Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• nie jestem zachwycona
  • Kupiłam ten tusz jakieś 2 lata temu. Byłam zachwycona!
    Plusy:
    +nie sklejał rzęs,
    +fajnie wydłużał i pogrubiał,
    +nie robił dużych grudek..
    Używałam non stop... aż uzupełniałam kosmetyczkę przed świętami skusiłam się na promocję z kolejną maskarą i rozczarowałam się! Malowałam rzęsy jak zwykle, już po 3 godzinach miałam czarny pyłek pod oczami. Strasznie się osypywała. Stwierdziłam, że trafiłam na jakiś wybrakowany egzemplarz.. kupiłam kolejną - i to samo.
    wg mnie osypywanie tuszu to odromny MINUS, który go dyskwalifikuje!
    Od tej pory nie kupuję i nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 7 dużych

Chcesz pochwalić malfffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny. Polecam
  • Jak dla mnie to najlepszy tusz jakie kiedykolwiek używałam. Szczoteczka jest świetna, ładnie rozczesuje rzęsy, nadaje fajnej objętości nie zostawia grudek. Może troszkę za duża i mam małe trudności z tym związane przy malowania ale i tak gorąco polecam ten produkt. Naprawdę bardzo dobry .

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić julielane za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jak za taką cenę jest rewelacyjny. Głównie używam Max Factor flash lash a Maybelline jest o dziwo bardzo do niego podobny. Trzyma sie na rzęsach bardzo długo , nie osypuje się, ładnie rozczesuje rzęsy , pogrubia i wydłuża. Śmiało mogę polecic ten tusz

Ilość zużytych opakowań: 10 duzych

Chcesz pochwalić IINECZKAA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Moim zdaniem ta maskara to must have każdej dziewczyny. Każda z moich koleżanek miała o chociaż raz i nigdy nie słyszałam o nim złej opinii. Często można kupić z ciekawą zniżką w ogólnieznanych drogeriach. Polecam

Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić PolaBeetle za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Zacznę od minusów, ponieważ jest ich sporo:

- Pierwszą i podstawową wadą tego tuszu jest to, że zawsze, niezależnie od sytuacji, drastycznie odbijał mi się pod okiem!
    - Czasem robił grudy
    - Szczoteczka początkowo zostawiała na rzęsach zbyt dużą ilość tuszu, a kiedy nie miałam pod ręką niczego innego, musiałam ratować się PALCAMI, w efekcie czego wszystko było brudne
    - Cena! Za wysoka jak na taką jakość..

- + Szczoteczka - na początku nie mogłam się przestawić i używanie jej było dla mnie męczarnią (brudzenie górnych powiek, palców! i wszystkiego wokół); później natomiast bardzo ją polubiłam

+ Ładny, intensywny kolor
    + Dobre rozdzielanie rzęs
    + Raczej nie sklejał
    + Osypywania nie zauważyłam

Używam tego produktu od: xx
    Ilość zużytych opakowań: xx

Chcesz pochwalić Shhhh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    + wygodna szczoteczka
    + długo się utrzymuje
    + ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy
    + przyjemny zapach
    + długo pozostaje świeży

Minusy
    - po kilku godzinach zaczyna się strasznie kruszyć
    - strasznie skleja rzęsy

Ogólna ocena
    Jest przeciętny jak na tusz z takiego przedziału cenowego. Jeśli miałabym go kupić raz jeszcze bardzo bym się zastanowiła. Szczoteczka jest wygodna lecz to kruszenie dość przeszkadza.

Używam tego produktu od: 2 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GumaCzekoladowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie średniak
  • Moim marzeniem jest tusz pogrubiający, mocno widoczny. A ten? Po pierwsze, żeby nim cokolwiek pomalować muszę się trochę narobić, naprawdę ciężko nim pomalować dobrze rzęsy. Poza tym dla mnie ma zbyt twardą szczoteczkę. A efekt jest bardzo przeciętny, dla mnie niezbyt zadowalający. Jest dość trwały, nie osypuje się, jednak troszeczkę skleja rzęsy. Nie jest totalnie beznadziejny, dlatego ma te dwie i pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tosty_z_serem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam od kilku lat i bardzo lubię
  • Używam tego tuszu od kilku lat. Wcześniej wypróbowałam wiele innych,ale ten przypadł mi szczegónie do gustu. Lubię mocno podkreślać rzęsy,a on ich nie skleja nawet przy trzecim tuszowaniu.

Plusy:

Pogrubia
    Zagęszcza
    Wydłuża
    Cena nie jest wygórowana

Minusy:

Trudno dotrzeć do krótkich rzęs w kąciku oka.
    Rzęsy nie wyglądają zbyt naturalnie Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: ok. 15

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić AnnaBar za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny chociaż nietrwały
  • Tusz sprawdza się bardzo dobrze, jest jednym z lepszych w swojej kategorii cenowej. Fajnie pogrubia i wydłuża delikatnie rzęsy, nie skleja. Plus również za to, że nie kruszy się i nie obsypuje. Niestety takie efekty daje tylko przez 3-4 tygodnie, później zaczyna wysychać i traci wszystkie swoje właściwości

Plusy:
    * cena,
    *faktycznie zwiększa objętość,
    * fajnie podkreśla rzęsy,
    * nie kruszy się.

Minusy:
    * nadaje się do użytku jedynie przez 3-4 tygodnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 20

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kayyya90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest bardzo dobry
  • chyba odnalazłam mój ideał jeżeli chodzi o tusze w danej cenie. Mam go od niedawna ale jest bardzo dobry, nie ruszy sie, ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja. Urzywałam wiele tuszy loreala, astor itp ale póki co ten to mój faworyt.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bezik87 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij