Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami

Zgłoszony przez INTER KICIU

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Eliksir zapewnia optymalne wygładzenie struktur włosa. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące oraz elastyczne bez efektu obciążenia.
Preparat zawiera olejek argonowym który głęboko i skutecznie nawilża włosy. Posiada on także silne działanie o charakterze regenerując, chroni przed silnym działaniem promieni słonecznych czy też wiatru.
Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów suchych i zniszczonych, wymagających szczególnej pielęgnacji.
Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów.
Eliksir może być stosowany w różny sposób:
- przed myciem włosów - dzięki czemu nie będą się plątały w trakcie mycia, szczególnie ważne dla osób o zniszczonych włosach,
- po myciu włosów - stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza oraz zapobiega ich plątaniu się,
- przed wyjściem - chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz ułatwia ułożenie fryzury.

Skład: Cyclomethicone, Trisiloxane, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limomene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyllonone, Citral, CI 40800.

• OK, bez rewelacji
  • Plusy:
    -wydajność - w 6 miesięcy zużyłam ok 1/3 opakowania
    -konsystencja - nie za gęsta, ani nie za bardzo lejąca
    -zapach
    -dostępność - każda drogeria
    -wygładza i skleja końcówki

Minusy:
    -cena - ja zapłaciłam prawie 40zł
    -trzeba znaleźć swój sposób na używanie tego produktu, bo na suche włosy olejek potęgował puszenie się włosów i widoczność rozdwojonych końcówek. Dopiero używany na mokre końcówki zaczął je wygładzać

Nie wiem czy ponownie kupię, bo jak olejek mi się skończy to kupię jakiś inny - pewnie ze względu na to że zanim go do końca zużyje to zapach ocenianego przeze mnie olejku mi się zdąży znudzić.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale ciężki.
  • + pięknie pachnie i ten zapach utrzymuje się jeszcze długo na włosach
    + nadaje się jako kosmetyk zabezpieczający przed suszeniem włosów
    + gęsty, a więc wydajny
    + nabłyszcza
    + lekko wygładza
    + zabezpiecza
    + cena

- jest ciężki, udało mu się parę razy przeciążyć włosy
    - nie odżywia i nie poprawia w żaden sposób kondycji włosów długoterminowo
    - nie eliminował puszenia się w takim stopniu jakbym chciała

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Na poczatku myslalam ze te olejek mi sluzy.Jednak z czasem okazywalo sie ze nie bedzie ok dla moich wlosow.
    Niby natluszczal wlosy a jednak sie nadal puszyly.
    Jednym slowem olejek arganowy nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: polowa buteleczki

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość ciekawy
  • Produkt bardzo ładnie pachnie, zabezpiecza włosy, chroni je i nawilża, jest dość wydajny.

Ogólnie polubiłam go, ale miałam możliwość stosować już lepsze olejki.

Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale jednak skład trochę mnie odstrasza (sylikony... )

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam!
  • Serum dostałam od mojej mamy; jest to pierwszy kosmetyk tego typu, jakiego używałam, choć miałam w międzyczasie szansę spróbować olejku arganowego (i gliss kur o wiele bardziej przypadł mi do gustu). Przepiękny zapach. Nabłyszcza i wygładza. Zwykle przy długich miałam bardzo rozdwojone końcówki. 3 miesiące temu ścięłam włosy, teraz są już do łopatek, a końcówki póki co są w bardzo dobrym stanie Produkt jest bardzo wydajny. Używam go co drugi dzień, przed prostowaniem włosów i ubyło go niewiele.

Odejmuję 1 gwiazdkę, za silikony. Olejek definitywnie zostanie w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na moje włosy
  • Nie wiem jak wcześniej mogłam funkcjonować bez tego olejku. Poznałam go dzięki mojej mamie i zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Pierwsze co uderza zaraz po użyciu to cudowny zapach, tak bardzo delikatny i przyjemny, a po drugie to jakie włosy są śliskie i delikatne. Zdaje sobie sprawę, że to przez trzy zawarte w nim silikony, ale to nie zmienia tego jak bardzo go kocham Może oszczędzę tego zachwycania się i przedstawię plusy

+zapach
    +wydajność (używam od ponad roku, a opakowanie jest dopiero w połowie puste)
    +konsystencja (jest tak bardzo przyjemna, oleista ale za razem lekka)
    +miękkość włosów
    +wygładzenie
    +nawilżenie
    +zmniejsza puszenie się włosów bynajmniej u mnie, po suszeniu bądź prostowaniu konieczny
    +pompka, która umożliwia wyciśnięcie takiej ilości produktu jaką chcemy co przekłada się na oszczędność kosmetyku
    +schludne opakowanie, nie wyślizgujące się z ręki

a teraz jedyny minus, który według mnie jest i tak wynagradzany wydajnością to
    -cena

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno w ciągłym użytku

Chcesz pochwalić dariamorgendorffer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Godny polecenia
  • Przy zakupie miałam wątpliwości, ponieważ szczerze powiedziawszy cena mnie trochę wystraszyła. W końcu po namyśle wylądował w moim koszyku. Produkt jest świetny. Ma bardzo fajną konsystencję, delikatny zapach i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie mam już od dwóch lat i dopiero teraz się kończy. Jednak najwiekszą zaletą jest fakt, że świetnie radzi sobie z włosami. Są one miękkie, lepiej nawilżone, a przy tym nie obciążone. Używałam go zarówno po wyprostowaniu włosów, jak i na włosy nie wyprostowane. Są one kręcone, puszące się i ten produkt świetnie sobie z nimi poradził. Były ładnie wygladzone i nabłyszczone. Używałam go również tak jak producent podpowiedział, przed umyciem włosów. Efekt był bardzo fajny. Włosy rzeczywiście dobrze się rozczesywały, a po wyschnięciu nie puszyły się.

Używam tego produktu od: Dwóch lat

Chcesz pochwalić at27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Stosuję serum codziennie po umyciu włosów, kiedy są jeszcze mokre w celu zabezpieczenia koncówek przed rozdwajaniem. Kiedy zaczęłam stosować serum, moje włosy sięgały lekko ramion i nie były zniszczone.
    Obecnie również nie zauważam żadnych zniszczonych końcówek (a mam cienkie włosy, skłonne do rozdwajania). Śmiem przypuszczać, że serum swoje robi.
    Jestem również bardzo zadowolona z faktu, że kosmetyk nie skleja i nie obciąża włosów. mimo że nakładam 2 pompki na włosy do ramion. Ponadto cena nie jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę wysoką wydajność kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Felicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Końcówki do miziania
  • Gliss Kura obchodzę szerokim łukiem. Dawno temu używałam kilku ich serii pod rząd i po każdej sięgałam po kolejną, bardziej regenerującą, bo włosy miałam w coraz bardziej opłakanym stanie. O tym, że winowajcą była keratyna hydrolizowana, którą Gliss Kur hojnie upycha w swoich kosmetykach, a którą niektóre włosy źle tolerują, dowiedziałam się dużo później.
    Ale to serum keratyny nie ma. A ponieważ towarzyszyło mi dzielnie przez cały rok, to trzeba mu wystawić laurkę.

MAŁA ANALIZA
    Eliksir składa się z
    -silikonów: lotnego Cyclomethicone i niezmywalnych wodą Trisiloxane oraz Dimethiconol
    -olejów:słonecznikowego (Helianthus Annuus Seed Oil), arganowego (Argania Spinosa Kernel Oil)
    -składników kompozycji zapachowej:Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyllonone, Citral
    -barwnika: betakaroten (CI 40800)

Skład obiecujący: trzy silikony, które dają dobre zabezpieczenie i wygładzenie i przy okazji znoszą tłustość olejów. Dla fanów olejów (do których ja się akurat nie zaliczam) – dwa oleje. Dla wielbicieli ładnych zapachów - fajnie skomponowany aromat.

KONSYSTENCJA
    Gęsty, jak płynny miód. Jak każdy silikonowy produkt typu serum/ jedwab natłuszcza i może obciążać dawkowany hojną lub niewprawną ręką.

KOLOR
    Złoty.

ZAPACH
    Perfumowany, przyjemny, ciepły zapach o miodowych nutach.

UŻYWANIE
    -jako końcowy element pielęgnacji – kropla roztarta w dłoniach zabezpiecza końcówki lub całe włosy przed wysychaniem i uszkodzeniami mechanicznymi
    -w solidnej dawce (kilka pompek) świetne zabezpieczenie przed chlorowaną wodą na basenie – nakładałam na wilgotne włosy przed pływaniem i po dwóch godzinach intensywnego pluskania włosy ciągle były zabezpieczone śliską warstwą.
    Wbrew nazwie sugerującej odżywczość i bogactwo bóg wie czego nie jest to dla mnie produkt, który może zastąpić dobrze dobraną pielęgnację poczynając od szamponu, poprzez odżywki i maski.Tak samo zresztą jest z jedwabiami i serami – w sumie różnią się one od siebie i od tego eliksiru głównie fantazją nazewniczą producenta.
    Nie stosowałam go przed myciem, chociaż producent podsuwa też takie rozwiązanie.

DZIAŁANIE
    Kupiłam ten produkt, żeby zabezpieczał włosy i końcówki. I to robił świetnie. Przez ostatni rok byłam u fryzjera tylko raz na podcięciu końcówek i jak je sobie teraz oglądam, to rzadko napatoczy się jakaś rozdwojona. Generalnie są miękkie, gładkie, miłe w dotyku. Wcześniej miałam serum Biovaxa A+E i miałam wrażenie, że końcówki rozdwajały się trochę bardziej.
    Eliksir zapunktował u mnie zwłaszcza ochroną włosów na basenie – naprawdę nie sądziłam, że będzie się tak dobrze trzymał.
    Czego ten kosmetyk nie robi?
    -nie likwiduje puszenia powodowanego wysoką wilgotnością powietrza
    -nie odżywia
    -nie nabłyszcza

OPAKOWANIE
    Miło popatrzeć, bo złota buteleczka cieszy oczy i przy okazji sprytnie stwarza iluzję tego, że mamy do czynienia z pielęgnacją „na bogato”.
    Pompka jest blokowana przez przekręcenie na bok. Mechanizm działał sprawnie przez rok, nie zacinał się, nie rozlewał zawartości, nie odblokowywał się sam w trakcie transportu.

WYDAJNOŚĆ
    Duuuża. Używałam go prawie codziennie, do tego przez 2 miesiące dwa razy w tygodniu ładowałam sporą dawkę przed basenem i przy moich włosach przerastających ramiona wystarczył na rok.

Skończyłam go niedawno i z chęci testowania nowości kupiłam serum arganowe Stapiza, ale nie wykluczam, że wrócę jeszcze do niego.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje ulubione serum! Super!
  • Aż dziwne że jeszcze nie napisałam recenzji tego serum, bo to jeden z moich ulubionych produktów do włosów... Dlaczego?
    + zawiera olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus Seed Oil) oraz olej arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil), które to też spisują się rewelacyjnie na włosach suchych i zniszczonych, wspaniale nawilżają i regenerują, to zdecydowanie dwa oleje które moje włosy absolutnie kochają i piją "ile się da"
    + zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem się, utratą wilgoci czy mechanicznymi uszkodzeniami
    + nie obciąża i nadaje się do codziennego stosowania (końcówki są wygładzone i lśniące)
    + jest to bardzo wydajny produkt, na moje dość długie włosy (mniej więcej do zapięcia od biustonosza) wystarcza jedna kropelka wielkości pestki z dyni
    + delikatny zapach, lekka konsystencja
    + nie wysusza (miałam okropny problem z końcówkami po używaniu "jedwabiu" pewnej taniej firmy, który tak właściwie był jedwabiem tylko z nazwy, to dzięki temu serum nie mam już przesuszonych końcówek, wyleczyło moje włosy z tego wcześniejszego skrajnego przesuszenia)

Jedynym minusem jest cena tego produktu. Należy jednak brać pod uwagę to, że po pierwsze kosmetyki z dość sporą zawartością oleju arganowego są automatycznie droższe (niestety ten cudowny olej jest bardzo drogi), a po drugie to serum jest tak bardzo wydajne że wystarczy na spokojnie kilka miesięcy ciągłego stosowania! Warto, na prawdę warto - polecam bo to serum jest rewelacyjne, ja z pewnością będę do niego wracać, póki co to moje KWC w kwestii ochrony końcówek włosów!

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (mam jeszcze pół buteleczki)

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij