Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Mega!
  • Wprawdzie 8w1 użyłam kilka razy u kuzynki, a kupiłam 9w1 bo tamte były wykupione :P Ale myślę, że formułą aż tak bardzo się nie różnią.
    \nDziewczyny skarżą się na wysuszanie skórek, albo że paznokcie dalej się rozdwajają. Co do skórek, mi też troszkę je podsuszała, ale zaczęłam ją nakładać nie dociągając do skórek i wszystko gra i buczy. A jeśli mowa o tym, że dalej się rozdwajają lub że zaczęły rozdwajać się bardziej... zaobserwowałam to po 3 tygodniach stosowania. No ale przeczekałam, używam jej już 6 albo 7 tydzień i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam takie długie i ładne paznokcie! Wystarczy odrobina cierpliwości żeby cała płytka zeszła i się zregenerowała Polecam

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet fajna odżywka

• PLUSY
    - daje ładny kolorek po nałożeniu kilku warstw
    - naprawdę wzmacnia
    - szybko schnie

MINUSY
    - jeszcze nie zauważyłam - stosuje bardzo nieregularnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabrielle27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomogła
  • Zacznę może od tego, ze moje paznokcie były okropnie obgryzane. Raz na zawsze skończyłam z tym 2 lata temu. Zniekształcony kształt płytki, bardzo krótka różowa część paznokcia, wolny brzeg żółtawy, przeźroczysty, rozdwajały się, słabe. Eveline wzmocniła mi paznokcie, przestał się rozdwajać, zapuściłam je trochę, lekko się wybieliły. Po dłuższym stosowaniu efekty były lepsze. Używam jej do dzisiaj, jednak teraz nie robię to według zaleceń producenta (4 warstwy i do zmycia). Maluję po prostu 1 warstwę na 2.3 dni jako zabezpieczenie paznokcia, jeśli nie zdziera się nakładam kolejną warstwę nie zmywam, jednak jeśli gdzieś coś tam odpadło zmywam i nakładam nową. HIT HIT HIT Olejowanie paznokci + 1 warstwa Eveline to idealne połączenie dla moich paznokci

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić iNatiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważajcie na nią!
  • Odżywka Eveline na początku mnie zachwyciła. Dosłownie w ciągu paru tygodni używania moje paznokcie zrobiły się twardsze i po raz pierwszy w życiu byłam je w stanie zapuścić.

Na początku używałam ją zgodnie z zaleceniami producenta, a potem rzadziej - jako base coat pod lakier (mniej więcej 1 raz w tygodniu). I wszystko było pięknie, dopóki po jakichś dwóch miesiącach nie zmyłam lakieru i nie zobaczyłam "przecudnej urody" onycholizy na dwóch paznokciach. Wyskoczyła właściwie bez ostrzeżenia - nic nie piekło, nie szczypało.

Formaldehyd zrobił swoje, a ja od pół roku próbuję przywrócić moje paznokcie do stanu używalności (pomaga olejek herbaciany). Jest już lepiej - onycholiza zmniejszyła się prawie o połowę, ale do stanu idealnego jeszcze wiele brakuje.

Podsumowując: tak, ta odżywka wzmacnia paznokcie, ale jest groźna i zdradliwa. Naprawdę na nią uważajcie, bo może bardzo pomóc, ale też baardzo zaszkodzić.

Używam tego produktu od: używałam od sierpnia do listopada 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, trzecie trafiło do kosza

Chcesz pochwalić pullena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam wobec tej odżywki wielkie nadzieje, wiele dziewczyn o niej dobrze pisało, no ale jak wiadomo
  • Odkąd pamiętam moje paznokcie były w takim sobie stanie, zaczęłam więc szukać ratunku na wielu blogach czytałam o Eveline i skusiłam się. Na początku okazała się bardzo fajna, nie robiła mi krzywdy, utwardzała paznokcie, przedłużała trwałość lakieru. Paznokcie może i urosły trochę, jednak to nie jest to.

Plusy:
    -Przedłuża trwałość lakieru
    -Ma ładny mleczny kolor
    -Jest bardzo tania
    -Łatwo dostępna
    -Łatwa aplikacja

Minusy:
    -Okropnie pachnie
    -Strasznie przesusza paznokcie i skórki
    -Czasem może piec
    -Pod koniec strasznie gęstnieje
    -Zawiera formaldehyd
    -Po przestaniu używania paznokcie wracają do poprzedniego stanuUżywam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić Meefistofeles za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam, gdyż polecały przyjaciółki. Niestety, zawiodłam się. Po pierwszej serii malowania paznokcie wyglądały ładnie, później natomiast się przeraziłam. Nie dość, że pojawiły się na nich dziwne, małe czarne plamki, bolały mnie, to jeszcze zaczęły się rozwarstwiać... Pieniądze wyrzucone w błoto, a paznokcie poniszczone..

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić zielonek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Pierwszy raz odżywkę kupiłam jakieś dwa lata temu. Efekty widać było praktycznie od razu, paznokcie rosły jak szalone. Wiele razy byłam pytana czy mam tipsy i jakim cudem mam takie ładne i długie naturalne paznokcie. Problem w tym, że wyglądały pięknie jedynie jak były pomalowane.
    Bez lakieru były okropnie suche i strasznie przezroczyste. Nie wspomnę tu o stanie moich skórek które leczę do dzisiaj ;/
    Zachwycona długością i odpornością moich paznokci na złamania dalej kupowałam to "cudo". Po jakimś czasie jednak paznokcie zaczęły się robić giętkie co doprowadzało do bolesnych złamań.
    W końcu zaczęłam czytać opinie o tej odżywce i całe szczęście trafiłam na parę wpisów i zdjęć ukazujących jak ta odżywka wpływała na paznokcie niektórych osób. Przeraziło mnie to co zobaczyłam więc czym prędzej zmyłam odżywkę i zaczęłam milimetr po milimetrze badać stan swoich paznokci.
    Na trzech paznokciach znalazłam brązowe bruzdy, co wreszcie zmotywowało mnie do wyrzucenia produktu do kosza. Nie stosuję odżywki od grudnia i dopiero teraz moje paznokcie nie są suche i wyglądają ładnie nie pomalowane.

Dodatkowym minusem jest zapach - chemiczny, drapiący w gardło i szczypiący w oczy.

Nie chcę myśleć jak wyglądałyby dzisiaj moje paznokcie gdybym nie przeczytała opinii o tej odżywce.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić MalwinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • Używam go już parę lat. Fakt, wysusza skórki, ale można je omijać, gdy się go używa, lub po prostu nawilżać. Od 14. roku życia rozdwajały mi się paznokcie, ten lakier sprawił, że już od paru lat nie mam tego problemu jest super. Paznokcie rosną długie, zdrowe i silne.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, pewnie koło 6-7

Chcesz pochwalić Krolik123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Idealnie poradził sobie z moją bardzo zniszczoną płytką paznokci,już po 8 dniach stosowania według zaleceń mogłam pochwalić się twardymi,ładnymi paznokciami.Bardzo dobrze spisuje się jako baza pod kolorowy lakier,po nałożeniu 2-3 warstw ma bardzo ładny,mleczny odcień.Szybko schnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Chcesz pochwalić Domini111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA.....
  • Jak chyba każdy zachęcona wszystkimi opiniami kupiłam to "cudo". Na początku naszej przygody było świetnie! paznokcie rosły jak szalone, twarde.. sama byłam pełna podziwu bo moich paznokci się nie da samych z siebie zapuścić. po osiągnięciu pożądanej długości zaczęłam ją używać jako base coat.
    Po jakimś czasie zaczęło się coś dziwnego dziać z moimi paznokciami, po przekopaniu internetu okazało się, że ONYCHOLIOZA... Paznokcie "odpadają" od łożyska. Nie boli to ale wygląda okropnie.. Teraz moje super długie paznokcie musiałam spiłować na zero i czeka mnie długa droga do odzyskania zdrowych paznokci..

ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY ZANIM JEJ UŻYJECIE. TO SAMO TYCZY SIĘ DIAMENTOWEJ GDYŻ MAJĄ TEN SAM SKŁAD.....

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Chcesz pochwalić Disgrance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na tak
  • Odżywka świetnie działa na paznokcie stają się twarde jedynie minus za to ze efekt gdy nie stosuje odżywki nie jest juz taki rewelacyjny ponieważ paznokcie od nowa mi się rozdwaja

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze
  • Odżywka zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Poprawia stan paznokci, przyśpiesza ich wzrost, utwardza, uodparnia na uszkodzenia. Jednak stosowana w nadmiarze, bez zalecanej przerwy działa zdecydowanie na ich niekorzyść. Po kuracji odżywką należy pozwolić paznokciom od niej odpocząć.

Używam tego produktu od: Rok temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Dzięki temu produktowi udało mi się skutecznie zapuścić paznokcie kilka lat temu i pozostanę mu wierna już chyba na zawsze. Nie czuję potrzeby nawet, aby testować coś innego, bo to spisuje się rewelacyjnie. Odżywkę kupiłam z polecenia mojej mamy, a mamie zaś poleciła ją Pani w jednej z drogerii. Początkowo myślała, że pewnie chce jej wcisnąć jakiś bubel, ale jak widać, czasami warto posłuchać rad ekspedientek
    Zauważyłam wśród swoich koleżanek, że ten produkt, albo można kochać, albo nienawidzić. Ja zdecydowanie uwielbiam! Paznokcie są twarde, połyskujące, rosną, przy czym się nie łamią! Po za tym dostępność i cena także przemawia na PLUS!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • odzywka jest bardzo wdajna
    jej uzytkowanie jest przyjemne, paznokcie dość szybko wysychały płytka stawała się mlecznobiała
    stosowałam dość często ze względu na działanie i na kolor

niestety efekt nie jest na długo
    paznokcie po krótkim czasie znowu zaczęły się łamać

uwaga przy malowaniu dobrze wietrzyć pokój, niestety zawiera silnie szkodliwe składniki dla naszej błony śluzowej;/

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić powergrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Środki dezynfekujące, chemia w czystej postaci...
  • Niestety muszę dołączyć do grona ostrych przeciwników tej odżywki. Używałam jej z przerwami od około roku. I rzeczywiście pierwsze efekty były spektakularne, co bardzo mnie do niej przekonało i skłoniło do kolejnych zakupów. Na początku zachwyt- piękny kolor płytki, szybszy wzrost paznokcia, a odczuwanie pieczenia paznokci, a nawet swędzenia dłoni tłumaczyłam sobie jako jej cudotwórcze działanie... Jednak po jej odstawieniu paznokcie okazały się być w koszmarnym stanie . Przestałam jej używać i ostatnio znowu zaryzykowałam. Wystarczyła jedna warstwa i powtórzyło się pieczenie, tym razem nie do wytrzymania.
    Moje obawy wytłumaczyła mi kompetentna kosmetyczka, która powiedziała, że odżywka zawiera środki dezynfekujące (!). Dopóki używamy odżywki łudzimy się jej cudownym działaniem, natomiast po odstawieniu są one w dwa razy gorszym stanie. Dość logiczne wytłumaczenie, które raz na zawsze odstraszyło mnie od tej odżywki.Używam tego produktu od: około rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie i drugie do wyrzucenia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olcia9210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!!!
  • Stosowałam inne odżywki tej firmy i było w porządku, dlatego postanowiłam wypróbować to cudo. Koszmar zaczął się dosłownie moment po nałożeniu. To nawet nie było pieczenie, to był potworny ból całych palców, jakby ktoś mi na zmianę wkładał w ogień i okładał lodem! W dodatku na paznokciach porobiły mi się jakieś czarne bruzdy-manicurzystka powiedziała, mi że to są krwiaki! Zniknęły dopiero kiedy odrosły paznokcie-potworność!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1-prawie w całości do wyrzucenia.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monikaz411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdradliwa sztuka
  • Odżywka na początku stosowania jest rewelacyjna. Paznokcie są twarde, jasne, nie rozdwajają się i można nimi śruby wkręcać... Stosowałam ją przez kilka lat z przerwami (na szczęście).

Jakiś czas temu do niej wróciłam i coś jest nie tak, przez tydzień było super, a później paznokcie łamały się jak chipsy... Rozdwajały się, były paskudne. Pomyślałam, że to przejściowe, że to może przez zimę i wymyślałam różne powody. Zrobiłam przerwę, paznokcie wróciły do swojego stanu, były długie itd... Sięgnęłam po nią ponownie miesiąc temu i to samo, tydzień świetności i papier nie paznokcie.

Moja mama też zauważyła, że paznokcie jej się łamią jak nigdy a jest wierną fanką tego cuda. Mama zmieniła odżywkę i jest git

Podejrzewam, że ta odżywka posiada jakiś tajemniczy składnik, który potwornie osłabia paznokcie po dłuższym stosowaniu, więc ostrożnie trzeba do niej podejść.

Ja już jej nie kupię. Straciłam zaufanie mimo, że dawniej uważałam 8in1 za najlepszy preparat wzmacniający.

2 gwiazdki daję z sentymentu, bo paznokcie przez jakiś czas wyglądały jak z reklamy, a do tego nie trzeba było malować paznokci, bo kolor prezentował się elegancko.

Szkoda, wielka szkoda. Nie polecam, bo nie chcę mieć na sumieniu jakiegoś dziewczęcia

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 butelek

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Używam od roku i powiem szczerze że wzmocniła moje paznokcie. Co prawda na początku, po nałożeniu nawet jednej, cieniutkiej warstwy miałam wrażenie jakby mnie bolały paznokcie, ale w końcu to minęło.
    Ponadto produkt daje ładny kolor paznokciom już po jednej warstwie. Polecam.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Chcesz pochwalić zkinga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważajcie na nią!!!!
  • Odżywka wyrządziła mi 1000 razy gorsze szkody, niż korzyści. Na prawdę odradzam- jeżeli szukacie odżywki użyjcie lepiej SOS, niż 8w1. Dlaczego?

Po kilkudniowym stosowaniu odzywki 8w1 według instrukcji dodanej do opakowania moje paznokcie wyglądały dokładnie tak, jak na zdjęciu.

Pomyślałby ktoś- może akurat ja mam na nią uczulenie, ot taki pojedynczy wyjątek.

Ale... tak samo zareagowały na nią paznokcie dwóch moich koleżanek. A żadna z nas nigdy nie miała na nic alergii. Przypadek? Nie sadzę.

Paznokcie po użyciu tej odżywki piekły mnie całą noc tak bardzo, że nie mogłam spać, a rano zobaczyłam efekt, jak na zdjęciu...

Używam tego produktu od: nie wiem

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa rewelacyjnie ale czy szkodzi?
  • Używałam jej prawie rok, po kilku miesiącach moje naprawdę słabe paznokcie były mocne, nie rozdwajały się. Efekt spektakularny z lekką dozą cierpliwości, a muszę powiedzieć że nic na moje paznokcie nie działało do tej pory. Kupowałabym ją w zasadzie nadal, ale natknęłam się na niekorzystne opinie w internecie na temat składu tej odżywki i się wystraszyłam bo można sobie zrobić krzywdę. Mam w związku z tym mieszane uczucia i póki co nie kupuję nowej buteleczki, próbuje sobie poradzić inaczej, chociaż paznokcie znów wróciły do poprzedniego stanu i rozdwajają się do 1/3 swojej długości tak jak kiedyś... szkoda bo byłby ideał

PLUSY
    +naprawdę działa
    +szybko wysycha
    +spektakularny efekt po ok 1-2 miesiącach
    +wydajna

MINUSY
    -kontrowersje co do składu i możliwe do wyniknięcia opłakane komplikacje
    -po ok 1-2 miesiącach po skończeniu używania odżywki paznokcie znów są w kiepskim rozdwajającym się stanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ani_ta_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec!
  • Zawsze narzekałam na brzydkie paznokcie - głównie przez to, że się rozdwajały i łamały co rodziło problem z ich zapuszczeniem. Ok roku temu dowiedziałam się o tej odżywce i od razu się w niej zakochałam.
    Plusy:
    cena
    DZIAŁANIE
    wydajność
    czas schnięcia

wiem, że niektórym robi krzywdę, ale u mnie na prawdę się sprawdziła i jak tylko się skończy kupuję ją ponownie. Stosuję ją wg. instrukcji, czasem jako bazę pod lub top coat z kolorowym lakierem, który utwardza i przedłuża jego trwałość na paznokciach. Co więcej dzięki lekko białemu zabarwieniu odżywki w połączeniu z kolorowym lakierem możemy uzyskać pastelowy odcień

polecam każdemu!!

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić agniechaaa_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mnie
  • wzmacnia, moje paznokcie się nie rozdwajają. inne odżywki nie spełniają tak swojego zadania jak ta
    plusy
    *niska cena
    * dostępność
    * super działanie
    * paznokcie szybciej rosną
    minusy
    brak !Używam tego produktu od: od kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić sloneczkola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako lakier bezbarwny.
  • Gdy otrzymałam odżywkę 8w1 Eveline miałam duży dylemat co z nią zrobić. Naczytałam się dużo opinii które opisywały jak bardzo zniszczyła paznokcie , a, że swoich jestem dość zadowolona bałam się zaryzykować i nałożyć ją na płytkę. Po dłuższym zastanowieniu postanowiłam spróbować ją używać jako lakier bezbarwny i pod tym kontem jest moja opinia.
    Odżywkę nakładam na lakier kolorowy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Lakier trzyma się na paznokciach dużo dużej, odpryskuje dopiero po około tygodniu, a muszę się przyznać, że lakier kolorowy mam średniej jakości (gdy mam tylko jego na paznokciach już na drugi dzień po pomalowaniu potrafi odchodzić płatami).
    Jeśli chodzi o zapach to odżywka po prostu śmierdzi (inaczej nie da się tego ująć). Jednak dość szybko zapach całkowicie się ulatnia więc da się go przeżyć.
    Jej konsystencja jest średnio gęsta, dobrze się ją rozprowadza i szybko wysycha.
    Jako lakier bezbarwny odżywka sprawdziła się w 100% i szczerze ją polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić anka8661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!!!
  • Skusiłam się na tę odżywkę, bo polecały mi ją panie w kilku drogeriach. Podobno miał to być cud, paznokcie mocne, szybciej rosną, czego to ja się o niej nie nasłuchałam!
    Niestety okazało się, że bardzo mi zaszkodziła. Paznokcie piekły, bolały. Stały się kruche, łamliwe, zaczęły się bardzo rozdwajać, zauważyłam w nich dziury. Ze skutkami tego walczę do dziś. Dopiero niedawno się dowiedziałam, że może być to sprawka formaldehydu. Mądry Polak po szkodzie... No ale teraz będę już na to świństwo uważać i Eveline nie kupię nigdy więcej.
    Moja mama z odżywki jest zadowolona, także to kwestia osobista, wrażliwości itp. Aczkolwiek przed kupnem zastanowiłabym się czy warto używać czegoś, co może narobić takich szkód

Używam tego produktu od: używałam przez dwa/trzy tyg., zgodnie z zaleceniami producenta
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić yavvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne, co ratuje moje paznokcie.
  • Niestety, przez lata należałam do osób, które swoje paznokcie maltretowały w najmniej ze smacznych sposobów.. Czyli obgryzałam zawsze i wszędzie. I tak jestem szczęściarą, bo moja płytka wygląda przyzwoicie, ale zapuszczanie paznokci było dla mnie wyczynem na miarę wdrapywania się na Everest. Z natury niecierpliwa, nie mogłam powstrzymać się od dziabania paznokci na tyle, by miały one w ogóle szansę odrosnąć.

Potem trafiłam na Eveline 8w1 i sytuacja diametralnie się zmieniła. Co prawda miałam trochę obaw - z zasady nie jestem uczuleniowcem, ale naczytałam się tyle opinii o bólu i zniszczonych paznokciach, że nakładając odżywkę miałam trochę stracha. Na szczęście na mnie produkt działa bez zarzutu. Paznokcie rosną bardzo szybko (dla porównania mam jeszcze odżywkę Eveline stworzoną specjalnie, by paznokcie rosły szybciej i nie sprawdza się tak dobrze w tym zakresie), są bardzo mocne i twarde (co u osoby, która obgryzała latami, jest szokiem), nie ma mowy o rozdwajaniu. Oczywiście, jeśli się zapomnę i zacznę coś majstrować, paznokieć w końcu mi się podda, ale pozostawione same sobie wyglądają naprawdę, naprawdę dobrze. Kolejne warstwy produktu wyglądają na płytce naturalnie, nadając delikatnego błysku. Produkt pod koniec gęstnieje i chociaż łatwo wyjąć go z opakowania, na paznokciach rozsmarowuje się trudniej.

Muszę jednak dodać, że odżywki próbowała też moja mama - z fatalnym skutkiem. Już w minutę po nałożeniu ścierpły jej palce i zaczęły ją boleć paznokcie, więc musiała wszystko szybko zmyć. Trzeba więc uważać.

Ja na pewno kupię jeszcze ten produkt, bo chcę w końcu zapuścić i utrzymać ładne, zadbane paznokcie.Używam tego produktu od: trudno powiedziećIlość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?