Dove, Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner (Ekspresowa maseczka regenerująca)

Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów Dove Nourishing Oil Care intensywnie pielęgnuje suche i puszące się włosy nawilżając je oraz równocześnie zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zawiera super lekkie olejki z kokosa i migdałów, które są błyskawicznie absorbowane zapewniając głębokie nawilżenie włosów.

dla mnie klapa

Zdecydowanie ta seria nie posłuzyła moim wlosom.
Pomysł maski fajny - ekspresowy czas odżywiania - krótki czas trzymania na włosach.
Na tym plusy produktu się kończą (no moze jeszcze ładnie pachnie ;) )
Maska niestety wysuszyła moje włosy, jednocześnie powodując ich szybsze przetluszczanie.
Nie kupię jej ponownie - zdecydowanie wolę inne odzywki Dove

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Włosy mega miękkie i puszyste !

Stosuję ten produkt raz-2 razy w tygodniu, jako odżywkę. Wsmarowuję we włosy (od ucha w dół) i zostawiam na 5 min. Po spłukaniu i wysuszeniu są cudownie miękkie w dotyku, ładnie pachną i sprawiają wrażenie,jakby było ich więcej niż zwykle, gdyż są lekko uniesione.

Plus również za wydajność.

Używam tego produktu od: Od Wigilii 2014

Niekoniecznie...

Jak dla mnie to bardziej odżywka niż maska. Owszem jest gęsta, do tego stopnia nawet, że niewygodnie mi się ją aplikowało. Musiałam użyć sporo produktu, żeby pokryć całe włosy. Ale odżywienie i nawilżenie daje słabe. W zasadzie mam wrażenie, że działanie ogranicza się do dociążenia włosów. Na szczęście po wysuszeniu owo dociążenie nie robi z włosów strąków, ale umyć głowę o dzień szybciej niż zwykle trzeba. Generalnie coś mi w tym produkcie nie pasuje, ale nie do końca potrafię zdefiniować co. Ja mam suche włosy. Nawet bardzo. Niby takie dociążenie powinno mi pasować, ale nie do końca pasowało. Wolałabym więcej nawilżenia. Wygładzenia, ale bardziej dyskretnego. Przy tym produkcie cały czas czułam, że mam coś na włosach. I to nie było przyjemne. Dodatkowo maseczka nie ułatwia rozczesywania. Ba, mam wrażenie, że włosy były po niej nawet mocniej splątane. Musiałam wspomagać się dodatkowo odżywką w sprayu. Zapach taki sobie, bez zachwytu. Wydajność słaba. Generalnie nie jestem z niej zadowolona i więcej po nią nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Jestem na TAK

Mnie osobiście całkowicie chwycił za serce jej zapach
PLUSY:
-przepiękny zapach
-ułatwia rozczesywanie
-włosy po nim są super mięciutkie
-nie obciąża włosów
MINUSY:
NIE ZAUWAŻYŁAM

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Fajny efekt

Maseczka Dove jest naprawdę regenerująca tak jak piszą w opisie. Mam długie przesuszone włosy, które naprawdę nie jest łatwo odżywić i nawilżyć. Ta maseczka naprawdę nieźle sobie z tym poradziła:) jestem zadowolona, a koleją rzeczą która jeszcze bardziej sprawia, że jestem na tak to jej piękny długo się utrzymujący zapach. Maseczka jest wydajna, wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Jestem zadowolona z jej działania.

Używam tego produktu od: 06.2014

Całkiem w porządku

Jeszcze nigdy wcześniej nie stosowałam ekspresowej maseczki na swoich włosach. Mam suche i zniszczone włosy, po pierwszych kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę, ale niestety na dłuższą metę maseczka zaczęła przetłuszczać i obciążać moje włosy. Sięgam po nią teraz od czasu do czasu. To, co najbardziej mnie w niej urzekło to cudowny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Poza tym maseczka jest dość wydajna jak na moje długie włosy. Po jej użyciu z łatwością rozczesuję włosy.

Będę do niej powaracała

Ekspresowa maseczka regenerująca była dla mnie zupełną nowością, nigdy wcześniej nie używałam produktu, który łączy w sobie zarówno odżywkę jak i maskę. Jest to dla mnie bardzo duże ułatwienie, zwłaszcza, gdy nie mam czasu na długotrwałe trzymanie maski na włosach. Tę trzymałam na włosach zwykle kilka minut i to wystarczało, bym czuła , że działa. Z pewnością po jej użyciu włosy były bardzo miękkie, gładkie, delikatne i wygładzone. Przepiękny zapach utrzmuje się na włosach naprawdę długo. Zauważyłam, że włosy bardzo dobrze się układały, były elastyczne, lejące się, nie puszyły się . Nie skleja włosów, nie przetłuszcza ich. Spisała sie na moich włosach na tyle dobrze, że będę do niej powracała.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1-180 ml

To dalej nie to...

Maseczka Dove Hair Therapy to trzeci produkt (prócz szamponu i odżywki) z serii, który kompleksowo stosowałam. I cóż, trio szału nie robi, mimo iż z serią tą wiązałam duże nadzieje.

Plusy:
- ma fajne, poręczne opakowanie, z którego łatwo wycisnąć odpowiednią ilość maseczki,
- ma niezły zapach,
- jest wydajna,
- jest dodstępna i niezbyt droga
- moje włosy wydają się być nawilżone i wygładzone.

Minusy:
- moje włosy nadal plączą się przy rozczesywaniu i puszą po wysuszeniu
- niedawno podcięte końcówki znów się rozdwajają.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

idealna

Mam długie, cienkie włosy. Ostatnio zaczęły się łamać i wypadać (ze względu na stres). Używam obecnie kompletu Dove Nourisching Oil Care - szampon, maska, odżywka bez spłukiwania i zauważyłam, że działają kojąco na te objawy - włosy są wygładzone, nie łamią się, nie sa przesuszone, nie plączą się. Bardzo lubię kiedy są po takim zabiegu, bo nie myślę wtedy, że czas na obcięcie końcówek - wyglądają i zachowują się jakby były magicznie naprawione! polecam :)

szczególnie polecam tę maskę, choć trzeba uważać, żeby nie nałożyć jej za dużo (wg instrukcji od połowy włosów, na końcówki, nie za dużo i max 3 minuty)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

skuteczna maska

Zazwyczaj uzywam odzywki w sprayu, a tego typu maski nakladam na wlosy w czasie brania kapieli, wiec czas ich dzialania troche sie przedluza ;) ale wedlug mnie maska spelnia swoja role. Wlosy sa po niej miekkie i co najwazniejsze rozczesuja sie bez problemu, a wieczne poplatane wlosy to moja zmora. Ladnie pachnie, rozprowadza sie bez problemu, tak samo sie splukuje. Odejmuje pol gwiazdki, bo nie jestem fanka odzywek/masek nakladanych na wlosy, przy ktorych trzeba czekac, nawet jesli jest to tylko kilka minut ;)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Dobry produkt

Maska okazała się najsłabszym produktem z całej serii, ale i tak jestem z niej zadowolona.

+ ma przyjemny zapach
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ nawilża
+ włosy są lśniące

- niestety po jej użyciu moje włosy nadal się puszą

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobra drogeryjna maseczka

Mój faworyt z całej lini Nourishing Oil Care.
Pierwszy raz zostawiłam maseczkę tylko na kilka minut (producent zaleca dokładnie 1 minutę), następnym razem na dłużej, jednak czas nie wpływa na działanie produktu. Maska przyjemnie pachnie, no i naprawdę działa. Jest to jeden z niewielu produktów dostępnych w drogerii, który znacząco wpływa na ujarzmienie puchu na moich włosach.
Wydajność maski określiłabym jako dobrą, szkoda jednak, że produktu jest tylko 180 ml, mogłoby być chociaż te 200:) Włosy po jej użyciu rozczesują się bezproblemowo i wyglądają po prostu na dociążone, co w przypadku wysoko porowatych, puszących się "piórek" jest niezmiernie pożądane.
Jeśli w drogerii stanę przed wyborem kupna jakiejś odżywki, to wolę dołożyć parę złotych i kupić tę maseczkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Polecam :)

Mi kosmetyk przypadł do gustu. Włosy po odżywce się ani nie plączą, ani nie przetłuszczają, ani nie puszą. Wręcz przeciwnie są miłe i miękkie w dotyku. Opakowanie: wygodne, poręczne, estetyczne oraz eleganckie.
Odżywka ma dobrą konsystencję, choć mogłaby by być odrobinę gęściejsza. Czasem zdaża mi się, że jednak nieco jej spadnie z włosów do wanny i sę zmarnuje. Piękny kolor i zapach. Nawet drugiego i trzeciego dnia po myciu włosy się nie puszą.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże