Powiększ Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci

Zgłoszony przez Satariel

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail (tytan i diament) wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami. Stosować przez 4-6 tygodni.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać próbę uczuleniową (przetestować w ciągu 2-3 dni, w przypadku reakcji alergicznej, pieczenia lub bólu przerwać kurację).

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nirtocellulose, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Fomaldehyde (2%), Acetyl Triethyl Citrate, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid / Fumaric Acid / Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, CI77891, N-Butyl Alcohol, Citric Acid, Diamond Powder.

Cena: 9,49zł / 12ml

• Rewelacja !
  • Od 16 r.z robiłam sobie paznokcie akrylowe i żelowe. Nie wyobrażałam sobie ich nie mieć. Od 3 miesięcy to uległo zmianie, bo zaczęłam stosować tą odżywkę. Oczywiście nie było tak fajnie od razu.
    Podobno odzywka ta jest przeznaczona wlasnie do regeneracji paznokci po żelach i akrylach. No nie wiem czy to dobry pomysł, bo wiadomo,ze po ściągnięciu płytka jest spiłowana, cienka i osłabiona.
    Przez pierwsze 2 tyg stosowania tej odzywki to był koszmar. Ból okropny na paznokciach, pieczenie takie jakbym w ogniu je trzymala. Odstawiłam ja na jakieś 3 tyg ( stosowałam SH miracle cure ), bo sie przestraszyłam, ze mam uczulenie na formaldehyd. Okazało sie ze jednak nie, bo powróciłam i teraz jest bosko.

Wady:

*Po 3 warstwie u mnie odpada
    *Wg mnie, nie nadaje sie do paznokci po sciagnieciu sztucznych, bo powoduje uczucie pieczenia i to dość mocne. Trzeba czekać aż paznokcie trochę odrosną.
    *Po 3 miesiącach zaczyna gęstnieć,ale spokojnie daje sie nia malować paznokcie

Zalety:

*Nadaje ładny kolor
    *Sprawiła ze moje paznokcie sa jak z kamienia
    *Nakladajac jedna, max 2 warstwy trzyma sie do 4-5 dni
    *Nadaje sie jako baza pod inny lakier
    *Zmywa sie bez problemu
    *moje paznokcie wyglądają po niej jak żelowe !
    * dobrze sie rozprowadza
    * ma dobra konsystencje
    * schnie blyskawicznie do drugiej warstwy, potem juz słabiej

Co do zapachu, to śmierdzi jak każdy inny lakier do paznokci.

Póki co jest to moje odkrycie 2015 i mój KWC i jak tylko bede w PL to kupie kolejna, albo i na zapas.

Nigdy nie miałam tak ładnych i mocnych swoich naturalnych paznokci.

Używam tego produktu od: Kwietnia 2015

Chcesz pochwalić Sensuel za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

Chwalona: 2 raz(y)
  • Produkt genialny!
  • Odżywka jest rewelacyjna i działa cuda! Zawsze miałam problem z kruchymi, miękkimi i łamliwymi paznokciami aż w końcu ktoś polecił mi tę odżywkę. Moje problemy z paznokciami się skończyły! Wiele osób nie wierzy że tak wyglądają moje naturalne paznokcie!!! Potrzeba troszkę cierpliwości i systematyczność, używam jej już ponad 2 lata, natomiast teraz nakładam tylko jedną warstwę pod lakier zazwyczaj raz w tygodniu jestem zachwycona tym cudeńkiem polecam wszystkim

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić megii za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • odżywka jest niesamowita :
    - paznokcie staja się grubsze i twardsze
    - nie łamią się
    - szybko schnie
    - wygląda bardzo naturalnie
    - wydaje mi się, że nawet paznokcie szybciej "rosną"
    - ma swietną cenę, dla każdej kieszeni

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 9 całych opakowań i 1 kolejne rozpoczęte

Chcesz pochwalić zabeczka1948 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka, jakiej używałam
  • Nie będę sie za długo rozwodzić, bo ta odżywka i tak ma mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Plusy:
    + potrafi odratować naprawdę zniszczone paznokcie, nawet po kilku hybrydach pod rząd
    + cena
    + szybkie działanie
    + niejednokrotnie ratowała połamaną płytkę
    + paznokcie zdecydownaie szybciej po niej rosną

Minusy:
    - odjęłam pół gwaizdki, ponieważ zauważyłam, że moja płytka po stosowaniu tej odżywki stała się nierówna, z czego nie jestem zadowolna, ale te wszytskie plusy przeważają, więc zapewne kupię ją ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić La_uren za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Długa historia z happy endem
  • Na odzywkę zdecydowałam się bardzo dawno temu (ok 2,5 roku temu). Był to czas kiedy moje paznokcie rozdwajały się, po zmywaniu naczyń górna warstwa płytki paznokcia potrafiła po prostu odchodzić w całości. Coś okropnego. W każdym razie był to czas kiedy testowałam masę specyfików, żeby jakoś sobie pomóc, począwszy od tabletek na wzmocnienie paznokci, poprzez zmianę diety a skończywszy na rożnego rodzaju olejkach i maściach do paznokci. Niestety nic nie dawało zadowalających rezultatów.
    Na Eveline trafiłam, kiedy już pogodziłam się z tym, że nigdy nie będę posiadaczką pięknych długich 'szponów'.
    Nigdy nie zapomnę pani w kasie w Rossmannie, która obok tradycyjnego 'dzień dobry, może do tego szampon z promocji' dodała 'a wie pani, że to jest trucizna? normalna trucizna na paznokcie' po czym nachyliła się do mnie i kazała uważać. Była to bardzo dziwna sytuacja, z która notabene spotkałam się pierwszy raz w życiu.
    Po pierwszym użyciu nie spodziewałam sie cudów, ale już mniej więcej po tygodniu zauważyłam, że rozdwojenie płytki paznokcia nie postępuje i rosną mi całkiem zdrowe paznokcie. Po miesiącu miałam juz zdrowie paznokcie mimo, że były krótkie, po 2 miesiącach pierwszy raz w życiu zobaczyłam jak to jest mieć długie paznokcie na których bez problemu można wykonać skomplikowane zdobienia
    Od tej pory nie wyobrażam sobie pielęgnacji paznokci bez tej odzywki, stosuje ją jako bazę pod kolorowy lakier i nie dość, że dzięki niej mam zdrowsze i dłuższe paznokcie to dodatkowo świetnie chroni płytkę przed lakierami z wierzchu.
    Nigdy nie nadużywałam odzywki (tzn 1 jej warstwa i koniec) może dzięki ostrzeżeniu pani z Rossmanna jednak spotkałam się z opiniami dziewczyn, które po prostu używały odzywki jako lakieru. 'ja sobie tam zrobię 3 warstwy i będę mieć mleczny kolor na pazurku'. No niestety drogie panie, nie tędy droga. Ilość formaldehydu w kilku warstwach może roztrzaskać nam paznokcie w drobny pył.
    Podsumowując odżywka od Eveline jest bez wątpienia specyfikiem który NAPRAWDĘ u mnie zadziałał co było wielkim zaskoczeniem po takiej ilości produktów, które nie robią kompletnie nic.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: końcówka drugiego

Chcesz pochwalić Eylyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • może niezdrowa, ale na mnie działa
  • Nigdy wcześniej się tym nie interesowałam, ale poczytałam o tym teraz, przed napisaniem recenzji. Cała ta formalina czy jak ją zwą rzeczywiście wygląda dość niezdrowo, więc może ograniczę nieco korzystanie z tej odżywki na czas, kiedy nie muszę lub nie chcę mieć odrobinę dłuższych paznokci.
    Moja historia wygląda tak:
    całe życie musiałam mieć bardzo krótkie paznokcie, więc nie zwracałam nigdy uwagi na to, w jakim są stanie, czy się kruszą czy nie. Potem jednak mogłam już zacząć zapuszczać i okazało się, że nie mogę, bo nie chcą rosnąć - od razu się łamią, jednocześnie rozdwajają, są miękkie.
    Nie lubię bardzo długich paznokci, ale do kształtu moich dłoni najlepiej pasują takie kilkumilimetrowe pazurki a nawet to było nierealne.
    Stało się dopiero dzięki tej odżywce.

Dlatego może ograniczę jej stosowanie, ale skoro żadna inna nie pozwala mi na chociaż kilkumilimetrowe zapuszczenie paznokci, to na pewno z niej nie zrezygnuję.

+ pozawala zapuścić paznokcie
    + utwardza je
    + używana jako baza pod kolorowy lakier przedłuża jego trwałość
    + ma ładny kolor przy dwóch warstwach
    + jest niedroga

- zawiera szkodliwą substancję
    - nie daje się zużyć do końca (zasycha+krótki pędzelek)

Używam tego produktu od: ok. trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. kilkunastu

Chcesz pochwalić klaudiuszz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Produkt mnie zaskoczył - w negatywnym tego słowa znaczeniu. Na początku odżywka działała dobrze, można nawet uznać, że świetnie. Kierowałam się zaleceniami producenta i przez kilka tygodni byłam nią zachwycona. Jednak po upływie czasu moje paznokcie zaczęly się bardzo rozdwajać, łamać się. Minęło już trochę czasu odkąd jej nie używam, a moje paznokcie nadal nie mogą "dojść do siebie". Plusem jest dostępność i wydajność.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić ankaam za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mi służy
  • Należę do tych, którym formaldehyd zawarty w tej odżywce służy. Stosuję go nakładając dwie warstwy na kilka dni i zmywam, dając paznokciom chwilę odpoczynku. Czasem nakładam warstwę i na to lakier kolorowy, bo sprawdza się świetnie jako baza. Bardzo lubię efekt tych dwóch warstw, paznokcie są mleczne, wyglądają estetycznie i nie łamią się. Są w dużo lepszej kondycji pomimo nieregularności stosowania, ale podchodzę do toksycznego składnika z respektem Dla mnie ta odżywka jest idealna. Nie barwi płytki, poprawia jej kondycję, trzyma się trwale (dlatego nadaje się jako baza), cena jest świetna. Minusem jest to, że na końcówce gęstnieje, a pędzelek jest trochę za krótki, przez co zazwyczaj musiałam wyrzucić 1/5 opakowania jako resztki... Polecam ostrożność w stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: ok 6 opakowań

Chcesz pochwalić mrook za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi nie słuzy
  • po raz pierwszy jak ją kupiłam 3 lata temu efektu nie było żadnego... stsosowąłm zgodnei z zaleceniem producenta, potem już tylko jako baza. Nidawno dałam jej drugą szansę, ale ponownei zero efektu.U mnie nie sprawdziła się...

Używam tego produktu od: dluższy czas
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić mała migotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje paznokcie mi tego nie wybaczą!
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz nie dla tej odżywki!
    Zachęcona wieloma pozytywnymi komentarzami na temat tej odżywki, szybko poleciałam do Rosmanna i kupiłam ją w promocji za 9zł. I to był wielki błąd.
    Miałam kruche, słabe i łamliwe paznokcie. Na początku użytkowania nie widziałam żadnych różnic, no ale myslałam "to za wczesnie na jakiekolwiek efekty". Więc czekałam. I malowałam. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje paznokietki po prostu się bardzo osłabiły, zaczęły baaardzo łamać. Zaczełam czuć spory ból. Natychmiast ją odstawiłam. A to wszystko przez formaldehyd, który rzeczywiście na niektórych działa świetnie, ale niestety nie na mnie.
    Paznokcie długo wracały do w miarę dobrej kondycji, w czym bardzo pomogła mi odżywka diamentowa z Golden Rose, na szczęście bez formaldehydu

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Chcesz pochwalić monixmucha za czytelną i pomocną recenzję?