Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury,
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Rewelacja

Nie rwie włosów, nie pali, włosy są lśniące, wyglądam jakbym wyszła prosto od fryzjera:)
Już dawno nie miałam takiego efektu po prostowaniu,
teraz widzę, że moja stara prostownica już dawno przestała nią być..

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Świetna prodtownica!

Tej prostownicy używam od kilku lat i … jest bezawaryjna! Posiada piękne etui i to na duży plus bo sprawdzi się w podróży. Design i kolor prostownicy również przypadł mi bardzo do gustu. Prostownica osiąga maksymalnie 220st, a osiągnięcie tej temperatury zajmuje może minutę. Prostownica nie wyrywa, nie ciągnie włosów. Po użyciu włosy są gładkie, jedwabiste. Super produkt!

Najlepsza

Prostownica jest ze mną od wielu lat. Włosy po jej użyciu są miękkie i wygładzone. Polecam osobom które szukają dobrej prostownicy a na pewno będą zadowoleni. Nie zauważyłam złego wpływu na kondycję moich włosów.

Rewelacja!

Jestem szczęśliwą posiadaczką prostownicy Remington Keriatin Protect, już wiem że to był idealny zakup dla moich włosów. Prostownica posiada 5cio stopniową regulację temperatury od 160st.C-230st.C.
Bardzo szybko nagrzewa się, bo już po niemal 15 sekundach jest gotowa do pracy. Co mnie najbardziej skłoniło do zakupu? Prostownica ta posiada płytki, które pokryte są powłoką Advanced Ceramic wzbogacone keratyną i olejkiem z migdałów, dzięki czemu włosy mają być gładkie i lśniące. Tak jest. Po użyciu prostownicy moje włosy są proste, gładkie i wyglądają jak bym wyszła prosto od fryzjera. Miłym zaskoczeniem było dołączone eleganckie etui na prostownicę.

Najlepsza - mam już 3 sztukę

O matko! Nie wiedziałam ze suszarki i prostownice tez można tu recenzować! Chyba jeszcze dużo nauki (i opinii do wystawienia) przede mną.
Krótko i na temat. Ta prostownica to najlepszy sprzęt tego typu na rynku. Jest idealna tak samo jak kupiłam ja w 2014 (albo i wcześniej) jak i w 2023 roku. Nadaje się do grubych i długich włosów - takich jak moje. Dodatkowo tzw. szybkie prostowanie jest możliwe tj. bez większego dzielenia na pasma. Prostownica pięknie wygładza włosy. Oczywiście tez robię nią loki. Pierwszy raz wymieniłam prostownice po 5 latach, ponieważ ja po ludzku zniszczylam (porysowane płytki), a za drugim razem zostawiłam w hotelu, wiec trzeba było kupić trzecia :) i kupię czwarta jak zajdzie taka potrzeba. Mega polecam dla niezdecydowanych, świetna cena i działanie.

Bardzo na tak

Polubiłam ją od pierwszego użycia. To małe, zgrabne cudeńko, spełnia moje oczekiwania, bez problemu. Szybko się nagrzewa, nie elektryzuje włosów, nie potrzeba najwyższej temperatury aby wyprostować . Włosy po użyciu tej prostownicy są idealnie gładkie jak po wyjściu od fryzjera, Dzięki zastosowaniu w niej ochrony za pomocą keratyny włosy nie ulegają dużemu zniszczeniu. Prostownica ma ładny design i prostotę w ustawieniach, przez co każdy może bez problemu się nią obsługiwać.

Dla mnie najlepsza!

Mam przyjemność korzystać z tej prostownicy od ponad roku i jestem nią zachwycona. Jedną z jej największych zalet jest możliwość regulacji temperatury oraz blokada, która zapobiega przypadkowemu nagrzewaniu się. Zakres temperatur obejmuje wartości od 160 do 230 stopni, ale ze względu na moje delikatne włosy zazwyczaj używam jej na najniższym ustawieniu, czyli 160 stopni. Prostownica doskonale wygładza włosy. Są gładkie i lśniące, a co najważniejsze, nie ulegają uszkodzeniom ani przegrzewaniu. Polecam :)

Dobra

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590 dostałam ja na prezent od partnera. Szybko się nagrzewa, ładnie prostuje. Płytki są gładkie i nie ciągnął włosów. Kable odpowiednio długi.

Najlepsza!

Polecam, bo jest warta uwagi.
Miałam już inne prostownice i również z firmy Remington ale ta to odkrycie.
Włosy prostuje i wygładza już po pierwszym przeciągnięciu. Nie pozostawia śladów na włosach, nie elektryzuje ich. Jest wygodna w użyciu, posiada obrotowy kabel co również jest ułatwieniem w używaniu bo nic się nie plącze.
Temperaturę można dostosować do swoich włosów. Mam wrażenie, że moje włosy są mniej zniszczone.

Najlepsza !

Ta prostownica jest najlepsza jaka miałam . Moje włosy są niesforne , puszące się. Już po pierwszym przeciągnięciu wlosy stają się idealnie gładkie, lekkie i lśniące.
Polecam gorąco :)

Fajna i pomocna

Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590 ładnie prostuje, czyści się dobrze z pozostałości lakierów do włosów. Ma długi kabel, jest łatwa w obsłudze i nie szarpie włosów. Wygląd tez jest ok. Używam od dawna i jestem zadowolona.

Bardzo dobra

Remington, Prostownica do włosów Keratin Therapy S8590 bardzo dobra prostownica, prostuje sprawnie, nie ciągnie włosów. Kabel ma odpowiednią długość. Szybkość nagrzewania jest w porządku. Nie ma się do czego przyczepić. Płytki są gładkie i się nie niszczą.

Niezawodna, solidna prostownica.

Posiadam tę prostownicę od ponad dwóch lat i jestem z niej bardzo zadowolona.
Posiada regulację temperatury oraz blokadę, dzięki czemu nie nagrzewa się od razu po podłączeniu do wtyczki. Temperatury od 160 do 230 stopni. Ja z racji słabych i wypadających włosów, stosuję rzadko prostownicę. Jeśli już ją stosuję to zawsze na najmniejszym nagrzewaniu, czyli 160 stopni.
Przy moich cienkich włosach sprawuje się świetnie. Dobrze prostuje, włosy wyglądają jak spod znacznie droższego sprzętu do prostowania. Są gładkie i lejące. Nie pali włosów, a wręcz przy odpowiednich kosmetykach ułatwia ich wchłanianie.
Prostownica ma u góry płytkę podzieloną na dwie części. Myślałam, że będzie szarpać włosy, ale nic z tych rzeczy. Włosy dobrze dopasowują się do płytki, nie zaciągają się.
Godna polecenia.