Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: schafferka

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Cena: 9zł
/s/

• Nigdy więcej
  • Tusz kupiłam oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami na blogach i wizażu. Próbowałam używać go wielokrotnie. Niestety zawsze kończyło się tym samym - zmyciem makijażu i nałożeniem innej maskary.

Co mi przeszkadza:
    - nabiera ogromną ilość tuszu na szczoteczkę
    - bardzo skleja rzęsy
    - robi tzw. pajęcze nóżki
    - obciąża i prostuje mi rzęs
    - o wydłużeniu i pogrubieniu nie ma mowy

Reasumując: wszystko na minus.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić fallen_apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia zadanie.
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami i nie żałuję. To naprawdę niesamowite, że za tak niską cenę można dostać przyzwoity i spełniający swoje zadanie kosmetyk, który nie podrażnia oczu.

Mam naturalnie czarne i długie rzęsy, w zasadzie chodzi mi jedynie o ich podkreślenie. Ten tusz radzi sobie z tym doskonale.

Nie osypuje się, nie opada. Jest trwały, czarny i naprawdę podkręca i pogrubia moje rzęsy.

Chyba nie raz do niego wrócę

Używam tego produktu od: roku.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jeśli chodzi o moje wymagania wobec tuszy - jest OK.
    Lubie grube, wyraźne i długie rzęsy, a on przy ok 4-5 warstwach dawał sobie radę.
    Fajny za niską cenę, tylko szczoteczka trochę licha.

PS. Nie kupię ponownie bo mam już swój KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół.

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety...
  • Tusz kupiłam zachęcona opinią koleżanki kosmetyczki, która twierdziła, że produkt ten dorównuje mascarom z wyższych półek. Niestety, totalnie się zawiodłam. Na moich rzęsach tusz sprawuje się tragicznie - skleja, obciąża, w ogóle nie wydłuża, a co najgorsze - pod jego wpływem rzęsy prostują się. Wiem, że wiele osób jest zadowolonych z tego produktu, ja niestety bardzo się zawiodłam. Być może jest to wina szczoteczki? Sama nie wiem...
    Plus za cenę i dostępność.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić moninika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój skarb od lat
  • Jeden z najlepszych, które posiadałam. Używam go już bardzo bardzo długo i mimo, że czasem ulegam pokusie i próbuje innych, zawsze chętnie do niego wracam

Jeżeli chodzi o plusy :
    + cena - taka jakość za taką cenę to prawie cud! :P
    + tusz świetnie pogrubia i wydłuża rzęsy a przy tym nawet stosując 3 warstwy nie skleja ich,
    + sprawia, że rzęsy stają się czarne i jest to głęboka czerń a nie taka wyblakła,
    + nie kruszy się, nie rozmazuje sam od siebie tak jak już niestety zdarzało się gdy pomalowałam innym,
    + ogólnodostępny - zawsze kupuje go w Rossmanie i powiem szczerze, że jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby nie było go na półce,
    + łatwo się go zmywa, nie trzeba trzeć, nie podrażnia oczu,
    + rzęsy się przez niego nie łamią, nie wypadają jakoś nadmiernie.

Aż trudno uwierzyć, że można wymienić tyle zalet jeżeli chodzi o produkt w takiej cenie.
    Uważam, że warto spróbować bo wiele tuszy z górnych półek są jakością dużo gorszę i nie dorastają temu produktowi do pięt :P

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Chcesz pochwalić chocolate_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak!
  • Używam tego tuszu na przemian z innymi, ale i tak zawsze do niego wrócę, nie ma porównania do tuszy dwa/trzy razy droższych np. z AVONu, tusz jest tani, nie skleja rzęs, super je pogrubia i wydłuża, do tego przystępna cena, jednak nadal szukam tuszu który wydłuży rzęsy jeszcze bardziej

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Chcesz pochwalić KB_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • jedyny tusz, który na prawde mnie zadowala.
    Używalam róznych i zawsze coś było nie tak. To za słaby kolor, to żadnego efektu, to skleja rzęsy albo je osłabia i wypadają, to sie kruszy... ciężko mi było trafić na ten odpowiedni. W końcu się udało.

-tani,
    - nie skleja,
    - nie kruszy sie,
    - rzęsy po nim nie wypadają,
    - kolor w sam raz
    - pogrubia,
    - wydłuża
    - nadaje objętość
    - szczoteczka wygodna
    - łatwo dostępny

Przy takiej ilości plusów trudno nie być zadowolonym

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić dorliss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytyw
  • - wydajny
    - wydłuża rzęsy
    - przystępna cena
    - ładny design
    - wystarcza na długo
    - nie wysycha zbyt szybko
    - daje ładny, czarny kolor

Baardzo ale to bardzo przydatny i konkretny produkt! Niezmiennie od kilku ładnych miesięcy go używam i nie zamierzam zmienić. Gorąco wszystkim polecam !!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam około 3 opakowań

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić extraordinarymakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie zaskoczenie
  • Musze przyznać, że gdyby nie pozytywne opinie na wizażu to nigdy bym go nie kupila. Zawsze wydawało mi się, że za taką cene nie można kupić fajnego tuszu. Natomiast ten oceniam jak najbardziej na plus. Dodam, że wiele od tuszu oczekuję bo mam mizerne rzęsy, a lubię efekt spektakularny. Co prawda nie nazwałabym efektu spektakularnym właśnie ale jest naprawde nieźle. Pogrubienie jest. Wydłużenie jest. Głęboka czerń też jest. Co prawda muszę się namachać żeby rzęsy były duże ale do tego akurat jestem przyzwyczajona bo nie spotkałam jeszcze tuszu, ktory robi mi rzęsy za jednym pociągnięciem. Więc zawsze nakładam dwie, trzy warstwy i tu kolejny pozytyw bo mimo kilku warstw nie skleja.
    Zwykła szczoteczka bez cudów i udziwnień, mała i niepozorna - oglądając ją w Rossmannie pomyślałam, że pewnie będzie do bani, ale też mnie zaskoczyła.Spełnia swoje zadanie. Prawie nie brudze powiek przy malowaniu, co zdarza mi się nagminnie przy niektórych maskarach innych firm. Do tego dość dobrze się trzyma. Mocno pomalowane rzęsy wytrzymują cały dzień. Praktycznie nie widzę wad, no może poza tym, że pod wpływem wody lub łez po prostu cały płynie, ale to normalne jeżeli chodzi o tusze nie wodoodporne.

Podsumowanie: fajny tusz za śmieszne pieniądze. Nie jest to jakiś mój super hit ale na pewno jeszcze go kiedyś kupię bo robi z moimi rzęsami więcej niż niektóre droższe maskary, co do których miałam duże oczekiwania. Zamiast więc wydać ponad 30zl np na Colossal Maybelline, kupię Wibo za 10zl bo na moich rzęsach nie widzę między nimi różnicy. Mi odpowiada, aczkolwiek nie odpuszczam i dalej poszukuje mojego Number One.

Oceniam na mocne 4.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem, czy kupiłabym ponownie.
  • z natury mam bardzo długie rzęsy, każdy tusz coś z nimi robi i wyglądają dobrze
    Tego tuszu używałam zaraz po pierwszym i dobrze je pogrubiał. Nałożony bezpośrednio na rzęsy za bardzo je sklejał

Chcesz pochwalić blackblueberry0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi swoje, ale bez szału
  • Skusiłam się na niego z okazji (nie zawsze łatwej) przygody z kosmetykami nie testowanymi na zwierzętach, kiedy sprawdzony 2000 Calories Max Factora musiał pójść w odstawkę.

Co on właściwie robi?
    +to co wszystkie - przyciemnia
    +jak już otrzeć sczoteczkę z nadmiaru tuszu - rozdziela
    +tani, 8 zł

-kruszy się i zostaje w zmarszczkach
    -przy malowaniu dolnych rzęs, robi mi smutną pandę pod oczami (to akurat robią wszystkie, ale w skrytości ducha liczę na tego jedynego)
    -nie wydaje mi się, żeby było możliwe nałożenie drugiej warstwy
    - opakowanie szybko się brudzi po usuwaniu nadmiaru kosmetyku ze szczoteczki, wygląda to nieestetycznie

Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić euleth za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Jeden z gorszych jaki miałam
  • Zacznę od tego że kupiłam ten tusz w akcji rossmana -40% na kolorówkę.Zapłaciłam za niego 5 zł z groszami.Używałam wcześniej innych tuszy wibo i jakoś nie mam do nich szczęścia.Ten tusz utwierdza mnie w przekonaniu że nie kupię innego tuszu tej marki,choćby był w promocji.Lepiej dołożyć 5 zł więcej i kupić porządniejszy.Tusz jak dla mnie nie ma żadnych zalet.Co z tego że tani ja nie chciałabym go za darmo.Dlaczego?

-Przy pierwszym użyciu na szczoteczce było bardzo dużo tuszu przez co maskarycznie skleił rzęsy,następnym razem też nie było lepiej choć obcierałam szczoteczkę z nadmiaru tuszu on robił to samo,tworzyły się owadzie nóżki.Nie wyglądało to dobrze.
    -brak pogrubienia,nie mówiąc o wydłużeniu czy podkręceniu
    -obsypuje się a gdy obsypany tusz dostanie się do oka,oko łzawi
    -szybko wysycha
    -tandetne opakowanie

Nie rozumiem tylu zachwytów nad tym tuszem.Nie zasługuje na miano KWC.Nie polecam

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój KWC - zawsze do niego wracam
  • Tusz bez wad jak dla mnie

+cena
    +szczoteczka klasyczna
    +POGRUBIA (optycznie jest naprawdę gęsto od rzęs)
    +nie skleja
    +mocna czerń
    +można dokładać kolejne warstwy (tak ok 3 bo później może zacząć się kruszyć)
    +utrzymuje się cały dzień i noc

- chcesz się popłakać albo wyjść w ulewę? nie polecamUżywam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić kopnienta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo dobry tusz, który nie dość ze jest tani to spełnia swoje zadania:
    -pogrubia
    -nie skleja rzęs
    -nie kruszy się
    -nie spływa
    Nie mam żadnych zastrzeżeń

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Anencia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Ten tusz nie ma żadnych wad. Robi wszystko, co tusz robić powinien, a do tego jest bardzo tani.

+ pogrubia
    + wydłuża
    + nie skleja
    + nie osypuje się
    + wygodna szczoteczka

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • To tusz którym z przyjemnością maluję swoje rzęsy!!! jest lepszy nawet od mojego do nie dawna typua był nim Colosal maskara ((żołta) Plusy :
    - idealna szczoteczka, dosięga rzęs nawet tych najkrótszych!
    - pogrubia
    - ładna czerń
    - po nałożeniu rzęsy sprawiają wrażenie mega pogrubionych i wydłużonych
    - cena!! kupilam w promocji za 5 zł z groszami

Minusów póki co nie mam, myślę że na jednym opakowaniu sie nie skończy. Polecam dla dziewczyn które mają krótkie rzęsy, gdyż szczoteczka dosięga w każdy kącik oka

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić askap1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko za mniej niż 10 zl
  • Do zakupu tuszu zachęciły mnie często spotykane opinie na KWC oraz siostra,która sobie go wychwalała, postanowiłam wypróbować i jestem mega pozytywnie zaskoczona Nie myślałam,ze tusz z niższej polki może porównać się z tym droższym, ba,nawet jest o niebo lepszy od reklamowanych tuszy. W sumie posiada same plusy:

-klasyczna szczoteczka pięknie rozdziela i co najważniejsze pogrubia rzęsy,bo na pogrubieniu własnie najbardziej mi zależy
    -bardzo wyrazista czerń
    -podkręca
    -nie tworzy grudek,nie skleja
    -jest wydajny-nie usycha w 2 tygodnie, mam go 2 miesiące i dalej jest jak nowy
    -cena- w promocji 8zł,a nawet taniej
    -nie odbija się na powiece,można dokładać więcej warstw a rzęsy tylko pięknieją

Jest rewelacyjny. Nie ma sensu wydawać np.50 zł na tusz, skoro można mieć ten sam a nawet lepszy efekt za niecałe 10

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od biedy może być
  • Tusz nie okazał się dla mnie niestety hitem

+cena
    +dostępność
    +czarny mocny kolor
    +nawet pogrubia
    +dość fajna szczoteczka

-nie można za dużo nakładać, gdyż może sklejać
    -zostawia "owadzie nóżki"
    -słaba trwałość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić logika13 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Efekt zadowalający!
  • Extreme lashes to na prawdę dobry tusz za dobrą cenę. Obawiałam się, że będzie najpierw sklejał rzęsy, a później się obsypywał czy kruszył, ale ku mojemu zadowoleniu- żadna z obaw nie miała miejsca w rzeczywistości.
    Tusz:
    + ma odpowiednią konsystencję (ani za rzadki, ani za gęsty),
    + ma niewielką szczoteczkę (idealna do moich dolnych, dość krótkich, rzęs),
    + nie podrażnia dość wrażliwych oczu,
    + ładnie podkreśla rzęsy, zarówno je pogrubia jak i wydłuża (już jedna warstwa wystarcza dla uzyskania ładnego efektu),
    + po zaaplikowaniu go na podkręcone zalotką rzęsy- nie obciąża ich i nie niszczy efektu podkręcenia,
    + jest łatwo dostępny i niedrogi.
    Na pewno kupię go ponownie.Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój prywatny hit
  • Doskonały za jedyne 10zł. Idealna konsystencja, nie za wodnisty, nie za gęsty. Ładnie rozdziela, wydłuża. Trzeba uważać przy nakładaniu, żeby nie skleił rzęs. Naprawde za taką cene warto go kupić. Robi z rzęsami więcej niż dużo droższe tusze.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

Chcesz pochwalić samotari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie WOW; )
  • Ten tusz kupiłam przypadkiem w rossmanie, nie wiedząc że stanie się jednym z moich ulubionych tuszy
    Po pierwsze- świetnie pogrubia rzęsy, wygłuża je i sprawia że uwodzi się wzrokiem.
    Jest Boski, co tu duzo pisać, cena tego roduktu wynosi ok.9 zł w drogerii rossman, tak więc spróbujcie tego cudeńka, bo WARTO : )

Chcesz pochwalić ewelina_18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani nie znaczy gorszy!
  • Mój ulubiony tusz Wypróbowalam już dużo tuszów droższych i niektóre naprawde chowają się przy tym nie pozornym Zwyczajna szczoteczka bez żadnych udziwnień ( za co duży plus) , pogrubia i wydłuża rzęsy. Kupuje go od niepamiętnych czasów i zostane z nim jeszcze na długo.
    +tani
    +łatwy w aplikacji
    +pogrubia
    +wydłuża
    +głęboka czerń
    +starcza na długi czas
    +nie kruszy się

-szybko wysycha;/Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić anecha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam go jeśli lubicie dobrze rozczesane rzęsy
  • Plusy:
    + dobrze rozczesuje
    + tani
    + ładne opakowanie
    + nie pozostawia grudek
    + ma intensywny czarny kolor
    + nie kruszy się
    Minus:
    - tylko troszeczkę pogrubia

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Kokosanka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządeczku
  • Świetnej jakości tusz z dolnej półki. Mimo, że i tak jest tani (ok. 10 zł) to czasem bywa na promocjach.

Plusy:
    -rzęsy są uniesione i podkręcone
    -idealna czerń
    -pogrubia
    -wizualne zwiększenie objętości/liczby rzęs
    -nie osypuje się

Minusy:
    -rozmazuje się

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić lidia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Polecam jak najbardziej. Używam go cały czas, jak dla mnie jest najlepszy. Świetnie wydłuża i rozczesuje, nie robi grudek, nie sypie się. Wcale tak szybko nie wysycha. Może po prostu ktoś go źle użytkuje i zamiast raz włożyć szczoteczkę i nabrać tuszu to ktoś macha wte i wewte, to się proszę nie dziwić, że tusze wysychają Tuszy miałam bardzo dużo od rimmela, astora po loreal kończąc. Albo jeden mega wydłużał ale robił grudki, albo drugi pogrubiał i się sypał. I to za cenę minimum 30zł. A tu za 9zł mam tusz ideał Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: miliony

Chcesz pochwalić wlochata za czytelną i pomocną recenzję?