Sylveco, Lekki krem brzozowy

Sylveco, Lekki krem brzozowy

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hypoalergiczny lekki krem brzozowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery wymagającej regeneracji. Zawiera ekstrakt z kory brzozy, który dzięki właściwości pobudzania syntezy kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i skutecznie opóźnia procesy starzenia.W kremie zastosowano połączenie ekstraktu z aloesu oraz ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Dodatek witaminy E zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

bez parabenów, bez silikonów, hipoalergiczna
z pompką
lekkie
przeciwzmarszczkowe, łagodzące, regenerujące, nawilżające

Bardzo fajny kremik. Uratował mi cerę.

Będąc głupia unikałam nawilżania mojej tłustej cery z tendencją do pryszczy sądząc, że będzie jeszcze gorzej. Co za urojenie. I tak oto doprawadziłam się do gwałtownego wysypu co było straszne gdyż miałam wyleczony trądzik. Ten krem pomógł mi wygoić te pryszcze. Teraz nie wyobrażam sobie nie nakładać tego kremu. Stosuje go nawet na noc ponieważ ładnie się wchłania. Na dzień raczej nie bo używam BB ale jak jestem w domu to aplikacja obowiązkowa. Jest to świetne uzupełnienie profilaktycznych działan przeciw wysypowi. Mi bardzo pomaga. Stan skóry wyraźnie się poprawił.

Plusy:
-przyjazny skład,
- nie zapycha bo nie ma czym,
- pomaga w pielegnacji cery trądzikowej i tłustej,
-regenuruje i rozjaśnia skórę,
- nawiłża bez pozostawienia filmu,
- skóra jest po nim miękka i gładka,
- fajne, wygodne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Za lekki na zimę, na wiosnę w sam raz

Krem miałam szczęście dostać w styczniu w mysteryboxie od Sylveco (był ważny do 04.2024). Mam co do niego dosyć mieszane uczucia, ale wydaje mi się, że to jest kwestia niedobrana go do odpowiedniej pory roku.
Zaczęłam go stosować jakoś na początku lutego - było zimno, wiało i moja skóra była przesuszona od samej pogody. Na początku stosowałam go z serum na przebarwienia i nie widziałam, jakiego kolwiek efektu nawilżenia. Z racji, że połączenie się nie sprawdzało, zmieniłam serum na takie z kwasem hialuronowym - strzał w dziesiątkę. Wtedy zaczęłam, odczuwać efekty kremu, który faktycznie zaczął nawilżać cerę. Potem przyszedł marzec i ocieplenie klimatu - wtedy zaczął jeszcze lepiej nawilżać. Widziałam, że moja cera jest odżywiona i ładna. Nie zapychał mi porów, podczas jego stosowania nie miałam też wysypu wyprysków. Przy regularnym stosowaniu dawal fajne efekty.
Co mi się bardzo podobało - krem był bardzo lekki, i bardzo szybko się wchłaniał. Aplikacja go była błyskawiczna. Dobrze się zgrywał z różnego rodzaju serum, tonikami i kremem z filtrem. Nie zauważyłam też, żeby wpływał u mnie na trwałość makijażu - nie rolował się i nie wyświecał.
Dla mnie był to kosmetyk bezzapachowy.
Zapakowany jest w pudełko typu airless - ja osobiście w kremach lubię. Pozwala na łatwe odmierzenie dozy kremu. Niestety kiedy chciało się sprawdzić ile kosmetyku zostało to już był problem, ale pod światło coś tam szło dostrzec.
Jeśli chodzi o wydajność - stosowałam go codziennie pod makijaż przez około 2 miesiące. Czasem dwa razy dziennie. Rozprowadzał się tak rewelacyjnie, że jedno kliknięcie to było wręcz za dużo - pół tej dozy na moją twarz wystarczyło.
Jeśli chodzi o dostępność - z tego co widziałam jest w sieciówkach i na internecie. Łatwo go dostać. Cenowo też uważam, że jest w porządku.
Podsumowując - u mnie na zimę za słaby, natomiast na wiosnę i wakacje powinien być taki w sam raz. Kosmetyk uniwersalny, do stosowania z innymi produktami i bezproblemowy.

lekki krem ale dla mnie za lekki

Sylveco lekki krem brzozowy to krem o naturalnym składzie, przyjazny dla wegan- bardzo za to doceniam.
Mam skórę normalną 30+, a na moje potrzeby ten krem jest zbyt lekki. Pięknie i świeżo pachnie, ma dość lejącą konsystencję. Ultra szybko się wchłania.

Niewystarczająco dla mnie nawilża skórę wokół oczu. Na plus, że nie jest komedogenny, nie powoduje świecenia.

Z przyjemnością go zużyłam ale raczej więcej nie kupię.

Krem zakupiłam za namową siostry i nie żałuje. Super konsystencja, rewelacyjna baza pod makijaż, świeży zapach. W połączeniu z resztą serii, polecam. Spełnił moje oczekiwania najbardziej pod względem nawilżenia skóry i nadania jej uczucia świeżości

Mój ulubiony z serii

mój ulubiony krem na dzień do twarzy z serii naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. idealnie współgra z podkładem i pięknie nawilża skórę. wszelkie zaczerwienienia wywołane własną ingerencją (skubanie,wyciskanie) stopniowo niweluje

Może być

Krem został zamknięty w tubce o pojemności 50 ml . Produkt ma bardzo fajny aplikator, z którym wydobycie produktu to czysta przyjemność. Krem tak jak napisał producent jest naprawdę lekki nie tylko w konsystencji. Zaaplikowany na skórę ciała już podczas rozcierania zaczyna się świetnie wchłaniać. Pozostawia po sobie bardzo gładką cerę, nawilżoną, a do tego naturalnie matową. Nie pozostawia żadnych slizgich czy lepkich filmów. Nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Odkąd go stosuje zauważyłam również dużo mniej pojawiające się sebum w ciągu dnia.

Idealny krem

Krem idealnie otula skórę, dając uczucie nawilżenia i odżywienia. Higieniczne opakowanie z pompką pozwala precyzyjnie dozować ilość produktu, po nałożeniu na skórę pięknie się rozprowadza i wchłania. Dodatkowym atutem jest przyjemność dla zmysłu powonienia

Lekki i skuteczny krem na dzień

Zaciekawił mnie ten krem ponieważ formuły brzozowej nigdy nie używałam a szukam zawsze na dzień lekkich kremów nadających się pod make up, nawilżających i upiększających jako baza pod podkład i puder i faktyczne sylveco bardzo mi przypadł do gustu ponieważ krem jest naprawdę lekki , niczym piórko konsystencja baaaardzo delikatna leciutka wręcz lekko płynna i idealnie rozsmarowuje się na twarzy.
Krem pachnie delikatnie acz subtelnie i skład jest również niczego sobie.
Efekt ? Twarz wyraźnie nawilżona lekko „świecąca”ale w tym pozytywnym znaczeniu.
Podkład nakłada się na tym kremie niczym na lustrze naprawdę cudownie i szybko się wchłania twarz wygląda na zdrową i promienną.
Mój faworyt wśród kremów na dzień !
Nie uczula i nie alergizuje a mam do tego skłonności więc tymbardziej dodatkowa gwiazdka :)

Krem jest w wygodnym opakowaniu, charakteryzuje się dość dziwnym zapachem tempym, ale mnie nie drażni.

Konsystencja produktu jest całkiem treściwa, ale bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy.

Krem dobrze nawilża cerę oraz pozostawia gładka.

Świetnie nadaje się pod makijaż. Nie podrażnia skóry.

Produkt wydajny i skład bardzo dobry.

Poprawny

Krem na mojej cerze mieszanej sprawdził się bardzo średnio. Nie zrobił krzywdy, ale za to zostawiał nigdy nie wchłaniający się filtr, wydawało mi się jakby tak na prawdę prawie wcale się nie wchłaniał, więc po zużyciu dwóch opakowań pod rząd musiałam zrobić przerwę na coś bardzo odżywczego, bo moja skóra całkiem straciła swój naturalny glow. Nie tego szukam w kremach do twarzy.

Lekki, przyjemny krem na dzień, idealny pod makijaż. Naturalny skład, świetne działanie nawilżające, zmiękczające.

Lekki krem brzozowy od Sylveco kupiłam w aptece. Szata graficzna opakowania jest minimalistyczna utrzymana w kolorystyce pastelowej zieleni z czarnymi i białymi napisami. Producent umieścił wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu w jasny sposób. Pojemność standardowa dla kremu 50 ml, PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia.
Opakowanie wykonane z wysokiej jakości białego plastiku z zamknięciem typu airless jest bardzo higieniczne, dodatkowo zabezpieczone w postaci nakrętki oraz wspomnianego już kartonika. Wcześniej była inna szata graficzna opakowania z rysunkiem brzozy, teraz to totalne minimum i obie mi odpowiadały.

Zawartość opakowania jest najważniejsza, a w składzie kremu mamy:
*ekstrakt z kory brzozy - pobudza syntezę kolagenu i elastyny, zwiększa sprężystość skóry i opóźnienia proces starzenia
*ekstrakt z aloesu i ksylitol o działaniu wybitnie nawilżającym i zmiękczającym
*naturalne oleje i masło karite - odbudowują warstwę wodno - lipidową
*alantoina - zapewnia skórze szybkie ukojenie
*witamina E - zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska
*ekstrakt z mydlnicy lekarskiej - zawiera saponiny ułatwiające wnikanie składników aktywnych w głębsze warstwy skóry

Krem jest bardzo lekki, bezzapachowy można go aplikować na twarz, szyję i dekolt oraz okolice oczu. Przeznaczony do stosowania na dzień, idealny jako baza pod makijaż. Krem sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej i suchej jak moja oraz do wszystkich innych rodzajów. U mnie sprawdza się najlepiej w okresie wiosenno - letnim solo lub z dodatkiem serum lub olejkiem.
Dostępność, cena i wydajność idą w parze. Stosuje już kilka lat i z chęcią sięgam ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

Lekkość i delikatność to jego cechy szczególne

Krem jest faktycznie lekki - delikatna konsystencja łatwo się rozprowadza. Jest też bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień ani nie uczula, jest praktycznie bezzapachowy. Dobrze nawilża skórę twarzy i co ważne - efekt ten utrzymuje się do wieczora. Przywraca właściwy poziom nawilżenia - przy systematycznym stosowaniu koniec z przesuszeniem skóry twarzy. Cera wygląda zdecydowanie lepiej - jest sprężysta i zrelaksowana, bez napięcia i ściągnięcia. Niby lekki krem, ale jego działanie oparte na prostocie jest naprawdę dobre. Polecam, tym bardziej że jest to nasza rodzima marka.

Naprawdę lekki i świetny!

Jako posiadaczka skóry mieszanej w kierunku do tłustej poszukiwałam od jakiegoś czasu kremu, który będzie lekki, nie będzie obciążał dodatkowo mojej skóry ale dobrze nawilżał i regenerował. Lekki krem brzozowy od Sylveco okazał się prawdziwym strzałem w 10 i doskonale sprawdził się na mojej skórze.

+krem jest naprawdę lekki - dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nie obciąża skóry ale mimo wszystko dobrze nawilża, regeneruje skórę i przywraca jej równowagę
+krótki, naturalny skład. Nie spowodował u mnie wysypu i mnie nie zapchał
+doskonale nadaje się pod makijaż jako, że szybko się wchłania i nie świeci
+higieniczne opakowanie z pompka typu airless
+duża wydajność, używam już dłuższy czas a kremu nie ubywa.
+świetny stosunek jakość/cena. Dobra dostępność.

Nie wiem co prawda jakby poradził sobie z bardziej suchą skórą, która wymaga dużego nawilżenia ale w przypadku mojego typu skóry nawilżenie było wystarczające (a kwasy czy retinoidy też potrafią przesuszyć) i przede wszystkim lekkie. U mnie widać było dzień po dniu jak stan skóry się poprawiał, dlatego polecam.