Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Nie najgorsza
  • Plusy
    Dobrze się utrzymuje
    Nie skleja
    Szczotka dobrze rozkłada tusz
    Trwała

Minusy
    Szczoteczka mogłaby lepiej rozdzielać rzesy
    Nie układają się rzesy ładnie

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz z młodości
  • Mój ulubieniec z czasów gimnazjum/początków liceum. W tamtym okresie mojego życia był wystarczający i niezbędny jesli chodzi o codzienne funkcjonowanie. Mam do niego sentyment bo przypomina mi początki przygody z makijażem.

+ładnie podkreślał rzęsy
    +był tani
    +łatwo dostępny
    +nie sklejał rzęs
    +dość łatwo się nim pracowało

niestety, gdy dostawał się do oka, w moim przypadku, efekt pandy był murowany a i trzeba było trochę zaczekać aż wyschnie bo zostawiał ślady na powiekach. Bardzo szybko wysychał i nieestetycznie zbierał się na szczoteczce. Po za tym, jak to w życiu bywa, człowiek dorasta i szuka czegośc innego, lepszego i bardziej odpowiadającego własnemu stylowi. w tamtych (zamierzchłych) czasach był zdecydowanie OK

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydownie najlepszy tusz do rzęs!
  • plusy:
    -wydajny, wystarcza na długo
    -absolutna czerń
    -rzęsy idealnie pogrubione i wydłużone (raz na wesele chciałam przykleić kępki rzęs medium i były za krótkie i szare przy stosowaniu tego tuszu )
    -rzęsy nie sklejają się
    -nie kruszy się po wielu godzinach

minusy:
    -cena (chociaż z drugiej strony adekwatna)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Rika1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę warto!
  • Na tusz trafiłam przypadkowo, akurat szukałam nowego, a była przecena w Rossmannie, więc się skusiłam. I nie zawiodłam! Rewelacja jak dla mnie. Mocno pogrubia i dodaje smaczku oczu. Oczy są pięknie wyróżnione i urzekają. Można spokojnie nałożyć kilka warstw. nie zastyga od razu tak, że nie można ponownie ruszyć rzęs szczoteczką. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że dość często mi się sypie.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Beatrice_Parker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony i sprawdzony!!
  • To mój "wybranek" nr 1 !!! jest najlepszy od wszystkich tych do tej pory testowanych w róznym przedziale cenowym zarówno tym górnym jak i niższym.

Same zalety:
    - gruba szczoteczka
    - ładnie rozdziela
    - pogrubia rzęsy
    - długo i trwale się trzyma
    - nawet jak się "starzeje" to sie nie kruszy i nie robi cieni pod okiem
    - poręczne opakowanie
    - filigramowe wymiary

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 10szt

Chcesz pochwalić Patico za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować
  • Kocham silikonowe szczoteczki dlatego na początku nie byłam zachwycona tym tuszem, bo gorzej rozdzielał rzęsy i musiałam dłużej nim pracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jednak dodatkową gwiazdkę otrzymuje za to, że po pół roku zaczęłam znów używać a on nie wysechł i maluje równie ładnie jak na początku. Stosowany na bazę to już w ogóle bajka. Ulubionym tuszem nie jest, u mnie prawie każdy wygląda dobrze, jednak na razie nić nie przebija oriflame wonder lash

Używam tego produktu od: poł roku

Chcesz pochwalić Doti1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • suuuper!!!
  • Jak dla mnie tusz jest świetny.
    Pogrubia i wydłuża. I to baaardzo.
    Szczoteczka idealna do moich rzęs.
    Świetnie rozczesuje rzęsy przez co ich nie skleja. Rzęsy rozdzielone i mega pogrubione.

Jednak od razu po kupnie go nie używam bo jak dla nie formuła jest zbyt rzadka. Zawsze kupuję nowy jak mam jeszcze trochę starego.

Używam tego produktu od: 4 lata

Chcesz pochwalić klaudia3004 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra
  • Tusz ten używałam kilka lat temu zanim zaczęłam kupować niebieski z tej samej firmy. Maskara ta jest bardzo dobra, wydłuża, pogrubia, rzęsy są po niej ładne. Szczoteczka jest gruba, ja takie lubię, oczywiście to rzecz gustu. Cena też przystępna, kupowałam ją za 22 zł bodajże w drogerii.

Ilość zużytych opakowań: zużtych 10

Chcesz pochwalić agnes950 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z opcji na dłuuuugie rzęsy!
  • Zdecydowanie najlepsza mascara jaką miałam możliwość stosować. Rzęsy po nałożeniu tuszu są colossalnie pogrubione i wydłużone. Nie da się ukryć, że jest to strzał w dziesiątkę dla osób z krótkimi rzęsami.

MINUSY:
    - za wyjątkiem ceny, nie stwierdzam minusów

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: niezliczenie wiele

Chcesz pochwalić mlynek90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Hej dziewczyny!

Przypadkiem kupiłam ten tusz. Bardzo go lubię, jest trwały i intensywnie czarny. Nie skleja rzęs co bardzo cenie. Bardzo wydajny. Polecam ))

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić chemikKinga za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij