BeneFit, Sugarbomb (Migoczący róż do policzków)

BeneFit, Sugarbomb (Migoczący róż do policzków)

Natychmiastowy, smakowity rumieniec, doskonały do wszystkich rodzajów karnacji. Przesuń pędzlem po migoczących odcieniach soczystej brzoskwini, delikatnej śliwki, mieniącego się oraz naturalnego różu i omieć policzki, aby dodać im promiennego, naturalnego blasku. Zawiera miękki pędzel z naturalnego włosia

prasowane
bez parabenów
Efekt
z drobinkami, rozświetlające

sliczny

Ja stosuje go jako roz na policzki, daje rozwietlenie i kolor brzoskwiniowy. Ladnie podkresla kosci policzkowe. Jeśli ktoś chce może wcześniej polozyc trochę rozu i wtedy kolor będzie bardziej widoczny ale dla mnie wystarcza. Pisze nie wiem ponieważ tego typu kosmetyki wystarczają na bardzo długo.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Miłość od pierwszego muśnięcia! ;-)

Najlepsze i najpiękniejsze róże? Tylko BeneFit! Produkt najwyższej jakości! Jeden z najlepszych róży, jakie kiedykolwiek miałam. W tej tonacji nie ma sobie równych:) To wyjątkowy produkt. Łączy w sobie róż i rozświetlacz. Nadaje cerze świeży i zdrowy blask. Kolor pasujący do każdej karnacji. Dugo się decydowałam ale warto, po 8 godzinach pracy nadal jest na miejscu. Polecam każdej osobie która się waha przed zakupem.

Ładniutki

Bardzo ładny, elegancki róż. Producent trochę przesadził z tym roziskrzonym efektem. Wykończenie przypomina pudry Hourglass. Jest miękkie, subtelnie połyskujące a la zdrowa skóra. Nie ma brokatu, perły, a za to jest delikatnie połyskująca poświata. Ja jestem fanką takiego wykończenia, bo nie podkreśla wszelkiego typu niedoskonałości: porów, grudek, krostek, załamań, zmarszczek czy utraty jędrności.

Kolorek jest bardzo ładny. Po zmieszaniu wszystkich odcieni różowo-koralowy. Jak dla mnie super, bo chłodne róże za bardzo przypominają moją twarz w postaci zaczerwienionej, dlatego wolę lekko ocieplone odcienie. Przy tym, jeśli chcemy uzyskać chłodniejszy efekt możemy nie mieszać waniliowego odcienia (w opakowaniu są 4 kolorki).

Jakość produktu jest bez zarzutu. Efekt upiększający, bez podkreślania niedoskonałości - hard level.

hmmm

Mam mieszane odczucia odnośnie tego różku. Przede wszystkim gdzie sa te migoczące drobinki??? No ja ich nie widzę, róż jest raczej matowy, mocno pudrowy i tyle, dwa odcienie znikają szybciej niż pozostałe choćbym bardzo dokładnie mieszała kolory pędzelkiem - dwa mocniej zużyte, dwa słabiej. Przez nierównomierne przenoszenie na pędzel mamy nierównomierny kolor na policzku - u mnie jest to pomarańcza, taka niekoniecznie twarzowa, może trochę brzoskwini. Czuje się dośc rozczarowana i nie za bardzo lubię ten produkt, choć pół opakowania zużyte myślę raczej aby się go pozbyć

Ni to brzoskwinia ni to róż

Bardzo ale to bardzo pomarańczowy, pomimo 4 kolorów to jaki byśmy nie wzięli to i tak wyjdzie pomarańczowy, ale nie powiem trwały , jest warty ceny ale ja raczej nie kupię ponownie.

piękny

Sugarbomb jest dla mnie zamiennikiem coralista. Coralista jest idealny na zimę czy wiosnę, kiedy jestem blada, kiedy się opalę daje efekt ni to rozświetlacza, ni to różu i wygląda dziwnie. Sugarbomb ma 1 kolor jasno pomarańczowy, coś jak jaśniejszy coralista , drugi identyczny jak coralista, inny trochę ciemniejszy niż dandelion, trzeci wygląda jak hoola z drobinkami - brąz ze złotym shimmerem.
Zmieszane dają ciepły, złoto-brzoskwiniowy efekt. Jak pisałam, ciemniejszy niż coralista, ale w tej samej tonacji.
Daje ten sam efekt - zmęczona cera nabiera blasku, wydaje się zdrowa, młoda, rozświetlona.
Nie wspominam już o cudownym zapachu wszystkich róży benefit czy dużej wydajności. Cena jest powalająca, ale przy tej wydajności (używam już drugi sezon i ciągle jest) to wydatek, który się zwraca. Mam niepełnowymiarowe opakowanie w paletce, jest tu 6g zamiast 12, a wydajność duża. Normalne opakowanie to chyba produkt na całe życie!
Dodaję zdjęcia, jak wygląda w palecie w porównaniu z innymi kolorami

Najlepszy !

Absolutnie najlepszy róż do policzków jaki jest dostępny na rynku. Używam juz drugie opakowanie i dopiero uświadomiłam sobie, że jeszcze go nie oceniłam.
Na plus, w zasadzie wszystko :
- mnóstwo drobniuteńkich, rozświetlających drobinek,
- idealna konsystencja - jest zmielony tak gładko, że niemalże kremowy,
- rewelacyjnie się aplikuje,
- cudowny kolor - brzoskwiniowy, świeży - nadaje natychmiastowy, zdrowy rumieniec ( chociaż jak dla mnie, mógłby mieć nieco więcej tego różowego odcienia),
- słodkie opakowanie,
- długo się trzyma na policzkach.
Na minus - w zasadzie tylko cena. Jednak 160 zł za róż to sporo, tym bardziej że są na rynku dostępne róże o podobnej jakości za znacznie mniej.

Ohh i ahh

Makijaż oczu i ust preferuję raczej matowy, ale wykończenie tzn, róż lubie w typie full shine. Ten od BeneFit mi to gwarantuje. Otrzymany w zestawie w pudełeczku stał się jednym z moich faworytów. Pięknie rozświetla i konturuje twarz, bez smug, ważenia się. Ma same zalety oprócz...Ceny. Na kolejne opakowanie będę musiała sporo oszczędzić, bo koszt zakupu spory.

Ni to róż, ni roświetlacz

Jak dla mnie przedziwny produkt. Na opalonej buzi nie daje żadnego koloru, jedynie lekkie, ciepłe rozświetlenie, które miesza się z konturem i właściwie trzeba z lupą się wypatrywać tego produktu. Nawet koleżanki, zapytane czy ładny mam róż, dziwiły się gdzie on jest, bo go nie widać. Na bladej cerze natomiast jest zbyt ciepły by wyglądał na mnie korzystnie. Robi mi złoto-morelowe plamy, wygląda jakbym słabej jakości i zbyt ciemny rozświetlacz nałożyła w miejscu różu. Średnio trwały. Opakowanie bardzo ładne, kusi do zakupu i chyba dlatego kupuję produkty Benefit, bo jak do tej pory żaden mnie nie zachwycił. Żałuję zakupu.

bardzo fajny produkt

bardzo ładne zestawienie kolorów, które są jednocześnie naturalne, ale mimo to widać, że coś leży na buzi. Bardzo dobra konsystencja, dobrze skonstruowany pędzelek, który jednocześnie modeluje twarz. Opakowanie trwałe. Cena dyskusyjna, ale ze względu na wydajność i jakość- polecam.

Naturalny efekt.

Sephora, zwłaszcza w okresie Świąt, kusi nas zestawami kosmetyków w przyjaznych cenach. To moja zeszłoroczna zdobycz, która trochę poszła w odstawkę. Dlaczego? Chyba głównie z tego powodu, że w okresie jesienno- zimowym częściej używam róży matowych, w typowo zimnych odcieniach.

+ szata graficzna, kartonowe pudełko + lusterko+ pędzelek
+ 4 w 1, róż składa się z kilku kolorów, można używać ich jednocześnie, mieszać w dowolny sposób, jasna brzoskwinia, pastelowa śliwka, ciepły róż i mieniący się róż
+ delikatny efekt, bardzo naturalny
+ twarz jest odmłodzona, skóra rozpromieniona
+ delikatny błysk, bez widocznych drobin brokatu

+/- delikatnie się pyli
+/- raczej o ciepłym kolorycie
+/- dołączony pędzelek jest mało przydatny

Dla mnie jak coralista

Mam miniaturę z zestawu.
Jak dla mnie ten róż jest bardzo podobny do coralisty..

Plusy:
+ naturalny efekt
+ nie robi plam
+ wydajny
+ ładny odcień (ciepły)

Minusy:
- cena
- wygląda prawie tak samo jak coralista (u mnie)

Nie wiem czy warto. U mnie nie robi efektu wow. Raczej nie sięgnę po niego ponownie, chyba że znów w formie zestawu miniaturek.

Różowy słodziak :)

Róż rozświetlający do policzków BeneFit Sugarbomb jest moim ulubieńcem. Dodaje twarzy niesamowitego uroku i zdrowego wyglądu. Zwłaszcza teraz, kiedy naturalne makijaże są HOT - róż jest obowiązkowy.

Dzięki delikatnym, rozświetlającym drobinkom dodaje blasku i podkreśla kości policzkowe, a nie jest tylko zwykłą matową różową plamą. Sugarbomb ma śliczne kuszące opakowanie - trwałe, solidne, z lusterkiem i naturalnym pędzelkiem.

Wystarczy raz musnąć pędzlem róż i taka ilość jest wystarczająca. Kamień jest dosyć miękki, dlatego można przesadzić i zaaplikować zbyt wiele produktu. Moim zdaniem Sugarbomb jak i inne dzieci Benefit w kamieniach są niesamowicie wydajne, dlatego są warte swojej ceny. Różu używam od kilku miesięcy i daleko mi do denka.

Plusy:
+ naturalne odcienie
+ bardzo dobra wydajność
+ zero plam i smug
+ łatwa aplikacja
+ praktyczne i eleganckie opakowanie
+ dobry stosunek jakości do ceny

Minusy:
- brak :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania