L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
łagodzące, regenerujące
zapachowa
w słoiku
bogate

Raz świetna, raz tragedia.

Raz maseczka przynosi świetny efekt, włosy są po niej gładkie, nie puszą się, są śliskie i łatwo się układają. Jednak czasami, szczególnie, kiedy to któreś nałożenie tej samej maseczki z rzędu, potrafi wyrządzić szkody - włosy się strasznie puszą, nie układają, są suche i sztywne.. Nie wiem, czy to zależy od pogody, od szamponu, którego się używa przed. Na pewno nakładanie jej raz na jakiś czas przyniesie dobre efekty. Mimo wad skończyłam całe opakowanie 500 ml. Nie wiem jednak, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 - 500 ml

Fajna

Jest to fajna maska do wlosow ale dla mnie to maska tzw "bankietowa". MOge ja nalozyc przed wyjsciem i wlosy sa super, miekkie, elastyczne i lsniac, latwo poddaja sie tez stylizacji. Natomiasy kiedy uzywam jej czesto moje wlosy po 2-3 razach staja sie ociezale i zaczynaja sie sklejac co jest efektem zbyt gestej i obciazajacej formuly. Uwazam ze raz na jakis czas to produkt fenomenalny ale przyjnajmniej dla mnie - nie na codzien.

pierwsza maska która mi pomogła na rozjaśnione włosy

jestem już przy denku całego opakowania. na początku nie dawałam mu wielkich szans ale im dłużej stosuje tym lepsze sa z tego efekty. dla mnie to jedno z najlepszych odkryć jeżeli chodzi o regenerację włosów po zabiegach chemicznych. włosy są po niej gładkie, odżywione, wyglądają na bardziej lśniące i wzmocnione. ładnie się też układają i są lśniące. zawsze wybierałam kallosy bo są tańsze a tutaj zdecydowałam się na biovax i nie żałuję. jestem zakochana w tym produkcie.

Ciekawa

Maska ma bardzo ładny zapach który od otwarcia pojemniczka jest bardzo wyraźny. Generalnie maska bardzo fajnie się rozprowadza oraz fajnie nawilża i pielęgnuje włosy. W moim przypadku nakładam ją raz w tygodniu i to na godzinę przed umyciem włosów ponieważ jeśli zastosują ją częściej włosy zaczynają mi się przetłuszczać.

Bardzo solidna emolientowo-humektantowa maska

Na zakup zdecydowałam się dlatego, że jest to jedna z najwyżej ocenianych masek tej firmy na wizażu, a chciałam zapoznać się z produktami tego producenta. Co prawda, moje włosy są zdrowe, tak że trudno mi ocenić, jak kosmetyk wywiązuje się z obietnicy odbudowy, ale sprawdziłam na sobie inne jego funkcje.
Przede wszystkim włosy po użyciu są wyraźnie nawilżone i czuć to w dotyku. Są sypkie, lśniące i łatwo się rozczesują. Posiadaczki włosów niskoporowatych muszą jednak uważać, by dobrze spłukać pozostałości maski z włosów, bo może je obciążyć. Pojemność jest całkiem duża, a kosmetyk wydajny, więc zakup jest opłacalny. Dla mnie to bardzo dobra basicowa emolientówka, do której będę wracać, choć oczywiście cudów z moimi włosami nie czyni.

Naprawdę potrafi dogłębnie zregenerować zniszczone pasma!!!

Ta maska jest rewelacyjna !!! Spowodowała u mnie bardzo duze zaskoczenie ,ale na szczęście w pozytywnym sensie ;)
Już po pierwszym użyciu zauważyłam dużą różnicę w wygladzie moich włosków, natomiast po miesiącu regularnego stosowania zobaczyłam diametralna różnicę w kondycji moich oslabionych pasm.
Zestawienie oleju migdałowego, cynamonu oraz miodu okazało się zbawienne dla mojej wymagającej czuprynki.
Maskę ta stosuje też często jako odżywkę do włosów nakładając tylko na 3 - 5 minut , I po takim czasie włoski są ujarzmione , zmiekczone oraz dobrze się rozczsuja.Natomiast użyta jako maska na 15 - 30 minut, działa, jakby to ująć ' piorunująco' dobrze.
Poprostu nie mozna oka nacieszczyc tym ,ze wloski sa znowu 'mega' blyszczace ,mięciutkie, a koncowki zregenerowane.

Bark efektów

Ta maska nic nie zrobiła na moich włosach ;/. Oczekiwałam trochę więcej. Na pewno jej więcej nie kupię. Mam włosy wysokoporowate, może na innej porowatości się lepiej sprawdzi.

GORĄCO POLECAM

Moje włosy są zniszczone rozjaśnieniem oraz cienkie i suche, odkąd stosuje maskę znaczenie się poprawiły. Są miękkie oraz nawilżone. Maska nie obciąża włosów. Rewelacja.

Miałam kiedyś maskę do włosów z Biovaxu, choć inną wersję i nie sprawdziła się u mnie, więc miałam opory przed stosowaniem kolejnej, ale dostałam w prezencie, więc postanowiłam dać jej szansę, tym bardziej, że mama ją chwaliła. Jest gęsta, o przyjemnym zapachu, dobrze trzyma się włosów, nie spływa z nich. Nie używałam do niej czepka, ale i tak działanie było w porządku. Włosy były uładzone, miękkie, gładkie, łatwo się rozczesywały, nie plątały, pachniały nią nawet na drugi dzień.

Dobra maska

Maski Biovax nigdy mnie nie zawadzą, a ta jest jedną z lepszych. Ma bardzo dobry skład, super nawilża, działa najlepiej, gdy zostawi się ją na włosach trochę dłużej i doda oleju. Bardzo wydajna, ogólnie przyjemna.

póki co moja ulubiona z tej firmy :)

Na moje suche włosy super.
1. Odżywienie => maska naprawdę super odżywia. Im dłuzej trzymana na włosach tym lepiej. Serio.
2. Zapach => mi mega odpowiada. Lekko słodki i utrzymuje się na włosach
3. Skład => miód, cynamo, olejek ze słodkich migdałów to musi działać. Jestem zwolenniczką takich połączeń.
4. Wydajność=> gęsta, konkretna. Super
5. Efekty => włosy są odżywione, miękkie, nawilżone i odżywione.

Dla mnie bomba

Ulubiona :)

Miałam już przyjemność używać trzy maski Biovax - Naturalne Oleje, Do włosów słabych ze skłonnością do wypadania, oraz tę. Jak dotąd- NAJLEPSZA, moje włosy ją kochają i naprawdę ten produkt działa :) Włosy po masce są mięciutkie, gładkie, lśniące, ale nie kosztem świeżości i objętości. Świetnie się układają, rozczesują. A co najważniejsze, ta maska nie działa tylko powierzchownie, tzn. moje włosy tak pięknie nie wygladają tylko po użyciu jej, ale przy regularnym stosowaniu włosy naprawdę zaczynają żyć, widać, że są w lepszej kondycji. Ta maska leczy, a nie tylko działa gdy mam ją na włosach, także super!

maseczka biowax na sucharki

n nie ma co ukrywać, że ja maseczkowa dziewczyna jestem i co mogę to chętnie wypróbuję. zadziało sie i tak w przypadku biowax kóre ostatnimi dniami opóźniłam do cna. włosy przede wszystkim mam suche i wyglądają na takie dość połamane, więc propozycja typowo dla mnie. jestem obecnie po takim już kilkumiesięcznym nakładaniu tej machy i o dziwo jestem pozytywnie zaskoczona, bo włosy sa po umyciu nia o wiele ładniejsze, bardziej wygładzone, nie plączą sie tak, można je dość przyjemnie rozczesać. ogólnie miłe zaskoczenie i pewnie nie raz jeszcze po nią sięgnę, bo za taką cenę zdecydowanie lepiej wybrać ją niż kallosa. przynajmniej według mnie i moich obserwacji maseczkowym typowych emolientów.