Babydream, fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli (stara wersja))

Babydream, fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli (stara wersja))

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duże ilości olejów roślinnych o silnym działaniu nawilżającym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Delikatny

Kocham ten produkt za jego działanie na moją skórę. Po użyciu tego produktu, moja skóra jest przyjemnie nawilżona i ukojona. Uwielbiam jego delikatny kobiecy zapach, który absolutnie nie jest nachalny czy sztuczny. Jego konsystencja jest trochę za rzadka przez co traci na wydajności. Wracam do niego już od kilku lat i zawsze wprowadza mnie w przyjemny nastrój.Bardzo dobry i delikatny produkt.

przyjemny umilacz kąpieli

Po balsam sięgnęłam przypadkiem będąc w ciąży nie mogłam stosować wielu kosmetyków do kąpieli, gdyż moja skóra po prostu strajkowała i kąpiele czy prysznic był dla mnie udręką, co użyłam jakiegoś żelu czy płynu skóra robiła mi psikusa i strasznie swędziała. Aż w końcu będąc na zakupach w Rossmannie sięgnęłam po coś dla przyszłej mamy.
Balsam wlany pod bieżącą wodę tworzył niesamowicie pachnącą pianę, skóra po nim nie swędziała, przyjemnie pachniała i było czuć, że działa kojąco i pielęgnacyjne. Szkoda tylko, że nie ma większej butli, bo w tej szybko się kończył. Polecam mamom (i nie tylko), które mają problem z swędzącą skórą, gdyż stosowanie płynu łagodzi to uczucie.

relaksacja o dobrym składzie

Subtelny niedrażniący zapach, bardzo przyjemna konsystencja, przyjemność pod prysznicem, do tego łądny wygląd opakowania. Jedyną pokusą jest chęć dozowania go więcej i więcej przez co... robi się mało wydajnie... ;)

Fantastyczny balsam, olejek czy płyn do kąpieli jak zwał tak zwał..dla wszystkich:)

Używałam go w ciąży nie wiem chyba i w jednej i drugiej, ale jakoś się tak stało ,że chyba o nie zapomniałam...:(
Ostatni jednak uśilnie poszukiwałam czegoś do kąpieli,aze jestem na etapie takiem,że im więcej naturalności i im mniej chemii tym lepiej to robiąc przez internet zakupy w hmm Rossmanie zauważyłam tę butelkew nowej szacie graficznej właśnie:) Myślałam,że to coś nowego po prostu , a jak odebrałam zakupy i zobaczyłam butelkę w starej szacie to mi się to cudo przypomniało..:)
Pachnie tak naturalnie , przyjmeni emleczno-serwatkowo-śmierankowo. Musi miec i ma skłąd , który na pewno nie zaszkodzi i w ciązy i pociązy...:) Sama świadmość,że to taki płyn poprawia mi samopoczucie , a jeszce ten zapach , lekko mleczna barwa wody i delikatna pianka sprawiają ,że czuję się w kąpieli po prostu pysznie..;)
Polecam ,...nie tylko w ciąży..polecamw szystkim dużym i małym:) Po ciązy i przed ciązą ..;)
Świetny płyn do kąpieli ..po prostu w dużej butelce choć jak go leję tyle, że dla mnie to i tak mało..;)

Towarzysz od początku ciąży

W ciąży szukałam kosmetyku, który będzie delikatny, nie zawierający jakiś potencjalnie niebezpiecznych świństw, a przede wszystkim nawilżający w okresie, kiedy skóra intensywnie się zmienia. Stosuję od pierwszych dni ciąży, przez 5 mcy zużyłam 2 opakowania, więc jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach pudru, przyjemną konsystencję i pozostawia skórę nawilżoną. Stosowałam razem z kosmetykami Mustella (do 5 mca), a obecnie z oliwką Babydream dla kobiet w ciąży. No i ta cena! Jedyny minus to to, że balsam jest dość rzadki, więc nieraz dość sporo wylewa się go z opakowania.

Hit

Dla mnie rewelacja!
Uzywam do mycia ciała, zmywania makijażu, do higieny intymnej. Nic nie wysysza, nie podrażnia , świetny skład, piękny zapach, duża pojemność. Kosztuje 14 złoty , na promocji 7 zł za 500 ml. Konsystencja jest rzadka, przypomina śmietanę, jest mało wydajny , ale z czasem nauczyłam się go dozować :)
Polecam bardzo , dla mnie hit

Mój KWC

Idealny jako szampon do włosów jak i kosmetyk do mycia twarzy. U mnie sprawdza się w każdym wydaniu. Mam włosy bardzo uwrażliwione, suche. Cerę mieszaną. Dobry skład. Uwielbiam go, stosuję już kilka dobrych lat - zagościł na stałe. Rozstępów nie mam więc nie mogę się odnieść co do obietnic producenta.

W ciągu.

Balsam ten był kiedyś bardzo wychwalany. Kupiłam go przy pierwszej lepszej okazji. Nie mogłam oprzeć się temu głosowi szepczącemu "Weź mnie, weź. Przecież tego chcesz."
Jakoś zapomniałam o tym, że ja przecież nie lubię kremowych konsystencji, przypominających żele Dove.
Kompulsywne zakupy i lista chciejstw zrobiła swoje.

Balsam pomimo swojej dużej pojemności i gęstej konsystencji nie cieszy się dużą wydajnością. A może to ja zawiedziona brakiem pienienia się wylewałam na dłoń większe ilości niż powinnam?
Ma mleczną, lejącą się konsystencję. Pieni się baaaardzo słabo. Oblepia skórę warstwą ochronną. Nie lubię tego efektu. Czuję się nie domyta. Przyjemnie pachnie tak jak i cała seria Babydream fur Mama, pudrowo. Balsam jest łagodny dla skóry. Nie wysusza jej nie podrażnia. Nie zapycha.
Mimo wszystko to uczucie niedomycia jest nie do zniesienia.
Skóra mojego ciała jest normalna, myślę, ze balsam świetnie sprawdzi się przy tych wrażliwych, atopowych, przesuszonych.
Ja już raczej nie kupię.

Dobry

Świetnie myje, dobrze się pieni, przyjemny zapach, niska cena, łatwa dostępność . Minusy to konsystencja, która jest jak dla mnie zbyt wodnista i wydajność.

Delikatny

Produkt ogólnie bardzo dobry. Dobrze się pieni, delikatnie myje, no i zapach ma nieziemski :D Dla niektórych może być mdły, ale mi się podoba. Nie wysusza, ale też nie nawilża ani trochę(przynajmniej mnie) a nie ukrywam, że choć to płyn i ma przede wszystkim myć to po recenzjach trochę tego oczekiwałam. No cóż.. Ale i tak nie znalazłam na razie niczego lepszego, do tego cena super - dycha za 500 ml :) Niestety, mimo to nie jest zbyt wydajny. Przez swoją wodnistą-mleczną konsystencję. Dodam, że czasem myję nim włosy i twarz i do tego też się bardzo dobrze sprawdza. Polecam :)

Używam tego produktu od: Roku?
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

najlepszy

Plusy:

-doskonale nawilża, koniec suchej skóry nawet w trudnych warunkach (słońce, słona woda)
-ładny delikatny zapach
Minusy:
mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry,ale szybko się kończy :)

Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.
Po kąpieli spokojnie można zapomnieć o balsamie.
Dodawałam go do kąpieli mojemu synkowi,który ma AZS i jemu również przynosił ukojenie. Skończył się niestety w ekspresowym tempie.
Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu