Kobo Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Kobo Professional, Matt Powder (Puder matujący prasowany)

Delikatny puder idealny do wykończenia i korekty makijażu w ciągu dnia. Nadaje skórze aksamitny, naturalny wygląd na wiele godzin. Lekka formuła idealnie łączy się ze skórą, umożliwiając jej swobodne oddychanie.
Dostępny w 5 odcieniach.

prasowany
matujące

Jest okey

Kupiony w promocji - 10-15zł. Blodzioch ze mnie to oczywiœcie kolor najjaœniejszy.

+ duża gama odcieni
+ porzšdne opakowanie z lusterkiem
+ daje ładny efekt na twarzy
+ jest mało widoczny na skórze, jednoczeœnie dodatkowo kryje (pudru nie wciskam, tylko omiatam pędzlem)

- doœć szybko schodzi z twarzy

Mam skórę suchš, w strefie T mieszanš i widze że szybko zaczynam się œwiecić. Fajny dla cer normalnych czy suchych :)

Niemniej jednak polecam! :)

Używam tego produktu od: 4-5mies

Wspaniały mat.

Ten matujący puder kupowałam kilka razy i zawsze wykorzystuję go do końca. Bardzo dobrze matuje cerę i w ciągu dnia nie muszę poprawiać makijaż. Mam cerę skłonną do nadmiernego wydzielania sebum i przez ten problem bardzo ciężko mi znaleźć kosmetyki. A ten puder świetnie się sprawdza, więc mogę śmiało go polecać osobom, które też mają ten typ cery. Jedynym minusem jest dla mnie brak aplikatora, ponieważ trzeba zawsze mieć ze sobą pędzel, żeby nanieść puder na twarz.

Najbardziej niedoceniony puder na świecie

Ten produkt to absolutnie NAJLEPSZY PUDER NA ŚWIECIE!

Pierwszy raz kupiłam ten puder jakieś 5 lat temu i od tamtego momentu to mój ulubieniec. Ilości zużytych opakowań nie zliczę. :)

Potrafi on utrzymać cerę całkowicie matową przez cały dzień, nawet jeśli ten dzień jest bardzo intensywny. Wygląda nieskazitelnie.

Jego trwałość to coś co mnie zszokowało od samego początku. Jak puder za 10 zł (kupiłam na promocji) ma być dobry i ma nie wymagać poprawek w ciągu dnia? No właśnie.. A jednak ten puder taki jest.

Bezapelacyjnie konkuruje on z najdroższymi pudrami z "najwyższej półki". Jestem makijażystką, więc pudrów testowałam już multum i żaden, ale to żaden puder nie sprawdzał się tak jak ten.

Kocham ten puder całym sercem, moje klientki również!

Opakowań produktu zużyłam już chyba z 200. ✌️✌️

Uwielbiam transparentne pudry, bo przy mojej jasnej karnacji ciężko czasem dobrać odpowiedni kolor tak, aby nie przyciemnić podkładu. Przy pudrach transparentnych nie ma takiego problemu. Kosmetyk jest naprawdę wart uwagi – świetnie utrwala makijaż, matuje na długi czas i daje deliaktny efekt blur.

OPAKOWANIE

Opakowanie można by powiedzieć klasyczne dla tego typu produktów – mamy tutaj plastikowe opakowanie z zamknięciem. Szybka jest przezroczysta i pozwala na dokładne zobaczenie produktu, znajdziemy na niej również nazwę produktu i logo marki. Na naklejce na spodzie mamy opis produktu, skład. Całość prezentuje się bardzo prosto, ale efektownie, do mnie przemawia ten design. Opakowanie wykonano z trwałego, grubego plastiku, napisy nie ścierają się, więc cały czas wygląda estetycznie. Jedyne czego mi przy nim brakuje to lusterka, wtedy można by mieć go zawsze przy sobie w razie ewnetualnych poprawek.

PUDER

Posiadam puder w odcieniu transparentnym, choć dostępny jest również w kilku kolorach. Mój wariant to uniwersalny, biały kolor, dzięki czemu nie zmienia koloru żadnego podkładu. Dla bladziochów jak ja to bardzo ważne, za co ma u mnie ogromny plus. Fajnym urozmaiceniem są wzorki z nazwą serii wybite na powierzchni pudru, które dodają mu dodatkowego uroku, oczywiście przy regularnym stosowaniu stopniowo się ścierają. Puder jest drobniutko zmielony, najlepiej aplikuje się go gąbeczką lub puszkiem, ponieważ aplikacja pędzlem wiąże się z pyleniem i osypywaniem. Puder daje ładne, matowe wykończenie z lekkim efektem blur, które nie jest jednak płaskim matem. Bardzo dobrze utrwala makijaż i przedłuża jego trwałość. Poprawki wykonuję po około 6-7 godzinach, co jest świetnym wynikiem w porównaniu z innymi pudrami jakie stosowałam. Zdecydowanie jest to jedenz najlepszych pudrów matujących jakie miałam. Cera wygląda naprawdę ładnie, a pory są nieco mniej widoczne. Plusem jest to, że nie wchodzi w załamania i zmarszczki, nie ciastkuje się i nie zbija nawet gdy dokładamy go w ciągu dnia. Współgra z każdym używanym przeze mnie podkładem i kremem BB. Cena jak najbardziej ok, wydajność myślę, że również jest dobra. Szkoda, że jest słabo dostępny w mojej okolicy, bo na pewno zakupiłabym ponownie.

PLUSY:
+ praktyczne opakowanie
+ transparentny
+ dobrze matuje
+ daje naturalne wykończenie
+ współgra z wszystkimi podkładami i kremami BB
+ niska cena
+ dobra wydajność

MINUSY
- przy aplikacji pędzlem pyli

Wart swojej ceny!

Mimo że nie jest to drogi i prestiżowy produkt spełnia on swoje zdanie. Dobrze matuje i wystarczy niewielka ilość pudru by był widoczny efekt :) Efekt bardzo delikatny i naturalny. Długo się "trzyma" :) Wiadomo mogłoby być lepiej ale stosunek ceny do jakości jest bardzo, bardzo zadowalający

Dobry ale nie najlepszy

Podkład bardzo ładnie wygładza i kończy makijaż. Twarz po nim nie jest obciążona i wygląda świeżo. Jestem ogólnie zadowolona, jedyny minus to słaba trwałość. Nie polecam na dłuższe wyjścia

Świetny puder :)

Używam go już 2 tygodnie i bardzo mi się podoba zarówno pod oczy jak i na całą twarz .
Matuje na długie godziny bez efekty przesuszenia i suchych skórek co ważne .
Jest wydajny mogę go polecić z czystym sumieniem dobry tani puder drogeryjny ;)

U mnie się sprawdził

Fajnie matuje cerę, idealny do wykończenia makijażu. Nie ciasteczkuje się, nie ściera się. Poza tym jest w świetnej cenie i jest dostępny w drogeriach Natura :) Warto podkreślić, że KOBO nie testuje na zwierzętach

Mat dla kogo?

Obok pudru matujacego to to nawet nie lezalo. Ja mam cere tlusta, wiec lubie wszystko co matujace, ten produkt matujacy nie jest. Ba, on nawet podkladu matujacego nie matowi. Mat sie nie utrzymuje, bo go nigdy nie ma. Mozna sobie go nakladac, az zrobi sie papka na skorze, tylko po co? Moze suche skory znajda w nim pozytek, dla mnie do niczego sie nie nadaje.

Rewelacja

Puder kupiłam całkiem przypadkowo w drogerii Natura. Chciałam kupić bronzer, a kupiłam puder. Po powrocie do domu szok... Ale cóż nie będzie leżał w szufladzie , zaczęłam testy. Używam od tamtej pory codziennie. Super produkt za przystępna cenę. Ładnie się nanosi na twarz, nie robi plam, matuje. Jak dla mnie rewelacja

Pół na pół

Szczerze mówiąc ten puder trafił do mnie przez przypadek bo oddala mi go koleżanka. Trochę wiem czemu go oddala.
Puder prasowany matujący- jak obiecuje producent. Prasowany jest ale matujący nie do końca. Szybciutko znika z buzi i wychodzą na wierzch tłuste placki w strefie T.
Trzeba jednak przyznać że bardzo ładnie dopasowuje się do podkładu i nie wbija się w zmarszczki. Również plusem jest jego opakowanie z lusterkiem. Jeśli ktoś ma mały problem ze świecąca się strefa T to być może y niego się sprawdzi. W moim przypadku nie zdał egzaminu.

Puder na plus

Puder znalazł się w mojej kosmetyczce zupełnie przypadkowo. Ale zdecydowanie nie żałuję zakupu. Dobrze utrwala puder nie zmieniać jego koloru. Pozastosowaniu cera ma fajne matowo satynowe wykończenie.

przeciętny

Używam pierwszego opakowania ale trzeba przyznać, starcza na długo. Nie zrobił na mnie wrażenia, u mnie się nie sprawdza. Podkreśla zmarszczki i utrwala na krótko.