Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Cudeńko!
  • Odżywka stworzona dla moich paznokci! Już nie potrzebuję wydawać wielkich pieniędzy u manicurzystki, by zachwycać ładnymi, zadbanymi pazurkami. Wystarczy, że pociągnę je od spodu białą kredką do paznokci i już mam french manicure, bo odżywka nadaje subtelny mleczny kolor. Moje paznokcie dzięki tej odżywce, jak również innym wariantom odżywki (9w1, paznokcie twarde i lśniące jak diament) są twarde i długie, bo nie łamią się i nie rozdwajają, aczkolwiek dbam o to, aby je skracać, gdy wydają mi się już ciut za długie.
    Na początku stosowania odczuwałam lekkie pieczenie, zauważałam też delikatne zaczerwienienie płytki paznokcia, ale na szczęście nie skutkowało to u mnie żadnymi powikłaniami. Moje paznokcie szybko przyzwyczaiły się do odżywki i ją pokochały.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Dorieta za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Genialna
  • Bardzo pomogła w uzyskaniu zdrowych paznokci, które się nie rozdwajają
    Co do osób, które są przeciwne temu produktowi - możecie być uczulone na formaldehyd lub inny składnik tej odżywki. Zapraszam do przeczytania posta na ten temat na moim blogu www.ordinarybeautybykinga.blogspot.com Zapraszam i pozdrawiam

Używam tego produktu od: 6,5 tygodnia, teraz nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1, pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić OrdinaryBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Kilka razy dawałam szanse tej odżywce, niestety za każdym razem kończyło sie tak samo , tak bardzo bolały paznokcie ,że w momencie zmywałam z nich odżywkę i odstawiałam na bok.

Według mnie nie jest to produkt dla każdego , warto przemyśleć ten zakup.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić creative_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Wszystkie rodzaje sztucznych paznokci to ZŁO! Wszelkie hybrydy, żele, akryle zdają egzamin na chwile, ale przy dłuższym noszeniu robią sporą katastrofę z naturalnymi paznokciami. Pomimo tej wiedzy, dałam się skusić- najpierw na żel, potem hybrydę i po kilku miesiącach moim oczom ukazały się paznokcie cienkie jak papier. Ile było płaczu i zgrzytania zębami...!

Moja kosmetyczka poleciła mi tą "odżywkę". Po kilku tygodniach stosowania (z jeszcze większym zgrzytaniem zębów z bólu, bo bolało strasznie) moje paznokcie stały sie normalne.

Ten cudzysłów powyżej został użyty celowo. Nie jest to bowiem odżywka, bo z tego słowa wynika, że jest to coś, co ODŻYWIA, a nie działa na zasadzie wywołania procesu obronnego organizmu (poczytajcie sobie o formaldehydzie). Dlatego, jak tylko moje paznokcie się wzmocniły, to odstawiłam to świństwo i więcej po nie nie sięgnę!

Moja, i tak wysoka ocena, wynika z faktu, iż produkt ten faktycznie zadziałał i swoją rolę spełnił (choć dość podstępnie). Swoją drogą, marzę o znalezieniu lakieru do paznokci, bez tego gówna w składzie, który będzie tak samo wyglądał przy dwóch warstwach. Ponadto, produkt ten bardzo szybko wysycha, więc nie trzeba później przez dwie godziny tylko leżeć i pachnieć.

Podsumowując, nie polecam osobom bardzo wrażliwym na większą chemię w skladach kosmetyków, bo może im zaszkodzić. Jeżeli podchodzicie do niego, jako do produktu "na chwilę", to może to być dobry wybór, ale prezy dłuższym stosowaniu może się skończyć tragedią.

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam

Chcesz pochwalić asss04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewolucja w masowej onycholizie, ale nie ma nic za darmo.
  • Były kiedyś czasy kiedy ja byłam piękna i młoda, a moje paznokcie mocne i godne pozazdroszczenia. Niestety lata lecą, tryb życia dramatycznie uległ zmianie wprost proporcjonalnie do stanu dramatyczności diety, co przy okazji rzutuje na przerażający deficyt witamin, więc człowiek się sypie i szpetnieje z dnia na dzień, a jego paznokcie to już nie paznokcie tylko jakieś marne kikuty, których maksymalna długość jaką można wyhodować oscyluje gdzieś w granicach wariackich 20 milimetrów. Szacun!

Rozwarstwianie się, łamanie, rozdwajanie, wzrost z zawrotną prędkością milimetra na 3 miesiące to mój chleb powszedni, podobnie jak chowanie rąk nawet przed własnym spojrzeniem. Nie lubię paznokci sztucznych, żelowych, hybrydowych, przeszczepionych czy innych dobrodziejstw XXI wieku, więc sięgnęłam po tę nieszczęsną Evelinkę z nadzieją, że skoro i tak już mam pod górę to natura oszczędzi mi przynajmniej bóli związanych z nietolerancją formaldehydu.

Pierwsze tygodnie - WOW! Paznokcie rosły jak na drożdżach, twarde jak stal, długie, piękne, jak nie moje, z wrażenia nawet przedefiniowałam pojęcie seksapilu i jego istotę zawarłam w ładnych paznokciach, bo w końcu z tak zadbanymi szponami czułam się jak gwiazda hollywoodu - co tam, że na twarzy lej po bombie, a na włosach gniazdo dla wron, z tymi pazurami mogłam sięgnąć po wszystko. Zachwyt i uczucie nie do opisania, zrozumie to tylko ktoś, kto przez wiele miesięcy czerwieniał ze wstydu kiedy przyuważył randomowe spojrzenie kogokolwiek skierowane prosto na ręce.
    Po tej odżywce odżyły nie tylko moje paznokcie, ale też ja, bo w końcu mogłam gestykulować bez poruty, bezbarwny i nierzucający się w oczy lakier zastąpić czerwienią czy innymi neonami, a nawet wkładać ludziom palce do oczu bez stresu, że może zauważą, że moje ręce nie wykształciły paznokci.

Niestety nie ma nic za darmo. Któregoś dnia przywaliłam paznokciem w krzesło - na siedzeniu został prawie cały. Przerażona odstawiłam odżywkę, przestałam malować paznokcie, obserwowałam ich zachowanie, marniały z dnia na dzień. Po paru tygodniach wyglądały jeszcze gorzej niż przed odżywką, na czterech paznokciach wywaliło mi onycholizę, zaczęły się łamać, dziwnie rozwarstwiać, smutniałam ja i smutniały one, więc stanowiliśmy zgraną ekipę przyszłych samobójców.
    Doprowadzenie tych paznokci do stanu akceptowalnego przez normy zdrowotne zajęło mi chyba pół roku pełnego prochów z witaminami, odpowiedniej diety, braku odżywek, lakierów i innych mazideł, szału w dalszym ciągu nie ma, długimi i mega zdrowymi też ich nazwać nie można, ale lepszy rydz niż nic.

Odżywka zdecydowanie nie dla mnie, ale mimo wszystko jest godna uwagi - byle z głową, bo nigdy nie wiadomo czy ten formaldehyd ze składu nie odgryzie Ci w nocy paluchów

Daję 2,5 gwiazdki za umożliwienie mi powrotu do lat młodości, gdzie paznokciami mogłam kroić kartofle i rąbać drewno. Ostateczne skutki niby opłakane, ale i tak miło obejrzeć zdjęcia, na których paznokcie w duecie z tą odżywką przyćmiłyby nawet Angelinę Jolie wyglądającą spod sań świętego Mikołaja.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka? To nawet już nie żart.
  • Fakt, że producent śmiał nazwać ten specyfik odżywką to skandal.
    Ale od początku. Koleżanki poleciły mi to coś. Używały mniej więcej tydzień, dwa i zauważyły utwardzenie płytki paznokcia. Jako, że od dawna zmagam się z delikatnymi, łamliwymi, podatnymi na uszkodzenia paznokciami skusiłam się i ja. Rzeczywiście, po nieco ponad tygodniu stosowania zauważyłam, że paznokcie zrobiły się twardsze i jakby mocniejsze. Stosowałam zgodnie z zaleceniami, kuracja i przerwa, potem znów kuracja (bo pazury znów osłabły). Początkowo byłam zadowolona i sama polecałam innym odżywkę.
    ALE. Po mniej więcej 1,5 miesiąca od pierwszego użycia zauważyłam, że moje paznokcie zaczęły się rozdwajać. Właściwie nawet łuszczyć na całej długości, to nie były tylko rozdwojone końcówki. Odstawiłam tę "odżywkę" czym prędzej, bo jestem pewna, że to było właśnie jej działanie. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów z paznokciami jak po tym czymś.
    Zrobiły się koszmarnie łamliwe, cienkie, łuszczące. Aż bałam się malować kolorowym lakierem, bo po prostu wżerał się w płytkę, w te wszystkie małe pozdzieranie dziurki i nie dało się potem zmyć do końca. Ale nie pomalowane wyglądały tragicznie, łapy pazury gorsze niż u bezdomnego!
    Przemęczyłam się jednak bez malowania, używałam tylko olejowych, prawdziwych odżywek i po dwóch miesiącach obcinania paznokci do samej skóry (każde odrośnięcie potęgowało rozdwajanie) w końcu wróciłam do stanu sprzed użycia tego g...
    Potem poczytałam sobie jeszcze o tym wyniszczaczu paznokci, okazało się, że nie ja jedna miałam problemy. Właściwie byłam szczęściarą, u której skończyło się "jedynie" na totalnie złuszczonych i rozdwojonych paznokciach, inne dziewczyny doczekały się onycholizy!!! To przez obecność formaldehydu w składzie. Polecam dokładniej sobie poczytać o tym jak działa formaldehyd.
    A "odżywkę" 8w1 zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupiłam tę odżywkę, zachęcona opiniami koleżanek i stosowałam ją przez rok, z przerwami. Na początku, byłam zachwycona. Moje paznokcie w krótkim czasie, stały się długie, a preparat był wygodny w stosowaniu - ponieważ bardzo szybko wysychał. Niestety, choziaż paznokcie były długie, łamały się tak samo , lub nawet bardziej niż przed kupieniem odżywki. Dodatkowo, pomimo tego, że starałam się nie wyjeżdżać pędzelkiem poza płytkę paznokcia to moje skórki bardzo wysychały i robiły mi się uciążliwe zazdziorki.

Używam tego produktu od: eoku

Chcesz pochwalić bombibajbaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza.
  • Najlepsza odżywka do paznokci, jakiej używałam. Moje paznokcie były kiedyś bardzo kruche, łamliwe, niemal przezroczyste, całkowicie pozbawione blasku. Odżywkę poleciła mi znajoma, na początku nie wierzyłam, że działa tak rewelacyjnie, ale spróbowałam - od tej pory zawsze mam ją w kosmetyczce. Paznokcie są bardzo twarde, mocne, niejednokrotnie ciężko mi je przez to obciąć. Na co dzień używam jej jako bazy pod lakier, gdy zauważam osłabienie paznokci, robię kurację i się wzmacniają.
    plusy:
    -wydajna,
    -nadaje piękny, mleczny odcień, może zastępować lakier do paznokci
    -działa, paznokcie stają się odżywione i mocne,
    minusy:
    -ostry, duszący zapach,
    -podczas stosowania po raz pierwszy paznokcie lekko mnie bolały, jednak to szybko minęło,
    -cena - jest dość droga, jednak można ją upolować np. w rossmanie na promocji po ok.9zł

Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Chcesz pochwalić disobei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • godna uwagi
  • Sprawdza sie glownie jako lakier do paznokci, poza tym wyraznie szybciej rosna i bedzie sprzymierzencem tych co zapuszczaja. Dobra jako lakier podkladowy. Niestety u mnie nie wystarcza nadal sie krusza, lamiai rozdwaja, troche mniej ale calkowicie tego nie eliminuje.

Jako lakier mleczny sprawdza sie bardzo dobrze, szybko zasycha, efekt mozna stopniowac warstwami, ladnie wyglada na paznokciach.

W tej cenie i przy takiej wydajnosci uwazam ze ma wiecej zalet niz wad i rozwazam ponowny zakup jak bede w Polsce.

Używam tego produktu od: kwietnia, zuzylam 3/4 buteleczki, uzywam czesto
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić Rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna, tania, dostępna.
  • Uwolniła mnie od problemu łamiących się i zginających paznokci. Nie pomogały suplementy diety, paznokcie wciąż były łamliwe i to kilka dobrych lat. Nawet poziom hormonów sobie zrobiłam, żeby wykluczyć przyczynę endokrynologicznej natury. Odżywkę kupiłam nie wierząc, że może pomóc, a tu po krótkim czasie zaskoczenie - działa! Koniec paznokci obcinanych do skóry! Koniec pękania! Teraz, gdy stan paznokci się poprawił, używam jej jako podkładu pod lakier.

Chcesz pochwalić pimpla za czytelną i pomocną recenzję?