Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Zdecywowanie polecam
  • Nie wierze w zadne reklamy ale ta odzywka to prawdziwy cód. W moim przypadku paznocie sa naturalnie bardzoooooo slabe lamiace sie i nigdy nie chcialy rosnac. Od czasu kiedy rozpoczelam kuracje ta odzywka ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze naprawde dziala. Paznokcie rosna jak szalone, sa twarde i mocne o jakich moglabym tylko snic. Ja uzwalam raz w tygodniu nakladajac tylko 1 albo 2 warstwy i na to lakier i tak przez kilka miesiecy. Roznica jest tak ogromna ze nie wyobrazam sie zycia bez tej odzywki. Mozecie sobie sprawdzic zdjecia: https://www.youtube.com/watch?v=LSm2Zl9md_M

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: troche ich juz bylo

Chcesz pochwalić anetkaelo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepsza!
  • Moja ulubiona. Mam ją kolejny raz i tak samo jak inne odżywki z tej firmy mnie nie zawiodła

ZALETY:

sprawia, że paznokcie:
    + są zregenerowane już od pierwszego użycia
    + stają się mocne, odporne na złamania
    + rosną w naprawdę szybkim tempie

poza tym:
    + niewysoka cena
    + dostępność

WADY:

- brak

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 lub 3

Chcesz pochwalić nimfadoraaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co mam myśleć o tej odżywce..
  • Witam, kupiłam tą odżywkę jakieś 2 tygodnie temu i stosuję regularnie ale od wczoraj strasznie bolą mnie paznokcie, na prawdę nie potrafię opisać tego bólu. Nie czuję opuszków palców a paznokci nie mogę dotknąć. Mam nadzieję że to tylko chwilowe i przejdzie ale czy miała któraś z Was taki sam problem?

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 12ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zupalol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gorąco polecam
  • Szukałam odżywki do paznokci, które non stop się rozdwajały i będąc w rossmannie zauważyłam odżywkę eveline 8w1. Stwierdziłam, że ją wypróbuje. Ale dość sceptycznie podeszłam do tego jakie to cuda obiecuje producent po użyciu tego produktu. I po stosowaniu przez tydzień było jeszcze gorzej. Paznokcie nie mogły odrosnąć chociażby na mm, bo zaraz się łamały. Odstawiłam ją i spytałam siostry czy ona nie chce jej wypróbować, a ona poleciła mi spróbować jej na nowo i od tej pory jestem w niej wręcz zakochana. Paznokcie stały się lśniące, przestały się łamać i rozdwajać. Zaznaczę tylko, że ja stosuję ją jako bazę pod lakier lub maluję jedną warstwę i noszę jak bezbarwny lakier.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić eweres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadania
  • Jestem zadowolona z działania odżywki ponieważ :
    - paznokcie są twarde
    - nie łamią się
    - szybciej rosną
    - płytka jest ładnie wygładzona
    - dobrze się zmywa
    Odżywkę nakładam pod lakier do paznokci, a nie jak zaleca producent, ale i tak z działania jestem zadowolona.
    Trzeba jednak dobrze zabezpieczyć skórę wokół paznokci, bo robi się twarda.

Używam tego produktu od: 1,5roku z przerwami

Chcesz pochwalić moniamaus za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY
  • Tak jak koleżanka poniżej Kupiłam, bo zachwalana, a miałam zawsze długie, ale słabe paznokcie, okropnie się łamały, pękały, rozdwajały. Używałam dokładnie tak, jak kazał producent - cienka warstwa codziennie przez trzy dni, czwartego odpoczynek.
    Paznokcie masakra, zaczęły się jeszcze lepiej łamać np brałam zeszyt i pyk i po paznokciu ;-( płacz
    Z 3tyg używałam i oddałam koleżance której służył ten kosmetyk od miesięcy. No niestety jak widać nie każdemu pasuje, może ta chemia mi i innym od razu zaszkodził i innym w mniejszym stopniu i znikomo szkodzi.
    Szukałam pomocy w necie jak zawsze i znalazłam. Jest w mojej torebce KWC tam szukajcie

Chcesz pochwalić legs25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nabawiłam się onycholizy
  • Kupiłam, bo zachwalana, a miałam zawsze długie, ale słabe paznokcie, okropnie się łamały, pękały, rozdwajały.
    Paznokcie zaczęły mi się odklejać od palca, wielkie, białe płaty. Obcinałam coraz krócej, dbałam, oczywiście dalej malowałam. Kiedy ten problem był już na 3 paznokciach, poszłam do dermatologa. Onycholiza, stadium początkowe. udało się zahamować. już nigdy nie dotknę tego świństwa. Muszę teraz unikać wszystkiego z formaldehydem, żeby problem nie powrócił.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Tinkerbell za czytelną i pomocną recenzję?
  • YES! OF COURSE!
  • Mój numer 1! wśród odżywek do paznokci.

Plusy:
    + skuteczność
    + cena
    +wydajność
    + nadaje się na bazę pod lakier
    + aplikacja
    + konsystencja
    +szybko schnie
    +ładny połysk

Minusy:
    -zapach (nic nadzywczajnego )

Produkt wart każdej ceny!

Chcesz pochwalić yveee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedy używamy - czyni cuda, po odstawieniu ... wszytko znika...
  • To pierwsza w moim życiu odżywka (w lakierze), która DZIAŁA!
    Moje paznokcie od zawsze były „papierowe”, rozdwajające się, łamiące, słabe, z przezroczystymi niemal końcami… Nigdy nie mogłam ich „zapuścić” na tyle, by móc je malować, choć podejmowałam próby… Dotychczas najskuteczniejsze było zażywanie pewnych suplementów, które nieco pomagały, ale tylko nieco

Po odzywce Eveline moje paznokcie rosną jak szalone, ale przede wszystkim rosną twardsze i nie rozdwajają się, ani nie łamią!
    Dodatkowo (sprawdzone na stopach) używanie odzywki powoduje zauważalne wygładzenie płytki paznokciowej (jeśli macie nierówności) oraz ładne „zaróżowienie) części paznokcia na palcu, a końcówki paznokci robią się białe .
    Sama odżywka jest wygodna w użyciu, błyskawicznie wysycha na paznokciach, nie maże się.
    Co ciekawe, jest bardzo trwała (producent zaleca malowanie codziennie przez 4 dni, warstwy na warstwie, a dopiero po 4 dniach zmycie i nakładanie znowu przez 4 dni) – musiałam sprawdzić, niezgodnie z instrukcją – 1 warstwa, nie poprawiana trzymała mi się nawet na czubkach przez około 3 dni bez odpryskiwania czy łuszczenia…
    Nieźle sprawdza się również pod lakierem do paznokci.

Tak czy siak, znalazłam produkt idealny dla moich paznokci.
    Ale uwaga: jak tylko przestałam używać odzywki, „z prędkością światła”, w kilka dni moje paznokcie wróciły do stanu z przed – paznokcie zaczęły się błyskawicznie rozdwajać.

Nie zmienia to faktu, że odzywkę uważam za świetny produkt, bo jeszcze z żadną stosowaną przeze mnie nie osiągnęłam takich rezultatów, ale uznałam, że należy to napisać: odżywka nie leczy paznokci na stałe, ładne są tylko podczas jej stosowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka, na "wykończeniu"

Chcesz pochwalić Prosiektest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • YES YES YES
    Odkąd go używam w końcu moje paznokcie są długie.
    Nie mówie że cały czas, łamią się jak każdemu ale okres wzrostu jest szybki i są mega twarde.
    Faktem jest to że, remontu nie przetrzymały ale już odrastają.
    Używam zgodnie z zaleceniami :P i na całe szczęście nie mam uczulenia.
    Jeśli go wycofają lub zmienią skład to... skocze z mostu :P
    Odrzywka dzięki której jestem posiadaczką długich paznokci.

Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

Chcesz pochwalić MQ_77 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij