Beyonce, Heat EDP

Beyonce, Heat EDP

Zapach niezwykle intrygujący, zmysłowy, kobiecy dostarczający niezapomniane wrażenia i doznania. Bogata nuta zapachowa oferuje nam rzadkie kwiaty. Perfumy Beyonce przepełnione są czerwienią, zmysłowością i gorączką!

Nuty zapachowe:
nuta głowy: olejek neroli, brzoskwinia, karaibska magnolia, orchidea
nuta serca: wiciokrzew, piżmo, migdały
nuta bazy: ambra, tonka, sekwoja

kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato
wody perfumowane

65% jesień/zima 35% wiosna/lato

piękny zapach ale nie trwały

Perfumę dostałam na prezent razem z żelem pod prysznic i balsamem. Zapach piękny, bardzo mi się podoba ale cóż z tego jak jest nietrwały, szybko się ulatnia. Buteleczka ładna, ale szału nie robi. Spodziewałam się czegoś lepszego ...

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 1

Cynamon we flakonie

Na początek uderza w nos zapach piwa korzennego. Później już tylko od początku do końca czuć Cynamon.
Cynamon w każdej postaci, Drewniany i suchy. Pikantny i lekko duszący, ale nadal przyjemny i noszalny.
W zimie kobiecy ,przyjemny i apetyczny. W lato ciężki I trochę męczący. Lekko kosmetyczny, pudrowy, ale wciąż cynamonowy.
Zbieracz komplementów w przystępnej cenie. Trwałością nie grzeszą, projekcję mają dobrą łamaną na dostateczną.
Flakon ciekawy, inny, ale według mnie brzydki. Farba odpryskuję do środka, do płynu i już nie jest taki ładny. Trochę przypomina mi znicz.

Piękny

Niestety coraz zadziej są spotykane i trudniej dostępne co bardzo mnie smuci bo bardzo lubię ten zapach.Kupiłam kilka lat temu na wyjeździe i to nie był planowany zakup tylko pierwszy lepszy z brzegu.Jednak bardzo przypadł mi do gustu jak dla mnie trochę słodki dlatego nie używam go na co dzień jednak często do niego wracać to chyba zależne od nastroju.Ładna i skromna buteleczka, bardzo wydajne i niska cena.

Przesłodzony i nietrwały

Dostałam te perfumy w prezencie. Początkowo mi się podobały, ale pe pewnym czasie stwierdzałam, że zapach jest zbyt przesłodzony, jak na mój gust. Jakbym jadła tonami lukier.
Ta przesadna słodycz nie za bardzo mi odpowiada. Wolę bardziej orzeźwiające nuty.
Niestety te perfumy są nietrwałe, po kilku godzinach zapach się ulatnia.
Jedyny atut to ładne, ozdobne opakowanie.

Bardzo bardzo lubię!

Nie jestem fanką perfum drogeryjnych ale powiem szczerze ten ma w sobie to coś! Jest słodki, owocowy i lekko piżmowy.. Uwielbiam używać go na wiosnę. Zawsze kiedy się nim spsikam słyszę, że najlepiej czuć zapach a dopiero później widać mnie:D naprawdę słodkie czarujące nuty zapachowe! Flakon również bardzo ładny, ozdobny:)

Piękna❤

Jest piżmo, są migdały. Woda ma przepiękne ciepłe nuty zapachowe, pęłne słodyczy, która nie przytłacza. Zapach jest trwały. Na lato i na zimę. Piękny szklany flakon, cieniowany kolorami, jakby zaczynał płonąć. I taki jest ten zapach. Seksowny, ognisty, rozpalający porządanie i zmysły.

• Flakon: 5

Słodkie, ładne ale ta trwałość...

Perfumy piękne, słodkie, używałam ich latem i niestety bardzo wabiły owady.
Są seksowne, kobiece ale nie opłaca się ich kupować bo trwałość znikoma.
Po godzinie nie czuć nic na skórze ani na ciuchach
Flakonik ładny i poręczny fajnie prezentuje się na półce.
Tyle.. gdyby trwałość była chociaż 4h to chętnie kupowałabym zapachy Beyonce jest to mój jej drugi zapach który jest tak nietrwały.

Jest upalnie

Zapach jest bardzo oryginalny, nie da się go zapomnieć. Słodki i ma moc. W tej słodyczy ma coś specjalnego. Jest trwały w takim sensie, że ma coś w sobie takiego, co zawsze czuć. Bo oczywiście nie jest tak trwały jak perfumy z wyższej półki, ale jak na swoją cenę to jest ok. Flakonik bardzo oryginalny. Dla mnie ma dużą wartość sentymentalną, dlatego używam go na specjalne okazje związane z tym sentymentem. Polecam!

Ciepło - słodki ulepek

Wiem, ze perfumy to indywidualna sprawa ale tutaj mamy piżmo i amber, które uwielbiam w zapachach. Tutaj mamy więcej kwiatowego, ciepłego zapachu, który jakość słabo do mnie przemawia. Zapach jest mocno kwiatowy i przez to utrzymuje się bardzo słabo, nawet na ubraniu. Szybko się ulatnia. W bazie czuć alkohol, a zapach jest płaski, jednolity, nic nie otrzymamy nowego mimo upływu godzin.
Zapach nie zaskakuje i jeżeli ktoś lubi silnie wyczuwalną orchideę o krótkiej trwałosci to zapach dla niego.

Sama słodycz

Na początku te perfumy bardzo mi się podobały. Owocowy zapach, butelka robi wrażenie jest taka kobieca. Ogólnie są ładne, aczkolwiek nie są trwałe. Pod koniec dnia już ich w ogóle nie było czuć.

Słodki i ciepły

Kupiłam zapach z polecenia, na własny ślub. Spodobał mi się na tyle, że noszę go od okazji do okazji. Moim zdaniem jest to słodki i ciepły zapach, unoszący się kilka godzin - może nie ma super trwałości, ale jest głęboki i kobiecy.
Poleciłabym go kobietom zdecydowanym, raczej nie młodym dziewczynom.
Podoba mi się ciekawa butelka, posiadam 30ml i uważam że produkt ma dobrą wydajność. Poza tym buteleczka ładnie prezentuje się na toaletce.

• Flakon: 3

Beyonce

Ta perfume dostałam na urodziny, gdyby nie to pewnie nie miałabym jej ze względu na zapach. Jest bardzo intensywny, duszacy, kojarzy mi się że starszymi eleganckimi kobietami sama do końca nie wiem czemu. Plus jest taki że nie trzeba dużo rozpylać a zapach utrzymuje się przez wiele godzin

Ładny zapach

Skusiłam się na jego zakup po poleceniu. Jako zapach to jest na prawdę przyjemny- słodki i lekko seksowny, dla mnie pasuje na wieczorne wyjścia. Jednak wadą jest krótki czas trwałości zapachu na ciele. Ale za tą cenę uważam, że warto mieć taki zapach.