KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Powiększ KOBO Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Zgłoszony przez Anetulka92

Delikatny puder idealny do wykończenia i korekty makijażu w ciągu dnia. Nadaje skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin. Lekka formuła idealnie łączy się ze skórą, umożliwiając jej swobodne oddychanie.
Dostępny w 5 odcieniach.

Cena: 20zł / 9g

• całkiem dobry puder
  • Puder dostałam jakiś czas temu na urodziny.
    Użyłam go po raz pierwszy i zakochałam się. Bylo to jednak złudzenie. Teraz po kilku użyciach, zauważam minusy tego produktu.
    Jest jednak wiele cech, za które mogę pochwalić puder:
    - trwałość nawet 12 godzin
    - ładne opakowanie
    - lusterko
    - łatwość w dobraniu koloru do twarzy, mimo małej palety
    - dostępność marki w drogeriach
    - mała cena

Do negatywnych cech zaliczę:
    - brak pędzla lub gąbeczki
    - szybko kończący się produkt, dlatgo, że jest ,,miękki", więc każde dotknięcie pudru np. przypadkiem paznokciem powoduje naruszenie jego powierzchni (robienie się dołków, rys)

Podsumowując puder ma dużo więcej zalet niż wad. Polecam do codziennego stosowania, zarówno puder, jak i inne prdukty firmy Kobo

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nataliia94 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• Będe szukać innego
  • Nie do końca ....

+ piękny kolor
    + opakowanie z lusterkiem
    + cena
    + ładne satynowe wykończenie
    +/- po pierwszym nałożeniu dobrze stapia się ze skórą, podkładem
    - matuje na krótko ok. 3h, mam skórę mieszaną
    - z czasem tworzy efekt maski... chodzi o to, że matuje na krótko, więc w ciągu dnia trzeba go poprawiać i wtedy powstaje maska, po 3 nałożeniu widać go
    - szybko się kończy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wikiiiiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej OK
  • Odpowiednik Rimella, tylko lepszy i mniej chemiczny

PLUSY
    -kolory (bardzo jasne, ale nie kompletnie białe, bardzo duży plus ode mnie za to!)
    -opakowanie (wspaniałe, eleganckie, z lusterkiem. Ciut za ciężkie, ale co z tego, skoro ładne i solidne )
    -spełnia swoje zadanie
    -cena (20 zł)

MINUSY
    -dostępność (tylko Internet i Natura)
    -trochę zbyt widoczny na twarzy, sporo osób nazywa ten efekt "ciastem" :P Za dużo dziwnych rzeczy do niego dodają i nie jest idealnie treściwy
    - nie jest wydajny

-trwałość nie powala, ale jest OK

Dobry, ale brakuje sporo do ideału. Za tę cenę OK, ale niestety za bardzo widać go na twarzy i to go dla mnie totalnie dyskryminuje

Używam tego produktu od: Używałam bodajże pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić BeatryczeKefir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciastko na twarzy
  • Puder posiada matowe opakowanie, które szybko się brudzi. Posiadam kolor 301 Pale Beige, który jest bardzo jasnym beżem Niestety po nałożeniu go na podkład robi mi się ciastko na twarzy i wyglądana bardzo niestetycznie. Zakupiłam do poprawek w ciągu dnia, ale jeśli nałożę go jeszcze w trakcie dnia drugi raz to jest już jakaś tragedia. Nie ma puszku w środku opakowania. Matuje na ok. 4 godziny. Zużywam w wolne dni od pracy, kiedy chcę tylko wyjść po coś do sklepu i nie mam podkładu, ale i tak połowa mi jeszcze go została. U mnie się kompletnie nie sprawdził. Wolę jedwabiste i mocno zmielone pudry, albo po prostu sypkie.

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnieje- tego mu nie wybaczę
  • +ma satynowe wykończenie, nie daje płaskiego matu
    +bardzo drobno zmielony
    +dobrze się go nakłada
    +opakowanie bardzo porządne (aczkolwiek nie wiem jak by było przy upadku)
    +lusterko
    +cena w promocji (w naturze często za 10zł)

+/- po 3h muszę go poprawić (u mnie jest to przeciętny wynik, bywało lepiej)
    +/- wydajność przeciętna

-po czasie ciemnieje na twarzy jak i w opakowaniu; po kilku miesiącach nieużywania tego pudru jakież było moje zdziwienie kiedy moim oczom ukazał się czysty pomarańcz

Używam tego produktu od: pół roku (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: końcówka 1. opakowania

Chcesz pochwalić VissyMore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder do poprawek
  • Kupiłam go na promocji za ok. 10 zł w naturze do noszenia w torebce i ewentualnych poprawek makijażu w ciągu dnia. Nie korzystam z niego codziennie, ale swoje "awaryjne" działanie spełnia, matuje skórę, ma porządne opakowanie i wygodne lusterko, mogę się właściwie przyczepić tylko do tego, że nie ma miejsca na schowanie gąbeczki.
    Nie zachwycił mnie ani nie rozczarował, ot zwykły puder.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna_Adrianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Podoba mi się ten puder po nałożeniu na twarz fajnie stapia się z skórą i skóra jest aksamitna , mógłby być co prawda trwalszy bo przy tłustej skórze niestety po 3 ,4 h trzeba się poprawić , zapach pudru jest śliczny , + za lusterko które znajduje się w środku trafiłam na odcień idealny dla mojej skóry a co mi się nie zdarza bo jestem bardzo blada

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry lekki puder.
  • Szukałam na wyjazd zamykanego pudru matującego i będąc w Naturze natrafiłam na promocję i kupiłam go za 10-11 zł. To jest pierwszy mój puder z Kobo i na pewno nie ostatni

Mam cerę mieszaną z tendencją do świecenia się w strefie T i o dziwo ten puder świetnie sobie radzi z matowieniem cery.

PLUSY:
    + bardzo miałki- tu mnie mile zaskoczył,
    + matuje na ok. 5h,
    + lekki,
    + nadaje skórze aksamitne wykończenie,
    + wydajny- mi starczył na 6 miesięcy codziennego stosowania
    + małe, zgrabne, dobrze zamykane opakowanie.

Dodatkowym plusem jest to, że posiada lusterko

MINUSY: brak

Chcesz pochwalić alice9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocny mat
  • Dobrze matuje ale na 3h.
    Zależy kto co lubi. W nim lubię że ma lusterko, szkoda że nie ma żadnej gabeczki. Matuje bardzo dobrze ale trzeba powtarzać te czynność.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Ulus015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może lepiej nie
  • Od razu zaznaczę, że nie jest to najgorszy puder, jaki miałam. Używam właśnie drugie opakowanie, które potwierdza obserwacje z pierwszego. Tym razem jednak mam nieco ciemniejszy odcień i "efekty" są bardziej widoczne.
    Minusy:
    - ciemnieje na twarzy: dla mnie to dyskwalifikacja absolutna, tuż po nałożeniu kolor jest idealny, jednak już godzinę później znacząco ciemniejszy, odznacza się i....
    - tworzy efekt maski (w połączeniu z ciemniejącym kolorem to widoczna maska); oczywiście maska nie powstaje od razu. Ponieważ jednak mat nie utrzymuje się wystarczająco długo, potrzebne są poprawki, a tu jest już ciężko. W ogóle formuła pudru jest dość ciężka.
    - opakowanie. To fakt, że trudno je utrzymać w czystości, ale efekt odbitych linii papilarnych mnie nie przeraża. Szokiem dla mnie jest minimalistyczna objętość opakowania. Puder nie posiada aplikatora, ale jak niby mam go w pracy poprawiać? Palcem? Czy może mam mieć z sobą pędzel? Bo do puderniczki nie da się "dołożyć" nawet cieniutkiego puszka. Smutne.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?