Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: schafferka

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Cena: 9zł
/s/

• Super tusz
  • Tusz za te pieniądze do po prostu rewelacja. Nigdy nie myślałam, ze tak tani tusz może być tak dobry. Zdecydowałam się go kupić pod wpływem recenzji na wizażu i się nie zawiodłam. Moje plusy:
    * pogrubia,
    * nie skleja rzęs, są ładnie rozdzielone,
    * nie kruszy się ani trochę,
    * jest bardzo tani!!!,
    * wydajny- kupiłam go 3-4 miesiące temu i nadal świetnie maluje,
    *jest trwały - to chyba zasługa opakowanie, które można szczelnie zamknąć.
    Ogólnie jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic z tego
  • Tusz nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, kupiłam go na przetestowanie. Za taką cenę nie spodziewałam się niczego lepszego.

+cena;
    +wydajność;
    +ładnie dodaje objętości rzęsom u ich nasady;

-nie wydłuża- a nawet daje wrażenie krótszych rzęs; przeważnie malowałam nim rzęsy jako pierwszą warstwę, później nakładałam tusz, który poprawiał długość tych rzęs, więc nie było tragedii;
    -szybko zmienia konsystencję- na początku był fenomenalny, bardzo ładnie rozczesywał wszystkie rzęsy, później zaczął gęstnieć i tworzyły się gródki, także był już do niczego;
    -na szczoteczkę nabiera się za duża ilość produktu;
    -miałam bardzo duże problemy z usunięciem go z moich rzęs- zastygał na amen;
    -kruszy się- samoistnie się wykrusza, pod okiem pojawia się pełno obsypanego produktu;
    -strasznie brudzi, odbijał mi się wszędzie gdzie tylko mógł;

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry tusz za niewielkie pieniądze
  • Moje rzęsy oczekują od tuszu przeważnie pogrubienia, lekkiego podkręcenia oraz trwałości.
    Tusz ma dość gęstą konsystencję, dobrze rozprowadza się na rzęsach, lekko je podkręca i bardzo fajnie pogrubia. Po jakiś 2 miesiącach zaczyna trochę bardziej gęstnieć, wtedy minimalnie odbija się przy górnej linii rzęs, jednak trwałość jest nadal bardzo dobra. Ogólnie tusz przyzwoity, za tą cenę, można powiedzieć, że nawet bardzo dobry, jednak ja chyba zostanę przy swoich dwóch ulubieńcach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mietowa_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry

• \nPlusami tego produktu są:
    \n+ pogrubia, wydłuża, rozdziela i podkręca rzęsy
    \n+ nie klei rzęs
    \n+ na szczoteczce nie zostaje nadmiar tuszu
    \n+ głęboka czerń
    \n+ ładne opakowanie
    \n+ wygodna szczoteczka, łatwo nią pomalowac rzęsy
    \n+ niska cena
    \n+ dostępność
    \n+ łatwo sie zmywa
    \n+ nie osypuje przez caly dzień
    \n+ nie wysycha w opakowaniu
    \n+ tusz jest wydajny
    \n
    \nMogę śmiało porównać ten tusz do maskary Max Factor.Miałam okazję wypróbować już wiele tuszy do rzęs ze średniej i niskiej półki. Ostatnio będąc już w posiadaniu tego tuszu kupiłam mascarę Max Factor 2000 Calorie. I co ? Obie mascary dają identyczny efekt, z tym że wibo jest 3 razy tańsza.
    \n

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TANIE NIEKONIECZNIE ZNACZY ZŁE
  • Skuszona opiniami wizażanek postanowiłam skusić się na ten tusz. Powiem tak, nie nastawiałam się na niewiarygodne efekty po tuszu za 10zł. jednak muszę stwierdzić, że nie zawiodłam się:
    - delikatnie pogrubia i wydłuża,
    - mascara się nie kruszy,
    - nie osypuje się,
    - łatwo się zmywa.

Powiem tak, nie zauważyłam ani jakiegoś wielkiego pogrubienia, wydłużenia czy podkręcenia – ot zwykła mascara. Na pewno nie raz się jeszcze na nią skusze ze względu na cenę. Co najbardziej lubię w tym tuszu to zwykła, niesilikonowa szczoteczka.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i niedrogi tusz
  • Jest naprawdę dobry, myślę, że warto go wypróbować.
    U mnie się sprawdził. Idealnie pogrubia rzęsy, wydłuża je i nie skleja ich. Wyglądają naprawdę ładnie już po jednej warstwie, zdecydowanie na chwilę obecną jest moim ulubionym tuszem, kupuję go regularnie.
    Wysycha po około 2 miesiącach i nadaje się już wtedy do wyrzucenia, ale nie uważam tego za wielki minus, ponieważ tusz jest niedrogi.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: cztery lub pięć

Chcesz pochwalić NataliaSt za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • nie zachwycil mnie, pogrubia srednio, dobrze wydluza jak wiekszopsc tuszy nakladanych na moje dlugie z natury i podkrecone rzesy. Czern bez zastrzerzen, jak jest nowy troche skleja, mysle ze jest wart swojej ceny 10zl w rossmanie

Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • Kupiłam go na przetestowanie i mam mieszane uczucia.

+ Opakowanie jest ładne, kolor jest ok.
    + Szczoteczka z wieloma włoskami sprawdziła się na moich rzęsach, kilka warstw wystarczy, żeby rzęsy były pogrubione, wydłużone i ładnie rozdzielone.
    + Nie skleja rzęs.
    + Jest tani.

- Bardzo długo schnie, musze go nałożyć dłuzszą chwilę przed wyjściem i ciągle sprawdzać, czy już wysechł, żeby się nie rozmazał.
    - Bardzo szybko się osypuje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Troszeczkę trzeba się napracować, żeby po nałożeniu kilku warstw uzyskać widoczny efekt. Ostatecznie rzęsy są wydłużone, pogrubione minimalnie, ale przynajmniej nie są posklejane. Trochę obciąża rzęsy, po paru minutach opadają. Dość łatwo się rozmazuje. Dobry na co dzień, a nie na większe okazje.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. pół roku

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadł mi do gustu
  • Tusz kupiłam na wielkich promocjach, kiedy człowiek zaczyna dziczeć i kupuje wszystko co wpadnie mu w ręce. Oczywiście zanim wybrałam się na \'polowania\' zrobiłam pokaźną listę, a tusz Wibo znalazł się i na niej. Przekonały mnie bardzo pozytywne recenzje na wizażu i opiewy na blogach. Zawiodłam się.

Tusz dostajemy w różowym, zgrabnym opakowaniu. Szczoteczka jest tradycyjna, dla mnie nie ma znaczenia czy jest to silikon, czy plastik, czy włosie, zależy mi przede wszystkim na efekcie. Jestem pewna, że kupiłam tusz nowy, nieotwierany - ekspedientka wyjęła mi specjalnie zafoiliowany kosmetyk.

Przede wszystkim daje fajny, naturalny efekt. Moich rzęs nie skleja i nie tworzy pajęczych nóżek. Niestety przez swoją konsystencję, która UWAGA! bardzo szybko zasycha tworzy grudki. I klejne niestety - kruszy się i ospypuje. Po 4 godzinach pracy widząc siebie w lustrze, musiałam go natychmiast zmyć. Podejrzewam, że tusz zawiera pełno wody w swoim składzie, sam szybko gęstnieje (nawet dobrze przechowywany) i tworzy niezbyt udany look. Nie podoba mi się to, że producent nie umieszcza składu kosmetyku, jeśli ktoś ma wrażiwe oczy powinien mieć do tego dostęp.

Z plusów - wydłużenie, delikatnie podkreślenie i pogrubienie oraz podkręcnie. Efekt jest naprawdę fajny, ale przy obcenych warunkach (upały) jest kompletnym niewypałem. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam - kosmetyk nagle znika. To znaczy po nałożeniu, po kilku godzinach nie widzę, bym miała umalowane rzęsy.

Nie mam problemu ze zmyciem produktu, zmywa się błyskawicznie. Nie robi mozaiki przy zmyciu, akurat tutaj jestem z niego zadowolona, bo nie muszę trzeć okolic oczu. Mnie nie podrażnił.

Cena jest bardz atrakcyjna, ja dorwłam go na promocji za około 5 złotych. Jest dość wydajny, ale szbko wysycha i nadaje się do wyrzucenia. Jest ogólnodostępny.

Reasumując,
    Z zalet:
    -głęboki odcień czerni
    -naturalny efekt
    -delikatnie wydłuża, pogrubia i podkręca
    -wygodna szczoteczka
    -nie skleja rzęs
    -atrakcyjna cena
    Z wad:
    -tworzy grudki
    -szybko zasycha
    -osypuje się
    -jest bardzo nietrwały

Po niezbyt udanych polowaniach, następnym razem skuszę się na tusz porządniejszej firmy. Tego produktu nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij