Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Do tej pory najlepszy!
  • Kontrowersje wokół tego produktu zdają się nie cichnąć. Gdy rok temu po raz pierwszy po niego sięgałam miałam nieco obaw. Codziennie, jak wstawałam rano, to pierwszą rzeczą było sprawdzenie, czy mam jeszcze paznokcie, czy nie ma żadnych plam, nic nie odchodzi. Na szczęście nic takiego nie było i miesiącu miałam długie, twarde, grube paznokcie, które bardzo trudno spiłować, a o ścięciu nawet nie ma mowy. Teraz postanowiłam odświeżyć sobie kurację, bo zaczęły lekko mi się kruszyć i znów pozytywny efekt. Mam wrażenie, że często negatywne skutki biorą się z niewłaściwego stosowania. Ja robiłam to dokładnie z zaleceniami z tyłu opakowania. Moje paznokcie nadal nie są idealne, mają nierówniomierną granicę między wolną częścią paznokcia, ale to bardziej wynika z tego, że przez lata nie dbałam o nie i nosiłam bardzo krótkie, miałam je naprawdę w opłakanym stanie. Gwiazdkę odejmuję odżywce za to, że jest bardzo wysuszająca, że nie ulastycznia paznokci (wprawdzie są one twarde, ale gdy nie są elastyczne też mogą się łamać) i oczywiście za ten okrutny formaldehyd - myślę, że jakiś negatywny wpływ i tak ma na paznokcie. Ale do tej pory nie znalazłam lepszej i bardziej skutecznej odżywki za taką cenę.

+działanie - wzmacnia, pogrubia, zapobiega rozdwajaniu, łamliwości
    +przyspiesza porost paznokci
    +używany jako baza pod lakier znacząco przedłuża jego żywotność na paznokciach
    +sam w sobie ma bardzo ładny, mleczny kolor
    +jak na działanie 13zł to niezbyt wygórowana cena
    +dostępność - drogerie, sieciówki, markety, apteki, internet
    +instrukcja użytkowania

-wysusza płytkę
    -nie uelastycznia paznokci (wciąż, choć mniej, są podatne na złamania)
    -mało przyjazny skład
    -szybciej rosną skórki, są też twardsze - trudniej się ich pozbyć
    -okropny zapach
    -dość szybko gęstnieje w buteleczce

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego.

Chcesz pochwalić erochomai za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • Moje paznokcie z natury są długie i twarde ale "chwilami " mają chwile zwątpienia.
    Pół roku temu kupiłam odżywkę , efekty :
    - rosły jak na drożdżach
    - stały się twarde
    - wydajna odżywka
    - tania
    Minusy:
    -paznokcie po dłuższym stosowaniu zaczęły mnie lekko "boleć "
    - białe placki na paznokciach - wrażenie "chorych paznokci "
    - skórki wysuszone , bolały

Nie wiem czy kiedyś jeszcze kupie tą odżywkę
    Nie zużyłam odżywki do końca

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( półowa )

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Jest to jedyna odżywka, która,naprawdę przyniosła efekty. Paznokcie wzmocnione, twarde, długie. Wiele osób zastanawia się czy noszę tipsy. Poza tym ładnie wygląda na paznokciach, lekki efekt żelu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić paziczanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam osobom borykającym się z problemem kruchych i słabych paznokci!
  • Z problemem słabych paznokci zmagam się już od kiedy pamiętam. Od kiedy systematycznie używam odżywki Eweline 8 w 1, udało mi się zapuścić pierwszy raz zdrowe, długie i piękne paznokcie!

ZALETY:
    - mocne i twarde paznokcie.
    - nie łamią się
    - zdrowy wygląd płytki
    - wydajna
    - paznokcie rosną o wiele szybciej
    - świetna jako baza pod lakier
    - w przystępnej cenie
    - łatwo dostępna

WADY:
    - mocny, nieprzyjemny zapach
    - Jeśli produkt dostanie się do uszkodzonej skóry, bardzo piecze.
    - przy nałożeniu zbyt grubej warstwy bolą paznokcie.

Mimo kilku wad, produkt jest warty polecenia. Żadna inna odżywka, nie wpłynęła na moje paznokcie tak dobrze!

Używam tego produktu od: lato 2014

Chcesz pochwalić fromaage123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odkrycie roku! Nigdy się z nim nie rozstanę!
  • Używam tej odżywki non stop i pazury mam twarde jak skała. Do tego rosną jak dzikie. Załączam zdjęcia. Aż żal obcinać, jednak zbyt długie są niewygodne, źle się trzyma hantle, przeszkadzają w klejeniu pierogów i tak dalej...
    Początkowo używałam zgodnie z instrukcją (czyli przez 4 dni po jednej warstwie i tak w kółko przez kilka tygodni), obecnie służy mi za bazę pod lakier... w zasadzie nie wyobrażam sobie nie pomalować nią paznokci.
    (więcej na moim blogu: sawickiej.blogspot.com)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mesmery za czytelną i pomocną recenzję?
  • RE-WE-LA-CJA!
  • Kiedy kupiłam tą odżywkę nie spodziewałam się, że będzie ona aż tak dobra ! Paznokcie niemal od pierwszego użycia stają się twardsze. Efekty przy systematycznym stosowaniu są zniewalające. Paznokcie w ogóle się nie łamią, mają ładny kolor, są mocne i pięknie wyglądają.
    Jedynym małym MINUSIKIEM jest drastyczne osłabienie paznokcia po odłożeniu odżywki.

Ilość zużytych opakowań: około 4,

Chcesz pochwalić paulusk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Dzięki tej odżywce miałam paznokcie długie jak nigdy, jednak po nasłuchaniu sie zlych opinii o niej, odstawilam ja.
    Przez rok uzywalam inne odzywki, jednak ZADNA mi nie pamagala, paznokcie lamaly sie i rozdwajaly w najlepsze.
    Postanowilam znowu siegnac po eveline i mam znowu zdrowie i dlugie paznokcie
    ta odzywka nigdy nie zrobila mi krzywdy.
    wyglada pieknie na paznokciach, nadaje im lekko mleczny kolor i nadaje sie super jako baz apod lakier.

Ilość zużytych opakowań: kolo 8

Chcesz pochwalić maniaczkaurodowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Odżywka polecona przez kosmetyczke i przyjaciólkę sprawdziła sie jako pierwsza na moich pazurkach.
    Moje paznokcie zawsze były cienkie i lamały sie niesamowicie, były jak paprierek. Zadne złote cudowne środki sie nie sprawdzały, a tu proszę zwykła tania odżywka zdzialała takie cuda - paznokcie są mocniejsze, zdrowsze, nie łamią się. Rzeczywiście trzeba najpierw posmarować skórki olejkiem, bo inaczej strasznie pękają.

Będzie stałym bywalcem w mojej kosmetyczce ;-)

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Przestałam obgryzać poaznokcie, sięgnęłam po ten produkt zachwycona opiniami innych dziewczyn. Z początku nic mi nie było ale potem paznokcie były w jeszcze gorszym stanie niż wcześniej.
    Ja wiem że każdy ma inny organizm moje koleżanki są z niej zachwycone ja- nie, ale trzeba wypróbować wiele rzeczy zanim się znajdzie ideał, ja swój znalazłam: Regenerum i Herome.
    Pozdrawiam wszystkich

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Poly_aas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam....
  • Najlepsza odżywka do paznokci jaka miałam przyjemność używać, a używałam już wiele:P. Kupiona oczywiście z polecenia. Cudo. U mnie sprawdziła się w 100% choć wiem, że niektórym do gustu nie przypadła. Ale co tam, efekt u mnie przeszedł najśmielsze oczekiwania. Odżywka bardzo przyspiesza wzrost paznokci dzięki czemu już w krótkim czasie możemy poszczycić się naprawdę długimi pazurkami. sposób użycia jest dość nietypowy, ponieważ odżywkę stosujemy przez 4 dni, każdego dnia nakładając na paznokcie jedną warstwę odżywki (nakładamy warstwa na warstwę). A po czterech dniach całość zmywamy i czynność powtarzamy znów przez cztery dni. Całą procedurę powtarzamy przez ok 2 do 3 tygodni. Nie można stosować przez bardzo długi okres czasu ponieważ co za dużo to nie zdrowo. Ja na szczęście zaobserwowałam tylko pozytywne strony tej odżywki i używam jej czasem także jako warstwę podkładową pod lakier. Już po 2 tygodniach stosowania zauważyłam, że moje paznokcie są dużo mocniejsze, twardsze, mniej się rozdwajają i są bardziej odporne za uszkodzenia

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij