Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Najlepsza jaką znalazłam
  • Ciągle ją kupuję i chyba nie zanosi sie na zmiany. Moim paznokciom nie szkodzi chociaż słyszałam, że niektórym przynosi więcej szkody niż pożytku. Do sedna kupiłam ją pierwszy raz dwa lata temu bo chciałam zawalczyć o długie twarde paznokcie, a ponieważ przez całe życie nie oszczędzałam paznokci i je obgryzałam do minimum było to ciężkie zadanie. Odżywka ta odmieniła moje paznokcie na dobre od tamtej pory nigdy nie miałam już z nimi problemu, są długie lśniące i twarde. Używam jej pod lakier czasem na lakier ale zawsze jest bazą mojego manicure. Jeśli ktoś ma miękkie paznokcie polecam także suplementacje od środka witaminą B complex i cynkiem mi to bardzo pomogło

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe 5 w toku

Chcesz pochwalić cattishstreet za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna
  • cena super jak za takie coś
    U mnie bardzo działa...mam anemię przez co moje paznokcie wyglądały tragicznie. po 2 tyg. regularnego stosowania ...cud paznokcie szyko rosną, nie rozdwajają sie, nie łamią, nie ma na nich plamek....jak dla mnie super...jedynie co delikatnie przesusza skówki...ale krem do rak i po sprawie....super działa tez jako baza pod lakier...szubko schnie...jak dle mnie zapach też jest ok...konsystencja jak lakier...

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić olapulanik za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak.
  • Faktem jest to, że odżywka działa. Sprawia, że paznokcie szybciej rosną, są mniej łamliwe, rozjaśnione, po prostu mocniejsze. Ale faktem jest też to, że wysusza skórki wokół paznokci z czym akurat nie mam większego problemu, ponieważ krem do skórek załatwia sprawę.
    Wiele osób twierdzi, że efekty są tylko podczas stosowania, a gdy przestaje się jej uzywać, paznokcie wracają do swojego stanu sprzed 'kuracji'. Nic dziwnego, tak samo działają inne odżywki np. te do rzęs.

Ja osobiście bardzo ją lubię, robi to co ma robić odżywka.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić jully12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie doskonała
  • Zawsze miałam bardzo łamliwe, giętkie paznokcie. Nigdy nie urosły mi zbyt długie (przez łamliwość) do ok. 2-3 milimetrów białej płytki. Siostra podarowała mi tą odżywkę, bo kupiła w promocji 'druga gratis'. Sama była bardzo zadowolona efektem. Muszę przyznać, że i mi pomogła mimo iż moje paznokcie nie są łatwe Płytki zrobiły się jaśniejsze, paznokcie dużo twardsze i zdecydowanie mniej się łamią. Jedynym minusem jest to, że jednak wciąż są łamliwe.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pół opakowania

Chcesz pochwalić Vegia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropna, zniszczyła mi paznokcie
  • Wiem, że tą odżywkę, niektórzy kochają a inni nienawidzą. Ja akurat zraziłam się do niej. Moje paznokcie stały się po niej jeszcze bardziej łamliwe i nic mi nie pomogła.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić najlepszakicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Używałam już kiedyś i bardzo się sprawdziła, przez długi czas nie miałam problemów z paznokciami.
    Ostatnio do niej wróciłam i już po 2 zastosowaniach przestały rozdwajać, zrobiły się grubsze i twardsze.
    Pozatym fajnie wyglądają takie jaśniutkie. Dla mnie super!

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne, 2 zaczęte

Chcesz pochwalić asiuniaskc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie bardzo
  • Zachwycona opiniami na wizażu musiałam nabyć ją i ja! I jestem nią zarazem zachwycona jak i rozczarowana.

+ początkowo utwardza paznokcie
    + rozjaśnia płytkę oraz aplikacja już 1-2 warstw daje ładny efekt delikatnie pastelowego manicure
    + dostępność - jest do nabycia chyba wszędzie! od drogerii sieciowych po markety
    + cena - cena regularna jest niska, a w promocji to już szczególnie atrakcyjna
    + wydajność - wystarcza na długo
    + konsystencja - bardzo dobrze się palikuje, nie za gęsta, nie ciągnie się w cienką warstwą można odżywkę nałożyć na paznokcie
    + dość łatwo się ją zmywa

- wyszusza płytkę paznokcia
    - przy dłuższym stosowaniu rozwarstwia płytkę paznokcia, powoduje że paznokcie stają się łamliwe i kruche
    - niesamowicie śmierdzi! jej aplikacja to katorga! tak jej duszący zapach drażni nos, że aż łzy lecą! sklep z rozpuszczalnikami przy tym pachniałby jak perfumy
    - bardzo wysusza skórki. zadzierają się, wyglądają nieestetycznie
    - bardzo piecze i szczypie, szczególnie skórki, po jej nałożeniu

Zużyłam już 2 albo 3 opakowania tej odżywki, sama nie wiem czemu, może przez pierwsze wrażenie, że faktycznie paznakcie są mocniejsze i dłuższe, a ich rozwarstwianie i łamanie przypisywałam czemuś innemu. Niemniej już tej odżywki nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyna,po której paznokcie są realnie ładniejsze
  • Zalety:
    - utwardza płytkę paznokcia
    - powoduje szybszy jej wzrost
    - zapobiega rozdwajaniu
    - wydajna
    - tania
    - łatwo dostępna

Wady:
    - wysusza płytkę
    - nie odżywia. zwiększa po prostu tylko twardość i wzrost
    - po nałożeniu na wrazliwe na malowanie paznokcie u stóp zaczęły jakby odrywać się od skóry . więc zaprzestałam , na rękach nic takiego sie nie dzieje

Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Najlepsza z najlepszych (na równi z diamentową )!
    + cena
    + paznokcie się nie łamią
    + rozjaśnienie płytki
    + dzięki niej pierwszy raz w życiu miałam naprawdę długie i mocne paznokcie!
    + dostępność
    + estetyczne opakowanie

Podsumowując: zawsze mnie ratuje, gdy paznokcie pękają, rozdawajają się, nie rosną. Efekty widoczne są już po kilku dniach, gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna odżywka!
  • Odżywkę poleciła mi kosmetyczka na zniszczone i rozdwajające się paznokcie. Kupiłam w promocyjnej cenie w Rossmannie (ok 8zł) i okazała się świetna!
    Efekt zauważyłam po 2-3 tygodniach.
    Poprawiła się kondycja i wygląd paznokci. Paznokcie przestały się rozdwajać!
    Teraz używam odżywki jako bazy pod lakier, dzięki niej dłużej się trzyma oraz paznokcie są dodatkowo chronione.

Polecam w 100%!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Astii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij