Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Powiększ Maybelline, Colossal Volum' Express (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zgłaszająca osoba: oODaisyOo

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Cena: ok. 25zł / 9,2ml
/bw/

• Jak dla mnie - najsłabszy
  • Kupiłam ten tusz zachęcona opiniami na wizażu i nie tylko. Robiłam do niego dwa podejścia. Niestety - dla mnie beznadzieja, w ogóle się nie sprawdził - zero jakiegokolwiek efektu.
    Nawet oddałam go mojej mamie, a potem i siostrze i wszystkie trzy uznałyśmy, że to najsłabsza maskara z jaką miałyśmy do czynienia...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić joasska za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Kupiłam go zachęcona dobrymi recenzjami na wizażu i się nie zawiodłam. Podukt bardzo przyjemny, nie kruszy się, dobrze się go najłada mimo że ma dość dużą szczoteczkę. Bardzo ładnie podkreśla i podnosi do góry rzęsy. Nic więcej nie potrzeba od tuszu!
    Minusem jest jednak cena, ale bywa w promocjach.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić blablabla821 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz z tej półki cenowej
  • Zacznę od tego że mam cienkie, krótkie rzęsy, które bardzo łatwo się sklejają z efektem "owadzich nóżek".
    Podobnie było z tym tuszem przy pierwszym stosowaniu, wystarczyło jednak trochę praktyki (niezastąpiony obrotowy ruch szczoeczki) i tydzień, aby tusz leciutko wysechł...
    Rzęsy jak marzenie, rodzielone, pogrubione, wyraziste i podkręcone. Umiejętne nałozenie kolejnej warstwy daje nawet "wieczorowy" efekt.
    Jest bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się. Nie podrażnia oczu, łatwo go zmyć. Jest bardzo wydajny, własciwie najlepszy po dłuższym stosowaniu, kiedy lekko zgęstnieje, dopiero po pół roku zaczyna się kruszyć.
    Za tą cenę nie znalazłam nic lepszego, faworyt mój i wielu moich koleżanek.
    Odejmuję pół gwiazdki bo zawsze można wymarzyc sobie bardziej spektakularny efekt

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Chcesz pochwalić lornetka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Pierwsze opakowanie kupiłam dawno temu. Z początku cięzko mi się nim malowało bo mial bardzo rzadką konsystencję lecz pózniej troszkę zgęstniaj i wspaniale wydłuza i pogrubia rzesy. Do tego nie robi grudek i nie osypuje się. Uwielbiam jego szczoteczkę. Móglby być trochę tańszy ale nie narzekam bo często jest na przecenach.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamietam ale conajmniej 6

Chcesz pochwalić Szyszkinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Kupiłam go tylko i wyłącznie ze względu na KWC aż tylu osób. Osobiście nie znoszę żółtego koloru i raczej nie kupuję nic w tym kolorzze (nawet jeśli chodzi o opakowanie głupiego tuszu ).

Skuszona tyloma pozytywnymi opiniami kupiłam i początkowo znienawidziłam go. Był za rzadki, moje rzęsy oklapywały i ciąglę się denerwowałam, że wydałam na niego te 33zł w Rossmannie, bo tutaj był wychwalany pod niebiosa.
    Wszystkim narzekałam jaki to beznadziejny tusz mi się przytrafił i na ok. 10 dni powróciłam do ulubionego Max Factor. W którys weekend pomyślałam, że skoro idę tylko do sklepu to "maźnę" rzęsy tym barachłem , wtedy zwalił mnie z nóg. Konsystencja zgęstniała, rzęsy układaly się cudownie i tak jest do dziś .

Ogólnie na dziś dzień z wroga stałam sie wielką fanką tego tuszu, uwielbiam go i nie wyobrażam sobie dnia bez niego. Przeszłam już wiele tuszy w swoim życiu, ale ten zdecydowanie jest jednym z najlepszych.

Odejmuję mu pół gwiazdki za kolor opakowania oraz za to, że na początku jest za rzadki, tak to nie mam żadnych innych zastrzeżeń.

Mogę tylko dodac, że opinia, że ten tusz się albo kocha, albo nienawidzi na pewno jest prawdą
    Ja go pokochałam i niedługo kupię następny <3

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1sze opakowanie , będzie kolejne

Chcesz pochwalić mademoiselle_marianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • bardzo dobry, ładnie podkręca, pogrubia rzęsy, użyłam bodajże 2-3 opakowania
    poleciła mi koleżanka, cena nie najgorsza na promocji na prawdę opłaca się kupić

plus:
    pogrubia
    podkręca
    wydłuża
    cena (na promocji zwłaszcza)
    wydajny
    nie skleja rzęs (przynajmniej moich )
    ładne opakowanie

ze względu na grubą szczoteczkę nadaje się dla osób które mają dłuższe rzęsy,

minusy
    nie ma

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa lub 3

Chcesz pochwalić MagdaMmakijaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo fajny tusz-lubię tego typu szczoteczki-gęste. Nie skleja rzęs, nie zostawia grudek. Mam małe problemy z dostaniem sie do rzęs dolnych oraz do tych najmniejszych. Poza tym fajnie pogrubia i dość wdłuża, choć ja mam rzęsy długie i gęste-ale szczoteczką przeciągam tak parę razy.
    Oczywiscie po jakiś 4 miesiącach zaczyna się lekko obsypywać.
    Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest wiele tuszy, które chę testować

Chcesz pochwalić Jombusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Jest to dopiero mój czwarty tusz z Maybelline i jestem zadowolona,więc na pewno przetestuję też inne lub wrócę do tego.
    Szczoteczka jest identyczna jak w Maybelline Smokey Eyes,bo porównywałam.
    Jednak tego tuszu nabiera się na szczoteczkę więcej niż tamtego. Dużo zbiera się na końcu szczoteczki,więc wycieram ją lekko w chusteczkę higieniczną,żeby nie posklejać rzęs.
    Tusz ma odpowiednio czarny kolor. Pogrubia rzęsy i je wydłuża. Nie rozdziela ich super ani nie podkręca,ale ogólnie jest dobry.Nie kruszy się.Nie rozmazuje. Nie spływa. Nie odbija się na powiece.
    Często jest na promocji
    Fajny tusz,chodź wolę podkręcające.

1 zd.przed pomalowanie,pozostałe po pomalowaniu

Używam tego produktu od: mies.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Mój ulubiony tusz, jest genialny
    +łatwo się go nakłada,
    +nie zostawia grudek
    +rzęsy są pogrubione
    +nie są sklejone
    +nie obsypuje się ani nie rozmazuje w ciągu dnia
    +cena całkiem przyzwoita, a na dodatek często można go znaleźć w promocyjnej cenie
    Z pewnością do niego wrócę

Chcesz pochwalić Karotka07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • F A W O R Y T ! ! !
  • Jest to najlepszy tusz z moich trzech ulubieńców !!!
    Ekstremalnie pogrubia i wydłuża moje rzęsy
    Rzęsy wyglądają jak sztuczne
    Cena jest ok na promocji i nie
    Same zalety polecam w 100%
    Ciężko przyzwyczaić się do grubej szczoteczki jesli wcześniej ktoś nie używał ale to kwestia wprawy i przyzwyczajenia Polecam Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1-9ml

Chcesz pochwalić pokolol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec !
  • Mój ulubiony tusz !
    Jest świetny, daje duży efekt, jest to mój ulubiony tusz i jeszcze żaden mu nie dorównał. Daje ogromny efekt na rzęsach po dwóch warstwach, a delikatniejszy gdy nałożymy 1 warstwę.

Plusy:
    + Efekt jaki daje <3
    + Nie odbija się na powiece
    + Pogrubia
    + Wydłuża
    + Tradycyjna szczoteczka
    + Dostępność
    + Cena

Minusy:
    + Czasem lekko się osypuje

Bardzo polecam. Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić loveme_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam!
  • Wypróbowałam wiele tuszów do rzęs, ale ten przypasował mi najbardziej. Zawsze z podkulonym ogonem do niego wracam.

Ale do rzeczy... Muszę przyznać, że od tuszu nie wymagam jakiś spektakularnych właściwości, gdyż jestem szczęśliwą posiadaczką długich i grubych naturalnych rzęs, aczkolwiek zdecydowanie zbyt jasnych. Dlatego tuszem właściwie tylko przyciemniam je, ale oczekuje od maskary idealnej współpracy. Jednak nie będe tu oceniać jej właściwości zwiększających objętość.

Podstawowym plusem tego tuszu jest szczoteczka - nie cierpię tych krótkich silikonowych włosków, gdyż uważam, że tylko normalna szczoteczka z włosia jest w stanie chwycić każdą rzęse i nie skleić wszystkich razem.

Utrzymuje się dość długo na rzęsach i co najważniejsze nie osypuje się i nie kruszy podczas dnia.

Jej odcień to głęboka czerń, a nie jakieś pośrednie tony, które wyglądają jak grafity.

Przy codziennym używaniu wystarcza na prawie pół roku.

Przy polowaniu na promocję w Rossmanie można ją dostać za w miarę korzystną cenę.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale sporo

Chcesz pochwalić mycha22223 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz jaki miałam!
  • Najlepszy tusz jaki miałam. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela. Brak słów Świetny tusz i rozsądna cena. Poleciłam go już wszystkim koleżankom i nie zamienie go na żaden inny. Jak dla mnie same plusy.

Chcesz pochwalić Dominikab94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie - super
  • Produktu użyłam dzięki kumpeli, która pamiętając, że lubię lekko wyschnięte tusze podarowała mi swój Patrząc na jej rzęsy spodziewałam się cudu. I to też uzyskałam. Colossal + zaloka = piękne, długie, czarne, grube, podkręcone rzęsy! I wszystko to plusy, ponadto:
    + nie skleja;
    + nie osypuje się;
    + nie kruszy się;
    + nie rozmazuje;
    + długo się utrzymuje;
    + rzęsy nie są sztywne;
    + łatwo się zmywa

Minusów, póki co nie widzę, zamierzam go kupić, jak skończy mi się inny, który czeka w kolejce. Mam nadzieję, że będzie równie dobry. Ale do tego na pewno wrócę. Mam tylko nadzieję, ze jako nowy nie będzie się kleił itd... Ale szczerze mówiąc, chyba każdy tusz mi nie pasuje zaraz po otwarciu przez jakieś 4-7 dni

Naprawdę polecam, szczególnie osobom, które mają krótkie i rzadkie rzęsy
    Ta szczotka i sam tusz powinni sobie z nimi poradzić

Ilość zużytych opakowań: 1/6 pierwszego

Chcesz pochwalić egie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla dziewczyn z ładnymi rzęsami
  • Hmmm, tusz pięknie rozdziela rzeszy, nie ma mowy o owadzich nóżkach, pomimo 2-3 warstw. Natomiast nie zauważyłam jakiegoś teatralnego wizerunku moich rzęs. Ot tak tusz na co dzień, pod warunkiem, że nałoże 2 warstwy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić deface za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki...
  • Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona - rzęsy jak firanki (nawet słyszałam komplementy na ten temat,więc coś było na rzeczy ). Niestety, w połowie drugiego odkryłam ciemną stronę tego "pogrubienia" i "wydłużenia". Nagle rzęsy zaczęły mi wypadać,a dotad nigdy nie miałam takiego problemu. Niczego innego na rzęsy nie nakładałam, nie mam problemów z wypadaniem włosów, osłabieniem paznokci itp. Wręcz przeciwnie. Myślę więc,że to jednak wina tego tuszu. Odstawiłam go jakieś 2 tyg. temu i rzeczywiście coś tam zaczęło odrastać... Jednak rzęsy mam bardzo przerzedzone,krótkie (tylko kilka zachowało normalną długość) i teraz właściwie nie mam co malować Chciałabym ostrzec dziewczyny, które mają osłabione rzęsy przed zakupem tego tuszu. Pogrubi i wydłuży. Ale za taką cenę? To ja dziękuję.

Chcesz pochwalić miss tique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Plusy:
    -wydłuża
    -ładne opakowanie
    -dostępność
    -pogrubia, ale dopiero po nałożeniu kolejnej warstwy
    -nie kruszy się, rzęsy wyglądają naturalnie
    -trzyma się długo

Minusy:
    -cena, nie idzie w parze z jakością, za mniejszą cenę można znaleźć dużo lepsze tusze
    -nie podkreśla za mocno oczu
    -okropna szczoteczka
    -zostawia grudki
    -skleja, nawet po nałożeniu małej ilości
    -ciężko go zmyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malinka92zgr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Największym plusem zapach
  • Tusz z linii Colossal Volum'Express w wersji z fioletowymi napisami.

Kolor w porządku.
    Nakładanie nie takie, jekbym chciała. To wina szczoteczki, powinnam mieć wygiętą w łuk i cieńszą, ten tusz posiada szczoteczkę grubą w formie podwójnego stożka. W efekcie robi smugi na górnej powiece nad linią rzęs, zachacza o dolne rzęsy przy malowaniu górnych i nie mogę poetm zrezygnować z malowania dolnych.
    Pogrubienie jest nierównomierne, tusz lubi się grudkować. Słabo przedłuża, co przy pogrubieniu rzęs dodatkowo optycznie je skraca. Lubi się odbijać na powiece. Pod koniec dnia się osypuje.
    Ma jednak przyjemną konsystencję, taką żywiczną, daje poczucie odżywienia. I ładny zapach - coś jakby różany?

Chcesz pochwalić lidka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm ...sama nie wiem
  • Powiem szczerze, że magia Wizażu działa- tyle ile kosmetyków nakupowałam pod wpływem Waszych recencji to głowa mała..jestem bankrutem!

Zaczynamy:

Tusz ten jest KWC 484 osób. to ogromna ilość.
    Miałam niebywałą nadzieję, że będę mogła i ja mu to samo wystawić.. jednak nic z tego. Nie ma opcji.
    Może ja mam za duże wymagania odnośnie tuszu?
    Ciągle próbuję nowego. Maybelline mnie rozczarował.

+/- wydłuża,ale nie jakoś specjalnie jak większość dziewczyn tu pisze. przynajmniej w moim przypadku
    +/- pogrubia...bez rewelacji
    +/- szczoteczka mi nie przeszkadza, ani nie dażę jej wielką miłością
    + nie kruszy sie pod koniec dnia
    + bez owadzich nóżek
    +bez efektu pandy
    +co chwila jest w promocjach w hebe/rossmanie/superpharmie
    + dostępny wszędzie

Rzęsy wyglądają na pomalowane, ale bardzo naturalnie. ja osobiście wolę coś mocniej podkreślającego oczy.
    średni, szczególnie, że ma tak dużo opini, że spodziewałam się czegoś WOW

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Talkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na kolana mnie nie rzucił
  • Jak dla mnie cena nieadekwatna do jakości. Producent wiele obiecuje i być może osoby, które mają długie i gęste rzęsy z natury, po pomalowaniu tym tuszem będą miały je kolosalne. Natomiast na moich średniakach szału nie było.
    Robi wszystko to, co tusz robić powinien, jednak podobne efekty osiągałam używając tańszych maskar.
    Nie jest zły ale miałam co do niego większe oczekiwania. Za tą cene powinno być lepiej.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte nie do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie znalazłam lepszego
  • Mój aktualnie ulubiony tusz.
    Rzęsy pomalowane tuszem Maybelline są rozdzielone, wydłużone, zdecydowanie wygląda, że jest ich więcej objętościowo. Efekt jest elegancki i naturalny, ładnie prezentuje się na co dzień, jak i na imprezę. Nie skleja rzęs, nie robi grudek, nie osypuje się.

Często jest w promocjach, można dorwać go swobodnie za 16zł.

Mój zdecydowany faworyt wśród tuszów (w lato używam jego wodoodpornej wersji, która też się świetnie sprawuje), nie znalazłam jeszcze lepszego w tej półce cenowej (ale efekt nie jest jeszcze moim szczytem marzeń - dlatego ocena to tylko 4,5). Polecam.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Tusz jest świetnny ponieważ rozdziela rzęsy i każda pogrubia oraz wydłuża ! Nie robi grudek co jest najważniejsze ! Rzęsy maluje 2-3 razy bo raz to dla mnie za lekko ! Wśród tuszy mój ulubieniec !

Chcesz pochwalić kingaboch za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój przyjaciel
  • mój makijaż może składać się tylko z tuszu z tej właśnie tubki. ulubiony, najlepszy tusz na jaki się natknęłam. wydajny, nie skleja rzęs, nie kruszy się, długo się trzyma i zagęszcza rzęsy. moje naturalne rzęsy są dość długie, więc z tym nie mam problemu, ale po użyciu tego tuszu, koleżanki z pracy mówią, że mam piękne rzęsy. wyglądają prawie jak sztuczne! dzięki niemu można stworzyć wspaniałe zalotne spojrzenie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie KWC
  • Tusz jest naprawdę dobry, spektakularnie pogrubia rzęsy, są zagęszczone i można osiagnąc naprawde teatralny efekt. Co mi w nim przeszkadza? U mnie niestety osypuje się i wolę zdecydowanie Turbo Bost.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annamaxima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz do rzęs
  • Używam go już od ponad roku. Tusz jest MEGA.

Plusy:
    -rzęsy są wydłużone,
    -ładnie je pogrubia i podkręca
    -rzęsy są rozdzielone
    -nie skleja
    -dobra szczoteczka, chociaż trzeba się nauczyć nią malować (na początku można mieć z tym problem)

Minusy:
    -cena

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić mikakow za czytelną i pomocną recenzję?