La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Powiększ La Rich'e, Directions, Tonery do farbowania włosów

Zgłaszająca osoba: Sasame

La Rich'e Directions to łatwe w nakładaniu, w pełni zmywalne tonery do włosów. Jeden słoiczek wystarcza na pokrycie włosów do ramion.
Tonery służą do farbowania uprzednio rozjaśnionych włosów i produkowane są w 34 jaskrawych, niespotykanych kolorach.
Wszystkie tonery można ze sobą dowolnie mieszać dla uzyskania jeszcze bardziej szalonych efektów! Tonerów nie należy mieszać z wodą utlenioną.
Produkty La Rich'e Directions nie są testowane na zwierzętach.
Obecnie dostępne kolory to: Alpine Green, Apple Green, Apricot, Atlantic Blue, Bright Daffodil,
Carnation Pink, Cerise, Coral Red, Dark Tulip, Ebony (czarny), Fire, Flame, Flamingo Pink, Fluoerescent Glow, Lagoon Blue, Lavender, Lilac, Mandarin, Midnight Blue, Neon Blue, Pastel Pink, Pillarbox Red, Plum, Poppy Red, Rose Red, Rubine, Silver, Spring Green, Tangerine, Tulip, Turquoise, Vermillion, Violet, White Toner.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and)Cetearyl Alcohol, Ceteareth –20, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Methylparaben. May contain: Basic Brown 17, Basic Brown 16, Basic Red 76, Basic Yellow 57, Acid Violet 43, Basic Green 4, Basic Red 46, Basic Orange 2, Basic Violet 4, Basic Violet 14, Basic Blue 7, Basic Blue 9, Basic Violet 2, H.C Yellow 4, H.C Yellow 2, H.C Orange 1, H.C Red 1, H.C Red 3, Acid Red 87, Acid Green 1.

Cena: 12-37zł / 88ml
/in/

• Dobry
  • Użyłam tonera dwa razy, kolor Atlantic Blue.

Za pierwszym razem chciałam uzyskać efekt ombre z niebieskimi końcówkami. Najpierw rozjaśniłam włosy, potem nałożyłam toner, trzymałam ok. 40 minut, efekt mnie nie zadowolił, bo zamiast granatowego odcienia uzyskałam zielony, ale kolor na szczęście szybko się sprał.

Za drugim razem chciałam pokryć włosy w kolorze granatowej czerni w miejscach, gdzie farba zbyt szybko zeszła. Trzymałam toner ok. 30 minut. Muszę przyznać, że w tym przypadku spisał się świetnie, wyrównał kolor włosów i nadał bardzo ładny niebieski odcień, ale wiem że ten efekt długo nie potrwa.

Produkt wygląda i trochę pachnie jak farba plakatowa, ma taką samą konsystencję. Dobrze się nakłada, nie ścieka z włosów. Jest wydajny i wielorazowego użytku, można go stosować jeszcze przez 12 miesięcy od otwarcia.
    Minus: strasznie barwi paznokcie i generalnie jest nietrwały, ale doraźnie spisuje się świetnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić martens69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny do pierwszego mycia, niestety!
  • Chciałam razistoczerwone końcówki na moich blond włosach. Bałam się efektu, więc zamiast farby permanentnej użyłam toner. Był dostępny akurat kolor Poppy Red. Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona, ale niestety po pierwszym myciu już rozczarowana.

+ ładny, soczysty kolor po nałożeniu

- cena,
    - nie jest trwały, szybko się spiera,
    - zdarza się, że farbuje ubrania/ ręczniki przy mokrych włosach

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Foto recenzja
Chcesz pochwalić StrefaZero za czytelną i pomocną recenzję?
  • warty zastanowienia się..
  • Używałam go rok temu na ciemne włosy (ciemny brąz wpadający lekko w czerń)

-na ciemnych włosach najpierw trzeba rozjaśnić ,a potem nałożyć toner
    -cena
    -trudno dostępny stacjonarnie
    -wydajność produktu
    -spłukuje się pod wpływem wody (np. po przez deszcz)
    -po przez mokre włosy brudzi ubrania

+dobrze na pigmentowany
    +gęsta konsystencja
    +duża gama kolorystyczna
    +fajny na wakacje

Używam tego produktu od: rok temu ,przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania i pół jednego

Chcesz pochwalić JuBra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Miałam cztery tonery: dwa Atlantic i dwa Lagoon Blue. Na razie zużyłam tylko jednego Atlantica, ale niedługo zabieram się za kolejny.

Włosy muszą być porządnie rozjaśnione, inaczej można uzyskać na głowie kilka różnych kolorów, jak to było w moim przypadku.

Łatwo się nakłada, łatwo zmyć go ze skóry, kolor jest wyrazisty i jestem z niego bardzo zadowolona. Trzymałam około trzech godzin, aby efekt był trwalszy i tak też się stało. Nałożony w Wielkanoc, przy codziennym myciu włosów przez pierwsze dwa tygodnie był zielonkawo-niebieski (wina złego rozjaśnienia, w niektórych miejscach był piękny niebieski), teraz minął trzeci i włosy są już zielone, ale nadal świetne.

Podsumowując: zdecydowanie polecam.

Zdjęcie 1 - dwa dni po farbowaniu
    Zdjęcie 2 - trzy tygodnie po farbowaniu

Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić odblokuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygląda bosko - do pierwszego mycia
  • Nakładałam kolory Turquoise i Blue Lagoon. Coś na kształt ombre: turkus, potem niebieski, potem znowu turkus, na same końcówki włosów. Turkusowy wziął górę, zdecydowanie bardziej go było widać niż niebieski. Trochę dziwne, bo ciemniejszy powinien był złapać mocniej. Chyba?

Tonery były nakładane na rozjaśnione włosy, ale nie na białe, bo rozjaśniacz nie chwycił. Włosy były piaskowe. Dalszy ciąg wg instrukcji producenta.

Na końcówki widoczne na zdjęciu poszło ok. pół każdego toneru.

Producent pisze, że kolor się utrzyma 20 dni. Niestety zmywał się z każdym myciem, więc po każdym myciu kolor był jaśniejszy - to oznacza, że nie utrzymuje się 20 dni, tylko DO PIERWSZEGO MYCIA. Potem kolor jest już inny.

Schodzi nierównomiernie, pasmami. Niektóre pasma miałam zmyte całkiem, miały kolor naturalny, na innych nadal była farba. Nie przeszkadzało mi to. Miałam na włosach miły misz-masz, a kolorów miały różne odcienie, bo dodatkowo pod spodem miałam balejaż. Wyglądało obłędnie i powtórzyłam to z innym kolorem.

Generalnie jestem zadowolona. Jedyna wada to to, że ten toner schodzi.

Toner nie niszczy włosów. To jest duży plus. Mieliśmy po farbowaniu obciąć końcówki, okazało się, że w ogóle nie ma takiej potrzeby, bo nie są zniszczone. Mimo balejażu, rozjaśniania i toneru włosy są super zdrowe.

Chciałam ufarbować włosy normalną farbą. Tak, żeby się nie zmywała, jak każda normalna farba. Żeby nie trzeba było się bać każdego mycia włosów. I żeby się kolor NIE ZMIENIAŁ. Przecież jak się farbuje włosy, to się co jakiś czas poprawia jedynie odrosty, a farba się nie zmywa i nie rozjaśnia w galopującym tempie! No to dlaczego, do diaska, z tonerami jest inaczej? I dlaczego tak trudno znaleźć szafirową farbę? Mnie się to dotąd nie udało, znajduję jedynie tonery. :/

Jeśli ktoś znajdzie normalną szafirową farbę, która się nie będzie zmywać, tylko odrastać razem z włosami, BŁAGAM o cynk!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ten produkt ponownie, bo wybrałabym toner, który się lepiej trzyma. Są takie, które wytrzymują 8-20 myć, czyli w moim przypadku 8-20 tygodni. To już coś, to nie 20 dni, w czasie których kolor schodzi.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak w przypadku jasnych włosów
  • Moja mała przygoda z kolorem Lagoon Blue. Na moje włosy starczały dwa opakowania (długość do pasa), z jednym nie byłoby źle ale byłyby prześwity. Ogólnie jestem zdecydowanie na tak, kolory są mocne i wyraziste ALE tylko na jasnych odcieniach włosów. Spodziewałam się, że nie złapie mi pożądany niebieski kolor bez rozjaśniania jednak chciałam spróbować. Mam dość ciemne brązowe włosy i jaki był efekt? Zielony kolor który inni porównywali do jakiejś "nimfy wodnej". Dla mnie nie był to wielki problem bo nawet lubię eksperymentować z kolorami ale jeśli komuś by to przeszkadzało to radzę uważać. Kolor oczywiście nie zmył się po 20 ani nawet po 40 dniach. Po dwóch miesiącach wyblakła zieleń zaczęła być denerwująca i nie mogłam się jej za nic pozbyć (co w tym przypadku idzie akurat na minus). Dopiero farbowanie na czerwono szamponetką pozwoliło mi się uwolnić od zgniło-zielonego koloru. Taka przestroga dla dziewczyn z ciemnymi włosami chcącymi farbować włosy tym tonerem - musicie mieć na uwadze, iż jest możliwość niepożądanego koloru :3

+duża paleta barw
    +wyraziste,mocne kolory
    +łatwa aplikacja
    +łatwo spiera się z ręczników, ubrań, skóry
    +neutralny zapach
    +wydajny

-potrzeba rozjaśniania włosów
    -bardzo długo się utrzymuje wyblakły odcień

Chcesz pochwalić Sawakoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Toner w moim przypadku się sprawdził. Używałam koloru "turquoise". Wyszedł na włosach tak jak powinien. Jedno opakowanie starczyło mi na dwa razy (włosy delikatnie za ramiona), a początkowo obawiałam się, że ciężko będzie, żeby na raz starczył. Włosów mi nie zniszczył. Kolor trzymał się długo ( mimo tego, że często myje włosy ). Jedyny mały minusik, to przez tydzień na końcu męczyłam się zielonkawą poświatą na blond włosach (ale wiadomo, że kupując toner, trzeba się z tym liczyć) Cena faktycznie jest dość wysoka, ale za taki rodzaj kolorów, których normalnie niczym nie da się zrobić, warto)

Używam tego produktu od: 7miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię
  • Osobiście naprawdę nie lubię tych tonerów, używałam Carnation Pink, Lagoon Blue, Silver i Lilac na przestrzeni ostatnich lat i w zasadzie kupuje je tylko wtedy kiedy nie mam innego wyjścia lub potrzebuje na teraz, dlatego też zaznaczam, że kupie ponownie, gdyż mogę ponownie zostać do tego zmuszona przez los.

- Wysusza włosy. Na ogół mieszam te tonery z odżywką przed nałożeniem, co i tak je wysusza, a kiedy raz nałożyłam bez rozcieńczania na końce, nie trzymałam długo a końcówki były okropnie zniszczone.
    - Szybko się spiera. Chyba nic nigdy nie spierało mi się włosów tak szybko jak te tonery. Są najgorsze. Fakt faktem rozcieńczam kolory na pastelowe, ale Lilac robiony tym tonerem musiałam poprawiać co tydzień, a było to konieczne już po pięciu dniach bo po kolorze nie było śladu. Pragnę zaznaczyć iż nie zawsze myję włosy codziennie i staram się nie używać zbyt gorącej wody, co mogłoby powodować szybsze wypłukiwanie się koloru. Nie rozcieńczony kolor trzyma się dłużej jednak także po każdym myciu widać znaczną różnicę, więc jeśli ktoś chce uzyskać intensywny kolor to także się nim długo nie nacieszy bo po kilku kolorach zmieni się w pastel, natomiast jak ktoś chce uzyskać pastel za pomocą tych tonerów musi liczyć się z tym że trzeba bez przerwy poprawiać, co przy pierwszej wspomnianej przeze mnie wadzie jest dość problematyczne.

To takie ogólne wady, natomiast każdy kolor jest też inny, inaczej się spłukuje itp. Carnation Pink np nierówno mi się rozprowadzał z odżywką przez co miałam różną intensywność koloru w różnych miejscach, ale może to też moja wina gdyż było to dwa lata temu i na początku mojej przygody z tonerami i pastelowymi kolorami, więc może też robiłam to źle. Muszę natomiast przyznać że ten kolor trzymał się jakoś dłużej niż pozostałe które miałam okazję wypróbować. Silver natomiast mam wrażenie że nie dawał żadnego efektu na moich włosach sam w sobie (mimo że są praktycznie białe), ale także go mieszałam itp więc by w pełni go ocenić muszę spróbować nałożyć go samodzielnie bezpośrednio na włosy.

Mimo że w moim odczuciu minusy zdecydowanie przyćmiewają plusy, myślę że i o nich wypada wspomnieć:
    + Bogata gama kolorystyczna, intensywne kolory, możliwość mieszania ich ze sobą bądź z odżywką w celu uzyskania oczekiwanego koloru.
    + Wydajność. W zależności od koloru i intensywności jaką chcemy uzyskać, może wystarczyć nawet na 10 farbowań, chociaż nierozcieńczony myślę że zdecydowanie na jedno na całą głowę, ja osobiście w swoim wypadku jestem zadowolona z ich wydajności.
    + Wygodny pojemniczek
    + Łatwa aplikacja
    + Łatwo go usunąć zarówno z ubrudzonej skóry, jak i odzieży czy ręczników.

Wiem że bardzo się rozpisałam, mam jednak nadzieję że dla kogoś moja opinia okaże się przydatna

Ilość zużytych opakowań: 2 + 2 niedokończone

Chcesz pochwalić starsucker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielbię!
  • Tonerami La Riche koloruję włoski już od ponad 2 lat. Początkowo tylko grzywkę/końcówki rozjaśnionych włosów. Aktualnie odświeżam nimi rude farbowane kudełki.

Używałam już kolorów: Plum, Rose Red, Tulip, Rubine, Poppy Red, Pillarbox Red, Fire, Tangerine, Coral Red, Flame, Vermillion Red. Najmniej trwałe w moim przypadku okazały sie Rose Red i Flame. Ulubieńcami zostają niezmiennie Vermillion i Coral Red.

Plusy:
    -wyrazisty i oryginalny kolor
    -skład łagodny dla włosów
    -możliwość mieszania tonerów w celu uzyskania jeszcze ciekawszego odcienia
    -wydajne, o ile miesza się je z maską (w moim przypadku to najczęsciej Kallos), po 2-3h takiej mieszanki na głowie włosy są jednocześnie super odżywione i mają nieziemski kolorek
    -brak odrzucającego zapachu, jak w przypadku farb z amoniakiem

Minusy:
    -niemiłosiernie brudzi
    -nierównomiernie spłukuje się z włosów

Ilość zużytych opakowań: Około 20

Chcesz pochwalić WonderlustQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne!
  • Używam od bardzo dawna, wypróbowałam wszystkie odcienie zieleni, niebieskiego, czerwieni, fioletów, teraz jestem na etapie różowych.

+ Intensywne kolory, rzucające się w oczy z daleka.
    + Nie niszczy włosów.
    + Bardzo ładnym kolorem pokrywa również ciemniejsze włosy (jednak na koszt intensywności)
    + Na włosach o dobrej kondycji trzyma się całkiem długo jak na zmywalną farbę.
    + Wydajne opakowanie.
    + Możliwość mieszania kolorów ze sobą.

- Cena mogłaby być nieco niższa.
    - Wszystkie ręczniki w barwach tęczy - mokre włosy koszmarnie farbują wszystko na swojej drodze, nie ma opcji na spacer w deszczu bez kaptura, spanie z mokrą głową czy kąpiel w wannie bez kolorowej wody.
    Używam tego produktu od: Mniej więcej dwóch lat. Ilość zużytych opakowań: Ponad 15.

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Fen90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kolor ale na krótko
  • Korzystałam z odcieni : violet , plum

+ kolor faktycznie jest intensywny (alee....)
    + brak zapachu ! duży plus

+/- sam toner nie niszczy włosów, ale aby efekt był zadowalający powinno się je wcześniej rozjaśnić... i dlatego mimo wszystko toner to taki dodatkowy czynnik który osłabia włosy po rozjaśnianiu, więc mogą wypadać, łamać się

- szybko się spłukuje - niestety. Mój fiolet utrzymywał się na całej długości włosów około tydzień, po 2 tygodniach miałam na głowie ombre w odcieniu blond-brązowo-fioletowym ( :P) i trzeba było dofarbować włosy...
    - kolejny minus - cena. 30 zł za mały pojemnik toneru który starczy na pokrycie krótkich włosów
    - kolor nie schodzi równomiernie tylko pasmami - albo od góry albo od dołu co skutkuje tym, że wygląda się po prostu śmiesznie
    - przy dłuższym używaniu włosy tracą blask, są jak suche

Fajny bajer dla osób które chcą zafarbować końcówki, zrobić pasemka. Ale nie polecam do koloryzacji całych włosów .Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić haru_haru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy nie zawodzą, gdy pragnę poszaleć z kolorem włosów
  • Jestem wieloletnią fanką tonerów firmy La Rich'e Directions.
    Używałam kolorów:
    Puppy Red
    Fire ( najwięcej razy)
    Mandarine
    oraz znajoma używała niebieskich odcieni

Pokrywają w 100% wcale nie trzeba mieć uprzeednio wybielonych włosów. Nie raz czerwienie używałam na ciemną miedź- kolory wychodziły niesamowicie.

Polecam na ciemne kolory tylko wtedy gdy chcecie osiągnąć efekt nasycenia koloru, a nie rozjaśnienia.

PLUSY:

+ łatwa aplikacja
    + zapach przypominający farby plakatowe
    + nie niszczy włosów
    + nadaje wibrujący kolor

MINUSY:

- Nie są tanie (34,90 płaciłam za mały kubeczek)
    - jedno opakowanie starcza na włosy do ramion

Ilość zużytych opakowań: ponad 15 całych

Chcesz pochwalić madamredahir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Po przeczytaniu wszystkich recenzji nie byłam przekonana co do tego toneru. Jednak zawsze wszystko muszę sprawdzić na sobie i nie zawiodłam się Na różowo (flamingo pink) farbuję tylko spód włosów, ale jako, że mam je bardzo długie, to tak mało ich nie jest Kolor jest cudowny, od razu po farbowaniu jest meegaaaaaaa wyrazisty, a po tygodniu (przy codziennym myciu włosów) zaczyna tracić tą wyrazistość. Jednak traci ją w bardzo fajny sposób, bo nie schodzi do czerwieni itp, tylko blednie istaje się taki bardzo łądnie delikatnie różowy. Jak dla mnie jest super wydajny, jutro idę po kolejne opakowanie do drogerii, polecam! ;3

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić SceneCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham!
  • może zacznę od tego, że na razie mam doświadczenie w dwóch kolorach: lagoon blue i turquoise, dzisiaj przyszedł mi violet niestety nie zdążyłam jeszcze wypreóbować
    gdybym nie dała drugiej szansy temu tonerowi i nie kupiłabym turquoise moja recenzja była by negatywna, ponieważ blue lagoon to jakaś porażka, zeby kolor trzymał się do 3/4 myć+ wymywał się na szaro??? kolor piękny ale tylko do pierwszego mycia, okazało się, że na polskim rynku jest mnóstwo podróbek tego toneru, właściwie ciężko o oryginał, no więc nieoryginalne blue lagoon jest do niczego! zamówiłam turquoise i tu juz nie jest tak źle z trwałością bo już prawie miesiac mi sie trzyma i mam miętowe włosy polecam ale uwaga bo wymywa się na zielono, potem mietowo konsystencja toneru jest super! wydajność jak dla mnie również ok, ponieważ farbowałam włosy już 3 razy a zużyłam może 1/5 słoiczka, polecam go! nizej załączam zdjęcie z kolorem turquoise

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jestem przed trzecim

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić emisiakk za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogloby byc lepiej
  • Ja uzywalam Lagoon Blue. Kolor oczywiscie piekny, inensywny niebieski, taki jaki chcialam. Szkoda, ze trzymał sie 3dni. Robilam wlosy tak troche mniej niz polowe, chodzilo mi glownie o konce wlosow. Oczywiscie musialam wlosy rozjasnic, bo naturalnie mam brazowe, ale akurat nie zniszczylo mi to specjalnie wlosow, toner nie pogorszyl.

+bardzo intensywne kolory, i duzy wybor, kazdy znajdzie cos dla siebie
    +opakowanie: bardzo latwo wydobyc toner, nic sie nie zamrnuje
    +zapach nie jest nieprzyjemny (mi przypomina farby z podstawowki )
    +bardzo bardzo wydajny! Ja zuzylam tak naprawde niecale pol opakowania, a uzywalam go srednio co 3-4dni do odswiezania koncowek przez ponad miesiac!
    +nie wplynal na kondyje wlosow

-cena, nie jest jakas wygorwana, ale moglby byc jednak troche tanszy
    -trwalosc: u mnie tragedia, pierwszego dnia byl niebieski, drugiego (po umyciu) wyplowialy turkusowy, trzeciego szary, a ostatniego powrot do stanu sprzed farbowania
    Nie wiem od czego to zalezy, bo mojej kolezance, ktora ma wlosy platynowe trzymal dluzej, ja nie miala rozjasnionych az tak, wiec moze to zalezy od koloru wyjsciwoego, nie wiem, ale w moim przypadku po prostu masakra!

Kolorowe wlosy sa jak dla mnie swietne i na pewno bede robic w wakacje, moze inny kolor bedzie trwalszy, wiec najprawdpopodobniej kupie ten toner jeszcze

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyjątkowe kolory!
  • Plusy:
    + piękne kolory
    + duży wybór barw
    + nie niszczy włosów
    + nie wysusza
    + łatwy do nałożenia

Minusy:
    - szybko się zmywa (carnation pink wypłukuje się w przeciągu dwóch tygodni, a lilac\'owi wystarcza tydzień)
    - trzeba mieć mocno rozjaśnione włosy

Marzy mi się stała farba w tak abstrakcyjnych kolorach Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 3 słoiczki, 2 jeszcze nie zużyte ;-)

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Korresia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest aż tak źle...
  • Kupiłam sobie swój pierwszy toner w kolorze Spring Green.
    Widziałam u koleżanki tą przepiękną zieleń i zachciało mi się tego samego.
    Niczego tak nie żałuję, jak zakupu tego (dość drogiego jak na moją kieszeń) tonera. Na początku zieleń owszem, była taka, jak powinna, ale o zgrozo, na następny dzień kolor prawie zniknął. Niewiele odstawał od blondu na reszcie głowy. Myślałam, że to z powodu zbyt krótkiego trzymania go na włosach (a postępowałam wg instrukcji), więc poprawiłam i trzymałam 2.5 h. Dało lepszy efekt, ale na następny dzień znów musiałam poprawiać.
    Nie wiem, czy to wina tonera, czy po prostu ten kolor tak słabo się włosów trzyma.

Plusy:
    + Piękny kolor
    + Łatwo się go nakłada
    + Nie niszczy włosów

Minusy:
    - Strasznie szybko schodzi (nie zmywa, bo nawet włosów nie zdążę umyć, a go już nie ma)
    - Plami wszystko dookoła, ale łatwo idzie to wymyć.
    - Ma dość nieprzyjemny jak dla mnie zapach
    - Cena (jak na opakowanie, które nie wystarcza na pokrycie całych włosów, tylko jedynie na skromne pasemka)
    - Dostępność

Jednak mimo wszystko, spróbuję z innymi kolorami, jak tylko tą zieleń wykorzystam do końca.
    Jednak wiem, że po zielony już nie sięgnę ^^

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wampirita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • + szeroka gama kolorów
    + kolor utrzymuje się bardzo długo
    + można mieszać ze sobą tonery
    + bardzo wydajny
    + wygodny w użyciu
    + nie jest testowany na zwierzętach

- strasznie brudzi!
    - włosy po nim są bardziej przetłuszczone
    - włosy muszą być rozjaśnione

Cena jest wysoka, ale produkt starcza na naprawdę długo. Nie polecam do grzywki, bo wydaje się być tłusta, chociaż włosy myję codziennie, czasami nawet dwa razy dziennie. Do suchych i zniszczonych włosów jak najbardziejUżywam tego produktu od: 10 miesięcyIlość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Chcesz pochwalić WeStillBelive za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Chciałam uzyskać pastelowo fioletowe włosy, których kolor nie będzie schodził po 2 myciach tak jak to było w przypadku płukanki którą wcześniej stosowałam. Zamówiłam na allegro 2 tonerki Lavender i Lilac, nałożyłam na suche, rozjaśnione do "kurczaka" włosy i trzymałam pod czepkiem fryzjerskim przez ok 5h. Oto moja opinia na ich temat.
    Plusy:
    + Przyjemny delikatny zapach
    + Nie niszczy włosów
    Minusy:
    - Trudno dostępny(w Szczecinie to chyba tylko na allegro)
    - Cena (za 2 opakowania 88ml z dostawą dałam koło 60 zł)
    - Strasznie niewydajny (mam bardzo wycieniowane włosy na tzw emo a mimo to 2 słoiczki wystarczyly na pokrycie troszkę ponad polowy)
    - Blady kolor (dużo lepszy efekt uzyskiwałam płukanka za 5zł niż tym tonerme)
    - Kolor szybko się zmywa (napewno nie trzyma do 20 myć, to czysta przesada)

Generalnie nie polecam

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić madzia62432zz za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Pracowałam na tych tonerach przez jakis czas podczas praktyk fryzjerskich, z całego serca polecam. Śmiało stwierdzam, ze w razie otwierania przeze mnie własnego salonu na pewno te tonery znajda się u mnie w ofercie. Kolory piękne choć bardziej "dla odważnych" Trzymają się +/- miesiąc.

Używam tego produktu od: używałam podczas praktyk
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie cena...
  • Używałam koloru "Fire" i "Midnight blue", tego drugiego mam jeszcze resztkę. Na moje dość krótkie, gęste włosy jeden słoiczek czerwieni prawie nie wystarczył... A szkoda.
    Kolory są niesamowite! Na moich rozjaśnionych włosach trzymały się około miesiąca (niebieski krócej, do tego przy każdym myciu był inny). Tak, jak czerwień wyszła prawdziwie ognista, niebieski był turkusowo-zielono-błękitno-niebieski. Zakładam, że to przez złe rozjaśnienie.
    Tak czy inaczej, dla tych kolorów warto kupić!

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: trzy, czwarte niecałe

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić insuffisant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny!
  • Pewnego pieknego dnia zapragnęłam miec kolorowe włoski. Pobiegłam więc do sklepu fryzjerskiego i poprosiłam o "kolorowe farby do włosów" Tak zaczęła się moja przygoda z tonerami la riche.
    Na początku wybrałam Turquoise, później różowy ciemny, ale nie pamiętam dokładnie jaki odcień. Na końcu skusiłam się na Lagoon Blue.
    Co mogę o nich powiedzieć?
    -po pierwsze moje ciemno brązowe włosy, a właściwie ich cześć, trzeba było rozjaśnić do bardzo bardzo jasnego blondu. Nad czym ubolewam zakończywszy swoją przygodę z tonerami. Włosy rozjaśniane są tragiczne. Zniszczone i chce mi się płakać przy rozczesywaniu. To chyba jedyny duży minus zachnianek związanych z kolorowymi włosiętami. Chociaż sam toner włosków nie niszczy, wiec blondynki nie beda mialy problemu ze zniszczonymi kłaczkami.
    - cena? niektorzy narzekają. Ja kupiłam za 25 zł. Wystarczył mi na 2, 3 razy. Wydajnością nie grzeszy, ale całkiem przyzwoity
    - zapach? pachnie jak farbka plakatowa. Nie jest to jakiś drażniący zapach. Ot taki obojętny.
    - nie brudzi, nie zostawia plam na ubranaich. Farbując pierwszy raz wszystko dookoła było upaćkane turkusem, łącznie z moimi spodniami i koszulką. Po pierwszym praniu jednak nie było już nic widać
    - Łatwo dostepny. U mnie w okolicy są 3 sklepy gdzie można dostać tonery, no i jeszcze allegro.
    - Kolory! piękne! Za każdym razem stałam z 5 minut przed paletą zanim coś wybrałam. Do tego można fajnie łączyć kolorki. Ja mieszałam różowy z niebieskim i uzyskałam piękny intensywny fiolet.
    -pojemniczek bardzo przyjemny. Łatwo z niego wydobyć całość produktu.

Co do kolorków już na włoskach.

- Na nierozjaśnionych ciemniejszych nie łapie wcale, więc nie należy się obawiać, że bedziemy mieć kolor w niepożądanym miejscu.
    -Trwałośc? u mnie najdłużej trzymał się kolor różowy. Zmywał się stopniowo, od mega ciemnego, do jaśniutkiego delikatnego różu, aż wkońcu został rozjaśniony blond.
    kolor turkusowy to chyba najładniejszy jaki miałam. Piekna barwa! Przy codziennym myciu trzymał się ok miesiąca. Stopniowo bladł. Z ładnego turkusowego do wypranej zieleni. I taki kolor już został na głowie. Co skutkowało tym, że przed kolejnym farbowaniem na różowo, trzeba było znowu rozjaśniać.. I niestety znowu niszczyć włosy.
    Najgorszą zmorą był niebieski. Barwa piękna. Ale trzymał mi sie tydzień. Po niecałych 2 tygodniach zmył się całkowicie... Moja siostra farbowała razem ze mną w październiku 2011 na turkusowy i do tej pory widać prześwity zielonego. Ale chyba taki "urok" tego koloru i bez farbowania sie nie obejdzie.
    No i kilka dni po zafarbowaniu, przy myciu głowy tonery okropnie farbiły. Na ręczniku zostawiały plamy, na szczęście nie trwałe.
    Warto trzymać je dłużej na głowie. Lepszy efekt końcowy. Ja miałam toner nawet przez cała noc.
    Chociaż moja przygoda z tonerami się zakończyła, bardzo sobie je chwale, kiedyś do nich wrócę, gdy znowu zapragnę miec kolorowe włoski. Jak farbować to tylko tonerami La riche!Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 4 całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić milk_choocoolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest rewelacyjny
  • Kupiłam kolor violet, żeby pofarbowac rozjaśnione końcówki moich włosów. Na stronie, kolor wyglądał na jasny i ładny, przyszedł ciemny, w kolorze wkładu do długopisu.. Nie był jakiś tragiczny, ale nie tego się spodziewałam. Kolor wyszedł ciemny, chociaż moje rozjaśniłam włosy na bardzo jasny kolor. Po pierwszym myciu toner zmył się trochę i zamiast fioletu miałam szary z fioletową poświatą. Chciałam się tego pozbyc, ale potem zmywało się naprawdę wolno. Męczyłam się z nim około miesiąca, dopiero wtedy wrócił mój jasny blond na końcówkach (trochę przygaszony).
    Nie wiem jak z innymi kolorami, ale nie polecam fioletu. Jednak jest to dosyc dobre wyjście na kolorowanie włosów na niepowtarzalny kolor.

A, i ten toner jest bardzo wydajny. Zostało mi praktycznie całe opakowanie, a farbowałam już trzy razy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arbuuz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Doskonały do odświeżania koloru!
  • Jakieś dwa miesiące temu, zachciało mi się intensywnie czerwonych włosów, tak wiec z ciemnego brązu przeszłam do intensywnie czerwonego. Jako "bazy" używam farby L'oreal Feria Preference odcień P76 Pure Spice- kolor piękny i intensywny, niestety jak wszystkie tego typu kolory, wypłukiwał się ekspresowo. Próbowałam różnych szamponów i odżywek utrwalających, jednak rezultaty były raczej marne. Dopiero w sklepie z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi, pan zaproponował mi taki właśnie toner- na zasadzie do każdego mycia włosów- szampon mieszam z małą ilością tonera. Efekt? Po każdym myciu kolor jest nadal intensywny i odświeżony! Najpierw wybrałam kolor "pillarbox red" ale był odrobinke za ciemny więc zmieniłam na "flame"- i jest to strzał w dziesiątke. Dodatkowym plusem jest wydajność, taki słoiczek starcza mi na wiele myć.
    Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeden cały, teraz zaczęłam drugie opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NatiM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ci on!
  • Od lat stosuję tonery z La Riche Directions - Lagoon Blue mieszam z Midnight Blue(zdarzają się odstępstwa odcieni niebieskiego, jeżeli nie ma moich ulubieńców). Farbuję nimi całe włosy od stycznia 2012, kiedyś farbowałam pojedyncze pasma.

Kolor trzyma się około 1,5 miesiąca w moim przypadku. Tonery zawsze nakładam na suche włosy i trzymam ok. 2 godzin. Nakładane na morko nie zdają egzaminu - kolor wypłukuje się po 3-4 myciach.
    Nie stosuję specjalnego szamponu ani odzywki z La Riche, zwykły szampon do włosów farbowanych wystarczy w zupełności.

Na początku brudzę wannę i muszę używać rękawiczek podczas mycia włosów. Ale za taki efekt kolorystyczny jestem w stanie przymknąć na to oko

Minusem jest zdecydowanie cena i wydajność. Na włosy długości do ramion zużywam dwa słoiczki...Boję się pomyśleć co to będzie, jeżeli zapuszczę je choćby do łopatek...

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilkadziesiąt...

Chcesz pochwalić soraimagica za czytelną i pomocną recenzję?