Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Porządny, korundowy zdzierak.
  • Zalety :
    - Bardzo wygodne opakowanie. Jest po prostu rewelacyjne. Higienicznie, czysto i szybko bez brudzenia butli produktem. Pompka nie zacina się, zabezpieczenie przed niechcianym naduszeniem pompki. Butla estetyczna, minimalistyczna - to co lubię.
    - 270 ml produktu. Zazwyczaj jest jedynie 200 ml.
    - Przyjemny, relaksujący ale delikatny zapach (herbaciano-ziołowy).
    - Zawiera zaskakująco dużo drobinek.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Ładnie usuwa martwy naskórek.
    - Dobrze się rozprowadza i zmywa.
    - Cena.
    - Wydajny.
    - Nadaje się nie tylko jako peeling do skóry twarzy ale i całego ciała.
    - Skóra po peelingu jest miękka, gładka, kremy lepiej w nią wnikają.
    - Drobinki nie rozpuszczają się pod wpływem wody czy pocierania.
    - Konsystencja jest gęsta, nie spływa.

Wady :
    - Dostępność.
    - Nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało. Gdyby z boku była przezroczysta, wąska miarka byłoby bajecznie.
    - Nie zauważyłam dokładnego oczyszczenia porów. Od tego są inne specyfiki.

Podsumowując - długo krążyłam wokół peelingu Ziaji z tajemniczymi mikrogranulkami. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Jakie było moje rozczarowanie gdy po raz pierwszy wydusiłam odrobinę kosmetyku na dłoń. To przecież dobrze mi znany korund. Można go kupić za śmiesznie niską cenę jako półprodukt i dodawać do ulubionego żelu wg. uznania.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy i niezastąpiony!
  • Peeling zakupiłam zapoznawszy się z wieloma pozytywnymi recenzjami, z pewnym wahaniem wybrałam wersję bardzo mocną obawiając się czy nie zrobi mojej twarzy czegoś złego.
    Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i często pojawiają się na niej paskudne rzeczy Po pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć w to co widzę i czuję

Plusy:
    + rewelacyjnie usuwa, wręcz zdziera z twarzy wszystko co potrzeba, oczyszcza pory (oczywiście nie dogłębnie ale są zdecydowanie oczyszczone)

+ nie robi krzywdy buzi mimo, że rzeczywiście jest bardzo mocny. Skóra bo użyciu jest super gładka, ale nie podrażniona

+ wydajność jest świetna - używam go 1-2 razy w tygodniu od pół roku a nie jest zużyty nawet w połowie

+ dostępność i cena - w moim mieście jest kilka sklepów Ziaji dlatego nie mam problemu z dostępem do niego - kupiłam go za 18 złotych, co w stosunku do jakości, działania i wydajności jest śmieszną ceną

+ w przeciwieństwie do innych peelingów które używałam jest tu masa drobinek, peeling przypomina mi piasek z dodatkiem żelu

+baaardzo podoba mi się zapach, dla mnie jest taki kojący bo kojarzy mi się z jakimś innym kosmetykiem, zapewne też Ziaji, który stosowałam już dawno dawno temu

Minusy: BRAK

Serdecznie polecam, za taką cenę naprawdę warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić RheaSilvia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ósmy cud świata
  • Mój KWC, jestem po prostu zachwycona! Już od dawna kusiły mnie pozytywne opinie na wizażu, aż w końcu sprezentowała mi go siostra. Prawdziwy ratunek dla mojej cery, która jest po prostu koszmarna. Ziaja po raz kolejny skradła moje serce <3

Same plusy:
    - duża butelka
    - bardzo wydajny
    - efekt wręcz spektakularny, cera jest oczyszczona, gładka, mięciutka, nie miałam takiej od lat, a efekty zauważalne już po pierwszym użyciu
    - butelka nie ślizga się w dłoni (chociaż szkoda, że jest biała i niewiadomo ile kosmetyku jeszcze zostało)
    - pięknie pachnie
    - łatwo się go rozprowadza, nie rozpuszcza się przy kontakcie z wodę
    - cena

Jedyny problem to dostępność. Wiem, że nie można ich tak po prostu kupić w sklepach Ziaji, ale jak widać nie mają problemu ze sprzedażą tego samego peelingu nie-kosmetyczkom ze swojego oficjalnego konta na Allegro I to jeszcze w dużo niższej cenie, z przesyłką wyszło jakieś 20 zł, a w sklepie stacjonarnym sama b

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Pomimo problemów z jego zakupem spowodowanych tym, że Pani w sklepie Ziaji nie chciała mi sprzedać tego produktu, gdyż nie jestem kosmetyczką, w końcu udało mi się go kupić w innym sklepie.
    Mam skórę mieszaną, na nosie mam mnóstwo rozszerzonych porów i wągrów. ten peeling sobie z nimi radzi doskonale. Nie masuję nim twarzy 10 minut tylko krócej ale to i tak w zupełności wystarczy by oczyścić twarz. Stan mojej skóry odkąd zaczęłam uzywać peelingu się poprawił. Praktycznie nie widzę wad, jest bardzo wydajny, używam od kilku miesięcy na twarz i dekolt a zużyłam niewielką ilość. Jedyna wada to pompką, która mi się popsuła po miesiącu używania. No i dostać go można w sklepach zaji i internecie. Ja za swój zapłaciłam coś ok 24 zł, lecz na allegro widziałam po niższej cenie.

POLECAM

Chcesz pochwalić Ewast8867 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • kupiłam go przypadkowo, dzięki mojej siostrze ale się nie zawiodłam. Peeling jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu, spełnia swoją rolę czyli świetnie złuszcza naskórek. Moja skóra jest po nim zawsze gładziutka, czerwona i aż czuję ze jet od środka gorąca. Szkoda tylko że taki stan nie utrzymuje się zbyt długo, ale to może dlatego że trę się nim kilka minut a nie 15 jak sugeruje producent.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 dużego

Chcesz pochwalić paulita85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego mi było trzeba!
  • Ok. rok temu zaczęłam wreszcie bardziej świadomie pielęgnować skórę. Kwasy, retinoidy, oleje, lepsze produkty myjące. Było lepiej, ale jak policjanci w amerykańskich kryminałach czułam, że "there's something missing" a stan skóry poprawia się wolniej niż powinien.
    Używałam jakichś-tam tanich peelingów, wychodząc z założenia, że działają tylko mechanicznie i zewnętrznie, więc wszystko jedno, co kupię. W końcu postanowiłam przetestować wizażowy hit - i tego mi właśnie brakowało!

Jestem generalnie odporna na reklamy, zapewnienia o 54,5% lepszym nawilżeniu po pierwszym użyciu i takie tam. Ale po tym peelingu naprawdę zobaczyłam efekt po pierwszym użyciu. Skóra była gładka jak jedwab, odświeżona, miała lepszy koloryt i chłonęła kremy, sera, maseczki jak gąbka - dzięki czemu płytkie zmarszczki na czole pogłębiające sie zawsze gdy moja skóra jest odwodniona i przesuszona - spłyciły się. Łał.

Mam mało wrażliwą skórę, bez skłonności do podrażnień, ledwie zauważającą 10-procentowy kwas migdałowy nałożony pod oczy Ale przepisowych 15 minut tarcia - ba! nawet 5 - nigdy nie wytrzymałam. Oczywiście siła ścierania zależy od tego, jak mocno trzemy, ile produktu nałożymy, na suchą czy zwilżoną twarz - ale wychodzę z założenia, że ponieważ producent ostrzega, że jest to profesjonalny produkt tylko do profesjonalnego użytku, nie ma sensu ryzykować i trę tylko "ile wytrzymam". Zresztą im dłużej go używam, tym krócej mogę trzeć bez mocnego podrażnienia - widać, że ma coraz mniej do zdzierania Bałam się trochę, że podrażnienie i zaczerwienienie, występujące w trakcie tarcia będzie się utrzymywało, ale u mnie mija po ok. 15-20 minutach. Kosmetyk nie powoduje też, że nakładane po nim kosmetyki bardziej podrażniają. Ale ja jestem trochę nosorożcem, używam po nim nawet Acne-dermu i jest ok, przy wrażliwej skórze reakcja może być inna.

Peeling ma mnóstwo bardzo małych drobinek, które naprawdę ścierają a nie tylko drapią. Pachnie delikatnie, świeżo, neutralnie, jak to Ziaja. Jest nieprzyzwoicie wydajny, wielka butla wystarcza na bardzo długo, więc biorąc to pod uwagę - cena jest naprawdę świetna.

Miałam wrażenie, jakby początek używania tego peelingu odblokował "falę". Stan skóry wreszcie zaczął się poprawiać, wszystkie inne preparaty zaczęły lepiej wnikać i działać. Teraz używam go raz na 1,5-2 tygodnie, gdy nie stosuję kwasów - częściej (raz w tygodniu). Częściej chyba nie ma sensu - trzeba dać skórze czas na regenerację.

Jak wszyscy - mam problem z pompką. Przestała działać przy pierwszym (!) użyciu. To chyba nie wina wadliwych pompek a konsystencji peelingu, który je zapycha. Żele do twarzy tej firmy, których regularnie używam, mają takie same pompki - a żadna mi się nie zepsuła.

Jak zwykle w przypadku Ziai muszę pochwalić wygląd opakowania - jest proste, minimalistyczne, "apteczno-laboratoryjne", opis jest czytelny i nieprzeładowany marketingowym bełkotem.

To kolejny produkt tej firmy, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i szybko go nie skończę...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inga22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szorstka, ale miłość
  • Szukałam peelingu mechanicznego, który rzeczywiście "zdzierałby" skórę. Znalazłam za co kocham go nieustannie.

Konsystencja żelu, dosyć gęstego z pompką przez co użycie jest mega wygodne. Po peelingu buzia jest zaczerwieniona, oczyszczona, prawie skrzypi Uwielbiam to uczucie.

Zalety:
    - tani
    - łatwy w użyciu dzięki pompce
    - rewelacyjnie oczyszcza skórę
    - nie pojawiają się po nim żadne niespodzianki
    - bardzo wydajny, jedno opakowanie słuzy mi już ponad rok i końca nie widać

Wada:
    - dostępność (internet)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić ksylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałe oczyszczenie
  • Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wizażu i podobnie jak z większością kosmetyków Ziaja nie zawiodłam się.
    Doskonale oczyszcza i rzeczywiście jest mocny, więc w przypadku wrażliwej cery trzeba uważać żeby jej nie podrażnić.
    Jak dla mnie to najlepszy peeling jaki do tej pory używałam!

Chcesz pochwalić Roxxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Kiedy użyłam go pierwszy raz byłam naprawdę zachwycona, ale wydaje mi się, że z biegiem czasu jego działanie przestało być tak intensywne jak na początku.

Zaraz po użyciu peelingu zauważam, że skóra jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku, ale w moim przypadku niestety nie zdziera on wszystkiego. Ogromnym atutem produktu na pewno jest opakowanie i cena. Z dostępnością również wydaje mi się, że nie jest najgorzej.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fallen_leaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra
  • Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny, to mój ulubiony peeling. Uwielbiam uczycie czystości po jego użyciu. Do tego ładnie achnie i ma idealną konsystencję. Kolejne plusy: rewelacyjna cena i wygodna buteleczka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę mocny
  • Wcześniej stosowałam ten peeling w wersji mocnej i była ona dla mnie wystarczająco mocna.... ale akurat nie było w sklepie tamtego peelingu i kupiłam ten.
    To najmocniejszy peeling jaki kiedykolwiek miałam - jest on dwa razy mocniejszy od mojego ulubieńca Xerialine Gommage i wszystkich morelowych peelingów Soraya, St. Ives itd.
    Nie polecam go osobom z wrażliwą skórą lub skórą ze stanami zapalnymi/trądzikiem/niedoskonałościami.

Powyższego peelingu używam raz na ok trzy tygodnie.
    Skóra po jego użyciu jest
    idealnie czysta i gładka.
    Wszystkie sera i kremy lepiej się wchłaniają.
    Używam go także do ciała ponieważ butelka jest duza a moja twarz chyba nie wytrzymałaby cotygodniowej aplikacji tego kosmetyku.
    Kolejnym plusem jest to, ze peeling jest tani i łatwodostępny.
    Wrócę do niego ale raczej zdecyduję się na wersję mocną.
    Peeling stosowany nierozważnie może nam podrażnić skórę.

Używam tego produktu od: 3 mceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny dla maniaczek czyszczenia skóry
  • Produkt dobrze się stosuje, ogromny plus za opakowanie, ilość i cenę, produkt jest niesamowicie wydajny.
    Z gotowych peelingów jest jednym z lepszych, skórę oczyszcza dobrze ale nie za agresywnie, działa pozytywnie na skórę, warto się w niego zaopatrzyć.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to !
  • Uwielbiam ten produkt...

To dopiero nazywa się oczyszczenie !

Twarz po nim jest mega gładka, i niesamowicie dobrze oczyszczona.
    Rzadziej pojawiają się wszelkiego rodzaju zaskórniki i inne "niespodzianki".

Jest wydajny, od kwietnia (2013) go używam i jeszcze trochę mi zostało, myślę, że na rok spokojnie starczy...

Polecam kupić na allegro, ponieważ tam cena jest korzystna...Z przesyłką zapłacimy ok. 20 zł...

Dla mnie to nr. 1 jeśli chodzi o peelingi.

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Nie pozostaje mi nic, jak potwierdzić wszystkie pozytywne komenatrze poniżej. Świeny kosmetyk. Złuszcza skórę, oczyszcza, pozostawia ją gładką, świeżą. W porównaniu z innymi peelingami wypada rewelacyjnie. Wielki plus za opakowanie z pompką - wygodne, higieniczne. Produkt bardzo wydajny, używam raz/dwa razy na tydzień od pół roku, a mniej niż połowa jeszcze jest. Polecam!

Chcesz pochwalić aania_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupiłam dziś peeling po przeczytaniu opinii na wizażu,zastanawiałam się tylko który wybrać mocny czy bardzo mocny ale po poleceniu przez panią konsultantkę w sklepie Ziaja zdecydowałam się na ten.
    I wieczorem wypróbowałam,a więc tak:
    - piękny zapach,taki z salonu kosmetycznego,
    - konsystencja gęsta,
    - miliardy mikrogranulek,spodziewałam się że będą duże a są drobne co oceniam na plus
    - buzia po użyciu wygładzona, miękka, aksamitna
    Gorąco polecam zakup tego peelingu

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

Chcesz pochwalić magdalenaka84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Boski
  • Testowałam wiele peelingów i żaden nie jest tak dobry. Używam go raz w tygodniu, jakieś 5 minut masuję i efekt zostaje na 3 dni.

Duży minus za dostępność, ale w przypadku takiego kosmetyku WARTO się namęczyć z zamawianiem przez internet.

edit: Zepsuła mi się pompka, ale da się to prosto rozwiązać przelewając peeling. Jestem z niego tak zadowolona, że nawet zepsuta pompka mi nie straszna

Chcesz pochwalić lgm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny.
  • Świetny peeling.
    Ma coś, co w peelingach mechnicznych cenię najbardziej: duże, nierozpuszczalne w wodzie, twarde granulki ścierające.
    Jest ich w peelingu całe mnóstwo, wrecz czuję, jakbym nakładała na twarz porcję piasku zmieszanego z odrobiną żelu. Dla twarzy mocno zanieczyszczonej, trądzikowej, z tendencją do zatykania porów jest to wprost wybawienie.

+ gęsta zbita konsystencja
    + wygodne higieniczne opakowanie i przyjemny zapach
    + niesamowita wydajność za grosze (15zł, 200ml)- stosuję od około roku, jestem mniej więcej w połowie opakowania
    + działanie!!!! po chwili masażu skóra twarzy robi sie zaczerwieniona=dobrze ukrwiona. Po zmyciu specyfiku dźwięk mokrego palca przejeżdżającego po mokrej szybie- gwarantowany!!!!

* trzeba z nim uważac- nie używać zbyt czesto- bo pozbawia skórę naturalnego filmu ochronnego
    * absolutnie nie masować skóry przez 10-15 minut, jak to zalecono na opakowaniu!!! 5 minut to już za dużo w moim przekonaniu

- bardzo agresywnie pozbywa się z twarzy wszelkich zanieczyszczeń- przypuszczam, że może podrażnić wrażliwców, może nawet uczulić
    - nie nadaje się dla trądzikowców z zapalnymi stanami skóry (ropne wypryski, otwarte zmiany)- gwarancja rozdrapania rany i rozniesienia jej zawartości na całą twarz (a więc późniejszego wysypu) gwarantowana
    - dostępność- tylko allegro lub sklepy internetowe
    - efekt napietej, wysuszonej skóry tuż po zabiegu gwarantowany

Reasumując- jest to doskonały peeling, który naprawdę działa. Pomaga opanować sytuację na twarzy, krem nałożony tuz po peelingu wchłania się fantastycznie- to najlepszy dowód na to, że spełnia swoją role, pozbywając się martwego naskórka i innych zanieczyszczeń. Jednak ze względu na swoje agresywne działanie nie jest to w mojej ocenie specyfik do stosowania raz w tygodniu, lub częściej. Raz na dwa tygodnie w zupełności wystarczy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale będzie więcej

Chcesz pochwalić coccinelle_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podeszłam do produktu raz jeszcze. Wrażenia zmienione.

Świeży zapach, przyjemne złuszczanie, niezłe oczyszczanie. Skóra jest nieco przesuszona i podrażniona, ale po paru minutach wszystko wraca do normy. Dobry peeling do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

Minus, dla którego zaznaczyłam "nie wiem" przy pytaniu o kupno ponowne - cena. Jakby za 12zł faktycznie - okej, dobry, wydajny peeling. Ale zakup peelingu za 30zł musiałabym jeszcze przemyśleć.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zdzierak..
  • Peeling jest taki jak lubię... OSTRY! Drobinki są naprawdę porządne i genialnie pozbywają się zrogowaciałego naskórka pozostawiając cerę czystą i gładką. Natychmiast po nim należy posmarować się grubo kremem gdyż odrobinę ściąga. Ale to nie jest problem.
    Problem tkwi w jego dostępności - albo allegro albo w specjalnych stoiskach. Cena do przeżycia ja zapłaciłam około 20zł ale za taką pojemność i wydajność cena jest super. Butelka wygodna z dozownikiem nie zacina się. Stosuję raz w tygodniu - częściej chyba można się podrapać ;-) POLLLLLECAM

Ilość zużytych opakowań: 2 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Peeling idealny
  • Zakochalam sie!
    Skuszona opiniami postanowilam go zakupic. Milosc od pierwszego uzycia

Kupilam bardzo mocny mimo ze mam skore wrazliwa i sucha. Zdecydowalam sie jednak, bo na nosie mam wagry, z ktorymi nie moglam sobie poradzic.

+ ma milion mikrogranulek
    + idealnie sciera wszystko, lacznie z wagrami
    + bardzo wydajna butelka
    + skora jest po nim gladka jak pupa niemowlaka
    + ma ok zapach

Cena moze zniechecic, ale 30 zl na peeling tej wielkosci to dobra cena. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczete pierwsze

Chcesz pochwalić Dalmatinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Genialny produkt, za niewielką cenę (270 ml/16 zł-allegro) !

Plusy:
    - doskonale oczyszcza skórę
    - zawiera mnóstwo drobinek
    - idealnie ściera martwy naskórek
    - skóra po użyciu jest miękka i gładka
    - wydajność
    - cena

Minus:
    - pompka po kilku użyciach się zepsuła...

Dla mnie produkt idealny !

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieźle
  • Prosto i na temat: nie mam potrzeby wyszukiwania czegoś innego bo ten produkt robi wszystko co potrzeba. Połówkę odejmuję za to, ze nie ma napisane jak często można go stosować, a że jest dość mocny i ostry to mam obawy czy nie robię sobie krzywdy... No nic, rozumiem ze to seria PRO i nie jest przeznaczona do codziennego użytku w domu.

+ fajnie peelinguje
    + nie podrażnia
    + on chyba faktycznie działa, nawet na pory czy jakieś zasuszone skorki
    + relacja cena, wydajność i wielkość butli jak najbardziej na plus

Minusów raczej ni widzę oprócz braku informacji, ale wybaczam... Z dostępnością nie jest najlepiej, jesli chodzi o trójmiasto to w Madisonie i Rivierze są formowe sklepy Ziaji i tam bez problemu można je dostać, chyba nawet taniej niż w Internecie

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa rewelacyjnie!
  • Kupiłam go za ok. 21, 50zł, ale wiem, gdzie mogę go dostać w Warszawie za ok.16zł.
    Peeling jest moim pierwszym, który na prawdę działa! Jak czytałam o nim opinie, jedna użytkowniczka napisała, że jest Zdziercą - i faktycznie, peeling Ziaji to mój Zdzierca nr.1!
    Buzię pozostawia oczyszczoną, zaczerwienioną (staram się mocno trzeć), ale nigdy nie wytrzymuję 15minut zalecanych przez producenta i oczyszczam twarz jakieś 6-9min. Nastepnie stosuję maskę uspokajającą tej samej linii i nie czuję żadnego podrażnienia Idealnie!

Chcesz pochwalić madameNancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bolesna miłość
  • Długo czaiłam się na ten peeling. Poszłam kiedyś na stoisko Ziaji i go zakupiłam za około 19 zł. I tak zaczęła się moja miłość do Ziaji i do tego produkty.
    Używam go co dwa dni, trzy dni bo inaczej moja skóra byłaby podrażniona bo one jest MEGA MOCNY.
    +działanie
    +zapach
    +konsystencja
    +cena
    +duża butla z pompką (przez co jest higienicznie i łatwo użytkować ten produkt)
    +wydajny

-pompka niestety nieraz szwankuje ale to może być wada mojego egzemplarza
    Mam też takie patent że mieszam w proporcjach 1:1 ten peeling i taką maskę przeciw wągrom i wtedy to już totalne oczyszczenie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do you really want to hurt me?
  • Na ten peeling czaiłam się już od dłuższego czasu. To nic, że w łazience kiszą się dwa pozostałe - TEN peeling po prostu musiałam mieć Niby-przypadkiem zawędrowałam go sklepu firmowego Ziaja i zakupiłam ten produkt za 22,60 zł (dokładnie). Cóż mogę powiedzieć? Cholera, tamte dwa peelingi nadal się kiszą ten jest rewelacyjny!

Może zacznę od tego, że mam uszkodzoną pompkę. Ale, jak to powiedział Arystoteles - ,,człowiek jest istotą rozumną" a zatem przelałam peeling do innego opakowania i nie uważam wadliwej pompki za minus. Liczy się działanie, a nie opakowanie. Sam peeling ma galaretowatą konsystencję i jasny, żółtawy odcień. Gołym okiem widać już granulki, które za moment będą toczyły walkę z martwym naskórkiem czy zapchanymi porami. Peeling ma przepiękny, ziołowy, tymiankowy zapach, który bardzo umila aplikację. Nanoszę odrobinę na zwilżoną skórę twarzy...i zaczyna się cierpienie. Peeling jest naprawdę straszliwie mocny, wręcz bezlitosny. Uważam, że takie delikatne i bardzo wrażliwe cery wysiądą po pierwszej aplikacji. Ja jednak mam w zwyczaju nie poddawać się tak łatwo i tarłam dalej Po paru minutach zmyłam wszystko zimną wodą i przeżyłam szok. Nie sądziłam, że peeling może robić takie rzeczy! Cera wręcz i d e a l n a ! Fantastycznie gładka, oczyszczona na szóstkę, pory niewidoczne, jasna, rozświetlona. Czuję się tak, jakbym dostała nową skórę za te 22, 6o zł Działanie peelingu można dostrzec również i na innych płaszczyznach - po jego użyciu nałożyłam na twarz krem półtłusty, który wchłonął się prawie do matu! Konkluzja z tego taka, że peeling naprawdę świetnie oczyszcza i przygotowuje buzię do dalszych zabiegów. Co dla mnie ważne, po takim silnym mechanicznym peelingu moja cera nie była w żaden sposób podrażniona ani nawet zaczerwieniona. Brak tutaj charakterystycznego uczucia ściągnięcia i wysuszenia. Po prostu brawa, Ziajo!

W skrócie:
    + estetyczne i fajne opakowanie (o ile działa wam pompka)
    + przepiękny, tymiankowy zapach!
    + dobry skład
    + dobra wydajność
    + perfekcyjne działanie: wygładzenie, rozświetlenie i oczyszczenie 100%
    + przygotowuje skórę do nałożeniu kremu/maseczki
    + dobra cena (drogeryjne są troche tańsze albo w tej samej cenie, ale nie znam podobnego o tak świetnym działaniu)
    + dostępność - dla niektórych to może być problem, bo nie jest dostępny w drogeriach. Ale, pragnę przypomnieć, że na szczęście nie żyjemy w epoce kamienia łupanego i możemy ten produkt zakupić przez internet, albo po prostu znaleźć najbliższy sklep Ziaji

Podsumowując, produkt rewelacyjny. Działanie ma nie do opisania, wyglądam jakbym trzy dni leżała u kosmetyczki A to wszystko zawdzięczam tylko paru chwilom lekkiego dyskomfortu Naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i napewno nie ostatniego!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić szatynka 93 za czytelną i pomocną recenzję?