Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Odżywka? To nawet już nie żart.
  • Fakt, że producent śmiał nazwać ten specyfik odżywką to skandal.
    Ale od początku. Koleżanki poleciły mi to coś. Używały mniej więcej tydzień, dwa i zauważyły utwardzenie płytki paznokcia. Jako, że od dawna zmagam się z delikatnymi, łamliwymi, podatnymi na uszkodzenia paznokciami skusiłam się i ja. Rzeczywiście, po nieco ponad tygodniu stosowania zauważyłam, że paznokcie zrobiły się twardsze i jakby mocniejsze. Stosowałam zgodnie z zaleceniami, kuracja i przerwa, potem znów kuracja (bo pazury znów osłabły). Początkowo byłam zadowolona i sama polecałam innym odżywkę.
    ALE. Po mniej więcej 1,5 miesiąca od pierwszego użycia zauważyłam, że moje paznokcie zaczęły się rozdwajać. Właściwie nawet łuszczyć na całej długości, to nie były tylko rozdwojone końcówki. Odstawiłam tę "odżywkę" czym prędzej, bo jestem pewna, że to było właśnie jej działanie. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów z paznokciami jak po tym czymś.
    Zrobiły się koszmarnie łamliwe, cienkie, łuszczące. Aż bałam się malować kolorowym lakierem, bo po prostu wżerał się w płytkę, w te wszystkie małe pozdzieranie dziurki i nie dało się potem zmyć do końca. Ale nie pomalowane wyglądały tragicznie, łapy pazury gorsze niż u bezdomnego!
    Przemęczyłam się jednak bez malowania, używałam tylko olejowych, prawdziwych odżywek i po dwóch miesiącach obcinania paznokci do samej skóry (każde odrośnięcie potęgowało rozdwajanie) w końcu wróciłam do stanu sprzed użycia tego g...
    Potem poczytałam sobie jeszcze o tym wyniszczaczu paznokci, okazało się, że nie ja jedna miałam problemy. Właściwie byłam szczęściarą, u której skończyło się "jedynie" na totalnie złuszczonych i rozdwojonych paznokciach, inne dziewczyny doczekały się onycholizy!!! To przez obecność formaldehydu w składzie. Polecam dokładniej sobie poczytać o tym jak działa formaldehyd.
    A "odżywkę" 8w1 zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od: używałam ok. 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• nie dla mnie
  • Kupiłam tę odżywkę, zachęcona opiniami koleżanek i stosowałam ją przez rok, z przerwami. Na początku, byłam zachwycona. Moje paznokcie w krótkim czasie, stały się długie, a preparat był wygodny w stosowaniu - ponieważ bardzo szybko wysychał. Niestety, choziaż paznokcie były długie, łamały się tak samo , lub nawet bardziej niż przed kupieniem odżywki. Dodatkowo, pomimo tego, że starałam się nie wyjeżdżać pędzelkiem poza płytkę paznokcia to moje skórki bardzo wysychały i robiły mi się uciążliwe zazdziorki.

Używam tego produktu od: eoku

Chcesz pochwalić bombibajbaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza.
  • Najlepsza odżywka do paznokci, jakiej używałam. Moje paznokcie były kiedyś bardzo kruche, łamliwe, niemal przezroczyste, całkowicie pozbawione blasku. Odżywkę poleciła mi znajoma, na początku nie wierzyłam, że działa tak rewelacyjnie, ale spróbowałam - od tej pory zawsze mam ją w kosmetyczce. Paznokcie są bardzo twarde, mocne, niejednokrotnie ciężko mi je przez to obciąć. Na co dzień używam jej jako bazy pod lakier, gdy zauważam osłabienie paznokci, robię kurację i się wzmacniają.
    plusy:
    -wydajna,
    -nadaje piękny, mleczny odcień, może zastępować lakier do paznokci
    -działa, paznokcie stają się odżywione i mocne,
    minusy:
    -ostry, duszący zapach,
    -podczas stosowania po raz pierwszy paznokcie lekko mnie bolały, jednak to szybko minęło,
    -cena - jest dość droga, jednak można ją upolować np. w rossmanie na promocji po ok.9zł

Ilość zużytych opakowań: ok. 7

Chcesz pochwalić disobei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • godna uwagi
  • Sprawdza sie glownie jako lakier do paznokci, poza tym wyraznie szybciej rosna i bedzie sprzymierzencem tych co zapuszczaja. Dobra jako lakier podkladowy. Niestety u mnie nie wystarcza nadal sie krusza, lamiai rozdwaja, troche mniej ale calkowicie tego nie eliminuje.

Jako lakier mleczny sprawdza sie bardzo dobrze, szybko zasycha, efekt mozna stopniowac warstwami, ladnie wyglada na paznokciach.

W tej cenie i przy takiej wydajnosci uwazam ze ma wiecej zalet niz wad i rozwazam ponowny zakup jak bede w Polsce.

Używam tego produktu od: kwietnia, zuzylam 3/4 buteleczki, uzywam czesto
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić Rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna, tania, dostępna.
  • Uwolniła mnie od problemu łamiących się i zginających paznokci. Nie pomogały suplementy diety, paznokcie wciąż były łamliwe i to kilka dobrych lat. Nawet poziom hormonów sobie zrobiłam, żeby wykluczyć przyczynę endokrynologicznej natury. Odżywkę kupiłam nie wierząc, że może pomóc, a tu po krótkim czasie zaskoczenie - działa! Koniec paznokci obcinanych do skóry! Koniec pękania! Teraz, gdy stan paznokci się poprawił, używam jej jako podkładu pod lakier.

Chcesz pochwalić pimpla za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Coś za coś, nic za nic"
  • - tak zwykł mawiać Heniek z serialu "Dom"...

Kupiłam tę odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami słyszanymi zewsząd.

Na początku efekt zastosowania specyfiku faktycznie mnie oszołomił:
    odżywka ma transparentny, mleczny kolorek i szybko schnie. Pomalowane nią paznokcie są gładkie i błyszczące. Dwukrotne pomalowanie, ładnie spiłowanych paznokci daje efekt do złudzenia przypominający profesjonalnie położony żel.

Szpony bardzo elegancko się prezentują i są nieźle utwardzone. Bardzo miło jest podrapać się takimi pazurskami po głowie albo pomiziać swojego starego po plecach (będzie zadowolony-gwarantuję).
    Emalia nie odpryskuje, nawet jeśli ktoś, jak ja, cały dzień w robocie naparza grabiami w klawiaturę.

Ogólnie ma się wrażenie, że paznokcie zyskują na grubości i wytrzymałości, a pod warstwą życiodajnego lakieru z dnia na dzień mają się coraz lepiej.

Niestety po dłuższym stosowaniu (oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta) okazało się, że Heniek znów miał rację.

Moja paznokcie wcale nie wzmocniły się od stosowania odzywki 8 w 1. Po upływie 1,5 miesiąca zaczęły się natomiast rozwarstwiać jak płatki ciasta francuskiego. Jakiejś cudownej ich regeneracji czy przyspieszonego wzrostu też nie zauważyłam.

Po jakimś czasie dałam odżywce drugą szansę. Rezultat niestety był ten sam.

Oczywiście wiem, że składniki tego lakieru nie na każdego będą działały jednakowo. Być może ktoś inny uzna ten kosmetyk za cud.
    W moim przypadku odżywka działa jednak wbrew obietnicom. A osłabienie płytki w zamian za chwilowy lans, to dla mnie zbyt wysoka cena.

Opakowanie: buteleczka ze standardowym (wąskim) pędzelkiem, kwadratowa... nieco siermiężna, ale za to pojemna.

Wydajność: dobra

Cena: jak na lakier/odżywkę wysoka (0k. 10-12 zł)

Używam tego produktu od: używałam zeszłego lata

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna baza pod lakier...
  • Miałam bardzo problematyczne paznokcie. Rozdwajały się, łamały. Więc skusiłam się na odżywkę, którą podobno kocha się albo nienawidzi. Cóż...mam do niego stosunek w stylu "meh...".

Zalety:
    - dobrze trzyma lakier (jako baza fajny)
    - nie zniszczył mi jeszcze bardziej pazurów

Wady:
    - nie naprawił mi paznokci
    - bardzo mocno je utwardzał przez co były nie do ruszenia (nie były przez to bardziej łamliwe).

Przerzuciłam się na Diamentową odżywkę z Golden Rose - i to był najlepszy wybór.

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego

Chcesz pochwalić pittowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!!!
  • Zanim zaczęłam używać tej odżywki miałam kruche, rozdawajające się paznokcie, toteż piłowałam je na krótko. po wypróbowaniu różnych odżywek, właściwie pogodziłam się z krótkimi paznokciami. ale odkąd używam tej odżywki, mam długie, mocne paznokcie. jest REWELACYJNA!!! właściciwie same plusy: efekt genialny, widoczny już po 3 tygodniach. odżywka szybko wysycha, śmiało można położyć na nią lakier. jedyny minus, to zapach, gorszy niż lakier do paznokci, ale w obliczu efektów, jakie daje jej używanie, to raczej mała wada

Ilość zużytych opakowań: +/- 10

Chcesz pochwalić olga_maja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja !
  • Od 16 r.z robiłam sobie paznokcie akrylowe i żelowe. Nie wyobrażałam sobie ich nie mieć. Od 3 miesięcy to uległo zmianie, bo zaczęłam stosować tą odżywkę. Oczywiście nie było tak fajnie od razu.
    Podobno odzywka ta jest przeznaczona wlasnie do regeneracji paznokci po żelach i akrylach. No nie wiem czy to dobry pomysł, bo wiadomo,ze po ściągnięciu płytka jest spiłowana, cienka i osłabiona.
    Przez pierwsze 2 tyg stosowania tej odzywki to był koszmar. Ból okropny na paznokciach, pieczenie takie jakbym w ogniu je trzymala. Odstawiłam ja na jakieś 3 tyg ( stosowałam SH miracle cure ), bo sie przestraszyłam, ze mam uczulenie na formaldehyd. Okazało sie ze jednak nie, bo powróciłam i teraz jest bosko.

Wady:

*Po 3 warstwie u mnie odpada
    *Wg mnie, nie nadaje sie do paznokci po sciagnieciu sztucznych, bo powoduje uczucie pieczenia i to dość mocne. Trzeba czekać aż paznokcie trochę odrosną.
    *Po 3 miesiącach zaczyna gęstnieć,ale spokojnie daje sie nia malować paznokcie

Zalety:

*Nadaje ładny kolor
    *Sprawiła ze moje paznokcie sa jak z kamienia
    *Nakladajac jedna, max 2 warstwy trzyma sie do 4-5 dni
    *Nadaje sie jako baza pod inny lakier
    *Zmywa sie bez problemu
    *moje paznokcie wyglądają po niej jak żelowe !
    * dobrze sie rozprowadza
    * ma dobra konsystencje
    * schnie blyskawicznie do drugiej warstwy, potem juz słabiej

Co do zapachu, to śmierdzi jak każdy inny lakier do paznokci.

Póki co jest to moje odkrycie 2015 i mój KWC i jak tylko bede w PL to kupie kolejna, albo i na zapas.

Nigdy nie miałam tak ładnych i mocnych swoich naturalnych paznokci.

Używam tego produktu od: Kwietnia 2015

Chcesz pochwalić Sensuel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Produkt genialny!
  • Odżywka jest rewelacyjna i działa cuda! Zawsze miałam problem z kruchymi, miękkimi i łamliwymi paznokciami aż w końcu ktoś polecił mi tę odżywkę. Moje problemy z paznokciami się skończyły! Wiele osób nie wierzy że tak wyglądają moje naturalne paznokcie!!! Potrzeba troszkę cierpliwości i systematyczność, używam jej już ponad 2 lata, natomiast teraz nakładam tylko jedną warstwę pod lakier zazwyczaj raz w tygodniu jestem zachwycona tym cudeńkiem polecam wszystkim

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?