For Your Beauty, Basic, Pędzel kabuki do pudru

For Your Beauty, Basic, Pędzel kabuki do pudru

Profesjonalny pędzel do pudru ma bardzo dużą końcówkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego rozprowadzenia pudru sypkiego lub w kamieniu na dużej powierzchni.

do pudru
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niezły,ale ma zasadniczą wadę...

Pędzel ma dużą i wyprofilowaną "główkę" dlatego z łatwością można przypudrować twarz.Jest miękki i miły w dotyku.Używam go do nakładania pudru transparentnego z czym radzi sobie dobrze. Ma jedną dość zasadniczą wadę-gubi włosie.Po każdym makijażu muszę zdejmować czarne kłaki z twarzy ;) Mimo tego oceniam ten pędzel jako:pozytywny

Używam tego produktu od: Z kilka tygodni już będzie...
Ilość zużytych opakowań: Jeden

Świetny na codzień

Pędzel używam od kilku lat , oczywiście często go myjąc i dezynfekując, włosie po wysuszeniu zawsze zostaje na miejscu ,nie wypada, nie mechaci się, szybko schnie. Bardzo dobrze spisuje się przy codziennym użytkowaniu przy pudrowaniu twarzy pudrem w kamieniu. Zbiera odpowiednią ilość produktu, ładnie można nim pracować na twarzy, jest delikatny i miękki w użytkowaniu więc jest to sama przyjemność.

całkiem ok

Mam 3 takie pędzle, 2 z nich kupiłam kilka lat temu i mają inną jakość niż ten ostatnio kupiony. Te starsze mają dużo gęstsze włosie, ale też są bardziej szorstkie. Nowy jest rzadszy o ok 1/4, ale ma włosie bardziej miękkie i przyjemne w dotyku.
Często jest promocja i można je kupić za 6 zł z groszami.
To moje podstawowe pędzle i dobrze mi się nimi pracuje, nie gubią włosia, są małe i poręczne. Ogólnie jestem całkiem zadowolona i polecam.

• Design produktu: 5

Jego wady są dla mnie zaletami

Szukałam pędzla nie do pudru do twarzy a do rozświetlacza do ciała, o ile na twarz nakładam palcami to na ciało to trochę syzyfowa praca. Szukałam więc dużego pędzla i niedrogiego. Jego niezbyt miękkie włosie też się sprawdza.

Idealny do torebki

Zdecydowałam się na zakup tego pędzla ponieważ potrzebowałam dosyć małego, wygodnego pędzla który zmieści się do torebki i nie będzie kosztował fortunę.

Pędzel sam w sobie prezentuje się bardzo fajnie- dobrze leży w dłoni a jego design jest bardzo minimalistyczny.
Dzięki jego objętości wystarczy kilka ruchów aby zaaplikować puder na buzię.

Dużym plusem jest to że włosie pomimo częstego mycia nie wypada ani się nie odkształca.

Jedyny minus jaki zauważyłam to twarde włosie przez które nakładanie produktów może bywać nieprzyjemne.

Nie należy do najprzyjemniejszych

Pędzel kabuki z For Your Beauty nie należy do najprzyjemniejszych pędzli do pudru, ale za tak niską cenę da się wytrzymać. Włosie pędzla jest dość sztywne i bardzo sztuczne, przez co czuć mizianie po twarzy, ale pędzel nie drapie. Nabieramy nim dużą ilość produktu, często za dużą, przez co produkt szybciej się kończy.
Kolejnym minusem jest to, że pędzel bardzo długo schnie po umyciu- często nie wystarczyła cała noc, by zdążył on wyschnąć.
Jest mały i poręczny, ma krótki trzon, dzięki czemu nada się np. do torebki.
Ja znalazłam jednak dla niego inne zadanie niż nakładanie pudru. Służy mi on do zbierania rozsypanych pyłków do paznokci z blatu- naprawdę dobrze sprząta!

• Design produktu: 5

U mnie się sprawdził, ale nie jestem wymagająca.

Słowem wstępu: Taki pełen makijaż wykonuję stosunkowo rzadko, bo na co dzień stawiam na sporą naturalność, dlatego też długo w ogóle pędza nie potrzebowałam (albo tak tylko mi się wydawało...). W końcu zakupiłam bo już miałam dosyć tej okazjonalnej aplikacji gąbeczką, ale nie jestem specjalnie wymagająca, więc spełnił moje oczekiwania.

# OPAKOWANIE:
Spodobało mi się, że zakupuje się go wraz z plastikowo-gumowym opakowaniem, które służy mi teraz do jego przechowywania oraz transportu w kosmetyczce na wyjazdach.

# PĘDZEL:
Koloru czarnego, typu kabuki, z połyskliwego plastiku rączka - mimo jego niewielkich rozmiarów nawet dobrze trzyma się w dłoni.
Włosie ma koloru czarnego, w moim odczuciu miękkie, przyjemnie aplikuje się puder, nie podrażnia mojej wrażliwej cery, co sobie cenię.
Używam już od kilku miesięcy i nie zauważyłam, żeby gubił włosie.
Wygląda nawet elegancko.

# EXTRA:
Nie ukrywam, że wybrałam go ze względu na 2 aspekty: niska cena oraz opakowanie do przechowywania.

Ogólnie oceniam na 5 gwiazdek, bo przy moich niedużych oczekiwaniach się sprawdził. Gdy kiedyś zainwestuję w coś więcej, bo będę miała taką potrzebę to na pewno zweryfikuję temat.

• Design produktu: 2

Duży pędzel

Mam mieszane uczucia względem tego pędzla, do miękkich nie należy ale mimo to lubię go. Widzę jego liczne wady, ale jest mały i zgrabny. Dobrze leży w dłoni, łatwo się czyści no i był tani. Mimo wszystko bardzo długo schnie. Chyba trafiłam na lepszą partie bo nie kruszy się oraz rzadko gubi włosie. Mam różne pędzle a i tak wracam do niego, jednak nie kupię go ponownie.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Dobry, tani pędzel

Pędzel sprawdza się bardzo dobrze. Idealnie nadaje się do pudru lub do brązowienia twarzy. Jakość jest w porządku. Włosie ma dość sztywne, ale podczas dotykania twarzy tego nie odczuwamy. Używam go od miesiąca codziennie i polecam.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

Nie dla mnie

Nie jest to pędzel dla mnie czyli osoby, która tego typu produktu używa praktycznie codziennie. Włosie jest twarde i nieprzyjemne. Już po niecałym miesiącu ten pędzel zaczął gubić włosie, które zostawało na twarzy :-(

Uwielbiam!

Jest to produkt,bez którego nie wyobrażam sobie wykonywania codziennego makijażu.Pędzel znacznie ułatwia nakładanie na twarz sypkiego pudru,który nie osypuje się z niego.Jest bardzo miękki i delikatny w dotyku.Łatwy w czyszczeniu,Posiada małą do trzymania rączkę.

Nie kupię ponownie

Na samym początku byłam z niego bardzo zadowolona. Miękkie włosie, fajnie rozprowadzał puder na twarzy, lecz po jakimś czasie zauważyłam, że włosie na środku zrobiło się jakby spalone(?), zaczęły się wykruszać i wypadać.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

Pędzel do pudru

Posiadałam ten pędzel i byłam z niego zadowolona na początku bardzo. Jednak mimo tego iż bardzo o niego dbałam po jakimś czasie zaczął się robić szorstki i nie przyjemny kiedy chciałam nim rozprowadzić puder po twarzy. Nie kupie go więcej, ale wspominam dobrze tylko początki tego pędzla.