La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Powiększ La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Zgłaszająca osoba: Sasame

La Rich'e Directions to łatwe w nakładaniu, w pełni zmywalne tonery do włosów. Jeden słoiczek wystarcza na pokrycie włosów do ramion.
Tonery służą do farbowania uprzednio rozjaśnionych włosów i produkowane są w 34 jaskrawych, niespotykanych kolorach.
Wszystkie tonery można ze sobą dowolnie mieszać dla uzyskania jeszcze bardziej szalonych efektów! Tonerów nie należy mieszać z wodą utlenioną.
Produkty La Rich'e Directions nie są testowane na zwierzętach.
Obecnie dostępne kolory to: Alpine Green, Apple Green, Apricot, Atlantic Blue, Bright Daffodil,
Carnation Pink, Cerise, Coral Red, Dark Tulip, Ebony (czarny), Fire, Flame, Flamingo Pink, Fluoerescent Glow, Lagoon Blue, Lavender, Lilac, Mandarin, Midnight Blue, Neon Blue, Pastel Pink, Pillarbox Red, Plum, Poppy Red, Rose Red, Rubine, Silver, Spring Green, Tangerine, Tulip, Turquoise, Vermillion, Violet, White Toner.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and)Cetearyl Alcohol, Ceteareth –20, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Methylparaben. May contain: Basic Brown 17, Basic Brown 16, Basic Red 76, Basic Yellow 57, Acid Violet 43, Basic Green 4, Basic Red 46, Basic Orange 2, Basic Violet 4, Basic Violet 14, Basic Blue 7, Basic Blue 9, Basic Violet 2, H.C Yellow 4, H.C Yellow 2, H.C Orange 1, H.C Red 1, H.C Red 3, Acid Red 87, Acid Green 1.

Cena: 12-37zł / 88ml
/in/

• Ladny kolor
  • Kolor Atlantic Blue + Lagoon Blue

Oceniam na wlosach rozjasnionych do bialego. Drugie zdjecie to efekt Turqusie na blondzie, zmiana zz Plum i Carnation Pink

Plusy:
    +ladny, intenywny kolor
    +przyjemnosc nakladania po zmieszaniu z odzywka
    +mozliwosc utrzymania koloru
    +cena na e-bay
    +mozliwosc miezania kolorow
    +duza paleta

Minusy:
    -cena w Polsce
    -wydajnosc

Normalnie kolor szybko sie wyplukuje ale! Jest na to sposob

Lyzke tonera zastepuje odzywka (latwiej sie naklada i zwieksza trwalosc) a to co wyjelam z opakowania przekladam do maski. Dzieki temu co tydzien podbijam kolor, nie wyplukuje sie tak szybko. Farbuje co mieiac wtedy gdy sa odrosty.

Nie jest idealny, ale ze lubie zmieniac kolory to Elumen odpada, ze zmywalnych jak dla mnie najlepszy

Używam tego produktu od: Pol roku, ten kolor miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 5, niebieskie zmieszane, zuzyte po pol

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Sammy098 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co o tym myśleć
  • Kupiłam kolorek white zachęcona gama kolorystyczna i chęcia posiadania białych włosków.
    Pani w sklepie zarzekala się, że toner wyjdzie idealnie na moich rozjasnianych włosach, lecz posiadałam lekkie żółtko.
    Plan był taki: nie niszczyć włosów, lecz poprawić kolor. No i tak właśnie uzyskałam fioletowe plamy.

Tak jak pisze producent, trzymałam toner 30 minut( tyle ile jest maksymalnie zalecane), odrosty zostaly nie ruszone, a mogłam się pochwalić fioletem.

Kolor w ogóle się nie zmyl, musiałam poprawić zwykła farba.

Cena przewyższa nie jedna dobra farbę.
    Inne kolory zachęcają, pewnie kiedyś spróbuję.

Używam tego produktu od: tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamyk1216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Używałam koloru niebieskiego.
    Zalety:
    -ładny, intensywny kolor
    -Nie niszczy włosów ( i tak je rozjaśniałam, więc dla mnie nie było to różnicą)
    - schodzi "do czysta", chociaż najpierw musiałam przejśc etap siwych włosów

Wady:
    -Brudzi wszystko dookoła i nie zmywa się z pobrudzonych rzeczy
    - nieprzyjemny zapach
    - bardzo mała wydajność
    - farbuje nierówno
    - cena
    -dostępność

Podsumowując: raczej już po niego nie sięgnę, ale nie zniechęcam nikogo, kto chciałby spróbować.

Używam tego produktu od: raz użyłam.

Chcesz pochwalić Malfoyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor piękny, tylko ciężko się go pozbyć
  • czytałam ogrom cudownych opinii na temat tych tonerów, postanowiłam więc znowu pobawić się ze swoimi włosami i zakupiłam odcień "poppy red".
    włosy przygotowane do farbowania były koloru naturalnego, nie rozjaśniane. mimo wszystko efekt był cudny, czerwień jak się patrzy, włosy miękkie i błyszczące, kolor utrzymywał się pięknie do 3 mycia, potem już tylko zmywał. po około miesiącu położyłam farbę znowu, wszystko pięknie ładnie.. a potem czekanie 3 miesiące aż się zmyje. i nic, trzymał się potwornie mocno. musiałam pofarbować włosy u fryzjera, bo oczywiście zdjęcie koloru szamponetką nic nie dało

Używam tego produktu od: w wakacje, dwa farbowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Heshami za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tonerów użyłam dwa razy - jakiś czas temu. Kolory - neonowy róż i bodajże Poppy Red.

Zacznę od największego bólu - toner podobno nie niszczy włosów, ale ma to swoją cenę - trzeba je odbarwić. A to niestety zniszczyło mi doszczętnie włosy.

Opakowanie i konsystencja - ktoś tu porównał toner do farby plakatowej. Zgadzam się. Wydajność - ja wzięłam na włosy do łopatek jeden toner, to był błąd, ale w panice udało się jakoś go rozcieńczyć i pokryć całą głowę.

Kolor - przepiękny. Jeden i drugi. Najpierw nałożyłam różowy. Efekt - guma do żucia. Wyglądało to genialnie. Mniej więcej po 2 tygodniach kolor wyblakł. Ale akurat to nie było wadą - nadal wyglądał wspaniale, bo wyszedł z tego przygaszony, przydymiony brudny róż.

Po pewnym czasie nałożyłam czerwony (na znów rozjaśniane włosy). Kolor był też mega intensywny i piękny, ale jego trwałość - kiepska. Po 4-5 dniach włosy miałam różowe (a zaznaczam, że to nie było przebijanie się poprzedniego koloru, bo przed czerwonym znów rozjaśniałam). Niby nie narzekam, bo nadal miałam ładne różowe włosy, niemniej miały być czerwone. Ale z tym różem chodziłam następne 3 tygodnie.

Ogólnie - tonery polecam. Świetna zabawa z kolorami. Do kolorowego ombre - jak najbardziej. Nakładając na całą głowę trzeba niestety się liczyć ze zniszczeniem włosów, bo przed tonerem należy zdjąć kolor. Wielka szkoda, stąd nie wiem, czy ponownie się zdecyduję - nie mam odwagi dokonać znów takiego mordu na włosach rozjaśniaczem.

Odejmuję też trochę z oceny za trwałość - szkoda, że nie jest lepsza.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Użyłam tonera dwa razy, kolor Atlantic Blue.

Za pierwszym razem chciałam uzyskać efekt ombre z niebieskimi końcówkami. Najpierw rozjaśniłam włosy, potem nałożyłam toner, trzymałam ok. 40 minut, efekt mnie nie zadowolił, bo zamiast granatowego odcienia uzyskałam zielony, ale kolor na szczęście szybko się sprał.

Za drugim razem chciałam pokryć włosy w kolorze granatowej czerni w miejscach, gdzie farba zbyt szybko zeszła. Trzymałam toner ok. 30 minut. Muszę przyznać, że w tym przypadku spisał się świetnie, wyrównał kolor włosów i nadał bardzo ładny niebieski odcień, ale wiem że ten efekt długo nie potrwa.

Produkt wygląda i trochę pachnie jak farba plakatowa, ma taką samą konsystencję. Dobrze się nakłada, nie ścieka z włosów. Jest wydajny i wielorazowego użytku, można go stosować jeszcze przez 12 miesięcy od otwarcia.
    Minus: strasznie barwi paznokcie i generalnie jest nietrwały, ale doraźnie spisuje się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny do pierwszego mycia, niestety!
  • Chciałam razistoczerwone końcówki na moich blond włosach. Bałam się efektu, więc zamiast farby permanentnej użyłam toner. Był dostępny akurat kolor Poppy Red. Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona, ale niestety po pierwszym myciu już rozczarowana.

+ ładny, soczysty kolor po nałożeniu

- cena,
    - nie jest trwały, szybko się spiera,
    - zdarza się, że farbuje ubrania/ ręczniki przy mokrych włosach

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Foto recenzja
Chcesz pochwalić StrefaZero za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty zastanowienia się..
  • Używałam go rok temu na ciemne włosy (ciemny brąz wpadający lekko w czerń)

-na ciemnych włosach najpierw trzeba rozjaśnić ,a potem nałożyć toner
    -cena
    -trudno dostępny stacjonarnie
    -wydajność produktu
    -spłukuje się pod wpływem wody (np. po przez deszcz)
    -po przez mokre włosy brudzi ubrania

+dobrze na pigmentowany
    +gęsta konsystencja
    +duża gama kolorystyczna
    +fajny na wakacje

Używam tego produktu od: rok temu ,przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i pół jednego

Chcesz pochwalić JuBra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Miałam cztery tonery: dwa Atlantic i dwa Lagoon Blue. Na razie zużyłam tylko jednego Atlantica, ale niedługo zabieram się za kolejny.

Włosy muszą być porządnie rozjaśnione, inaczej można uzyskać na głowie kilka różnych kolorów, jak to było w moim przypadku.

Łatwo się nakłada, łatwo zmyć go ze skóry, kolor jest wyrazisty i jestem z niego bardzo zadowolona. Trzymałam około trzech godzin, aby efekt był trwalszy i tak też się stało. Nałożony w Wielkanoc, przy codziennym myciu włosów przez pierwsze dwa tygodnie był zielonkawo-niebieski (wina złego rozjaśnienia, w niektórych miejscach był piękny niebieski), teraz minął trzeci i włosy są już zielone, ale nadal świetne.

Podsumowując: zdecydowanie polecam.

Zdjęcie 1 - dwa dni po farbowaniu
    Zdjęcie 2 - trzy tygodnie po farbowaniu

Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić odblokuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygląda bosko - do pierwszego mycia
  • Nakładałam kolory Turquoise i Blue Lagoon. Coś na kształt ombre: turkus, potem niebieski, potem znowu turkus, na same końcówki włosów. Turkusowy wziął górę, zdecydowanie bardziej go było widać niż niebieski. Trochę dziwne, bo ciemniejszy powinien był złapać mocniej. Chyba?

Tonery były nakładane na rozjaśnione włosy, ale nie na białe, bo rozjaśniacz nie chwycił. Włosy były piaskowe. Dalszy ciąg wg instrukcji producenta.

Na końcówki widoczne na zdjęciu poszło ok. pół każdego toneru.

Producent pisze, że kolor się utrzyma 20 dni. Niestety zmywał się z każdym myciem, więc po każdym myciu kolor był jaśniejszy - to oznacza, że nie utrzymuje się 20 dni, tylko DO PIERWSZEGO MYCIA. Potem kolor jest już inny.

Schodzi nierównomiernie, pasmami. Niektóre pasma miałam zmyte całkiem, miały kolor naturalny, na innych nadal była farba. Nie przeszkadzało mi to. Miałam na włosach miły misz-masz, a kolorów miały różne odcienie, bo dodatkowo pod spodem miałam balejaż. Wyglądało obłędnie i powtórzyłam to z innym kolorem.

Generalnie jestem zadowolona. Jedyna wada to to, że ten toner schodzi.

Toner nie niszczy włosów. To jest duży plus. Mieliśmy po farbowaniu obciąć końcówki, okazało się, że w ogóle nie ma takiej potrzeby, bo nie są zniszczone. Mimo balejażu, rozjaśniania i toneru włosy są super zdrowe.

Chciałam ufarbować włosy normalną farbą. Tak, żeby się nie zmywała, jak każda normalna farba. Żeby nie trzeba było się bać każdego mycia włosów. I żeby się kolor NIE ZMIENIAŁ. Przecież jak się farbuje włosy, to się co jakiś czas poprawia jedynie odrosty, a farba się nie zmywa i nie rozjaśnia w galopującym tempie! No to dlaczego, do diaska, z tonerami jest inaczej? I dlaczego tak trudno znaleźć szafirową farbę? Mnie się to dotąd nie udało, znajduję jedynie tonery. :/

Jeśli ktoś znajdzie normalną szafirową farbę, która się nie będzie zmywać, tylko odrastać razem z włosami, BŁAGAM o cynk!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ten produkt ponownie, bo wybrałabym toner, który się lepiej trzyma. Są takie, które wytrzymują 8-20 myć, czyli w moim przypadku 8-20 tygodni. To już coś, to nie 20 dni, w czasie których kolor schodzi.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?