Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: schafferka

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Cena: 9zł
/s/

• Tandeta
  • Tak to jest jak ufa się bezkrytycznie wizażowi i kwc.

Maskara była śmiesznie tania w promocji, kosztowała z 8zł. Niestety, nie robi praktycznie niczego poza nadaniem czarnego koloru. Mam mało wymagające rzęsy - są stosunkowo grube i gęste. Stosowałam i droższe masakry w stylu Diora, ale też i świetne Multi Action Essence i niestety daję jedną gwiazdkę. Poza ceną nie ma w nim nic dobrego, bo nie działa...

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić rise_against za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOMBA!!
  • Kupiłam ten tusz zachęcona dobrymi opiniami Hanii (YT: digitalgirlworld13) i nie żałuję.

Za tak niską cenę tusz jest naprawdę rewelacyjny..
    Nie wiem od czego zależy to, że jedne się nim zachwycają a inne nienawidzą, ale na moich rzęsach sprawdza się idealnie.
    Co prawda, przy nakładaniu go za pierwszym razem ubrudziłam sobie całe powieki, ale to tylko i wyłącznie moja wina, ponieważ nieumiejętnie się nie posługiwałam.
    Jeśli już się "zrozumie" ten tusz i naczy się go nakładać to efekt jest zdumiewający...
    Złapałam się nawet na tym, że malując rzęsy tuszem L\'Oreal So Couture to i tak na niego nałożyłam jeszcze ten z Wibo.. Co było dla mnie w ogóle śmieszne, że tusz za 60 zł przykrywam tym za 10..
    Efekt jaki daje na oczach:
    - zdecydowane pogrubienie rzęs ( dla osób, które lubią efekt dokładnie wyczesanych rzęs ten tusz może się nie sprawdzić, ponieważ nie rozdziela ich aż tak dokładnie, ale mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza)
    - wydłużenie
    - gdy zakręcę je zalotką to tusz bardzo ładnie trzyma to podkręcenie przed długi czas
    - rzęsy są estremalnie czarne

Nie mam żadnych minusów jak na razie do tego tuszu.. Podoba mi się przede wszystkim to, że od razu jego formuła jest dość gęsta (a nie rzadka, jak przy większości tuszów).. Pewnie też szybciej wyschnie, ale myślę, że jakoś się z tym pogodzę, fortuny za niego nie wydałam..

Ogólnie - POLECAM!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić freedomkeyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • To on w ogóle coś robi?
  • To jest tusz dla osób, które lubią sobie dla przyjemności pogłaskać rzęsy Bo niestety tusz nic więcej nie daje. Pogrubia słabiutko, powiedziałabym LEDWIE. Nie wyduża, nie podkręca. No po prostu strata czasu na jego używanie. Może gdyby poświęcić 15 min. na kilkukrotne tuszowanie rzęs, to byłoby coś widać, ale ja o 6 rano nie mam na to ani czasu, ani cierpliwości.

Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ujął mnie za serce !
  • Tusz kupiłam na promocji 2 w cenie 1 w Rossmaninie, cena więc śmieszna około 5 zł.
    Przed zakupem czytałam recenzje i myślałam, że to będzie hit w tym przedziale cenowym, rzeczywistość okazała się inna.

Plusy:
    * mocno czarny
    * szczoteczka nabiega idealną ilość produktu
    * cena
    * dostępność
    * nie kruszy się
    * nie rozmazuje
    * jest długotrwały
    * nawet nieźle podkręca rzęsy

Minusy:
    - skleja rzęsy
    - nie daje mega efektu na rzęsach ( słabo pogrubia i wydłuża)

Jeśli stosuję tusz razem z odżywką eveline do rzęs jest lepiej, ale efekt wydłużenia nadal na nie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚREDNIO
  • Jeden z moich pierwszych tuszów
    ZALETY:
    -tani,
    -praktyczna szczoteczka,
    -ładna czerń,
    -jeśli ktoś umiejętnie się pomaluje, to nie sklei rzęs,
    -pogrubia rzęsy.
    WADY:
    -baardzo długo zasycha,
    -odbija się na powiekach,
    -bardzo szybko się kruszy, co jak dla mnie dyskfalifikuje go.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kath2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety więcej go nie kupię
  • Jest to jeden z kilku tuszy do rzęs Wibo jakie aktualnie posiadam. Odnoszę wrażenie, że do każdego z nich lany jest ten sam tusz a zmieniana tylko szczoteczka, bo o ile właściwości tuszu są identyczne to aplikacja ma różne stopnie utrudnienia przez właśnie szczoteczki. Moim osobistym zdaniem ten tusz posiada najlepszą szczoteczkę, jest ona w kształcie delikatnej klepsydry. Jest to klasyczna szczoteczka, nie jest silikonowa.

Tusz do rzęs sam w sobie jest całkiem przyzwoity, ładnie się rozprowadza na rzęsach, nie grudkuje podczas aplikowania, kolejne warstwy ładnie się na siebie nakładają, czerń jest odpowiednia.

Co jest więc nie tak? Ma istotną dla mnie wadę - osypuje się. Już po kilku godzinach na dolnej powiece znajdziecie czarne plamy. Pojawia się to w każdej wersji tuszu. Z uwagi na ten fakt nie nadaje się na cały dzień do szkoły, tym bardziej gdyby odbywała się lekcja w-f. Ja używam go na krótkie wyjścia, typu z koleżanką na kawę albo gdy mam 1,5 h zajęć, gdyż gdy miałam 3h to już mi się porządnie osypał.

Ogólnie jest fajny, wydajny, ładnie maluje rzęsy, jest tani, ale osypywanie się go dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić GlamRockCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem w porządku
  • Jest to całkiem udany tusz, ale nie dla każdego. Wszystko zależy od tego, jakie kto ma wymagania. Daje on bardzo ładny efekt na rzęsach, dość mocno je podkreśla, sprawia, że są widoczne. Szczoteczka jest także na plus - ze standardowym włosiem - takim jakim lubię, nie jest trudno uzyskać nią ładny efekt. Więc tutaj znów + za to, że można szybko i z łatwością uzyskać dobry efekt na rzęsach.
    Oczywiście ogromnym plusem jest to, że nie był testowany na zwierzętach Niewątpliwą zaletą jest też cena (ok. 9 zł) oraz dostępność - w każdym rossmannie. (pomimo tego, iż jest to dosyć popularny tusz nie trudno go zdobyć)

Niestety tusz ma także 2 dość znaczące wady: obsypuje się i to dość mocno (wiem, że to nie jest tusz wodoodporny, ale to, co zrobił mi pod i nad oczami podczas krótkiego "spacerku" od przystanku do domu, podczas pruszeniu śniego było straszne), jeśli zdecydujemy się na ten tusz musimy mieć na uwadze to, że czarne kropeczki na policzkach i nosie będą nam często towarzyszyć. Drugą wadą jest to, że tusz szybko wysycha i nie jest już zdolny do użytku - to niestety często zdarza się przy tanich tuszach. Podsumowując, jeśli ktoś szuka dobrego tuszu i nie chce lub nie może wydać wyższej sumy i nie przeszkadzają mu drobne czarne kropki na twarzy to serdecznie polecam ten tusz. A, i uważam, że tusz byłby lepszą opcją na wiosnę/ lato niż na jesień/zimę, bo jak wyżej wspomniałam nie radzi sobie za dobrze podczas deszczu i śniegu.

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Wśród tylu tuszy marki Wibo wybór padł na osławiony Extreme Lashes i niestety zawiodłam się.

+ hmmm lepszy taki tusz niż niepomalowane rzęsy? Jest tani, czarny - za to daję jedną gwiazdkę...

- nieporęczna, zbyt obfita szczoteczka, uniemożliwiająca malowanie rzęs od nasady
    - tuszu nabiera się na szczoteczkę za dużo i jest on bardzo gęsty, musiałam usuwać nadmiar tuszu przed malowaniem, aby nie nanieść na rzęsy grudek
    - nie rozdziela rzęs, natomiast solidnie je skleja, faktycznie oblepia tuszem
    - efekt owadzich nóżek
    - szybko zaczął się osypywać

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Miałam go kiedyś i postanowiłam kupić ponownie. Tym razem nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia jak kiedyś ale mimo wszystko nie najgorszy produkt, za niewielką cenę.
    Troszkę skleja rzęsy, zdarza się, że pod koniec dnia się osypuje, opakowanie się brudzi.
    Mimo to, lubię go i używam codziennie, wciąż jest go sporo, nie wysycha, nałożony z umiarem wygląda bardzo ładnie. Długo utrzymuje podkręcenie rzęs zalotką.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: całe kilka lat temu, teraz jestem w trakcie następnego

Chcesz pochwalić Cia Steczkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam z trzech powodów. Po pierwsze zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie na wizażu, po drugie szczoteczka wydawała się podobna do wychwalanego pod niebiosa tuszu YSL Volume Effet Faux Cils Mascara, a po trzecie - ta cena! No i okazało się, że jedynym plusem maskary jest jej niska cena.

Nie przepadam za tradycyjnymi szczoteczkami, wolę silikonowe, ale tym razem postanowiłam (znów) zaryzykować. Nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam, bo Bogiem a prawdą, nie spodziewam się cudów po tych szczoteczkach. Liczyłam na fantastyczny efekt, a dostałam ledwie przeciętny, co jednak mnie nie zaskoczyło.

Krótko mówiąc:
    skleja rzęsy
    nie utrzymuje podkręcenia
    tworzy ozdoby w stylu owadzim
    zostawia grudki na rzęsach, choć nie ma suchej konsystencji
    pogrubienie? ha.ha.
    brudzi opakowanie (okropnie różowe, tak swoją drogą)

Dla mnie to porażka. Nie daje niczego, czego oczekuję od tuszu. Dobrze, że wydałam na niego tylko 10 zł, więc jestem w stanie przeboleć jego zakup.
    Nie kupię go już więcej i nikomu nie polecę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić Seirina za czytelną i pomocną recenzję?