La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Powiększ La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów
Produkt dostępny w 4 sklepach. Cena już od 18,49 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Sasame

La Rich'e Directions to łatwe w nakładaniu, w pełni zmywalne tonery do włosów. Jeden słoiczek wystarcza na pokrycie włosów do ramion.
Tonery służą do farbowania uprzednio rozjaśnionych włosów i produkowane są w 34 jaskrawych, niespotykanych kolorach.
Wszystkie tonery można ze sobą dowolnie mieszać dla uzyskania jeszcze bardziej szalonych efektów! Tonerów nie należy mieszać z wodą utlenioną.
Produkty La Rich'e Directions nie są testowane na zwierzętach.
Obecnie dostępne kolory to: Alpine Green, Apple Green, Apricot, Atlantic Blue, Bright Daffodil,
Carnation Pink, Cerise, Coral Red, Dark Tulip, Ebony (czarny), Fire, Flame, Flamingo Pink, Fluoerescent Glow, Lagoon Blue, Lavender, Lilac, Mandarin, Midnight Blue, Neon Blue, Pastel Pink, Pillarbox Red, Plum, Poppy Red, Rose Red, Rubine, Silver, Spring Green, Tangerine, Tulip, Turquoise, Vermillion, Violet, White Toner.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and)Cetearyl Alcohol, Ceteareth –20, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Methylparaben. May contain: Basic Brown 17, Basic Brown 16, Basic Red 76, Basic Yellow 57, Acid Violet 43, Basic Green 4, Basic Red 46, Basic Orange 2, Basic Violet 4, Basic Violet 14, Basic Blue 7, Basic Blue 9, Basic Violet 2, H.C Yellow 4, H.C Yellow 2, H.C Orange 1, H.C Red 1, H.C Red 3, Acid Red 87, Acid Green 1.

Cena: 12-37zł / 88ml
/in/

• Różne kolory, różne właściwości
  • Posiadam dwa tonery tej marki: Plum i Blue Lagoon.

Blue Lagoon na rozjaśnionych włosach daje jasnoniebieski kolor, który jest żywy dosyć długo (kilka myć zupełnie go nie naruszyło, przez kolejne kilka jeszcze nie było wyraźnie widać, że się wypłukuje). Wypłukuje do turkusowego (miejscami zielonego) koloru, dodatkowo robi to baaaardzo długo. W tej chwili od ostatniego farbowania minęło niemal pół roku, a ja dalej mam lekko niebieskie pasemka. Dlatego Blue Lagoon mogę śmiało polecić, szczególnie tak leniwym osobom jak ja.

Z drugiej strony w porównaniu Plum wypada (dosłownie) blado. Chociaż zostawił po sobie piękny, głęboki fiolet to sprał się niemal momentalnie. Robiłam ombre z wyżej wymienionym tonerem i gdy niebieska część dalej była pokryta żywym błękitem, to ta część włosów którą pokryłam Plum już zaczynała się robić szarawa. To kolejny minus tego koloru - wypłukuje się do nieciekawej szarości, która po pewnym czasie schodzi. Dla niektórych pewnie szybkość wymywania będzie plusem, dla mnie to niestety bardziej wada niż zaleta.
    Plum pachnie ślicznie, indyjsko, aż szkoda, że go więcej nie kupię.

Suma sumarum na plus na pewno jest wytrzymałość Blue Lagoon a dodatkowo szeroka paleta kolorów, łatwość mieszania ich między sobą i fakt, że jeśli tylko poprawnie rozjaśnimy włosy to taka koloryzacja tonerami na pewno ich nie zniszczy. Ale kupię je ponownie tylko jeśli nie znajdę trwalszej (i równie zdrowej dla moich włosów) alternatywy dla tych tonerów.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić STP za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja czego nie wolno

• Koloruje i regeneruje
  • Właśnie te tonery przyszły mi na ratunek po nieudanym ombre. Nie miałam serca ścinać całych spalonych włosów, robiłam to stopniowo. La Rich'e było kolorowym lekarstwem na chore włosy.
    Niestey moja ukochana czerwona farba La Strady trzymała się pięknie tylko na moich w miarę zdrowych włosach. Wypłukane ok. 10 cm końcówki potraktowałam kilka razy tonerami w kolorach:
    -Carnation Pink (kojarzy mi się z kolorem malinowej waty cukrowej )
    -Poppy Red
    -Pillarbox Red
    -Cerise

Plusy:
    -Szeroki wybór kolorów i ich odcieni
    -Idealnie napigmentował białe spalone utleniaczem włosy.
    -Toner sprawił, że kruche i szorstkie końcówki były miękkie i mniej łamliwe.
    -Dodatkowo w przypadku kolorów Pillarbox Red i Cerise po zużyciu farbki zauważyłam na dnie pojemniczka złoty osad
    Ten "złocisty" efekt zdecydowanie było widać na włosach. Wyglądały na zdrowe, nie zniszczone i do tego mieniły się (Cerise szczególnie) ciemno-różowo-złotą poświatą przy poruszeniu włosami.

Minusy:
    -Wysoka cena za pojemniczek
    -Wydajność - niestety dziewczyny z długimi włosami za łopatki muszą zaopatrzyć się w 2-3 pojemniczki, aby pokryć włosy jednolicie.
    -Nie nadaje się na nałożenie na zdrowe włosy - kolor nie zostaje nawet po pierwszym spłukaniu.
    -Długo zostaje na skórze, krótko na włosach.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Snow_Bite za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ladny kolor
  • Kolor Atlantic Blue + Lagoon Blue

Oceniam na wlosach rozjasnionych do bialego. Drugie zdjecie to efekt Turqusie na blondzie, zmiana zz Plum i Carnation Pink

Plusy:
    +ladny, intenywny kolor
    +przyjemnosc nakladania po zmieszaniu z odzywka
    +mozliwosc utrzymania koloru
    +cena na e-bay
    +mozliwosc miezania kolorow
    +duza paleta

Minusy:
    -cena w Polsce
    -wydajnosc

Normalnie kolor szybko sie wyplukuje ale! Jest na to sposob

Lyzke tonera zastepuje odzywka (latwiej sie naklada i zwieksza trwalosc) a to co wyjelam z opakowania przekladam do maski. Dzieki temu co tydzien podbijam kolor, nie wyplukuje sie tak szybko. Farbuje co mieiac wtedy gdy sa odrosty.

Nie jest idealny, ale ze lubie zmieniac kolory to Elumen odpada, ze zmywalnych jak dla mnie najlepszy

Używam tego produktu od: Pol roku, ten kolor miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 5, niebieskie zmieszane, zuzyte po pol

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sammy098 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co o tym myśleć
  • Kupiłam kolorek white zachęcona gama kolorystyczna i chęcia posiadania białych włosków.
    Pani w sklepie zarzekala się, że toner wyjdzie idealnie na moich rozjasnianych włosach, lecz posiadałam lekkie żółtko.
    Plan był taki: nie niszczyć włosów, lecz poprawić kolor. No i tak właśnie uzyskałam fioletowe plamy.

Tak jak pisze producent, trzymałam toner 30 minut( tyle ile jest maksymalnie zalecane), odrosty zostaly nie ruszone, a mogłam się pochwalić fioletem.

Kolor w ogóle się nie zmyl, musiałam poprawić zwykła farba.

Cena przewyższa nie jedna dobra farbę.
    Inne kolory zachęcają, pewnie kiedyś spróbuję.

Używam tego produktu od: tydzień temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamyk1216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły
  • Używałam koloru niebieskiego.
    Zalety:
    -ładny, intensywny kolor
    -Nie niszczy włosów ( i tak je rozjaśniałam, więc dla mnie nie było to różnicą)
    - schodzi "do czysta", chociaż najpierw musiałam przejśc etap siwych włosów

Wady:
    -Brudzi wszystko dookoła i nie zmywa się z pobrudzonych rzeczy
    - nieprzyjemny zapach
    - bardzo mała wydajność
    - farbuje nierówno
    - cena
    -dostępność

Podsumowując: raczej już po niego nie sięgnę, ale nie zniechęcam nikogo, kto chciałby spróbować.

Używam tego produktu od: raz użyłam.

Chcesz pochwalić Malfoyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor piękny, tylko ciężko się go pozbyć
  • czytałam ogrom cudownych opinii na temat tych tonerów, postanowiłam więc znowu pobawić się ze swoimi włosami i zakupiłam odcień "poppy red".
    włosy przygotowane do farbowania były koloru naturalnego, nie rozjaśniane. mimo wszystko efekt był cudny, czerwień jak się patrzy, włosy miękkie i błyszczące, kolor utrzymywał się pięknie do 3 mycia, potem już tylko zmywał. po około miesiącu położyłam farbę znowu, wszystko pięknie ładnie.. a potem czekanie 3 miesiące aż się zmyje. i nic, trzymał się potwornie mocno. musiałam pofarbować włosy u fryzjera, bo oczywiście zdjęcie koloru szamponetką nic nie dało

Używam tego produktu od: w wakacje, dwa farbowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Heshami za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tonerów użyłam dwa razy - jakiś czas temu. Kolory - neonowy róż i bodajże Poppy Red.

Zacznę od największego bólu - toner podobno nie niszczy włosów, ale ma to swoją cenę - trzeba je odbarwić. A to niestety zniszczyło mi doszczętnie włosy.

Opakowanie i konsystencja - ktoś tu porównał toner do farby plakatowej. Zgadzam się. Wydajność - ja wzięłam na włosy do łopatek jeden toner, to był błąd, ale w panice udało się jakoś go rozcieńczyć i pokryć całą głowę.

Kolor - przepiękny. Jeden i drugi. Najpierw nałożyłam różowy. Efekt - guma do żucia. Wyglądało to genialnie. Mniej więcej po 2 tygodniach kolor wyblakł. Ale akurat to nie było wadą - nadal wyglądał wspaniale, bo wyszedł z tego przygaszony, przydymiony brudny róż.

Po pewnym czasie nałożyłam czerwony (na znów rozjaśniane włosy). Kolor był też mega intensywny i piękny, ale jego trwałość - kiepska. Po 4-5 dniach włosy miałam różowe (a zaznaczam, że to nie było przebijanie się poprzedniego koloru, bo przed czerwonym znów rozjaśniałam). Niby nie narzekam, bo nadal miałam ładne różowe włosy, niemniej miały być czerwone. Ale z tym różem chodziłam następne 3 tygodnie.

Ogólnie - tonery polecam. Świetna zabawa z kolorami. Do kolorowego ombre - jak najbardziej. Nakładając na całą głowę trzeba niestety się liczyć ze zniszczeniem włosów, bo przed tonerem należy zdjąć kolor. Wielka szkoda, stąd nie wiem, czy ponownie się zdecyduję - nie mam odwagi dokonać znów takiego mordu na włosach rozjaśniaczem.

Odejmuję też trochę z oceny za trwałość - szkoda, że nie jest lepsza.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Użyłam tonera dwa razy, kolor Atlantic Blue.

Za pierwszym razem chciałam uzyskać efekt ombre z niebieskimi końcówkami. Najpierw rozjaśniłam włosy, potem nałożyłam toner, trzymałam ok. 40 minut, efekt mnie nie zadowolił, bo zamiast granatowego odcienia uzyskałam zielony, ale kolor na szczęście szybko się sprał.

Za drugim razem chciałam pokryć włosy w kolorze granatowej czerni w miejscach, gdzie farba zbyt szybko zeszła. Trzymałam toner ok. 30 minut. Muszę przyznać, że w tym przypadku spisał się świetnie, wyrównał kolor włosów i nadał bardzo ładny niebieski odcień, ale wiem że ten efekt długo nie potrwa.

Produkt wygląda i trochę pachnie jak farba plakatowa, ma taką samą konsystencję. Dobrze się nakłada, nie ścieka z włosów. Jest wydajny i wielorazowego użytku, można go stosować jeszcze przez 12 miesięcy od otwarcia.
    Minus: strasznie barwi paznokcie i generalnie jest nietrwały, ale doraźnie spisuje się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny do pierwszego mycia, niestety!
  • Chciałam razistoczerwone końcówki na moich blond włosach. Bałam się efektu, więc zamiast farby permanentnej użyłam toner. Był dostępny akurat kolor Poppy Red. Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona, ale niestety po pierwszym myciu już rozczarowana.

+ ładny, soczysty kolor po nałożeniu

- cena,
    - nie jest trwały, szybko się spiera,
    - zdarza się, że farbuje ubrania/ ręczniki przy mokrych włosach

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić StrefaZero za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty zastanowienia się..
  • Używałam go rok temu na ciemne włosy (ciemny brąz wpadający lekko w czerń)

-na ciemnych włosach najpierw trzeba rozjaśnić ,a potem nałożyć toner
    -cena
    -trudno dostępny stacjonarnie
    -wydajność produktu
    -spłukuje się pod wpływem wody (np. po przez deszcz)
    -po przez mokre włosy brudzi ubrania

+dobrze na pigmentowany
    +gęsta konsystencja
    +duża gama kolorystyczna
    +fajny na wakacje

Używam tego produktu od: rok temu ,przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i pół jednego

Chcesz pochwalić JuBra za czytelną i pomocną recenzję?