Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Fatalna - nie polecam!
  • Absolutnie nie polecam tej odżywki!
    Miałam do niej dwa podejścia, niestety za każdym razem skutek był okropny. Moje paznokcie długo wracały do siebie po tej "cudownej" odżywce. Zamiast wzmocnienia i regeneracji skończyło się miękkimi, rozdwojonymi paznokciami, które długo musiały się regenerować aby wrócić do stanu z przed stosowania odżywki. Myślałam za pierwszym razem, że jest to wina może diety, pory roku i skusiłam się zastosować ją drugi raz. Niestety skutek był taki sam. Nigdy więcej jej nie zastosuje i nie polecam nikomu!
    Oczywiście stosowałam ją wg zaleceń producenta.

Używam tego produktu od: dwa podejścia w 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe opakowanie

Chcesz pochwalić brunette6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonale odżywia.
  • Doskonała odżywka, nadaje ładny połysk, po stałym regularnym stosowaniu sprawia, że paznokcie mam gładkie-wyrównuje płytke paznokcia, twarde, nie łamią się, wiele osób myśli, ze mam tipsyZawsze używam jej pod lakier.Nie odpryskuje, nie ściera się.Idealny kosmetyk za niewielkie pieniądze.Ja wad nie znajduję i nie szukam, bo po co skoro to doskonała odżywkaNa dodatek jest bardzo łatwo dostępna-jest praktycznie wszędzie.Ja polecam!!!Wydajna.

Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pomoc dla paznokci
  • Eveline 8w1 to dobra, fachowa pomoc dla zniszczonych paznokci. Co prawda, trzeba go trochę poużywać, by w końcu zobaczyć efekty, ale o ile kuracja jest regularna, to okazuje się bardzo skuteczna.

Paznokcie pokryte są ładnym, lekko mlecznym kolorem. Odżywka dobrze się trzyma i całkiem szybko zasycha na paznokciach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić NathalieRoss za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jestem zadowolona
  • nie rozumiem fenomenu tej odżywki, zdecydowałam się na jej zakup bowiem moje paznokcie były w fatalnym stanie - bardzo sie rozdwajały; odżywka nie wzmocniła ich a wrecz miałam wrazenie ze ich stan się pogorszył, odżywka nie była droga ok 10 zł ale i tak załuje wydanych pieniedzy, jedyny plus to ładny mleczny kolor jaki pozostawiała na paznokciach

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić anikada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo lubię tą odżywkę daje bardzo dobry efekt na moich paznokciach.
    Plusy:
    -paznokcie sie regenerują
    -szybko rosną
    -nie rozdwajają się
    -po dwóch warstwach jeste bardzo ladny efekt
    -długo sie utrzymuje
    -wydajna
    -paznokcie są o wiele twardsze
    Minusy:
    - jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić KosmetykiToCoLubieXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna !
  • Jest to moja ulubiona odżywka. Uzdrowiła moje paznokcie, które były w fatalnym stanie. Teraz cieszę się długimi i zdrowymi paznokciami

+cena (ok 10 zł)
    +szybko wysycha
    +już od pierwszego użycia działa
    +utwardza paznokcie
    +paznokcie są elastyczne, dzięki czemu nie łamią się
    +po 3 warstwach paznokieć ma kolor mleczny
    +świetna baza pod lakier

-bardzo wysusza skórki

Chcesz pochwalić alekksandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie szkodzi
  • Dobra odżywka. Jest tania, więc warto ją przetestować. Zauważyłam lekką poprawkę w stanie moich paznokci, a było z nimi źle. Miałam pofalowaną płytkę na kciukach. Ta odżywka powoli pomaga. Stosowałam ją co trzy dni i pod lakier.
    Co mnie denerwowało, to to, że czasami po zmyciu lakieru z odżywką widać było biały nalot na płytce paznokci.
    Teraz odstawiłam ten produkt i używam Nail Tek (wersję II) i jest dużo lepsza.

Ilość zużytych opakowań: początek

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Produkt nie jest stworzony dla mnie. Po pierwsze nie zauważyłam poprawy na paznokciach, a po drugie po jakimś czasie paznokcie podczas jej stosowania strasznie mnie bolały, ale to tak, że nie mogłam wytrzymać. Być może to skutek formaldehydu. Ja więcej nie zaryzykuje i nie polecę jej nikomu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Natalia20b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój KWC
  • Dla mnie przerewelacyjny produkt, który raczej już na zawsze zagości w mojej kosmetyczce.

Nie rozumiem, jak można go źle oceniac, przez to, że się ma alergię... To tak jakbym pisała "nie jedzcie pomidorów bo będziecie mieć wysypkę", podczas, gdy ja po prostu mam na nie alergie.

Na początku wakacji 2014 siostra poleciła mi tę odżywkę i postanowiłam, że spróbuję - ostrzegła mnie o ewentualnym niebezpieczeństwie alergii, ale nic nie piekło, więc kontynuowałam kurację. Najpierw używałam wg instrukcji wersję 9w1 przez jakieś 3-4 tygodnie, potem zaczęłam stosować jako bazę pod kolorowy lakier, czyli raz na 5-7 dni i tak do teraz, czyli kwietnia 2015.

Efekt jest wręcz spektakularny, zawsze miałam tragiczne paznokcie, raz, że je ciągle moczyłam w buzi, dwa, że były mega miekkie i rozdwajające się i pamiętam tylko raz w życiu kilka lat temu w liceum udało mi się je wyhodować do długości "w miarę długiej", a tak to wiecznie krótkie i porozdwajane.

Nie pamiętam po jakim czasie zauważyłam efekty, ale powiedziałabym, że coś koło 3 tygodni. Teraz oceniłabym moje paznokscie na 4/5 a nawet 4.5/5. Są mocne, są nareszcie DŁUGIE - naprawde nigdy nie mialam tak, ze jak się patrzy od tyłu na palec (od strony opuszka) to widac wystajacy paznokiec - a teraz? juhuuu! I nawet jak urosna za dlugie i sie zlamia, to przycinam je do dlugosci srednich i zaraz znowu sa dlugasne.

Owszem nei ma cudow, jak za duzo przy nich grzebię i dłubię to się rozdwajają, ale napeawdę, są twarde i długie I jeszcze za tą cenę...!

Gorąco polecam, ale pamiętajcie, by wykonać test na alergię!!!

Używam tego produktu od: około 9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić esor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardzej za
  • Pracuje w biurze i mam kontakt z kontrahentami więc estetyka dłoni jest dla mnie jak najbardziej ważna. Zaesze miałam problem z kruchymi łamliwymi paznokciami oczywiścia każda z nas może powiedzieć że wystarczy iść i zrobić sobie żele lub akryle i to wystarczy jednak ja szukałam kosmetyku który pozwoli mi mieć naturalne piękne i zdrowe paznokcie. I tak jest z tą odrzywką odkąd jej używam już nie wstydzę się swoich dłoni mam twarde zdrowe paznokcie które pięknie podkreślam kolorowymi lakierami. Oczywiście nie ukrywam że poleciłam ją paru osobą i wszystkie powiedziały że kupią kolejne opakowania

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić karolina861108 za czytelną i pomocną recenzję?