Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Powiększ Rossmann, Babydream fur Mama, Wohlfuhl-Bad (Balsam do kąpieli)

Zgłoszony przez KONICZYNKA 47

Balsam o działaniu pielęgnującym i relaksującym. Balsam zawiera proteiny serwatkowe oraz duze ilosci naturalnych olejów roslinnych o silnym działaniu nawilzajacym. Produkt nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, nie zawiera barwników i konserwantów.

Skład: Skład kosmetyku: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Cena: 9zł /500ml
/s/

• najlepszy
  • Plusy:

-doskonale nawilża, koniec suchej skóry nawet w trudnych warunkach (słońce, słona woda)
    -ładny delikatny zapach
    Minusy:
    mało wydajny

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Gonus za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dobry,ale szybko się kończy
  • Mało wydajny,ale dobry. No i zapach ma nieziemski.
    Po kąpieli spokojnie można zapomnieć o balsamie.
    Dodawałam go do kąpieli mojemu synkowi,który ma AZS i jemu również przynosił ukojenie. Skończył się niestety w ekspresowym tempie.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Niezbyt wydajny
  • Plusy:
    stosuję go badziej jako płyn do kąpieli i wlewam go do wanny:
    -nawilża
    -zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem przez inne detergenty
    -cena

Minusy:
    - konsystencja naprawdę lejąca, nie wyobrażam sobie go stosować w inny sposób niż jako płyn do kąpieli
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłość na zawsze
  • Jak w tytule - miłość.
    Jak go używam?
    -do kąpieli
    do mycia ciała
    -do zmywania makijażu (codziennie używam kremu BB i kremu z filtrem, a to lepiej zmyć olejami)
    -do mycia włosów (no, pierwszego zmycia oleju, bo mi jednak za bardzo obciąża)
    -do wąchania po prostu

Jeden z lepszych produktów na świecie.
    Tani, baaardzo wydajny, łagodny, natłuszcza, nawilża i w ogóle robi dobrze. Uwielbiam.

Jeden minus za opakowanie (chodzi mi o dozowanie produktu) - ciężko wylać tylko trochę, np. do mycia włosów lub twarzy. Ale mam mniejszą butelkę po czymśtam i tak jest dużo wygodniej.

Używam tego produktu od: Łomatko od kilku lat. 2-3
    Ilość zużytych opakowań: Dużo. Jak się skończy to kupuję następne :P

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić moniaobcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla delikatnej skóry ciała w ciąży )
  • Poraz pierwszy kupiłam go ok 2 lat temu, było to latem a moja skóra na ciele nie potrzebowała zbytniego nawilżenia, wtedy wydawał się być zbyt ciężki, miałam wrażenie, że nie myje ciała i myślałam, że więcej do niego nie wróce.

Natomiast okazał się ideałem w momencie gdy zaszłam w ciążę a skóra zrobiła się bardziej sucha, szczególnie na plecach ponieważ głownie tam leciała ciepła woda gdyż polewanie zbyt ciepłą wodą brzuszka jest nie wskazane.

+łagodnie myje
    +nie wysusza
    +nawilża
    +ma ładny zapach aczkolwiek dość mocny i nie każdemu może pasować
    +trzeba też nauczyć się go dozować, ponieważ jest bardzo rzadki ale mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mindosi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny.
  • Po Babydream dla dzieci "Od stóp do głów", to kolejny kosmetyk wielofunkcyjny (czyli w tym wypadku twarz, ciało, głowa oraz... pędzle do makijażu ) Jednak jest to dla mnie znośniejszy w używaniu produkt od wcześniej wspomnianego ze względu na zapach. Od tamtego aż mnie mdliło, natomiast ten jest dla mnie mniej nachalny i przyjemniejszy w używaniu, może dzięki temu, że nie ma "dziecięcej" nutki zapachowej Jednak pamiętajmy, że zapach to kwestia subiektywna i nie każdemu podoba się to samo - bo ten zapach z kolei jest bardziej kwiatowy, co mnie osobiście nie przeszkadza, bo to moja kategoria zapachowa, rzekłabym, ale żeby nie było, że nie ostrzegałam
    Co do działania, to sprawdza się u mnie tak samo dobrze jak ten pierwszy - dobrze i delikatnie oczyszcza, jest do wszystkiego... może w przeciwieństwie do "dziecięcego" mniej mi przypadł do gustu, gdy myłam nim głowę - mało odbite włosy od nasady, ale dla mnie to nie problem, bo preferuję mocniejsze szampony, a takie produkty staram się stosować raczej przy uczuciu przesuszenia skóry głowy (zresztą moja skóra głowy na zbyt częste delikatne oczyszczanie reaguje swędzeniem - musi być moc ) Ciało po myciu nie jest przesuszone, ale tu też preferuję mocniejsze oczyszczanie od czasu do czasu (choć paradoksalnie rzadziej od skóry głowy...). Twarz po umyciu nie jest ściągnięta, a pędzle po myciu chyba też zadowolone - są czyste, włosia nie gubią .
    Polecam ze swojej strony, myślę, że się jeszcze kiedyś skuszę

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy pod prysznic.
  • Uwielbiam ten produkt. Używam jako żel pod prysznic, myję nim też buzię. Płyn ma bardzo dobry skład, pięknie pachnie i dobrze myje. Jest też bardzo wydajny. Jak dla mnie to zdecydowany nr 1 ! Polecam wszystkim kobietom, nawet tym które nie są w ciąży.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Glowasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyjątkowy!
  • Balsam jest rewelacyjny!

+ jako łagodny środek do MYCIA CIAŁA sprawdza się idealnie, myje i pozostawia aksamitną skórę

+ podobnie zachowuje się w przypadku TWARZY: moja jest wyjątkowo wrażliwa na przesuszenie i fakt pozostawia ją minimalnie ściągniętą, ale i tak jest najlepszy z wszystkich przetestowanych przeze mnie produktów

+ MYCIE RĄK! ręce były długo moją zmorą, sama nie wiem czy myję je często czy nie, ale te kilka razy dziennie strasznie je wysuszały - z tym balsamem mogę myć je ile razy chcę i tak skóra będzie przyjemna i gładka, dodając do tego odpowiedni krem do rąk nawet w ziemie pozostaje idealna (a jak na złość zawsze zapominam rękawiczek)

+ jak dla mnie jeden z najważniejszych -> ZAPACH! wspaniały, uzależniający, co najśmieszniejsze początkowo jakoś mi nie podpasował, ale im dłużej stosowałam, tym sama się złapałam, że sięgam po niego właśnie po to, by przy przyjemnym zapachu zrelaksować się zarówno w porannej jak i wieczornej kąpieli

+ KONSYSTENCJA! najlepszym określeniem byłoby chyba mleczko do mycia, niesamowicie przyjemnie się taką "substancją" myje

+ działanie: nawilża i nie wysusza
    + przyjemny skład
    + śmiesznie niska cena
    + jak na dzienne zużycie jest bardzo wydajny!

Zostałby moim KWC gdyby sprawdził się w myciu włosów - niestety moim włosom do pasa zupełnie nie podpasował, były bez objętości, oklapnięte i już po paru godzinach miałam ochotę umyć je ponownie. Pomimo że dostaje ode mnie plusy "ekstra" (bo ani nie jestem w ciąży, ani nie jestem mamą, więc w zasadzie nie powinnam go oceniać, skoro nie używam go zgodnie z przeznaczeniem) oczywiście nie obniżam mu za to oceny nawet o pół gwiazdki, bo nie jest to szampon do włosów

Podsumowując -> balsam do kąpieli zasługuje na miano kultowego wśród osób stosujących delikatną pielęgnację skóry, nawilża, jest idealny do mycia ciała, twarzy i rąk. Polecam!

Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie podzielam zachwytów
  • o ile olejek z tej serii jest świetny, o tyle balsam - nie. konsystencja rzadka, wszystko ucieka między palcami, nie pieni się, cena niska - ale nawet przy 9,99 pln to i tak za mała wydajność. aktualnie jestem w ciąży, w 7. miesiącu i niestety produkt mi zupelnie nie pasuje, mdli mnie od zapachu, dla mnie jest jakiś... chemiczny?
    \n
    \nzaznaczam, że używam do mycia ciała - nie myję nim twarzy, włosów.
    \n
    \nna plus bardzo fajne opakowania - to zaleta całej serii

Chcesz pochwalić marynka42 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój typ od ponad roku
  • Ten produkt ma same zalety! Używam go do mycia ciała, włosów, twarzy oraz rąk (a wcale nie jestem mamą). Przede wszystkim nie wysusza i jednocześnie dokładnie myje. Konsystencja jest dość rzadka, jednak mi to w ogóle nie przeszkadza. Zapach nie jest najpiękniejszy, ale pozostałe zalety całkowicie wynagradzają mi to.

Mycie twarzy - to jest mój ulubiony kosmetyk do demakijażu. Co wieczór delikatnie zmywa makijaż, nie podrażniając i nie wysuszając cery. Bardzo dobrze sobie radzi z tuszem oraz innymi ciężkimi kosmetykami, nie szczypiąc w oczy. Próbowałam kilku innych kosmetyków do mycia twarzy z różnych półek - od Biedronkowych żeli, poprzez produkty La Roche Posay i żaden z nich nie jest na tyle delikatny i jednocześnie skuteczny, co BD.

Mycie włosów - idealne ukojenie dla mojej skóry głowy, którą niestety muszę codziennie myć. Przy codziennym stosowaniu agresywnych detergentów, skalp bardzo szybko mi się przesuszał, zaczynał swędzieć i dokuczać. Po użyciu tego balsamu jako szamponu włosy są nie tylko domyte, ale i skóra głowy doznaje ulgi. Co prawda nie używam tego balsamu na co dzień, ale z powodzeniem stosuję go zamiennie ze zwykłymi szamponami (które jednak dodają moim włosom większej objętości).

Mycie ciała - idealny! Napiszę w skrócie to, co pisałam już wyżej: nie wysusza i dobrze myje.

Mycie rąk - w zimę niestety moje ręce, mimo dosyć bogatej pielęgnacji, są bardzo przesuszone. Dokładając do tego dość częste mycie rąk (chyba mam jakieś zboczenie na tym punkcie ) i uczulenie na detergenty, moja skóra wręcz się łuszczyła. Ten balsam jest idealnym rozwiązaniem - mogę myć ręce tak często jak chcę, bez uczucia wysuszenia i podrażnienia.

Zostało jeszcze jedno dodatkowe zastosowanie Produkt świetnie sprawdza się do kąpieli psów. Nie podrażnia ich skóry i pięknie nabłyszcza sierść.

Podsumowując - jest to świetny, wielofunkcyjny produkt nie tylko dla mam, za świetną cenę

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: niezlioczona ilość

Chcesz pochwalić say-hello za czytelną i pomocną recenzję?