Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Rewelacja
  • Wiem, że o tej odżywce opinie są skrajne ale ja jestem w gronie szczęśliwców którym ona nie zrobiła krzywdy wręcz odwrotnie.
    Nareszcie mogę mieć długie paznokcie.
    Stosuję ją jako bazę po kolorowy lakier i sprawuje się bardzo dobrze. Kiedyś zrobiłam kuracje według zaleceń producenta i też było bardzo dobrze. Przestały się rozdwajać i pękać po bokach.
    Podoba mi się też jej kolor po nałożeniu 2 warstw. Jest dość wydajna i nie droga.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zniszczyła mi paznokcie!
  • Jakaś zupełna porażka. Miałam bardzo słabe, zniszczone paznokcie, więc zaczęłam używać 8w1. Warto zaznaczyć, że nie stosowałam jej jako bazy pod lakier, raz w tygodniu po 1 warstwie. Nie. Postanowiłam trzymać się instrukcji porduktu, która mówiła, żeby malować paznokcie codziennie przez 4 dni, dokładająć nową warstwę, a nastepnie wszystko zmyć i tak powtarzać cały proces. jaki był tego efekt? TYGODNIE LECZENIA.

Zaczęłam ta kurację mniej więcej równolegle z koleżanką. Na początku wszystko było dobrze. minęły może niecałe 2 tygodnie, a tu koleżance wyszły jakby... krwiaki na paznokciach. Nie mam innego określenia. Ale myslę sobie, że pewnie cos źle zrobiła, mnie sie to nie stanie.

Po tygodniu przeżyłam załamanie. Na paznokciach pojawiły mi się CZARNE i BORDOWE pionowe kreseczki, a okazjonalnie także plamki w tych kolorach. Paznokcie bolały niemiłosiernie. jakby ktoś je podpalił, posypał solą, dźgał igłą i przy okazji wyrywał. natychmiast zmyłam odzywkę i wyrzuciłam ją do kosza.

Teraz pytanie, dlaczego taka reakcja? Proste. Formaldehyd. Polecam poczytanie o nim trochę na różnych stronach. Na dłuższą metę powoduje niesamowite zniszczenie paznokci. jak już koniecznie musicie używac odżywek z ta substancją, to radzę nie częściej niż raz w tygodniu i nie dłużej niż 3 miesiące, bo potem (z tego co zaobserwowałam u siebie i koleżanek) problem powraca na nowo.

Reasumując, w całego serca NIE POLECAM! A jak któraś jest bardzo uparta, to chociaż nie stosujcie się do zaleceń porducenta, bo to nie jest warte przechodzenia całego tego piekła i bólu oraz czekania, aż płytka paznokcia w całości odrośnie, żeby nie mieć na niej czarnych ciapek.

PS. Daję pół gwiazdki, bo muszę.

Używam tego produktu od: używałam 1,5 roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić cathleeens za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie.
  • Na początku uważałam ją za przełomowe odkrycie w pielęgnacji paznokci. Do czasu...
    Przy każdym nałożeniu łzawiły mi oczy, ale jakoś nigdy nie połączyłam faktów, dopóki palce przy kolejnej aplikacji nie zaczęły mnie parzyć.(radzę przeczytać skład, zawiera formaline).
    Po przeczytaniu paru opinii cieszę się, że tylko takie skutki uboczne wystąpiły u mnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania, reszta do śmieci

Chcesz pochwalić BreathOfAir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kilka miesięcy temu strasznie "wzięło" mnie na malowanie paznokci, malowałam praktycznie co dziennie, co wiązało się z codziennym ich zmywaniem.
    Niestety po miesiącu takich szaleństw na paznokciach były one w opłakanym stanie, rozdwajały się i łamały do tego stopnia że nawet na pół mm nie mogły urosnąć.
    Wtedy zaczęłam szukać odżywki która je naprawi, przeczytałam wiele opinii na wizażu i zdecydowałam się na tą i ... nie zawiodłam się.
    Po ok 2 miesiącach stosowania moje paznokcie znów są twarde, a po rozdwajaniu nie ma śladu.
    Plusem jest też fajny delikatny kolor który zostawia na paznokciach, po dwukrotnym pomalowaniu zupełnie można zapomnieć o lakierze do paznokci.

Na pewno się z nią nie rozstanę, bo poza odżywką świetnie sprawdza się też jako baza pod lakier do paznokci.

Używam tego produktu od: ok 4,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Roxxyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna odżywka, która zdała egzamin
  • Plusy:
    + przystępna cena
    + szybko schnie
    + mleczny kolor, który delikatnie rozjaśnia pazurki
    + po jednym opakowaniu widać bardzo dobre efekty: mocne, nierozdwajające się paznokcie
    + dobry base coat, chroni paznokcie przed ciemnymi pigmentami i zwiększa trwałość lakieru

Minusy:
    - zawiera formaldehyt! :/
    - wysusza skórki i troszkę szczypie (ale oliwka tuż po nałożeniu wystarczy żeby ten minus zneutralizować )
    - pod koniec opakowania gęstnieje i trudno się go nakłada
    - intensywny, drazniący zapach

Używam tej odżywki ponad 2 lata, ale aktualnie tylko jako base coat i już nie pamiętam kiedy ostatnio złamał mi się paznokieć, są twarde jak akryle ( klientki w pracy nawet mi zarzucają, że mam sztuczne paznokcie :P )
    Szczerze polecam!

Chcesz pochwalić nicoleen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Uratował moje paznokcie! Od dziecka zawsze miałam brzydkie, krótkie, łamliwe i rozdwajające się paznokcie a do tego jeszcze je obgryzałam, wiec czasem dochodziło do tego stanu że miałam więcej palca niż paznokcia. Ale jako dziewczyna marzyłam również o ładnych, długich paznokciach, używałam jakieś odżywki, ale one nic nie dawały, aż w końcu zjawił się ON i spełnił moje marzenie, odkąd zaczęłam go używać, moje paznokcie wyglądały jak z reklamy wyjęte, koleżanki myślały że nosze tipsy Wystarczy się stosować do zaleceń podanych na ulotce i paznokcie są piękne.
    Odejmuje pół gwiazdki za to że strasznie wysusza skórki ; <

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić pola94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybawiciel
  • Zdecydowałam się na tą odżywkę, gdy moje paznokcie były w totalnym zniszczeniu, a chciałam choć trochę zapuścić paznokcie. Nie było to jednak możliwe, gdyż łamały się i były baaardzo cienkie - wyginały się na wszystkie strony Podeszłam jednak do niej z wielką rezerwą i obawą. Jak się okazało - niepotrzebnie! Odżywka ma piękny, mleczny kolor. Używałam ją według zaleceń producenta. Po zakończeniu terapii postanowiłam ją dokończyć, i nakładać pod lakier jako bazę. Ten specyfik sprawił, że paznokcie rosły i rosną w bardzo szybkim tempie. Stały się twarde i mocne. Przez ostatnie pół roku ani jeden paznokieć mi się nie złamał, co kiedyś było nie do pomyślenia! Są dłuuuugie, mocne i zdrowe. Zdecydowanie ta odżywka jest wybawicielem moich paznokci! Uwielbiam!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Chcesz pochwalić Softly za czytelną i pomocną recenzję?
  • uratowała moje zniszczczone paznokcie
  • Dla moich paznokci ta odżywka okazała się niezastąpionym ratunkiem. Niestety po długotrwałym używaniu bazy Essie moje paznokcie zamiast wyglądać pięknie zrobiły się miękkie, wyginały się w różne strony, rozdwajały się i były w fatalnym stanie.
    Sięgając po odżywkę z Eveline miałam świadomość, że zamiast mi pomóc może zaszkodzić. Jednak na całe szczęście nic takiego się nie stało.

Odżywkę stosuję doraźnie, raz na jakiś czas, nie systematycznie bowiem nie ma takiej potrzeby. Przy pierwszym użyciu stosowałam się według zaleceń producenta. Po miesiącu moje paznokcie przeszły metamorfozę i stały się przepiękne, twarde, mocne, nie rozdwajają się. Dodatkowo odżywka nadaje fajny kolor i paznokcie wyglądaja zdrowo i estetycznie. Zauważyłam też, że szybciej rosną.

Dla mnie odżywka spełniła swoje zadanie i na pewno będę do niej wracać. Jednak przy idnywidualnym wyborze należy uważać czy odżywka nie spowoduje podrażnień i przy pierwszych oznakach pieczenia/ bólu należy jak najszybciej ją odstawić.

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega!
  • Wprawdzie 8w1 użyłam kilka razy u kuzynki, a kupiłam 9w1 bo tamte były wykupione :P Ale myślę, że formułą aż tak bardzo się nie różnią.
    \nDziewczyny skarżą się na wysuszanie skórek, albo że paznokcie dalej się rozdwajają. Co do skórek, mi też troszkę je podsuszała, ale zaczęłam ją nakładać nie dociągając do skórek i wszystko gra i buczy. A jeśli mowa o tym, że dalej się rozdwajają lub że zaczęły rozdwajać się bardziej... zaobserwowałam to po 3 tygodniach stosowania. No ale przeczekałam, używam jej już 6 albo 7 tydzień i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam takie długie i ładne paznokcie! Wystarczy odrobina cierpliwości żeby cała płytka zeszła i się zregenerowała Polecam

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet fajna odżywka

• PLUSY
    - daje ładny kolorek po nałożeniu kilku warstw
    - naprawdę wzmacnia
    - szybko schnie

MINUSY
    - jeszcze nie zauważyłam - stosuje bardzo nieregularnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gabrielle27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomogła
  • Zacznę może od tego, ze moje paznokcie były okropnie obgryzane. Raz na zawsze skończyłam z tym 2 lata temu. Zniekształcony kształt płytki, bardzo krótka różowa część paznokcia, wolny brzeg żółtawy, przeźroczysty, rozdwajały się, słabe. Eveline wzmocniła mi paznokcie, przestał się rozdwajać, zapuściłam je trochę, lekko się wybieliły. Po dłuższym stosowaniu efekty były lepsze. Używam jej do dzisiaj, jednak teraz nie robię to według zaleceń producenta (4 warstwy i do zmycia). Maluję po prostu 1 warstwę na 2.3 dni jako zabezpieczenie paznokcia, jeśli nie zdziera się nakładam kolejną warstwę nie zmywam, jednak jeśli gdzieś coś tam odpadło zmywam i nakładam nową. HIT HIT HIT Olejowanie paznokci + 1 warstwa Eveline to idealne połączenie dla moich paznokci

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić iNatiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uważajcie na nią!
  • Odżywka Eveline na początku mnie zachwyciła. Dosłownie w ciągu paru tygodni używania moje paznokcie zrobiły się twardsze i po raz pierwszy w życiu byłam je w stanie zapuścić.

Na początku używałam ją zgodnie z zaleceniami producenta, a potem rzadziej - jako base coat pod lakier (mniej więcej 1 raz w tygodniu). I wszystko było pięknie, dopóki po jakichś dwóch miesiącach nie zmyłam lakieru i nie zobaczyłam "przecudnej urody" onycholizy na dwóch paznokciach. Wyskoczyła właściwie bez ostrzeżenia - nic nie piekło, nie szczypało.

Formaldehyd zrobił swoje, a ja od pół roku próbuję przywrócić moje paznokcie do stanu używalności (pomaga olejek herbaciany). Jest już lepiej - onycholiza zmniejszyła się prawie o połowę, ale do stanu idealnego jeszcze wiele brakuje.

Podsumowując: tak, ta odżywka wzmacnia paznokcie, ale jest groźna i zdradliwa. Naprawdę na nią uważajcie, bo może bardzo pomóc, ale też baardzo zaszkodzić.

Używam tego produktu od: używałam od sierpnia do listopada 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, trzecie trafiło do kosza

Chcesz pochwalić pullena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam wobec tej odżywki wielkie nadzieje, wiele dziewczyn o niej dobrze pisało, no ale jak wiadomo
  • Odkąd pamiętam moje paznokcie były w takim sobie stanie, zaczęłam więc szukać ratunku na wielu blogach czytałam o Eveline i skusiłam się. Na początku okazała się bardzo fajna, nie robiła mi krzywdy, utwardzała paznokcie, przedłużała trwałość lakieru. Paznokcie może i urosły trochę, jednak to nie jest to.

Plusy:
    -Przedłuża trwałość lakieru
    -Ma ładny mleczny kolor
    -Jest bardzo tania
    -Łatwo dostępna
    -Łatwa aplikacja

Minusy:
    -Okropnie pachnie
    -Strasznie przesusza paznokcie i skórki
    -Czasem może piec
    -Pod koniec strasznie gęstnieje
    -Zawiera formaldehyd
    -Po przestaniu używania paznokcie wracają do poprzedniego stanuUżywam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić Meefistofeles za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam, gdyż polecały przyjaciółki. Niestety, zawiodłam się. Po pierwszej serii malowania paznokcie wyglądały ładnie, później natomiast się przeraziłam. Nie dość, że pojawiły się na nich dziwne, małe czarne plamki, bolały mnie, to jeszcze zaczęły się rozwarstwiać... Pieniądze wyrzucone w błoto, a paznokcie poniszczone..

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić zielonek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Pierwszy raz odżywkę kupiłam jakieś dwa lata temu. Efekty widać było praktycznie od razu, paznokcie rosły jak szalone. Wiele razy byłam pytana czy mam tipsy i jakim cudem mam takie ładne i długie naturalne paznokcie. Problem w tym, że wyglądały pięknie jedynie jak były pomalowane.
    Bez lakieru były okropnie suche i strasznie przezroczyste. Nie wspomnę tu o stanie moich skórek które leczę do dzisiaj ;/
    Zachwycona długością i odpornością moich paznokci na złamania dalej kupowałam to "cudo". Po jakimś czasie jednak paznokcie zaczęły się robić giętkie co doprowadzało do bolesnych złamań.
    W końcu zaczęłam czytać opinie o tej odżywce i całe szczęście trafiłam na parę wpisów i zdjęć ukazujących jak ta odżywka wpływała na paznokcie niektórych osób. Przeraziło mnie to co zobaczyłam więc czym prędzej zmyłam odżywkę i zaczęłam milimetr po milimetrze badać stan swoich paznokci.
    Na trzech paznokciach znalazłam brązowe bruzdy, co wreszcie zmotywowało mnie do wyrzucenia produktu do kosza. Nie stosuję odżywki od grudnia i dopiero teraz moje paznokcie nie są suche i wyglądają ładnie nie pomalowane.

Dodatkowym minusem jest zapach - chemiczny, drapiący w gardło i szczypiący w oczy.

Nie chcę myśleć jak wyglądałyby dzisiaj moje paznokcie gdybym nie przeczytała opinii o tej odżywce.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić MalwinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • fantastyczny
  • Używam go już parę lat. Fakt, wysusza skórki, ale można je omijać, gdy się go używa, lub po prostu nawilżać. Od 14. roku życia rozdwajały mi się paznokcie, ten lakier sprawił, że już od paru lat nie mam tego problemu jest super. Paznokcie rosną długie, zdrowe i silne.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, pewnie koło 6-7

Chcesz pochwalić Krolik123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Idealnie poradził sobie z moją bardzo zniszczoną płytką paznokci,już po 8 dniach stosowania według zaleceń mogłam pochwalić się twardymi,ładnymi paznokciami.Bardzo dobrze spisuje się jako baza pod kolorowy lakier,po nałożeniu 2-3 warstw ma bardzo ładny,mleczny odcień.Szybko schnie

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Chcesz pochwalić Domini111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA.....
  • Jak chyba każdy zachęcona wszystkimi opiniami kupiłam to "cudo". Na początku naszej przygody było świetnie! paznokcie rosły jak szalone, twarde.. sama byłam pełna podziwu bo moich paznokci się nie da samych z siebie zapuścić. po osiągnięciu pożądanej długości zaczęłam ją używać jako base coat.
    Po jakimś czasie zaczęło się coś dziwnego dziać z moimi paznokciami, po przekopaniu internetu okazało się, że ONYCHOLIOZA... Paznokcie "odpadają" od łożyska. Nie boli to ale wygląda okropnie.. Teraz moje super długie paznokcie musiałam spiłować na zero i czeka mnie długa droga do odzyskania zdrowych paznokci..

ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY ZANIM JEJ UŻYJECIE. TO SAMO TYCZY SIĘ DIAMENTOWEJ GDYŻ MAJĄ TEN SAM SKŁAD.....

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Chcesz pochwalić Disgrance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na tak
  • Odżywka świetnie działa na paznokcie stają się twarde jedynie minus za to ze efekt gdy nie stosuje odżywki nie jest juz taki rewelacyjny ponieważ paznokcie od nowa mi się rozdwaja

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze
  • Odżywka zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Poprawia stan paznokci, przyśpiesza ich wzrost, utwardza, uodparnia na uszkodzenia. Jednak stosowana w nadmiarze, bez zalecanej przerwy działa zdecydowanie na ich niekorzyść. Po kuracji odżywką należy pozwolić paznokciom od niej odpocząć.

Używam tego produktu od: Rok temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sailorcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Dzięki temu produktowi udało mi się skutecznie zapuścić paznokcie kilka lat temu i pozostanę mu wierna już chyba na zawsze. Nie czuję potrzeby nawet, aby testować coś innego, bo to spisuje się rewelacyjnie. Odżywkę kupiłam z polecenia mojej mamy, a mamie zaś poleciła ją Pani w jednej z drogerii. Początkowo myślała, że pewnie chce jej wcisnąć jakiś bubel, ale jak widać, czasami warto posłuchać rad ekspedientek
    Zauważyłam wśród swoich koleżanek, że ten produkt, albo można kochać, albo nienawidzić. Ja zdecydowanie uwielbiam! Paznokcie są twarde, połyskujące, rosną, przy czym się nie łamią! Po za tym dostępność i cena także przemawia na PLUS!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • odzywka jest bardzo wdajna
    jej uzytkowanie jest przyjemne, paznokcie dość szybko wysychały płytka stawała się mlecznobiała
    stosowałam dość często ze względu na działanie i na kolor

niestety efekt nie jest na długo
    paznokcie po krótkim czasie znowu zaczęły się łamać

uwaga przy malowaniu dobrze wietrzyć pokój, niestety zawiera silnie szkodliwe składniki dla naszej błony śluzowej;/

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić powergrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Środki dezynfekujące, chemia w czystej postaci...
  • Niestety muszę dołączyć do grona ostrych przeciwników tej odżywki. Używałam jej z przerwami od około roku. I rzeczywiście pierwsze efekty były spektakularne, co bardzo mnie do niej przekonało i skłoniło do kolejnych zakupów. Na początku zachwyt- piękny kolor płytki, szybszy wzrost paznokcia, a odczuwanie pieczenia paznokci, a nawet swędzenia dłoni tłumaczyłam sobie jako jej cudotwórcze działanie... Jednak po jej odstawieniu paznokcie okazały się być w koszmarnym stanie . Przestałam jej używać i ostatnio znowu zaryzykowałam. Wystarczyła jedna warstwa i powtórzyło się pieczenie, tym razem nie do wytrzymania.
    Moje obawy wytłumaczyła mi kompetentna kosmetyczka, która powiedziała, że odżywka zawiera środki dezynfekujące (!). Dopóki używamy odżywki łudzimy się jej cudownym działaniem, natomiast po odstawieniu są one w dwa razy gorszym stanie. Dość logiczne wytłumaczenie, które raz na zawsze odstraszyło mnie od tej odżywki.Używam tego produktu od: około rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie i drugie do wyrzucenia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olcia9210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!!!
  • Stosowałam inne odżywki tej firmy i było w porządku, dlatego postanowiłam wypróbować to cudo. Koszmar zaczął się dosłownie moment po nałożeniu. To nawet nie było pieczenie, to był potworny ból całych palców, jakby ktoś mi na zmianę wkładał w ogień i okładał lodem! W dodatku na paznokciach porobiły mi się jakieś czarne bruzdy-manicurzystka powiedziała, mi że to są krwiaki! Zniknęły dopiero kiedy odrosły paznokcie-potworność!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1-prawie w całości do wyrzucenia.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monikaz411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdradliwa sztuka
  • Odżywka na początku stosowania jest rewelacyjna. Paznokcie są twarde, jasne, nie rozdwajają się i można nimi śruby wkręcać... Stosowałam ją przez kilka lat z przerwami (na szczęście).

Jakiś czas temu do niej wróciłam i coś jest nie tak, przez tydzień było super, a później paznokcie łamały się jak chipsy... Rozdwajały się, były paskudne. Pomyślałam, że to przejściowe, że to może przez zimę i wymyślałam różne powody. Zrobiłam przerwę, paznokcie wróciły do swojego stanu, były długie itd... Sięgnęłam po nią ponownie miesiąc temu i to samo, tydzień świetności i papier nie paznokcie.

Moja mama też zauważyła, że paznokcie jej się łamią jak nigdy a jest wierną fanką tego cuda. Mama zmieniła odżywkę i jest git

Podejrzewam, że ta odżywka posiada jakiś tajemniczy składnik, który potwornie osłabia paznokcie po dłuższym stosowaniu, więc ostrożnie trzeba do niej podejść.

Ja już jej nie kupię. Straciłam zaufanie mimo, że dawniej uważałam 8in1 za najlepszy preparat wzmacniający.

2 gwiazdki daję z sentymentu, bo paznokcie przez jakiś czas wyglądały jak z reklamy, a do tego nie trzeba było malować paznokci, bo kolor prezentował się elegancko.

Szkoda, wielka szkoda. Nie polecam, bo nie chcę mieć na sumieniu jakiegoś dziewczęcia

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 butelek

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?