Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• straszne dziadostwo
  • ok, może i odżywka wzmacnia paznokcie, są supertwarde podczas jej stosowania, ale wystarczy, że przestanie się jej używać i paznokcie robią się jeszcze bardziej suche i łamliwe. trochę nie o taki doraźny efekt chodzi jak dla mnie. poza tym dosyć mocno przebarwia płytkę paznokcia, co jest dla mnie niewybaczalne.

po stosowaniu tej pseudoodżywki moja płytka paznokcia zrobiła się żółta! nie żartuję, prawdziwa rozpacz. masakra.

nikomu nie polecam, bo chociaż cena jest naprawdę niska, to lepiej zachować te pieniądze na zwykłe żelki niż wydać je na to dziadostwo.

nigdy w życiu tego chłamu już nie kupię!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić a_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Jak dla mnie rewelacja, miałam paznokcie cienkie jak papier, nawet nie mogłam ich zapuścic, bo ciągle sie łamały. Juz po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę, zreszta nie tylko ja, także mąż. Używam od 2 miesięcy a moje paznokcie nie przypominają juz tamtych, zdrowe, długie, twarde, błyszczące. Wciąz nie mogę w to uwieżyc, ten preparat działa cuda

Chcesz pochwalić S.rykiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Bardzo dobry produkt, pomiesiącu używania moje paznokcie wróciły do formy. Po stosowaiu odżywki moje paznokcie stały się twardsze, nie łamią i nie rozdwajają się

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Chcesz pochwalić invisiblefly4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • - Dobra dostępność
    - Przystępna cena
    - Ładne wygładza strukturę paznokcia
    - Świetny jako baza - przedłuża trwałość lakieru
    - Nabłyszcza
    - Utwardza

Pewnie kiedyś kupię, jednak następnym razem zaopatrzę się w mniej inwazyjną i szkodliwą odżywkę

Używam tego produktu od: Od 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno w użyciu.

Chcesz pochwalić Baalberith za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia. Paznokcie jeszcze bardziej się osłabiły.
  • Stosowałam rok temu przez około miesiąc. Niestety u mnie efekty odwrotne. Paznokcie zaczęły jeszcze bardziej rozdwajać się, pękać, zrobiły się słabe i cienkie. Zanim zdecydowałam się kupić odżywkę, słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii, dopiero gdy zauważyłam, że moje paznokcie stają się coraz słabsze postanowiłam poszukać więcej opinii w Internecie, gdzie jak się okazało znalazło się kilka osób na których paznokcie odżywka zadziałała jak u mnie.

Niestety nie mogę napisać nic pozytywnego o tej odżywce.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Izabela321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ostrzegam
  • STANOWCZO ODRADZAM, a wręcz OSTRZEGAM przed skutkami ubocznymi... Przez dłuższy czas byłam bardzo zadowolona były efekty, ale dlatego, że to... chemiczny utwardzacz, a nie żadna odżywka... Po jakimś czasie paznokcie zaczęły mi jednak słabnąć, więc myślałam, że stosuję zbyt nieregularnie i zaczęłam stosować dokładnie jak na opakowaniu, a mimo to było coraz gorzej... Aż nabawiłam się onycholizy (odklejanie się paznokcia od skóry) - wygląda to strasznie i jest trudne do wyleczenia, walczę z tym już ok. 10 mcy i jest lepiej, ale wciąż nie pozbyłam się tego do końca Wszystko przez bardzo szkodliwy FORMALDEHYD, który zawiera ten produkt, poczytajcie w necie - mnóstwo jest takich przypadków jak mój :/ Niestety od tego czasu straciłam sporo zaufania do marki eveline, a kiedyś bardzo ją lubiłam. Na opakowaniu tej pseudoodżywki nie ma ostrzeżenia o możliwych skutkach ubocznych! A powinno być, choć podobno nie na wszystkich tak działa, ale przy dłuższym stosowaniu na pewno będa skutki uboczne. Zwróćcie uwagę, jak to świństwo śmierdzi i szczypie w oczy... CHEMIA! A jeśli kogoś bolą paznokcie/palce przy nakładaniu lub tuż po - zmyć natychiast! To pierwszy znak wrażliwości na działanie formaldehydu! Nie dajcie się zwieść pozornemu działaniu na początku...

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić luthien115 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • używałam prawie dwa lata i po takim okresie można ocenić jej działanie, przez cały okres stosowania, najpierw jak zaleca producent a potem raz w tygodniu jako bazę pod lakier, przez prawie cały okres stosowania była idealna, paznokcie długie, mocne, tylko lekko żółtawe, niestety potem zauważyłam nagłą kruchość paznokci chociaż nadal ją stosowałam, paznokcie rozwarstwiały się na końcach , rozwarstwiały się tak,że zostawała tylko cieniutka płytka , paznokcie byłu strasznie przesuszone, matowe, nie widziałam związku ze stosowaniem odżywki, opiero na forach internetowych porównując doświadczenia innych ze stosowaniem odżywki odkryłam, że to ona jest problemem, musiałam maksymalnie obciąć paznokcie, nic nie stosuję poza olejkami i kreami i czekam kiedy mi odrosną, byłam ostrzegana przez siostrę przed stosowaniem tej odżywki ale oczywiśćie nie uwierzyłam zachwycona długością moich paznokci, podobno winowajcą jest fomaldehyd, dlatego szukajcie odżywek , ktore jego nie zawierają

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić agne2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Dziewczyny gdzieś od roku już nie dotyczy mnie problem kruchych rozdwojonych i miękkich paznokci, a to dzięki tej odzywce do dziś chwalę dzień w którym to koleżanka namówiła mnie na zakup tego cuda
    Paznokcie po tym produkcie staja się mocniejsze nie rozdwajają się i rosną szybciej, wyglądają pięknie.
    Na początku stosowałam jak terapie dla moich słabych paznokci, teraz stosuje jako baza pod lakier.
    Gdyby miała jeszcze właściwości wybielające paznokcie to byłby hit nad hity.

Chcesz pochwalić lady_magic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna odżywka, której używam obecnie jako bazy pod lakier.
  • Odżywkę kupiłam po raz pierwszy w zeszłym roku po namowach przyjaciółki. Niestety regularnym malowaniem zniszczyłam paznokcie do tego stopnia, że nie pomagały im żadne domowe metody.
    Używałam jej przez półtorej miesiąca zgodnie z zaleceniami producenta- okazała się genialna. Paznokcie szybko wróciły do poprzedniego stanu. Sama odzywka zaś daje ładny mleczny efekt na pazurkach.
    Obecnie nakładam dwie warstwy przed malowaniem paznokci, aby kolorowe lakiery nie niszczyły płytki.

Plusy:
    - wydajność,
    - łatwość użycia,
    - ładny efekt wizualny,
    - nie zsycha się w butelce.

Minusy:
    - cena

Używam tego produktu od: stycznia 2013
    Ilość zużytych opakowań: Dwa pełne opakowaia

Chcesz pochwalić aggri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie jakich nie miałam !! Rewelacja
  • Działa, moje pazkocie są rewelacyjne, twarde, produkt wnika w nich, wreszcie mogę się cieszyć mocnymi paznokciami! Ale niestety ma jedną, po skończonej kuracji paznokcie wracają do tego co bylo przed używaniem odżywki, za co odjęłam pół gwiazdki. Jednak codziennośc używania jest lekko kłopotliwa, czwarta warstwa schnie dość wolno, ale za to paznokcie są ładne z wyglądu. Delikatna perłowo biala poświata.

Plusy:
    - dostępność,
    - cena
    - działanie

Wady:
    - zapach zbyt intensywny,
    - używanie należy pamiętać że co dzień należy nałożyć warstwę

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić hana_b za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij