KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Powiększ KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Zgłoszony przez Anetulka92

Delikatny puder idealny do wykończenia i korekty makijażu w ciągu dnia. Nadaje skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin. Lekka formuła idealnie łączy się ze skórą, umożliwiając jej swobodne oddychanie.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 20zł / 9g

• Raczej OK
  • Odpowiednik Rimella, tylko lepszy i mniej chemiczny

PLUSY
    -kolory (bardzo jasne, ale nie kompletnie białe, bardzo duży plus ode mnie za to!)
    -opakowanie (wspaniałe, eleganckie, z lusterkiem. Ciut za ciężkie, ale co z tego, skoro ładne i solidne )
    -spełnia swoje zadanie
    -cena (20 zł)

MINUSY
    -dostępność (tylko Internet i Natura)
    -trochę zbyt widoczny na twarzy, sporo osób nazywa ten efekt "ciastem" :P Za dużo dziwnych rzeczy do niego dodają i nie jest idealnie treściwy
    - nie jest wydajny

-trwałość nie powala, ale jest OK

Dobry, ale brakuje sporo do ideału. Za tę cenę OK, ale niestety za bardzo widać go na twarzy i to go dla mnie totalnie dyskryminuje

Używam tego produktu od: Używałam bodajże pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ciastko na twarzy
  • Puder posiada matowe opakowanie, które szybko się brudzi. Posiadam kolor 301 Pale Beige, który jest bardzo jasnym beżem Niestety po nałożeniu go na podkład robi mi się ciastko na twarzy i wyglądana bardzo niestetycznie. Zakupiłam do poprawek w ciągu dnia, ale jeśli nałożę go jeszcze w trakcie dnia drugi raz to jest już jakaś tragedia. Nie ma puszku w środku opakowania. Matuje na ok. 4 godziny. Zużywam w wolne dni od pracy, kiedy chcę tylko wyjść po coś do sklepu i nie mam podkładu, ale i tak połowa mi jeszcze go została. U mnie się kompletnie nie sprawdził. Wolę jedwabiste i mocno zmielone pudry, albo po prostu sypkie.

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje- tego mu nie wybaczę
  • +ma satynowe wykończenie, nie daje płaskiego matu
    +bardzo drobno zmielony
    +dobrze się go nakłada
    +opakowanie bardzo porządne (aczkolwiek nie wiem jak by było przy upadku)
    +lusterko
    +cena w promocji (w naturze często za 10zł)

+/- po 3h muszę go poprawić (u mnie jest to przeciętny wynik, bywało lepiej)
    +/- wydajność przeciętna

-po czasie ciemnieje na twarzy jak i w opakowaniu; po kilku miesiącach nieużywania tego pudru jakież było moje zdziwienie kiedy moim oczom ukazał się czysty pomarańcz

Używam tego produktu od: pół roku (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1. opakowania

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder do poprawek
  • Kupiłam go na promocji za ok. 10 zł w naturze do noszenia w torebce i ewentualnych poprawek makijażu w ciągu dnia. Nie korzystam z niego codziennie, ale swoje "awaryjne" działanie spełnia, matuje skórę, ma porządne opakowanie i wygodne lusterko, mogę się właściwie przyczepić tylko do tego, że nie ma miejsca na schowanie gąbeczki.
    Nie zachwycił mnie ani nie rozczarował, ot zwykły puder.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Podoba mi się ten puder po nałożeniu na twarz fajnie stapia się z skórą i skóra jest aksamitna , mógłby być co prawda trwalszy bo przy tłustej skórze niestety po 3 ,4 h trzeba się poprawić , zapach pudru jest śliczny , + za lusterko które znajduje się w środku trafiłam na odcień idealny dla mojej skóry a co mi się nie zdarza bo jestem bardzo blada

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lekki puder.
  • Szukałam na wyjazd zamykanego pudru matującego i będąc w Naturze natrafiłam na promocję i kupiłam go za 10-11 zł. To jest pierwszy mój puder z Kobo i na pewno nie ostatni

Mam cerę mieszaną z tendencją do świecenia się w strefie T i o dziwo ten puder świetnie sobie radzi z matowieniem cery.

PLUSY:
    + bardzo miałki- tu mnie mile zaskoczył,
    + matuje na ok. 5h,
    + lekki,
    + nadaje skórze aksamitne wykończenie,
    + wydajny- mi starczył na 6 miesięcy codziennego stosowania
    + małe, zgrabne, dobrze zamykane opakowanie.

Dodatkowym plusem jest to, że posiada lusterko

MINUSY: brak

Chcesz pochwalić alice9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny mat
  • Dobrze matuje ale na 3h.
    Zależy kto co lubi. W nim lubię że ma lusterko, szkoda że nie ma żadnej gabeczki. Matuje bardzo dobrze ale trzeba powtarzać te czynność.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Ulus015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może lepiej nie
  • Od razu zaznaczę, że nie jest to najgorszy puder, jaki miałam. Używam właśnie drugie opakowanie, które potwierdza obserwacje z pierwszego. Tym razem jednak mam nieco ciemniejszy odcień i "efekty" są bardziej widoczne.
    Minusy:
    - ciemnieje na twarzy: dla mnie to dyskwalifikacja absolutna, tuż po nałożeniu kolor jest idealny, jednak już godzinę później znacząco ciemniejszy, odznacza się i....
    - tworzy efekt maski (w połączeniu z ciemniejącym kolorem to widoczna maska); oczywiście maska nie powstaje od razu. Ponieważ jednak mat nie utrzymuje się wystarczająco długo, potrzebne są poprawki, a tu jest już ciężko. W ogóle formuła pudru jest dość ciężka.
    - opakowanie. To fakt, że trudno je utrzymać w czystości, ale efekt odbitych linii papilarnych mnie nie przeraża. Szokiem dla mnie jest minimalistyczna objętość opakowania. Puder nie posiada aplikatora, ale jak niby mam go w pracy poprawiać? Palcem? Czy może mam mieć z sobą pędzel? Bo do puderniczki nie da się "dołożyć" nawet cieniutkiego puszka. Smutne.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Od biedy
  • Mam mieszane uczucia do niego. Jest satynowy, dosyć ciężki, słabo matuje, zaczynam się świecić już po 2 h ! Lata wszędzie i wszędzie jest. Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 miesięce

Chcesz pochwalić SAs23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okey
  • Kupiony w promocji - 10-15zł. Blodzioch ze mnie to oczywiœcie kolor najjaœniejszy.

+ duża gama odcieni
    + porzšdne opakowanie z lusterkiem
    + daje ładny efekt na twarzy
    + jest mało widoczny na skórze, jednoczeœnie dodatkowo kryje (pudru nie wciskam, tylko omiatam pędzlem)

- doœć szybko schodzi z twarzy

Mam skórę suchš, w strefie T mieszanš i widze że szybko zaczynam się œwiecić. Fajny dla cer normalnych czy suchych

Niemniej jednak polecam!

Używam tego produktu od: 4-5mies

Chcesz pochwalić MrsRollercoaster za czytelną i pomocną recenzję?