Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 22,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Bardzo dobry produkt
  • Jest to super produkt, który w pełni moim zdaniem spełni oczekiwania osób, które mają cerę tłustą i mieszaną. Ma bardzo przyjemny zapach oraz konsystencję. Poprzez to, że produkt jest w butelce z pompką aplikacja jest bardzo wygodna. Skóra po zastosowaniu peelingu jest świeża, nie wysuszona. Produkt występuje w dwóch wariantach, ja stosuję peeling bardzo mocny i jego cena wynosi około 24 zł.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Martyna_89 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• Najlepszy peeling do domu
  • Super peeling do domu, mam grubą skórę, która nie ma żadnych podrażnień nawet po zabiegach kwasami.
    \nPeeling wygładza skórę i powtarzany regularnie przynosi świetne efekty.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić JankoBe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do domowej pielęgnacji chyba jednak za mocny...
  • Kupując go spytałam panią, czy aby na pewno nadaje się do samodzielnego używania w domu, zapewniła mnie, że tak. Pierwsze użycie jeszcze było w porządku, potem zaczęło być coraz gorzej. Przede wszystkim wykonywanie tego peelingu samemu jest bardzo nieprzyjemne. Drobinki zdzierają skórę niczym papier ścierny, na buzi jest jeszcze ok, gorzej z tą na dłoniach - moje były bardzo obolałe po każdym takim zabiegu. Jeśli chodzi o samo działanie produktu nie jestem zawiedziona, bo oczyszcza buzię dokładnie, tyle tylko, że wysokim kosztem naszych zniszczonych dłoni. Jest cała masa delikatniejszych kosmetyków na rynku i mam wrażenie, że nie odbiegają bardzo jakością oczyszczania, natomiast oszczędzają nasze dłonie.
    Wielki minus za opakowanie. Pompka się zatyka peelingiem i tym sposobem w 1/3 opakowania musiałam odkręcać i sobie go wyciągać ręcznie, co nie było łatwe i wygodne. W związku z tym połowa wylądowała w koszu, bo stwierdziłam, że męczyć się nie będę.

Minusy:
    -za mocny,
    -bardzo podrażnia dłonie podczas aplikacji,
    -nie wszędzie go można kupić, chyba tylko sklepy firmowe,
    -opakowanie, które zatyka się od produktu,
    -odkręcanie odpakowania z pompką skutkuje brudnym zlewem,
    -zbyt zbita konsystencja, rozumiem, że jest bardzo mocny, ale wydaje mi się, że to i tak zbyt dużo (coś jak papier ścierny).

Cechy neutralne:
    -zapach ok.

Plusy:
    -dobrze oczyszcza buzię,
    -dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy peeling
  • Zdecydowanie najlepszy peeling jaki miałam.
    Drobinek jest bardzo dużo, są osadzone w gęstym żelu dzięki czemu nie przelewają sie przez palce.
    Bardzo skutecznie zdziera martwy naskórek i robi to równomiernie, dobrze masuje twarz.
    Bardzooooo wydajny. Zapach przyjemny.
    Nie mam żadnych zastrzeżeń i nawet nie szukam innego peelingu bo ten jest idealny.
    Minus to pompka, która pod koniec się zatkała od drobinek peelingujących i nie udało się jej odetkać co utrudniało wydobycie produktu.

Używam tego produktu od: dawna

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • Peeling pomaga w walce zaskórnikami, po jego użyciu jest widoczna poprawa stanu cery, jednak w moim przypadku nie jest to stały efekt, choć to pewnie wina mojej problemowej cery, ale pół gwiazdki jednak odjęłam.
    Skóra jest niesamowicie gładka, przyjemna w dotyku i taka...rozpromieniona Dzięki peelingowi z ziaji udało mi się zmniejszyć ilość tych znienawidzonych przez nas czarnych wągrów na nosie i policzkach, więc za to olbrzymi plus Po przeczytaniu niektórych opinii spodziewałam się, że peeling będzie faktycznie bardzo mocny i bałam się, że przez to zaszkodzi w jakiś sposób mojej skórze, ale okazało się, że nie taki diabeł straszny, a peeling jest bardzo przyjemny w użyciu, a przy tym skuteczny.
    Jest to zdecydowanie najlepszy peeling pośród tych, których używałam do tej pory (m.in.: morelowe Lirene - oczyszczający i antybakteryjny), bo widać po jego użyciu największą poprawę.
    Bardzo przypadło mi do gustu opakowanie, fajne wizualnie, poręczne, z wygodną pompką. Choć używam tego produktu od niedawna to sprawia wrażenie bardzo wydajnego.
    W sklepie firmowym Ziaji zapłaciłam za niego 20zł - oczywiście wolałabym, żeby cenna była niższa, ale jednak za efekty trzeba płacić

Chcesz pochwalić aniaa49 za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam sporadycznie, ale bardzo lubię
  • Peelingu używam już dosyć długo, ponad 1,5 roku i muszę przyznać, że stosuję go raczej sporadycznie, ponieważ jest zbyt mocny, aby używać go częściej niż raz w tygodniu. Natomiast raz na jakiś czas daje doskonały efekt, przynajmniej dla mnie ;-) Zamiast chodzić do kosmetyczki robię sobie naprawdę długi peeling tym kosmetykiem, potem nakładam maseczkę od Ziaji, a na końcu, po spłukaniu krem. Efekt jest równie dobry jak po wyjściu od kosmetyczki. Oczyszczanie manualne umie zrobić każdy, więc wsparcie się kosmetykami Ziaji bardzo pomaga zadbać o skuteczne oczyszczenie skóry. Pod 2-3 dniach skóra jest idealna. Natomiast po 1 dniu jest lekko czerwona. Ogólnie oceniam pozytywnie i używam z ostrożnością ;-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Dobry polski produkt. Zakupilam chyba ponad rok temu, i do tej pory moze zuzylam polowe opakowania.
    Bardzo wydajny
    Nieskomplikowane stosowanie
    Nie splywa z twarzy
    nie wywoluje alergii
    twarz po nim gladziusienka i odmlodzona

Nie wolno zapomniec po nim o kremie nawilzajacym. I nie wystawiac twarzy na slonce
    Jedyny minusik to ta zacinajaca sie pompka, ale coz za te cene nie mozna narzekac.

Używam tego produktu od: od prawie 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 i polowa nastepnego

Chcesz pochwalić Elasch za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealy
  • kuplam gdzies ok roku tem w hurtowni kosmetycznej za ok 20zl. i w koncu peeling z nazwy i wygladu a nie ze wiecej zelu niz drobinek. mam cere mieszana w kierunku tlustej i sprawdza sie swietnie. bardzo mocny ale efekt rewelacyjny, cera wygladzona i swieza. nie radze go stosowac na mocny trondzik bo bedzie gorzej niz jest ale jak nic sie nie dzije na cerze to polecam. niekiedy mieszam na rece peeling do ciala z tym z ziaji i efekty mowia same za siebie. skora gladka, swieza i mila w dotyku. ma ladny zapach i poreczne opakownie

Używam tego produktu od: podad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 500ml

Chcesz pochwalić izejszyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny
  • Muszę się nim ratować bo kremy mi nie pomagają. Sprawdza sie idealnie.

+skóra po nim jest idealnie gładka
    +nie podrażnia

- cena , ja płaciłam coś koło 30zł ale wybaczam bo jest wydajny

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Chcesz pochwalić beredzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!
  • Jak zwykle skuszona opiniami wizażanek (dzięki Bogu za forum KWC!) zakupiłam peeling. Pierwsze użycie było takie sobie - nie widziałam efektów, ale buzia była gładka. Po tygodniu -WOW! Mama powiedziała, że zniknęły mi zaskórniki, po 1,5 tygodnia moja znajoma powiedziała, że moja buzia wygląda świeżo i czysto!
    Sama widzę efekty! Jestem zachwycona. Zapach jest znośny.

Co do minusów:
    - Jak ktoś tu wspomniał - pompka. Zacięła się po którymś użyciu, ale co tam pompka! To nie zmieniło nic w peelingu
    - I też jak tu wspominała większość- NIE UŻYWAĆ kiedy ma się jakieś rozdrapane krostki - jest jeszcze gorzej.

Ja mam buzię mieszaną z tendencją do tłustej i ten peeling jest idealny. Nawet mniej świeci mi się strefa T.

Polecam peeling + parówkę domową + maseczkę + krem = wtedy efekt jest genialny

Chcesz pochwalić Jabluszko9 za czytelną i pomocną recenzję?