La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Powiększ La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Zgłaszająca osoba: Sasame

La Rich'e Directions to łatwe w nakładaniu, w pełni zmywalne tonery do włosów. Jeden słoiczek wystarcza na pokrycie włosów do ramion.
Tonery służą do farbowania uprzednio rozjaśnionych włosów i produkowane są w 34 jaskrawych, niespotykanych kolorach.
Wszystkie tonery można ze sobą dowolnie mieszać dla uzyskania jeszcze bardziej szalonych efektów! Tonerów nie należy mieszać z wodą utlenioną.
Produkty La Rich'e Directions nie są testowane na zwierzętach.
Obecnie dostępne kolory to: Alpine Green, Apple Green, Apricot, Atlantic Blue, Bright Daffodil,
Carnation Pink, Cerise, Coral Red, Dark Tulip, Ebony (czarny), Fire, Flame, Flamingo Pink, Fluoerescent Glow, Lagoon Blue, Lavender, Lilac, Mandarin, Midnight Blue, Neon Blue, Pastel Pink, Pillarbox Red, Plum, Poppy Red, Rose Red, Rubine, Silver, Spring Green, Tangerine, Tulip, Turquoise, Vermillion, Violet, White Toner.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and)Cetearyl Alcohol, Ceteareth –20, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Methylparaben. May contain: Basic Brown 17, Basic Brown 16, Basic Red 76, Basic Yellow 57, Acid Violet 43, Basic Green 4, Basic Red 46, Basic Orange 2, Basic Violet 4, Basic Violet 14, Basic Blue 7, Basic Blue 9, Basic Violet 2, H.C Yellow 4, H.C Yellow 2, H.C Orange 1, H.C Red 1, H.C Red 3, Acid Red 87, Acid Green 1.

Cena: 12-37zł / 88ml
/in/

• kolor piękny, tylko ciężko się go pozbyć
  • czytałam ogrom cudownych opinii na temat tych tonerów, postanowiłam więc znowu pobawić się ze swoimi włosami i zakupiłam odcień "poppy red".
    włosy przygotowane do farbowania były koloru naturalnego, nie rozjaśniane. mimo wszystko efekt był cudny, czerwień jak się patrzy, włosy miękkie i błyszczące, kolor utrzymywał się pięknie do 3 mycia, potem już tylko zmywał. po około miesiącu położyłam farbę znowu, wszystko pięknie ładnie.. a potem czekanie 3 miesiące aż się zmyje. i nic, trzymał się potwornie mocno. musiałam pofarbować włosy u fryzjera, bo oczywiście zdjęcie koloru szamponetką nic nie dało

Używam tego produktu od: w wakacje, dwa farbowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Heshami za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tonerów użyłam dwa razy - jakiś czas temu. Kolory - neonowy róż i bodajże Poppy Red.

Zacznę od największego bólu - toner podobno nie niszczy włosów, ale ma to swoją cenę - trzeba je odbarwić. A to niestety zniszczyło mi doszczętnie włosy.

Opakowanie i konsystencja - ktoś tu porównał toner do farby plakatowej. Zgadzam się. Wydajność - ja wzięłam na włosy do łopatek jeden toner, to był błąd, ale w panice udało się jakoś go rozcieńczyć i pokryć całą głowę.

Kolor - przepiękny. Jeden i drugi. Najpierw nałożyłam różowy. Efekt - guma do żucia. Wyglądało to genialnie. Mniej więcej po 2 tygodniach kolor wyblakł. Ale akurat to nie było wadą - nadal wyglądał wspaniale, bo wyszedł z tego przygaszony, przydymiony brudny róż.

Po pewnym czasie nałożyłam czerwony (na znów rozjaśniane włosy). Kolor był też mega intensywny i piękny, ale jego trwałość - kiepska. Po 4-5 dniach włosy miałam różowe (a zaznaczam, że to nie było przebijanie się poprzedniego koloru, bo przed czerwonym znów rozjaśniałam). Niby nie narzekam, bo nadal miałam ładne różowe włosy, niemniej miały być czerwone. Ale z tym różem chodziłam następne 3 tygodnie.

Ogólnie - tonery polecam. Świetna zabawa z kolorami. Do kolorowego ombre - jak najbardziej. Nakładając na całą głowę trzeba niestety się liczyć ze zniszczeniem włosów, bo przed tonerem należy zdjąć kolor. Wielka szkoda, stąd nie wiem, czy ponownie się zdecyduję - nie mam odwagi dokonać znów takiego mordu na włosach rozjaśniaczem.

Odejmuję też trochę z oceny za trwałość - szkoda, że nie jest lepsza.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Użyłam tonera dwa razy, kolor Atlantic Blue.

Za pierwszym razem chciałam uzyskać efekt ombre z niebieskimi końcówkami. Najpierw rozjaśniłam włosy, potem nałożyłam toner, trzymałam ok. 40 minut, efekt mnie nie zadowolił, bo zamiast granatowego odcienia uzyskałam zielony, ale kolor na szczęście szybko się sprał.

Za drugim razem chciałam pokryć włosy w kolorze granatowej czerni w miejscach, gdzie farba zbyt szybko zeszła. Trzymałam toner ok. 30 minut. Muszę przyznać, że w tym przypadku spisał się świetnie, wyrównał kolor włosów i nadał bardzo ładny niebieski odcień, ale wiem że ten efekt długo nie potrwa.

Produkt wygląda i trochę pachnie jak farba plakatowa, ma taką samą konsystencję. Dobrze się nakłada, nie ścieka z włosów. Jest wydajny i wielorazowego użytku, można go stosować jeszcze przez 12 miesięcy od otwarcia.
    Minus: strasznie barwi paznokcie i generalnie jest nietrwały, ale doraźnie spisuje się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny do pierwszego mycia, niestety!
  • Chciałam razistoczerwone końcówki na moich blond włosach. Bałam się efektu, więc zamiast farby permanentnej użyłam toner. Był dostępny akurat kolor Poppy Red. Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona, ale niestety po pierwszym myciu już rozczarowana.

+ ładny, soczysty kolor po nałożeniu

- cena,
    - nie jest trwały, szybko się spiera,
    - zdarza się, że farbuje ubrania/ ręczniki przy mokrych włosach

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Foto recenzja
Chcesz pochwalić StrefaZero za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty zastanowienia się..
  • Używałam go rok temu na ciemne włosy (ciemny brąz wpadający lekko w czerń)

-na ciemnych włosach najpierw trzeba rozjaśnić ,a potem nałożyć toner
    -cena
    -trudno dostępny stacjonarnie
    -wydajność produktu
    -spłukuje się pod wpływem wody (np. po przez deszcz)
    -po przez mokre włosy brudzi ubrania

+dobrze na pigmentowany
    +gęsta konsystencja
    +duża gama kolorystyczna
    +fajny na wakacje

Używam tego produktu od: rok temu ,przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i pół jednego

Chcesz pochwalić JuBra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Miałam cztery tonery: dwa Atlantic i dwa Lagoon Blue. Na razie zużyłam tylko jednego Atlantica, ale niedługo zabieram się za kolejny.

Włosy muszą być porządnie rozjaśnione, inaczej można uzyskać na głowie kilka różnych kolorów, jak to było w moim przypadku.

Łatwo się nakłada, łatwo zmyć go ze skóry, kolor jest wyrazisty i jestem z niego bardzo zadowolona. Trzymałam około trzech godzin, aby efekt był trwalszy i tak też się stało. Nałożony w Wielkanoc, przy codziennym myciu włosów przez pierwsze dwa tygodnie był zielonkawo-niebieski (wina złego rozjaśnienia, w niektórych miejscach był piękny niebieski), teraz minął trzeci i włosy są już zielone, ale nadal świetne.

Podsumowując: zdecydowanie polecam.

Zdjęcie 1 - dwa dni po farbowaniu
    Zdjęcie 2 - trzy tygodnie po farbowaniu

Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić odblokuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygląda bosko - do pierwszego mycia
  • Nakładałam kolory Turquoise i Blue Lagoon. Coś na kształt ombre: turkus, potem niebieski, potem znowu turkus, na same końcówki włosów. Turkusowy wziął górę, zdecydowanie bardziej go było widać niż niebieski. Trochę dziwne, bo ciemniejszy powinien był złapać mocniej. Chyba?

Tonery były nakładane na rozjaśnione włosy, ale nie na białe, bo rozjaśniacz nie chwycił. Włosy były piaskowe. Dalszy ciąg wg instrukcji producenta.

Na końcówki widoczne na zdjęciu poszło ok. pół każdego toneru.

Producent pisze, że kolor się utrzyma 20 dni. Niestety zmywał się z każdym myciem, więc po każdym myciu kolor był jaśniejszy - to oznacza, że nie utrzymuje się 20 dni, tylko DO PIERWSZEGO MYCIA. Potem kolor jest już inny.

Schodzi nierównomiernie, pasmami. Niektóre pasma miałam zmyte całkiem, miały kolor naturalny, na innych nadal była farba. Nie przeszkadzało mi to. Miałam na włosach miły misz-masz, a kolorów miały różne odcienie, bo dodatkowo pod spodem miałam balejaż. Wyglądało obłędnie i powtórzyłam to z innym kolorem.

Generalnie jestem zadowolona. Jedyna wada to to, że ten toner schodzi.

Toner nie niszczy włosów. To jest duży plus. Mieliśmy po farbowaniu obciąć końcówki, okazało się, że w ogóle nie ma takiej potrzeby, bo nie są zniszczone. Mimo balejażu, rozjaśniania i toneru włosy są super zdrowe.

Chciałam ufarbować włosy normalną farbą. Tak, żeby się nie zmywała, jak każda normalna farba. Żeby nie trzeba było się bać każdego mycia włosów. I żeby się kolor NIE ZMIENIAŁ. Przecież jak się farbuje włosy, to się co jakiś czas poprawia jedynie odrosty, a farba się nie zmywa i nie rozjaśnia w galopującym tempie! No to dlaczego, do diaska, z tonerami jest inaczej? I dlaczego tak trudno znaleźć szafirową farbę? Mnie się to dotąd nie udało, znajduję jedynie tonery. :/

Jeśli ktoś znajdzie normalną szafirową farbę, która się nie będzie zmywać, tylko odrastać razem z włosami, BŁAGAM o cynk!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ten produkt ponownie, bo wybrałabym toner, który się lepiej trzyma. Są takie, które wytrzymują 8-20 myć, czyli w moim przypadku 8-20 tygodni. To już coś, to nie 20 dni, w czasie których kolor schodzi.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak w przypadku jasnych włosów
  • Moja mała przygoda z kolorem Lagoon Blue. Na moje włosy starczały dwa opakowania (długość do pasa), z jednym nie byłoby źle ale byłyby prześwity. Ogólnie jestem zdecydowanie na tak, kolory są mocne i wyraziste ALE tylko na jasnych odcieniach włosów. Spodziewałam się, że nie złapie mi pożądany niebieski kolor bez rozjaśniania jednak chciałam spróbować. Mam dość ciemne brązowe włosy i jaki był efekt? Zielony kolor który inni porównywali do jakiejś "nimfy wodnej". Dla mnie nie był to wielki problem bo nawet lubię eksperymentować z kolorami ale jeśli komuś by to przeszkadzało to radzę uważać. Kolor oczywiście nie zmył się po 20 ani nawet po 40 dniach. Po dwóch miesiącach wyblakła zieleń zaczęła być denerwująca i nie mogłam się jej za nic pozbyć (co w tym przypadku idzie akurat na minus). Dopiero farbowanie na czerwono szamponetką pozwoliło mi się uwolnić od zgniło-zielonego koloru. Taka przestroga dla dziewczyn z ciemnymi włosami chcącymi farbować włosy tym tonerem - musicie mieć na uwadze, iż jest możliwość niepożądanego koloru :3

+duża paleta barw
    +wyraziste,mocne kolory
    +łatwa aplikacja
    +łatwo spiera się z ręczników, ubrań, skóry
    +neutralny zapach
    +wydajny

-potrzeba rozjaśniania włosów
    -bardzo długo się utrzymuje wyblakły odcień

Chcesz pochwalić Sawakoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Toner w moim przypadku się sprawdził. Używałam koloru "turquoise". Wyszedł na włosach tak jak powinien. Jedno opakowanie starczyło mi na dwa razy (włosy delikatnie za ramiona), a początkowo obawiałam się, że ciężko będzie, żeby na raz starczył. Włosów mi nie zniszczył. Kolor trzymał się długo ( mimo tego, że często myje włosy ). Jedyny mały minusik, to przez tydzień na końcu męczyłam się zielonkawą poświatą na blond włosach (ale wiadomo, że kupując toner, trzeba się z tym liczyć) Cena faktycznie jest dość wysoka, ale za taki rodzaj kolorów, których normalnie niczym nie da się zrobić, warto)

Używam tego produktu od: 7miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię
  • Osobiście naprawdę nie lubię tych tonerów, używałam Carnation Pink, Lagoon Blue, Silver i Lilac na przestrzeni ostatnich lat i w zasadzie kupuje je tylko wtedy kiedy nie mam innego wyjścia lub potrzebuje na teraz, dlatego też zaznaczam, że kupie ponownie, gdyż mogę ponownie zostać do tego zmuszona przez los.

- Wysusza włosy. Na ogół mieszam te tonery z odżywką przed nałożeniem, co i tak je wysusza, a kiedy raz nałożyłam bez rozcieńczania na końce, nie trzymałam długo a końcówki były okropnie zniszczone.
    - Szybko się spiera. Chyba nic nigdy nie spierało mi się włosów tak szybko jak te tonery. Są najgorsze. Fakt faktem rozcieńczam kolory na pastelowe, ale Lilac robiony tym tonerem musiałam poprawiać co tydzień, a było to konieczne już po pięciu dniach bo po kolorze nie było śladu. Pragnę zaznaczyć iż nie zawsze myję włosy codziennie i staram się nie używać zbyt gorącej wody, co mogłoby powodować szybsze wypłukiwanie się koloru. Nie rozcieńczony kolor trzyma się dłużej jednak także po każdym myciu widać znaczną różnicę, więc jeśli ktoś chce uzyskać intensywny kolor to także się nim długo nie nacieszy bo po kilku kolorach zmieni się w pastel, natomiast jak ktoś chce uzyskać pastel za pomocą tych tonerów musi liczyć się z tym że trzeba bez przerwy poprawiać, co przy pierwszej wspomnianej przeze mnie wadzie jest dość problematyczne.

To takie ogólne wady, natomiast każdy kolor jest też inny, inaczej się spłukuje itp. Carnation Pink np nierówno mi się rozprowadzał z odżywką przez co miałam różną intensywność koloru w różnych miejscach, ale może to też moja wina gdyż było to dwa lata temu i na początku mojej przygody z tonerami i pastelowymi kolorami, więc może też robiłam to źle. Muszę natomiast przyznać że ten kolor trzymał się jakoś dłużej niż pozostałe które miałam okazję wypróbować. Silver natomiast mam wrażenie że nie dawał żadnego efektu na moich włosach sam w sobie (mimo że są praktycznie białe), ale także go mieszałam itp więc by w pełni go ocenić muszę spróbować nałożyć go samodzielnie bezpośrednio na włosy.

Mimo że w moim odczuciu minusy zdecydowanie przyćmiewają plusy, myślę że i o nich wypada wspomnieć:
    + Bogata gama kolorystyczna, intensywne kolory, możliwość mieszania ich ze sobą bądź z odżywką w celu uzyskania oczekiwanego koloru.
    + Wydajność. W zależności od koloru i intensywności jaką chcemy uzyskać, może wystarczyć nawet na 10 farbowań, chociaż nierozcieńczony myślę że zdecydowanie na jedno na całą głowę, ja osobiście w swoim wypadku jestem zadowolona z ich wydajności.
    + Wygodny pojemniczek
    + Łatwa aplikacja
    + Łatwo go usunąć zarówno z ubrudzonej skóry, jak i odzieży czy ręczników.

Wiem że bardzo się rozpisałam, mam jednak nadzieję że dla kogoś moja opinia okaże się przydatna

Ilość zużytych opakowań: 2 + 2 niedokończone

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić starsucker za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij