Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Drogeryjny najlepszy!
  • Najlepszy tusz drogeryjny, jakością przewyższający wiele tuszy marek ekskluzywnych. Czasem go zdradzam, ale zawsze wracam....
    Plusy:
    -zarówno pogrubia jak i wydłuża
    -rzęsy wyglądają nieziemsko
    -nie kruszy się
    -nie podrażnia

Minusy:
    -szybko wysycha (najlepiej zmieniać go mak. co 2 miesiące, optymalnie co miesiąc)
    -czasem zostawia lekką pandę (ale to wina mojej zbyt bogatej mimiki)

Używam tego produktu od: mniej więcej 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Ankajawo za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY ozdobne mydełko

• Pozytywne zaskoczenie
  • Testowalam juz rozne tusze drogeryjne z "nizszej polki", ale zwykle nie spelnialy one moich oczekiwan. Ten tusz okazal sie jednak dosc sympatyczny, do tego w niezlej cenie.

PLUSY:
    - super rozdziela, tworzy taka ladna firanke
    - nie tworzy grudek
    - nie podraznia
    - cena

MINUSY:
    - oczekiwalam lepszego pogrubienia, takie, ktore mnie zadowala, uzyskuje dopiero przy trzeciej warstwie
    - kiepsko unosi u nasady, przez co rzesy sa "przyklapniete" i oko sprawia wrazenie zmeczonego

Obecnie uzywam go razem z tuszem Max Factor 2000 Calorie lub z koncowka Lancome Hypnose Volume a Porter. W tej kombinacji, jako pierwsza warstwa-baza, jest genialny

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Natya84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory
  • Mój ulubiony tusz

Ładnie podkreśla rzęsy
    Wyrazisty czarny kolor
    Wydłuża
    Nie kruszy się

Jedynym minusem jest to że nie jest wodoodporny, ale nie ma też takiego przeznaczenia, więc nie można wliczyc tego do oceny

Ilość zużytych opakowań: zużyte całe pierwsze

Chcesz pochwalić Ashira4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • chociaż jestem wielką fanką silikonowych szczoteczek, to dałam się uwieść temu tuszowi z Maybelline i nasza znajomość ma się naprawdę dobrze

zamówiłam go na próbę w drogeria.pl z odbiorem osobistym w Krakowie (bo co będę płacić za wysyłkę )

do rzeczy. tusz ładnie rozdziela rzęsy, unosi, nie kruszy się, a to ważne przy moich szkłach kontaktowych. na szczoteczce jest wystarczająca ilość produktu. cena też ok. chętnie wypróbuję inne tusze tej firmy, jak już zużyję wszystkie czekające w kolejce

Używam tego produktu od: 1 mc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Aga Sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś był lepszy...
  • Pamiętam kiedy pierwszy raz użyłam tego tuszu, efekt WOW !! ( Kupiłam go zaraz po tym jak wszedł na rynek). Póżniej próbowałam innych i postanowiłam do niego wrócić po nieudanych próbach szukanie wymarzonego tuszu. I ku mojemu zdziwieniu już nie był taki super, zaczął sklejać rzęsy, szybko się osypywał, nie wiem co się stało z formułą...

Używam tego produktu od: kupiłam baardzo dawno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Paula310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość na wieki
  • Mój numer jeden, niezbędnik, bez którego po prostu nie potrafiłabym się obejść.
    Zdradzałam go nie raz z innymi ... i za każdym razem wracam do tego. Jest niezawodny, niezasąpiony.
    Ma idealną, odpowiednią konsystencję.
    Nie skleja rzęs, a szczoteczka ma idealne rozmiary, by nie odbijać mi tuszu na powiekach.
    Cudownie zwiększa objętość, rozdziela delikatnie rzęsy, sprawia, że nasz look wygląda naprawdę seksi. :3
    Trzyma się bardzo dobrze, nie zauważyłam kruszenia się, nie powoduje efektu "pandy".
    Jak na takie cudeńko, nie jest wcale drogi.
    Oprócz swoich "magicznych" właściwości, ma wygodne opakowanie. Jest naprawdę wydajny i wystarcza mi na bardzo długo ( wysycha znacznie wolniej niż inne tusze, które były w moim posiadaniu ).

Nawet kiedy nie mam w ogóle czasu na ślęczenie przy lusterku i modelowanie rzęs, i "maznę" je sobie tą mascarą - zawsze wyglądają świetnie i nieskazitelnie.

Może ta opinia wygląda na idealizowanie produktu lub na jakąś reklamę... Ja po prostu stwierdzam fakt i wyrażam miłość do tego produktu.
    Kocham go, ale wciąż będę szukać jego (może tańszego, może lepszego ) zamiennika.

Pozdrawiam serdecznie,
    Maddi.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Maddelleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • nie przywiązuje wagi do tuszów, ten poleciła mi koleżanka i jest rewelacyjny, mimo że mam krotkie rzęsy i nie zbyt gęste, on nadaje im tego wszystkiego
    plusy:
    wystarcza na bardzo długo
    fajna szczoteczka
    ladnie pogrubia i wydłuża rzęsy
    nie kruszy sie i nie zasycha
    ma dobrą cene
    minusow nie posiada :P
    polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić romal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Obecie testuję inne maskary, ale żadnej nie zapamiętałamtak dobrze, jak tej. Nie sklejała, świetna szczoteczka i konsystencja.
    Nooo jak narazie mój No. 1

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić em pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Był to pierwszy tusz jakiego używałam
    1 opakowanie kupiłam w wieku 16 lat
    fajna szczoteczka
    pogrubia
    wydłuża
    podkręca
    duża pojemność
    nie kruszy się
    często w promocji

Myślę, że chętnie do niego wrócę

Chcesz pochwalić SyskoweLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły tusz, ładnie pachnie
  • Nie skleja rzęs - to pewne, ale zdarza mu się sporadycznie rozmazywać. Jestem szalenie zaskoczona tym, że pachnie... ładnie! Jest wydajny, rzęsy pozostają czarne i podkręcone aż do momentu zmycia makijażu, a zdarza się, że jak zapomnę zmyć makijaż, to trzyma się jeszcze rano Naprawdę robi wrażenie, ale uważam, że te wszelkie zachwyty nad nim to lekka przesada - aż tak nie działa na rzęsy, jak robią to niektóre maskary luksusowych marek. Jak na tą cenę, to po prostu spełnia swoją rolę. I rzęsy są megaśne.
    Plusy
    - trwałość
    - łatwość użycia
    - wydajność
    - dobrze się rozprowadza
    - przyjemny zapach
    - dobra konsystencja
    - dobra szczoteczka
    - brak grudek
    - ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy
    - dobrze rozczesuje rzęsy
    - dobrze podkręca
    Minusy
    - cena
    - uciążliwe zamknięcie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?