Remington, Sleek & Curl S6500 (Wąska prostownica)

Remington, Sleek & Curl S6500 (Wąska prostownica)

Smukły kształt z zaokrąglonymi krawędziami umożliwia stworzenie 6 różnych stylów. W zestawie płyta DVD `Sekrety loków`.
Zalety:
- nowe płytki z powłoką Advanced Ceramic: 2x gładsza powierzchnia, 3x trwalsza,
- cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją 150 stopni C do 235 stopni C,
- blokada ustawionej temperatury i funkcja Turbo Boost,
- szybkie nagrzewanie - gotowa do użycia w 15 sekund,
- dłuższe i wąskie płytki 110mm,
- funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- automatyczne wyłączenie po 60 min.,
- obrotowy przewód,
- etui odporne na wysokie temperatury,
- wymiary (mm): 151x338x86,

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Mam ją już kilka dobrych lat

Jestem posiadaczką tej prostownicy już od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawiodła. Przymierzałam się nie raz do zamiany na inny model ale jakoś zawsze było mi ciężko się z nią rozstać. Jak dla mnie jest świetna, można nią zarówno wyprostować włosy jak i pokręcić. Używam jej praktycznie kilka razy w tygodniu. Moje włosy są po niej lśniące, niczym tafla. Prostownica jest łatwa w obsłudze, ma wbudowany wyświetlacz LED pokazujący stan nagrzania. Można łatwo go zmienić regulacją obok. Jeśli się zdarzy tak, że będę musiała ją w końcu wymienić to myślę, że ponownie postawię na firmę Remington. Polecam

Świetna prostownica

Prostownicę Remington Sleek & Curl posiadam już 6 lat. Jest to naprawdę dobry sprzęt. Ma przycisk do blokady płytek, cyfrowy wyświetlacz wskazujący temperaturę oraz przyciski do jej regulacji. Jest bardzo prosta w użyciu, mimo upływu lat nadal bardzo szybko się nagrzewa i co najważniejsze - nie ciągnie włosów. Posiada obrotowy kabel, co stanowi ogromne ułatwienie w trakcie manewrowania przy włosach.
Na docenienie zasługuje również dołączone do prostownicy etui, które jest odporne na wysokie temperatury.
Osobiście najczęściej używam tej prostownicy do wyprostowania moich włosów, jednakże zdarzyło mi się też kilka razy robić nią loki i w tym zadaniu również świetnie się sprawdza.

Przyjaciółka od lat

Prostownicę kupiłam około 5-6 lat temu. Poszukiwałam niedrogiej opcji, z regulacją temperatury, nadającą się do szybkich stylizacji.
Mam włosy delikatnie falowane i zawsze po umyciu są mocno nieogarnięte. Dlatego zawsze potrzebuję pomocy i wsparcia od prostownicy.
Ten wybór jest prawie idealny.
Temperatura 190 stopni jest idealna dla mnie, włosy są wtedy trwale ułożone i rzadko kiedy fryzura psuje się w ciągu dnia, chyba, że włosy byłyby mokre od góry do dołu. Nagrzewa się niestety dłużej niż 15 sekund, czasem dochodzi do minuty nawet. Urządzenie zapamiętuje najczęściej używaną temperaturę i nagrzewa się od razu do naszej ulubionej.
Płytki są długie i wąskie, powłoka po tylu latach nadal nie jest zniszczona. Automatycznie wyłącza się po kilku godzinach, zdarzyło mi się raz zapomnieć wyłączyć, ale dopiero wyłącza się po kilku godzinach a nie po godzinie jak producent zapewnia.
Idealnie się sprawdza do szybkiego prze prostowania włosów, idealnej igły z włosów nie będziemy mieli po tym urządzeniu, chyba, że przy dużo większej temperaturze, ale to już grozi spaleniem włosów. Świetnie się sprawdza również w roli lokówki. Tworzy naturalne fale, nie wyglądają jak te typowo komunijne.
Jestem z niej bardzo zadowolona, nie sądziłam, że będzie służyć mi tyle lat. Ale następnym razem wypróbuję inny model od tej marki.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 2
  • Łatwość obsługi: 3

Totalnie mieszane uczucia

Kiedy czytam opinie o tej prostownicy, zastanawiam się czy coś z moimi włosami jest nie tak gdyż uważam ją za jedną z gorszych możliwych prostownic jakie testowałam na swoich włosach. Zawsze miałam wrażenie, że nie doprostowuje włosów odpowiednio, nagrzewa się długo i nie spełnia do końca swojego zadania. Bardzo szybko zaczęła mi się psuć- temperatura nie dogrzewała się odpowiednio i wyłączała się w trakcie. Co więcej, koleżanka miała tę samą prostownicę i jej działo się dokładnie to samo! Jedynym plusem była możliwość podkręcenia włosów i uzyskania ładnego efektu lekkich fal. Cena ok ale dziś wiem, że dołożę więcej i mam lepszy produkt.

Bardzo dobra

Mam ja już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Prostownica jest lekka i bardzo ergonomiczna. Obrotowy kabel bardzo ułatwia prace, szczególnie podczas kręcenie włosów. Sprzęt bardzo szybko się nagrzewa. Bardzo łatwo można zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę. Cena jak najbardziej przystępna.

Spełniała obie funkcje

Kupilam za 100/120 zł, cztery lata temu.

Nie śmierdziała plastikiem, była wytrzymała (tyle razy co mi upadła to nie zliczę), szybko się nagrzewała, wygodne przyciski i przydatny ekranik pokazujący temperaturę. Kilka razy się poparzyłam, ale głównie przez swój pośpiech i dotknięcie płytek ceramicznych, z zewnątrz byla tylko ciepła. Do prostownicy była dołączona instrukcja i pokrowiec znoszący wysokie temperatury.
Służyła mi do podkręcania i prostowania. Nie palił mocno włosów, płytki w niej nie ciągnęły włosów. Jedyny minus był taki, że lekko elektryzowała moje włosy.
Nie wytrzymała nadepnięcia, ale biorę ją pod uwagę przy zakupie następnej prostownicy.

Wygodna i niezawodna

Prostownicę Remington Sleek & Curl otrzymałam w prezencie od męża ponad dwa lata temu. Nie jest to moja pierwsza prostownica, przez poprzednie lata udało mi się "zajeździć" dwie poprzednie. Przez te dwa wspólne lata spisywała się na medal i mam nadzieję, że jeszcze wiele lat będzie mi służyć.

Prostownica jest wąska i ma wręcz opływowy kształt. Dzięki czemu prostuje i kręci włosy. Nawet taki laik w kręceniu wlósów jak ja, jest w stanie wyczarować z jej pomocą urocze fale. Z ceramicznymi płytkami nic się nie dzieje, są cały czas jak nowe. Urządzenie posiada regulację temperatury, co jest bardzo istotne- mając cienkie włosy nie potrzebuję nagrzewać płytek na "full". Prostownica szybko stygnie i posiada praktyczny futerał do przechowywania.

Bardzo serdecznie polecam ten produkt, jest łatwy w użyciu, solidnie wykonany i robi dokładnie to, czego od niego oczekuję. Mam nadzieję, że będzie mi służyć jeszcze przez wiele lat.

Najlepsza

To moja czwarta prostownica i ta okazała się najlepsza. Fakt że obecnie mam krótkie włosy i fryzure na boba więc używam jej czasami do podwijania końcówek pod spód, ale przez 3 lata używałam jej codziennie mając długie włosy.
Prostownica bardzo szybko sie nagrzewa co jest dużym plusem przed wyjściem rano z domu. Mamy także regulacje temperatury.
Była to pierwsza prostownica która nie paliła mi włosów. Moje włosy maja tendencje do puszenia się a ona doskonale sobie z tym radzi i efekt utrzymuje się na długo.

Świetny produkt!

Mam bardzo kręcone włosy, i to jest jak na razie moje ulubiona prostownica, dzięki której te włosy mogłam wyprostować. Możliwość, ustawienia sobie temperatury.

Strzał w dziesiątkę

Prostownice dostałam na święta , jakoś nie byłam do niej przekonana ze nie będzie po paru godzinach znowu loków , ale jednak okazała się świetna nawet po tej prostownicy mam proste 2 dni włosy , jak najbardziej jest moja ulubioną prostownicą i jedną z 3 która spełnia moje oczekiwania

• Łatwość obsługi: 5

Jako pierwsza prostownica spisuje się idealnie

Moja siostra kupiła sobie prostownicę, więc ja jako młodsza siostra lubiłam czasem korzystać z jej urządzenia by mieć w pełni proste włosy.

Na pierwszy rzut oka fajnie wygląd. Całkiem porządnie wygląda pomimo użytego plastiku. Nie śmierdzi też ta obudowa. Plastik więc się nie pali.

Pierwszy gadżet tej prostownicy to, to że można przystosować temperaturę do swoich włosów. Bardzo fajna funkcja, bo każdy ma inne włosy. Ja np. używam niższej temperatury, bo mam cienkie, "biedne" włosy, moja siostra zaś ma głosy długie i grube, więc potrzebuje wyższej temperatury.
Prostownica jest zgrabna, dość wąska, fajnie się mieści do walizki, bo zajmuje mało miejsca. Jedyne co mi przeszkadza w tej prostownicy to jej rozwartość. Ja jednak lubię czasem wyprostować sobie większe pasma włosów, a nie tylko kilka włosów. Aczkolwiek jest to plus dla robienia loków tą prostownicą. Prostownica też nie ciągnie włosów, a także nie spala, aczkolwiek to zależne od wybranej przez siebie temperatury.
Szybko się zagrzewa, w razie zapomnienia o niej sama się też wyłącza. Plusem obrotowy kabel. Kolorystyka jest też ciekawa, minimalistyczna - czarno - złota.

Podsumowując, jako pierwsza prostownica w życiu jest jak najbardziej dobrym wyborem. Prostownica ta działa już parę lat, spełnia swoją funkcję. Jednak kupując prostownicę dla siebie wybrałam już nowszą, a także z jonizacją.

4/5

Remington, Sleek & Curl

Zacznę od tego, że moje włosy prostuję praktycznie codziennie od wielu lat, więc kilka prostownic już przerobiłam. Ta prostownica jest świetnym zakupem, towarzyszy mi już kilka lat.
Szybko się nagrzewa, można regulować temperaturę. Załączone do niej jest etui na którym spokojnie możemy ją położyć. Nie śmierdzi, szybko i bez szarpania prostuje wlosy i również można za jej pomocą szybko zrobić efektowne fale lub loki. Płytki się nie niszczą. Po tym długim czasie używania jej moje włosy nie są ani trochę słabsze, wyglądają zdrowo, każdy jest zdziwiony jak dowiaduje się że prostuję włosy każdego dnia.
Z czystym sumieniem mogę ją polecić