Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• zdecydowanie średniak
  • Moim marzeniem jest tusz pogrubiający, mocno widoczny. A ten? Po pierwsze, żeby nim cokolwiek pomalować muszę się trochę narobić, naprawdę ciężko nim pomalować dobrze rzęsy. Poza tym dla mnie ma zbyt twardą szczoteczkę. A efekt jest bardzo przeciętny, dla mnie niezbyt zadowalający. Jest dość trwały, nie osypuje się, jednak troszeczkę skleja rzęsy. Nie jest totalnie beznadziejny, dlatego ma te dwie i pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tosty_z_serem za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • ten produkt to juz klasyk

swietny produkt! na minus zaliczam osypywanie sie go

mała ciekawostak w jednym z marketów ( nazwy nie podam) dorwałam go po 16 zł , kurde taka uchachana byłam , interes zycia
    w domu sprawdzam a tu kolor brazowy :/ ale daje rade

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od kilku lat i bardzo lubię
  • Używam tego tuszu od kilku lat. Wcześniej wypróbowałam wiele innych,ale ten przypadł mi szczegónie do gustu. Lubię mocno podkreślać rzęsy,a on ich nie skleja nawet przy trzecim tuszowaniu.

Plusy:

Pogrubia
    Zagęszcza
    Wydłuża
    Cena nie jest wygórowana

Minusy:

Trudno dotrzeć do krótkich rzęs w kąciku oka.
    Rzęsy nie wyglądają zbyt naturalnie Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: ok. 15

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić AnnaBar za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny chociaż nietrwały
  • Tusz sprawdza się bardzo dobrze, jest jednym z lepszych w swojej kategorii cenowej. Fajnie pogrubia i wydłuża delikatnie rzęsy, nie skleja. Plus również za to, że nie kruszy się i nie obsypuje. Niestety takie efekty daje tylko przez 3-4 tygodnie, później zaczyna wysychać i traci wszystkie swoje właściwości

Plusy:
    * cena,
    *faktycznie zwiększa objętość,
    * fajnie podkreśla rzęsy,
    * nie kruszy się.

Minusy:
    * nadaje się do użytku jedynie przez 3-4 tygodnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 20

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kayyya90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest bardzo dobry
  • chyba odnalazłam mój ideał jeżeli chodzi o tusze w danej cenie. Mam go od niedawna ale jest bardzo dobry, nie ruszy sie, ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja. Urzywałam wiele tuszy loreala, astor itp ale póki co ten to mój faworyt.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszek okruszek...
  • Z czego co widzę każdy niemal tusz z Maybelline strasznie się kruszy ( tak też miałam z wersją 100% black oraz cat eye ). Nienawidzę tego jak cholera. Poza tym szczotka jest nie wygodna - ciężka do manewrowania po rzęsach. We False Lash Effect z MF niby też jest duża, ale o niebo wygodniejsza, no i nie kruszy się nawet po całym dniu. Dla mnie bubel.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero wydłużenia, maximum sklejenia
  • Najgorszy tusz jakiego kiedykolwiek używałam. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami i niestety zawiodłam się. U mnie kompletnie się nie sprawdził.

Wady:
    - nie wydłuża
    -skleja rzesy
    - po kilku godzinach sypie się z rzęs

Zalety:
    +łatwa dostępność
    +cena

Osobiście więcej go nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić salcia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój nr 1
  • naj naj naj lepszy ...
    jedyny jego minus jest taki , że po ok 2 miesiącach stosowania zaczyna się sypac z rzęs ... ale za te pieniądze nie można narzekać bo do tego czasu spisuje się świetnie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kosmetlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nie on
  • jestem zaskoczona tak pozytywnymi ocenami. ja wręcz gardzę tym produktem. robiłam dwa podejścia- oba nieudane. zero wydłużenia, zero czegokolwiek, zwłaszcza zalet, które wymienia producent. mam wrażenie, że moje rzęsy po nim wyglądają jeszcze gorzej, niż nieumalowane. a mam z natury ładne, długie, gęste. nie wiem co jest nie tak między mną, a tą maskarą, ale zdecydowanie się nie polubiłyśmy. nie umiem znaleźć plusów.

Używam tego produktu od: miesiąc temu, dwa podejścia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić centurylove za czytelną i pomocną recenzję?
  • GODNY POLECENIA !
  • Jeden z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek miałam... a przetestowałam ich setki !

Wydłuża, pogrubia, podkręca!
    A co najważniejsze nie skleja

Wadą niestety jest cena aczkolwiek warto zainwestować by cieszyć się ślicznymi rzęskami
    Polecam !

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij