Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Moja miłość<3
  • Tusz pobił wszystkie jakie do tej pory przetestowałam,spełnił wszystkie moje wymagania choć na początku podchodziłam do niego sceptycznie,ta maskara jest stałym bywalcem mojej kosmetyczki.Zawsze zabieram ze sobą,nigdy nie przestanie mnie zachwycać.

Chcesz pochwalić beauuuty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham <3
  • jedyny który rządzi! Najlepszy jaki miałam w zasięgu ręki, szczoteczka jest świetna nie jest za duża ani za mała, tusz nie skleja rzęs a wręcz rozdziela! <3 dla mnie genialny zwłaszcza jak na taką cene! Moim znaniem to Meybelline ma najlepsze tusze.

Chcesz pochwalić Karlamsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • To jest mój MUST HAVE jeśli chodzi o tusze. Nie mogę przeznaczyć na tego typu kosmetyk więcej niż 40 zł i w tym zakresie cenowym ten jest moim ulubieńcem. Kilka razy zmieniałam na inne produkty a i tak koniec końców wracałam do Colossala.
    + dobrze się rozprowadza
    + bardzo trwały, nawet po całym dniu
    + ładnie przyciemnia rzęsy
    + dobrze pogrubia moje krótkie rzęsy
    + nie uczula
    + dobrze się zmywa przy demakijażu

No poprostu uwielbiam ten produkt

Używam tego produktu od: kilka lat (z przerwami na nieudane eksperymenty z innymi tuszami)
    Ilość zużytych opakowań: kilka, ok. 5-6

Chcesz pochwalić pentelka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne podkręcenie i wydłużenie
  • Kupiłam ten tusz zachęcona opiniami na wizażu i był to strzał w dziesiątkę ! Tusz rewelacyjnie podkręca i wydłuża rzęsy
    \nJedynym minusem moze byc dość duża szczoteczka, którą łatwo ubrudzić sobie powiekę

Chcesz pochwalić Nikooooleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Wracam do tego tuszu od dawna. Próbowałam kilku innych z różnych firm, ale ten jednak najbardziej mi odpowiada.

Przez pierwsze kilka dni po otwarciu trudno się nim umalować- jest bardzo płynny i odbija się na powiekach, ale po tygodniu jest już ok.

Opinie są bardzo różne, więc co do mnie:
    * nie skleja rzęs
    * wygląda bardzo naturalnie- rzęsy są długie i grube, ale nie wyglądają na sztuczne ani "z dyskoteki"
    * nie rozmazuje się, nie robi pandy
    * w umiarkowanym stopniu łzoodporny- mając go na rzęsach mogę się wzruszyć filmem czy popłakać na ślubie ale nie oszukujmy się- to nie jest wodoodporna formuła (ta wersja) i nie nadaje się na basen, a podczas obfitego płaczu spłynie po policzkach
    * nie uczula- noszę soczewki kontaktowe i nie mam z nim żadnego problemu
    * dobrze się zmywa- czy to żelami do twarzy czy płynem do demakijażu

Nie mam pojęcia ile zużyłam opakowań, ale mam go zawsze w kosmetyczce

Używam tego produktu od: Od kiedy pojawił się na rynku, >5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 8? 9?

Chcesz pochwalić paprotka944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na imprezę
  • Zdecydowanie nie jest to tusz na co dzień, wydłuża i pogrubia. Wygląda dość sztucznie, rzęsy są posklejane. Czasem tworzą się grudki. Dla fanek delikatnego makijażu na pewno nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy nie zawodzi
  • Oceniam produkt pod względem jakości:
    + idealnie rozdziela
    + idealnie podkręca
    + nie skleja
    + nie tworzy grudek i nóżek muchy
    + ładna czerń
    + nie osypuje się
    + nie odbija, nie brudzi powiek
    + trzyma się cały dzień
    + wygodna szczoteczka

Jeśli o mnie chodzi, jest ok. Spełnia oczekiwania pod względem jakości. Jednak ja wolę mocniejszy i bardziej zdecydowany efekt rzęs. Ten tusz po prostu delikatnie podkreśla moje rzęsy. Po wypróbowaniu mnóstwa tuszów z innych firm: chanel, make up for ever, benefit, helena ruben.. i ten tusz wypada przy niż fenomenalnie.
    Wrócę do niego nie raz, jest niezawodny.
    Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ninqsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze tusze
  • Dostałam ten tusz na urodziny. Widząc reklamę sądziłam, że to świetny prezent.

Po kilku razach wiedziałam, że to nie ten tusz.

Dobrze rozdziela i nic poza tym.

Używam tego produktu od: kilka razy

Chcesz pochwalić cysiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • Zakupiłam bo chciałam spróbować nr 1, w dodatku poleciła mi go koleżanka

Zachwytu nie było od samego początku, nie to żeby był zły ale zbyt dobry też nie jest

Po prostu nie zrobił na mnie żadnrgo wrażenia, jest wiele fajniejszych produktów na rynku

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić kosmitek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwiebiam
  • Wszystko na temat tego tuszu już chyba zostało powiedziane.

Nie skleja
    Nie maże się
    Trwały
    Nie trzeba przed użyciem "oczyszczać" szczoteczki z jego nadmiaru - nienawidzę tego
    Pogrubia
    Wydłuża

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić love_me_sweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobry
  • bajeczny jak to każdy tusz na początku, wydłuża nie skleja co jest najważniejsze, rozczesuje bardzo dobrze tak, że każda rzęsa jest jest osobno co rzadko się trafia efekt pogrubienia nie jest sceniczny. oczywiście jak to tusz wysycha i zaczyna się kruszyć, spada na tym wydłużenie i to bardzo. Ale jak najbardziej kupuje zawsze jako tusz do delikatnego naturalnego makijażu.

Ilość zużytych opakowań: dużo dużo zużytych i 2 w połowie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jagodae63 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale miewa swoje gorsze dni
  • Kupiłam ten tusz jakieś 2 miesiące temu, na początku rzeczywiście, jak się spodziewałam, sklejał rzęsy i właściwie nie miałam możliwości zadowalająco się nim pomalować. Natomiast po pierwszych dwóch tygodniach jest super, ale miewa swoje gorsze dni. Rzęsy tuszuję zwykle dwiema warstwami, przy drugiej czasem mi skleja rzęsy, ale jest to o tyle dziwne, że robi to naprawdę rzadko, nie wiem od czego to zależy. Przy innych tuszach nie mam tego problemu. Za to zagęszczenie i pogrubienie rzęs jest niesamowite, efekt rewelacyjny i wystarczy zaledwie kilka machnięć szczoteczką, żeby go osiągnąć.
    Przechodzę więc do konkretów:

+ zagęszcza
    + pogrubia
    + szybko można nim wytuszować rzęsy
    + cena

- czasem skleja rzęsy

Na pewno w przyszłości jeszcze po niego sięgnę.

Chcesz pochwalić cire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt bardzo naturalny
  • Jestem rzęsomaniaczką i od tuszu oczekuję naprawdę wiele.
    Ten tusz jest dobry, lecz daje dość delikatny efekt. Ja preferuję bardziej teatralny.
    Plusem jest to, że szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy. Efekt można stopniować, a odcień Glam Black to naprawdę ładna czerń.
    Nie kruszy się, nie rozmazuje zbyt łatwo.
    U mnie się sprawdza, jednak dość dużo czasu zajmuje mi uzyskanie mocniejszego efektu

Ogólnie polecam, jeśli zależy Wam na naturalnym looku i dobrym rozczesaniu rzęs

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, używałam wcześniej innych jego wersji

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Morfica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Zachęcona dużą promocją ceny, w końcu go kupiłam i nie żałuję! Najlepszy jaki dotąd miałam!

Plusy:
    -wydajny
    -wydłuża
    -pogrubia
    -nie zostawia grudek
    -nie skleja rzęs
    - nie kruszy się
    -dobra szczoteczka, która rozczesuje rzęsy

Minusy:
    -brak

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Aannka197 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Tusz jest świetny! Nie kruszy się, nie maże, nie podrażnia oczu (a noszę soczewki i łatwo o to).
    Ma ciemny intensywny kolor. Świetnie wydłuża, pogrubia. Rzęsy są idealne!
    To najlepsza maskara jaką kiedykolwiek miałam i jak narazie lepszej nie znalazłam.

Polecam każdemu

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ojj dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MalaLulu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Zdecydowanie na tak! Mam brązową i bardzo ładnie wpasowuje się do moich włosów. Nie jest za jasna, ani za ciemna. Bardzo ładnie pogrubia, ale nie wydłuża - na czym mi zależało.
    Niestety ma minusy: potrafi sklejać rzęsy, bardzo się kruszy (a ja często dotykam oczu).

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić lisek65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny tusz za niską cenę!
  • Świetny pogrubiający i wydłużający tusz, trwały, nie osypuje się, nie kruszy, nie zostawia grudek. Nie gęstnieje szybko, każde opakowanie służy mi ok 4 miesięcy, a maluję się codziennie. Zdecydowanie warto, tym bardziej, że cena jest niska. Wg mnie ten tusz jest lepszy niż niejeden tusz z górnej półki. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić maarthusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • *bardzo dobrze rozczesuje
    *nie zostawia grudek
    *ma ciemny czarny kolor
    *nie rozmazuje sie
    *nie kruszy się
    *dobrze nakłada sie drugą warstwę
    *podkręca rzęsy
    *chyba minusem jest tylko to że nie nadaje zbyt dużej objętości

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Chcesz pochwalić coccinelleeeee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co myslec
  • Kiedyś wręcz szalałam na jego punkcie, kupowałam tylko ten tusz. Zdradzony z innymi, jednak oczekiwał na powrót. Jednak po zakupie n-tego opakowania wręcz nie mogłam uwierzyc ze po miesiacu byl do niczego. A do najtanszych nie nalezy. Strasznie sie osypywał, a skóra wokół oczu piekła. Teraz moim zamiennikiem jest extreme lashes z wibo, o niebo lepszy

Używam tego produktu od: bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: 5-6?

Chcesz pochwalić mellodramat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Dawno temu moja mama kupiła go, zachęcona promocją dwa w cenie jednego - jeden z nich oddała mnie. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia (tak, tak, to piękne, żółte opakowanie ). Nie skleja rzęs, nie kruszy się i cudownie je pogrubia. Próbowałam w międzyczasie romansu z innymi, jednak żaden nie był tak doskonały jak Colossal. Będę go używać do końca świata.
    \n
    \n+ cena
    \n+ wydajność
    \n+ pogrubienie i wydłużenie
    \n+ nie zasycha!
    \n+ świetna szczoteczka
    \n+ nie sypie się i nie rozmazuje
    \n= marzenie!
    \n

Chcesz pochwalić Megajra_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę rewelacyjny!
  • Chyba najlepszy tusz do rzęs z niskiej półki cenowej. Jak produkty tej marki nigdy mnie wybitnie nie zachwycały tak ten tusz kupił mnie całkowicie!

Plusy:
    *Fajne opakowanie
    *Dobra szczoteczka, ładnie rozdziela rzęsy
    *Nie skleja rzęs
    *Można nakładać go warstwami
    *Długo się utrzymuje
    *Nie osypuje się (zaczyna się osypywać dopiero jak już jest trochę otwarty i zasycha w opakowaniu)
    *Wydajny, długo nie zasycha
    *Nawet pogrubia, trochę podkręca i idealnie rozdziela
    *Wygląda naturalnie

Minusy:
    *Ma bardzo intensywny zapach i niestety często wywołuje alergie

Kupię ponownie bez wahania!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań rożnych - czarny, brązowy, wodoodporny

Chcesz pochwalić MartynaMolenda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Bardzo lubię ten tusz, ale są tańsze i równie dobre zamienniki, gdy jest promocja nie waham się nigdy z jego zakupieniem. Mam tendencje do testowania nowych tuszy więc często kupuje inny, ale ten zawsze jest w mojej kosmetyczne.

Plusy:
    - nie skleja
    - nie kruszy się, chyba, że przy końcu
    - pogrubia
    - wydłuża

Minusy:
    brak

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić yhymmxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozmazuje się strasznie
  • Plusem tego tuszu jest fakt, że jest naprawde czarny, łatwo sie go aplikuje, nie skleja rzęs i rzęsy po pomalowaniu wyglądają naturalnie (tak, jak chcę). Jest jednak jedna wielka wada tego tuszu, przez która nie mogę go używać - strasznie się rozmazuje.. nawet jeżeli nie pocieram oczu i tak po jakims czasie mam ciemne smugi na dolnej powiece.. mając pomalowane rzesy tym tuszem az strach w ogóle dotknąc okolic oczu, by się nie rozmazać. Lepiej też mocno uważać na wszelkie opady deszczu. rozumiem,że tusz nie jest wodoodporny, ale nigdy mi się jeszcze ni zdarzyło z innym tuszem, bym po lekkim deszczu miała cały tusz z rzęs przeniesiony na dolne powieki.

Używam tego produktu od: ok rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić anioti za czytelną i pomocną recenzję?
  • mimo dwóch wad jest jednym z lepszych tuszy
  • +pogrubienie
    +wydłużenie
    +rozdzielenie jak trochę podeschnie
    +cena
    +dostepność
    +opakowanie
    +zapach
    +możliwość stopniowania efektu pogrubienia poprzez nakładanie kolejnych warstw

-jak jest nowy trochę skleja
    -mala wydajność (3 miesiące)

Używam tego produktu od: prawie 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Jeden z najlepszych tuszy!!!
    Ma bardzo dobrą duża szczoteczkę a ja właśnie takie lubię najbardziej.Świetnie pogrubia i rozdziela co jednocześnie znaczy, ze nie skleja rzęs, ładnie unosi i podkręca,nie osypuje się.
    Bardzo często by w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?