Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Kiedy używamy - czyni cuda, po odstawieniu ... wszytko znika...
  • To pierwsza w moim życiu odżywka (w lakierze), która DZIAŁA!
    Moje paznokcie od zawsze były „papierowe”, rozdwajające się, łamiące, słabe, z przezroczystymi niemal końcami… Nigdy nie mogłam ich „zapuścić” na tyle, by móc je malować, choć podejmowałam próby… Dotychczas najskuteczniejsze było zażywanie pewnych suplementów, które nieco pomagały, ale tylko nieco

Po odzywce Eveline moje paznokcie rosną jak szalone, ale przede wszystkim rosną twardsze i nie rozdwajają się, ani nie łamią!
    Dodatkowo (sprawdzone na stopach) używanie odzywki powoduje zauważalne wygładzenie płytki paznokciowej (jeśli macie nierówności) oraz ładne „zaróżowienie) części paznokcia na palcu, a końcówki paznokci robią się białe .
    Sama odżywka jest wygodna w użyciu, błyskawicznie wysycha na paznokciach, nie maże się.
    Co ciekawe, jest bardzo trwała (producent zaleca malowanie codziennie przez 4 dni, warstwy na warstwie, a dopiero po 4 dniach zmycie i nakładanie znowu przez 4 dni) – musiałam sprawdzić, niezgodnie z instrukcją – 1 warstwa, nie poprawiana trzymała mi się nawet na czubkach przez około 3 dni bez odpryskiwania czy łuszczenia…
    Nieźle sprawdza się również pod lakierem do paznokci.

Tak czy siak, znalazłam produkt idealny dla moich paznokci.
    Ale uwaga: jak tylko przestałam używać odzywki, „z prędkością światła”, w kilka dni moje paznokcie wróciły do stanu z przed – paznokcie zaczęły się błyskawicznie rozdwajać.

Nie zmienia to faktu, że odzywkę uważam za świetny produkt, bo jeszcze z żadną stosowaną przeze mnie nie osiągnęłam takich rezultatów, ale uznałam, że należy to napisać: odżywka nie leczy paznokci na stałe, ładne są tylko podczas jej stosowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka, na "wykończeniu"

Chcesz pochwalić Prosiektest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • YES YES YES
    Odkąd go używam w końcu moje paznokcie są długie.
    Nie mówie że cały czas, łamią się jak każdemu ale okres wzrostu jest szybki i są mega twarde.
    Faktem jest to że, remontu nie przetrzymały ale już odrastają.
    Używam zgodnie z zaleceniami :P i na całe szczęście nie mam uczulenia.
    Jeśli go wycofają lub zmienią skład to... skocze z mostu :P
    Odrzywka dzięki której jestem posiadaczką długich paznokci.

Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

Chcesz pochwalić MQ_77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko powiedzieć
  • Wszystkie moje koleżanki tak zachwalają tą odżywkę, więc kupiłam i... mam mieszane uczucia. Niby spoko coś tam chyba odżywiła, ale głowy nie urywa. Nadal paznokcie mi się rozdwajają i łamią, mimo stosowania odzywki. Są troszkę twardsze, ale bez szału. Tak naprawdę to nie wiem czym się tak wszyscy zachwycają. Używałam inne odżywki do paznokci tej firmy i jak dla mnie to najlepsza jest do kruchych i łamliwych.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić e_jasinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Dwie warstwy, odświeżać co dwa dni. I tak przez tydzień.. Na efekt nie musiałam dugo czekać. Paznokcie szybko się regenerują, stają się mocniejsze pod każdym względem.
    \nNajgorsze tylko było dla mnie to, gdy po nałożeniu czułam jak paznokcie wraz z paliczkami pulsują sprawiając ból. Miałam bardzo zniszczone paznokcie, może to dlatego.
    \nAle z czystym sumieniem ja polecam
    \nBardzo dobrze się sprawdzi przy \\\'wyprowadzeniu\\\' paznokci po tipsach i różnych tego typu zabiegach, jak i bez specjalnego powodu- zwyczajnie profilaktycznie na płytkę.
    \n
    \nPozostawia na paznokciach mleczną biel która wygląda bardzo ciekawie.

Chcesz pochwalić dzej138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Extra!
  • Totalnie odbudował moją płytkę paznokcia. Stała się twarda, niełamliwa i ładna!
    Nie używałam odżywki wedle instrukcji, bardziej kiedy mam czas to sobie pomaluję. Mega efekt! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Pełne opakowanie

Chcesz pochwalić arwvena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna odżywka!
  • Jest tak dobra, że poleciłam ją wszystkim przyjaciółkom i są zachwycone, a ostatnio powiedziałam o niej też wszystkim koleżankom w pracy i tego samego dnia pobiegły ją kupić Absolutnie KWC na zawsze!

PLUSY:

+ Działa! Odżywia, utwardza, regeneruje zniszczone paznokcie, poprawia ich wygląd
    + Przyspiesza porost pazurków! Naprawdę szybciej rosną!
    + Przepiękny kolor. Kocham go. Zwłaszcza przy 3-4 warstwach, jest po prostu śliczny. Paznockie wyglądają zdrowo
    + Łatwo się ją zmywa
    + Chroni paznokcie przed uszkodzeniami
    + Pięknie skleja rozwarstwioną płytkę
    + Jeśli zrobi mi się zadzriorek z boku paznokcie, a nie chcę go obcinać, to maluję tą odżywką i ona na jakiś czas fantastycznie "przykleja" zadzrior z powrotem do płytki, więc nie odrywa się dalej
    + Tania!
    + Świetnie sprawdza się też jako baza pod lakiery. Dzięki niej ciemne kolory nie barwią paznokci na żółto
    + Łatwo dostępna
    + Nie gęstnieje, nie zasycha, można ją wykorzystać dosłownie do ostatniej kropli
    + Zalecane 4 warstwy utrzymują sie na paznokciach bez żadnych odprysków nawet tydzień

MINUSY:

- Może lekko przesuszyć skórki, ale na to zaradzi oliwka
    - Nie zawsze, ale czasami, gdy ją nakładam, czuję faktycznie ból pod paznokciem. Nie jest to nie do wytrzymania, ale przyjemne też nie jest. Po kilku godzinach mija. Na ogół potem po zmyciu okazuje się, że wyszła mi pod paznokciem jakaś maleńka, ciemna kreseczka, która potem schodzi samoczynnie wraz z odrostem paznokcia. I choć stosuję odżywkę już bardzo długo, to nadal nie umiem stwierdzić dlaczego czasami mnie tak boli, a czasami nic nie czuję i nic mi nie dolega...

Ale ogólnie, to fantastyczna odżywka i zamierzam jej jeszcze długo używać

Używam tego produktu od: Długo!
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK !!!!!!!!!
  • Najlepsza i najbardziej skuteczna odżywka do paznokcie jaką kiedykolwiem używałam !! Jest poprostu świetna, to właśnie jej zawdzięczam to że przestałam obgryzać paznokcie. Odżywka ta sprawiła że moje paznokcie stały się bardzo twarde i o wiele szybciej rosną, ponadto ma bardzo ładny mleczny kolor, który wygląda bardzo elegancko i delikatnie Przy systematycznym i odpowiednim używaniu (jak na ulotce) bardzo poprawia stan paznokci. Poprostu jestem nią zachycona !! Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić zannetaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka, ever.
  • Miałam wiele odżywek, ale niewiele coś dawało. Muszę przyznać, że efekty tej są imponujące. Moje paznokcie zawsze były mocne i długie, ale teraz łamią się o 90% rzadziej... Kiedyś rozwaliłam sobie kciuk o drzwi samochodowe, miałam naruszony macież paznokcia, mam na nim wgłębienie, niestety często paznokieć się na nim łamał, i chodziłam z długimi, pięknymi paznokciami, oprcz kciuków. Dosyć długo potrwał ten proces, i nawet nie liczyłam, że tak się stanie, ale... Po intensywnym stosowaniu tego produktu paznokieć stał się strasznie mocny i odporny, nie złamał mi się bardzo długo, mimo, że był bardzo długi. Idealna na bazę pod lakier, w połączeniu z 2 warstwami lakieru i top coatem (szybkoschnącym, z Golden Rose) tworzy trwały manicure nawet na tydzień.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić hiperszescian za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia oczekiwania
  • PLUSY
    + Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta paznokcie są mocniejsze
    + Po pomalowaniu paznokcie ładnie się prezentują
    + Szybko schnie
    + Nadaje się jako baza pod lakier
    + Cena
    + Wydajność
    + Nie zasycha w buteleczce, można używać do końca

MINUSY
    - Zapach
    - Aby osiągnąć chciany efekt potrzeba troche cierpliwości i systematyczności

Chcesz pochwalić PolaBeetle za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobra odżywka
  • Plusy:
    +mocne wzmocnienie paznokci i utwardzenie(dzięki niej mogłam nareszcie zapuścić pazurki!),
    +super cena i dostępność,
    +wydajność,
    + nie zawdzięczam jej jak dotąd żadnych przebarwień, czy problemów z paznokciami,
    +skuteczność przy rzadkim stosowaniu i w małych ilościach,
    +bardzo szybko schnie
    + nadaje się na bazę pod lakier
    +nie trzeba jej systematycznie, często ani w dużych ilościach używać, by działała i pomogła nawet najbardziej miękkim, haczącym się i łamiącym paznokciom!

Minusy:
    -ma średnio mocny zapach, nie jest mocno drażniący
    -przy zetknięciu z ranką lub uszkodzoną skórką trochę piecze, ale tylko przez chwilkę.

Dużo o niej czytałam. Okazuje się, z wielu recenzji, że może wyrządzić więcej szkód, niż dobrego. Można być uczulonym na jej skład, bądź mieć po niej zniszczone paznokcie. Ja natomiast jak na razie jeszcze nic złego u siebie nie dostrzegłam. Paznokcie nie bolały mnie ani nigdy nie piekły, gdy ją nakładałam. Niestety, po jakimś czasie od jej odstawienia bardzo powoli wracają do swej łamliwości i miękkości. Odżywkę zawsze stosowałam w małych ilościach i nieregularnie- sporadycznie, po jednej warstwie na około tydzień, czasem zdarzało się, że nawet na około 2tygodnie. Dlatego tym bardziej jestem zachwycona jej wysoką efektywnością. Ponadto nie tylko paznokcie mi się przestały dzięki niej haczyć, wzmocniły, stwardniały, ale też przestały rozdwajać. Nie zauważyłam natomiast,by rosły szybciej- rosną mi jak zawsze- czyli baardzo wolno. Polecam każdemu, ale nie warto przesadzać z jej używaniem, dlatego,że już małe dawki naprawdę są skuteczne. A jeżeli paznokcie bolą po jej nałożeniu to znaczy, że odżywka posiada w sobie składnik, który na nas źle działa, lub na który jesteśmy uczuleni. Wtedy należy ją odstawić i szukać nowego produktu- nic na siłę.

Używam tego produktu od: ok.trzech mies.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij