Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• mój nr 1
  • naj naj naj lepszy ...
    jedyny jego minus jest taki , że po ok 2 miesiącach stosowania zaczyna się sypac z rzęs ... ale za te pieniądze nie można narzekać bo do tego czasu spisuje się świetnie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kosmetlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko nie on
  • jestem zaskoczona tak pozytywnymi ocenami. ja wręcz gardzę tym produktem. robiłam dwa podejścia- oba nieudane. zero wydłużenia, zero czegokolwiek, zwłaszcza zalet, które wymienia producent. mam wrażenie, że moje rzęsy po nim wyglądają jeszcze gorzej, niż nieumalowane. a mam z natury ładne, długie, gęste. nie wiem co jest nie tak między mną, a tą maskarą, ale zdecydowanie się nie polubiłyśmy. nie umiem znaleźć plusów.

Używam tego produktu od: miesiąc temu, dwa podejścia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić centurylove za czytelną i pomocną recenzję?
  • GODNY POLECENIA !
  • Jeden z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek miałam... a przetestowałam ich setki !

Wydłuża, pogrubia, podkręca!
    A co najważniejsze nie skleja

Wadą niestety jest cena aczkolwiek warto zainwestować by cieszyć się ślicznymi rzęskami
    Polecam !

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić kasiaaa119922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, ale ma swoje wady
  • Colossal z Maybelline to chyba najpopularniejszy tusz do rzęs. Nie znam osoby, która go nie kojarzy. Chyba każda samica, która nie gardzi makijażem, używała tego produktu. I myślę, że na pewno coś w tym jest.

Z góry zaznaczę - nie jestem jego psychofanką. Dla mnie to dobry tusz pogrubiający. Ale do hitu jednak mu dużo brakuje.

Zacznijmy od szczotki. Duża. Ale bez przesady, miałam tusze z 2 razy większą szczotką. Ta dla mnie jest średnia jeśli chodzi o rozmiar, bo cienkimi z góry pogardzam.

Efekt - tusz naprawdę daje super efekt. Dobrze pogrubia i rozdziela rzęsy. Trochę je wydłuża. Ogólnie - rzęsy wyglądają pięknie, to prawda.

Niestety - tusz ma kiepską trwałość. Ten super efekt utrzymuje się krótko. Później (2-3 tygodnie?) maskara robi się całkiem przeciętna.

Co więcej - moim zdaniem dość szybko zasycha w pojemniku. Po miesiącu już jest grudkowaty. Zaczyna się też obsypywać pod koniec dnia.

Podsumowując - efekt, jaki można tym uzyskać jest świetny. Niestety jest też ograniczony czasowo. A tusz nie jest tani. Ja wiem, że 3 dyszki za tusz to nie są nie wiadomo jakie pieniądze. Ale znam tusze tańsze, które dają taki sam efekt, a mają dłuższą trwałość. Poza tym się nie obsypują. Znam też tusze, które dają lepszy efekt za mniejsze pieniądze.

Może się już czepiam, ale mógłby lepiej wydłużać. Bo wiem, ze można.

Kupiłabym, ale tylko na jakieś promocji typu za pół ceny.

Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja miłość<3
  • Tusz pobił wszystkie jakie do tej pory przetestowałam,spełnił wszystkie moje wymagania choć na początku podchodziłam do niego sceptycznie,ta maskara jest stałym bywalcem mojej kosmetyczki.Zawsze zabieram ze sobą,nigdy nie przestanie mnie zachwycać.

Chcesz pochwalić beauuuty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham <3
  • jedyny który rządzi! Najlepszy jaki miałam w zasięgu ręki, szczoteczka jest świetna nie jest za duża ani za mała, tusz nie skleja rzęs a wręcz rozdziela! <3 dla mnie genialny zwłaszcza jak na taką cene! Moim znaniem to Meybelline ma najlepsze tusze.

Chcesz pochwalić Karlamsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • To jest mój MUST HAVE jeśli chodzi o tusze. Nie mogę przeznaczyć na tego typu kosmetyk więcej niż 40 zł i w tym zakresie cenowym ten jest moim ulubieńcem. Kilka razy zmieniałam na inne produkty a i tak koniec końców wracałam do Colossala.
    + dobrze się rozprowadza
    + bardzo trwały, nawet po całym dniu
    + ładnie przyciemnia rzęsy
    + dobrze pogrubia moje krótkie rzęsy
    + nie uczula
    + dobrze się zmywa przy demakijażu

No poprostu uwielbiam ten produkt

Używam tego produktu od: kilka lat (z przerwami na nieudane eksperymenty z innymi tuszami)
    Ilość zużytych opakowań: kilka, ok. 5-6

Chcesz pochwalić pentelka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne podkręcenie i wydłużenie
  • Kupiłam ten tusz zachęcona opiniami na wizażu i był to strzał w dziesiątkę ! Tusz rewelacyjnie podkręca i wydłuża rzęsy
    \nJedynym minusem moze byc dość duża szczoteczka, którą łatwo ubrudzić sobie powiekę

Chcesz pochwalić Nikooooleta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Wracam do tego tuszu od dawna. Próbowałam kilku innych z różnych firm, ale ten jednak najbardziej mi odpowiada.

Przez pierwsze kilka dni po otwarciu trudno się nim umalować- jest bardzo płynny i odbija się na powiekach, ale po tygodniu jest już ok.

Opinie są bardzo różne, więc co do mnie:
    * nie skleja rzęs
    * wygląda bardzo naturalnie- rzęsy są długie i grube, ale nie wyglądają na sztuczne ani "z dyskoteki"
    * nie rozmazuje się, nie robi pandy
    * w umiarkowanym stopniu łzoodporny- mając go na rzęsach mogę się wzruszyć filmem czy popłakać na ślubie ale nie oszukujmy się- to nie jest wodoodporna formuła (ta wersja) i nie nadaje się na basen, a podczas obfitego płaczu spłynie po policzkach
    * nie uczula- noszę soczewki kontaktowe i nie mam z nim żadnego problemu
    * dobrze się zmywa- czy to żelami do twarzy czy płynem do demakijażu

Nie mam pojęcia ile zużyłam opakowań, ale mam go zawsze w kosmetyczce

Używam tego produktu od: Od kiedy pojawił się na rynku, >5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 8? 9?

Chcesz pochwalić paprotka944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na imprezę
  • Zdecydowanie nie jest to tusz na co dzień, wydłuża i pogrubia. Wygląda dość sztucznie, rzęsy są posklejane. Czasem tworzą się grudki. Dla fanek delikatnego makijażu na pewno nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić thirky za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij