Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• bardzo dobry produkt
  • bardzo ją lubię,
    plusy:
    +pięknie wygląda na paznokciach
    +łatwa w użyciu
    +wyjątkowo trwała i odporna
    +chroni paznokcie
    +sprawdza się solo jak i pod lakier
    +poprawia stan paznokci

po prostu uwielbiam ją i jest to zdecydowanie mój niezbędnik, jeżeli chodzi o paznokcie

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra ale nie dla wszystkich
  • Odżywka '8w 1' jest dla moich paznokci całkiem dobra nie dla wszystkich jest ona przeznaczona. Nie którym ona pogarsza jednak stan paznokci więc lepiej trzeba uważać. Moje paznokcie po niej szybo rosną są twarde i odżywione. Po za tym ma ładny mleczny kolor.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dariaxx27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawił, że wreszcie mogłam zapuścić paznokcie!
  • W połowie roku szkolnego, zaczęły mi się łamać paznokcie jak zapałki. Chciałam mieć ładne, długie, nie doklejane, ale nie dało się, bo zawsze któryś mi się urwał prawie do końca.
    Po stosowaniu tej odżywki wreszcie mogę się pochwalić ładnymi paznokciami, a z resztą co tu dużo mówić- zobaczcie sami

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje paznokcie
  • Kiedyś moje paznokcie były w fatalnym stanie. Obgryzałam, zapuszczałam i znowu obgryzałam. Były naprawdę okropne, rozdwojone i pożółknięte. Zazdrościłam koleżankom, które zawsze miały pięknie wymalowane paznokcie, zadbane i długie.....Dlatego kupiłam tą odżywkę. Uznałam, że muszę coś z nimi zrobić. Spiłowałam je maksymalnie i zaczęłam kuracje. Postępowałam zgodnie z ulotką i przeczekałam bodajże 5 tygodni. Jaki efekt? Piękne i mocne paznokcie! Idealnie białe końcówki, jak po frenchu. Od tamtego czasu, zawsze co jakiś okres wznawiam jej stosowanie. Piłuję i zaczynam od nowa, oczywiście gdy tego wymagają, bo jednak kolorowe lakiery robią swoje. Z całego serca polecam! Jest naprawdę świetna, jednak trzeba do niej podejść z dystansem, bo nie jest ona dla każdego.

Używam tego produktu od: dawna, nie pamiętam dokładnie
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić egonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wszystkich
  • Albo bedzie działać świetnie albo zniszczy paznokcie. Trzeba sprobowac samemu. U mnie bylo super przez 3dni a potem PLYTKA PAZNOKCIA ZACZELA MI SCHODZIC!!! Paznokcie staly sie miekkie, rozdwajaly sie, wszystko co najgorsze zaledwie po 3dniach. probowalam pare razy ale caly czas taki sam efekt.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić twitlayla za czytelną i pomocną recenzję?
  • O zgrozo
  • Trafiłam na tą odżywkę w Rossmann. Coś mi się obiło o uszy, że dobra. Kupiłam. Zaczęłam stosować na paznokcie u dłoni. Raz, drugi, trzeci. Poczytałam o niej nieco. Negatywne opinie? Co one pieprzą. Jest świetna, do czasu... Do czasu, gdy nie zaczęłam stosować jej u nóg.
    Więcej razy niż u rąk ze względu na shellac. Po kilku zastosowaniach moje paznokcie zaczęły wyglądać dziwnie. Jakby się łamały, jeden dziwie się skurczył, odstaje i ma szary kolor. Myślałam, że to grzybica paznokci, bo biegam, noga się poci.
    Wczoraj zastosowałam po raz kolejny tą odżywkę. Położyłam później lakier. W nocy obudził mnie straszliwy, wręcz przerażający ból dużego palca. Zaczął mi się "psuć" z prawej strony (ropa, opuchlizna, etc.) od ok. 2 tyg. . Ból napierał z lewej strony. Myślałam, że to wina paznokcia. Obcięłam go z zacieśniętymi zębami. Nie pomogło. Wazelina, maść chirurgiczna na rany. Nic nie pomaga. Bolał jak szalony, jakby ktoś mi wbijał szpilę. W końcu zmyłam tego jednego paznokcia. Totalna ulga.
    Teraz już wiem, że to nie grzybica a odżywka eveline doprowadziła moje stopy do tragedii, i to jeszcze w lato! Czeka mnie długie leczenie

Nie polecam, wręcz odradzam i ostrzegam.

Używam tego produktu od: 2 misiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić edytaka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała moje paznokcie.
  • Moje płytka po zabiegach typu pazury żelowe oraz hybrydowe były w opłakanym stanie: miękkie, kruche i z przebarwieniami. Trochę zniechęcona opiniami, że ma formaldehyd postanowiłam spróbować. I nie żałuję. Odżywka u mnie spisała się wzorowo. Wzmocniła paznokcie, szybciej teraz rosną, zniwelowała przebarwienia. Stosowałam zgodnie z zaleceniami i mnie nic nie piekło. 0.5 gwiazdki odejmuję za to, że wysusza skórki.

Ilość zużytych opakowań: 4, w trakcie 5 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annngy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Dla przeciętnej kupującej odżywka wydaje się być w porządku, krążą o niej pochlebne opinie i jest bardzo wychwalana. Przed kupnem proponuję zwrócić uwagę na skład, formaldehyd, czyli substancja trująca. Poza tym uzależnia od siebie paznokcie. Po jakimś czasie stosowania działa tylko w momencie gdy jest nałożona, kiedy się ją zmywa- paznokcie znowu się łamią. Po jeszcze dłuższym użytkowaniu- całkowicie przestaje działać. Z pozoru fajna odżywka, wychwalana, jednak lepiej przyjrzeć się temu z bliska.Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić bushed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odbudowa paznokci.
  • Odżywka poradziła sobie z moimi rozdwojonymi i łamliwymi paznkociami, kiedy myślałam, że już nic im nie pomoże. Były porozdwajane właściwie do połowy płytki ale po dłuższym czasie stosowania tej odżywki wszystko wróciło do normy. Jedyne na co według mnie należy zwrócić uwagę, to to aby nie nakładać zbyt grubych jej warstw, ponieważ po nałożeniu odżywki 3 lub 4 dzień z rzędu może ona odchodzić od paznokcia łącznie z naszymi nie wyleczonymi jeszcze warstwami paznokcia, jak było w moim przypadku.

+ paznokcie przestają się rozdwajać
    + rosną twardsze
    + nie łamią się
    + ładny, mleczny kolor odżywki
    + cena

- duszący zapach
    - nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokcia
    - wysusza skórki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić RavenMoonsorrow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na Tak
  • Kupiłam ta odżywkę po ściągnięciu z paznokci żeli, bo były bardzo osłabione. Choć koleżanka uprzedzała mnie przed nia i mówiła że bolały ją paznokcie stwierdziłam że ja jednak spróbuje. Na początku zaczął mnie boleć jeden paznokieć i stwierdziłam, że jest chyba nie dla mnie. Jednak po pewnym czasie kiedy moja mama powiedziała, że jest rewelacyjna dałam jej jeszcze jedną szanse i po drugiej warstwie już paznokcie mnie nie bolały. Od urodzenia miałam jeden paznokieć "pęknięty" wzdłuż do końca o dziwo ta odzywka zrobiła z nim Cuda paznokieć odrósł zrośnięty ! Jestem w szoku, Paznokcie są ładniejsze. A osoby które mają po tej odżywce problemy to chyba rzeczywiście nie umieją czytać, wyraźnie jest napisane jak jej używać i na pewno nie jako bazę pod lakier...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Devileek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij