Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci
Produkt dostępny w 22 sklepach. Cena już od 8,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• same plusy
  • Mam bardzo słabe paznokcie i mega mi się rozdwajają. Stosuję tę odżywkę od chyba 3 lat i tylko dzięki niej mogę mieć długie paznokcie i nie rozdwajające się. Gdy tylko odstawie ją na chwilę, moje paznokcie na nowo powracają do strasznego stanu. Wiem, że odżywka nie dla każdego, ale warto spróbować, u mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Ilość zużytych opakowań: 6 albo więcej

Chcesz pochwalić khm za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• Straszna, źle wpływa na paznokcie
  • Żadna odzywka nie zniszczyła mi paznokci tak jak ta, po zakończonej kuracji zgodnie z zaleceniami producenta, miałam paznokcie cienkie jak pergamin, było gorzej niz przedtem, a dodatkowo paznokcie mnie bolały i zauwazyłam że zaczęly na 2 palcach powoli odchodzic od skóry! Nie było to aż tak dramatyczne jak na zdjęciach w internecie, ale jednak. Wszystko było dobrze dopóki miałam odżywkę na paznokciach, były twarde, ładne i mocne, jednak po zmyciu to był jakiś koszmar.

PLUSY:
    +tania

MINUSY:
    - niszczy paznokcie, wszystko jest dobrze póki nie chcemy jej zmywać
    - ma formaldehyd w składzie
    - bolały mnie po niej paznokcie

Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Chcesz pochwalić pink_orchid za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężka sprawa
  • Poleciła mi ją jakiś czas temu kuzynka, ponieważ miałam ogromny problem z rozdwajającymi się paznokciami. Chciałam zapuścić ładne, niełamliwe paznokcie na swój ślub.
    Od razu zabrałam się do testowania tej odżywki. Efekty były niesamowite. Zapuściłam piękne, mocne paznokcie. Aplikacja była bardzo przyjemna. Paznokcie przez dłuższy czas były bardzo mocne i w ogóle się nie łamały jednak do czasu. Gdy już cała płytka odrosła (tam gdzie odżywka nie była używana) problem zaczął się na nowo.
    Po jakimś czasie znów zaczęłam kurację i znów pomogła. Jednak tak, jak poprzednim razem, znów zaczęły mi się rozdwajać paznokcie. Sięgnęłam trzeci raz po odżywkę, jednak tym razem już nie pomogła.
    Zniszczyłam sobie nią paznokcie.
    Potem sięgnęłam po odżywkę 9w1 i już w ogóle doprowadziłam do katastrofy.

Nie polecam, szkoda paznokci.

Używam tego produktu od: Ok. 2 late temu
    Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma sobie równych
  • Odżywka Eveline 8w1 uratowała moje paznokcie, które były w opłakanym stanie, nic, dosłownie nic nie mogłam z nimi zrobić, paznokcie z natury mam cienkie i nijakie, ale kiedy dobrych parę lat temu zachorowałam i zaczęłam brać leki pogorszyły się o 90%. Przupadkowo natknęłam się na tę odżywkę w naturze, kupiłam, choć byłam sceptycznie nastawiona. Po ok 3 miesiącach regularnego stosowania moe paznokcie z krótkich, cienkich, rozdwajających się i łamliwych stały się mocne, twarde, długie i PIĘKNE. Nie wierzyłam własnym oczom a kolezanki zaczeły pytać czy to moje prawdziwe pazurki. Teraz odżywki używam sporadycznie, czesto pod lakier bo wydłuża trwałość.
    Wiem, że dla jednych ta odzywka będzie zbawieniem a dla drugich bublem, nie każdemu służy, ale myślę, że ak ktoś ma tak ogromny problem, jak ja to warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczona ilość

Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo
  • Przy regularnym stosowaniu wyraźnie poprawia kondycję paznokci, są twardsze i nie łamią się.
    Polecam jeśli ktoś chce zapuścić paznokcie, rosną szybciej i nie łamią się ani nie rozdwajają.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić med_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja ją lubię!
  • Przeważnie nie mam problematycznych paznokci, jednak miewały okres buntu - rozdwajały się oraz łamały na każdym kroku. Dwa lata temu sięgnęłam po tę odżywkę - kiedy była jeszcze na nią moda i pojawiła się fala zachwytów oraz podziwów. Uratowała moje pazurki i nadal jestem jej wierna!

+ działanie - naprawdę wzmacnia pazury! Są twarde, mocne, dzięki niej przestały mi się łamać oraz rozdwajać. Efekty również szybko widać, ja u siebie dostrzegłam po ok 2-3 tygodniach systematyczności
    + przyjemna aplikacja, jeśli chodzi o nakładanie produktu na paznokcie - szybkie malowanie, szybkie wysychanie!
    + sama odżywka również pięknie prezentuje się na paznokciach - nadaje cudny, mleczny kolor. Paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane
    + jeszcze nie zdarzyło mi się mieć po niej uczulenia *odpukać!*, pewnie nie jestem uczulona na żaden ze składników w składzie. Nie odczuwałam i nadal nie odczuwam żadnego bólu, pieczenia, swędzenia, nic.
    + wydajna, używam jej często, także jako baza pod lakiery, a bez problemu starczy mi na kilka miesięcy
    + idealna baza pod lakier kolorowy
    + łatwo się zmywa
    + dostępność oraz cena także zasługuje na plusika

- wysusza skórki wokół paznokci, więc podczas kuracji stosowałam olejek arganowy, również z firmy Eveline. Oba produkty razem spisują się znakomicie!
    - zapach jest bardzo drażniący
    - szkoda, że odżywka jest w formie lakieru, ponieważ częste "czyszczenie" paznokci zmywaczem może pogorszyć ich stan
    - no i skład pozostawia wiele do życzenia, formaldehyd! Polecam obserwować reakcję paznokci na ten środek, ponieważ on jest najczęstszą przyczyną uczuleń. Również polecam robić od czasu do czasu przerwy od tego kosmetyku.

Sądzę, że warto wypróbować odżywkę na swoich paznokciach. Wystarczy tylko obserwować swoje paznokcie oraz ich reakcję podczas kuracji. Jeżeli dostrzeżemy początki uczulenia i odpowiednio zareagujemy - nic się nam nie stanie.
    A jeżeli wszystko będzie w porządku - możemy cieszyć się pięknymi, długimi paznokciami dzięki tej odżywce.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte do końca

Chcesz pochwalić zuu_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie na dłuższą metę
  • Od przedszkola do pierwszej liceum (czyli do zeszłego roku) obgryzałam paznokcie. W końcu postanowiłam się ogarnąć i rzucić ten obrzydliwy nałóg. Nie ciężko się domyślić, że paznokcie były w opłakanym stanie- słabe, łamiące się, rozdwajające się i niechcące rosnąć. Najpierw używałam odżywki od Eveline diamentowej, która rzeczywiście pomogła- paznokcie rosły, nie łamały się, były mocniejsze. Potem jakoś zaprzestałam przejmować się paznokciami, zaczęło się włosomaniactwo i odżywka jakoś poszła w odstawkę. W tym roku znowu postanowiłam intensywniej zadbać o paznokcie, które mimo roku bez obgryzania i systematycznego podcinania ciągle się łamały i rozdwajały. Postanowiłam znów zaufać Eveline- tym razem kupiłam wersję 8w1, tak bardzo osławioną i z mnóstwem pozytywnych recenzji. I rzeczywiście na początku działa świetnie. Niestety moich paznokcie bez żadnych wspomagaczy nie da się zapuścić. Są rozmiękczone i bardzo słabe. Odżywka je utwardzała i nadawała ładny, mleczny kolor, paznokcie zaczęły wyglądać znośnie. Bardzo ważna jest systematyczność, bez tego efekt nie będzie zadowalający. Aplikacja jest jednak trochę upierdliwa- malowanie najpierw jednego dnia, potem drugiego, następnie zmywanie i ponowna aplikacja jest trochę męczące. No ale czego się nie robi dla efektów... I niestety, po dłuższym stosowaniu płytka moich paznokci zaczęła być chropowata, a paznokcie nadal się rozdwajają. Nie jest może aż tak drastycznie jak można wyczytać w niektórych recenzjach, ale dobrze też nie... Nie widzę sensu w stosowaniu tego specyfiku dłużej, bo efekty nie są długofalowe, a paznokcie coraz słabsze... Chyba przerzucę się na olejowanie, które pomogło moim włosom, a jest zdecydowanie mniej inwazyjne...

Chcesz pochwalić black_muffin za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kupuję niezmiennie już od bardzo dawna.
    Ogólnie stan moich paznokci oceniam na dobry, nigdy nie miałam większych problemów- nieznane mi rozdwajanie się, łamanie płytki etc.
    Po odżywkę sięgnąć musiałam kiedy pojechałam do pracy "na sezon" i pierwszy raz dłonie miały przez tak długi czas codziennie styczność z wieloma detergentami.
    Po pracy nie dość, że dłonie miałam zniszczone to paznokcie były w tragicznej kondycji, na szczęście dzięki tej odżywce udało mi się je odbudować. Nie pamiętam ile mi to zajęło, chyba około miesiąca stosowania żeby paznokcie wróciły do kondycji.
    Teraz używam od czasu do czasu, kiedy robię sobie przerwę od malowania.
    Odżywka jest również dobrą bazą pod lakier oraz dobrze odbudowuje płytkę paznokcia po ściągnięciu hybrydy.
    Ogólnie nawet nie chcę próbować innych,bo ta jest świetna!
    Pół gwiazdki odjęłam za to, że strasznie przez nią się wysuszają skórki i nieładnie pachnie.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić zielonkawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Mimo zawartości formaldehydu ta odżywka jest niezastąpiona! Polecam wszystkim ,jednak przed pierwszym użyciem trzeba sprawdzić jak paznokcie reagują

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kto by zliczył?

Chcesz pochwalić littlereddress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Zawsze miałam bardzo słabe paznokcie, skłonne do łamania się. W żaden sposób nie mogłam ich zapuścić. Kilka lat temu usłyszałam kilka pozytywnych opinii o tej odżywce i się skusiłam. Od tej pory praktycznie się z nią nie rozstaje. Stale gości w moim skromnym zestawie paznokciowym.

Plusy:

- super tania, około 12 złotych w Rossmannie, na promocjach nawet mniej
    - bardzo, bardzo wydajna, choć ciężko mi powiedzieć na ile wystarcza dokładnie
    - DZIAŁA, niesamowicie wzmacnia paznokcie, są twarde i że tak się wyrażę, nie do zdarcia (nie łamią się, nie rozdwajają, nie robią się brzydkie zadziorki)
    - pierwsze efekty można odczuć już po kilku pierwszych dniach jej stosowania a im później, tym tylko lepiej
    - od drugiej warstwy nabiera pięknego, mlecznego koloru
    - precyzyjny pędzelek, cienki, dokładnie taki jak lubię w tego typu specyfikach
    - łatwo się ją zmywa, nawet po kilku warstwach
    - świetna również jako baza pod lakier
    - kupiłam ją w zestawie z olejkiem arganowym, który dodatkowo zdobył moje serce (CU-DO-WNIE pachnie!)

Minusy:

- chyba jedynym minusem dla mnie jest fakt, że mocno wysusza moje niesforne skórki, dlatego precyzyjny pędzelek w tym wypadku się bardzo przydaje, a olejek arganowy w zestawie jest świetnym posunięciem
    - ah, no i tak mniej więcej w połowie opakowania odżywka gęstnieje (nie wiem dlaczego, ale za każdym razem), co trochę utrudnia aplikację, ale da się przeżyć

Nie wiem które to już moje opakowanie, ciężko zliczyć, ale na pewno będę sięgać po kolejne, bo efekt jest piorunujący. Wreszcie moje paznokcie są w dobrej kondycji

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: Sporo, nie jestem w stanie zliczyć

Chcesz pochwalić ariwederczi za czytelną i pomocną recenzję?