Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Skuteczny!
  • Peeling pomaga w walce zaskórnikami, po jego użyciu jest widoczna poprawa stanu cery, jednak w moim przypadku nie jest to stały efekt, choć to pewnie wina mojej problemowej cery, ale pół gwiazdki jednak odjęłam.
    Skóra jest niesamowicie gładka, przyjemna w dotyku i taka...rozpromieniona Dzięki peelingowi z ziaji udało mi się zmniejszyć ilość tych znienawidzonych przez nas czarnych wągrów na nosie i policzkach, więc za to olbrzymi plus Po przeczytaniu niektórych opinii spodziewałam się, że peeling będzie faktycznie bardzo mocny i bałam się, że przez to zaszkodzi w jakiś sposób mojej skórze, ale okazało się, że nie taki diabeł straszny, a peeling jest bardzo przyjemny w użyciu, a przy tym skuteczny.
    Jest to zdecydowanie najlepszy peeling pośród tych, których używałam do tej pory (m.in.: morelowe Lirene - oczyszczający i antybakteryjny), bo widać po jego użyciu największą poprawę.
    Bardzo przypadło mi do gustu opakowanie, fajne wizualnie, poręczne, z wygodną pompką. Choć używam tego produktu od niedawna to sprawia wrażenie bardzo wydajnego.
    W sklepie firmowym Ziaji zapłaciłam za niego 20zł - oczywiście wolałabym, żeby cenna była niższa, ale jednak za efekty trzeba płacić

Chcesz pochwalić aniaa49 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• używam sporadycznie, ale bardzo lubię
  • Peelingu używam już dosyć długo, ponad 1,5 roku i muszę przyznać, że stosuję go raczej sporadycznie, ponieważ jest zbyt mocny, aby używać go częściej niż raz w tygodniu. Natomiast raz na jakiś czas daje doskonały efekt, przynajmniej dla mnie ;-) Zamiast chodzić do kosmetyczki robię sobie naprawdę długi peeling tym kosmetykiem, potem nakładam maseczkę od Ziaji, a na końcu, po spłukaniu krem. Efekt jest równie dobry jak po wyjściu od kosmetyczki. Oczyszczanie manualne umie zrobić każdy, więc wsparcie się kosmetykami Ziaji bardzo pomaga zadbać o skuteczne oczyszczenie skóry. Pod 2-3 dniach skóra jest idealna. Natomiast po 1 dniu jest lekko czerwona. Ogólnie oceniam pozytywnie i używam z ostrożnością ;-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Dobry polski produkt. Zakupilam chyba ponad rok temu, i do tej pory moze zuzylam polowe opakowania.
    Bardzo wydajny
    Nieskomplikowane stosowanie
    Nie splywa z twarzy
    nie wywoluje alergii
    twarz po nim gladziusienka i odmlodzona

Nie wolno zapomniec po nim o kremie nawilzajacym. I nie wystawiac twarzy na slonce
    Jedyny minusik to ta zacinajaca sie pompka, ale coz za te cene nie mozna narzekac.

Używam tego produktu od: od prawie 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 i polowa nastepnego

Chcesz pochwalić Elasch za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealy
  • kuplam gdzies ok roku tem w hurtowni kosmetycznej za ok 20zl. i w koncu peeling z nazwy i wygladu a nie ze wiecej zelu niz drobinek. mam cere mieszana w kierunku tlustej i sprawdza sie swietnie. bardzo mocny ale efekt rewelacyjny, cera wygladzona i swieza. nie radze go stosowac na mocny trondzik bo bedzie gorzej niz jest ale jak nic sie nie dzije na cerze to polecam. niekiedy mieszam na rece peeling do ciala z tym z ziaji i efekty mowia same za siebie. skora gladka, swieza i mila w dotyku. ma ladny zapach i poreczne opakownie

Używam tego produktu od: podad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 500ml

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny
  • Muszę się nim ratować bo kremy mi nie pomagają. Sprawdza sie idealnie.

+skóra po nim jest idealnie gładka
    +nie podrażnia

- cena , ja płaciłam coś koło 30zł ale wybaczam bo jest wydajny

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Chcesz pochwalić beredzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!
  • Jak zwykle skuszona opiniami wizażanek (dzięki Bogu za forum KWC!) zakupiłam peeling. Pierwsze użycie było takie sobie - nie widziałam efektów, ale buzia była gładka. Po tygodniu -WOW! Mama powiedziała, że zniknęły mi zaskórniki, po 1,5 tygodnia moja znajoma powiedziała, że moja buzia wygląda świeżo i czysto!
    Sama widzę efekty! Jestem zachwycona. Zapach jest znośny.

Co do minusów:
    - Jak ktoś tu wspomniał - pompka. Zacięła się po którymś użyciu, ale co tam pompka! To nie zmieniło nic w peelingu
    - I też jak tu wspominała większość- NIE UŻYWAĆ kiedy ma się jakieś rozdrapane krostki - jest jeszcze gorzej.

Ja mam buzię mieszaną z tendencją do tłustej i ten peeling jest idealny. Nawet mniej świeci mi się strefa T.

Polecam peeling + parówkę domową + maseczkę + krem = wtedy efekt jest genialny

Chcesz pochwalić Jabluszko9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego...
  • Peeling to nic specjalnego, używałam o wiele lepszych... a już napewno nie jest Pro.
    -rysuje twarz
    - nie oczyszcza skóry
    -chemiczny zapach
    - zero przyjemności z użycia kosmetyku
    - po peelingu trzeba umyś buzię żelem
    - próbowałam zużyć do ciała ale wtedy jest za słaby a na całe ciało wystarcza na 3-4razy

+rzeczywiście jeżeli ktoś będzie używał go do twarzy to będzie wydajny

Chcesz pochwalić Mindosi za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3xtak!
  • od dawna szukałam takiego peelingu!

Zacznę od tego że mam cerę bardzo zabnieczyszczoną i kapryśną. zaskórniki itp itd.
    Od dawna szukałam czegoś co pomoże mi dogłębnie oczyścić moją twarz i znalazłam!

Peeling jest genialny ! Taki trochę papier ścierny do twarzy

odjęłam pół gwiazdki za cenę, ponieważ tutaj jego cena to około 12 zł, a ja zapłaciłąm za niego w sklepie Ziaji 20 zł z groszami... więc chyba przepłaciłm . No ale tak czy siak nie żałuję tego zakupu i szczerze polecam osobom borykającym się z zaskórniami i suchymi skórkami.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić paati2705 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak!
  • zdecydowane tak!!!

od bardzo dawna mam ten peeling, wcześniej ten mocny, a póżniej kupiłam bardzo mocny. Na początku używałam go wtedy kiedy mi się przypomniało . . . jednak od dwóch miesięcy wzięłam się za moją buźkę i są mega efekty! peeling stosuję 2-3 razy w tygodniu, regularnie i o to w tym chodzi, o regularność.

Plusy:
    bardzo wydajny
    dobry stosunek ceny do jakości i ilości
    dogłębnie oczyszcza
    buzia jest gładka , baaaardzo przyjemna w dotyku
    pomaga przy tłustej cerze ( akurat taką mam ) , zmniejsza się ilośc niespodzianek
    odkąd używam go regularnie bardzo rzadko coś niemiłego wyskakuje, skóra nie wydziela tyle sebum.
    Wystarczy po peelingu nałożyć dobry krem nawilżający i buźka jest gładziusieńka.
    Miała problemy z kaszakami a tym czasem po regularnym używaniu jest ich o wiele mniej, nie tylko ja to zauważyłam
    Zapach jest neutralny więc tym bardziej wielki plus.

Zdecydowanie polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny peeling
  • + tani, jak na to co potrafi zdziałać
    + wydajny
    + idealnie wygładza skórę
    + zmniejsza występowanie trądziku
    + wspomaga proces odnowy naskórka
    + zmniejsza pory
    + skóra lepiej wchłania kremy

- pompka zepsuła się po trzecim użyciu
    - dostępność ( ja zdobyłam go w sklepie "Ziaja dla Ciebie"

Minusy te, przy możliwościach peelingu są całkowicie banalne.

Polecam wszystkim osobom, które załamują ręce nad swoją cerą trądzikową. Ja męcze się z tym problemem ponad rok, wypróbowałam wiele kosmetyków jak i antybiotyków i jest to pierwsza skuteczna rzecz.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1/4

Chcesz pochwalić Serpiente za czytelną i pomocną recenzję?