Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Najlepszy
  • Jest to najlepszy piling ze wszystkich używanych przeze mnie dotychczas.
    Spełnia swoją funkcję wzorowo - ściera i oczyszcza skórę, która jest wygładzona i w świetnej kondycji przy regularnym stosowaniu.
    W pełni zasługuje na swoją nazwę - jest to piling, więc ma usunąć martwe komórki naskórka, wygładzić i oczyścić. Dzięki temu, że drobinek jest bardzo dużo i są one odpowiednio ostre, kosmetyk rewelacyjnie wywiązuje się ze swojej roli.
    Jest śmiesznie tani, bardzo wydajny, butla jest duża, pompka ułatwia dozowanie. Jedyny minus jest taki, że pompka czasem lubi się zapchać i trzeba ją ostrożnie przepłukać wodą, ale trudno, jest to niedogodność całkowicie zrekompensowana przez wygodę, jaką daje używanie pompki.
    Używam do twarzy i czasem do całego ciała.
    Żadnych minusów, polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale na pewno więcej niż 10

Chcesz pochwalić Faoiltiarne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega konkretny peeling
  • To jest najlepszy peeling jaki miałam przyjemność używać

Zalety:
    - profesjonalnie wyglądające opakowanie, niepodatne na uszkodzenia po upadku
    -baaaaardzo wydajny ( używam od prawie 3 lat a zaczynam dopiero drugie opakowanie, ale nie stosuję go codziennie ),
    - bardzo fajnie oczyszcza, skóra jest gładka i delikatna w dotyku,
    - przyjemny zapach,
    - pompka ułatwia aplikację,
    - jest bardzo mocny ale zarazem delikatny - nigdy nie miałam po nim jakiegoś podrażnienia mimo że drobinki są konkretne,

Wady:
    -dostępność - tylko stoiska i sklepy Ziaji ( przynajmniej u mnie) i to z dużą przebitką cenową - u mnie w ziaji kosztuje 36 zł, uważam, że to przegięcie bo na allegro kupiłam za 18zł z przesyłką.
    - wspomniana już cena,

Mimo tych dwóch wad polecam ten peeling z czystym sumieniem - jest genialny

Chcesz pochwalić Wiola_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem za!
  • Ten peeling jak żaden inny oczyszcza moją skórę. Jest to typowy zdzieracz, zdecydowanie nie dla skóry wrażliwej

Plusy:
    + bardzo wydajny i przy regularnym stosowaniu jestem dopiero w połowie butelki
    + cera po nim jest idealnie gładka i przygotowana na kolejne zabiegi
    + niska cena w porównaniu do jego wydajności
    + ogromna ilość drobinek peelingujących
    + skład
    + bezzapachowy, przynajmniej ja go nie wyczuwam
    + higieniczne opakowanie

Minusy
    - dostępność, zamawiałam go w aptece i musiałam czekać na niego ok. 2 tyg
    - nie widać ile produktu zużyliśmy

W przeciwieństwie do zaleceń producenta, ja nie peelinguję twarzy produktem przez 15 min, gdyż już po zaledwie 5 min odpadają mi ręce

Chcesz pochwalić Casidi za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudenko od pierwszej chwili
  • Mam 30 lat, skore mieszana, musze dbac o nia baaaardzo i niestety nie mozna sobie pofolgowac a ten peeling jak zaden inny wyczyscil moja skore jak zaden inny. Obawialam sie ze bedzie zbyt mocny dlatego na policzkach uzywalam go bardzo rozsadnie a w strefie T moge szalec. Cera po nim oddycha, jest miekka czysta, jasna i promienna, wystarczy tylko nalozyc maseczke i relaksowac sie .

Dzięki wizaz znalazlam dla siebie peeling idealny.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić LooLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • W zasadzie nie wiem, co więcej mogłabym napisać poza tym, że podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pochlebnymi recenzjami tego kosmetyku. Od pierwszego wypróbowania, wraz z maską z zielonej glinki z tej samej serii, peeling od Ziaji stał się moim nieodłącznym, niezawodnym przyjacielem.

Doskonale oczyszcza cerę, która po wyszorowaniu jej tymże specyfikiem staje się gładka, świeża, mam wrażenie, że znowu "oddycha" po przyklepywaniu jej makijażem, potem zmywaniu, nawilżaniu, etc

Dla cery tłustej to doskonałe rozwiązanie. POLECAM.

Kosmetyk jest bardzo wydajny - użwyam go mniej wiecej co trzy dni i jedno opakowanie starcza mi na około 6 miesięcy.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dominika0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOTWÓRCA
  • Mój nr 1.
    Najlepszy peeling na świecie.
    Oczyszcza bardzo dokładnie, pomaga w kontroli przetłuszczania się skóry.
    Bardzo go lubię bo mam tłustą skórę i mocny naskórek więc nie każdy peeling sobie z nią radzi. Ten jest za to wspaniały, po nim czuję że moja skóra może oddychać.
    Jest też bardzo wydajny. Mam jedno opakowanie od kilku miesięcy a zdarza mi się używać go 2-3 razy w tygodniu.

Jedyny minus to taki, że zatkała mi się pompka. Nie wiem czy to normalne czy nie ale dość uciążliwe.

Produkt polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bestines za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1!
  • Najlepszy peeling jaki miałam i nie zamienie go na żaden inny.Jest po prostu idealny.
    Plusy:
    * Wygodne opakowanie
    * Bardzo wydajny
    * Mnóstwo drobinek peelingujących
    * Bardzo dobrze oczyszcza
    * Nie podrażnia skóry mimo intensywnego ''ździerania"
    * Po użyciu skóra jest idealnie gładka
    * Cena

Minusy:
    * Dostępność

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno 270 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić jagodaaa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, korundowy zdzierak.
  • Zalety :
    - Bardzo wygodne opakowanie. Jest po prostu rewelacyjne. Higienicznie, czysto i szybko bez brudzenia butli produktem. Pompka nie zacina się, zabezpieczenie przed niechcianym naduszeniem pompki. Butla estetyczna, minimalistyczna - to co lubię.
    - 270 ml produktu. Zazwyczaj jest jedynie 200 ml.
    - Przyjemny, relaksujący ale delikatny zapach (herbaciano-ziołowy).
    - Zawiera zaskakująco dużo drobinek.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Ładnie usuwa martwy naskórek.
    - Dobrze się rozprowadza i zmywa.
    - Cena.
    - Wydajny.
    - Nadaje się nie tylko jako peeling do skóry twarzy ale i całego ciała.
    - Skóra po peelingu jest miękka, gładka, kremy lepiej w nią wnikają.
    - Drobinki nie rozpuszczają się pod wpływem wody czy pocierania.
    - Konsystencja jest gęsta, nie spływa.

Wady :
    - Dostępność.
    - Nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało. Gdyby z boku była przezroczysta, wąska miarka byłoby bajecznie.
    - Nie zauważyłam dokładnego oczyszczenia porów. Od tego są inne specyfiki.

Podsumowując - długo krążyłam wokół peelingu Ziaji z tajemniczymi mikrogranulkami. Nie wiedziałam czego się spodziewać. Jakie było moje rozczarowanie gdy po raz pierwszy wydusiłam odrobinę kosmetyku na dłoń. To przecież dobrze mi znany korund. Można go kupić za śmiesznie niską cenę jako półprodukt i dodawać do ulubionego żelu wg. uznania.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy i niezastąpiony!
  • Peeling zakupiłam zapoznawszy się z wieloma pozytywnymi recenzjami, z pewnym wahaniem wybrałam wersję bardzo mocną obawiając się czy nie zrobi mojej twarzy czegoś złego.
    Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i często pojawiają się na niej paskudne rzeczy Po pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć w to co widzę i czuję

Plusy:
    + rewelacyjnie usuwa, wręcz zdziera z twarzy wszystko co potrzeba, oczyszcza pory (oczywiście nie dogłębnie ale są zdecydowanie oczyszczone)

+ nie robi krzywdy buzi mimo, że rzeczywiście jest bardzo mocny. Skóra bo użyciu jest super gładka, ale nie podrażniona

+ wydajność jest świetna - używam go 1-2 razy w tygodniu od pół roku a nie jest zużyty nawet w połowie

+ dostępność i cena - w moim mieście jest kilka sklepów Ziaji dlatego nie mam problemu z dostępem do niego - kupiłam go za 18 złotych, co w stosunku do jakości, działania i wydajności jest śmieszną ceną

+ w przeciwieństwie do innych peelingów które używałam jest tu masa drobinek, peeling przypomina mi piasek z dodatkiem żelu

+baaardzo podoba mi się zapach, dla mnie jest taki kojący bo kojarzy mi się z jakimś innym kosmetykiem, zapewne też Ziaji, który stosowałam już dawno dawno temu

Minusy: BRAK

Serdecznie polecam, za taką cenę naprawdę warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić RheaSilvia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ósmy cud świata
  • Mój KWC, jestem po prostu zachwycona! Już od dawna kusiły mnie pozytywne opinie na wizażu, aż w końcu sprezentowała mi go siostra. Prawdziwy ratunek dla mojej cery, która jest po prostu koszmarna. Ziaja po raz kolejny skradła moje serce <3

Same plusy:
    - duża butelka
    - bardzo wydajny
    - efekt wręcz spektakularny, cera jest oczyszczona, gładka, mięciutka, nie miałam takiej od lat, a efekty zauważalne już po pierwszym użyciu
    - butelka nie ślizga się w dłoni (chociaż szkoda, że jest biała i niewiadomo ile kosmetyku jeszcze zostało)
    - pięknie pachnie
    - łatwo się go rozprowadza, nie rozpuszcza się przy kontakcie z wodę
    - cena

Jedyny problem to dostępność. Wiem, że nie można ich tak po prostu kupić w sklepach Ziaji, ale jak widać nie mają problemu ze sprzedażą tego samego peelingu nie-kosmetyczkom ze swojego oficjalnego konta na Allegro I to jeszcze w dużo niższej cenie, z przesyłką wyszło jakieś 20 zł, a w sklepie stacjonarnym sama b

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij