Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Znalazłam ten jedyny !
  • Długo szukałam dobrego tuszu do rzęs , który wydłuży i pogrubi moje rzęsy, przetestowałam już kilka z rodzinki colossal ale ten jest najlepszy .Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie robi ,, nóżek stonogi'' , nie kruszy się i pomimo tego że ta wersja nie jest wodoodporna to daje rade nawet w ciężkich warunkach Napisy na opakowaniu nie zmywają się , co denerwuje mnie w innych , szczoteczka duża, gruba co mi nie przeszkadza, szybko się nią pracuje, rozdziela rzęsy raz dwa, ta wersja jak najbardziej mi odpowiada i raczej zostanie ze mna na dłużej .Opakowanie starcza na bardzo bardzo długo, nie zasycha i nie śmierdzi

Ilość zużytych opakowań: 3/4 w trakcie

Chcesz pochwalić KameLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski...
  • Kupiłam go w jakiejś promocji mimo że kompletnie nic o nim nie słyszałam. Niestety jak dla mnie nie zdał egzaminu..
    - za gruba szczoteczka - ciężko nią dobrze rozczesac rzęsy bez przypadkowego pomalowania sobie przy okazji połowy powieki ;-)
    - o wiele za dużo tuszu zostaje na szczoteczce..
    - ZERO efektu na rzesach... A jak już się człowiek nagimnastykuje i będzie jakiś efekt to nie ma długo...

Jedyny plus jaki widziałam to cena bo znalazłam go w promocji. Na pewno nie kupię go nigdy więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić mrytka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Bardzo fajny produkt w niskiej cenie. Jest jednym z moich ulubionych tuszy, ale nie jest idealny.
    Plusy:
    -pogrubia
    -wydłuża
    -podkręca
    -intensywna czerń
    -nie uczula moich wrażliwych oczu
    Minusy
    -czasem się osypuje
    Produkt warty przetestowania.

Używam tego produktu od: 1,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić margaret01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Tusz nigdy nie byl dla mnie jakas wazna czescia makijazu. Nie robilo mi roznicy czy posiadam tusz dobrej firmy, czy jakosci. Po prostu bylo dla mnie wazne zeby rzesy byly troszke czarniejsze niz zwykle. Po pierwszym uzyciu tego produktu zakochalam sie.
    Plusy:
    -latwodostepny
    -zdecydowanie warty swojej ceny
    -wytrzymuje caly dzien bez kruszenia sie
    -swietnie pogrubia i wydluza rzesy
    -podoba mi sie opakowanie
    -czesto mozna go dostac w promocji
    Wady:
    -nie ma zadnych wad

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić patriszaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Zawsze w torebce
  • Kupiłam go po raz pierwszy ze trzy lata temu, akurat był w promocji w Rossmanie. Od tamtej pory go uwielbiam go. Właśnie kończę drugą tubkę, w szafce czeka już trzecia.

Plusy:
    + naturalny efekt,
    + bardzo wydajny,
    + nie wysycha,
    + wydłuża rzęsy,
    + delikatnie je podkręca,
    + wyrazisty kolor,
    + świetnie radzi sobie z deszczem, łzami
    + nie kruszy się przy pocieraniu oczu,
    + nie skleja rzęs.

Minusem może być regularna cena, ale często go można wyczaić na promocji.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: Kończę drugą tubkę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić exis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój prywatny hit!
  • Lubię eksperymentować z maskarami - to znaczy wypróbować jakąś nowość, jednak zazwyczaj wracam z podkulonym ogonem do tej maskary Jest moją podstawą i póki co nie ma innego produktu tego rodzaju, który aż tak bardzo bym sobie ceniła.

Plusy:
    +ładnie rozczesane rzęsy
    +wyrazisty kolor
    +nie podrażnia oczu
    +świetne rezultaty na rzęsach
    +bardzo dobra cena i często jeszcze jest w promocji

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: hm...chyba 4

Chcesz pochwalić justine09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Bardzo dobry tusz w dobrej cenie. Czasem jak mi się znudzi to go zmieniam na inny ale po kolejnych rozczarowaniach zawsze do niego wracam.
    Jedyne co mogę mu zarzucić to, że pod koniec dnia zdarza mu się obkruszać i robić lekki rozmaz na dolnej powiece.

Używam tego produktu od: ponad 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam. dużo

Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorsza
  • Plusy
    Dobrze się utrzymuje
    Nie skleja
    Szczotka dobrze rozkłada tusz
    Trwała

Minusy
    Szczoteczka mogłaby lepiej rozdzielać rzesy
    Nie układają się rzesy ładnie

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz z młodości
  • Mój ulubieniec z czasów gimnazjum/początków liceum. W tamtym okresie mojego życia był wystarczający i niezbędny jesli chodzi o codzienne funkcjonowanie. Mam do niego sentyment bo przypomina mi początki przygody z makijażem.

+ładnie podkreślał rzęsy
    +był tani
    +łatwo dostępny
    +nie sklejał rzęs
    +dość łatwo się nim pracowało

niestety, gdy dostawał się do oka, w moim przypadku, efekt pandy był murowany a i trzeba było trochę zaczekać aż wyschnie bo zostawiał ślady na powiekach. Bardzo szybko wysychał i nieestetycznie zbierał się na szczoteczce. Po za tym, jak to w życiu bywa, człowiek dorasta i szuka czegośc innego, lepszego i bardziej odpowiadającego własnemu stylowi. w tamtych (zamierzchłych) czasach był zdecydowanie OK

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydownie najlepszy tusz do rzęs!
  • plusy:
    -wydajny, wystarcza na długo
    -absolutna czerń
    -rzęsy idealnie pogrubione i wydłużone (raz na wesele chciałam przykleić kępki rzęs medium i były za krótkie i szare przy stosowaniu tego tuszu )
    -rzęsy nie sklejają się
    -nie kruszy się po wielu godzinach

minusy:
    -cena (chociaż z drugiej strony adekwatna)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Rika1991 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij