Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Doskonałe oczyszczenie
  • Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na wizażu i podobnie jak z większością kosmetyków Ziaja nie zawiodłam się.
    Doskonale oczyszcza i rzeczywiście jest mocny, więc w przypadku wrażliwej cery trzeba uważać żeby jej nie podrażnić.
    Jak dla mnie to najlepszy peeling jaki do tej pory używałam!

Chcesz pochwalić Roxxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Kiedy użyłam go pierwszy raz byłam naprawdę zachwycona, ale wydaje mi się, że z biegiem czasu jego działanie przestało być tak intensywne jak na początku.

Zaraz po użyciu peelingu zauważam, że skóra jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku, ale w moim przypadku niestety nie zdziera on wszystkiego. Ogromnym atutem produktu na pewno jest opakowanie i cena. Z dostępnością również wydaje mi się, że nie jest najgorzej.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fallen_leaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra
  • Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny, to mój ulubiony peeling. Uwielbiam uczycie czystości po jego użyciu. Do tego ładnie achnie i ma idealną konsystencję. Kolejne plusy: rewelacyjna cena i wygodna buteleczka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę mocny
  • Wcześniej stosowałam ten peeling w wersji mocnej i była ona dla mnie wystarczająco mocna.... ale akurat nie było w sklepie tamtego peelingu i kupiłam ten.
    To najmocniejszy peeling jaki kiedykolwiek miałam - jest on dwa razy mocniejszy od mojego ulubieńca Xerialine Gommage i wszystkich morelowych peelingów Soraya, St. Ives itd.
    Nie polecam go osobom z wrażliwą skórą lub skórą ze stanami zapalnymi/trądzikiem/niedoskonałościami.

Powyższego peelingu używam raz na ok trzy tygodnie.
    Skóra po jego użyciu jest
    idealnie czysta i gładka.
    Wszystkie sera i kremy lepiej się wchłaniają.
    Używam go także do ciała ponieważ butelka jest duza a moja twarz chyba nie wytrzymałaby cotygodniowej aplikacji tego kosmetyku.
    Kolejnym plusem jest to, ze peeling jest tani i łatwodostępny.
    Wrócę do niego ale raczej zdecyduję się na wersję mocną.
    Peeling stosowany nierozważnie może nam podrażnić skórę.

Używam tego produktu od: 3 mceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny dla maniaczek czyszczenia skóry
  • Produkt dobrze się stosuje, ogromny plus za opakowanie, ilość i cenę, produkt jest niesamowicie wydajny.
    Z gotowych peelingów jest jednym z lepszych, skórę oczyszcza dobrze ale nie za agresywnie, działa pozytywnie na skórę, warto się w niego zaopatrzyć.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to !
  • Uwielbiam ten produkt...

To dopiero nazywa się oczyszczenie !

Twarz po nim jest mega gładka, i niesamowicie dobrze oczyszczona.
    Rzadziej pojawiają się wszelkiego rodzaju zaskórniki i inne "niespodzianki".

Jest wydajny, od kwietnia (2013) go używam i jeszcze trochę mi zostało, myślę, że na rok spokojnie starczy...

Polecam kupić na allegro, ponieważ tam cena jest korzystna...Z przesyłką zapłacimy ok. 20 zł...

Dla mnie to nr. 1 jeśli chodzi o peelingi.

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Nie pozostaje mi nic, jak potwierdzić wszystkie pozytywne komenatrze poniżej. Świeny kosmetyk. Złuszcza skórę, oczyszcza, pozostawia ją gładką, świeżą. W porównaniu z innymi peelingami wypada rewelacyjnie. Wielki plus za opakowanie z pompką - wygodne, higieniczne. Produkt bardzo wydajny, używam raz/dwa razy na tydzień od pół roku, a mniej niż połowa jeszcze jest. Polecam!

Chcesz pochwalić aania_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupiłam dziś peeling po przeczytaniu opinii na wizażu,zastanawiałam się tylko który wybrać mocny czy bardzo mocny ale po poleceniu przez panią konsultantkę w sklepie Ziaja zdecydowałam się na ten.
    I wieczorem wypróbowałam,a więc tak:
    - piękny zapach,taki z salonu kosmetycznego,
    - konsystencja gęsta,
    - miliardy mikrogranulek,spodziewałam się że będą duże a są drobne co oceniam na plus
    - buzia po użyciu wygładzona, miękka, aksamitna
    Gorąco polecam zakup tego peelingu

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

Chcesz pochwalić magdalenaka84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Boski
  • Testowałam wiele peelingów i żaden nie jest tak dobry. Używam go raz w tygodniu, jakieś 5 minut masuję i efekt zostaje na 3 dni.

Duży minus za dostępność, ale w przypadku takiego kosmetyku WARTO się namęczyć z zamawianiem przez internet.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić lgm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjny.
  • Świetny peeling.
    Ma coś, co w peelingach mechnicznych cenię najbardziej: duże, nierozpuszczalne w wodzie, twarde granulki ścierające.
    Jest ich w peelingu całe mnóstwo, wrecz czuję, jakbym nakładała na twarz porcję piasku zmieszanego z odrobiną żelu. Dla twarzy mocno zanieczyszczonej, trądzikowej, z tendencją do zatykania porów jest to wprost wybawienie.

+ gęsta zbita konsystencja
    + wygodne higieniczne opakowanie i przyjemny zapach
    + niesamowita wydajność za grosze (15zł, 200ml)- stosuję od około roku, jestem mniej więcej w połowie opakowania
    + działanie!!!! po chwili masażu skóra twarzy robi sie zaczerwieniona=dobrze ukrwiona. Po zmyciu specyfiku dźwięk mokrego palca przejeżdżającego po mokrej szybie- gwarantowany!!!!

* trzeba z nim uważac- nie używać zbyt czesto- bo pozbawia skórę naturalnego filmu ochronnego
    * absolutnie nie masować skóry przez 10-15 minut, jak to zalecono na opakowaniu!!! 5 minut to już za dużo w moim przekonaniu

- bardzo agresywnie pozbywa się z twarzy wszelkich zanieczyszczeń- przypuszczam, że może podrażnić wrażliwców, może nawet uczulić
    - nie nadaje się dla trądzikowców z zapalnymi stanami skóry (ropne wypryski, otwarte zmiany)- gwarancja rozdrapania rany i rozniesienia jej zawartości na całą twarz (a więc późniejszego wysypu) gwarantowana
    - dostępność- tylko allegro lub sklepy internetowe
    - efekt napietej, wysuszonej skóry tuż po zabiegu gwarantowany

Reasumując- jest to doskonały peeling, który naprawdę działa. Pomaga opanować sytuację na twarzy, krem nałożony tuz po peelingu wchłania się fantastycznie- to najlepszy dowód na to, że spełnia swoją role, pozbywając się martwego naskórka i innych zanieczyszczeń. Jednak ze względu na swoje agresywne działanie nie jest to w mojej ocenie specyfik do stosowania raz w tygodniu, lub częściej. Raz na dwa tygodnie w zupełności wystarczy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1, ale będzie więcej

Chcesz pochwalić coccinelle_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podeszłam do produktu raz jeszcze. Wrażenia zmienione.

Świeży zapach, przyjemne złuszczanie, niezłe oczyszczanie. Skóra jest nieco przesuszona i podrażniona, ale po paru minutach wszystko wraca do normy. Dobry peeling do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

Minus, dla którego zaznaczyłam "nie wiem" przy pytaniu o kupno ponowne - cena. Jakby za 12zł faktycznie - okej, dobry, wydajny peeling. Ale zakup peelingu za 30zł musiałabym jeszcze przemyśleć.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zdzierak..
  • Peeling jest taki jak lubię... OSTRY! Drobinki są naprawdę porządne i genialnie pozbywają się zrogowaciałego naskórka pozostawiając cerę czystą i gładką. Natychmiast po nim należy posmarować się grubo kremem gdyż odrobinę ściąga. Ale to nie jest problem.
    Problem tkwi w jego dostępności - albo allegro albo w specjalnych stoiskach. Cena do przeżycia ja zapłaciłam około 20zł ale za taką pojemność i wydajność cena jest super. Butelka wygodna z dozownikiem nie zacina się. Stosuję raz w tygodniu - częściej chyba można się podrapać ;-) POLLLLLECAM

Ilość zużytych opakowań: 2 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Peeling idealny
  • Zakochalam sie!
    Skuszona opiniami postanowilam go zakupic. Milosc od pierwszego uzycia

Kupilam bardzo mocny mimo ze mam skore wrazliwa i sucha. Zdecydowalam sie jednak, bo na nosie mam wagry, z ktorymi nie moglam sobie poradzic.

+ ma milion mikrogranulek
    + idealnie sciera wszystko, lacznie z wagrami
    + bardzo wydajna butelka
    + skora jest po nim gladka jak pupa niemowlaka
    + ma ok zapach

Cena moze zniechecic, ale 30 zl na peeling tej wielkosci to dobra cena. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Rozpoczete pierwsze

Chcesz pochwalić Dalmatinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Genialny produkt, za niewielką cenę (270 ml/16 zł-allegro) !

Plusy:
    - doskonale oczyszcza skórę
    - zawiera mnóstwo drobinek
    - idealnie ściera martwy naskórek
    - skóra po użyciu jest miękka i gładka
    - wydajność
    - cena

Minus:
    - pompka po kilku użyciach się zepsuła...

Dla mnie produkt idealny !

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieźle
  • Prosto i na temat: nie mam potrzeby wyszukiwania czegoś innego bo ten produkt robi wszystko co potrzeba. Połówkę odejmuję za to, ze nie ma napisane jak często można go stosować, a że jest dość mocny i ostry to mam obawy czy nie robię sobie krzywdy... No nic, rozumiem ze to seria PRO i nie jest przeznaczona do codziennego użytku w domu.

+ fajnie peelinguje
    + nie podrażnia
    + on chyba faktycznie działa, nawet na pory czy jakieś zasuszone skorki
    + relacja cena, wydajność i wielkość butli jak najbardziej na plus

Minusów raczej ni widzę oprócz braku informacji, ale wybaczam... Z dostępnością nie jest najlepiej, jesli chodzi o trójmiasto to w Madisonie i Rivierze są formowe sklepy Ziaji i tam bez problemu można je dostać, chyba nawet taniej niż w Internecie

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa rewelacyjnie!
  • Kupiłam go za ok. 21, 50zł, ale wiem, gdzie mogę go dostać w Warszawie za ok.16zł.
    Peeling jest moim pierwszym, który na prawdę działa! Jak czytałam o nim opinie, jedna użytkowniczka napisała, że jest Zdziercą - i faktycznie, peeling Ziaji to mój Zdzierca nr.1!
    Buzię pozostawia oczyszczoną, zaczerwienioną (staram się mocno trzeć), ale nigdy nie wytrzymuję 15minut zalecanych przez producenta i oczyszczam twarz jakieś 6-9min. Nastepnie stosuję maskę uspokajającą tej samej linii i nie czuję żadnego podrażnienia Idealnie!

Chcesz pochwalić madameNancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bolesna miłość
  • Długo czaiłam się na ten peeling. Poszłam kiedyś na stoisko Ziaji i go zakupiłam za około 19 zł. I tak zaczęła się moja miłość do Ziaji i do tego produkty.
    Używam go co dwa dni, trzy dni bo inaczej moja skóra byłaby podrażniona bo one jest MEGA MOCNY.
    +działanie
    +zapach
    +konsystencja
    +cena
    +duża butla z pompką (przez co jest higienicznie i łatwo użytkować ten produkt)
    +wydajny

-pompka niestety nieraz szwankuje ale to może być wada mojego egzemplarza
    Mam też takie patent że mieszam w proporcjach 1:1 ten peeling i taką maskę przeciw wągrom i wtedy to już totalne oczyszczenie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do you really want to hurt me?
  • Na ten peeling czaiłam się już od dłuższego czasu. To nic, że w łazience kiszą się dwa pozostałe - TEN peeling po prostu musiałam mieć Niby-przypadkiem zawędrowałam go sklepu firmowego Ziaja i zakupiłam ten produkt za 22,60 zł (dokładnie). Cóż mogę powiedzieć? Cholera, tamte dwa peelingi nadal się kiszą ten jest rewelacyjny!

Może zacznę od tego, że mam uszkodzoną pompkę. Ale, jak to powiedział Arystoteles - ,,człowiek jest istotą rozumną" a zatem przelałam peeling do innego opakowania i nie uważam wadliwej pompki za minus. Liczy się działanie, a nie opakowanie. Sam peeling ma galaretowatą konsystencję i jasny, żółtawy odcień. Gołym okiem widać już granulki, które za moment będą toczyły walkę z martwym naskórkiem czy zapchanymi porami. Peeling ma przepiękny, ziołowy, tymiankowy zapach, który bardzo umila aplikację. Nanoszę odrobinę na zwilżoną skórę twarzy...i zaczyna się cierpienie. Peeling jest naprawdę straszliwie mocny, wręcz bezlitosny. Uważam, że takie delikatne i bardzo wrażliwe cery wysiądą po pierwszej aplikacji. Ja jednak mam w zwyczaju nie poddawać się tak łatwo i tarłam dalej Po paru minutach zmyłam wszystko zimną wodą i przeżyłam szok. Nie sądziłam, że peeling może robić takie rzeczy! Cera wręcz i d e a l n a ! Fantastycznie gładka, oczyszczona na szóstkę, pory niewidoczne, jasna, rozświetlona. Czuję się tak, jakbym dostała nową skórę za te 22, 6o zł Działanie peelingu można dostrzec również i na innych płaszczyznach - po jego użyciu nałożyłam na twarz krem półtłusty, który wchłonął się prawie do matu! Konkluzja z tego taka, że peeling naprawdę świetnie oczyszcza i przygotowuje buzię do dalszych zabiegów. Co dla mnie ważne, po takim silnym mechanicznym peelingu moja cera nie była w żaden sposób podrażniona ani nawet zaczerwieniona. Brak tutaj charakterystycznego uczucia ściągnięcia i wysuszenia. Po prostu brawa, Ziajo!

W skrócie:
    + estetyczne i fajne opakowanie (o ile działa wam pompka)
    + przepiękny, tymiankowy zapach!
    + dobry skład
    + dobra wydajność
    + perfekcyjne działanie: wygładzenie, rozświetlenie i oczyszczenie 100%
    + przygotowuje skórę do nałożeniu kremu/maseczki
    + dobra cena (drogeryjne są troche tańsze albo w tej samej cenie, ale nie znam podobnego o tak świetnym działaniu)
    + dostępność - dla niektórych to może być problem, bo nie jest dostępny w drogeriach. Ale, pragnę przypomnieć, że na szczęście nie żyjemy w epoce kamienia łupanego i możemy ten produkt zakupić przez internet, albo po prostu znaleźć najbliższy sklep Ziaji

Podsumowując, produkt rewelacyjny. Działanie ma nie do opisania, wyglądam jakbym trzy dni leżała u kosmetyczki A to wszystko zawdzięczam tylko paru chwilom lekkiego dyskomfortu Naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i napewno nie ostatniego!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić szatynka 93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Megamocny! Fantastycznie zdziera wszystko, skóra jest potem mięciutka, przyjemna w dotyku, kremy bardzo fajnie się potem wchłaniają. Podoba mi się zapach, trudno mi go dokładnie określić, ale kojarzy mi się z taką chemiczną czystością. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić crescents za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • O taki peeling mi chodziło! zdziera wszystko jak leci, nic nie stanie mu na przeszkodzie ma całkiem przyjemny zapach, kremy wchłaniają się po nim rewelacyjnie! Jest tani i bardzo wydajny. Uzywam go ok 2 razy w tygodniu, więcej bym się nie odważyła. Trochę trudno dostępny, widuję go tylko w firmowych sklepach Ziaji. Mój ukochany zdzierca

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić GosiaSamosia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ci ON!!
  • Zakupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Dorwałam go w sklepie firmowym Ziaji - zapłaciłam coś ok. 25zł.
    Jestem zachwycona! Peeling jest rewelacyjny! Cudownie pachnie, spełnia swoje zadanie w 100%.
    Uwielbiam wszelkiego rodzaje peelingi do twarzy jak i do ciała. Buzka po nim jest gładka, świeżą, promienna. Po użycia skóra jest zaróżowiona a czasami wręcz czerwona, ale ja to lubię
    Same plusy!

Używam tego produktu od: od ok. 1,5 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny! Nie sądziłam, że peeling może robić takie rzeczy
  • Ten peeling to jakaś magia. Plusy:

- naprawdę usuwa wągry, jako pierwszy ze znanych mi peelingów!
    - ma bardzo fajną konsystencję, nie spływa;
    - nie pachnie, nie podrażnia;
    - jest taniutki, kosztuje około 13 zł;

Ale uwaga, ten peelieng jest naprawdę bardzo mocny. Twarz będzie po nim trochę czerwona, jak po wyjściu z peelingu kawitacyjnego u kosmetyczki.

Wady:
    - trudno dostępny, tylko internet, ewentualnie sklepy firmowe Ziai;

Ilość zużytych opakowań: polowa

Chcesz pochwalić megamag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej się z nim nie rozstanę
  • Gdyby nie opinie, to pewnie bym tego peelingu nie kupiła skuszona zamówiłam go z allegro (wówczas nie było w okolicy sklepu Ziaji).

+ zdecydowanie to jeden z najlepszych peelingów mechanicznych. Używałam już nieco tego rodzaju produktów, ale były tak przeciętne, że nawet ich nazw nie pamiętam

+ drobinki są faktycznie bardzo mocne więc porządnie oczyszczają i "zdzierają" co trzeba

+ samemu można regulować "poziom ścierania", raczej niemożna zrobić sobie krzywdy, chyba że ktoś trze zbyt mocno

+ skóra po użyciu jest absolutnie idealna, choć zaczerwieniona, ale to szybko znika

+ stosowany regularnie przez dłuższy czas poprawia znacząco stan cery (używam co tydzień w niedziele razem z maseczkami).

+ bardzo wydajny, na całą twarz wystarczy jednokrotne lub dwuktorne naciśnięcie pompki

+ higieniczne opakowanie z pompką

Powiem szczerze, że przez rok stosowania tego peelingu plus różnego rodzaju maseczek i kremów cera zmieniła się o 180 stopni, wystarczy lekki podkład i jest super

Gorąco polecam, już kilka koleżanek się skusiło i są zadowolone

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w dalszym ciągu w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić eM_Ka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • To jest zdecydowanie kosmetyk ideał! Zachęcona opiniami, zdecydowałam się na kupno i jestem zachwycona!
    \n
    \nZalety: dokładnie pozbywa się warstwy naskórka / skóra jest gładka / dużo lepsza skuteczność nakładanych kremów (spełniona obietnica producenta) / uczucie dokładnego oczyszczenia / skóra nie wysusza się po użyciu tego produktu / TANI JAK BARSZCZ
    \n
    \nPolecam go szczerze, ja już go nie zmienię na żaden inny peeling. Od roku mam wciąż to samo opakowanie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to moje KWC!

Chcesz pochwalić silmarill za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Peeling kupiłam pod wpływem opinii na wizażu i był to strzał w 10! Jest faktycznie bardzo mocny, drobinki są bardzo drobniutkie i bardzo ostre. Dzięki niemu pozbyłam się suchych skórek które często pojawialy się głównie na nosie. Po użyciu mam wrażenie idealnie czystej i odświeżonej skóry. Produkt ten ma również świeży przyjemny zapach. Po tym peelingu skóra fantastycznie przyjmuje kremy. Jedyne do czego mogłabym sie przyczepic to pompka, która czesto się psuje co zresztą już mi się zdarzalo w innych kosmetykach Ziajii :P Ale to pikuś w porównaniu do działania tego cuda polecam wszystkim bo warto!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasia_kg18 za czytelną i pomocną recenzję?