Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

Mój ulubiony

Jest tani jak barszcz a na prawdę świetnie się sprawdza nawet przy bardzo delikatnej skórze :) Pachnie mało perfumowanie więc to ogromny plus. Jest dodatkowo bardzo wydajny i uważam, że nadaje się też do.., WŁOSÓW. Używałam i świetnie się sprawdzał :D

Dobry w przystępnej cenie

Produkt łatwo dostępny za niewielkie pieniądze. Jest wyjątkowo delikatny do miejsc intymnych. Nie zawiera mydła dzięki czemu nie uczula i nie podrażnia. Jest optymalnie dopasowany do pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała dzięki czemu można powiedzieć, że jest wielozadaniowy. U mnie sprawdza się bardzo dobrze i z pewnością do niego wrócę. Kupuje go w Rossmannie gdzie jest kilka wersji tego płynu. Często dostępny na promocjach.

Tani a dobry

Płyn jest tani a naprawdę dobry. Idealny do codziennego mycia. Niestety nie nawilża, ale przynajmniej nie uczula ani nie podrażnia. Butelka jest higieniczna (bardziej od pompki). Płyn nie ma zapachu. Nie pieni się za mocno ale to plus. Jest bardzo wydajny.

Facelle, robisz to dobrze

Nie wiem dlaczego dotąd omijałam produkty marki Facelle. Dopiero niedawno zaczęłam nadrabiać zaległości. Płyny i żele do higieny intymnej są obowiązkowym punktem w mojej higienie, używam ich przy każdej kąpieli.

Opakowanie zawiera 300 ml produktu, czyli dość sporo. Jest jednak zgrabne, dość wąskie, bardzo wygodnie leży w dłoni, nie wyślizguje się. Plastik w kolorze białym, trochę szkoda, że nie jest przezroczysty. Szata graficzna... cóż, niskobudżetowa. Szkoda też, że w języku niemieckim, dopiero na odwrocie znajdują się informacje po polsku. Trochę ciężko wydobyć produkt z opakowania, otwór dozujący jest za mały. Ma to jednak swoje plusy- ochronę przed nadmiernym wypływaniem płynu z opakowania, dozujemy dokładnie tyle, ile chcemy, ani kropli za dużo. Zamykanie na klik, bardzo wygodne. Ogólnie całość oceniam na takie 4+. W tej cenie jest wystarczające.

No właśnie, niska cena i dobra dostępność to jego mocne punkty. Kolejnym jest na pewno zapach. Podoba mi się również konsustencja, jest bardziej żelowa niż płynna, ale to na plus. Dobrze trzyma się dłoni, nie spływa. Bez problemów przenosi się na skórę, rozprowadza i zmywa. Jeżeli miałabym mieć jakieś uwagi, to byłaby to wydajność. Produkt dość szybko się kończy. Poza tym chciałabym, żeby trochę bardziej się pienił. Wiem, wiem, nie musi się pienić, żeby dobrze myć, ale nic nie poradzę na to, że dużą ilość piany po prostu lubię i kropka.

Działanie określiłabym na piątkę. Bardzo dobrze myje. Pozostawia uczucie świeżości i czystości. Jest łagodny, nie podrażnia. Znakomity również podczas miesiączki. Nie wiem co mogłabym powiedzieć więcej na temat tego typu produktu- chyba tylko tyle, że odtąd na stałe zagości w mojej łazience.

Może uratować życie na wyjazdach

To chyba najbardziej znany płyn do higieny intymnej w naszym kraju.
Celowo wybrałam wersję Sensitive.
Dużo osób narzeka na opakowanie, że za duże jak na wyjazdy, bo aż 300 ml, że twarde i ciężko wydobyć produkt, że ma kwaśny zapach.
Teraz pachnie on delikatnie, zapach kosmetyczny.
Na wyjazdy nie ma nic lepszego, szczególnie jak jesteśmy w podbramkowej sytuacji i nie mamy miejsca w bagażu lub zapomnimy zabrać jakiegoś kosmetyku. Wtedy jego wszechstronność jest nie do przecenienia.
Ja sobie kupiłam za grosze małą wersję 50 ml i tu do końca wyciska się dobrze. Nada się do mycia ciała, okolic intymnych, dłoni, twarzy i włosów. Jasne, że nie cały czas, tylko w wyjątkowych okolicznościach. Dobrze się pieni.
Obawiam się trochę ryzykować z płynami, których nie znam, ten uważam za godny polecenia.

Kiedyś często używałam do mycia włosów. Etap półwłosomaniaczki. ; ) Ta moda.

Mnie kiedyś też pochłonęła moda na umiarkowane włosomaniactwo. Myłam nim włosy.

Zalety:
– dość łagodnie mył
– nie wysuszał za bardzo
– do codziennego stosowania

Wady:
– mi kwaśny zapach nie przeszkadzał, ale nie był też jakiś fajny
– dużo soli
– za dużo gliceryny
– substancje zapachowe
– niewydajny

Ogólnie: jeden z łagodniejszych, ale ma sporo wad. Ja nie lubię, ale można spróbować.

Nie

Kupiłam po poleceniu przez koleżankę. Żel jest bezwonny o przezroczystej barwie. Konsystencja jest dość gęsta. Aplikacja jest przyjemna. Niestety po kilku dni stosowania czułam dyskomfort oraz podrażnił mnie. Wiec zużyłam do ciała w tej roli sprawdził się lepiej. Dla mnie jest zbyt drażniący ale płyn ma duża pojemność oraz jest w niskiej cenie.

Nie odbiega od droższych tego typu produktów

Płyn w butelce plastikowej dostępny w drogerii Rossmann. Butelka poręczna jeśli chodzi o utrzymanie w dłoni, ale zdecydowanie przy tego typu produktach powinna być pompka. Płyn dobrze oczyszcza, dobrze się pieni, zapewnia uczucie komfortu i świeżości. Płyn jest wydajny i nie podrażnia.

Niezawodny i wielofunkcyjny

Płyn ten nadaje się zarówno do higieny intymnej jak i np. jako szampon do skory głowy- moja skóra jest bardzo kapryśna, muszę używać szamponów specjalistycznych, ale w „przerwach” używam ten oto płyn do higieny intymnej jako szampon i dobrze on się sprawuje.
Jest delikatny, dobrze się pieni, jest tani i wydajny. Ma łagodny zapach, niedrazniacy. Jak dla mnie super, polecam gorąco!

Dobry, delikatny i łagodny płyn do higieny intymnej

Ba ten płyn zwróciłam uwagę podczas zakupów, bo był w promocji, i dokonałam spontanicznego zakupu, którego nie żałuję. Płyn jest bezzapachowy, ma dość gęstą konsystencję, jest wydajny. Dobrze spełnienia swoje zdanie - myje delikatnie, lecz skutecznie okolice intymne. Nie powoduje podrażnień ani nie uczula. Zapewnia uczucie czystości i odświeżenia. Opakowanie nie ma dozownika, jednak mnie to nie przeszkadza. Bez problemu wydobywam tyle produktu, ile potrzebuję. Cena promocyjna to około 6 zł i dostajemy naprawdę dobry produkt.

W podróż i do domu

Kupiłam żel po tym, jak zaczęłm mieć problemy z pieczeniem w okolicach intymnych i stwierdziłam, że być może mycie całego ciała samym żelem pod prysznic nie jest najlepszym pomysłem. Odkąd używam tego żelu już nigdy nie miałam z tym problemu.

Można go też zabrać na wyjazd jako takie wszystko w jednym, kiedy chce się ograniczyć ilość rzeczy w bagażu. Niestety przez to, że ma on pojemność 300 ml nie da się przycebulić z bagażem podręcznym lecąc gdzieś

Świetny!

Zużyłam milion opakowań! Użyty do higieny intymnej działa bezproblemowo, co więcej używany był przeze mnie również do mycia twarzy (działał świetnie) i całego ciała. Delikatny, ale przez żelowa konsystencje myje bardzo dokładnie i jest mega wydajny. Cena także dobra. Chyba nie zamienię nigdy na inny!