Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Zgłoszony przez KONICZYNKA 47

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

• Najlepszy pod prysznic.
  • Uwielbiam ten produkt. Używam jako żel pod prysznic, myję nim też buzię. Płyn ma bardzo dobry skład, pięknie pachnie i dobrze myje. Jest też bardzo wydajny. Jak dla mnie to zdecydowany nr 1 ! Polecam wszystkim kobietom, nawet tym które nie są w ciąży.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Glowasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyjątkowy!
  • Balsam jest rewelacyjny!

+ jako łagodny środek do MYCIA CIAŁA sprawdza się idealnie, myje i pozostawia aksamitną skórę

+ podobnie zachowuje się w przypadku TWARZY: moja jest wyjątkowo wrażliwa na przesuszenie i fakt pozostawia ją minimalnie ściągniętą, ale i tak jest najlepszy z wszystkich przetestowanych przeze mnie produktów

+ MYCIE RĄK! ręce były długo moją zmorą, sama nie wiem czy myję je często czy nie, ale te kilka razy dziennie strasznie je wysuszały - z tym balsamem mogę myć je ile razy chcę i tak skóra będzie przyjemna i gładka, dodając do tego odpowiedni krem do rąk nawet w ziemie pozostaje idealna (a jak na złość zawsze zapominam rękawiczek)

+ jak dla mnie jeden z najważniejszych -> ZAPACH! wspaniały, uzależniający, co najśmieszniejsze początkowo jakoś mi nie podpasował, ale im dłużej stosowałam, tym sama się złapałam, że sięgam po niego właśnie po to, by przy przyjemnym zapachu zrelaksować się zarówno w porannej jak i wieczornej kąpieli

+ KONSYSTENCJA! najlepszym określeniem byłoby chyba mleczko do mycia, niesamowicie przyjemnie się taką "substancją" myje

+ działanie: nawilża i nie wysusza
    + przyjemny skład
    + śmiesznie niska cena
    + jak na dzienne zużycie jest bardzo wydajny!

Zostałby moim KWC gdyby sprawdził się w myciu włosów - niestety moim włosom do pasa zupełnie nie podpasował, były bez objętości, oklapnięte i już po paru godzinach miałam ochotę umyć je ponownie. Pomimo że dostaje ode mnie plusy "ekstra" (bo ani nie jestem w ciąży, ani nie jestem mamą, więc w zasadzie nie powinnam go oceniać, skoro nie używam go zgodnie z przeznaczeniem) oczywiście nie obniżam mu za to oceny nawet o pół gwiazdki, bo nie jest to szampon do włosów

Podsumowując -> balsam do kąpieli zasługuje na miano kultowego wśród osób stosujących delikatną pielęgnację skóry, nawilża, jest idealny do mycia ciała, twarzy i rąk. Polecam!

Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie podzielam zachwytów
  • o ile olejek z tej serii jest świetny, o tyle balsam - nie. konsystencja rzadka, wszystko ucieka między palcami, nie pieni się, cena niska - ale nawet przy 9,99 pln to i tak za mała wydajność. aktualnie jestem w ciąży, w 7. miesiącu i niestety produkt mi zupelnie nie pasuje, mdli mnie od zapachu, dla mnie jest jakiś... chemiczny?
    \n
    \nzaznaczam, że używam do mycia ciała - nie myję nim twarzy, włosów.
    \n
    \nna plus bardzo fajne opakowania - to zaleta całej serii

Chcesz pochwalić marynka42 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ od ponad roku
  • Ten produkt ma same zalety! Używam go do mycia ciała, włosów, twarzy oraz rąk (a wcale nie jestem mamą). Przede wszystkim nie wysusza i jednocześnie dokładnie myje. Konsystencja jest dość rzadka, jednak mi to w ogóle nie przeszkadza. Zapach nie jest najpiękniejszy, ale pozostałe zalety całkowicie wynagradzają mi to.

Mycie twarzy - to jest mój ulubiony kosmetyk do demakijażu. Co wieczór delikatnie zmywa makijaż, nie podrażniając i nie wysuszając cery. Bardzo dobrze sobie radzi z tuszem oraz innymi ciężkimi kosmetykami, nie szczypiąc w oczy. Próbowałam kilku innych kosmetyków do mycia twarzy z różnych półek - od Biedronkowych żeli, poprzez produkty La Roche Posay i żaden z nich nie jest na tyle delikatny i jednocześnie skuteczny, co BD.

Mycie włosów - idealne ukojenie dla mojej skóry głowy, którą niestety muszę codziennie myć. Przy codziennym stosowaniu agresywnych detergentów, skalp bardzo szybko mi się przesuszał, zaczynał swędzieć i dokuczać. Po użyciu tego balsamu jako szamponu włosy są nie tylko domyte, ale i skóra głowy doznaje ulgi. Co prawda nie używam tego balsamu na co dzień, ale z powodzeniem stosuję go zamiennie ze zwykłymi szamponami (które jednak dodają moim włosom większej objętości).

Mycie ciała - idealny! Napiszę w skrócie to, co pisałam już wyżej: nie wysusza i dobrze myje.

Mycie rąk - w zimę niestety moje ręce, mimo dosyć bogatej pielęgnacji, są bardzo przesuszone. Dokładając do tego dość częste mycie rąk (chyba mam jakieś zboczenie na tym punkcie ) i uczulenie na detergenty, moja skóra wręcz się łuszczyła. Ten balsam jest idealnym rozwiązaniem - mogę myć ręce tak często jak chcę, bez uczucia wysuszenia i podrażnienia.

Zostało jeszcze jedno dodatkowe zastosowanie Produkt świetnie sprawdza się do kąpieli psów. Nie podrażnia ich skóry i pięknie nabłyszcza sierść.

Podsumowując - jest to świetny, wielofunkcyjny produkt nie tylko dla mam, za świetną cenę

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: niezlioczona ilość

Chcesz pochwalić say-hello za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 68 raz(y)
  • Świetny na podrażnienia
  • Mój nowy hit. Musiałam odstawić wszystko co sztuczne i na chemikaliach

ten produkt stosuję jako żel pod prysznic i jest idealny

nie uczula
    nie wysusza
    nie podrażnia
    pięknie pachnie
    jest wydajny
    dla mnie konsystencja idealna
    opakowanie poręczne
    tani 9,99 bez promocji za 500 ml

Uwielbiam go stosować zwłaszcza na okres jesienno - zimowy bo ma bardzo dobry skład.

Używam tego produktu od: w trakcie problemów ze skórą
    Ilość zużytych opakowań: kolejne

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Używam go jako żel pod prysznic. Jestem alergików i zawsze miałam problem ze znalezieniem dobrego żelu pod prysznic, który nie będzie mnie uczulal. A ten sprawdził się idealnie.
    -śliczny zapach
    -dobrze myje
    -nawilża
    -ma fajny skład

Polecam gorąco. Ja na pewno już się z nim nie rozstanę

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić 24anka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec w kąpieli
  • Wspaniały, delikatny produkt myjący
    \n+ cudowny kojący zapach
    \n+ tłusta, ale rzadka, lekka śmietankowa formuła
    \n+ idealny do mycia twarzy, zmywa także makijaż
    \n+ nie podrażnia oczu
    \n+ świetna również dla dziecka
    \n+ niska cena
    \n
    \n- brak pompki (trzeba uważać żeby nie wylać zbyt dużo)
    \n
    \nPo kąpieli lub myciu twarzy nie ma uczucia zciągniętej skóry.
    \nSłodki zapach rzeczywiście uspakaja i poprawia nastrój.
    \n

Chcesz pochwalić patryc ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA!
  • MEGA produkt! Nie spodziewałam się po Rossmannie tak wspaniałego produktu. Zainteresowałam się zamiennikiem szamponu do włosów z powodu SLS w składzie i trafiłam na ten płyn. Teraz nie tylko myję nim włosy ale całe ciało: do demakijażu, do kąpieli, pod prysznic, do moczenia stóp, z cukrem lub sodą do peelingu. Uwielbiam takie produkty X w 1 o ile idzie za tym jakość a ten taki jest. Serdecznie polecam!
    P.S. Nie zrażajcie się jeśli na początku wasze włosy będą troszkę oklapnięte, skóra głowy musi się przyzwyczaić, że juz jej się nie wysusza SLS.

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY

Chcesz pochwalić beatkawbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pod każdym względem REWELACJA !!!
  • Zachęcona opiniami wizażąnek kupiłam ten produkt do mycia wlosów. Z czasem zaczełam uzywać raktycznie do wszystkiego Spisuje się rewelacyjnie jako:

-szampon

-balsamdo kąpieli

-żel pod prysznic

-produkt do zmywania makijażu (trzeba spłukac wodą oczywiście, ale uwuelbiam robić rękami to na zmoczona twarz. Delikatnie usuwa cały makijaż bez wyrywania rzęs i przesuszania cery)

-płyn do higieny intymnej (nie podrażnia, nie wysusza)

PLUSY:
    -nawilża
    -dokładnie myje włosy nawet po olejowaniu
    -cena
    -przyejmny, pudrowy zapach

MINUSY:
    -jeżeli używamy jako produktu do mycia włosów to minusem może być żadka konsystencja, ale mi raczejNIE PRZESZKADZA szczególnie, że nie jest to szampon.

-wydajność, ale przy takiej cenie i ilości produktu w butelce nie jest specjalnym problemem

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.6 0,5l butelek

Chcesz pochwalić martoszable za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem wielką fanką tego płynu
  • Nie będę owijać, super żel za kilka złotych. Duża butla, średnio wydajny ale jak się opracuje technikę to starcza na bardzo długo. Ładnie się pieni. Ładny delikatny zapach, bez żadnych ulepszaczy. Właśnie teraz na okres jesienno-zimowy będzie najlepszy. Świetnie natłuszcza skórę, łagodzi podrażnienia po depilacji.
    Co prawda to jest płyn do kąpieli, ja jednak używałam go jako żel do mycia ciała.
    Zdecydowanie jestem na tak. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2, będzie więcej

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?