KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 73% osób
    kosiecka
    17 maja 2018 o 0:12
    Nr 1
    Oilatum Baby to najlepszy emolient jaki używałam dla dziecka. Można go stosować już od pierwszego dnia. Jest bardzo wydajny, już jedna nakrętka wystarcza na dziecięcą wanienkę. Zabarwia wodę na biało, chociaż sam jest przeźroczysty. Nie wymaga stosowania innych kosmetyków do mycia bo sam posiada właściwości oczyszczające. Skóra po nim jest gładziutka i miękka. Po kąpieli nie trzeba nakładać dodatkowo balsamu. Będąc w ciąży sama stosowałam i muszę przyznać, że na brzuchu rozstępów nie mam.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    kijanka25
    28 listopada 2017 o 13:57
    Najlepszy dla dziecka
    W mojej opinii to jeden z najlepszych emolientów dla dzieci. Jest delikatny dla skóry, nie wysusza, jest bezzapachowy , nie podrażnia skóry i pozostawia ja w dobrej kondycji. Po złych doświadczeniach z emolientem Emolium zaczęliśmy stosować Oilatum i wyleczył podrażniona skórę córeczki. Dodam że był moment że skóra łuszczyła jej sie i była cała zaczerwieniona. Oilatum nas z tego wyprowadził , skóra sie zregenerowała i jest w dobrej kondycji. Jak dla mnie Oilatum jest lepszym środkiem niż niejeden apteczny emolient. Szczerze polecam.
    Zalety:
    • Bezpieczny
    • Emolient
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    Tysia456
    22 czerwca 2019 o 22:09
    4 / 5
    Dobra ale droga
    Kolejna z emulisji, którą kupiłam w sumie pod presją innych mam. Używałam jej do kąpania mojego dziecka zaraz po skończeniu Emolium. Uważam jednak, że to jest zbędny wydatek jeśli nasze dziecko nie ma skóry atopowej. Położna od razu mi powiedziała, że jak chce używać emolientów to na przemian z płynami do mycia bo inaczej zaszkodzę dziecku jeśli jego skóra nie potrzebuje tak silnego nawilżenia. Emolienty zwłaszcza te popularne mają naprawdę dużą cenę, uważam zresztą że dość przesadzoną. Osobiście polecam jeśli Wasze dziecko nie ma atopowej skóry, świetny kremowy szampon i płyn z Sylveco, który dla mnie jest czymś pośrednim pomiędzy emolientami, a płynami do kąpania i przede wszystkim nie ma tak wysokiej ceny i jest bardziej wydajne.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    C_in_i
    28 lutego 2023 o 21:27
    4 / 5
    Jest ok
    Emulsję dostałam w prezencie dla córki. Używamy do kąpieli, zgodnie z zaleceniami producenta ok. jedną nakrętkę do wypełnionej wanienki. Emulsja po zmieszaniu z wodą z przezroczystej staje się mleczna. Produkt dobrze oczyszcza i delikatnie nawilża skórę, po jego użyciu nie mam potrzeby smarować skóry dziecka oliwką czy balsamami, przy czym podczas kąpieli ciało się nie ślizga. Minusem jest samo opakowanie - produkt odmierzamy zakrętka, a ponieważ emulsja jest tłusta, to całe opakowanie również jest tłuste i można sobie narobić tłustych olam na meblach, Czy płytkach, jeśli nie przetrzemy butelki po użyciu.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    AnnNowa
    20 listopada 2021 o 9:47
    Dobry produkt
    Zaczęłam stosować ją jak dzieciaczki miały parę dni. Emulsja bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia ani nie uczula. Jest bezzapachowa. U nas sprawdziła się rewelacyjnie. Trzeba pamiętać, że przy zdrowej skórze jak ktoś chce stosować to na zmianę z innym żelem tip.
    Zalety:
    • +nawilża
    • +nie uczula ani nie podrażnia
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną