Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Skuteczna, ale do czasu...
  • Odżywkę stosuję codziennie od 3,5 miesiąca. Nie robiłam przerwy w stosowaniu. Efekty zaczęły być widoczne po 2 miesiącach regularnego stosowania. Paznokcie są długie, twarde, mocne, nie łamią się i nie rozdwajają. Zatem początkowe działanie oceniam na duży plus.

ALE... Koleżanka używała tej samej odżywki. Nie miała wcześniej dużych problemów z paznokciami, lecz po 6-8 tygodniach kuracji 8w1 jej paznokcie były jeszcze dłuższe i piękniejsze, wyglądały jak tipsy!

Niestety po odstawieniu odżywki w ciągu 2 tygodni jej paznokcie zaczęły się rozdwajać i łamać. Pojawiły się też u niej przebarwienia na paznokciach. Twierdzi, że są w znacznie gorszym stanie niż przed kuracją, czyli niejako odżywka po czasie zniszczyła jej paznokcie.

Obecnie skończyła mi się 1 buteleczka i robię przerwę od Eveline (przerzucam się na Miss Sporty 5w1). Zobaczę co będzie się działo u mnie, czy też się połamią. Jeśli faktycznie do tego dojdzie, to obniżę ocenę, za krótkotrwały efekt tylko w trakcie stosowania odżywki, a nie faktyczne wzmocnienie paznokci.

Odżywka ma ładny, mlecznobiały kolor na paznokciach, jest wydajna. Cena w promocji 8-9zł bardzo zachęca.
    Póki co polecam, a co będzie dalej, to się okaże

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hailie21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • uwielbiam tą odżywkę, jest to jedyna odżywka, która naprawdę pomogła moim paznokciom! jak są słabe stosuje ją przez ok 2 tyg zgodnie z "przepisem" a potem jako podkład pod lakier, czasem jako wierzchnią wartswę żeny utwardzić, moje paznokcie są w końcu długie i mocne! jedyny minus - to to, że zawsze lecą mi łzy podczas malowania - ma jakiś mocny składnik, który to powoduje, szczypią oczy i łzawią, ale zawsze to wytrzymam dla paznokci

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2-4

Chcesz pochwalić aklatann za czytelną i pomocną recenzję?
  • naj naj naj!
  • najlepsza odżywka do paznokci! mój must have! jeszcze jakies 2 lata temu moje paznokcie były w opłakanym stanie, wiecznie połamane rozdwione, białe plamki, byle co doknęłam i już po paznokciu. Po użyciu odzywki według zaleceń moje paznokietki są twarde jak skała, długie i maja własny błysk. Większośc osób pyta czy to moje paznokcie czy robione, jeśli sa pomalowane świetnie sprawdza się jako baza pod lakier nigdy nie przestanę używać

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić martini94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczna odżywka
  • Mam słabe paznokcie, a ta odzywka pomogła mi je wzmocnić. Używam regularnie. Nie lubię tylko tego intensywnego zapachu. Maluję paznokcie przy otwartym oknie. Na wszelki wypadek. Skończyło mi sie 1 opakowanie, chyba kupię nowe.

Chcesz pochwalić Agunia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczona działaniem!
  • Powiem szczerze że nigdy jakoś w cudowną moc jakichkolwiek preparatów do paznokci nie wierzyłam. Zazwyczaj kupowałam coś tam jako preparat zabezpieczający płytkę od przebarwień pod lakier.
    Paznokcie miałam łamliwe więc o jakimś zapuszczaniu nie było mowy.
    Zakupiłam Eveline spontanicznie nie oczekując wielkich efektów i jestem mile zaskoczona. Paznokcie są mocne, twarde i zdrowe. Początkowo stosowałam ją według zaleceń i jedynym minusem jaki zauważyłam to przy nakładaniu 2 lub 3 warstwy czułam mrowienie w paznokciach. Wiem że odżywka zawiera formaldehyd i może on mieć działanie niepożądane ale innych niepokojący skutków nie zauważyłam.
    Obecnie stosuje odżywkę co jakiś czas albo jako jedną warstwę albo jako bazę pod lakier. Paznokcie mam ładne i mocne. Preparat jest wydajny.
    Naprawdę świetna odżywka za niewygórowaną cenę.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten produkt
  • Zacznę od tego, że od dziecka obgryzałam paznokcie czyli od 15 lat, obecnie mam 25 i dzięki tej odżywce przestałam je obgryzać, naprawdę to cud, nie raz próbowałam przestać i zapuścić paznocie, ale jak zaczynały mi się łamać wracałam do obgryzania, kupowałam drogie odżywki nailtek jednak efekt był marny, kuzynka poleciła mi właśnie tą odżywkę pomyślałam że kolejne pieniądze wydane w błoto otóż nic bardziej myslnego, juz po 2 tygodniach moje paznokcie były tak zregenerowane, w tym samym czasie kupiłam też witminy merz special i te połączenie jest dla mnie idealne, nie raz ktoś mnie pyta ,, gdzie robiłaś paznokcie'' a to moje wyhodowane.... były w strasznym stanie biała końcówka zaczynała się od połowy paznokcia, obenie minęło pół roku i wszystko wraca do normy, naprawdę polecam ten produkt...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić fantazja000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Mam z natury mocne paznokcie i nigdy nie miałam wielkich problemów z ich łamliwością, czasami zdarzało się, że jakiś paznokieć się złamał. Jednak stosuję odżywki przed nałożeniem lakieru, aby nie narażać płytki na odbarwienia. Wcześniej stosowałam inną odżywkę z eveline, z której byłam bardzo zadowolona dlatego zdecydowałam się kupić inną.

Odżywka stosowana według zaleceń powoduję, że paznokcie się wcale nie łamią, jednak zaraz po zaprzestaniu codziennego jej stosowania paznokcie łamią mi się jak szalone jeden po drugim. Takiej przypadłości nie miałam podczas stosowania innej odżywki tej firmy.

Jedyny plus tej odżywki jest taki, że bardzo ładnie wygląda na paznokciu, ponieważ ma delikatnie mleczny kolor.

Nie kupię jej ponownie, ponieważ czyni bardzo dużo szkód.

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostrożnie
  • Nasłuchałam się zachwyconych koleżanek i zakupiłam odżywkę. Przez pierwszy miesiąc było super- paznokcie rosły, robiły się mocniejsze, płytka bardziej wypukła z ładnym połyskiem.
    Wg wskazań ulotki po miesiącu należy zrobić przerwę. Tak też uczyniłam mając nadzieję, że paznokcie długie i grube pozostaną. Po tygodniu połamały się wszystkie. Zaczęłam znów ją używać ale efektu już nie było. A szkoda, bo miałam wielkie nadzieje, że wreszcie znalazłam coś, co pozwoli mi mieć piękne paznokcie..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Agnieszka_Sk za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miałam nadzieję..
  • Po recenzjach innych dziewczyn bardzo się nakręciłam na tę odżywkę. Poszłam od razu do rossmanna kupić to 'magiczne cudo'.

Pierwszy efekt-super! Przez pierwsze 2 tygodnie paznokcie szybciej rosły, były mocniejsze i na prawdę wydawało mi się, że w końcu moje słabiuteńkie paznokietki odżyją

Niestety czar prysł. Zaczęły się rozdwajać, miałam pęcherzyki powietrza pod 2 paznokciami. No i budzę się któregoś dnia, a tam krwiak! Nic nie boli a jednak jest..
    Po tym wszystkim na stałe pożegnałam się z tą odżywką. Nie próbowałam innych tej firmy, przyznam szczerzę, że trochę boję się po nie sięgnąć :P

A jedyny plus tej odzywki to taki, że ładnie wygląda na paznokciach, ma mleczny kolor- za to dostała gwiazdkę

Bardzo zazdroszczę wszystkim zwolenniczką tej odzywki bo ja nadal nie mogę trafić na nic dobrego :/

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Karambolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój NUMBER ONE
  • Przyznam, że to nie moje pierwsze spotkanie z tego typu odżywkami. Od lat szukam czegoś na moje pękające paznokietki. Potrafię mieć długie paznokcie, jednak nigdy się nimi nie cieszyłam długo. Wystarczyło lekkie uderzenie i masz! Po paznokciu. Żadne suplementy diety też nie pomogły. Aż przez przypadek natrafiłam na promocji w Rossmannie na tę oto odżywkę. Używam jej non stop od pół roku i jestem bardzo zadowolona.

Plusy
    * jest wydajna- wystarczyła na pół roku ciągłego stosowania po dwie warstwy
    *ma dobrą przyczepność do paznokcia i świetnie się spisuje jako baza pod kolorowy lakier. Zmywanie naczyń, praca w wodzie- odżywka z lakierem trzyma sie idealnie na swoim miejscu
    * cudownie utwardza płytkę paznokcia, paznokcie szybciej rosną i są w naprawdę dobrej kondycji, nie rozdwajają sie, nie mają przebarwień

Wiem, że odżywka ta ma też sporo przeciwniczek ze względu ne pewien składnik w swoim składzie. Powiem tak. Ja nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Każda z nas jest inna i inaczej różne produkty odbieramy. U mnie odżywka się sprawdza. Jak we wszystkim musi być umiar. Teraz pozwolę moim paznokciom trochę pooddychać i zrobię im wakacje od wszelkich odżywek i lakierów. Jedno jest pewne- na pewno za jakiś miesiąc lub dwa powrócę do tej odżywki

Chcesz pochwalić fl3cistka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij