Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Powiększ Ziaja Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Zgłaszająca osoba: Agamtb

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Skład: Aqua (Water), Polyethylene, Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Triethanolamine.

/e/

• Robi dokładnie to, co robić powinien
  • Uważam, że za tak niską cenę (ok. 18 zł za 270 ml kosmetyku), ten peeling nie ma sobie równych. Robi to, co powinien: odświeża, oczyszcza skórę, pomaga zwalczać niedoskonałości, skóra po jego użyciu wręcz chłonie wszystkie kremy.

Małym minusem jest jego dostępność (spotkałam się z nim tylko w niektórych aptekach i firmowych sklepach Ziaji), ale polecam się pofatygować, bo warto

Chcesz pochwalić geosmina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie robi cudów.
  • Zachęcona świetnymi recenzjami zamówiłam ten peeling. Naczytałam się o super wygładzeniu? Było! Następnie wszystkie aspekty po kolei potwierdzały się. Szkoda, że niespełniło się to, że likwiduje zaskórniki albo wpływa na poprawę cery trądzikowej (skóra chwilowo bez wyprysków).

Plusy:
    + konsystencja (nie za gęsta i nie za rzadka)
    + zapach (lekko męski, świeży)
    + aplikacja (opakowanie z pompką)
    + cena (między 12 a 20zł)
    + wydajność (wystarczył na prawie 2 lata!)
    + cudowne wygładzenie (wystarczyło około 5 minut masażu tym produktem, a skóra była tak gładka, że piszczała)
    + efekt jak po MIKRODERMABRAZJI (byłam na niej i jest taki sam, a może nawet i lepszy, ba, tańszy i to 10krotnie!)
    + skóra lepiej absobuje kremy
    + efekt gładkiej skóry utrzymuje się kilka dni
    + przy regularnych zabiegach blizny potrądzikowe wyrównują się

Teraz czas na minusy:
    - na końcu produkt ciężko wydobyć z dna butelki
    - nie likwiduje zaskórników zamkniętych
    - nie poprawia "trądzikowej" sytuacji
    - dostępność (lepiej kupić go przez internet, ale da się go spotkać też w sklepach)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emerald_eyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Najlepszy, zdecydowanie!

+konsystencja żelu naładowana stosunkowo niewielkimi drobinkami,
    +bez problemu dostępny w sklepie stacjonarnym,
    +usuwa martwy naskórek,
    +wygładza skórę twarzy,
    +łatwa, przyjemna i higieniczna aplikacja- bardzo dobrze pomyślane opakowanie z pompką,
    +redukuje powstawanie nowych niespodzianek,
    +nie wysusza (ale też nie nawilża),
    +nie ściąga skóry twarzy,
    +nie pozostawia tłustego filmu,
    +bardzo wydajny,
    +ładny zapach, kojarzy mi się z męskim zapachem. dzięki temu zapachowi, mój mężczyzna nie boi się go też używać,
    +wyrównuje koloryt skóry twarzy,
    +nie podrażnia,
    +redukuje ilość zaskórników,

-część produktu pozostaje na dnie opakowania i nie jest zbyt łatwo go stamtąd wyciągnąć,
    -trzeba znaleźć swój optymalny czas peelingowania twarzy (przy zbyt długim czasie faktycznie może podrażniać skórę- producent zaleca 10- 15 min, w moim przypadku 10 min jest tym optimum),
    -w moim stacjonarnym sklepie Ziajki jest droższy- kosztuje około 20 zł (nie stanowi to dla mnie większego problemu- cena i tak jest śmieszna przy takiej wydajności i jakości produktu),
    -na ciało raczej się nie nadaje (ale przecież nie jest od tego),
    -skóra po użyciu produktu jest zaczerwieniona (zaczerwienienie znika dość szybko, w zależności od typu cery),
    -pompka się psuje, zacina (są momenty, że w ogóle nie jestem w stanie jej 'wcisnąć'),

Mimo kilku minusów jest moim KWC, uwielbiam go.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Spełnia swoją rolę. Nie używam go solo a raczej w połączeniu z żelem do mycia twarzy, dzięki czemu jest łagodniejszy i lepiej się rozprowadza. Dobry produkt za niewielkie pieniądze. Na pewno kupię go ponownie. Pół gwiazdki odejmuję za psującą się pompkę.

Używam tego produktu od: krócej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Peeling pierwsza klasa
  • Bardzo fajny mocny peeling. Muszę powiedzieć że byłam mile zaskoczona po jego użyciu. Można używać na całe ciało. Dobrze używać ja do ciała raz w tygodniu przed nakładaniem balsamu, wtedy absorbcja kosmetyków jest wieksza a ciało jest super w dotyku

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super peeeling
  • Zachęcona wieloma dobrymi recenzjami postanowiłam go kupić. W sklepie stacjonarnym bez zaświadczenia niestety się nie udało, jednak przez internet nie było z tym problemu. Cena z przesyłką za tą pojemność jest jak najbardziej przystępna (ok 20 zł).

Staram się go używać 1-2 razy w tygodniu, przez około 5-10 minut, zależy jak długo wytrzymuję tarcie.

Jest bardzo wydajne, ma higieniczne opakowanie z pompką (jednak po jakimś czasie przestała ona działać, za co odejmuję pół gwiazdki).

Usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza, wyrównuje koloryt, odblokowuje pory, efekt jest widoczny od razu i szybko nie znika przy regularnym stosowaniu. Zaczerwienienie po użyciu, szybko znika. Nie podrażnił mnie.

Bardzo dobry peeling, jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić z tarciem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przegenialny, minusów brak.
  • Moja recenzja powstaje po roku używania. Jestem osobą z cerą tłustą, trądzikową, z zaskórnikami. Jestem gruboskórna, praktycznie nic mnie nie podrażnia.

Trzeba wyjść od tego, że jest to peeling bardzo mocny, z dużymi drobinkami, więc nie będzie dla każdego.

+ drobinek jest dużo, są duże i bardzo inwazyjne. Ścierają naskórek bardzo mocno. Producent zaleca masowanie przez 10-15 minut, więc siadam przed tv i masuje. Efekt po jest piorunujący. Cera jest wyraźnie gładsza, rozjaśniona, rozświetlona. Bardzo dobrze oczyszczona, usuwa nawet czarne wągry na nosie, a to jest duży wyczyn. Później nakładam maseczkę oczyszczającą, która jeszcze potęguje ten efekt. W kwestii działania jestem zachwycona.
    +konsystencja jest w sam raz. Peeling nie spływa, ale i nie zastyga zbyt szybko przy masowaniu. Drobinki są duże, jest ich dużo i zdzierają bardzo mocno,
    +Skóra po użyciu nie jest ani podrażniona, ani zaczerwieniona. Jest po prostu piękniejsza,
    +produkt jest też bardzo wydajny. Pierwsze opakowanie miałam rok i właśnie je wykończyłam. Peelingu używałam raz w tygodniu lub wcale jeżeli nie potrzebowałam. Jednak generalnie było to raz w tygodniu. Nie ma potrzeby sięgać po niego częściej, ponieważ to naprawdę silny zdzierak,
    + cena w stosunku do wydajności, pojemności i przede wszystkim działania wcale nie jest wysoka,
    +moje opakowanie niestety szybko się zepsuło, a dokładniej mówiąc pompka - zacięła się na amen. Przelałam produkt do innego i jest super.
    + w warszawie jest całkiem sporo sklepów i stoisk ziaja, więc dla mnie dostępność to nie problem. Sprawdziłam również allegro i pełno go tam.

Produkt trafia do moich KWC, na dniach idę po kolejne opakowanie - to podsumowanie mówi samo za siebie.
    Produkt broni się zarówno działaniem jak i opakowaniem.

Używam tego produktu od: rok, listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w drodze.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • strach sie bać
  • Zafascynowana peelingiem 'mocnym' kupiłam 'bardzo mocny' i żałuje tego po dziś dzień. Peeling nadaje sie jako kosmetyk do ciała a nie do twarzy. Konsystencje ma bardzo 'tępą', masując nim twarz przez minute skóra jest czerwona i w niektórych miejscach mega podrażniona a później wyskakują niespodzianki. Ja daje mu wielkie NIE.

Chcesz pochwalić whateverlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Bardzo dobry peeling, cena przystępna, opakowanie praktyczne ułatwiające aplikację - stosuje go co drugi dzień skóra po nim oczyszczona i odświeżona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Jest to najlepszy piling ze wszystkich używanych przeze mnie dotychczas.
    Spełnia swoją funkcję wzorowo - ściera i oczyszcza skórę, która jest wygładzona i w świetnej kondycji przy regularnym stosowaniu.
    W pełni zasługuje na swoją nazwę - jest to piling, więc ma usunąć martwe komórki naskórka, wygładzić i oczyścić. Dzięki temu, że drobinek jest bardzo dużo i są one odpowiednio ostre, kosmetyk rewelacyjnie wywiązuje się ze swojej roli.
    Jest śmiesznie tani, bardzo wydajny, butla jest duża, pompka ułatwia dozowanie. Jedyny minus jest taki, że pompka czasem lubi się zapchać i trzeba ją ostrożnie przepłukać wodą, ale trudno, jest to niedogodność całkowicie zrekompensowana przez wygodę, jaką daje używanie pompki.
    Używam do twarzy i czasem do całego ciała.
    Żadnych minusów, polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale na pewno więcej niż 10

Chcesz pochwalić Faoiltiarne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij