Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• rewelacja!!
  • Od wielu lat zmagałam się z łamliwymi, miękkimi rozdwajającymi się paznokciami. Wydałam fortunę na odżywki do paznokci poczynając od tanich po te z górnej półki. Jednak efektów nie było żadnych a marzenie o pięknych, długich paznokciach wciąż było niezrealizowane. Jakiś czas temu kosmetyczka poleciła mi tą właśnie odżywkę. Przyznam że, byłam dość sceptycznie do niej nastawiona i dopiero po jakimś czasie po nią sięgnęłam. A efekt WOW!!! Pierwszy raz od wielu lat paznokcie przestały się łamać, rozwarstwiać; stały się widocznie grubsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Jedyna wada to okropny zapach, który aż szczypie w oczy. I trzeba pamiętać o zabezpieczeniu skórek bo strasznie szczypie. poza tym to najlepszy kosmetyk jaki stosowałam spełnia swoje zadanie w 100%.
    Nie wiem czy będzie skuteczny u wszystkich bo u mojej koleżanki zupełnie się nie sprawdził- wręcz zniszczył jej paznokcie ale ona nie miała większych problemów z paznokciami a szukała tylko bazy pod lakier. Ale dla wszystkich, które od lat zmagają się z słabymi, łamliwymi paznokciami polecam spróbować. Kto wie może pokochacie go tak jak ja!!

Ilość zużytych opakowań: 3 całe w trakcie 4

Chcesz pochwalić natasha24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielkie ŁAŁ
  • Nie wiem czy to dobrze ale mam ją na paznokciach każdego dnia, czasem samą tak jak zaleca producent ale zazwyczaj 1/2 warstwy pod lakierem.

TYLKO i wyłącznie używając jej jestem w stanie zapuścić naprawdę spore paznokcie. Są twarde i łamią się 90% mniej.

Naprawdę godna polecenia!

Chcesz pochwalić lulouu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny must have
  • Kupuję go od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł.
    Całą młodość cierpiałam z powodu zazdrości wobec koleżanek, które mogły w czasie wakacji zapuścić sobie paznokcie i pomalować na piękny kolor. Moje rozdwajały się jak tylko urosły choć pół milimetra. Jeśli miały więcej niż milimetr, kompletnie się już łamały.
    Dziś wolę nosić krótsze paznokcie, ale jeśli mam ochotę, mogę je zapuścić właśnie dzięki tej odżywce. Poza tym są po prostu mocne i zdrowe.
    Kurację robię sobie raz na jakiś czas a na codzień stosuję ją jako bazę, ponieważ dzięki niej lakier przedłuża swoją trwałość o kilka dni, nie odpryskuje się, nic złego się z nim nie dzieje.
    Mam ją zawsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kate_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne paznokcie
  • Kupiłam ją po raz pierwszy x lat temu, jak tylko pojawiła się w sklepach. Moje paznokcie były wtedy w opłakanym stanie, a chciałam mieć ładne, długie i zadbane. Tylko na początku używałam jej zgodnie z zaleceniami prducenta. Potem stosowałam jedną warstwę raz na jakiś czas. Świetnie sprawdza się również jako baza pod lakier.
    Nigdy po jej użyciu nic mnie nie bolało. Pachnie co prawda mało zachęcająco, ale wybaczam jej to, bo wreszcie mam paznokcie takie, jak zawsze chciałam mieć.

Używam tego produktu od: ok 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Heban_i_mleko za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Kupuję go regularnie na zmianę z odżywką "paznockie twarde i lśniące jak diament". Pierwszy raz kuupiłam ją ponieważ miałam lekke problemy z paznokciami. Okropnie się rozdwajały, dosłownie mogłam "ściagać" warsty paznokcia. Od razu zaznaczam, ze nie używałam jej tak jak zaleca to producent. Raz użyłam jej jako lakier bezbarwny, raz jako base coat pod lakier kolorowy.
    działanie :
    -po używaniu jej od przypadku do przypadku- stan moich paznocki poprawił się i od dłuższego czasu się nie rozdwajają

- jest doskonała jako base coat ponieważ przedłuża żywotność laskiru kolorowego !!!!

-dodatkowo używam jej ZAWSZE jako baze pod lakier ciemny, ponieważ mam 100% pewności, że nie będę miała odbarwionej płytki paznokcia

POLECAM BARDZO SERDECZNIE JAKO BAZĘ POD LAKIER,natomiast jako odżywkę, ze względu, iż zawiera jakieś trujące substancje, byłabym ostrożna

Używam tego produktu od: odkąd pojawiła się na rynku
    Ilość zużytych opakowań: conajmiej 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski !
  • pomaga, pomaga.
    plusy to
    -oczywiście cena (niska jak na dobry produkt)
    -szybkie działanie
    -może byc bazą pod lakier, która nie sprawia ze lakier szybciej odpryskuje (a spotkałam się też z takimi)
    -umacnia, co zapobiega łamaniu
    minusy:
    - u niektórych czyni cuda, u innych psuje! więc uważajcie! jednak warto spróbowac ze względu na, przedewszystkim cenę.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić jamniczekMaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Od paru lat przez anemię miałam problemy z rozwarstwiającymi się paznokciami, nigdy nie mogłam ich zapuścić nawet trochę, bo któryś się łamał i rozdwajał i trzeba było skracać wszystkie do minimum. Kupowałam jakieś tam odżywki po kilka zł, z avonu czy lovely ale nic nie dawały. W wakacje stan paznokci pogorszył się, bo zaczęły pękać także wzdłuż płytki. Poszukałam na KWC i znalazłam właśnie to. Nie byłam optymistycznie nastawiona, bo uważam, na problemy skórne/włosów/paznokci się działa od wewnątrz nie zewnątrz (uzupełnienie brakujących minerałów, witaminy, itp.). I do tej pory nie dowierzam, jak ta odżywka zmieniła moje paznokcie! Już to pierwszym tygodniu całkowicie przestały się rozdwajać, pękać, itp. Stały się twardsze i mogę ile zapuszczać na ile mi się podoba! Zaczęły strasznie szybko rosnąć, aż mnie irytuje, że tak często muszę piłować!
    Jedynym minusem, za którym odejmuje pół gwiazdki jest, że lakier strasznie boli przy zetknięciu z jakąś naderwaną skórką, ranką; ale gdyby zamiast pomagał jeszcze na skórki to byłby chyba kosmetyk cud

plusy:
    - po pierwsze - świetne działanie, po prostu idelane
    - cena - nie jest to kosmetyk za grosze (ja kupiłam za kilkanaście zł), ale do tego działania, to cena nawet śmieszna
    - wydajność - po pierwszym dwutygodniowym użyciu ją odstawiłam, a przez dwa miesiące dopóki użyłam ponownie efekt się utrzymywał; więc na dobrą sprawę odżywka mogłaby mi wystarczyć na rok lub nawet więcej

minusy:
    - jeżeli posiadam jakieś uszkodzenia skórek boli przy zetknięciu z lakierem

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić myszartek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warta takiego cierpienia
  • Po pierwszym nałożeniu odżywki byłam bardzo zadowolona. Nałożyłam dwie warstwy i paznokcie wyglądały bardzo ładnie i naturalnie dzięki lekko mlecznemu kolorowi odżywki. Po tygodniu zmyłam starą warstwę i nałożyłam nową. Tym razem kilkadziesiąt minut po nałożeniu odżywki zaczęły mnie boleć końce palców, ale zignorowałam to, ponieważ nawet do głowy by mi nie przyszło, że odżywka do paznokci może mieć taki efekt. Nałożyłam ją jeszcze dwa razy w odstępie tygodnia i za każdym razem towarzyszył temu znaczący ból pod paznokciami, który utrzymywał się przez około 3 dni. Dopiero dzisiaj spojrzałam na wizaż i przeczytałam, że jest to jeden z efektów ubocznych tej odżywki. Już więcej jej nie zastosuję i cieszę się, że nie ignorowałam tego bólu przez dłuższy czas, bo nie skończyłoby się to najlepiej dla moich paznokci.

MINUSY:
    - ból po nałożeniu, który utrzymuje się przez kilka dni
    - skórki są w gorszym stanie, wyglądają na wysuszone i jakby się rozwarstwiają i rozciągają aż do 1/3 długości paznokcia
    - bardzo długo schnie, nawet godzinę po nałożeniu muszę uważać, żeby czegoś nie dotknąć paznokciami, bo lakier się rozsmarowuje
    - nieprzyjemny zapach
    - ciężko się zmywa, zwłaszcza jeżeli nałoży się więcej niż jedną warstwę
    - żadnych widocznych efektów w polepszeniu kondycji paznokci

+/- po 3 tygodniach stosowania na szczęście nie zauważyłam większych efektów ubocznych niż ból pod paznokciami, nie zauważyłam zsinienia pod paznokciami, odchodzenia od skóry i innych zmian w wyglądzie paznokci

PLUSY:
    + ładny kolor odżywki, zwłaszcza po nałożeniu dwóch warstw

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić rockchic za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie TAK
  • Jedyna naprawde godna polcenia odżywka do paznokci!

* paznokcie sie nie rozdwajaja
    *szybciej rosna (np.u mnie zauwazylam)
    *nie łamią sie
    *sa mega mocne (polecam osoba z kruchymi paznokciami)
    *bez problemu mozna stosowac jako baze pod dowolny lakier (lakier trzyma nawet tydzien czasu bez odpryskow)
    *paznokcie sa gladkie i maja piekny polysk

Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych typu sina płytka czy ból pod paznokciami.Moje paznokcie świetnie na nia reagują.

Produkt godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić gosha109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDYNA
  • nie używałam odżywek do paznokci a zaczęłam mieć z nimi problemy... lakier był na promocji więc kupiłam. Mam go od roku (przez większą część roku go nie uzywałam bo zapomnniałam o jego istetniu) od kliku msc używam regularnie- maluje i po 2 3 dniach nakładam kolejną warstwę, po kolejnych kilku dniach zmywam i nakładam nowy.
    Efekty- długie zdrowe paznokcie, bez przebarwień nie rozdwajają się i na pewno rzadziej pękają. Im więcej warstw lakieru kolor staje się bardziej mleczny, końcówki już po pierwszej warstwie są bielsze.
    dosć dobrze się trzyma płytki.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić anastazjaagnieszka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij