Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Zgłoszony przez KONICZYNKA 47

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

• dobry,ale szybko się kończy
  • Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.
    Po kąpieli spokojnie można zapomnieć o balsamie.
    Dodawałam go do kąpieli mojemu synkowi,który ma AZS i jemu również przynosił ukojenie. Skończył się niestety w ekspresowym tempie.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Niezbyt wydajny
  • Plusy:
    stosuję go badziej jako płyn do kąpieli i wlewam go do wanny:
    -nawilża
    -zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem przez inne detergenty
    -cena

Minusy:
    - konsystencja naprawdę lejąca, nie wyobrażam sobie go stosować w inny sposób niż jako płyn do kąpieli
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość na zawsze
  • Jak w tytule - miłość.
    Jak go używam?
    -do kąpieli
    do mycia ciała
    -do zmywania makijażu (codziennie używam kremu BB i kremu z filtrem, a to lepiej zmyć olejami)
    -do mycia włosów (no, pierwszego zmycia oleju, bo mi jednak za bardzo obciąża)
    -do wąchania po prostu

Jeden z lepszych produktów na świecie.
    Tani, baaardzo wydajny, łagodny, natłuszcza, nawilża i w ogóle robi dobrze. Uwielbiam.

Jeden minus za opakowanie (chodzi mi o dozowanie produktu) - ciężko wylać tylko trochę, np. do mycia włosów lub twarzy. Ale mam mniejszą butelkę po czymśtam i tak jest dużo wygodniej.

Używam tego produktu od: Łomatko od kilku lat. 2-3
    Ilość zużytych opakowań: Dużo. Jak się skończy to kupuję następne :P

Chcesz pochwalić moniaobcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla delikatnej skóry ciała w ciąży )
  • Poraz pierwszy kupiłam go ok 2 lat temu, było to latem a moja skóra na ciele nie potrzebowała zbytniego nawilżenia, wtedy wydawał się być zbyt ciężki, miałam wrażenie, że nie myje ciała i myślałam, że więcej do niego nie wróce.

Natomiast okazał się ideałem w momencie gdy zaszłam w ciążę a skóra zrobiła się bardziej sucha, szczególnie na plecach ponieważ głownie tam leciała ciepła woda gdyż polewanie zbyt ciepłą wodą brzuszka jest nie wskazane.

+łagodnie myje
    +nie wysusza
    +nawilża
    +ma ładny zapach aczkolwiek dość mocny i nie każdemu może pasować
    +trzeba też nauczyć się go dozować, ponieważ jest bardzo rzadki ale mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Mindosi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny.
  • Po Babydream dla dzieci "Od stóp do głów", to kolejny kosmetyk wielofunkcyjny (czyli w tym wypadku twarz, ciało, głowa oraz... pędzle do makijażu ) Jednak jest to dla mnie znośniejszy w używaniu produkt od wcześniej wspomnianego ze względu na zapach. Od tamtego aż mnie mdliło, natomiast ten jest dla mnie mniej nachalny i przyjemniejszy w używaniu, może dzięki temu, że nie ma "dziecięcej" nutki zapachowej Jednak pamiętajmy, że zapach to kwestia subiektywna i nie każdemu podoba się to samo - bo ten zapach z kolei jest bardziej kwiatowy, co mnie osobiście nie przeszkadza, bo to moja kategoria zapachowa, rzekłabym, ale żeby nie było, że nie ostrzegałam
    Co do działania, to sprawdza się u mnie tak samo dobrze jak ten pierwszy - dobrze i delikatnie oczyszcza, jest do wszystkiego... może w przeciwieństwie do "dziecięcego" mniej mi przypadł do gustu, gdy myłam nim głowę - mało odbite włosy od nasady, ale dla mnie to nie problem, bo preferuję mocniejsze szampony, a takie produkty staram się stosować raczej przy uczuciu przesuszenia skóry głowy (zresztą moja skóra głowy na zbyt częste delikatne oczyszczanie reaguje swędzeniem - musi być moc ) Ciało po myciu nie jest przesuszone, ale tu też preferuję mocniejsze oczyszczanie od czasu do czasu (choć paradoksalnie rzadziej od skóry głowy...). Twarz po umyciu nie jest ściągnięta, a pędzle po myciu chyba też zadowolone - są czyste, włosia nie gubią .
    Polecam ze swojej strony, myślę, że się jeszcze kiedyś skuszę

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy pod prysznic.
  • Uwielbiam ten produkt. Używam jako żel pod prysznic, myję nim też buzię. Płyn ma bardzo dobry skład, pięknie pachnie i dobrze myje. Jest też bardzo wydajny. Jak dla mnie to zdecydowany nr 1 ! Polecam wszystkim kobietom, nawet tym które nie są w ciąży.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Glowasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyjątkowy!
  • Balsam jest rewelacyjny!

+ jako łagodny środek do MYCIA CIAŁA sprawdza się idealnie, myje i pozostawia aksamitną skórę

+ podobnie zachowuje się w przypadku TWARZY: moja jest wyjątkowo wrażliwa na przesuszenie i fakt pozostawia ją minimalnie ściągniętą, ale i tak jest najlepszy z wszystkich przetestowanych przeze mnie produktów

+ MYCIE RĄK! ręce były długo moją zmorą, sama nie wiem czy myję je często czy nie, ale te kilka razy dziennie strasznie je wysuszały - z tym balsamem mogę myć je ile razy chcę i tak skóra będzie przyjemna i gładka, dodając do tego odpowiedni krem do rąk nawet w ziemie pozostaje idealna (a jak na złość zawsze zapominam rękawiczek)

+ jak dla mnie jeden z najważniejszych -> ZAPACH! wspaniały, uzależniający, co najśmieszniejsze początkowo jakoś mi nie podpasował, ale im dłużej stosowałam, tym sama się złapałam, że sięgam po niego właśnie po to, by przy przyjemnym zapachu zrelaksować się zarówno w porannej jak i wieczornej kąpieli

+ KONSYSTENCJA! najlepszym określeniem byłoby chyba mleczko do mycia, niesamowicie przyjemnie się taką "substancją" myje

+ działanie: nawilża i nie wysusza
    + przyjemny skład
    + śmiesznie niska cena
    + jak na dzienne zużycie jest bardzo wydajny!

Zostałby moim KWC gdyby sprawdził się w myciu włosów - niestety moim włosom do pasa zupełnie nie podpasował, były bez objętości, oklapnięte i już po paru godzinach miałam ochotę umyć je ponownie. Pomimo że dostaje ode mnie plusy "ekstra" (bo ani nie jestem w ciąży, ani nie jestem mamą, więc w zasadzie nie powinnam go oceniać, skoro nie używam go zgodnie z przeznaczeniem) oczywiście nie obniżam mu za to oceny nawet o pół gwiazdki, bo nie jest to szampon do włosów

Podsumowując -> balsam do kąpieli zasługuje na miano kultowego wśród osób stosujących delikatną pielęgnację skóry, nawilża, jest idealny do mycia ciała, twarzy i rąk. Polecam!

Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie podzielam zachwytów
  • o ile olejek z tej serii jest świetny, o tyle balsam - nie. konsystencja rzadka, wszystko ucieka między palcami, nie pieni się, cena niska - ale nawet przy 9,99 pln to i tak za mała wydajność. aktualnie jestem w ciąży, w 7. miesiącu i niestety produkt mi zupelnie nie pasuje, mdli mnie od zapachu, dla mnie jest jakiś... chemiczny?
    \n
    \nzaznaczam, że używam do mycia ciała - nie myję nim twarzy, włosów.
    \n
    \nna plus bardzo fajne opakowania - to zaleta całej serii

Chcesz pochwalić marynka42 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ od ponad roku
  • Ten produkt ma same zalety! Używam go do mycia ciała, włosów, twarzy oraz rąk (a wcale nie jestem mamą). Przede wszystkim nie wysusza i jednocześnie dokładnie myje. Konsystencja jest dość rzadka, jednak mi to w ogóle nie przeszkadza. Zapach nie jest najpiękniejszy, ale pozostałe zalety całkowicie wynagradzają mi to.

Mycie twarzy - to jest mój ulubiony kosmetyk do demakijażu. Co wieczór delikatnie zmywa makijaż, nie podrażniając i nie wysuszając cery. Bardzo dobrze sobie radzi z tuszem oraz innymi ciężkimi kosmetykami, nie szczypiąc w oczy. Próbowałam kilku innych kosmetyków do mycia twarzy z różnych półek - od Biedronkowych żeli, poprzez produkty La Roche Posay i żaden z nich nie jest na tyle delikatny i jednocześnie skuteczny, co BD.

Mycie włosów - idealne ukojenie dla mojej skóry głowy, którą niestety muszę codziennie myć. Przy codziennym stosowaniu agresywnych detergentów, skalp bardzo szybko mi się przesuszał, zaczynał swędzieć i dokuczać. Po użyciu tego balsamu jako szamponu włosy są nie tylko domyte, ale i skóra głowy doznaje ulgi. Co prawda nie używam tego balsamu na co dzień, ale z powodzeniem stosuję go zamiennie ze zwykłymi szamponami (które jednak dodają moim włosom większej objętości).

Mycie ciała - idealny! Napiszę w skrócie to, co pisałam już wyżej: nie wysusza i dobrze myje.

Mycie rąk - w zimę niestety moje ręce, mimo dosyć bogatej pielęgnacji, są bardzo przesuszone. Dokładając do tego dość częste mycie rąk (chyba mam jakieś zboczenie na tym punkcie ) i uczulenie na detergenty, moja skóra wręcz się łuszczyła. Ten balsam jest idealnym rozwiązaniem - mogę myć ręce tak często jak chcę, bez uczucia wysuszenia i podrażnienia.

Zostało jeszcze jedno dodatkowe zastosowanie Produkt świetnie sprawdza się do kąpieli psów. Nie podrażnia ich skóry i pięknie nabłyszcza sierść.

Podsumowując - jest to świetny, wielofunkcyjny produkt nie tylko dla mam, za świetną cenę

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: niezlioczona ilość

Chcesz pochwalić say-hello za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 73 raz(y)
  • Świetny na podrażnienia
  • Mój nowy hit. Musiałam odstawić wszystko co sztuczne i na chemikaliach

ten produkt stosuję jako żel pod prysznic i jest idealny

nie uczula
    nie wysusza
    nie podrażnia
    pięknie pachnie
    jest wydajny
    dla mnie konsystencja idealna
    opakowanie poręczne
    tani 9,99 bez promocji za 500 ml

Uwielbiam go stosować zwłaszcza na okres jesienno - zimowy bo ma bardzo dobry skład.

Używam tego produktu od: w trakcie problemów ze skórą
    Ilość zużytych opakowań: kolejne

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?