Pharmaceris, T, Sebomatt Moistatic (Krem intensywnie nawilżający)

Pharmaceris, T, Sebomatt Moistatic (Krem intensywnie nawilżający)

Zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, łagodzi istniejące podrażnienia i stany zapalne i przywraca funkcję prawidłowego rogowacenia naskórka hamując powstawanie nowych zmian zapalnych. Wchłania nadmiar sebum matując skórę. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową.
Skład: ekstrakt z błękitnej algi, hialuronian sodu, biomimetyczny kompleks lipidowy, wosk pszczeli, wosk z oliwek, gąbeczki matujące, gliceryna.
Testowany dermatologicznie.

Nie moge sie z nim rozstac !

Krem kupilam zachecona opiniami youtube\\\'rek. Nasz poczatek nie zapowiadal nic pozytywnego.Chyba musialam nauczyc sie go uzywac. Co nie jest zbyt latwe, jesli nalozymy ciut za duzo to buzia bedzie sie niemilosiernie swiecila. Krem jest gesty, zapewne stad ten problem. Mimo poczatkowych gaf, obecnie jestem z niego mega zadowolona. Wraz z effaclarem z La Roche dziala cuda. Zauwazylam takze, ze moja buzia (na co dzien narazona w pracy na dzialanie detergentow i innej chemii, nie jest juz zaczerwieniona i podrazniona!)
+kosmetyku:
-ladnie nawilza skore
-SPF 30
-idealny do cery tradzikowej
-nie podraznia, nie uczula
-odpowiednio nalozony nie przetluszcza skory
-w miare szybko sie wchlania
-chroni przed wnikaniem czynnikow zewnetrznych
-mega wydajny
-nadaje sie pod makijaz (jednak radze zaczekac do jego wchloniecia zanim nalozymy podklad)
-dziala kojaco, lagodzi podraznienia
-wygladza skore

-kosmetyku:
-nieco zatyka ujscia gruczolow lojowych ale to pewnie przez duza ilosc parafiny w skladzie. Swoja droga parafina w kremie do twarzy, hmmm.
Używam tego produktu od: 5 miesiecy, codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Na pewno nie "intensywne nawilżenie"

Po przeczytaniu recenzji na wizażu, postanowiłam się skusić. Zapłaciłam ponad 40 (!) złotych w aptece.

Plusy: ładny zapach, delikatna konsystencja, brak podrażnień.

Minusy: cena, mało wydajny, brak JAKIEGOKOLWIEK nawilżenia.

Chwilę po nałożeniu nie było czuć, żebym cokolwiek nałożyła. Nazwałabym go "bazą pod krem", a takowej nie potrzebuję :)
Ponownie na pewno nie kupię, nie polecam cerom mieszanym w kierunku suchej.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 50 ml

Super!

Krem dobrze nawilża przesuszoną cerę po kuracjach przeciwtrądzikowych. Ma lekką konsystencję, ładnie delikatnie pachnie i co najważniejsze- nie zapycha porów! Dosyć wydajny.

Dziwne, ale polecam.

Dlaczego dziwne? Ponieważ skład jest przerażający, ale postanowiłam zaufać wizażowi i podczas promocji zakupić, co nie okazało się błędem. Krem można nakładać różnie: albo na noc jako regeneracje, jako "baze" pod krem typu Efficlar lub po prostu na dzień, jednak jeśli używamy podkładu należy się wstrzymać z kolorówką z filtrem.
Twarz cały czas aż do zmycia jest nawilżona, fajna. Zauważyłam, że delikatnie poprawił stan mojej ceny w połączeniu z Efficlarem la roche posey.
Odejmuję gwiazdkę za niezbyt ładny wygląd podkładu na kremie.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

gorąco polecam

Mam cerę trądzikową i stosuję różne kuracje dermatologiczne wysuszające cerę. Potrzebowałam kremu, który przywraca nawilżenie, ale jest lekki i nie zatyka porów wywołując kolejne niedoskonałości.
Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem. Ma lekką, wodnistą konsystencję, która bardzo mi odpowiada. Do tego przyjemny, świeży zapach jest jak najbardziej na plus. Krem nakładałam pod makijaż i świetnie się sprawdzał. Utrzymywał cerę nawilżoną,a suchość po lekach dermatologicznych znikała naprawdę szybko. Jedyna wada to jak dla mnie zbyt małe opakowanie przy takiej cenie. Już nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do tego kremu.

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2, ale na pewno kupię kolejne

Rozczarowanie.

Zachęcona świetnymi opinami na forum postanowiłam kupic krem. Intensywnie nawilżający to on na pewno nie jest! Po nałożeniu czułam, że moja twarz staje się lepka i mimo wszystko odczuwałam pieczenie/szczypanie... Zaletą na pewno jest miły zapach i dobra konsystencja, jest rónież stosunkowo wydajny. Wielkiej krzywdy na mojej twarzy nie wyrządził (na szczescie!), ale za taką cenę spodziewałam sie czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 3 miesięce

kocham! <3

Mam cerę mieszaną, wrażliwą, alergiczną, muszę bardzo uważać, bo wszystko ją zapycha.
Długo szukałam idealnego kremu, który miałby lekką konsystencję i nawilżał aż w końcu MAAAM! :)
Ten krem to ulga dla każdej skóry. Lekka, żelowa konsystencja, która wchłania się błyskawicznie to coś czego potrzebują posiadaczki cer tłustych i mieszanych.

Nie uczula, nie zapycha, ale nawilża! Tego szukałam.

W dodatku przyjemnie pachnie oraz wystarcza na długo.

Idealny pod makijaż, nie powoduje świecenia.

W lato sprawdził mi się świetnie :)
MINUSEM JEST cena oraz brak filtra.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

polecam

Mam wrażliwą skórę, podatną na powstawanie zaskórników. Zaczęłam używać tego produktu podczas jednej z wielu kuracji przeciwtrądzikowych. Na promocji w Hebe natrafiłam na ten produkt, który okazał się strzałem w 10. Lekka konsystencja, świetnie nawilża. Może nie matuje idealnie, ale jestem z niego zadowolona. Nie zawiera niestety filtrów UV. Używam rano pod makijaż i wieczorem przed pójściem spać. Niesamowicie koi skórę. Odejmuję pół gwiazdki ze względu na jego dość wysoką cenę regularną.

Używam tego produktu od: kwietnia 2013

Dobry kremik

Krem ma lekką konsystencję,ładnie pachnie,szybko się wchłania i pozostawia cere matową co jest dla mnie bardzo ważne.
Producent pisze że intensywnie nawilża,jednak z tym bym się nie do końca zgodziła.
Nawilża-tak,ale nie intensywnie.
Mimo to polecam i gdyby nie to że ma w składzie parabeny i nie ma ochrony UV pewnie bym go kupiła ponownie.

chroni i nawilża

ze względu na moją dość wrażliwą i kapryśną buźkę szukałam kremu, który by dobrze nawilżył ale przy tym nie pozapychał mojej problematycznej skóry
lubię firmę pharmaceris dlatego zdecydowałam się na ten kremik
kremik:
ma fajną konsystencję-lekką, fajnie ślizga się podczas aplikacji, jest wodnisty ale to w jego przypadku jest na plus, bo wchłania się w ekspresowym tempie
po wchłonięciu cera jest matowa, nie lepi się, nie świeci więc nadaje się pod makijaż ale podkład ciężko się na nim rozprowadza
nie stosuję go codziennie, bo dla mnie nawilżenie do matu to takie dziwne zjawisko i boję się, żeby mi buzi nie przesuszył
łagodnie leczy malutkie niedoskonałości, z dużymi nie daje sobie rady ale nie powoduje zapychania i nie wyskoczyły mi po nim nowe niespodzianki
ogólnie kremik oceniam na dobrą 4. już mi się skończył i napewno zakupię go ponownie

używanie go jest naprawdę przyjemne
zamkniety jest w mięciutkiej buteleczce, z dość dużą dziurką, przez którą idealnie wydostaje się na dłoń
polecam

Uratował moją cerę

Po nieudanej przygodzie z OCM, które zrujnowało moją prawie bezproblemową cerę, a zafundowało masę wyprysków, udałam się do apteki, gdzie pani poleciła mi ten właśnie krem. Kupiłam również benzacne (za mocno wysuszał, więc używałam rzadko) oraz żel do mycia twarzy la roche-posay, ale myślę, że główne zasługi należą do tego małego cudeńka. Uspokoił moją cerę, po jakimś miesiącu nie było prawie śladu po wypryskach.
Nie wiem, czy kupię go ponownie, ponieważ mam nadzieję, że podobnej tragedii już na twarzy nie doświadczę. Obecnie po dobrych wrażeniach z tym kremem, kupiłam inny Pharmaceris tym razem do cery naczynkowej, mam nadzieję, że sprawdzi się równie dobrze.
Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

idealny!

Poszłam do apteki z zamiarem zakupu czegoś nawilżającego dla mojej zmęczonej, ale walczenej twarzy. Wygrałyśmy z przesieleniem trądziku, teraz mordujemy niedobitków i staramy się wrócić do normy.
Niestety, proponowane przez farmaceutkę produkty miały bardzo wysokie ceny. Wyjątkiem, był właśnie ten krem. Skuszona ceną kupiłam go i trafiłam w 10!
+bardzo leeki krem
+bardzo dobrze nawilża
+idealny pod makijaż,bo
a) szybko się wchłania
b) nie pokłócił mi się jeszcze z żadnym podkładem
c) przedłuża trwałość makijażu!
+ cena
+ higieniczne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ dostępność

- minus za to, że jest niezbyt wydajny, ale za taką cenę i jakość wychodzi okej :)

to mój ulubiony krem i mimo, że próbuję różnych innych, ten zawsze będę miała w swojej kosmetyczce!

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące