Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Nigdy więcej
  • Mam z natury mocne paznokcie i nigdy nie miałam wielkich problemów z ich łamliwością, czasami zdarzało się, że jakiś paznokieć się złamał. Jednak stosuję odżywki przed nałożeniem lakieru, aby nie narażać płytki na odbarwienia. Wcześniej stosowałam inną odżywkę z eveline, z której byłam bardzo zadowolona dlatego zdecydowałam się kupić inną.

Odżywka stosowana według zaleceń powoduję, że paznokcie się wcale nie łamią, jednak zaraz po zaprzestaniu codziennego jej stosowania paznokcie łamią mi się jak szalone jeden po drugim. Takiej przypadłości nie miałam podczas stosowania innej odżywki tej firmy.

Jedyny plus tej odżywki jest taki, że bardzo ładnie wygląda na paznokciu, ponieważ ma delikatnie mleczny kolor.

Nie kupię jej ponownie, ponieważ czyni bardzo dużo szkód.

Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostrożnie
  • Nasłuchałam się zachwyconych koleżanek i zakupiłam odżywkę. Przez pierwszy miesiąc było super- paznokcie rosły, robiły się mocniejsze, płytka bardziej wypukła z ładnym połyskiem.
    Wg wskazań ulotki po miesiącu należy zrobić przerwę. Tak też uczyniłam mając nadzieję, że paznokcie długie i grube pozostaną. Po tygodniu połamały się wszystkie. Zaczęłam znów ją używać ale efektu już nie było. A szkoda, bo miałam wielkie nadzieje, że wreszcie znalazłam coś, co pozwoli mi mieć piękne paznokcie..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Agnieszka_Sk za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miałam nadzieję..
  • Po recenzjach innych dziewczyn bardzo się nakręciłam na tę odżywkę. Poszłam od razu do rossmanna kupić to 'magiczne cudo'.

Pierwszy efekt-super! Przez pierwsze 2 tygodnie paznokcie szybciej rosły, były mocniejsze i na prawdę wydawało mi się, że w końcu moje słabiuteńkie paznokietki odżyją

Niestety czar prysł. Zaczęły się rozdwajać, miałam pęcherzyki powietrza pod 2 paznokciami. No i budzę się któregoś dnia, a tam krwiak! Nic nie boli a jednak jest..
    Po tym wszystkim na stałe pożegnałam się z tą odżywką. Nie próbowałam innych tej firmy, przyznam szczerzę, że trochę boję się po nie sięgnąć :P

A jedyny plus tej odzywki to taki, że ładnie wygląda na paznokciach, ma mleczny kolor- za to dostała gwiazdkę

Bardzo zazdroszczę wszystkim zwolenniczką tej odzywki bo ja nadal nie mogę trafić na nic dobrego :/

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Karambolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój NUMBER ONE
  • Przyznam, że to nie moje pierwsze spotkanie z tego typu odżywkami. Od lat szukam czegoś na moje pękające paznokietki. Potrafię mieć długie paznokcie, jednak nigdy się nimi nie cieszyłam długo. Wystarczyło lekkie uderzenie i masz! Po paznokciu. Żadne suplementy diety też nie pomogły. Aż przez przypadek natrafiłam na promocji w Rossmannie na tę oto odżywkę. Używam jej non stop od pół roku i jestem bardzo zadowolona.

Plusy
    * jest wydajna- wystarczyła na pół roku ciągłego stosowania po dwie warstwy
    *ma dobrą przyczepność do paznokcia i świetnie się spisuje jako baza pod kolorowy lakier. Zmywanie naczyń, praca w wodzie- odżywka z lakierem trzyma sie idealnie na swoim miejscu
    * cudownie utwardza płytkę paznokcia, paznokcie szybciej rosną i są w naprawdę dobrej kondycji, nie rozdwajają sie, nie mają przebarwień

Wiem, że odżywka ta ma też sporo przeciwniczek ze względu ne pewien składnik w swoim składzie. Powiem tak. Ja nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Każda z nas jest inna i inaczej różne produkty odbieramy. U mnie odżywka się sprawdza. Jak we wszystkim musi być umiar. Teraz pozwolę moim paznokciom trochę pooddychać i zrobię im wakacje od wszelkich odżywek i lakierów. Jedno jest pewne- na pewno za jakiś miesiąc lub dwa powrócę do tej odżywki

Chcesz pochwalić fl3cistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, lepszy od konkurencji
  • Produkt dobrze spełania swoje zadanie. jest przy tym w miarę wydajny i dobrze się wchłania. 3 miesiące temu chyba na stałe zagościł w mojej kosmetyczce.

Wcześniej stosowałam Regenerum i mogę śmiało powiedzieć że z Eveline jestem bardziej zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić MoniaQ22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Najlepsza z odżywek do paznokci Eveline

+paznokcie szybciej rosną
    +przestały się rozdwajać
    +nadaje delikatnie białawy odcień płytki
    +rozjaśnia odcień płytki paznokcia
    +paznokcie są twardsze, grubsze a za razem elastyczniejsze
    +cena

Używam tego produktu od: Dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Było ich już kilka

Chcesz pochwalić madziorek0295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna odżywka która działa!
  • Nie zamienilabym jej na inna. Najlepsza! Dzieki niej udalo mi sie zapuscic pazurki. Sa twarde, nie łamia sie. Poza tym doskonale sprawdza sie jako baza pod lakier.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić MyDream166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam tą odżywkę ponieważ czytałam sporo pozytywnych opinii na temat jej skuteczności. Spróbowałam i po 3 tygodniach regularnej kuracji moje paznokcie wyglądały pięknie. Długie, mocne, twarde, końcówki nie rozdwajały się.
    Jestem zachwycona! Testowałam dziesiątki odżywek i ta jest zdecydowanie najlepsza. Pół gwiazdki odejmuje za lekko wysuszone skórki. Stosowałam odżywkę około miesiąca, efekty były widoczne o wielee wiele dłużej.

Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2-go

Chcesz pochwalić speed963 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Nie mam może jakoś wyjątkowo słabych paznokci ale gdy stają się dłuższe czyli ok 3-5 mm za opuszki łamią się strasznie, rozdwajają. Zaczęłam używać Eveline i widzę poprawę, paznokcie są ładniejsze i nie rozdwajają się, długość obecna 3 mm za opuszki i żadnych strat odżywka w dodatku jest niedroga, łatwa w aplikacji, warstwa wysycha natychmiast, jest wydajna, także pewnie po nią wrócę, bo już nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez użycia jej.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawienie za 10 zł
  • Używam jej regularnie od kilku lat. Miałam paznokcie w tragicznym stanie. Miękkie, rozdwajające się, łamliwe i zżółkięte. Kupiłam ją bez przekonania myśląc, że ot kolejne smarowidło. Pierwsze podejścia były tragiczne. Okropnie bolały mnie paznokcie, jakby mi ktoś kwas wylał. Teraz, z perspektywy czasu myslę, że to była oznaka działania odżywki. Przetrzymałam z zacisniętymi zębami i po kilki razach ból ustapił a zaczął się cud na moich oczach. Moje paznokcie znów mają naturalny rózowy odcień. Rosną jak szalone, zakończone pięknymi białymi końcami. Są mega twarde i nie robią się na nich zadziorki. Nie rozdwajają się a ja już nie używam kolorowych lakierów.

Zalety:
    -naprawdę wzmacnia, utwardza i odżywia paznokcie
    -likwiduje rozdwajanie
    -wybiela
    -nadaje piękny połysk i ładny odcień
    -nadaje się jako baza pod każdy lakier i przedłuża jego trwałość
    -likwiduje wszelkie nierówności płytki paznokciowej
    -koncówki paznokcia stają się autentycznie białe
    -przyspiesza wzrost paznokci
    -cena!

Minusy:
    -na początku stosowania bardzo mogą boleć paznockie lecz w dalszej częsci kuracji ból znika
    -bardzo szybko gęstnieje, wlanie specjalnego rozcieńczacza daje fatalne skutki

Odżywka jest u mnie na stałe od kilku lat. Odkąd jej używam odstawiłam wszelkie kolorowe lakiery, jedyny którego używam to lekko różowy, taki jak do frencha, jako warstwa wierzchnia odżywki. Różnica w stanie paznokci jest bardzo szybko zauważalna. Jest wybawieniem dla kazego kto zmaga się ze słabymi paznokciami. Nigdy z niej nie zrezygnuję!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij