Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: schafferka

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Cena: 9zł
/s/

• kiepski
  • Wśród tylu tuszy marki Wibo wybór padł na osławiony Extreme Lashes i niestety zawiodłam się.

+ hmmm lepszy taki tusz niż niepomalowane rzęsy? Jest tani, czarny - za to daję jedną gwiazdkę...

- nieporęczna, zbyt obfita szczoteczka, uniemożliwiająca malowanie rzęs od nasady
    - tuszu nabiera się na szczoteczkę za dużo i jest on bardzo gęsty, musiałam usuwać nadmiar tuszu przed malowaniem, aby nie nanieść na rzęsy grudek
    - nie rozdziela rzęs, natomiast solidnie je skleja, faktycznie oblepia tuszem
    - efekt owadzich nóżek
    - szybko zaczął się osypywać

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Domi Nica za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Miałam go kiedyś i postanowiłam kupić ponownie. Tym razem nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia jak kiedyś ale mimo wszystko nie najgorszy produkt, za niewielką cenę.
    Troszkę skleja rzęsy, zdarza się, że pod koniec dnia się osypuje, opakowanie się brudzi.
    Mimo to, lubię go i używam codziennie, wciąż jest go sporo, nie wysycha, nałożony z umiarem wygląda bardzo ładnie. Długo utrzymuje podkręcenie rzęs zalotką.

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: całe kilka lat temu, teraz jestem w trakcie następnego

Chcesz pochwalić Cia Steczkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam z trzech powodów. Po pierwsze zachęciły mnie bardzo pozytywne opinie na wizażu, po drugie szczoteczka wydawała się podobna do wychwalanego pod niebiosa tuszu YSL Volume Effet Faux Cils Mascara, a po trzecie - ta cena! No i okazało się, że jedynym plusem maskary jest jej niska cena.

Nie przepadam za tradycyjnymi szczoteczkami, wolę silikonowe, ale tym razem postanowiłam (znów) zaryzykować. Nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam, bo Bogiem a prawdą, nie spodziewam się cudów po tych szczoteczkach. Liczyłam na fantastyczny efekt, a dostałam ledwie przeciętny, co jednak mnie nie zaskoczyło.

Krótko mówiąc:
    skleja rzęsy
    nie utrzymuje podkręcenia
    tworzy ozdoby w stylu owadzim
    zostawia grudki na rzęsach, choć nie ma suchej konsystencji
    pogrubienie? ha.ha.
    brudzi opakowanie (okropnie różowe, tak swoją drogą)

Dla mnie to porażka. Nie daje niczego, czego oczekuję od tuszu. Dobrze, że wydałam na niego tylko 10 zł, więc jestem w stanie przeboleć jego zakup.
    Nie kupię go już więcej i nikomu nie polecę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Chcesz pochwalić Seirina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • GENIIALNY tusz do rzęs za niewielkie pieniądze. Próbowałam wiele markowych, znanych drogich tuszy i jeszcze żaden nie był lepszy od tego.

PLUSY:
    - cena
    -wydajny
    - ładnie maluje, rozdziela, pogrubia rzęsy
    - nie kruszy się
    - łatwo się zmywa

MINUSY:
    - dość łatwo się rozmazuje ( w żadnym stopniu nie wpływa to na moją ocenę)

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Chcesz pochwalić xzetx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz, za śmiesze pieniądze.
  • Świetny tusz, za śmiesze pieniądze. Jest o wiele lepszy niż sporo droższych tuszy znanych marek, które jak zwykle rozczarowują. Tusz pogrubia, wydłuża, jest intensywnie czarny, ma świetną szczoteczkę, nie osypuje się, nie podrażnia oczu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Co prawda lubię testować różne tusze, ale do tego śmiało jeszcze wrócę. Aktualnie używam sławnego, żółtego tuszu z lovely, z którego również jestem zadowolona. Polecam, warto zakupić!

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Aktualnie jeden z moich dwóch ulubionych tuszy. Jest tani, wydajny, świetnie się nakłada. Szczoteczka jest bardzo wygodna. Czasami może trochę skleić rzęsy, jeśli nałoży się za dużo, ale bardzo łatwo można je rozczesać. Widocznie pogrubia i przyczernia rzęsy. Lekko wydłuża. Zdarzało mi się nałożyć więcej niż jedną warstwę i rzęsy nie były ani osłabione, ani przesadnie obciążone. Godny polecenia

PLUSY:

+ Pogrubia, wydłuża
    + Wygodna szczoteczka
    + Świetnie wygląda na rzęsach
    + Łatwo go rozczesać, nawet jeśli parę rzęs się sklei
    + Dość wydajny
    + Tani
    + Łatwo dostępny

MINUSY:

- Czasami lekko się osypuje

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy
  • Kupiłam pod wpływem opinii na wizażu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bytheway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny efekt
  • Świetny tusz z dolnej półki, w baaardzo niskiej cenie, a jednocześnie dorównujący tym droższym.

+ pogrubia i wydłuża, na moich rzęsach wręcz teatralnie
    + ładnie podkręca
    + efekt porównywalny do 2000 Calorie Max Factora
    + nie osypuje się
    + dobrze się zmywa
    + jest tani jak barszcz
    + bardzo przyjemna w obsłudze szczoteczka
    + dwie warstwy wystarczają, żeby rzęsy ładnie wyglądały (a niekiedy wystarcza nawet jedna!)
    +/- tandetne opakowanie, ale ma ładny kolor
    - najlepszy jest zaraz po otwarciu, po miesiącu (!) staje się bardzo suchy i ciężej się nim obsłużyć

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy, jestem w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić cocolime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super tusz
  • Tusz za te pieniądze do po prostu rewelacja. Nigdy nie myślałam, ze tak tani tusz może być tak dobry. Zdecydowałam się go kupić pod wpływem recenzji na wizażu i się nie zawiodłam. Moje plusy:
    * pogrubia,
    * nie skleja rzęs, są ładnie rozdzielone,
    * nie kruszy się ani trochę,
    * jest bardzo tani!!!,
    * wydajny- kupiłam go 3-4 miesiące temu i nadal świetnie maluje,
    *jest trwały - to chyba zasługa opakowanie, które można szczelnie zamknąć.
    Ogólnie jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic z tego
  • Tusz nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, kupiłam go na przetestowanie. Za taką cenę nie spodziewałam się niczego lepszego.

+cena;
    +wydajność;
    +ładnie dodaje objętości rzęsom u ich nasady;

-nie wydłuża- a nawet daje wrażenie krótszych rzęs; przeważnie malowałam nim rzęsy jako pierwszą warstwę, później nakładałam tusz, który poprawiał długość tych rzęs, więc nie było tragedii;
    -szybko zmienia konsystencję- na początku był fenomenalny, bardzo ładnie rozczesywał wszystkie rzęsy, później zaczął gęstnieć i tworzyły się gródki, także był już do niczego;
    -na szczoteczkę nabiera się za duża ilość produktu;
    -miałam bardzo duże problemy z usunięciem go z moich rzęs- zastygał na amen;
    -kruszy się- samoistnie się wykrusza, pod okiem pojawia się pełno obsypanego produktu;
    -strasznie brudzi, odbijał mi się wszędzie gdzie tylko mógł;

Ilość zużytych opakowań: pierwsze- w trakcie zużycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij