Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• MÓJ KWC
  • To jest mój hit.

Moje paznokcie dotychcas się łamały, były kruche, rozdwajające się. Stosuje ją od roku z przerwami w połączeniu z serum z regenerum ( najpierw odżywka później skórki dookoła olejkiem ) i efekt jest powalający.

Moje paznokcie przestały się łamać , rozdwajać i w końcu rosną tak że mogę im nadać ładny estetyczny kształt.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie 4

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • neutralna
  • Usłyszałam o niej od koleżanki, przeczytała w internecie wiele opinii więc wzięłyśmy się za testowanie. U mnie odżywka nie zrobiła NIC (chyba całe szczęście), nie poprawiła kondycji paznokci, ale tez nie pogorszyła ich stanu. Koleżance trochę pomogła, ale mówiła, że po użyciu bolały ją paznokcie, a po pewnym czasie zauważyła, że zaczyna coś się jej dziać z paznokciami i przestała jej używac.
    Na początku próbowałam stosować, jak nakazuje producent, ale czasami zapomniałam nałożyć kolejną warstwę albo myliłam się, który to dzień stosowania. Potem używałam już tylko jako baza pod lakier.

Miałam dwa opakowania, bo pierwsze gdzies w połowie schowałam i nie używałam i zrobiła się dziwna. Kupiłam więc nową aby w końcu ja przetestować tak jak należy i wyżej opisałam już wynik mojego testu

Używam tego produktu od: używałam gdzieś 4 lata temu

Chcesz pochwalić muszkaaa69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Choć odżywaka ta budzi skrajne opinie to ja zdecydowanie jestem pozytywnie zaskoczona jej działaniem.
    U mnie sprawdza się bardzo dobrze,a obietnice producenta zostają spełnione. Nie wyrządziła mi krzywdy i mam nadzieję że jej nie wyrządzi.

Moje paznokcie nie były miękkie - raczej normalne ale łamliwe, jeśli już udało im się nieco urosnąć łamały się i tyle było z zapuszczania.
    Odkąd zaczęłam używać odżywki paznokcie zrobiły się twardsze przez co odporniejsze na uszkodzenia i zaczęły wreszcie rosnąć i to tak że sama muszę je skracać bo okazują się za długie.
    Odżywka może wysuszać skórki, jednak nie stanie się tak jeśli będziemy malować ostrożnie, zabezpieczać je przed malowaniem lub wycierać w trakcie malowania.
    Cieszę się że jestem w gronie osób którym ta odżywka służy.
    Porównując ją z innymi odżywkami jakie stosowałam ta wypada najlepiej.
    Cena choć nie jest strasznie wygórowana mogłaby być niższa,natomiast radzę sobie z tym tak że zakupuję taniej na promocjach rossmannowskich

Aaaa... dodać jeszcze chciałam że z czasem odżywka gęstnieje, ale zdzarza się to przeważnie w każdych odżywkach do paznokci, mimo to udaje mi się ją zużyć prawie w całości. (oczywiście gimnastykując się nieco przy wydostawaniu zgęstnaiłych resztek).

Odżywkę używam z przerwami - NIE CIĄGLE ( bo wtedy może by i zaszkodziła). Gdy paznokcie są już w takim stanie jak oczekuję,używam jej żadziej, czasem stosuję jako bazę pod lakier.

Używam tego produktu od: dawna , ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić fanaberia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Wystarczy czytać instrukcję.
  • Bez dwóch zdań - mój faworyt, jak chodzi o odżywki do paznokci. Zaczęłam stosować ją już dawno temu, dzięki pozytywnym opiniom znajomych, którzy chwalili sobie szybki przyrost mocnych, wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne paznokci. Nie słyszałam wtedy jeszcze o burzy, jaką rozpętało Eveline 8w1 - bądź diamentowy odpowiednik - w internecie, więc po pobieżnym przejrzeniu instrukcji zaczęłam nakładać warstwy przez 3 dni, później zmywając całość, i od nowa, przez wskazany na opakowaniu czas.
    Efekt przerósł moje oczekiwania - po kuracji pierwszy raz miałam naprawdę mocne, bardzo długie paznokcie, które wiele razy były mylone z tipsami. Przeżyły nawet pracę w gastronomii, gdzie codziennie przez kilka miesięcy były narażone na mycie kilkadziesiąt razy, talk z rękawiczek, i niezliczone mechaniczne uszkodzenia. W tamtym czasie natknęłam się też na negatywne opinie, i nie mogłam się im nadziwić. Później jednak po wgłębieniu się w ich treść okazało się, że większość niezadowolonych osób nakłada odżywkę od razu po posiadaniu tipsów, co jest zabronione w instrukcji, lub ciągnie kurację, codziennie malując paznokcie odżywką, przez kilka miesięcy. W takim wypadku oczywiście nie ma powodu, żeby się dziwić, że paznokieć nie reaguje tak, jak powinien.
    W moim przypadku dla zabezpieczenia paznokci przed ewentualnym wysuszeniem wystarczyło stosowanie olejów i nawilżających kremów na skórki i zmyte zmywaczem paznokcie. Nie znam osobiście osoby, która by przy zachowaniu rozsądku w stosowaniu i nawilżaniu dłoni, nie była zadowolona z efektów tej odżywki.
    Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, w trakcie 3.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić poik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy dla kogo
  • To była cudowna dla mnie odżywka. Zaczęłam ją używać już kilka lat temu i efekty były NIESAMOWITE. Polecałam ją każdemu.
    Niestety od paru miesięcy zaczęłam zauważać ból paznokci (palców) po zmyciu odżywki, łamliwość straszną - piłowane na minimum nadal się łamały, rozdwajały, leciała krew wielokrotnie.
    Okazało się, że to długotrwałe stosowanie formaldehydu tak na nie zadziałało. Niektórzy takie efekty mają szybciej, inni wcale - zależy, czy macie na niego uczulenie czy nie.

Uważajcie na nią, gdy tylko jakiekolwiek oznaki zauważycie - przerwijcie! Bo wiem, że jest wspaniała, ale może okazać się dla Was TRAGICZNA ;<

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Chcesz pochwalić Paulina_Be za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Nie wierzyłam, że coś uratuje moje paznokcie. Zawsze były dość ładne, rosły szybko, ale co z tego jeżeli równie szybko się łamały czy rozdwajały.... A już zupełnie je 'straciłam' kiedy dwa razy pod rząd miałam przyklejone tipsy. Paznokcie były w opłakanym stanie.
    Stosuję ją od dwóch miesięcy, a od miesiąca żaden paznokieć się nie złamał, a nie uważam zbytnio na nie.

PLUSY:
    -cena
    -dostępność
    -wydajność (wystarczy raz w tygodniu pod lakier nałożyć ją)
    -paznokcie w ogóle się nie łamią
    -nie rozdwajają się
    -szybko rosną

MINUSY:
    -nie zauważyłam

Dzięki niej wreszcie doczekałam się długich pazurków, są wręcz idealne! Co ja bym bez tej odzywki zrobiła?

Chcesz pochwalić anna_1122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla paznokcia!
  • Kupiłam pół roku temu jako pierwszą odżywkę do paznokci. Jako że nigdy wcześniej nie używałam niczego takiego, a został mi on polecony przez ciocię o cudownych pazurkach, pomyślałam sobie tylko... Dlaczego nie?
    Pierwsza warstwa nie robiła zbyt wielkiego wrażenia. Różnicę dało się jednak odczuć już po kilku użyciach!
    Moje paznokcie przestały się łamać, po kilku warstwach ma piękny, mleczny kolor (może nie pod gust każdego - dla mnie jak najbardziej!), a przede wszystkim - przestały się tak łatwo rozdwajać, co było dla mnie priorytetem.

Jeżeli chodzi o zwykłe lakiery do paznokci - nigdy nie mogłam utrzymać ich na płytce dłużej, niż dwa dni. Do tej pory mam problemy z aplikacją, później ze schnięciem.
    Największym plusem jest to, że jest śmiesznie łatwy w aplikacji i schnie w około minutę! Ułatwia mi to bardzo zadanie, bowiem jeśli chodzi o paznokcie, jestem strasznie toporna i nie potrafię nie rozmazać dopiero co zrobionych wzorków dalej niż w trzydzieści minut .

Jedynym chyba jego minusem jest to, że NIEKTÓRYCH uczula. Mnie się to na szczęście nie przydarzyło. Cioci i koleżanką też nie. Myślę, że są to pojedyncze przypadki uczulenia na formaldehyd.

Stanowczo polecam! Warty każdego grosza!

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić Yyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jako baza pod lakier, ale to wszystko
  • ta odżywka nie pomaga moim paznokciom, ani im nie szkodzi, używam jej czasami jako baza pod lakier, ale i tak czasani przebarwia płytkę.

PLUSY:
    +szybko schnie
    +nadaje paznokciom zdrowy wygląd, kiedy są nia pomalowane
    +przy dwóch/trzech warstwach daje bardzo ładny mleczny efekt

MINUSY
    -zawiera formaldehyd, który ścina biało (w wypadku paznokci keratynę), dlatego daje efekt twardych paznokci, a do tego jest substajnją trującą
    -silny, ostry, duszący zapach
    -nie daje pożądanych efektów

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mileczka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Kupiłam tą odżywkę aby pomóc swoim paznokciom ,a zrobiłam im tylko krzywdę. Na początku zachwycona pozytywną opinią zaczęłam stosowanie tak jak zaleca producent. Liczyłam na widoczne efekty,ale się zawiodłam. Paznokcie zaczęły się rozdwajać i wcale nie stały się twardsze. Jedynie jak miałam na paznokciu 3 warstwy odżywki , a nie o to przecież chodzi.Szybkość wzrostu paznokci pozostała niezmienna. Jednak to było nic. W trakcie używania tej odżywki dwa paznokcie zrobiły się żółte i odeszły od skóry. KATASTROFA. Czym prędzej zaprzestałam stosowania tej przeklętej odżywki. Namęczyłam się, ale kiedy przestałam używać ten produkt paznokcie odżyły i taka sytuacja nigdy wiecej się już nie powtórzyła, a ja po zaleczeniu poturbowanych pazurków zainwestowałam w delikatne paznokcie żelowe.

Plusy:
    +cena
    +dostępność

Minusy:
    - paznokcie łamią się i rozdwajają
    - wysusza skórki
    - spowodowała poważne uszkodzenie paznokcia

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Quaithe za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych
  • Genialne odżywka do paznokci. Utwardza, wyrównuje płytke paznookcia i wzmacnia. Jedyny minus jest taki, że nie można jej używać wcześniej niż 2 tygodnie po ściągnięciu żeli, hybrydy lub akrylu. Pomógł mi właśnie zapuścić paznokcie osłabione po żelu.
    Plusy:
    -łatwo dostepny
    -w miare korzystna cena

Ilość zużytych opakowań: ponad 6

Chcesz pochwalić sanmad za czytelną i pomocną recenzję?