Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• jest bardzo dobra
  • na prawde polecam
    miałam rozdwojone paznokcie , cienkie , i strasznie mi się łamały , po zastosowaniu tej odżywki moje paznokcie odżyły stały się twarde , nie rozdwajają się , teraz używam jej tylko za każdym razem kiedy maluje paznokcie pod lakier , i paznokcie mam w bardzo dobrej kondycji

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić blondyneczka2929 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, ale....
  • Bardzo poprawiła stan moich paznokci. Mogłam w końcu zapuścić je na wymarzoną długość. Niestety po zaprzestaniu jej używania paznokcie znów zaczęły się łamać i rozdwajać.
    Zakupiłam więc znów to cudo. Teraz już nie pomaga jak na początku.Polecam, ale nie na dłuższą metę.
    dobra jako podkład pod lakier.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziaa184 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Odżywka z Eveline zasłużenie ma tak pozytywne opinie, jednak mówienie o niej jako o ideale jest może lekką przesadą. Faktycznie regeneruje, paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się, ale gdzie ta gładka powierzchnia i lśniący połysk?
    Za tą cenę pewnie nie ma co szukać lepszej odżywki, ale przy mocno zniszczonych paznokcie poprawa nie będzie aż tak diametralna. Nadaje się jako baza pod lakier, by zabezpieczyć paznokcie przed niszczeniem, jeśli jednak ktoś potrzebuje dla swoich paznokci solidnej kuracji, lepiej zainwestować w lepszy produkt chociażby Diamond Strenght.

Chcesz pochwalić natalia_tus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka do paznokci jaką miałam
  • Testowałam już przeróżne odżywki i te z dolnej i te z górnej półki.
    Jako, że pracuję w kawiarni, mam bardzo częsty kontakt z silnymi detergentami, a nie zawsze jest czas by nałożyć rękawiczki ochronne. Odbiło się to fatalnie na moich paznokciach. Nigdy za specjalnie mocne nie były, dorastały najdalej do 2-3 mm i trzeba było je obcinać, bo albo się kruszyły, albo łamały, albo rozdwajały. Do tego były strasznie miękkie.
    Po owej odżywce nie ma problemu. Rosną jak oszalałe, mam wrażenie, że rozdwajanie się znacznie zmniejszyło, są mocniejsze.
    Najlepsze jest to, że preparatu używam od dwóch tygodni, a już widzę rezultaty.
    Odżywka się nie ściera, nadaje paznokciom piękny połysk i lekko mleczną barwę. Do tego cena też jest przystępna.
    Jak dla mnie, odkrycie roku

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić magdaMurawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny produkt!!
  • Jest to najlepsza odzywka jaka do tej pory wpadla w moje lapki.Paznokcie staly sie lsniace,twarde i dlugie.Polecilam ja tez mojej siostrze oraz mamie i obie sa nia zachwycone!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Magdalenaaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale bez przesady
  • +usztywnia płytkę paznokcia, staje się mniej podatna na odkształcanie jej;
    +po stosowaniu tej odżywki faktycznie zauważyłam szybszy wzrost paznokci;
    +zapobiega pękaniu i łamaniu;
    +nie uczula;
    +szybko wysycha;
    +dobra dostępność;
    +cena;
    +nadaje paznokciom ładny wygląd;
    +bardzo wydajna;
    +nie gęstnieje;
    +przyjemny pędzelek, którym dobrze się ją nakłada i rozprowadza;
    +od jakiegoś czasu jej nie używam, a efekty po kuracji nią są nadal widoczne (paznokcie szybko rosną, są twardsze);
    +nie odczułam żadnego bólu podczas jej stosowania;

-nie zapobiega rozdwajaniu;
    -bardzo wysusza skórki dookoła paznokci jak się gdzieś niechcący wyjedzie;

Moje kuracje wyglądają tak, że między nimi robię dwukrotnie dłuższe przerwy niż sama kuracja trwała- np. stosuję ją przez 2 tygodnie na paznokcie, robię 4 tygodniową przerwę i znów do niej wracam na 2 tygodnie; nie mogę na nią narzekać;Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna odżywka, twarde paznokcie
  • Używałam, aż do momentu gdy zrobiła się baaardzo gęsta, więc wyrzuciłam. Ogólnie jestem zadowolona, nie wiem jak to jest gdy przestanę jej używać, ponieważ wiem z opinii, że te odżywki mają plusy i minusy. Jednak uważam, że warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie do końca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić xroses92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Mam kruche, łamliwe paznokcie, dlatego zdecydowałam się na kupno tej odżywki. U mamy się sprawdziła. Niestety jestem trochę rozczarowana. Ale i tak jest lepiej, niż bez niej. Nie maluję paznokci kolorowymi lakierami. Wolę naturalne. Zamiast lakierów używam teraz tej odżywki. Jest jak lakier, a nie niszczy płytki.

PLUSY:
    * śliczny mleczny kolor po jednej warstwie
    * jedna warstwa szybko schnie (z drugą jest gorzej)
    * bardzo wydajna
    * poprawia stan paznokcia, ale nie jest to jakiś szał, po prostu mniej się łamią
    * dostępność

MINUSY:
    * 8 w 1? To jakiś żart
    * można się trochę rozczarować

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Vivianes za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja przez duże R !
  • Jestem wprost wniebowzięta działaniem tej odżywki!
    Moje paznokcie teraz to jak nie moje paznokcie,stały się twarde,nie rozdwajają się zaczęły co najważniejsze rosnąć!
    Oczywiście na początku paznokcie zwyczajnie bolą ale warto się poświęcić! Ja nie żałuję,polecam!

Używam tego produktu od: kilku mieś.
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka w trakcie.

Chcesz pochwalić Anesiaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paradoks - niszcząca odżywka
  • Tego produktu nie powinno nazywać się odżywką, bo nie dość, że w żaden sposób nie odżywia paznokci, to wręcz je niszczy. Owszem, po nałożeniu pierwszych trzech warstw i późniejszym zmyciu (jak zaleca producent) paznokcie faktycznie były twardsze i błyszczące. Był to jednak efekt krótkotrwały. Niedługo potem stały się słabe, matowe, łamliwe, rozdwajały się na potęgę, a przy kolejnej aplikacji "odżywki" boleśnie piekły. Kiedy dowiedziałam się, że "cudowne" działanie tego produktu polega na osłabieniu paznokcia do tego stopnia, by sam zaczął się bronić, załamałam się. Jak można coś takiego wypuścić na rynek? Ten produkt nie jest wart żadnej, nawet najniższej ceny, a już z pewnością nie 10 zł, bo tyle zwykle kosztuje w drogeriach.

Plusy:
    + ładny, mleczny kolor

Minus:
    - nie odżywia, ale niszczy paznokcie
    - uczucie bolesnego pieczenia
    - zawiera duże stężenie formaldehydu
    - cena zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę spustoszenie, jakie sieje na paznokciach

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij