Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• 3xtak!
  • od dawna szukałam takiego peelingu!

Zacznę od tego że mam cerę bardzo zabnieczyszczoną i kapryśną. zaskórniki itp itd.
    Od dawna szukałam czegoś co pomoże mi dogłębnie oczyścić moją twarz i znalazłam!

Peeling jest genialny ! Taki trochę papier ścierny do twarzy

odjęłam pół gwiazdki za cenę, ponieważ tutaj jego cena to około 12 zł, a ja zapłaciłąm za niego w sklepie Ziaji 20 zł z groszami... więc chyba przepłaciłm . No ale tak czy siak nie żałuję tego zakupu i szczerze polecam osobom borykającym się z zaskórniami i suchymi skórkami.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić paati2705 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak!
  • zdecydowane tak!!!

od bardzo dawna mam ten peeling, wcześniej ten mocny, a póżniej kupiłam bardzo mocny. Na początku używałam go wtedy kiedy mi się przypomniało . . . jednak od dwóch miesięcy wzięłam się za moją buźkę i są mega efekty! peeling stosuję 2-3 razy w tygodniu, regularnie i o to w tym chodzi, o regularność.

Plusy:
    bardzo wydajny
    dobry stosunek ceny do jakości i ilości
    dogłębnie oczyszcza
    buzia jest gładka , baaaardzo przyjemna w dotyku
    pomaga przy tłustej cerze ( akurat taką mam ) , zmniejsza się ilośc niespodzianek
    odkąd używam go regularnie bardzo rzadko coś niemiłego wyskakuje, skóra nie wydziela tyle sebum.
    Wystarczy po peelingu nałożyć dobry krem nawilżający i buźka jest gładziusieńka.
    Miała problemy z kaszakami a tym czasem po regularnym używaniu jest ich o wiele mniej, nie tylko ja to zauważyłam
    Zapach jest neutralny więc tym bardziej wielki plus.

Zdecydowanie polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny peeling
  • + tani, jak na to co potrafi zdziałać
    + wydajny
    + idealnie wygładza skórę
    + zmniejsza występowanie trądziku
    + wspomaga proces odnowy naskórka
    + zmniejsza pory
    + skóra lepiej wchłania kremy

- pompka zepsuła się po trzecim użyciu
    - dostępność ( ja zdobyłam go w sklepie "Ziaja dla Ciebie"

Minusy te, przy możliwościach peelingu są całkowicie banalne.

Polecam wszystkim osobom, które załamują ręce nad swoją cerą trądzikową. Ja męcze się z tym problemem ponad rok, wypróbowałam wiele kosmetyków jak i antybiotyków i jest to pierwsza skuteczna rzecz.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1/4

Chcesz pochwalić Serpiente za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, tak, tak
  • Po wielu próbach wybrania dla siebie odpowiedniego peeling'u w moje ręce trafił właśnie omawiany produkt. Boski

+ super wygładza,
    + po użyciu peelingu krem wchłania się super,
    + baaardzo wydajny,
    + fajny pomysł z pompką,
    + przystępna cena,

- trudno dostępy (najlepiej szukać w Internecie),
    - z czasem pompka się psuje,

Pomimo munusów jest moim numerem jeden

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Maarcikkk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi dokładnie to, co robić powinien
  • Uważam, że za tak niską cenę (ok. 18 zł za 270 ml kosmetyku), ten peeling nie ma sobie równych. Robi to, co powinien: odświeża, oczyszcza skórę, pomaga zwalczać niedoskonałości, skóra po jego użyciu wręcz chłonie wszystkie kremy.

Małym minusem jest jego dostępność (spotkałam się z nim tylko w niektórych aptekach i firmowych sklepach Ziaji), ale polecam się pofatygować, bo warto

Edytuję, bo ostatnio, w okresie przesuszenia skóry spowodowanego centralnym ogrzewanie moja skóra bardzo źle zareagowała na ten peeling. Po jego normalnym użyciu moje policzki były strasznie zaczerwienione i wręcz rozpalone. Zaczerwienienie to dość długo nie ustępowało. Wydaje mi się, że jest on dla mnie jednak nieco za mocny...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie robi cudów.
  • Zachęcona świetnymi recenzjami zamówiłam ten peeling. Naczytałam się o super wygładzeniu? Było! Następnie wszystkie aspekty po kolei potwierdzały się. Szkoda, że niespełniło się to, że likwiduje zaskórniki albo wpływa na poprawę cery trądzikowej (skóra chwilowo bez wyprysków).

Plusy:
    + konsystencja (nie za gęsta i nie za rzadka)
    + zapach (lekko męski, świeży)
    + aplikacja (opakowanie z pompką)
    + cena (między 12 a 20zł)
    + wydajność (wystarczył na prawie 2 lata!)
    + cudowne wygładzenie (wystarczyło około 5 minut masażu tym produktem, a skóra była tak gładka, że piszczała)
    + efekt jak po MIKRODERMABRAZJI (byłam na niej i jest taki sam, a może nawet i lepszy, ba, tańszy i to 10krotnie!)
    + skóra lepiej absobuje kremy
    + efekt gładkiej skóry utrzymuje się kilka dni
    + przy regularnych zabiegach blizny potrądzikowe wyrównują się

Teraz czas na minusy:
    - na końcu produkt ciężko wydobyć z dna butelki
    - nie likwiduje zaskórników zamkniętych
    - nie poprawia "trądzikowej" sytuacji
    - dostępność (lepiej kupić go przez internet, ale da się go spotkać też w sklepach)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emerald_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Najlepszy, zdecydowanie!

+konsystencja żelu naładowana stosunkowo niewielkimi drobinkami,
    +bez problemu dostępny w sklepie stacjonarnym,
    +usuwa martwy naskórek,
    +wygładza skórę twarzy,
    +łatwa, przyjemna i higieniczna aplikacja- bardzo dobrze pomyślane opakowanie z pompką,
    +redukuje powstawanie nowych niespodzianek,
    +nie wysusza (ale też nie nawilża),
    +nie ściąga skóry twarzy,
    +nie pozostawia tłustego filmu,
    +bardzo wydajny,
    +ładny zapach, kojarzy mi się z męskim zapachem. dzięki temu zapachowi, mój mężczyzna nie boi się go też używać,
    +wyrównuje koloryt skóry twarzy,
    +nie podrażnia,
    +redukuje ilość zaskórników,

-część produktu pozostaje na dnie opakowania i nie jest zbyt łatwo go stamtąd wyciągnąć,
    -trzeba znaleźć swój optymalny czas peelingowania twarzy (przy zbyt długim czasie faktycznie może podrażniać skórę- producent zaleca 10- 15 min, w moim przypadku 10 min jest tym optimum),
    -w moim stacjonarnym sklepie Ziajki jest droższy- kosztuje około 20 zł (nie stanowi to dla mnie większego problemu- cena i tak jest śmieszna przy takiej wydajności i jakości produktu),
    -na ciało raczej się nie nadaje (ale przecież nie jest od tego),
    -skóra po użyciu produktu jest zaczerwieniona (zaczerwienienie znika dość szybko, w zależności od typu cery),
    -pompka się psuje, zacina (są momenty, że w ogóle nie jestem w stanie jej 'wcisnąć'),

Mimo kilku minusów jest moim KWC, uwielbiam go.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Spełnia swoją rolę. Nie używam go solo a raczej w połączeniu z żelem do mycia twarzy, dzięki czemu jest łagodniejszy i lepiej się rozprowadza. Dobry produkt za niewielkie pieniądze. Na pewno kupię go ponownie. Pół gwiazdki odejmuję za psującą się pompkę.

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Peeling pierwsza klasa
  • Bardzo fajny mocny peeling. Muszę powiedzieć że byłam mile zaskoczona po jego użyciu. Można używać na całe ciało. Dobrze używać ja do ciała raz w tygodniu przed nakładaniem balsamu, wtedy absorbcja kosmetyków jest wieksza a ciało jest super w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super peeeling
  • Zachęcona wieloma dobrymi recenzjami postanowiłam go kupić. W sklepie stacjonarnym bez zaświadczenia niestety się nie udało, jednak przez internet nie było z tym problemu. Cena z przesyłką za tą pojemność jest jak najbardziej przystępna (ok 20 zł).

Staram się go używać 1-2 razy w tygodniu, przez około 5-10 minut, zależy jak długo wytrzymuję tarcie.

Jest bardzo wydajne, ma higieniczne opakowanie z pompką (jednak po jakimś czasie przestała ona działać, za co odejmuję pół gwiazdki).

Usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza, wyrównuje koloryt, odblokowuje pory, efekt jest widoczny od razu i szybko nie znika przy regularnym stosowaniu. Zaczerwienienie po użyciu, szybko znika. Nie podrażnił mnie.

Bardzo dobry peeling, jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić z tarciem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij