Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Najlepszy ze wszystkich
  • Spotkałam się z tym tuszem pierwszy raz w USA ładnych parę lat temu, później zaczęłam go kupować już w Polsce. Jak dla mnie jest idealny, chociaż parę razy skusiłam się na inny tusz(oczywiście w promocji) to zawsze żałowałam i wracałam do Maybelline
    \n
    \n+ ładnie rozczesuje rzęsy
    \n+pogrubia
    \n+podkręca
    \n+nie skleja nawet po poprawkach w ciągu dnia
    \n+nie osypuje się ani nie odbija
    \n+extra czarny i głęboki kolor
    \n

Ilość zużytych opakowań: ok. 12

Chcesz pochwalić monalej za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jeden z najgorszych tuszy do rzęs jakie miałam okazję przetestować
  • Kupiłam ten tusz na promocji w rossmanie.
    Jestem zawiedziona! Tusz się rozmazuje, po krótkim czasie pod oczami czarno!!! Dodatkowo skleja rzęsy...

Produkt nie dla mnie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Połowa tuszu

Chcesz pochwalić Heleriam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Polubilam ten tusz, zostal w mojej kosmetycznce na dobre kilka miesiecy, ale mysle wyprobowac tez inne. Sprawdza sie dobrze na moich rzesach, moze to nie efekt wow, ale nie tego oczekiwalam. Moje rzesy sa z natury dosc dlugie, chce nadac im tylko obnjectosci, a ten tusz mi to daje.

PLUSY:
    + zwieksza objetosc
    + wydluza
    + rzesy wygladaja dosc naturalnie
    + nie osypuje sie
    + nie kruszy sie w ciagu dnia
    + ma swietna szczoteczke
    + ogolnodostepny

MINUSY:
    - cena
    - szybko zasycha
    - na poczatku ciezko sie z nim pracuje, bo lubi sie rozazywac
    - dlugo zasycha

Ilość zużytych opakowań: 7-8 całych

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak, teraz nie.
  • Swego czasu świata poza nim nie widziałam. Czekałam tylko na jakaś promocję i kupowałam hurtowno. Ale potem coś się z nim stało i nie był już taki świetny. Nie pogrubiał, nie wydluzał, tylko farbował rzesy na czarno i tyle. Nie wiem jak jest teraz bo nie używam od bodajże 1,5roku.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić donnapaulsen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie KWC
  • Używam go od ok. 5 lat i chociaż po drodze próbowałam innych tuszy to zawsze wracam do tego...

Plusy:
    -piękny odcień czerni- jest na prawdę intensywna
    - pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy- efekt jest na prawdę super, wiele osób prawi mi komplementy na temat rzęs, gdy użyje tego tuszu

Minusy:
    -odbija mi się na górnej powiece i rozmazuje- nawet ten wodoodporny

Ilość zużytych opakowań: wiele wiele

Chcesz pochwalić determinacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku
  • Kupiłam kiedyś z ciekawości zachwycona pozytywnymi komentarzami i się zawiodłam.
    Moje rzęsy są naturalnie długie ale płaskie więc aby je uwidocznić potrzebują jednak podkręcenia co odkryłam po przetestowania kilkudziesięciu tuszy ,
    Producent obiecuję o zwiększonej objętości czyli pogrubieniu ale również wydłużeniu ,według mnie jest uzyskana jedynie pierwsza opcja ,może minimalnie druga ale nie ma tego efektu WOW ,

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić BananaaCoffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Tusz kupiłam na promocji. Poprzedni produkt firmy Maybelline zachęcił mnie, aby wypróbować tym razem flagowego produktu tej marki. Niestety tusz nie jest tak dobry jak tego oczekiwałam. Po prostej aplikacji rzęsy nabierają ładnego koloru, jednak nie są jakoś specjalnie zaznaczone. Ponadto mam wrażenie, że tusz ma skłonność do sklejania rzęs. Produkt broni się jednak klasyczną szczoteczką, dobrą objętością jak i poręcznym opakowaniem. Niemniej inne produkty Maybelline są bardziej godne uwagi.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trishelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • KLASA SAMA W SOBIE
  • Tusz pamiętam jeszcze z czasów gimnazjum - wakacje, dyskoteki, imprezy urodzinowe koleżanek a nawet "bal gimnazjalny'. Co prawda używałam go sporadycznie (nie było mowy o makijażu do szkoły) i nie zdążyłam zużyć nawet części przed zaschnięciem. Jako, że w pierwszej liceum można było więcej, przypomniałam sobie żółte opakowanie i kupiłam któregoś razu w Rossmannie. Jako, że doskonale spełnia swoje zadania i w promocji kosztuje całe 20 zł mam go w swojej kosmetyczce do dziś!

PLUSY:

+ cena w promocjo to ok. 20 zł
    + porządne opakowanie
    + nie odbija się
    + zwiększa objętość rzęs
    + idealnie nadaje się do "smoky eyes"
    + idealny dla początkujących
    + szczoteczka nadaje się zarówno do krótkich rzęs w kącikach jak i do tych dłuższych
    + daje ładną, głęboką czerń
    + raczej nie skleja rzęs
    + nie wysycha szybko
    + pomimo dość dobrej trwałości dobrze się zmywa

MINUSY:

- do efektu WOW potrzebna zalotka
    - opakowanie mogłoby być bardziej eleganckie

Cena w połączeniu z efektem sprawiają, że będzie go można znaleźć w mojej kosmetyczne przez najbliższych kilka lat.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić nosiemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozstaję się z nim na dłużej!
  • Mój tusz ideał (jak do tej pory). Używam na zmianę z tuszem Multiaction z Essence. Ładnie podkreśla rzęsy i "otwiera" oko. Nie kruszy się, nie odbija na powiece, nie ma efektu "owadzich nóżek", po prostu robi swoją robotę dobrze i do tego jest dostępny w niewygórowanej cenie. Lepszy niż Bourjois, na równi z Max Factorem i L'orealem. Cóż pisać więcej - polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić minikadomi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się nie sprawdził
  • Tusz się u mnie nie sprawdził. Spodobała mi się szczoteczka, dlatego go kupiłam. W moim przypadku sklejał rzęsy i bardzo się kruszył, w sumie dopiero z nim przekonałam się, czym jest kruszenie się tuszu. Nie zużyłam go do końca, tylko wyrzuciłam.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Chcesz pochwalić sarita151 za czytelną i pomocną recenzję?