Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• świetna
  • Uratowała mi paznokcie. Moje paznokcie nie mogły mi urosnąć bo od razu się łamały i rozdwajały. Nawet za bardzo nie stosowałam jej tak jak trzeba, tylko przed pomalowaniem paznokci jakimś lakierem. Od tego czasu nie mam problemu z miękkimi paznokciami. Nic mnie też nie piekło. Polecam. Wystarcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić like_this za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Uratował moje paznokcie
    Mimo tandetnej nazwy 8w1, która raczej przywodzi na myśl, że nie zadziała na nic- miłe zaskoczenie- naprawdę u mnie zadziałał I to nawet bez zastosowania całej kuracji zalecanej na opakowaniu. Stosuję go zawsze jako baza pod lakier a czasem wg instrukcji czyli domalowywanie kolejnych warstw każdego dnia, a czwartego zmycie i odpoczynek przez dzień bez niczego na paznokciach.
    Sprawił że moje paznokcie przestały się tak rozdwajać, stały się twarde i nie łamią się jak kiedyś i nie wyginają na wszystkie strony. Cudowny po prostu, czegoś takiego szukałam

Początkowo podchodziłam do niego bardzo ostrożnie po naczytaniu się w internecie przeróżnych opinii, ale u mnie nie wystąpiły żadne reakcje uczuleniowe, żaden ból czy pieczenie.
    Na początku też starałam się go używać bardzo ostrożnie by przypadkiem nie zahaczyć o skórki- czytałam, że bardzo je wysusza, ale po czasie nawet jak zdarzyło się nim wjechać na skórę obok to nie pogorszyło to jakoś bardzo stanu moich skórek, aczkolwiek w super stanie ich nie mam, więc nie wiem jak to może działać na super mięciutkie i zadbane skórki

Ponadto:
    + bardzo ładny efekt zadbanych, zdrowych paznokci już po pierwszym użyciu. Delikatnie podkreśla białe końcówki. Daje ładne matowe wykończenie, jakby lekko porowate, co jest dobra bazą pod lakier
    + wydajny
    + cena w stosunku do jakości i wydajności super w promocji za 9 zł

Chcesz pochwalić gachelet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosowałyśmy we dwie - u obu podobny efekt...
  • Z odżywką wiązałam ogromne nadzieje i podchodziłam z bardzo pozytywnym nastawieniem. Czytałam w internecie wszystkie straszne historie więc postanowiłam z tym specyfikiem uważać.
    Opakowanie jest poręczne, kosztowała 9,99 zł. Już przy pierwszym malowaniu zauważyłam, że bardzo fajnie wygląda na paznokciu, tak zdrowo, zadbanie.
    Moje pazury były i z resztą są w słabiutkim stanie, miałam nadzieję że odżywka je trochę podratuje.
    Niestety, po jej stosowaniu miałam 10 paskudnych rozwarstwionych rozbitków.
    Strasznie się rozwarstwiały, nie ważne jak szybko by nie rosły wszystko się rozłaziło. MASAKRA!!!
    Zaprzestałam jej stosowania. Przez ok. 1,5 miesiąca (używałam jej też ok. 1,5 miesiąca) moje paznokcie były paskudne, rozwarstwione, ale jakoś powoli wracały do siebie. Przez ten czas nie mogłam ich nawet pomalować, bo lakier złaził wraz z warstwą pazurka w ciągu kilku godzin.
    Teraz powoli maluję i staram się o nie dbać, ale dalej zdarzają się rozwarstwienia.

Odżywki używała też moja ciocia. Jej paznokcie są przepiękne, twarde, długie, każdy lakier jej pasuje. Po użyciu tej odżywki wszystkie się jej połamały. Teraz nadal walczy z tym co produkt narobił, musi trzymać krótkie paznokcie.

Obie nie chcemy jej więcej widzieć. Chcecie mieć ładne paznokcie? Wcierajcie olejki, piłujcie, nie obgryzajcie, ale nie używajcie tego czegoś!

Moje paznokcie do tej pory bez lakieru wyglądają jak po wojnie.

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: ja-1/5 opak. ciocia - 2/3 opak

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chciałabym, chciała...
  • Chciałabym żeby to był działający na mnie produkt, ale mija ponad miesiąc i paznokcie rosną z takim tempem z jakim rosły, rozdwajają się mniej to fakt, ale gdy zmyje go z panokci wyglądają jak obraz klęski i rozpaczy. Jest jednak dobrym top coatem pod lakier kolorowy, ale nie w tym celu go kupiłam, chociaż w tym celu go zużyje. Do tej pory krzywdy mi nie zrobił, mimo iż historie w internecie o tej odżywce, no to ścinją krew w żyłach - żadnych bóli w palcu czy paznokciu nie zanotowałam. Dwie gwiazdki za to, że jest niezłą bazą, ale więcej dobrego w nim nie znajdę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • + szybki ratunek dla słabych paznokci
    + już po tygodniu można zauważyć poprawię kondycji naszych paznokci
    + cienka warstwa idealnie sprawia się jako baza pod kolorowy lakier
    + po dłuższym stosowaniu paznokcie nie łamią się, są twarde i odporne na uderzenia
    + cena i jakość idą w parze

I należy pamiętać o tym, że jeśli przestaniemy używać odżywki to nasze paznokcie znów wrócą do stanu poprzedniego! Skoro przestajemy dostarczać paznokciom tego, czego im brakuje, to nie należy spodziewać się cudów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dosyć dużo

Chcesz pochwalić urosnij za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Szybki ratunek dla zniszczonych paznokci
  • Odkąd pamiętam miałam problem ze swoimi paznokciami, ciągle się łamały i rozdwajały. Nie pomagały mi żadne odżywki do paznokci (często drogie) ani wszelakie suplementy diety.

Sięgnęłam po odżywkę Eveline pod wpływem pochwał kilku znajomych. Nie nastawiałam się na spektakularne rezultaty, ponieważ wcześniej żadna odżywka mi nie pomagała, więc dlaczego miałaby pomóc mi właśnie ta...Na szczęście byłam pozytywnie zaskoczona!

Po regularnym stosowaniu, ok 2 tyg już zobaczyłam pierwsze efekty działania odżywki. Byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu i używałam jej dalej. Paznokcie stały się twarde, nie rozdwajały się i wreszcie mogłam je zapuścić. Uznałam, że odżywka spełniła swoje zadanie więc odstawiłam ją. Niestety, po krótkim czasie nie używania odżywki paznokcie ponownie zaczęły się łamać i rozdwajać

Odżywka owszem działa, lecz krótko trwało (chyba, że ktoś będzie ją stosował non stop)
    Cenę ma bardzo przystępną, jest również łatwo dostępna, spotkamy ją w niemal każdej drogerii czy supermarkecie.

Niestety nie polubiłam jej za straszliwie chemiczny skład. Na dodatek gdy maluję paznokcie to opary z odżywki drażnią mi oczy, które reagują pieczeniem i szczypaniem.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zbawiciel!
  • W przeszłości obgryzalam paznokcie przez co potem nie dało się ich zapuścić. Rozdwajaly się, łamały. Wtedy usłyszałam o tej odżywce, a ze kosztowała 10 zł to stwierdziłam, ze spróbuje.
    Po prostu rewelacja!!!!!!!
    Używałam przez jakiś miesiąc tak jak zaleca producent. Paznokcie urosły, są twarde, na prawdę przepiękne.
    Używam ciagle od ponad roku, teraz jako baza pod lakier
    Wszyscy zachwycają się moimi paznokciami, ze są bardzo zadbane, długie, a wszystko dzięki tej odżywce! Nigdy nie kupie innej
    Minusów nie ma

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić pulka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Moje paznokcie są kruche i rozdwajają się. Każda próba zapuszczenia kończyła się szybciej niż się zaczeła. Po ok. miesiąca systematycznego używania miałam tak zarąbiste paznokcie, że prawie cały czas je oglądałam, dotykałam, wyginałam - normalnie dzieło sztuki. Każdy myślał, że mam tipsy.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 m-ca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Qra100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ja polecam
  • Fajna odżywka . Kupiłam na promocji za 9 zł a ostatnio w SP za 7 zł Używam 3 dni po 1 warstwie i zmywam. Dzień przerwy i znów i tak już przeważnie bez większych przerw. Lubię mieć zadbane długie paznokcie.
    Odzywka daje ładny połysk jak lakier bezbarwny.
    Paznokcie ładnie rosną. Nie mam już białych plam na płytce jak kiedyś. Pod koniec jakby trochę gorzej się rozprowadzała ale to pewnie za to że stale jest otwierana.
    Dobrze utwardza . Paznokcie się nie rozdwajają.
    Mnie nie uczula ale strasznie piecze/ szczypie jak mam jakąś maleńką rankę na skórce bądź je obcinałam w dniu użycia odżywki.
    Ogólnie polecam .

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 12 ml

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale...
  • Skuteczna, ale…

Zawsze miałam krótkie, łamliwe paznokcie, podatne za różne zdzieranie, pękanie, rozdwajanie się i nigdy nie byłam w stanie ich zapuścić na więcej niż 2 mm poza opuszek. Słysząc wiele pochlebnych opinii postanowiłam zakupić tę odżywkę. Rzeczywiście ona działa i utwardza paznokcie stały się twarde i zaczęły szybko rosnąć. Zamarzyłam sobie zachorować je i w końcu mieć dłuższe paznokcie. I w trakcie kuracji zauważyłam niepokojące objawy po dłuższym czasie. moje paznokcie były bardzo bolące i wrażliwe na ciepło, momentami aż piekły. nawet zważyłam ranki pod płytka paznokcia. Dlatego musiałam zaprzestać kuracji. Moje paznokcie jako tako wyrosły, byłam zadowolona i nagle jeden z paznokci mi pękł przy końcu : ) i musiałam wszystkie pościnać dla estetyki.
    Pewnego razu zapragnęłam spróbować ponownie i bardzo ostrożnie, co zauważyłam to zawsze pojawia się lekki ból paznokci dlatego nie nakładam więcej niż jedna warstwę i co najśmieszniejsze jest jak przerywam stosowanie odżywki zawsze na którymś z paznokci ( zwykle przy opuszku) pojawi się białe znamię, które pęka po czasie.
    Plusem jest:
    -wygodna aplikacja
    -mleczne zabarwienie
    -utwardzenie paznokcia
    -szybki wzrost
    -cena

Do minusów zaliczam:
    - inwazyjne działanie na paznokieć ( ból, ranki pod płytka)
    - krótkotwały rezultat

Podsumowując nie jest to odzywka dla mnie, jak chyba żadna. Jest stanowczo zbyt ostra i zbyt mocno odziałowuje na skórki, paznokcie i pod paznokciami. No i te pękniecia, króegos z paznokci po czasie sprawia, ze kuracja staje sie bezsensowna. Nie wiem z czego to akurat wynika. Nie jest to produkt dla mnie mimo skutecznemu utwardzaniu paznokcia.

Btw. Stosowałam tez diamentowa i szczerze nie widze róznicy i wszystko przebiega tak samo. Wydaje mi się w ich składach nie ma różnic.

Używam tego produktu od: od roku z wielkimi przewami
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?