Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Super wydluzenie
  • Uwielbiam ten tusz ! Jest niedrogi, chociaż i tak najczęściej zdarza mi się kupować go na promocji. Nie mam krótkich rzęs, ale ten tusz jeszcze bardziej mi je wydłuża. Niekiedy wręcz robi się efekt sztucznych rzęs Bardzo ładnie podkreśla dolne rzęsy. Delikatnie pogrubia. Chociaż używam go od kilku lat, nie znudził mi się i zawsze chętnie do niego powracam po rozczarowaniach innymi tuszami.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić i like this za czytelną i pomocną recenzję?
  • PODOBA MI SIĘ!
  • Tusz kupiłam po przeczytaniu wszystkich pozytywnych recenzji na wizazu i wcale się nie zawiodłam!
    ZALETY:
    -pogrubia rzęsy,
    -rozdziela rzęsy,
    -wydłuża rzęsy,
    -szybko wysycha,
    -nie odbija się na powiece.
    WADY:
    -minimalnie się osypuje.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych
  • Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym tuszem. Nie mam może jakichś specjalnie grubych ani długich rzęs, ale odpowiednio pomalowane dobrym tuszem potrafią wyglądać całkiem dobrze. Tego tuszu spróbowałam kiedyś od mojej siostry i już wiedziałam, że się nie polubimy, bo poza nadaniem czarnego koloru nie zrobił z nimi nic a nic. Byłam nim też pomalowana przez kosmetyczkę, której, poza nadaniem koloru, udało się też osiągnąć efekt miliona muszych nóżek, gdzie każda skierowana była w inną stronę. Tusz to jedna wielka porażka, nigdy nie spotkałam się z gorszym produktem, nawet tusze za 7 zł z rossmanna były o niebo lepsze.

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: początek jednego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić panna cotanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Jedynym minusem jest fakt, ze tusze z tej serii szybko 'padaja' :/ Ale tak naprawde jest dobry, wydluza rzesy i pogrubia, fakt, najlepszy przy pierwszych uzyciach moim zdaniem.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić qlvrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w porządku.
  • jest w porządku. nie osypuje się, nie odbija za bardzo pod oczami, jest dość odporny i wydajny. nie jest niesamowity, ale lepszy od niektórych droższych, które miałam, więc uznaję, że warto.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3 albo cztery, nigdy nie kupowałam ich, tylko dostawałam

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tego szukam
  • Skuszony licznymi promocjami na ten tusz wreszcie po długich namysłach skusiłam się na jego zakup. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Po zapewnieniami producenta, ze ten tusz maksymalnie pogrubi i wydłuży moje rzęsy po jego użyciu nie oglądam reklam. Moje rzęsy są długie ale brakuje im pogrubienie, a ten tusz tylko maluje je na czarno, a poza tym nie robi nic. Nie tego się spodziewałam. Czyli szukam dalej...

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Monikacool za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale uczula
  • Kupiłam go za namową znajomych. Większość z nich chwaliło ten tusz, jednak nie sprawdził się on na moich rzęsach. Wyglądał bardzo dobrze, ale strasznie uczulał. To jest jedyny taki tusz. Pomimo tego, jeśli ktoś nie ma wrażliwych oczu jest godny polecenia. Tusz oddałam mamie, u niej się sprawdził.

+dobrze się rozprowadza
    +polecany przez znajomych
    +czerń
    -uczula

Używam tego produktu od: nie można stwierdzić
    Ilość zużytych opakowań: jedno, oddane mamie

Chcesz pochwalić jagatad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znalazłam ten jedyny !
  • Długo szukałam dobrego tuszu do rzęs , który wydłuży i pogrubi moje rzęsy, przetestowałam już kilka z rodzinki colossal ale ten jest najlepszy .Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie robi ,, nóżek stonogi'' , nie kruszy się i pomimo tego że ta wersja nie jest wodoodporna to daje rade nawet w ciężkich warunkach Napisy na opakowaniu nie zmywają się , co denerwuje mnie w innych , szczoteczka duża, gruba co mi nie przeszkadza, szybko się nią pracuje, rozdziela rzęsy raz dwa, ta wersja jak najbardziej mi odpowiada i raczej zostanie ze mna na dłużej .Opakowanie starcza na bardzo bardzo długo, nie zasycha i nie śmierdzi

Ilość zużytych opakowań: 3/4 w trakcie

Chcesz pochwalić KameLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski...
  • Kupiłam go w jakiejś promocji mimo że kompletnie nic o nim nie słyszałam. Niestety jak dla mnie nie zdał egzaminu..
    - za gruba szczoteczka - ciężko nią dobrze rozczesac rzęsy bez przypadkowego pomalowania sobie przy okazji połowy powieki ;-)
    - o wiele za dużo tuszu zostaje na szczoteczce..
    - ZERO efektu na rzesach... A jak już się człowiek nagimnastykuje i będzie jakiś efekt to nie ma długo...

Jedyny plus jaki widziałam to cena bo znalazłam go w promocji. Na pewno nie kupię go nigdy więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mrytka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajny produkt w niskiej cenie. Jest jednym z moich ulubionych tuszy, ale nie jest idealny.
    Plusy:
    -pogrubia
    -wydłuża
    -podkręca
    -intensywna czerń
    -nie uczula moich wrażliwych oczu
    Minusy
    -czasem się osypuje
    Produkt warty przetestowania.

Używam tego produktu od: 1,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić margaret01 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij