Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Zgłoszony przez KONICZYNKA 47

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

• Użytkownik
    Chwalona: 57 raz(y)
  • Świetny na podrażnienia
  • Mój nowy hit. Musiałam odstawić wszystko co sztuczne i na chemikaliach

ten produkt stosuję jako żel pod prysznic i jest idealny

nie uczula
    nie wysusza
    nie podrażnia
    pięknie pachnie
    jest wydajny
    dla mnie konsystencja idealna
    opakowanie poręczne
    tani 9,99 bez promocji za 500 ml

Uwielbiam go stosować zwłaszcza na okres jesienno - zimowy bo ma bardzo dobry skład.

Używam tego produktu od: w trakcie problemów ze skórą
    Ilość zużytych opakowań: kolejne

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Używam go jako żel pod prysznic. Jestem alergików i zawsze miałam problem ze znalezieniem dobrego żelu pod prysznic, który nie będzie mnie uczulal. A ten sprawdził się idealnie.
    -śliczny zapach
    -dobrze myje
    -nawilża
    -ma fajny skład

Polecam gorąco. Ja na pewno już się z nim nie rozstanę

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić 24anka24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec w kąpieli
  • Wspaniały, delikatny produkt myjący
    \n+ cudowny kojący zapach
    \n+ tłusta, ale rzadka, lekka śmietankowa formuła
    \n+ idealny do mycia twarzy, zmywa także makijaż
    \n+ nie podrażnia oczu
    \n+ świetna również dla dziecka
    \n+ niska cena
    \n
    \n- brak pompki (trzeba uważać żeby nie wylać zbyt dużo)
    \n
    \nPo kąpieli lub myciu twarzy nie ma uczucia zciągniętej skóry.
    \nSłodki zapach rzeczywiście uspakaja i poprawia nastrój.
    \n

Chcesz pochwalić patryc ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • MEGA!
  • MEGA produkt! Nie spodziewałam się po Rossmannie tak wspaniałego produktu. Zainteresowałam się zamiennikiem szamponu do włosów z powodu SLS w składzie i trafiłam na ten płyn. Teraz nie tylko myję nim włosy ale całe ciało: do demakijażu, do kąpieli, pod prysznic, do moczenia stóp, z cukrem lub sodą do peelingu. Uwielbiam takie produkty X w 1 o ile idzie za tym jakość a ten taki jest. Serdecznie polecam!
    P.S. Nie zrażajcie się jeśli na początku wasze włosy będą troszkę oklapnięte, skóra głowy musi się przyzwyczaić, że juz jej się nie wysusza SLS.

Używam tego produktu od: 3 MIESIĘCY

Chcesz pochwalić beatkawbe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pod każdym względem REWELACJA !!!
  • Zachęcona opiniami wizażąnek kupiłam ten produkt do mycia wlosów. Z czasem zaczełam uzywać raktycznie do wszystkiego Spisuje się rewelacyjnie jako:

-szampon

-balsamdo kąpieli

-żel pod prysznic

-produkt do zmywania makijażu (trzeba spłukac wodą oczywiście, ale uwuelbiam robić rękami to na zmoczona twarz. Delikatnie usuwa cały makijaż bez wyrywania rzęs i przesuszania cery)

-płyn do higieny intymnej (nie podrażnia, nie wysusza)

PLUSY:
    -nawilża
    -dokładnie myje włosy nawet po olejowaniu
    -cena
    -przyejmny, pudrowy zapach

MINUSY:
    -jeżeli używamy jako produktu do mycia włosów to minusem może być żadka konsystencja, ale mi raczejNIE PRZESZKADZA szczególnie, że nie jest to szampon.

-wydajność, ale przy takiej cenie i ilości produktu w butelce nie jest specjalnym problemem

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.6 0,5l butelek

Chcesz pochwalić martoszable za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem wielką fanką tego płynu
  • Nie będę owijać, super żel za kilka złotych. Duża butla, średnio wydajny ale jak się opracuje technikę to starcza na bardzo długo. Ładnie się pieni. Ładny delikatny zapach, bez żadnych ulepszaczy. Właśnie teraz na okres jesienno-zimowy będzie najlepszy. Świetnie natłuszcza skórę, łagodzi podrażnienia po depilacji.
    Co prawda to jest płyn do kąpieli, ja jednak używałam go jako żel do mycia ciała.
    Zdecydowanie jestem na tak. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2, będzie więcej

Chcesz pochwalić MilaNoo92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla relaksu...
  • Nie będę wyjątkiem, gdy powiem, że owy balsam do kąpieli kupiłam po przeczytaniu bardzo entuzjastycznych recenzji na Wizażu. Tak się składa, że w specjalnie w ciąży nie jestem, a kosmetyku używam z dużym powodzeniem już od kilku tygodni.

Kosmetyk dostępny jest w każdym Rossmannie po zawrotnej cenie ok. 9 zł za dużą półlitrową butlę. Opakowanie jest estetyczne, z wygodnym wgłębieniem i klapką, z którą nie trzeba się siłować, aby otworzyć. Sam balsam to biały, rzadki płyn. Z powodu koloru i konsystencji przypomina trochę mleko lub rzadką śmietankę. Zapach typowy dla kosmetyków dziecięcych – kojarzy się z czystością i pielęgnacją. Lubię czuć go pod prysznicem po całym dniu, bo ma na mnie kojący wpływ. Na myjce kosmetyk wytwarza kremową, gęstą pianę, która przyjemnie otula ciało. Rzadka konsystencja w niczym mi nie przeszkadza - może dlatego, że zazwyczaj używam olejków pod prysznic, więc jestem przyzwyczajona do lejących się produktów.

Skład jest znakomity – prosty i na tyle naturalny, na ile może być naturalny produkt drogeryjny. W składzie znajdują się delikatne i niedrażniące detergenty, nawilżające i natłuszczające oleje, proteiny serwatkowe, kilka emulgatorów i zagęszczaczy, które trzymają to wszystko razem oraz witamina E, która pełni rolę naturalnego konserwanta.

Skóra po umyciu jest gładka, miękka i czysta przede wszystkim. Balsam pozostawia delikatną woń na ciele, takie prześcieradełko, które daje mi poczucie wymuskanej skóry, a sama czuję się wyciszona po całym dniu. Kosmetyk jest niesamowicie delikatny – nie wywołuje szczypania, swędzenia, podrażnienia i innych nieprzyjemności, więc wydaje mi się, że nada się dla wrażliwców. Jest także wydajny, bo taka wielka butla starcza na ok. dwa miesiące codziennego użytkowania.

Na pewno będę często wracała do tej emulsji, bo jest tania, powszechnie dostępna, delikatna, skuteczna i ogólnie miła w obsłudze. Poza tym, składniki tego myjadła nie są testowane na zwierzętach, co daje mi także spokój psychiczny. Ze swojej strony polecam.

Ilość zużytych opakowań: butla

Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo fajna emulsja nawilzajaca do kapieli.
    Zapach 10/10 naprawde jest relaksujacy i latwo sie od niego uzaleznic
    Skora po kapieli jest nawilzona, jest dobrym dodatkiem do codziennej pielegnacji ciala w ciazy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić mehee01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetny produkt
  • Zacznę od tego że jeśli brakuje go w rossmannach to dlatego że wprowadzają nową wersję tego kosmetyku z nowym składem... (u mnie jest już od jakichś 2 miesięcy) * EDIT: No i stało się, w okolicznych rossmannach nie mogę go dostać od dwóch tygodni nie wiem co się stało, wcześniej nigdy nie miałam takiego problemu, jak w jednym tygodniu nie było, to w następnym była cała półka, a teraz chodzę pytam i nic nie wiadomo jak tylko się pojawi to zrobię zapas.*

Nowy skład:
    aqua, sorbitol, glycine soja (soybean) oil, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, glycerin, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, lactose, whey protein, helianthus annuus (sunflower) seed oil, cocamidopropyl hydroxysultaine, xanthan gum, levulinic acid, p-anisic acid, tocopherol, sodium levulinate, sodium chloride, citric acid, parfum.
    Nie znam się na składach, więc nie wiem czy zmienił się na lepsze czy na gorsze - może jakaś bardziej obeznana w temacie wizażanka podpowie??
    Zmieniła się konsystencja produktu, teraz przypomina mi bardzo rzadkie kremowe mydło w płynie, wcześniej była bardziej mleczna(?), poza tym produkt teraz mocniej się pieni. Zapach też jakby mniej pudrowy, a może po prostu się do niego przyzwyczaiłam.
    Tak czy inaczej bardzo go lubię bo można stosować go do całego ciała, jako szampon, płyn do kąpieli, żel pod prysznic, żel do mycia twarzy, płyn do higieny intymnej - dzięki temu świetnie spisuje się na wyjazdach - zabieram tylko jeden produkt zamiast 3 czy 4.
    Do kąpieli jest ok, chociaż wolę go stosować pod prysznicem, mam wrażenie że bardziej wtedy nawilża.
    Stosuję do mycia twarzy - jako środek do demakijażu twarzy i oczu.
    Jako szampon łagodzi moją wrażliwą skórę głowy.
    Faktycznie przez rzadką konsystencję i butelkę bez dozownika nie jest zbyt wydajny ale mimo wszystko wart swojej ceny
    Serdecznie polecam spróbować!!

Ilość zużytych opakowań: ok. 10?

Chcesz pochwalić Fari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny
  • Jest to mój ulubiony balsam pod prysznic
    +świetny, naturalny skład
    +pięknie pachnie
    +całkiem dobrze się pieni
    +myje
    +skóra jest po nim miękka i gładka

- trochę niewygodnie się do nabiera, bo jest bardzo rzadki (i jeszcze ten za duży otwór w butelce)

Co do nawilżania to spisuje się na pewno trochę lepiej niż normalny żel, ale jak się ma bardzo suchą skórę (jak ja) to nie można się spodziewać cudów i bez balsamu i tak się nie obejdzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij