KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Powiększ KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Zgłoszony przez Anetulka92

Delikatny puder idealny do wykończenia i korekty makijażu w ciągu dnia. Nadaje skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin. Lekka formuła idealnie łączy się ze skórą, umożliwiając jej swobodne oddychanie.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 20zł / 9g

• najfajniejsze z niego to opakowanie ;/
  • Puder kupiony w promocji za 11,99 zł w Naturze.
    \n
    \nMiał matowić - robi z twarzy mega maskę
    \n
    \nmaska trzyma się góra godzinę - potem go nie widać - wsiąka.
    \n
    \ndo tego nieładnie pachnie - takim drogeryjnym talkiem.
    \n
    \nNa plus - duży wybór odcieni.
    \n

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam go na promocji w Naturze za ok 12 zł i jestem bardzo zadowolona
    Puder dobrze matuje i wygładza cerę, dość długo się utrzymuje, ale w moim przypadku konieczne są poprawki w ciągu dnia. Jednak wydaje mi się, że nie sprawdzi się w przypadku cer tłustych, które potrzebują mocnego i trwałego krycia. Wielki plus za duży wybór odcieni i za bardzo ładne opakowanie z lusterkiem.

Ogólnie bardzo dobry produkt i warto go wypróbować. Polecam!

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Oczywiście kupiony w promocji

Bardzo lubię go, bo:
    jest lekki
    ładnie zakrywa
    w miarę jest trwały
    mimo mojej jasnej karnacji łatwo go dopasować do koloru
    Mam tłustą cerę, więc wiele kosmetyków ją dodatkowo zapycha, a on nie, za co wielki plus
    jest wydajny

Chcesz pochwalić strzeleckasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry, ale nie rewelacja
  • Zużyłam wiele opakowań tego pudru. Cena bardzo przyzwoita - 20 zł. W promocji da się go kupić za 10 zł.

Zalety:
    +matuje
    +dobrze kryje
    + dość szeroki wybór kolorów
    +cena
    +lusterko

Wady:
    - świecę się po kilku godzinach***->konieczność kilku poprawek w ciągu dnia

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić lenamagdalena123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobrze matuje
  • Mam cerę mieszaną w stronę tłustej. Puder cudownie matuje, nakładam go pędzlem. Jest bardzo suchy, ale o to chodzi. Doskonale matuje przez 8h. Nie wiem jak sprawdzi się latem, ponieważ używałam go od stycznia do marca. Jest bardzo wydajny.

+ matuje
    + wydajny (mam go już 3 miesiace i nie ma połowy, myślę, że na pół roku spokojnie wystarczy)
    + dobry kolor (najjaśniejszy)
    +radzi sobie bez podkładu

- jeżeli nałożymy podkład i ten puder to trzeba uważać na efekt maski.

Nie polecam osobom z cerą suchą lub które nie lubią efektu całkowitego matu.
    Genialnie się sprawdza na imprezach, polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kateya za czytelną i pomocną recenzję?
  • znika!
  • Posiadam kolor 301 Pale Beige. To właściwie był główny powód zakupu - jasny kolor, bez odcieni różu czy pomarańczy, bardzo ładny i rzadko dostępny pomimo tylu marek w drogerii.

Puder jest w dość porządnie zrobionym opakowaniu - nie zniszczyło się, lusterko niezłe, zamknięcie bez zarzutu. Niestety bardzo łatwo się brudzi i bardzo trudno go wyczyścić.

Do nakładania tego pudru używam pędzla i nie mam problemów z aplikacją. Puder ładnie rozprowadza się na twarzy, nie zbija. Kolor jest ładny, nie ciemnieje. Twarz wygląda naprawdę ładnie... do dwóch godzin (maksymalnie).

Puder matuje może na godzinę, półtorej (mam mieszaną cerę). To problem wielu kosmetyków matujących tylko z nazwy ale ten ma jeszcze inną, potężną wadę. On po prostu znika z twarzy. Nie ma go! Po trzech godzinach nie ma po nim śladu, na mojej twarzy jest sam podkład. I oczywiście - jakżeby inaczej - błysk!

Próbowałam go używać z różnymi podkładami ale efekt był ten sam. Mogłabym ponawiać aplikację w ciągu dnia ale musiałabym nosić w torebce pędzel (ten puder do puszku jest zbyt kruchy). Tak więc - poprawka (a właściwie nałożenie pudru od nowa) to MAC Blot Pressed, który wytrzyma wszystko.

Żałuję, że ten puder jest tak mało trwały bo jest naprawdę przyjemny w użyciu. Piękny kolor, ładny zapach, dobry efekt zaraz po nałożeniu. Oraz - nie zapycha, jest delikatny dla cery. Ale co mi po pudrze, który migruje jak szalony? Tak nietrwałego jeszcze nie miałam. Więc z żalem stwierdzam, że już się nie spotkamy i wracam pokornie do MACa i Benefitu - moich matujących mistrzów.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wrócę do niego
  • Zachęcona promocją w drogeri zakupiłam swój pierwszy w życiu produkt z tej firmy. Użyteczne jest lusterko w pudełeczku, całe opakowanie jest zgrabnie i estetycznie wykonane.
    Mam bardzo jasną karnację, więc pokusiłam się o odcień 301 pale beige. Kosmetyk bardzo ładnie wtapia się w skórę i nie uwidacznia suchych skórek wokół nosa. Znika po paru godzinach i cera się bardzo błyszczy (mam cerę mieszaną).
    Nie podrażnia! Mam cerę alergiczną i kosmetyk bardzo delikatnie obchodzi się z moją buzią .

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się polubiliśmy
  • Bardzo lubię ten puder. Nie ma problemów z doborem odcienia, dobrze matuje, przedłuża trwałość podkładów- na wielkie wyjścia jak i na co dzień, gdyż zupełnie nie zapycha. Opakowanie eleganckie, zgrabne, z lusterkiem i bardzo trwałe. Naprawdę warto wypróbować!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Chcesz pochwalić magamet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie matujący!
  • Krótko mówiąc: jedyny puder, który do tej pory sprawdził się w mojej kosmetyczce najlepiej eksperymentowałam już z wieloma pudrami przeróżnych marek, natomiast puder firmy Kobo spełnił (i spełnia nadal) moje oczekiwania.

+ cena (!) ja płacę ok 20 zł

+ do wyboru nawet najbardziej jasny odcień

+ doskonale kryje niedoskonałości, matuje

+ dzięki niemu w końcu udało mi się zakryć cienie pod oczami a są one dość ciemne

+ nie daje efektu maski, nawet jeśli nałożę go zbyt dużo, aby ukryć niedoskonałości

+ wydajny

Jedynymi jak dla mnie minusami są: brak gąbeczki w zestawie (nie lubię nakladać pudru pędzelkiem) oraz fakt, że czasem szybko się kruszy. Nie są to jednak wielkie wady, które odwiodłyby mnie od kolejnego zakupu

Ilość zużytych opakowań: dziewięć

Chcesz pochwalić LadyPiret za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych
  • Mam baaardzo jasną cerę. Długo szukałam jakiegoś lepszego pudru niż sensique, który nie byłby za ciemny. Jednak nie używam go non stop.

+długo się utrzymuje na skórze
    +dobrze kryje (nakładam go bez podkładu)
    +ładne opakowanie
    +nie ciemnieje na skórze
    +cena

-szybko sie kruszy
    -mało wydajny

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić bombel30 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij