Isana, Hair, Glättungs, Shampoo (Szampon wygladzający włosy)

Isana, Hair, Glättungs, Shampoo (Szampon wygladzający włosy)

Długotrwałe wygładzenia oraz odczuwalna jedwabistość dla kręconych i niesfornych włosów. Delikatne substancje myjące wzbogacone olejkiem z babassu wzmacniają włosy i zapobiegają ich puszeniu. Włosy łatwo się rozczesują i nabierają naturalnego połysku.

obciążacz.

Szampon kupiłam po wycofaniu odżywki isany z olejkiem babassu w nadziei na znalezienie kolejnego kwc. Niestety, zawiodłam się już po pierwszym użyciu.
Wg mnie szampon ten wygląda i \'zachowuje się\' jak odżywka. Nie pieni się, obciąża moje włosy, jakbym umyła je odżywką. Nie nadaje się nawet co drugie mycie, gdyż mamproblemy z obciążaniem włosów - wyglądają one na tłuste.
Myślę, że szampon ten nadawałby się dla dziewczyn, które nie wymagają dokładnego oczyszczenia. Uważam jednak, że każda z nas wymaga właśnie tego od szamponu z SLS. Moje włosy lepiej domywa delikatny szampon babydream. Obecnie używam go do mycia mojej szczotki TT, która dzięki niemu pięknie pachnie :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

słaby

Opakowanie: Przezroczysta butelka, identyczna jak w przypadku odżywki. Ciężko z niej wydusić resztkę produktu.

Konsystencja: Bardziej przypomina mi odżywkę niż szampon.

Wydajność/cena: Za 400 ml zapłacimy ok. 5 zł.

Dostępność: Sieć drogerii Rossmann.

Działanie: Szampon zaliczam do takich sobie. Odżywkę lubiłam, co do szamponu jestem nastawiona raczej neutralnie. Spełnił swoją rolę – mył. Domywał też oleje, więc nie narzekam. Niestety włosy pozostawały świeże na bardzo krótko po dłuższym czasie stosowania. Efektu wygładzenia też nie zaobserwowałam.

Szampon kupiłam przez przypadek i teraz wiem, że będę się mocno zastanawiać nad kupnem następnego kosmetyku z przypadku.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Dobrze robi to, co robić powinna

Plusy:
-konsystencja
-cena
-opakowanie
-zapach
-bardzo dobrze wygładza
-dobrze myje

+/- niestety nie nawilża, ale też nie wysusza

Minusów nie zauważyłam, ale nie wiem czy kupię ponownie bo mam suche włosy które potrzebują nawilżenia. Są wysokoporowate, dlatego może kiedyś się skuszę.

ma plusy i minusy

+cena
+ wygładza włosy i zapobiega ich puszeniu (w końcu nie mam siana na głowie, tylko włosy jak spod prostownicy)
- konsystencja - dla mnie koszmar, szampon ciężko się wyciska z butelki, jest po prostu za gęsty,
- niewydajny
- niestety byłam zmuszona go odstawić, bo spowodował takie swędzenie skóry głowy i taki łupież że to po prostu koszmar! nie wiem, który ze składników mnie uczula, ale na pewno do szamponu nie wrócę, mimo jego właściwości wygładzających

Świetny!

Szampon naprawdę wygładza!

Plusy:
+ cena (4.99zł na promocji)
+ wygładza włosy (w połączeniu z odżywką tej samej serii)
+ dostępność (w każdym Rossmannie)

Minusy:
- po regularnym stosowaniu włosy przyzwyczajają się do niego i nie robi swojej roboty tak jak powinien.
- cięzko wypływa z butelki

Zwykły szampon, bez szału

Moja ocena jest neutralna. Jest to zwykły, najzwyklejszy szampon do włosów. Nie znalazłam żadnych spektakularnych plusów i minusów. Drobne wady i zalety które sumując się dają zero.
Plusy:
- lekko pomaga zapobiegać puszeniu się włosów;
- spora pojemność i niska cena;
Minusy:
- dobry efekt mycia dopiero za drugim myciem;
- ciężko wycisnąć go z butelki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Jestem na "tak"

Bardzo długo szukałam jakiegoś szamponu który okiełzna moje włosy... Po każdym myciu musiałam je prostować ponieważ wywijały się na wszystkie możliwe strony:(
Zamiast szamponu chciałam kupić odżywkę ale wycofali ja więc zdecydowałam się na szampon...
Włosy mam wygładzone, nie oklapnięte. Praktycznie przestałam używać prostownicy, są praktycznie prościutkie co mnie bardzo zadowala:)
Cena także zachęca ponieważ dałam za niego ok 4 zł w promocji ale za taka pojemnośc to baaaardzo mało...
Dla moich włosów ten szampon jest idealny... Lubie sprawdzać nowe produkty dlatego pewnie nastepny szampon kupie inny ale tego sobie zostawie w zanadrzu gdyby inne na mnie nie działały... Polecam:)
Odejmuje pół gwiazdki za niewygodne opakowanie

ok

jakiegoś większego szału nie robi. z natury mam przetłuszczające się suche włosy i jeszcze żaden szampon nie z zdziałał na nich cudów.
+przyjemny zapach
+cena (często w promocji)
+oczyszcza
+dostępność

-niewygodne opakowanie
-wygładzenie włosów może i jest, ale za sprawą ich przyklapnięcia:/

ogólnie jak na tani szampon przyzwoity, dlatego też będę do niego wracać przy braku funduszy;)

Ilość zużytych opakowań: dwa duże opakowania

Dobry ale nie dla każdego

Szampon jest dobry, ale nie będzie on służył każdemu. Osobiście mam włosy, które mają ogromną tendencję do puszenia się. Szampon Issany pozwala mi je wygładzić, dzięki czemu stają się miłe w dotyku i lśniące. Szampon z pewnością nie sprawdzi się u osób, które mają problem z przetłuszczającymi się włosami, ponieważ je obciąży. Dodatkowym atutem szamponu jest jego zapach (mi kojarzy się z wiśniami) oraz cena ( w promocji 3.99) Polecam więc wszystkim, którzy mają podobny do mnie problem.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

kupiony przypadkowo

W szale promocji pomyliłam go z odżywką.Niestety kompletnie mi nie spasował.Wysusza włosy,nie robi z nimi kompletnie nic.Jego skład nie zachwyca.Jedyny jego plus jest taki,że dobrze oczyszcza skórę głowy.

Używam tego produktu od: czerwiec
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Niestety na NIE :(

Zachwycona odżywką z tej samej serii postanowiłam wypróbować szampon, ale niestety ten już mnie tak nie zachwycił....
Co prawda cena nie jest wysoka, ale jego wydajność również bardzo niska, trzeba użyć bardzo dużej ilości aby mieć uczucie dobrze umytych włosów.
Ogólnie niestety bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Działa.

Kupiłam ten szampon bez zastanowienia, po prostu wrzuciłam do koszyka, miałam już inne szampony Isany, z których byłam zadowolona, padła kolej i na ten. Nie spodziewałam się, że nada jakiekolwiek wygładzenie włosom.
Jeśli chodzi o mycie, trzeba trochę się"nagimnastykować\' żeby dobrze nim umyć skórę głowy i włosy, mimo że dobrze się pieni,mam wrażenie że nie myje dokładnie więc aplikowałam go więcej niż innych szamonów, no i było ok. Jest średnio gęsty, perłowy, zapach przyomina zapach wiśni, jest dośc intensywny.
Mam włosy długie, falowane, niesforne i puszące się. Sa suche" z natury\'\', nie katuje ich suszarką, prostownicą, nie farbuje itp, więc ich stan jest dośc dobry. Szampon ten sprawił, że moje włosy stały się bardziej nawilżone, przyjemnie miękkie, sypkie, lepiej się układają, i przede wszystkim faktycznie w jakimś stopniu je wygładził, nie puszą sie tak bardzo, sprawiaja wrażenie bardziej zdyscyplinowanych. Nie jest to"efekt prostownicy", ale tego nie oczekuję, moje włosy sa nadal falowane tak jak były, lecz bardziej wypielęgnowane i zdyscyplinowane. Szampon nie obciąża, nie powoduje przetłuszczania się włosów ani przesuszania.Używałam go razem z odżywką Isany"Połysk jedwabiu", teraz kupiłam kolejne opakowanie i odżywke również wygładzającą, zobaczymy co z tego wyjdzie. Starczył na prawie 2 miesiące używany przez dwie osoby myjące głowę co drugi dzień. Opakowanie jest praktyczne, można postawic je dnem do góry i wydobyć szampon do ostatniej kropli. Cena- ok. 5 zł- za te pieniądze warto go wypróbować.