Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• cudenko od pierwszej chwili
  • Mam 30 lat, skore mieszana, musze dbac o nia baaaardzo i niestety nie mozna sobie pofolgowac a ten peeling jak zaden inny wyczyscil moja skore jak zaden inny. Obawialam sie ze bedzie zbyt mocny dlatego na policzkach uzywalam go bardzo rozsadnie a w strefie T moge szalec. Cera po nim oddycha, jest miekka czysta, jasna i promienna, wystarczy tylko nalozyc maseczke i relaksowac sie .

Dzięki wizaz znalazlam dla siebie peeling idealny.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić LooLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • W zasadzie nie wiem, co więcej mogłabym napisać poza tym, że podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pochlebnymi recenzjami tego kosmetyku. Od pierwszego wypróbowania, wraz z maską z zielonej glinki z tej samej serii, peeling od Ziaji stał się moim nieodłącznym, niezawodnym przyjacielem.

Doskonale oczyszcza cerę, która po wyszorowaniu jej tymże specyfikiem staje się gładka, świeża, mam wrażenie, że znowu "oddycha" po przyklepywaniu jej makijażem, potem zmywaniu, nawilżaniu, etc

Dla cery tłustej to doskonałe rozwiązanie. POLECAM.

Kosmetyk jest bardzo wydajny - użwyam go mniej wiecej co trzy dni i jedno opakowanie starcza mi na około 6 miesięcy.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dominika0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOTWÓRCA
  • Mój nr 1.
    Najlepszy peeling na świecie.
    Oczyszcza bardzo dokładnie, pomaga w kontroli przetłuszczania się skóry.
    Bardzo go lubię bo mam tłustą skórę i mocny naskórek więc nie każdy peeling sobie z nią radzi. Ten jest za to wspaniały, po nim czuję że moja skóra może oddychać.
    Jest też bardzo wydajny. Mam jedno opakowanie od kilku miesięcy a zdarza mi się używać go 2-3 razy w tygodniu.

Jedyny minus to taki, że zatkała mi się pompka. Nie wiem czy to normalne czy nie ale dość uciążliwe.

Produkt polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bestines za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!
  • Najlepszy peeling jaki miałam i nie zamienie go na żaden inny.Jest po prostu idealny.
    Plusy:
    * Wygodne opakowanie
    * Bardzo wydajny
    * Mnóstwo drobinek peelingujących
    * Bardzo dobrze oczyszcza
    * Nie podrażnia skóry mimo intensywnego ''ździerania"
    * Po użyciu skóra jest idealnie gładka
    * Cena

Minusy:
    * Dostępność

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno 270 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jagodaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, korundowy zdzierak.
  • Zalety :
    - Bardzo wygodne opakowanie. Jest po prostu rewelacyjne. Higienicznie, czysto i szybko bez brudzenia butli produktem. Pompka nie zacina się, zabezpieczenie przed niechcianym naduszeniem pompki. Butla estetyczna, minimalistyczna - to co lubię.
    - 270 ml produktu. Zazwyczaj jest jedynie 200 ml.
    - Przyjemny, relaksujący ale delikatny zapach (herbaciano-ziołowy).
    - Zawiera zaskakująco dużo drobinek.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Ładnie usuwa martwy naskórek.
    - Dobrze się rozprowadza i zmywa.
    - Cena.
    - Wydajny.
    - Nadaje się nie tylko jako peeling do skóry twarzy ale i całego ciała.
    - Skóra po peelingu jest miękka, gładka, kremy lepiej w nią wnikają.
    - Drobinki nie rozpuszczają się pod wpływem wody czy pocierania.
    - Konsystencja jest gęsta, nie spływa.

Wady :
    - Dostępność.
    - Nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało. Gdyby z boku była przezroczysta, wąska miarka byłoby bajecznie.
    - Nie zauważyłam dokładnego oczyszczenia porów. Od tego są inne specyfiki.

Podsumowując - długo krążyłam wokół peelingu Ziaji z tajemniczymi mikrogranulkami. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Jakie było moje rozczarowanie gdy po raz pierwszy wydusiłam odrobinę kosmetyku na dłoń. To przecież dobrze mi znany korund. Można go kupić za śmiesznie niską cenę jako półprodukt i dodawać do ulubionego żelu wg. uznania.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy i niezastąpiony!
  • Peeling zakupiłam zapoznawszy się z wieloma pozytywnymi recenzjami, z pewnym wahaniem wybrałam wersję bardzo mocną obawiając się czy nie zrobi mojej twarzy czegoś złego.
    Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i często pojawiają się na niej paskudne rzeczy Po pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć w to co widzę i czuję

Plusy:
    + rewelacyjnie usuwa, wręcz zdziera z twarzy wszystko co potrzeba, oczyszcza pory (oczywiście nie dogłębnie ale są zdecydowanie oczyszczone)

+ nie robi krzywdy buzi mimo, że rzeczywiście jest bardzo mocny. Skóra bo użyciu jest super gładka, ale nie podrażniona

+ wydajność jest świetna - używam go 1-2 razy w tygodniu od pół roku a nie jest zużyty nawet w połowie

+ dostępność i cena - w moim mieście jest kilka sklepów Ziaji dlatego nie mam problemu z dostępem do niego - kupiłam go za 18 złotych, co w stosunku do jakości, działania i wydajności jest śmieszną ceną

+ w przeciwieństwie do innych peelingów które używałam jest tu masa drobinek, peeling przypomina mi piasek z dodatkiem żelu

+baaardzo podoba mi się zapach, dla mnie jest taki kojący bo kojarzy mi się z jakimś innym kosmetykiem, zapewne też Ziaji, który stosowałam już dawno dawno temu

Minusy: BRAK

Serdecznie polecam, za taką cenę naprawdę warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić RheaSilvia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ósmy cud świata
  • Mój KWC, jestem po prostu zachwycona! Już od dawna kusiły mnie pozytywne opinie na wizażu, aż w końcu sprezentowała mi go siostra. Prawdziwy ratunek dla mojej cery, która jest po prostu koszmarna. Ziaja po raz kolejny skradła moje serce <3

Same plusy:
    - duża butelka
    - bardzo wydajny
    - efekt wręcz spektakularny, cera jest oczyszczona, gładka, mięciutka, nie miałam takiej od lat, a efekty zauważalne już po pierwszym użyciu
    - butelka nie ślizga się w dłoni (chociaż szkoda, że jest biała i niewiadomo ile kosmetyku jeszcze zostało)
    - pięknie pachnie
    - łatwo się go rozprowadza, nie rozpuszcza się przy kontakcie z wodę
    - cena

Jedyny problem to dostępność. Wiem, że nie można ich tak po prostu kupić w sklepach Ziaji, ale jak widać nie mają problemu ze sprzedażą tego samego peelingu nie-kosmetyczkom ze swojego oficjalnego konta na Allegro I to jeszcze w dużo niższej cenie, z przesyłką wyszło jakieś 20 zł, a w sklepie stacjonarnym sama b

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Pomimo problemów z jego zakupem spowodowanych tym, że Pani w sklepie Ziaji nie chciała mi sprzedać tego produktu, gdyż nie jestem kosmetyczką, w końcu udało mi się go kupić w innym sklepie.
    Mam skórę mieszaną, na nosie mam mnóstwo rozszerzonych porów i wągrów. ten peeling sobie z nimi radzi doskonale. Nie masuję nim twarzy 10 minut tylko krócej ale to i tak w zupełności wystarczy by oczyścić twarz. Stan mojej skóry odkąd zaczęłam uzywać peelingu się poprawił. Praktycznie nie widzę wad, jest bardzo wydajny, używam od kilku miesięcy na twarz i dekolt a zużyłam niewielką ilość. Jedyna wada to pompką, która mi się popsuła po miesiącu używania. No i dostać go można w sklepach zaji i internecie. Ja za swój zapłaciłam coś ok 24 zł, lecz na allegro widziałam po niższej cenie.

POLECAM

Chcesz pochwalić Ewast8867 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • kupiłam go przypadkowo, dzięki mojej siostrze ale się nie zawiodłam. Peeling jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, spełnia swoją rolę czyli świetnie złuszcza naskórek. Moja skóra jest po nim zawsze gładziutka, czerwona i aż czuję ze jet od środka gorąca. Szkoda tylko że taki stan nie utrzymuje się zbyt długo, ale to może dlatego że trę się nim kilka minut a nie 15 jak sugeruje producent.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 dużego

Chcesz pochwalić paulita85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego mi było trzeba!
  • Ok. rok temu zaczęłam wreszcie bardziej świadomie pielęgnować skórę. Kwasy, retinoidy, oleje, lepsze produkty myjące. Było lepiej, ale jak policjanci w amerykańskich kryminałach czułam, że "there's something missing" a stan skóry poprawia się wolniej niż powinien.
    Używałam jakichś-tam tanich peelingów, wychodząc z założenia, że działają tylko mechanicznie i zewnętrznie, więc wszystko jedno, co kupię. W końcu postanowiłam przetestować wizażowy hit - i tego mi właśnie brakowało!

Jestem generalnie odporna na reklamy, zapewnienia o 54,5% lepszym nawilżeniu po pierwszym użyciu i takie tam. Ale po tym peelingu naprawdę zobaczyłam efekt po pierwszym użyciu. Skóra była gładka jak jedwab, odświeżona, miała lepszy koloryt i chłonęła kremy, sera, maseczki jak gąbka - dzięki czemu płytkie zmarszczki na czole pogłębiające sie zawsze gdy moja skóra jest odwodniona i przesuszona - spłyciły się. Łał.

Mam mało wrażliwą skórę, bez skłonności do podrażnień, ledwie zauważającą 10-procentowy kwas migdałowy nałożony pod oczy Ale przepisowych 15 minut tarcia - ba! nawet 5 - nigdy nie wytrzymałam. Oczywiście siła ścierania zależy od tego, jak mocno trzemy, ile produktu nałożymy, na suchą czy zwilżoną twarz - ale wychodzę z założenia, że ponieważ producent ostrzega, że jest to profesjonalny produkt tylko do profesjonalnego użytku, nie ma sensu ryzykować i trę tylko "ile wytrzymam". Zresztą im dłużej go używam, tym krócej mogę trzeć bez mocnego podrażnienia - widać, że ma coraz mniej do zdzierania Bałam się trochę, że podrażnienie i zaczerwienienie, występujące w trakcie tarcia będzie się utrzymywało, ale u mnie mija po ok. 15-20 minutach. Kosmetyk nie powoduje też, że nakładane po nim kosmetyki bardziej podrażniają. Ale ja jestem trochę nosorożcem, używam po nim nawet Acne-dermu i jest ok, przy wrażliwej skórze reakcja może być inna.

Peeling ma mnóstwo bardzo małych drobinek, które naprawdę ścierają a nie tylko drapią. Pachnie delikatnie, świeżo, neutralnie, jak to Ziaja. Jest nieprzyzwoicie wydajny, wielka butla wystarcza na bardzo długo, więc biorąc to pod uwagę - cena jest naprawdę świetna.

Miałam wrażenie, jakby początek używania tego peelingu odblokował "falę". Stan skóry wreszcie zaczął się poprawiać, wszystkie inne preparaty zaczęły lepiej wnikać i działać. Teraz używam go raz na 1,5-2 tygodnie, gdy nie stosuję kwasów - częściej (raz w tygodniu). Częściej chyba nie ma sensu - trzeba dać skórze czas na regenerację.

Jak wszyscy - mam problem z pompką. Przestała działać przy pierwszym (!) użyciu. To chyba nie wina wadliwych pompek a konsystencji peelingu, który je zapycha. Żele do twarzy tej firmy, których regularnie używam, mają takie same pompki - a żadna mi się nie zepsuła.

Jak zwykle w przypadku Ziai muszę pochwalić wygląd opakowania - jest proste, minimalistyczne, "apteczno-laboratoryjne", opis jest czytelny i nieprzeładowany marketingowym bełkotem.

To kolejny produkt tej firmy, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i szybko go nie skończę...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inga22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij