Bio Cosmetic, Botanic Garden, Acacia Blossom Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Skuteczny szampon polecany do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Efektywnie regeneruje i nawilża włosy. intensywny, naturalny zapach długo pozostaje na włosach

MEGA! Bez silikonów, włosy są lekkie, czyste :)

Szampon kupiłam wybierając się na basen, bo zapomniałam "swojego"- w małym sklepie w Poznaniu- kierowałam się ceną :D
\\n
\\nALE Szampon przerósł moje najśmielsze oczekiwania!
\\nFajna, lekka formuła. Ładnie się pieni, łatwo spłukuje. Włosy nie są "tępe"- brak problemu z ich rozczesaniem.
\\nZapach szamponu intensywny- ale wcale mi nie przeszkadza- mam ten o zapachu kwiatowym- i lubię gdy po wysuszeniu czuć zapach szamponu.
\\nMinusy:
\\n- duża, nieporęczna butla (500 ml )
\\n- trudno znaleźć go w sklepach
\\nplusy:
\\n+ mega wydajny
\\n+ ładnie pachnie
\\n+ lekka formuła/niezły skład
\\n + zero problemów z rozczesaniem włosów
\\n+ mimo nie stosowania czasem odżywki ( a mam w nawyku )- włosy zawsze ładnie lśnią po zastosowaniu
\\n+ TANI !!!

Najlepszy szampon na świecie!

Nigdy nie myłam włosów lepszym szamponem od tego, działał na moje włosy lepiej niż te z sylikonami! Włosy były niesamowicie lekkie, miękkie, gładkie. Szampon idealny. Jego działanie na moje włosy tłumiło jego równie wspaniały zapach, jednak moje kosmetyki nie muszą ładnie lub znośnie pachnieć żebym ich używała ;) Gdyby nie to, że ciężko go dostać byłby moim KWC, ale jak może nim być skoro nie mogę go dostać.

JAKBY KTOŚ WIEDZIAŁ GDZIE GO MOGĘ DOSTAĆ PROSZĘ NAPISZCIE W OPINII !

Używam tego produktu od: daaawno
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko 1