Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Zgłoszony przez KONICZYNKA 47

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

• Jestem wielką fanką tego płynu
  • Nie będę owijać, super żel za kilka złotych. Duża butla, średnio wydajny ale jak się opracuje technikę to starcza na bardzo długo. Ładnie się pieni. Ładny delikatny zapach, bez żadnych ulepszaczy. Właśnie teraz na okres jesienno-zimowy będzie najlepszy. Świetnie natłuszcza skórę, łagodzi podrażnienia po depilacji.
    Co prawda to jest płyn do kąpieli, ja jednak używałam go jako żel do mycia ciała.
    Zdecydowanie jestem na tak. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2, będzie więcej

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla relaksu...
  • Nie będę wyjątkiem, gdy powiem, że owy balsam do kąpieli kupiłam po przeczytaniu bardzo entuzjastycznych recenzji na Wizażu. Tak się składa, że w specjalnie w ciąży nie jestem, a kosmetyku używam z dużym powodzeniem już od kilku tygodni.

Kosmetyk dostępny jest w każdym Rossmannie po zawrotnej cenie ok. 9 zł za dużą półlitrową butlę. Opakowanie jest estetyczne, z wygodnym wgłębieniem i klapką, z którą nie trzeba się siłować, aby otworzyć. Sam balsam to biały, rzadki płyn. Z powodu koloru i konsystencji przypomina trochę mleko lub rzadką śmietankę. Zapach typowy dla kosmetyków dziecięcych – kojarzy się z czystością i pielęgnacją. Lubię czuć go pod prysznicem po całym dniu, bo ma na mnie kojący wpływ. Na myjce kosmetyk wytwarza kremową, gęstą pianę, która przyjemnie otula ciało. Rzadka konsystencja w niczym mi nie przeszkadza - może dlatego, że zazwyczaj używam olejków pod prysznic, więc jestem przyzwyczajona do lejących się produktów.

Skład jest znakomity – prosty i na tyle naturalny, na ile może być naturalny produkt drogeryjny. W składzie znajdują się delikatne i niedrażniące detergenty, nawilżające i natłuszczające oleje, proteiny serwatkowe, kilka emulgatorów i zagęszczaczy, które trzymają to wszystko razem oraz witamina E, która pełni rolę naturalnego konserwanta.

Skóra po umyciu jest gładka, miękka i czysta przede wszystkim. Balsam pozostawia delikatną woń na ciele, takie prześcieradełko, które daje mi poczucie wymuskanej skóry, a sama czuję się wyciszona po całym dniu. Kosmetyk jest niesamowicie delikatny – nie wywołuje szczypania, swędzenia, podrażnienia i innych nieprzyjemności, więc wydaje mi się, że nada się dla wrażliwców. Jest także wydajny, bo taka wielka butla starcza na ok. dwa miesiące codziennego użytkowania.

Na pewno będę często wracała do tej emulsji, bo jest tania, powszechnie dostępna, delikatna, skuteczna i ogólnie miła w obsłudze. Poza tym, składniki tego myjadła nie są testowane na zwierzętach, co daje mi także spokój psychiczny. Ze swojej strony polecam.

Ilość zużytych opakowań: butla

Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo fajna emulsja nawilzajaca do kapieli.
    Zapach 10/10 naprawde jest relaksujacy i latwo sie od niego uzaleznic
    Skora po kapieli jest nawilzona, jest dobrym dodatkiem do codziennej pielegnacji ciala w ciazy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić mehee01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetny produkt
  • Zacznę od tego że jeśli brakuje go w rossmannach to dlatego że wprowadzają nową wersję tego kosmetyku z nowym składem... (u mnie jest już od jakichś 2 miesięcy) * EDIT: No i stało się, w okolicznych rossmannach nie mogę go dostać od dwóch tygodni nie wiem co się stało, wcześniej nigdy nie miałam takiego problemu, jak w jednym tygodniu nie było, to w następnym była cała półka, a teraz chodzę pytam i nic nie wiadomo jak tylko się pojawi to zrobię zapas.*

Nowy skład:
    aqua, sorbitol, glycine soja (soybean) oil, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, glycerin, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, lactose, whey protein, helianthus annuus (sunflower) seed oil, cocamidopropyl hydroxysultaine, xanthan gum, levulinic acid, p-anisic acid, tocopherol, sodium levulinate, sodium chloride, citric acid, parfum.
    Nie znam się na składach, więc nie wiem czy zmienił się na lepsze czy na gorsze - może jakaś bardziej obeznana w temacie wizażanka podpowie??
    Zmieniła się konsystencja produktu, teraz przypomina mi bardzo rzadkie kremowe mydło w płynie, wcześniej była bardziej mleczna(?), poza tym produkt teraz mocniej się pieni. Zapach też jakby mniej pudrowy, a może po prostu się do niego przyzwyczaiłam.
    Tak czy inaczej bardzo go lubię bo można stosować go do całego ciała, jako szampon, płyn do kąpieli, żel pod prysznic, żel do mycia twarzy, płyn do higieny intymnej - dzięki temu świetnie spisuje się na wyjazdach - zabieram tylko jeden produkt zamiast 3 czy 4.
    Do kąpieli jest ok, chociaż wolę go stosować pod prysznicem, mam wrażenie że bardziej wtedy nawilża.
    Stosuję do mycia twarzy - jako środek do demakijażu twarzy i oczu.
    Jako szampon łagodzi moją wrażliwą skórę głowy.
    Faktycznie przez rzadką konsystencję i butelkę bez dozownika nie jest zbyt wydajny ale mimo wszystko wart swojej ceny
    Serdecznie polecam spróbować!!

Ilość zużytych opakowań: ok. 10?

Chcesz pochwalić Fari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Jest to mój ulubiony balsam pod prysznic
    +świetny, naturalny skład
    +pięknie pachnie
    +całkiem dobrze się pieni
    +myje
    +skóra jest po nim miękka i gładka

- trochę niewygodnie się do nabiera, bo jest bardzo rzadki (i jeszcze ten za duży otwór w butelce)

Co do nawilżania to spisuje się na pewno trochę lepiej niż normalny żel, ale jak się ma bardzo suchą skórę (jak ja) to nie można się spodziewać cudów i bez balsamu i tak się nie obejdzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam z myślą o myciu włosów. Spisał się naprawdę dobrze.

PLUSY
    + tani
    + duża pojemność
    + wielofunkcyjny
    + zmywa oleje z włosów
    + piękny zapach

MINUSY
    - mało wydajny
    - rzadka konsystencja (wylewa się go za dużo przy przechylaniu butli kiedy jest pełny)
    - mógłby być w mniejszych butelkach

Myślę że do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MrsHetfield za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kochany
  • Używam go tylko jako szamponu do włosów i pod tym kątem będę go oceniać
    Przy moich loczkach spisuje się idealnie

+dobrze myje (choć na początku miałam problemy, cięgle niedomyte włosy, ale to kwestia czasu żeby nauczyć się nim myć )
    +nie plącze i nie wysusza
    +pięknie pachnie
    +nie robi włosom krzywdy na dłuższą mete
    +po umyciu (jeszcze bez odżywki) są przyjene w dotyku
    +wygodna butelka

-mało wydajny ze względu na konsystencję
    -strasznie szerokie oczko, przez co łatwo o wylanie zbyt dużej ilości
    -bardzo często go nie ma w Rossmannie

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

Chcesz pochwalić szynnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny płyn.
  • Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ używałam tego kosmetyku pod prysznicem, a jego użycie w ten sposób (inaczej niż zgodnie z jego przeznaczeniem) było średnio wygodne i ekonomiczne.

Płyn idealnie i delikatnie myje ciało. Ma również delikatny, bardzo przyjemny zapach. Konsystencja jest rzadka, ponieważ jest to płyn do kąpieli. Płyn nie podrażnia skóry, pozostawia ją lekko nawilżoną, można już zrezygnować z nakładania balsamu. Bardzo polecam.

plusy
    +delikatny, ale skuteczny
    +piękny, delikatny zapach
    +niska cena w stosunku do pojemności
    +nie musimy już po jego użyciu nakładać balsamu na ciało

minusów nie dostrzegam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nektar dla skóry
  • Zacznę od zapachu, który mnie powalił.....piękny, cudowny, otulający. Nastepnie uwagę skierowałam na skład - posiada olejki, ma bardzo fajny skład co wazne dla naszej skóry - a nie jak większość takich produktów (zawierają może z 1 extrakt i na tym się kończy). Faktycznie konsystencja kremu, ale pięknie się pieni. Zostawia na ciele ten cudny zapach (choć nie za długo gdyż to przezież tylko krem do mycia - dodam, że używam jako żel pod prysznic). Podczas golenia skóra nie jest podrażniona. Naprawdę polecam + oliwkę z tej serii oraz balsam. Cena również dobra choć przyznam, że jeszcze krótki czas temu produkt ten kosztował w Rossmanie około 8,50zł a teraz jest już po 9,99zł - dlaczego tak?

Używam tego produktu od: pół roku?
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Malgoska82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK !
  • Jak najbardziej polecam. Ja używałam go jedynie do mycia twarzy,bo do mycia ciała używam innych żeli
    +super zmywa makijaż
    +nie podrażnia
    +mega wydajny
    +dobrze myje
    +nie zapycha
    Niestety w moim Rossmanie już go nie ma A szkoda, bo napewno kupiłabym ponownie...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Alyssa20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij