Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami

Zgłoszony przez INTER KICIU

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Eliksir zapewnia optymalne wygładzenie struktur włosa. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące oraz elastyczne bez efektu obciążenia.
Preparat zawiera olejek argonowym który głęboko i skutecznie nawilża włosy. Posiada on także silne działanie o charakterze regenerując, chroni przed silnym działaniem promieni słonecznych czy też wiatru.
Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów suchych i zniszczonych, wymagających szczególnej pielęgnacji.
Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów.
Eliksir może być stosowany w różny sposób:
- przed myciem włosów - dzięki czemu nie będą się plątały w trakcie mycia, szczególnie ważne dla osób o zniszczonych włosach,
- po myciu włosów - stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza oraz zapobiega ich plątaniu się,
- przed wyjściem - chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz ułatwia ułożenie fryzury.

Skład: Cyclomethicone, Trisiloxane, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limomene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyllonone, Citral, CI 40800.

• miękkosć
  • plusy:
    ładny zapach
    miękkie włosy kocham taki efekt
    błyszczące
    powoduje u mnie efekt lejących włosów

minusów
    skład nie jest najlepszy ale ja nie szaleje bardzo na punkcie naturalnosci

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie ok
  • Pierwszy raz kupiłam go w ubiegłym roku, chciałam odżywić swoje włosy i włoski córki która ma grube i co za tym idzie cięzko się rozczesują .Pomyślałam o tej odżywce bo marka, bo cena wiec pewnie będzie dobry. Dla mnie ok,stosuję drugą buteleczkę choc przyznam ze kosztuje dośc dużo jak na swoją objętość.Używam go na końcówki po umyciu włosów i są po nim gładkie, delikatne, przyjemne w dotyku.Niestety córka po kilku urzyciach dostała łupieżu wiec nie jest to produkt dla każdego.

Używam tego produktu od: od dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Ewelina Myszkowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu - nawilża włosy, wygładza i powoduje, że są miłe w dotyku a nie tłuste. Z plusów mogę jeszcze podać wygodne opakowanie - dozuje tyle, ile trzeba, jest poręczne i ma zabezpieczenie dozownika.Niestety ma dośc wysoką cenę za niewielką objętość. Porównywalne rezultaty są przy stosowaniu Green Pharmacy, Jedwab w płynie a cena kilkakrotnie niższa. Myślę, że nadaje się głównie do włosów suchych, i przy takich nie powoduje przetłuszczenia.
    Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kami_tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia ;/
  • Z jednej strony ma dużo olejków drogocennych i powinien być bombą witaminową na wlosy jednak ja mam wrażenie jakby wysuszał mi końcówki. Do tego ten sam produkt z tym samym składem jest z Sayosa a opakowanie ma 125ml a nie 75ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tabularasaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę, ale nie do codziennego stosowania
  • Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku.

+ wydajność ( stosowałam go codziennie przez jakiś czas i ledwie ubyło go w butelce)
    + cena ( z pewnością nie jest to 40 zł tak jak w opisie, kupiłam go za jakieś grosze w Rossmanie)

Nakładałam go na końcówki po każdym myciu, jako ochronę także przy prostowaniu. Jednak brak rezultatów - włosy rozdwajają się dalej tak jak przedtem.
    W dodatku moje włosy się na niego uodporniły, już nie działa tak jak na początku, przy dłuższym stosowaniu wysusza.

Uważam, że jest niezły na doraźne stosowanie na końcówki, ale wolę 100 razy bardziej nałożyć odrobinę oleju kokosowego namoje włosy. Efekt jeszcze lepszy, a nie zawiera silikonów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MagdaaaS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie i jeszcze raz nie..
  • Mam ten produkt już jakieś dwa lata i powinnam go wyrzucić choć zużycie to jakie 1/8 opakowania.Nie mam jakoś chęci go używać i stoi i zajmuje miejsce.Kosmetyk w ogole nieprzydatny.Więcej z niego szkody niż pożytku.Kupiłam mając nadzieje na dogłębne odżywienie i nawilżenie moich suchawych kosmyków.Nakładałam olejek przed wyjściem z domu rano,w celu ujarzmienia niesfornych włosków i nabłyszczenia fryzury.Okropnie obciąża włosy;( Są tłustawe w dotyku i ogólnie wyglądają nieświeżo.Żadnego odbudowania moich włosów i wzmocnienia nie zauważyłam.Nie robi tak naprawdę nic oprócz przetłuszczania włosów Do tego nieprzyjemny zapach i pompka która zawsze dozuje zbyt duża ilość produktu.Nie polecam.Nie warto

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE
  • Niestety nie. Mam długie włosy, cienkie, ale jest ich dużo. Nie farbuję, nie prostuję, nie suszę. Olejek używałam po umyciu głowy na wyschnięte włosy tylko na długość, omijając skórę głowy by ich nadmiernie nie przetłuścić i nie obciążyć, w ilości jednej pompki. Paradoksalnie wysuszył końcówki na wiór a do tego znacznie je rozjaśnił(!). Zapach chemiczny i intensywny. Po aplikacji na włosy zostawia na palcach dziwną warstwę. Nawet w promocji drogi. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić minka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • silikon, ale o dziwo daje radę
  • Olejek dostałam od babci. Sama na 1000% bym go nie kupiła po rzuceniu okiem na skład, objętość i cenę. Babcia zapłaciła zań ponad 30zł.
    Bazą tego produktu są silikony i nie można temu zaprzeczyć. Olej słonecznikowy i arganowy są jako niewielki dodatek. Myślę, że samych substancji zapachowych zebranych razem jest więcej niż tych olejków osobno. Dlatego właśnie uważam, że cena jest zupełnie nieadekwatna do tego, co dostajemy w buteleczce.
    Opakowanie jest bardzo wygodne. Pompka gwarantuje, że nic się nie rozleje przy nieuważnej aplikacji, bądź chwytaniu mokrymi rękami. Dobrze leży w dłoni.
    Olejku używam przed myciem włosów. 1-2 pompki/porcje (o takiej dawce napisał producent na tyle opakowania) wystarczyłyby na krótkie do średnich włosy. Ja mam jednakże dłuższe, a do tego bardzo gęste, więc zwykle używam 3-4 porcji - 2-3 na długości i jedną na końcówki. Ze względu na silikonową bazę olejek nie nadaje się do nałożenia na włosy przy głowie, czy skalp. Ubolewam nad tym, gdyż moja skóra głowy jest bardzo sucha i lubi natłuszczanie co kilka myć, a w gorszych momentach przed każdym. Mimo, że używam więcej niż jest to zasugerowane, to i tak oceniam produkt jako bardzo wydajny.
    Od początku byłam bardzo scepytcznie nastawiona do tego produktu, ale okazało się, że jest zaskakująco przyzwoity. Dobrze się domywa zwykłym szamponem (np. Familijnym), a po umyciu włosy lepiej się rozczesują. Po wysuszeniu są gładkie, lśniące, odpowiednio dociążone, a ewentualne złamane włosy nie sterczą.
    Przyznaję - nie należy oceniać książki po okładce. Nie jest to może faktycznie drogocenny olej, ale w przypadku braku czasu na nakładanie i trzymanie na włosach zwykłego oleju sprawdza się bardzo dobrze.
    Acz w dalszym ciągu uważam, że nie jest wart aż tylu pieniędzy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Stosuję serum po myciu na lekko wilgotne włosy. Według mnie bardzo fajnie włosy po nim wyglądają, są wygładzone (nie sterczą na boki), wyglądają na zdrowsze, nawilżone, ladnie się błyszczą i w dotyku są mięciutkie. Serum przyjemnie pachnie, moich włosów nie obciąża (ale nie nakładam go dużo). Ma bardzo wygodne opakowanie z pompką i jest baaaardzo wydajny. Starcza na 3 razy dłużej od innych preparatów tego typu dlatego uważam, że cena jak na taką wydajność też jest ok.

Ilość zużytych opakowań: niecała buteleczka

Chcesz pochwalić pat89n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale silikonowy...
  • Kupiłam za 25zł więc cena niezła i początkowo bardzo zachwalałam, działanie dużo lepsze od wszelkich jedwabiów itd... Ładnie "sklejał" włosy, były błyszczące itd
    Jednak mimo to obciążał je i jak już ktoś wcześniej pisał - nałożony na suche włosy sklejał je i pozostawały nieprzyjemne.
    Generalnie oceniam produkt na +, ale od czasu kiedy odstawiłam silikony w produktach do włosów, odstawiłam też i jego. Za to w spadku przekazałam go mężowi i jest zachwycony, tym jak włosy się mu po nim układają

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 dużego opakowania

Chcesz pochwalić sitriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • hm dobry ale ma ale
  • to juz kolejne takie serum w mojej lazience
    ze mam wlosy z siana uzywam takich natretnie

olejek ma sliczny flakonik
    ladna pompeczke z ktorej latwo wydobyc mala ilosc produktu
    wiecej nie trzeba
    poreczny
    to jest ok

serum jest gomowate geste i ladnie pachnace
    hm nie wiem czym
    ma dziwny zapach
    lekko swiezy moze kwiatowo cukrowy
    przyjemny i nienachalny
    nie czuc ani zapachu oleju ani nie jelczeje na wlosach jak naturalne oleje
    sklad ma dla mnie dziwny troche czarnej magii troche przypomina inne jedwabie do wlosow czysto chemiczne
    dziwne

serum ladnie prostuje wlosy i ja nablyszcza w 1 dzien po jego aplikacji
    wlosy sa odzywione (przynajmniej tak wygladaja bo nie da sie odzywic wlosow) az do nastepnego mycia ...

mam z nim taki problem ze na drugi dzien po nim moje wlosy staja sie matowe i przyciagaja brud jak magnez
    robia sie szorstkie a przy myciu leci jak nigdy czarna woda ?
    wiec efekt jest tylko w 1 dniu :/ wiec niechetnie nim smaruje wlosy

do zakupu zachecona bylam tym ze jest naturalny nad czym sie teraz zastanawiam czy faktycznie tak jest
    ze sie nie znam na skladach poruwnuje z tymi chemicznymi i niewiele sie rozni
    w sumie wszystkie te rzeczy sa podobne
    tamte chemiczne to nie ??? hm dziwne

obsluga konsystencja przypomina silikon
    ciezko powiedziec czy sie tak calkowicie wymywa gdyz nie bardzo to widac
    uzywam sporadycznie na zmiane z innymi tego typu produktami

jest bardzo wydajny i przyjemny
    zelowaty
    kleisty

nastepny kupie inny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Cudny
  • Zawsze ratował i ratuje mi włosy kiedy ich stan jest naruszony mam na myśli podrażnione lub wysuszone czy po przycinaniu końcówek jako takie zabezpieczenie ich :3. On jest takim olejkiem dającym im ulge mimo że nie można go używać stale, dzień w dzień gdyż obciąża włosy lub powoduje że są zbyt cienkie (za duża ilość olejkowania).
    Dla mnie jest kolejnym wspaniałym produktem Gliss Kura i nie mam zamiaru z niego rezygnować.

+Plusy

+działanie opisane przez producenta
    +zabezpiecza końcówki włosów
    +ma piękny zapach który długo pozostaje na włosach
    +nawilża i pielęgnuje włosy
    +nadaje im blask i miękkość
    +nie skleja włosów
    +naprawia uszkodzoną strukturę włosa i daje im ulge po przycinaniu
    +jest bardzo wydajny
    +ma przeźroczyste opakowanie i dozownik
    +można go stosować na suche i mokre włosy

-Minusy

-czasem wylewa się z opakowania przy transporcie
    -gdy jest nałożony na suche włosy zostawia lekki nie przyjemny osad na dłoniach po dotknięciu włosówUżywam tego produktu od: prawie dwa lataIlość zużytych opakowań: parenaście

Chcesz pochwalić Leppu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brat bliźniak Syossa.
  • Używałam długi czas Gliss kura, ale kiedy okazało się, że skład identyczny, a cena Glissa, mimo mniejszej pojemności (75ml) jest wyższa, przerzuciłam się na Syossa.

Plusy:
    -ładny zapach
    -solidna pompka
    -jedna pompka aplikuje idealną ilość kosmetyku (mam włosy za łopatki)
    -przeźroczyste opakowanie (widać ile ubyło)
    -wygładza włosy stosowany na sucho
    -ułatwia rozczesywanie stosowany na mokro
    -zawartość olejku arganowego i ze słonecznika
    -stosowany od połowy długości nie przetłuszcza i nie obciąża
    -nadaje piękny, ale w miarę naturalny, połysk

Minusy:
    -efekt wygładzenia nie jest trwały
    -nie wypełnia ubytków we włosach
    -jak na olejek ma zbyt złożony skład - za dużo wypełniaczy
    -cena do ilości

Ogólnie polecam kupić Syossa, który jest TYM SAMYM produktem, w większym opakowaniu i niższej cenie. Z tego też powodu odjęłam mu jedną gwiazdkę w stosunku do brata bliźniaka.

Używałam tego produktu przez: 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1*75ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Bardzo fajny kosmetyk, mimo że jest olejkiem to nie przetłuszcza włosów nie zauważyłam też żeby ja obciążał, ma bardzo ładny zapach.
    Cena nie jest niska, ale przy takiej wydajności produktu watro zainwestować.
    Włosy są miękkie, niestety nie błyszczą tak jak obiecuje producent, za co odbieram pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić n_atali_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • jest to produkt ten sam co: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50023 jeżeli zastanawiacie się który wybrać to wybierzcie po prostu tańszy
    zdecydowanie polecam!
    nie należy go dużo stosować, wystarczy kropla włosy lśnią, ich kondycja sie poprawia, używałam go po dekoloryzacji, w ogóle nie było widać że włosy są zniszczone! owszem gdy użyje się go sporo to czuć go na włosach, chociaż nie klei sie. jest wydajny. ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić just_em za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekko obciąża
  • Zdecydowanie polecam dla osób, które chcą go stosować na noc. Używany po umyciu na moich włosach się nie sprawdził, ponieważ ma bardzo gęstą konsystencję, trudno się rozprowadza i nawet najmniejsza ilość obciąża włosy.

Pozatym bez zarzutu, łatwo dostępny, przywoita cena, bardzo ładne opakowanie.

Delikatnie nawilża i regeneruje włosy, wg mnie najlepszy z tańszych olejków dostępnych w drogeriach.

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba tylko na noc...
  • Strasznie obciąża włosy. Ja mam cienkie, słabe i zniszczone. Miałam nadzieje je trochę ochronić przed wyjsciem z domu. Po nałożeniu naprawdę niewielkiej ilości uzyskałam efekt przetłuszczonych, brudnych włosów. Nie nadaje się dla mnie do używania na dzień. Używam do olejowania końcówek na noc ale na dłuższą metę to za droga impreza.

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Anias3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem rozczarowań.
  • Olejek bardzo dobry, cena w promocji przyzwoita, olejek jest wydajny, naprawdę wystarczą 1-2 krople, bo może obciążyć włosy-ma taką gęstą, żółtą konsystencję, o przyjemnym zapachu (coś mi ten zapach rpzypomin, ale nie mogę przypomnieć sobie co).

Plusy:

-wydajny
    -w składzie faktycznie jest olej arganowy co przy regularnym stosowaniu powinno odżywić włosy, ma też silikony co od razu powinno je wygładzić
    i nabłyszczyć, sprawić, że będą zdrowiej wyglądać
    i tak właśnie się spisuje
    -ładny zapach
    -nie obciąża (jak nałożymy go tak jak zaleca producent od połowy długości i na końce)
    -nie skleja, nie robi strąków
    -nie przesusza (co potrafią niestety robić niektóre olejki...nigdy tego nie zrozumiem, bo przecież mija się to z ich celem.)
    -włosy są gładsze
    -bardziej błyszczące
    -zdrowiej wyglądające
    -zniszczone końcówki zakryte

Jednym słowem naprawdę dobry olejek, godny polecenia, bo nie szkodzi, a poprawia wygląd i przy regularnym stosowaniu powinein odżywić włosy gdyż ma dobry skład.

Używam tego produktu od: Tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa tylko doraźnie na chwilę, nie poprawia kondycji włosów.
  • Kupiłam ten olejek z myślą o moich lekko wysuszonych końcówkach. Moje oczekiwania co do tego produktu były jasno określone: scalić i nawilżyć przesuszone pasma. Produkt poniekąd się sprawdził, ale jego działanie to nie jest jakieś "wow". Lubię mieć świadomość, że działanie kosmetyków jest długofalowe, że nie działają tylko doraźnie na 5 minut i naprawiają również przyczynę, a nie tylko skutek. W przypadku tego olejku o takim działaniu nie ma absolutnie mowy- kosmetyk tylko doraźny,który nie poprawia ogólnej kondycji włosów. Nadaje się tylko, aby na chwilę lekko wygładzić końcówki.
    Plusy:
    +dobry skład
    +fajna konsystencja
    +ładnie wygładza włosy po umyciu
    +wydajny
    +ładny zapach
    Minusy:
    -brak długofalowych efektów stosowania kosmetyku
    -słabo nawilża
    Ogólnie o wiele lepiej sprawdza się 100% naturalny olejek arganowy, bo przede wszystkim nawilża i poprawia ogólną kondycję włosów, czego Gliss Kur nie robi. Trzeba tylko uważać, aby nie przesadzić z ilością!

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lemi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Od lat szukam superkosmetyku.
    Moje włosy przeżyły juz chyba wszystko, wszystkie kolory, potrójne przyciemnianie i rozjaśnianie, kręcenie, tapirowanie i prostowanie, aż mi ich żal
    Teraz zrobiłam full natural i usiłuje je naprawić.

Ten kosmetyk wygrzebałam z torebki mamy.

+ładny zapach
    + fajna konsystencja, roztopionego masła
    +dobra opcja dla loków bo........

-.... bo na prostych włosach wyglądam jakbym miała sztywną wylakierowana perukę
    -cena nie jest jakas super atrakcyjna
    - osiada na wlosach i brudzi nieco bluzki

Tak więc fajny na zniszczone koncowki i dla napuszonych loczków, zdecydowanie nie mozna przesadzic z ilością.
    Najlepiej rozetrzec na dłoniach i lekko wgnieśc we włosy.

Używam tego produktu od: Uzyłam parokrotnie
    Ilość zużytych opakowań: tylko kilka razy użyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Fajny, ale trochę za bardzo przypominał mi jedwab z Biosilku, żebym kupiła go ponownie.

Plusy:
    - bardzo dobry skład
    - śliczny, miodowo-kwiatowy, słodki, niechemiczny i niedrażniący zapach
    - wielka wydajność (wystarczył mi na ponad rok)
    - nanosiłam go na wilgotne włosy przed prostowaniem i nie obciążał ich, tak jakby ułatwiał suszenie, wygładzał, delikatnie sprzyjał prostowaniu włosów na suszarce
    - nakładałam kilka kropel na końcówki, już po wysuszeniu włosów: ładnie zbierał mi włosy w całość i formował fryzurę, trudno było z nim przesadzić oi przeciążyć włosy, wygładzał niesforne kosmyki

Minusy:
    - dla mnie trochę zbyt sztuczny, chyba wolę zwykłe, rzadsze olejki (ten był gęsty jak silikonowe olejki innych firm, miała wrażenie, że może za bardzo oblepić mi włosy)Używam tego produktu od: Ponad rokIlość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zostanie na dłużej.
  • Moje włosy reagują na niego baaaardzo dobrze, używam po myciu na zmianę z jedwabiem CHI. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. Włosy są błyszczące, działa dobrze na moje końcówki. Mało kiedy kupuję kilka razy jeden olejek do włosów ale ten zostanie ze mną na długo. Mam swój ideał. Poleciłam go dwóm koleżankom i również były zachwycone.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić martitka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Niby jest fajny i w porządku, włosy łądnie pachną, fajnie się błyszczą, nie są obciążone (o ile ominiemy nasadę)... No ale ja używam tego kilka miesięcy i rozdwojone włosy mam ciągle.
    Moje włosy rozdwajają się nawet jeśli nie używam lokówki, prostownicy, nie suszę ich - nawet jak nic z nimi nie robię, one zawsze są rozdwojone. Więc może po prostu ten eliksir nie uderzył w źródło problemu... Ale mi na rozdwojenie nie pomógł.
    Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: jedno niecałe
    Ilość zużytych opakowań: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoganDeLuca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Uratował moje włosy! Włosy niemal codziennie traktowane lokówką! Teraz najczęściej używam go przed użyciem lokówki, jako ochronę. Odkąd zaczęłam go uzywać widzę niesamowitą poprawę stanu moich włosów. A bezpośrednio po użyciu są niewiarygodnie miękkie <3 i błyszczące. Może wydawać się drogi, ale jest naprawdę wydajny i poleciłabym go koleżance.

Chcesz pochwalić pastelowy_usmiech za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Eliksir korzystnie wpłynął na kondycję moich zniszczonych włosów, aż ich nie poznaję Po jego użyciu kosmyki są znacznie gładsze i miększe. Lepszy niż wszystkie inne tego typu odżywki jakich używałam. Zdecydowanie pozostanę przy nim, gdyż jest wart wojej ceny
    Plusy:
    - poprawia kondycję włosów
    - ułatwia rozczesywanie
    - wydajny
    Minusów brak

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić adziaaa94 za czytelną i pomocną recenzję?