Bielenda, Biotechnologia Ciekłokrystaliczna 7D 30+ Esencja Młodości, Nawilżający krem na pierwsze zmarszczki na dzień

Struktura kremu na bazie ciekłokrystalicznej zawiera kompatybilne ze skórą lipidy membranowe, które wspierają jej barierę lipidową, zapewniają wzrost nawilżenia skóry oraz stopniowe uwalnianie substancji aktywnych. Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej.
0% parabenów 0% sztucznych barwników 0% oleju parafinowego 0% PEG.

Super krem

Krem ma przyjemny zapach i konsystencję. Bardzo dobrze nawilża,cera po nim jest gładsza i miękka. Zaczerwienienia są widocznie mniejsze.

Świetny stosunek jakości do ceny, dla mnie hit.

Szkoda,że producent <Bielenda> go wycofał ze swojej oferty

Fajny

Jak dla mnie jest idealny ,lekki o delikatnym zapachu .Krem fajnie nawilża skórę ale myślę że z bardziej przesuszoną nie dał by sobie rady u mnie sprawdza się idealnie ,również pod makijaż .Nie podrażnił mojej cery i nie uczulił nie zauważyłam też aby zatykał pory czy powodował powstanie niedoskonałości .Jest tani i bardzo wydajny .

nie koniecznie na dzień

jest lekki, więc idealny na lato. na obecną pogodę jest za słaby. nie nadaje się również pod makijaż, ponieważ za szybko się wchłania i podkład nie ma się do czego "przyczepić"
ja stosuję go na noc

Super!

Krem ma przyjemny zapach i konsystencję. Bardzo dobrze nawilża,cera po nim jest gladsza i miękka. Zaczerwienienia są widocznie mniejsze. Żeby dostać krem musiałam się strasznie nabiegac po mieście. W galeriach i drogeriach nie dostanie się go. Bardziej w prywatnych sklepach.

Niestety nie ...

Poszukując idealnego kremu dla mojej kapryśnej cery (wrażliwa-mieszana) spróbowałam kremu Bielendy, ponieważ krem z komórkami macierzystymi tej firmy krzywdy mi nie robił. Niestety ten krem krzywdę zrobił, już po paru dniach skórach była podrażniona na policzkach, po tygodniu zaobserwowałam pozapychane pory a po 2 dwa dorodne pryszcze - krem odstawiam, bo boję sie, co będzie dalej ;)

Mało który krem sprawdza się na mojej mieszanej cerze. Ten to najlepszy, jaki dotąd udało mi się znaleźć. Optymalna równowaga między lekkim, wchłaniającym się kremem po makijaż a dobrym nawilżeniem.
+dobrze nawilża
+miła, lekka (ale nie żelowa) konsystencja
+cena
+dobry pod makijaż
+nie zapycha

-to, co latem jest zaletą, zimą staje się wadą - na zimę dla mnie trochę za lekki i za słabo odżywia
-wolę kremy w tubkach, ale to drobiazg

Świetny stosunek jakości do ceny, dla mnie hit.

Średni w porównianiu do wersji na noc

Krem kupiłam zachwycona wersją na noc. Niestety rozczarowalam się.
Plusy:
-wydajny,
- zapach delikatny.

Minusy:
- twarda konsystencja (jak glicerynowy krem do rąk),
- po wchłonieciu odczuwam jakby sztywna maskę na twarzy,
- lekko, ale zapycha pory
- nie zauwazam mimo, że mam mieszaną skorę efektu glebokiego nawilżenia.

Nie kupię raczej więcej.

Fajny! Nawilża i nie wzmaga wydzielania sebum!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Krem jest bardzo dobry, spełnia swoje zadanie. Generalnie opis producenta bardzo zachęcający, akurat szukałam nawilżającego kremu, który poradzi sobie z chwilowym przesuszeniem tłustej cery. Bardzo odpowiada mi konsystencja produktu, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Pozostawia delikatną "ochronną" warstwę, która mi nie przeszkadza, mimo, że lubię efekt matu. Skóra jest w sam raz nawilżona. Sprawdza się jako baza pod makijaż, podkłady dobrze rozprowadzają się na nim. Dla osób z tłustą cerą duże znaczenie będzie miało jaki podkład zastosują po tym kremie. Jeśli nałożę gorszy podkład to po 3 godzinach wszystko spływa. Natomiast jeśli wybiorę dobry, trwały podkład + dobry puder to efekt będzie super, oczywiście przy korzystaniu z bibułek matujących w ciągu dnia.

PRODUKT OPTYMALNY...

Takie określenie najbardziej pasuje do tego konkretnego kremu Bielendy. Nie jest to kosmetyk jakoś szczególnie wyjątkowy, ale posiada więcej pozytywnych cech i istnieje niejaka szansa, że jeszcze do niego powrócę(o ile nadal będzie dostępny w sklepach).

ZALETY:
+ ZAPEWNIA NAWILŻENIE:
sprawdził się latem w czasie upałów i wczesną wiosną przy wahaniach temperatury; nie ważył się, nie buntował, nie spływał z twarzy,

+ DOBRY POD MAKIJAŻ:
w tej kwestii nie mam zastrzeżeń; podkład i korektor utrzymywały się na nim przez cały dzień i nie musiałam nanosić poprawek,

+ REDUKCJA PIERWSZYCH ZMARSZCZEK:
trudno orzec, czy to zasługa produktu Bielendy, czy innych kosmetyków, których używam, ale stan mojej skóry poprawił się do pewnego stopnia; widoczne zmarszczki wprawdzie nie zniknęły, jednak uległy nieznacznemu spłyceniu, co i tak poczytuję za plus,

+ WYDAJNOŚĆ:
niewielka ilość naniesiona na twarz wystarczy, dzięki czemu jedno opakowanie "wykańczałam" przez dobrych parę miesięcy,

+ POLSKI PRODUKT,

+ CENA:
kwota rzędu 19,99 zł nie jest wygórowana.

WADY:
- MATOWIENIE:
zupełny brak tego efektu; już po aplikacji cera jest pokryta lekkim "filmem", po paru godzinach zaczyna się błyszczeć,

- SŁABY FILTR:
czy raczej jego brak, bo 10 SPF nie uznaję za skuteczną ochronę - tym bardziej latem,

- ZŁAGODZENIE PODRAŻNIEŃ i ZMIAN TRĄDZIKOWATYCH:
tyle wg producenta, tylko, że niczego takiego nie dało się zauważyć; jako posiadaczka cery trądzikowej nie oczekuję od kremu do twarzy cudów w tej materii, niemniej każdorazowo przy zakupie nowego produktu mam nadzieję, iż moja twarz po aplikacji preparatu nie będzie w gorszym stanie niż przed; pierwsze tygodnie z kremem Bielendy były drogą przez mękę - trądzik wrócił z pełną mocą; ratowałam się herbatą oczyszczającą, tabletkami Visaxinum D, żelami i tonikami oczyszczającymi, etc.; po około miesiącu udało się opanować sytuację i na moje szczęście od tamtej pory mogłam go normalnie stosować,

- DOSTĘPNOŚĆ:
w Rossmannie, Hebe i Naturze usłyszałam, że już od jakiegoś czasu nie mają go w ofercie, aż wreszcie znalazłam ostatnią sztukę na półce w Kauflandzie; od czasu do czasu rozglądam się za nim, ale na chwilę obecną nie udało mi się ponownie namierzyć go w żadnym sklepie; zakład produkcyjny Bielendy mieści się w Krakowie, więc tym bardziej się dziwię, dlaczego nigdzie nie można go znaleźć.

PODSUMOWUJĄC:
Jeśli komuś uda się go namierzyć - polecam! Osoby przed trzydziestką i tuż po powinny być zadowolone, lecz przy bardziej widocznych zmarszczkach przydałoby się coś ekstra w składzie.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Krem idealny na moją kieszeń

Długo szukałam kremu, który nawilży i dobrze zadba o moją skórę. Jest ona mieszana, pojawiają się na niej już pierwsze zmarszczki i co jakiś czas niepodzianki. Do tego mam kilka popękanych naczynek na twarzy i moja buzia o poranku wygląda na zmęczoną. Miałam już przygody z równymi kremami: Vichy - okej, Ivostin - stosowałam około roku, lepszy od Vichy ale nie idealny, Receptury Babuszki Agafii - wybrałam go ze względu na opinie- średni, Soraya - też okej. Aż wreszcie znalazłam chwilę i poszukałam na wizaz kremu z dobrymi recenzjami. Kupiłam Bielendę następnego dnia i od razu po nałożeniu moja skóra była ukojona, rano wyglądała na wypoczętą. Jest dobrą bazą pod makijaż. Czekam teraz aż zniweluje mi wszystkie zmarszczki :-) Dla mnie numer 1.

Świetny krem

Rewelacja! Kremu używam w cieplejszych miesiącach, kiedy Vichy Idealia się trochę za bardzo świeci na mojej tłusto-mieszanej cerze. Jakieś Nivea i inne reklamowane produkty w tym przedziale cenowym nie dorastają mu do pięt.
Plusy:
nie zapycha
dobrze się wchłania
nawilża (ale zbyt mało jak na zimę)
nie roluje się pod makijażem
ładny zapach
cena jak za tak wysoką jakość
Minusy:
brak działania przeciwzmarszczkowego (ale nie spodziewam się tego po żadnym kremie)

Używam tego produktu od: 6-7

bardzo dobry nawilżający krem za grosze

mam mieszaną skórę..raz tłustą raz tak suchą że muszę w swojej kosmetyczce trzymać produkty i matujące i nawilżające i ten krem jest rewelacyjny, gdy moja skóra jest strasznie napięta i sucha używam go bez problemu pod makijaż, skóra staje się wówczas bardzo nawilżona, jędrna, jedwabiście głodka jak u niemowlaka :) w końcu trafiłam na krem do którego z miłą chęcią wracam i nie kosztuje on wiele, jest wydajny, niewielka jego ilość jest potrzebna by nieco podregenerować dyskomfort naszej twarzy :) z resztą Bielenda ma dobre kosmetyki używam też masek i nie mogę wydać negatywnej recenzji

Używam tego produktu od: od ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 słoiczki