Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Dobry, lepszy od konkurencji
  • Produkt dobrze spełania swoje zadanie. jest przy tym w miarę wydajny i dobrze się wchłania. 3 miesiące temu chyba na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.

Wcześniej stosowałam Regenerum i mogę śmiało powiedzieć że z Eveline jestem bardziej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić MoniaQ22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Najlepsza z odżywek do paznokci Eveline

+paznokcie szybciej rosną
    +przestały się rozdwajać
    +nadaje delikatnie białawy odcień płytki
    +rozjaśnia odcień płytki paznokcia
    +paznokcie są twardsze, grubsze a za razem elastyczniejsze
    +cena

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Było ich już kilka

Chcesz pochwalić madziorek0295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna odżywka która działa!
  • Nie zamienilabym jej na inna. Najlepsza! Dzieki niej udalo mi sie zapuscic pazurki. Sa twarde, nie łamia sie. Poza tym doskonale sprawdza sie jako baza pod lakier.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić MyDream166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam tą odżywkę ponieważ czytałam sporo pozytywnych opinii na temat jej skuteczności. Spróbowałam i po 3 tygodniach regularnej kuracji moje paznokcie wyglądały pięknie. Długie, mocne, twarde, końcówki nie rozdwajały się.
    Jestem zachwycona! Testowałam dziesiątki odżywek i ta jest zdecydowanie najlepsza. Pół gwiazdki odejmuje za lekko wysuszone skórki. Stosowałam odżywkę około miesiąca, efekty były widoczne o wielee wiele dłużej.

Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić speed963 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Nie mam może jakoś wyjątkowo słabych paznokci ale gdy stają się dłuższe czyli ok 3-5 mm za opuszki łamią się strasznie, rozdwajają. Zaczęłam używać Eveline i widzę poprawę, paznokcie są ładniejsze i nie rozdwajają się, długość obecna 3 mm za opuszki i żadnych strat odżywka w dodatku jest niedroga, łatwa w aplikacji, warstwa wysycha natychmiast, jest wydajna, także pewnie po nią wrócę, bo już nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez użycia jej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie za 10 zł
  • Używam jej regularnie od kilku lat. Miałam paznokcie w tragicznym stanie. Miękkie, rozdwajające się, łamliwe i zżółkięte. Kupiłam ją bez przekonania myśląc, że ot kolejne smarowidło. Pierwsze podejścia były tragiczne. Okropnie bolały mnie paznokcie, jakby mi ktoś kwas wylał. Teraz, z perspektywy czasu myslę, że to była oznaka działania odżywki. Przetrzymałam z zacisniętymi zębami i po kilki razach ból ustapił a zaczął się cud na moich oczach. Moje paznokcie znów mają naturalny rózowy odcień. Rosną jak szalone, zakończone pięknymi białymi końcami. Są mega twarde i nie robią się na nich zadziorki. Nie rozdwajają się a ja już nie używam kolorowych lakierów.

Zalety:
    -naprawdę wzmacnia, utwardza i odżywia paznokcie
    -likwiduje rozdwajanie
    -wybiela
    -nadaje piękny połysk i ładny odcień
    -nadaje się jako baza pod każdy lakier i przedłuża jego trwałość
    -likwiduje wszelkie nierówności płytki paznokciowej
    -koncówki paznokcia stają się autentycznie białe
    -przyspiesza wzrost paznokci
    -cena!

Minusy:
    -na początku stosowania bardzo mogą boleć paznockie lecz w dalszej częsci kuracji ból znika
    -bardzo szybko gęstnieje, wlanie specjalnego rozcieńczacza daje fatalne skutki

Odżywka jest u mnie na stałe od kilku lat. Odkąd jej używam odstawiłam wszelkie kolorowe lakiery, jedyny którego używam to lekko różowy, taki jak do frencha, jako warstwa wierzchnia odżywki. Różnica w stanie paznokci jest bardzo szybko zauważalna. Jest wybawieniem dla kazego kto zmaga się ze słabymi paznokciami. Nigdy z niej nie zrezygnuję!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • nie, nie i jeszcze raz nie! istny horror!
    Do tej odżywki robiłam dwa podejścia.
    Za pierwszym razem byłam nią oczarowania. Szybko rosły paznokcie, były mocniejsze i pięknie sią błyszczały. Pomyślałam, że w końcu odżywka, która będzie moją ulubioną.. Za drugim razem zgłupiałam..
    Pomalowałam paznokcie jak zwykle i zaraz zaczął się horror. Dosłownie wszystkie palce pod paznokciami zaczęły mnie boleć jakbym sobie przytrzasnęła drzwiami. No niesamowite pieczenie, aż nie mogłam nimi ruszać. Myślałam, że to wina tego, że za mocno je może spiłowałam, ale jakoś zawsze robiłam tak samo i nie miałam z tym żadnego problemu. Zmyłam odżywkę i co ? I momentalnie cierpienie ustało.. Odżywka wylądowała w koszu na śmieci.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić paulyyna247 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowa pomoc
  • Od lat walczyłam z miękkimi i rozdwajającymi się pazurkami. Dzięki tej odżywce w końcu udało mi się je zapuścić.

Na początku stosowałam ją według zaleceń dokładając kolejne warstwy, by następnie zmyć i zacząć kurację od początku. W takim sposób stosowałam ją około miesiąc i po tym czasie udało mi się je powoli zacząć zapuszczać paznokcie. Potem używałam tej odżywki tylko jako bazy. W taki sposób zużyłam 3 opakowania.

Pech chciał, że przez około 2 tygodnie nie mogłam jej używać i moje paznokcie wróciły do swojego poprzedniego stanu, a nawet były jeszcze gorsze. Ledwo urosły 1 mm, już kilka milimetrów paznokcia się rozdwajało.
    Czym prędzej wróciłam do tej odżywki, jednak po skończeniu kolejnego opakowania rozpoczynam testy z inną odżywką, by sprawdzić czy efekt utrzyma się dłużej po "odstawieniu".

Odżywka jest ogólnie dostępna, można ją kupić w drogeriach, jak i w marketach. Cena również jest przystępna, tym bardziej, że często można trafić na promocję.

Odżywkę łatwo się aplikuje, jednak pod koniec opakowania gęstnieje i trudno ją wydobyć. Nałożona jedna warstwa na paznokciu jest przeźroczysta, przy trzeciej warstwie płytka jest już perłowa.

Jedno opakowanie zużywałam około 2 miesiące, przy używaniu jej raz na 3-4 dni jako baza pod lakier.

Używam tego produktu od: od ponad 6 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gazela TV za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • To jest zdecydowanie KWC. Produkt ktory dzila w 100%. Bałam sie próbować tej odzywki ale jednak skusilam się.
    Zawsze chciałam zapuścić paznokcie ale zawsze mi sie łamały i były nierówne. Jeden krotki drugi długi. Po tej odżywce mam paznokcie długie, mocne, i nie przydarzyło mi sie żadne złamanie. Zauważyłam tez ze sa bielsze a po zmywaniu lakieru nie sa juz suche jak to bywało wcześniej. Dla mnie to produkt taki, ze gdyby został wycofany kupiłabym 10 buteleczek na zapas ....

Ps. Ja stosuje jako bazę. Nic złego do tej pory mi sie nie przydarzyło

Jedyny minusik produktu to zbyt wąski pędzelek, i pod końiec cieżko jest wydobyć produkt. Oni sierdziuch oczywiście.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić Asiiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podsumowanie rocznej znajomości
  • Nad zakupem swego czasu kontrowersyjnej odżywki z formaldehydem, po której niektórym odchodziły paznokcie dumałam długo. Wcześniej miałam złe doświadczenia z formaldehydową kuracją wzmacniającą marki Herome, po której moje paznokcie wyglądały, jakbym pracowała w tartaku, więc tym bardziej nie byłam skora do powtarzania tego doświadczenia. Ale jak się potem okazało jedna odżywka z formaldehydem drugiej odżywce z formaldehydem wcale nie musi być i równa i od tej pory zużyłam 2 flaszeczki 8w1.

Składu nie ma co analizować, bo temat wałkowano na każdym blogu. Mogę się tylko przyczepić do nazwy. Moim zdaniem nazwanie odżywką preparatu, którego główny składnik aktywny – formaldehyd działa na zasadzie ścinania białka (keratyny) i wiązania go z płytką jest delikatnie mówiąc rozminięciem się z prawdą. Odżywiać to mogą olejki do paznokci, sera z keratyną, ale tego typu kosmetyk powinien raczej zostać nazwany na przykład preparatem wzmacniającym. Koniec czepiania się.

UŻYWANIE
    Najpierw stosowałam 8w1 na jeden paznokieć mając w pamięci spustoszenie po Herome.
    Ponieważ nic złego się nie działo, zaczęłam poczynać sobie śmielej. Początkowo tak jak nakazał producent: codziennie przez cztery dni dokładałam nową warstwę. Przy trzeciej warstwie paznokcie zyskiwały ładny, mleczny kolor, co wyglądało jakbym malowała je jakimś delikatnym pastelowym lakierem.
    Potem, kiedy zaczęłam widzieć efekty, ograniczyłam stosowanie „odżywki” do 2 aplikacji na tydzień. Czasem robiłam dłuższe przerwy. Drugie opakowanie zużyłam właściwie głównie jako jednowarstwową odżywkę raz na kilka dni, lub jako bazę pod lakier. W tej wersji 8w1 też daje radę. Kiedy paznokcie wracały do gorszej formy, zwiększałam po prostu częstotliwość malowania, ale rzadko stosowałam się do zaleceń producenta (nie dokładałam warstw).
    Ostrożnie manewrowałam pędzelkiem przy skórkach nigdy nie dojeżdżając całkowicie do krawędzi, dzięki czemu nie miała problemu z przesuszonymi zadziorkami.
    „Odżywka” dość mocno śmierdzi. Warto też pamiętać, że formaldehyd się ulatnia, więc podczas malowania paznokci dobrze siedzieć w wietrzonym miejscu i nie sztachać się zbytnio.
    Trzeba też obserwować paznokcie. Jeśli pojawiają się pod nimi przebarwione, jakby wyżarte plamki, jeśli płytka z wierzchu się kruszy, to trzeba odstawić produkt z formaldehydem, bo to najpewniej on jest sprawcą. I nie kupować jako lekarstwo na tę przypadłość kolejnej odżywki z tym samym składnikiem (czyli czytać składy i etykiety, w większości krajów Europy producent musi informować o jego obecności, jeśli stężenie przekracza 0,05%).
    Za plus uważam to, że tego typu odżywka sprawdza się u osób, które lubią mieć zawsze pomalowane paznokcie, chociażby czymś bezbarwnym. Można jej używać jako bazę pod lakier, co chroni płytkę przed przebarwianiem. Niestety inne, bardziej naturalne metody odżywiania (olejowanie, serum z keratyną) wymagają noszenia gołych pazurów.

DZIAŁANIE
    „Odżywka” pozwoliła mi na zahodowanie paznokci wystających poza opuszki palców, z czym wcześniej miałam duże problemy – z reguły któryś pękał z boku i musiałam go skracać, a z nim resztę, bo przecież nie będę paradować z pazurami różnej długości.
    Płytki są wyraźnie mocniejsze, utwardzone, nie kruszą się, rzadziej robią się zadziorki na krawędziach.
    Nie powiedziałabym, że mam teraz paznokcie jak ze stali, ciągle trudno mi je zapuścić do bardzo długich (średnio mi też zresztą na tym zależy), ale są wyraźnie mocniejsze i nie mam już wiecznych obrzynków, które ciągle się łamią po bokach.

Kończę drugą butelkę 8w1 i zaczynam testować Eveline diamentową (także 2% formaldehydu). Póki co nie zamierzam rezygnować z tego składnika (nie interesują mnie odżywki keratynowe czy olejowanie paznokci), jednak nie przesadzam z częstotliwością.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij