używam tego produktu od:kiedys

koszmar

Co to w ogóle jest? To na pewno nie jest balsam brązujący a koloryzujący. Schodzi po wstaniu z łózka a skóra jest napięta, sucha i szorstka :/ Zapach też nie zachwyca. Koszmar. Nigdy więcej. Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Niezły, ale mógłby być lepszy.

Balsam w baaardzo przystępnej cenie - to chyba jego największy plus. Zaraz po nim jest fakt, iż szybko się wchłania i od razu brązuje skórę. Nie trzeba więc czekać kilka dni by uzyskać efekt opalonego ciała.
Zapach mógłby mieć ładniejszy.
Wygląd zewnętrzny ujdzie :p Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego.

Najlepszy z brązujących

Dziwią mnie tak niskie oceny, bo wg mnie balsam jest poprostu świetny ! Przede wszystkim jako jedyny z tych , które używałam przyciemnia skórę. Emulsja ma ciemny, karmelowy kolor i pozostawia na skórze brzoskwiniową, tłustawą warstewkę. Świetnie nawilża skórę, która po jego zastosowaniu jest gładka, miękka i nawilżona. Poza tym balsam ma świetny zapach. Bardzo dobry po opalaniu i po solarium, bo podkreśla opaleniznę. Ponadto ładne opakowanie i niska cena. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz :)

Używam tego produktu od:4 lat

Koloryzuje ;)

Kupiłam go w promocji w Plusie za niecałe 2 zł. Z racji niskiej ceny wzięlam 2. A co mi tam ;) Balsam długo lezal w kacie, zanim go uzylam. I... Obiecanego efektu rożświetlenia brak :( Z tym brązowieniem to jest śmieszna sprawa, bo... balsam za sprawa brązowego koloru raczej koloryzuje ;) Ja go używam na wieczór jako nawilżacz, a w dzien gdy chce odsłonic nogi jako własnie taki balsam koloryzujący ;) Efekt jest oczywiście delikany,ale zauważalny...aż do kapieli ;)
Szybko sie wchlania, wyjątkiem sa upalne dni (próbowalam :() Jedyny balsam, ktorego nie czuję po posmarowaniu i nie mam wrazenia lepkiej skory :D Pomimo, zauwazalnych paru plosow kosmetyku nie kupie ponownie, poniewaz nie kupuje tego samego balsamu dwa razy ;)

Używam tego produktu od:(Od czasu do czasu)
Ilość zużytych opakowań:2 (jeszcze nie skonczone)

Dobrze nawilża, nie brązuje

Mam bardzo wrażliwą, łojotokową skórę. Polecam ten balsam na wieczór, faktycznie trzeba chwilę poczekać, żeby nie pobrudził ubrań.
Prawdą jest, że balsam prawie w ogóle nie brązuje, ale:
-bdb nawilża, koi skórę,
-jest baaardzo tani
Prawdę mówiąc, to używałam balsamów za ok. 100 pln (np Kingi Rusin) i uważam, że ten porównywalny.

Używam tego produktu od:3 lat