CHI, Magnified Volume, Finishing Spray (Lakier dodający włosom objętości)

CHI, Magnified Volume, Finishing Spray (Lakier dodający włosom objętości)

Linia profesjonalnych kosmetyków CHI Magnified Volume System to objętość włosów, o jakiej zawsze marzyłaś. To doskonałe rozwiązanie dla cienkich włosów. Profesjonalne kosmetyki Farouk Systems sprawią, że fryzura nabierze maksymalnej objętości i zachwyci lekkością. Wypróbuj szampon, odżywkę, piankę i delikatny lakier, które nie obciążą struktury twoich włosów.
Masz delikatne włosy, którym brakuje objętości? Taki typ włosów wymaga specjalnego odżywienia i nawilżenia. Farouk Systems ma doskonałe rozwiązanie. Nowa, fioletowa linia CHI wykorzystuje jedwab i złożoną mieszankę aktywnych protein i ceramidów, które odbudowują i zmiękczają od wewnątrz każde włókno włosa, nie obciążając jego struktury. Dzięki temu nawet najbardziej cienkie i delikatne włosy zyskują niewyobrażalną objętość, puszystość i lekkość. Są zdrowe, lśniące i doskonale nawilżone.
CHI Magnified Volume Finishing Spray - lakier zwiększający objętość: szybkoschnący, lekki jak mgiełka spray podtrzymuje maksymalna objętość fryzury, pozwala na ułożenie nawet najbardziej finezyjnej fryzury z zachowaniem lekkości i sprężystości włosów. Odżywione włosy lśnią swoim naturalnym blaskiem.

lekkie
w sprayu
lakiery do włosów
nadające objętość
Utrwalenie
średnie
hipoalergiczna

Mieszane uczucia

Wielki (pojemnościowo) lakier o bardzo fajnym zapachu. Faktycznie dodawał trochę objętości i lekko podtrzymywał fryzurę. Używany był przeze mnie raczej okazjonalnie, ale po pewnym czasie zaczął mi podrażniać skórę głowy i poszedł w odstawkę (jednak jest bardzo możliwe, że to tylko ja - mam przetłuszczające się włosy i moja skóra głowy bywa kapryśna, np. suche szampony również się u mnie totalnie nie sprawdzają).