Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami

Zgłoszony przez INTER KICIU

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Eliksir zapewnia optymalne wygładzenie struktur włosa. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące oraz elastyczne bez efektu obciążenia.
Preparat zawiera olejek argonowym który głęboko i skutecznie nawilża włosy. Posiada on także silne działanie o charakterze regenerując, chroni przed silnym działaniem promieni słonecznych czy też wiatru.
Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów suchych i zniszczonych, wymagających szczególnej pielęgnacji.
Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów.
Eliksir może być stosowany w różny sposób:
- przed myciem włosów - dzięki czemu nie będą się plątały w trakcie mycia, szczególnie ważne dla osób o zniszczonych włosach,
- po myciu włosów - stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza oraz zapobiega ich plątaniu się,
- przed wyjściem - chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz ułatwia ułożenie fryzury.

Skład: Cyclomethicone, Trisiloxane, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limomene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyllonone, Citral, CI 40800.

• Rewelacja!
  • Drogi produkt, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Nakładam go na włosy co drugi dzień na noc i naprawdę widzę jego działanie. Pięknie pachnie, absolutnie nie przetłuszcza włosów, nawet ręce po jego aplikacji się nie kleją i nie trzeba ich myć. Włosy są nabłyszczone, nawilżone, wygładzone, lepiej się układają, końcówki mniej się rozdwajają, zniszczone włosy odzyskują kondycję. Super produkt, jestem pewna, że będę go używać już zawsze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bez zastrzeżeń
  • Kupiłam go na promocji za 13zł, stosuję go 4-5x w tygodniu na mokre włosy (na całej długości)

Nie zauważyłam negatywnych działań na moje włosy, same plusy, brak rozdwojonych końcówek, włosy są miękkie gładkie i błyszczące, zapach w porządku nie utrzymuje się długo na moich włosach, zapach szamponu jest bardziej wyczuwalny niż zapach eliksiru.
    Brak problemu z rozczesywaniem.
    Do tego bardzo wydajny.
    Polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Cindolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny olejek, skleja, ale nie naprawia

• +super zapach
    +serum jest baaardzo wydajne!! w kilka miesięcy zużyłam dopiero 2/5 opakowania
    +szukałam olejku bez silikonów i parabenów, znalazłam
    +cena jest całkiem przyzwoita, zapłaciłam ok. 28 zł w rossmanie
    +skleja koncówki, pwooduje że nie sterczą
    + napuszone włosy stają się wygładzone i błyszczące, ale nie mozna przesadzić z ilością, wystarczy odrobinka
    +wygodna buteleczka i aplikator

- niestety nie naprawia włosów nie umiem sie bez niej obyc, nakładam ją ZAWSZE po myciu i w trakcie dnia, jak chcę ujarzmić włosy, jednak jak nie użyję, koncowki nadal są w dramatycznym stanie

Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze

Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sklejający koncówki olejek
  • Jest to olejek w kolorze zółtym, na poczatku balam sie go uzyć na moje jasne blond koncowki, zeby nie zostac po chwili kurczakiem. Jednak jego kolor nie wplywa na wlosy blond.
    \nOlejek do zniszczonych włosów, ktory u mnie tylko i wylacznie skleja wlosy i wydaja sie ze sa zdrowe.
    \nKiedy nalozyłam go na mokre wlosy i odczekalam az sie wszystko wchlonie, skoncowki zupelnie nie daly sie wymodelowac na okraglej szczotce! Zupelnie jakby w tym rejonie byly ogromne koltuny, a to miejsce bylo jedynie naoliwione przez olejek.
    \nStosuję go tylko na wysuszone wlosy, i dosc rzadko bo niebardzo mi odpowiada co robi z włosami.
    \nCena nie zacheca do zakupu.

Chcesz pochwalić MaggieWeather za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, bez rewelacji
  • Plusy:
    -wydajność - w 6 miesięcy zużyłam ok 1/3 opakowania
    -konsystencja - nie za gęsta, ani nie za bardzo lejąca
    -zapach
    -dostępność - każda drogeria
    -wygładza i skleja końcówki

Minusy:
    -cena - ja zapłaciłam prawie 40zł
    -trzeba znaleźć swój sposób na używanie tego produktu, bo na suche włosy olejek potęgował puszenie się włosów i widoczność rozdwojonych końcówek. Dopiero używany na mokre końcówki zaczął je wygładzać

Nie wiem czy ponownie kupię, bo jak olejek mi się skończy to kupię jakiś inny - pewnie ze względu na to że zanim go do końca zużyje to zapach ocenianego przeze mnie olejku mi się zdąży znudzić.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale ciężki.
  • + pięknie pachnie i ten zapach utrzymuje się jeszcze długo na włosach
    + nadaje się jako kosmetyk zabezpieczający przed suszeniem włosów
    + gęsty, a więc wydajny
    + nabłyszcza
    + lekko wygładza
    + zabezpiecza
    + cena

- jest ciężki, udało mu się parę razy przeciążyć włosy
    - nie odżywia i nie poprawia w żaden sposób kondycji włosów długoterminowo
    - nie eliminował puszenia się w takim stopniu jakbym chciała

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Na poczatku myslalam ze te olejek mi sluzy.Jednak z czasem okazywalo sie ze nie bedzie ok dla moich wlosow.
    Niby natluszczal wlosy a jednak sie nadal puszyly.
    Jednym slowem olejek arganowy nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: polowa buteleczki

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość ciekawy
  • Produkt bardzo ładnie pachnie, zabezpiecza włosy, chroni je i nawilża, jest dość wydajny.

Ogólnie polubiłam go, ale miałam możliwość stosować już lepsze olejki.

Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale jednak skład trochę mnie odstrasza (sylikony... )

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo polecam!
  • Serum dostałam od mojej mamy; jest to pierwszy kosmetyk tego typu, jakiego używałam, choć miałam w międzyczasie szansę spróbować olejku arganowego (i gliss kur o wiele bardziej przypadł mi do gustu). Przepiękny zapach. Nabłyszcza i wygładza. Zwykle przy długich miałam bardzo rozdwojone końcówki. 3 miesiące temu ścięłam włosy, teraz są już do łopatek, a końcówki póki co są w bardzo dobrym stanie Produkt jest bardzo wydajny. Używam go co drugi dzień, przed prostowaniem włosów i ubyło go niewiele.

Odejmuję 1 gwiazdkę, za silikony. Olejek definitywnie zostanie w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na moje włosy
  • Nie wiem jak wcześniej mogłam funkcjonować bez tego olejku. Poznałam go dzięki mojej mamie i zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Pierwsze co uderza zaraz po użyciu to cudowny zapach, tak bardzo delikatny i przyjemny, a po drugie to jakie włosy są śliskie i delikatne. Zdaje sobie sprawę, że to przez trzy zawarte w nim silikony, ale to nie zmienia tego jak bardzo go kocham Może oszczędzę tego zachwycania się i przedstawię plusy

+zapach
    +wydajność (używam od ponad roku, a opakowanie jest dopiero w połowie puste)
    +konsystencja (jest tak bardzo przyjemna, oleista ale za razem lekka)
    +miękkość włosów
    +wygładzenie
    +nawilżenie
    +zmniejsza puszenie się włosów bynajmniej u mnie, po suszeniu bądź prostowaniu konieczny
    +pompka, która umożliwia wyciśnięcie takiej ilości produktu jaką chcemy co przekłada się na oszczędność kosmetyku
    +schludne opakowanie, nie wyślizgujące się z ręki

a teraz jedyny minus, który według mnie jest i tak wynagradzany wydajnością to
    -cena

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno w ciągłym użytku

Chcesz pochwalić dariamorgendorffer za czytelną i pomocną recenzję?