Burberry, London for Men EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe

Nowy zapach LONDON dla mężczyzn, zdobywa i celebruje stolicę Wielkiej Brytanii i jej znamienne poczucie stylu.
Burberry London for Men jest wyrafinowaną i elegancką, drzewno-ambrową kompozycją.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarny pieprz, lawenda, liście cynamonu
nuta serca: skóra, mimoza i wino Porto
nuta bazy: liściw tytoniu, drzewo guaiac, mech dębowy, żywica opoponax.

drzewne
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Mojemu mężowi się podobają.

Wodę toaletową dla męża zakupiłamn w ciemno nie wąchając jej tylko po przeczytaniu licznych opini na wizaż postanowiłam zaryzykować że mężowi się spodoba.
Opakowanie totekturowy kartonik w kolorach brązu, szarości,beżu.
Na środku kartoniku znajduje się kwadracik z logo firmy.
Po otwarciu kartonika pianwia się flakonik w ubranku ;).
Flakonik to ciemna wręcz czarno brązowa butelkaz czarną nakrętką.
Flakonik ubrahy jest w paskowo kraciaste szaty .
Pierwszy raz się spotkałam z takim opakowaniem.
Pozytywnie mnie i męża zaskoczyło.
Mąż posiada butelkę o pojemności 100ml
Perfumy zakupione w drogeri Superpharm na promocji.
Zapach elegancki wywarzony.
Nadaje się na dzień i na wieczór.
Długo się utrzymuje.
Zapach nie gryzący i nie duszący.
Wyczuwany aromat wina i jak by pieprz.
Czuć zapach skóry i tytoniu.
Jest to zapach dla prawdziwego mężczyzny m

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Elegancki zapach

Klasyczny, męski, stonowany - spodoba się prawie każdemu, nie przyprawi o zawroty głowy. Brytyjski szyk za rozsądną cenę. Pewniak wśród bożonarodzeniowych prezentów. Polecam każdemu - przynajmniej do testów.

Moj ulubiony zapach!

Ten zapach jest świetny i niepowtarzalny. Nigdy nie spotkałem się z podobnym zapachem. Bardzo długo się utrzymuje - jak popsikam się rano, to jeszcze następnego dnia moje ubrania nim pachną. Jest też bardzo wydajny, bo mam go już około roku i myślę, że jeszcze trochę mi posłuży.

• Flakon: 4

Przytul mnie...

Mój mąż po raz pierwszy otrzymał ten zapach na prezent gwiazdkowy od rodziców, gdy był jeszcze młodym chłopakiem. Od tej pory święta kojarzyły mu się z tym zapachem. Dlatego prawie co roku dostaje małą buteleczkę aby zachować wspomnień czar i przywołać wspomnienia. Lata mijają, ludzie odchodzą a zapach ten nadal trwa. Czasem nastraja sentymentalnie i nostalgicznie i wtedy nawet łza zakręci się w oku. Ale jest to poniekąd łza szczęścia.
W moim odczuciu zapach ten jest bardzo komfortowy i otulający, męski i stanowczy. W nutach głowy wita nas kojącą lawendą, bergamotką i rozgrzewającym jak uścisk ramion cynamonem.
Najpiękniejsza jest dla mnie nuta serca z bukietem z mimozy na skórzanej podstawie. Na dnie zapachu skrywa się mech, tytoń i drewno.
Nie wyobrażam sobie by mógłby być to zapach letni czy codzienny. Ale to tylko moja opinia.

Magia świąt mężu

Wiedziałam, że kupię butelkę na święta mojemu mężowi. Ja to po prostu wiedziałam po powąchaniu małej próbki.
Zapach spodobał mi się od początku - jest męski ale też słodki a zarazem elegancki. Faktycznie idealnie nadaje się na zimową scenografię: kominek, choinka, babeczki... No po prostu idealnie wszystko się ze sobą komponuje.
O dziwo Mój mąż też jest nim zachwycony i używa namiętnie.
zapach jest trwały, nawet bardzo- jestem pod wrażeniem.
Opakowanie solidne, prostokątna bryłowata butelka odziana w kratkę... taką elegancką.... taką z szalika- Przepraszam!!!! elegancki zapach czyli z szala
Podoba mi się w tym zapachu wszystko. pięknie rozwija się na skórze i na ubraniach.
jego trwałość zaskakuje - spryskane rzeczy pachną aż do prania.
zapachem przeszedł już mój mąż, samochód i nawet garderoba.
Są w jakiś sposób idealne ale nie zakręcone... niby eleganckie ale z nutką takiego słodkiego zawadiaka... bardzo ciekawa kompozycja, która mi się podoba

Ciepłe korzenie...

Po wielu poszukiwaniach wśród przewidywalnych perfum, znalazłam te i to zupełnie przypadkiem. I kupiłam je na prezent dla mojego Mężczyzny.
Jest nimi zachwycony i ja też, że mogę je na nim czuć ;)
Zapach jest ciepły, otulający, mocno korzenny, słodki.
Nie jest to na pewno zapach na lato. Bardziej skłaniała bym się tu ku zimie i jesieni wieczorową porą. Bedzie wtedy idealnie "dogrzewał" w czas chłodów.
Zachwyci każdego, kto lubi orientalne, słodkie i tytoniowe nuty.
Nie pamietam dlaczego, ale ten zapach kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia... Może ze względu na otulające ciepło cynamonu... Wiedzie mnie do ciepłego pokoju ogrzewanego piecem kaflowym, z choinka obwieszoną piernikami...
Zapach jest bardzo długotrwały. Na ubraniach pozostawionych w szafie pachnie do następnego nałożenia.
Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 4

Wieczór w pubie

Dla miłośników papierosowej woni będzie idealny! Dla mnie to zapach duszący, nieprzyjemny, mdła słodycz połączona z zapachem dłoni palacza i starych zabrudzonych książek w skórzanej oprawie, jak dla mnie żaden z niego angielski lord. :P
W kompozycji dominują akordy tabakowe, pozostałe nuty są im ściśle podporządkowane, pomimo bergamotki i lawendy nie wyczuwam tu żadnej świeżości, nie chcę przypisywać tych perfum do konkretnej grupy użytkowników, niemniej jednak wątpię by cieszył się spora popularnością wśród młodych mężczyzn. Pomimo dobijającej dawki tytoniu nie jest to zapach dymny i gorzkawy, wręcz przeciwnie zawiera dużą dozę mdłej słodyczy, myślę, ze latem tez zapach będzie wprost nie do zniesienia.

Tytoń i powiew cytrusów

Piękny, niezwykle męski i intrygujący zapach.
Czuję tytoń, tak głównie on wysuwa się na pierwszy plan...ale zaraz za nim wyczuwam aromaty cytrusów (których wprawdzie nie ma w składzie), pięknie odświeżających całość i nadajacych rześkości kompozycji. Z reguły zapachy tytoniowe są mocno słodkie, suche a tutaj jest inaczej, według mnie zdecydowanie ciekawiej.
Bardzo, bardzo mi się podoba.
Nie wiem tylko jak z trwałością, mam małą próbeczkę i wydaje mi się że dość szybko się ulatnia ale może za mało testowałam z partnerem.

Edit: zapach nadal okrutnie mnie uwodzi, zamówiłam go nawet na prezent. Jednak coś się zmieniło...opisywane przeze mnie cytrusy stały się jabłkiem (co zapachowi nic a nic nie ujmuje) ale przede wszystkimniestety miałam rację - zapach bardzo szybko się ulatnia za co odejmuje pół gwiazdki. Nic - trzeba będzie częściej dopsikiwać mojego męskiego testera :) bo ten zapach naprawdę warto czuć.

Używam tego produktu od: wiele testów
Ilość zużytych opakowań: 2 małe próbki

zapach prawdziwego mężczyzny

To już kolejny zapach Burberry, który sprawiłam mojemu TŻ-owi, a który czasami mu podbieram, zapach który nas urzeka.

Ma zadziorny, intrygujący, głęboki zapach, obok którego nie można przejść obojętnie.

Zapach jest dość mocny i bardzo trwały, ciekawa i bardzo intrygująca kompozycja wina, cynamonu i pieprzu.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

moja miłość...

Uwielbiam ten zmysłowy, elegancki, niepokorny i intrygujący zapach.
Mój mąż również, co mnie bardzo cieszy bo kupuje go w miarę systematycznie i pozwala mi się upajać tym zapachem :)
Perfumy są bardzo trwałe i obłędnie pachną od rana do wieczora.
Nie jest to zapach lekki, ogórkowy czy cytrusowy, (zwolennicy takich zapachów mogą nie być zachwyceni) za to jest ciut słodki, zmysłowy, seksowny,głęboki,intensywny, romantyczny i przede wszystkim trwały.

Jedynie flakon ubrany w "sweterek" jest dość tandetny ale to co kryje w środku rekompensuje wszystkie niedociągnięcia ;)

Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 flakony po 100ml

perełka...

perełka wsród calej rzeszy nijakosci i przeciętnosci ...

zapach raczej na chlodne dni , nie na lato . Nie do T-shirtu a raczej na specjalne okazje ( wesele , urodziny , swieta , uroczystosci ) . To dostojny zapach .....nie ciezki ale też nie swiezak ... trwałosc doskonała .....uzywam rzadko , bo tych specjalnych okazji jest nie tak duzo ...ocena to mocne 4,5 ...

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 30 ml + 50 ml ( jeszcze zostalo )

Pierniki, Zima, Cynamon, Boże narodzenie, Orient

Może was nieco moja recenzja Londyńczyka; nieco zaskoczy, ale perfumy lubią zaskakiwać.

Zima. Londyn. Boże narodzenie. Na stoi on piernik. Pełen słodyczy, pełen bakalii. Dobrze wypieczony. Słodki. Pełen cynamonu. Leży na drewnianym stole, przykrytym sianem i białym obrusem. W głębi choinka. Pełna świec, pierników. I czerwonych bombek. Słodycz cynamonu, przypraw z dalekich krain oździków, gałki muszkatołowej. Domieszka drzewa i dymu z kuchenki. Piękna brązowa skórka. A w środku? Bakalie orzechy, suszone owoce. Prawie nimi pęka, tak jest naładowany. Lepszy od Theoremy, która mnie smuci miała być piernikiem, a okazała się zmydlonym protoplastą piernika. Tymczasem on jest nią pełną gębą. Poza tym na stole gęś, pieczone apple pie. Za oknami śnieg padający. I te kolędy. Jedna z córek gra cicho na flecie:

Cicha noc, święta noc
Pastuszkowie od swych trzód
Biegną wielce zadziwieni
Za anielskim głosem w pieni
Gdzie się spełnił cud
Gdzie się spełnił cud

Właśnie taki bożonarodzeniowym słodkim, przyprawowo - orientalnym o lekko drzewnej nucie jest Londyńczyk Jest idealnym zapachem na zimę gdy szukam czegoś o aromacie przypraw - cyanmon, zapach właśnie piernika jest idealnym. Takim - jak dla mnie jest Burberry London.

Używam tego produktu od: wiele testów w perfumerii
Ilość zużytych opakowań: kilka ml z testera