Powiększ Rossmann, Alterra, Getönte Tagescreme Pfirsich (Krem na dzień do cery mieszanej i normalnej brzoskwiniowy)

Zgłoszony przez Satariel

Tonujący krem na dzień z wartościowym olejem z pestek brzoskwini oraz odświeżającym ekstraktem z arbuza nadaje cerze lekkiego kolorytu posiadając dodatkowo właściwości matujące. Dzięki starannie opracowanej kompozycji roślinnych substancji aktywnych krem pielęgnuje skórę. Zestaw pigmentów identycznych z naturalnymi nadaje skórze delikatny koloryt i pozwala pokryć jej niedoskonałości. Wartościowe połączenie oliwy z oliwek (z kontrolowanej biologicznie uprawy), oleju z jojoby z woskiem pszczelim nadaje skórze sprężystości. Roślinna gliceryna dostarcza jej dobroczynnego nawilżenia. Delikatny, owocowy zapach zapewnia uczucie przyjemnej pielęgnacji.
Gwarantowane cechy produktu:
- nie zawiera syntetycznych barwników, substancji zapachowych i konserwujących,
- bez silikonów, parafiny i innych związków olejów mineralnych,
- tam, gdzie to tylko możliwe, zastosowane składniki roślinne pochodzą z kontrolowanych biologicznie upraw i dziko rosnących zbiorów,
- dobra tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Aqua, Alcohol, Glycerin, Talc, Elaeis Guineensis Oil*, CI 77891, Sesamum Indicum Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Prunus Persica Kernel Oil, Lysolecithin, Olea Europaea Fruit Oil*, Tapioca Starch, Parfum**, CI 77492, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene**, Cera Alba, CI 77491, CI 77499, Tocopherol, Linalool*, Helianthus Annus Seed Oil, Geraniol**, Citrullus Lanatus Fruit Extract
* z kontrolowanej biologicznie uprawy.
** z naturalnych olejków.

• Jestem na tak!
  • Przypomniałam sobie o nim podczas porządków Termin ważności do końca sierpnia więc stwierdziłam, że czas go wykończyć. Chociaż przyznam, że nie wiem czy chociaż z dwa razy go miałam na twarzy przed kolejnym podejściem

Moja początkowa niechęć chyba była spowodowana tym, że bez większego namysłu wzięłam go z sklepowej półki bo chciałam brązujący krem do twarzy (typu Ziaja itd.). Zresztą nie wiem czy obecnie nie zmienili "brązujący" na "tonujący".

Krem Alttera jest subtelny, delikatny jednak również ładnie kryje oraz odświeża buzię, która staje się promienna, gładsza i ma zdrowy koloryt. Delikatnie matuje. Idealnie sprawdza się w cieplejsze dni.
    Ma dość intensywny brzoskwiniowy zapach plus czasem wyczuwam alkohol, które jednak szybko znikają po aplikacji.
    Warto uważnie go nakładać. Często stosuję w ducie z pudrem HD z Biedronki.

Podsumowując: jestem zadowolona i zapewne kupię kolejne opakowanie. Przyznam, że nawet mój lekki podkład od Lirene poszedł w odstawkę

Używam tego produktu od: ok m-c

Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• zbyt ciemny i nietrwały
  • Moja cera jest mieszana, skłonna do zanieczyszczania i wyprysków.
    Ostatnio jej stan się bardzo poprawił, jedyne co mam do zakrycia do przebarwienia i lekkie zaczerwienienia.

Największym minusem kremu jest kolor, dla mnie zdecydowanie za ciemny, mam jasną karnację, zwykle kupuje podkłady/kremy BB o najjaśniejszym odcieniu.
    Producent powinien pomyśleć o wprowadzeniu co najmniej dwóch wariantów.
    Z kremami BB nie miałam takiego problemu, odcień zawsze dopasowywał się do koloru mojej cery. Bell Cream Skin Adapt 7 in 1 czy matujący Eveline 8 w 1 w jasnych odcieniach dopasowywały się do mojej skóry bez problemu.

Krycie ma delikatne ale to nie jest zarzut, to tylko krem tonujący, wyrównuje koloryt, w przypadku przebarwień czy wyprysków trzeba użyć korektora a najlepiej innego produktu. Mimo lekkiego krycia widać, że mamy na twarzy makijaż. Nigdy nie stosowałam go jako bazy ale myślę, że będzie za ciężki do nałożenia pod normalny podkład.

Trwałość kiepska, zaczyna się ścierać już po 2 godz. Matuje na krótko, również do 2 godz.

Krem trzeba dokładnie aplikować inaczej zrobi smugi, jest trochę „tępy” przy nakładaniu.

Opakowanie dosyć ładne, miękkie, dozuje odpowiednią ilość kremu. Zapach przyjemny, brzoskwiniowy, intensywny.

Niestety ja nie jestem w stanie go używać ze względu na kompletnie nietrafiony kolor a w Rossmanie nie ma żadnych testerów. Krem będzie odpowiedni dla osób którym pasują podkłady w żółtych, średnich odcieniach.

Dodatkowym minusem jest zawartość talku co bardzo mnie zdziwiło i zobaczyłam to dopiero w domu.

Lubię kosmetyki Alterry ale ten bardzo mnie rozczarował.

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość na każde wakacje
  • Co tu dużo mówić:
    +dostępność
    +cena
    +leciutka konsystencja, idealna na lato
    +dobrze stapia się z moją skórą
    +naturalne składniki w składzie
    +kryje, to co trzeba
    +dobrze matuje
    +przyjemnie pachnie

-ubogi wybór kolorów, aż 1 odcień
    -niestety waży się na twarzy

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jestem zaskoczona, że ten kosmetyk został nazwany kremem. Bardziej pasowałby mi na podkład. Niestety nie spełnia się za bardzo ani jako jedno, ani jako drugie.
    Dlaczego nie jako krem? Bo nie nawilża, słabo się rozprowadza, twarz jest pomarańczowa i łatwo zrobić masę smug. Zapach jest ładny, ale zbyt mocny jak na krem do twarzy.
    Dlaczego nie podkład? Kiepsko się rozsmarowuje, zostawia smugi, kiepsko kryje, a twarz wygląda na nie jak brzoskwinka, tylko pomarańcza.
    Tak więc, kosmetyk ten jest raczej do niczego. Co z tego, że jest tani, skoro się nie sprawdza. Ja szybko pozbyłam się swojej tubki i z pewnością więcej jej nie nabędę.

Używam tego produktu od: kilka mc-y
    Ilość zużytych opakowań: kilka ml z jednego

Chcesz pochwalić dzika_pistacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry,ale...
  • Witam.Ze względu na ciaże zaczełam stosować bardziej naturalne kosmetyki stad tez wybór.Długo szukałam kremu bb z tej firmy ale go w Polsce nie ma za to jest ten krem'tonujący'.Krem jest świetny,ale cięzko się go używa.Moim zdaniem tylko dla osób które nie chcą chodzic z naga skórą,nie daje dużego krycia.Taki podkład po domu lub na weekend

plusy:

-cena
    -dostępność
    -naturalne składniki
    -pojemność 50ml
    -skóra jest pięknie zmatowiona
    -pięknie naturalnie wygląda,nie widać go na twarzy
    -nie zatyka porów,fajny skład
    -ładny zapach
    -wtapia się w skórę

minusy:

-pierwszym i największym minusem jest cięzka aplikacja!
    bardzo cięzko go zaaplikować jest tępy w rozkładaniu,trzeba sie trochę namęczyć,ale efekt końcowy jest tego warty
    -brak kolorów (dla mnie jest za ciemny,zawsze muszę malować szyję)
    -jak dla mnie trochę za szybko 'zastyga'

Ogólnie produkt oceniam bardzo dobrze gdyż skład usprawiedliwia wiele,na pewno go kupię ponownie

Chcesz pochwalić bibistar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie
  • Krem ten kupiłam przypadkiem z braku większej gotówki, miał byc przejściowy... ale o dziwo zużyłam cały. Jestem z niego zadowolona:
    - jeśli chodzi o nawilżenie- efekt średni. ale nie obciąża skóry, nie zapycha porów, a to jest plus
    - bardzo dobrze dopasowuje się do odcieniu cery. Mimo że na początku sie przestraszyłam, bo wydał mi się bardzo ciemny, super wpasował się w koloryt mojej dośc jasnej cery
    - utrzymuje sie kilka godzin, jak na tą cene ok
    - cera po nim się świeci, srednio kryje niedoskonałości, ładnie wyrównuje koloryt- po wykonczeniu pudrem, efekt jest super. natomiast samodzielnie krem sie nie sprawdza
    - ma bardzo dobry skład
    - zapach- hmm, po kilkukrotnym uzyciu nuży i ma się ochotę na coś nowego
    i to tyle za taką cenę, warto

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy, czego oczekujemy
  • Wszystko zalezy od tego czego oczekujemy od tego kremu Przede wszystkim to krem tonujący - nie podkład - i z taką myślą go kupiłam .Poza tym był na promocji i uznałam, że nic sie nie stanie jeśli nie podpasuje do końca. Mam cerę normalną - bezproblemową, niespodzianki wyskakują od czasu do czasu, ale nie mam z tym problemu. Nie oczekiwałam zatem krycia - wręcz przeciwnie - tylko lekkiego nadania świeżości, wyrównania kolorytu i to właśnie otrzymałam. To taki mój lekki podkład na lato. Zwykle stosuję minerały, ale latem, gdy jest parno nawet ich nie chce mi się nakładać. Kremik jest dobry, skład ma świetny - alkohol niestety trochę wysoko, ale jak to w produktach Alterry. Tutaj jest jednak wyraźnie wyczuwalny - zdecydowany minus. Jednak nie robi mi żadnej krzywdy. Kolor przy pierwszym chlaśnięciu na rękę baaardzo ciemny, ale po rozsmarowaniu daje tylko lekki kolorek - i tego od niego oczekiwałam! Unikam słońca jak ognia, ponieważ używam kwasów i codziennie słyszę ,że powinnam się opalić... taka nasza polska rzeczywistość - niestety. Ten kremik miał mi nadać lekkiego kolorytu i to właśnie robi. Także nawet dla totalnego bledziocha jak ja jest ok. Czytałam, że dziewczynom się roluje i robi smugi - mi nie, mimo że nakładam go na filtr. Nawilża, łądnie pachnie. Krem otrzymał bardzo dobre oceny i jest całkowiecie BIO jesli komuś to robi różnicę

Plusy:
    - skład
    - lekkie krycie (dla innych może to być minus)
    - nawilżenie
    - brzoskwiniowy ładny, nienachalny zapach

Minusy:
    - wyczuwalna nuta alkoholu
    - alkohol wysoko więc co wrażliwsze cery pewnie może wysuszać
    - tylko jeden kolor do wyboru, lecz tak jak mówię - dopasowuje się nawet do mojego bladego lica

Nie wiem, czy kupię ponownie tylko dlatego, że chyba wolę poszukać czegoś bez alkoholu
    Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maartucha5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam bo był w promocji. Zapach mi nie przeszkadza chociaż jest bardzo specyficzny. Ciemny kolor ale nawet do mojej mega jasnej karnacji fajnie się dopasowuje. Nie zauważyłam żeby się wałkował,ale rozprowadza się byle jak, czasami pozostawia smugi. Lubię tego typu kremy bo nałożenie zajmuje mniej czasu.
    Podsumowując: krem nijaki-bylejaki.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić love_me_sweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Mój KWC!
  • Obecnie nie wyobrażam sobie poranka bez tego kremu. Jest lekki, ma świetny skład i sprawił, że na mojej buzi od kilku miesięcy nie wyskoczyła ani jedna (!) niespodzianka. Do mojej mieszanej w stronę tłustej cery sprawdza się idealnie. Jedynym minusem jest to, że zupełnie nie matuje, ale od tego mam puder. Na większe wyjścia używam go pod podkład, jednak na co dzień idealnie zastąpił mi wszystkie (pięć razy droższe) podkłady. Rano po umyciu buzi płynem micelarnym nakładam jedynie ten krem, także dodatkowo zastąpił wszelkie nawilżające kremy na dzień. Gdy aplikuję go tylko na umytą i osuszoną twarz, nic mi się nie roluje.

Plusy:
    -skład!
    -cena
    -działanie (nawilżanie i wyrównanie kolorytu)
    -zapach
    -nie zapycha!
    -dostępność w każdym Rosssmanie
    -idealny zarówno pod sam puder, jak i pod mocniejszy makijaż z użyciem podkładu
    -wydajny (jedno opakowanie starczyło mi na prawie trzy miesiące)

Minusy:
    -nie matowi
    -nazwa, która może wprowadzać w błąd - absolutnie nie jest to krem brązujący, tylko tonujący!

Warto spróbować!Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: dwa całe opakowania, trzecie już kupione i czeka na swoją kolej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sanya za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Zapach jest bardzo specyficzny, z wyczuwalną nutką alkoholu.

Mam cerę mieszaną - krem niestety nie matuje, jednocześnie jednak nie nawilża wystarczająco.

Dość ciemny odcień, na pewno nie dla każdego - krem również dość ciężko się rozprowadza, trzeba poświęcić chwilę czasu na to, żeby nie zostały smugi.

Raczej po niego nie sięgnę - wolę albo lżejsze kremy BB, które szybko się nakłada albo podkłady, które dodatkowo matują.

Chcesz pochwalić lily marlene za czytelną i pomocną recenzję?