Organix, Nourishing Coconut Milk, Anti - Breakage Serum (Odżywcze serum wzmacniające)

Mleczko kokosowe oraz proteiny białka kurzego połączone z olejem kokosowym działają odżywczo i nawilżająco nadając włosom elastyczność. Nieobciążająca formuła pomaga w odbudowaniu zniszczonych włosów, zregenerowaniu końcówek, oraz zapobiega puszeniu. Połączenie oleju kokosowego, jedwabiu oraz keratyny wzmacnia i uelastycznia włosy chroniąc je przed łamaniem.

serum
wygładzające, nawilżające, ochrona końcówek, odżywiające, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

Nie ma nic lepszego !

Moje włosy są ratowane przez ten produkt zawsze! Żaden fryzjerski produkt tak nie działa na moje włosy jak ten. Gdy skończyłam jedno opakowanie chciałam wypróbować coś innego jednak moje włosy po innych fryzjerskich olejkach były tragiczne i znów wróciłam do tego, kondycja moich włosów jest zauważalnie lepsza już po pierwszym użyciu, nie wspominając o tym, że szybciej mi rosną włosy po nim. :) Polecam gorąco !

Plusy:
-cena jest adekwatna do wartości,
-zapach (dostaję mnóstwo komplementów i utrzymuje się na włosach długo),
-zauważalnie nawilża włosy,
-spełnia wszystkie warunki, które obiecuje producent,
-bardzo wydajny,
-przyśpiesza mi wzrost włosów,
-włosy są piękne

Minusy:
-gdy się go nierównomiernie lub za dużo nałoży to włosy są tłuste i sklejone dlatego trzeba dojść do wprawy,

Najważniejsze to nauczyć się na nim pracować i go stopniować w razie potrzeby, bo czasami jedna pompka to będzie nawet za dużo.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie zaczęłam

Przyjemny zapach, ale ograniczone efekty

Ten produkt ma swoje mocne strony, ale niestety nie spełnił w pełni moich oczekiwań.

Jednym z głównych plusów tego serum jest jego zapach. Ma on delikatną, przyjemną nutę kokosa, która dodaje uroku i świeżości. Zapach utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas, co jest bardzo przyjemne.

Konsystencja serum jest ciężka, niestety pozostawia uczucie ciężkości i tłustości na włosach, więc ostrożnie z tym produktem.

Jednakże, muszę zauważyć, że w przypadku moich włosów, które są skłonne do łamliwości, serum nie spełniło moich oczekiwań pod względem wzmacniania i zapobiegania łamliwości. Nie zauważyłam znaczącej poprawy kondycji moich włosów ani zmniejszenia ilości łamliwych końcówek.

Ponadto, serum nie sprawiło, że moje włosy były bardziej błyszczące lub bardziej zdrowe. Efekty pielęgnacyjne były dość ograniczone i nie spełniły moich oczekiwań w tym względzie.

Warto również wspomnieć, że choć produkt jest reklamowany jako organiczny, zawiera pewne składniki chemiczne, które mogą nie być odpowiednie dla osób preferujących naturalne kosmetyki.

NOPE

Minusy(-)
- obciąża
- strączkuje włosy
- cena
- przezroczysta butelka( brak chrony UV )

Podsumowując serum jest masakrycznie obciążające. Wykańczam mieszając go z innym serum i jest okej. Cena zdecydowanie za wysoka.(

Niekończące się serum

To serum chyba się nie kończy. Nie dość, że jego pojemność jest ogromna, to jeszcze na moje cienkie, średnio długie włosy wystarczyła porcja z połowy pompki. Pachnie przyjemnie kokosem, ale jest to raczej zapach nietrwały. Najlepiej sprawdzało się użyte po myciu, na mokre włosy, bo suche potrafiło obciążyć. Miałam je dość dawno temu i wydaje mi się, że jego skład był troszeczkę inny, stara wersja zawierała chyba jakieś proteiny z jajka. Dzięki tej wydajności używałam tego produktu ponad 2 lata. Ładnie dociążał końcówki, nabłyszczał włosy, ale jest bardzo dużo innych podobnych mu produktów w niższej cenie.

Produkt bez dna

Miałam je dobre 3 lata. Dodam że mam długie włosy i raczej odżywki itp zużywam w szybkim tempie, więc wydajność tego serum jest na plus. Ma ładny kokosowy zapach, ale moim zdaniem nie utrzymuje się długo na włosach. Dodaje im blasku, ale trzeba uważać żeby nie dotykać skóry głowy rękami z olejkiem. Włosy po użyciu tego produktu są przyjemniejsze w dotyku, wygładzone, ale za niższą cenę można znaleźć równie dobre produkty.

Dla mnie porazka!

Kupilam go w drogerii Boots ze wzgledu na kokos, bo lubie go w kosmetykach, no i skonczyl mi sie moj poprzedni olejek do wlosow...
Byla to poprostu porazka, bo wlosy mialam jak posklejane straczki...:(, musialam je umyc ponownie. Rozne inne olejki sprawdzaja sie u mnie swietnie jak z Garniera kokosowy, a ten niestety nie. No i poszedl w odstawke...Nie kupie ponownie tego produktu!

Przeciętne i zdecydowanie za drogie

Kupiłam na promocji 2+2 więc finalnie nie wyszło tak drogo ale w regularnej cenie produkt nie jest w ogóle wart zakupu.
Od jakiegoś czasu mam hopla na punkcie produktów do włosów z kokosem lub wodą kokosową, ponieważ wspaniale się u mnie spisują.

Bardzo duży plus za zapach, bo to pierwsze mnie uderzyło. Bardzo ładnie pachnie i utrzymuje się dłuższą chwilę na włosach co dla mnie jest bardzo na plus.
Ale to by było tyle z pozytywnych zaskoczeń. Dalej jest już zwyczajnie.

To serum w zasadzie nie odżywia włosów. Działa jak większość tego typu preparatów czy to olejkowych czy zawierających silikony. Wygładza i dodaje blasku. Fakt włosy całkiem ładnie wyglądają, choć trzeba bardzo uważać ponieważ łatwo przesadzić i sprawić że uzyskać efekt tłustych strąków.
Także to serum w żadnej sposób mnie nie zaskoczyło.
Mimo zawartości kokosa, który normalnie sprawia u mnie, że włosy stają się lżejsze, bardziej odbite od nasady i takie zdrowo i ładnie puszyste, tutaj nie zadziało się nic.
Serum nie ma żadnego działania pielęgnacyjnego na włosy. Nie odnotowałam absolutnie żadnej poprawy w ich jakości.

Opakowanie jest bardzo wygodne, pompka działa sprawnie i dozuję małą ilość produktu. Na plus jest także przeźroczysta butelka przez którą widać zużycie.
Produkt jest bardzo wydajny. Na moje długie włosy 2 pompki to jest absolutny max, a biorąc pod uwagę że pompka dozuje małe ilości to ten produkt zostanie ze mną na długie miesiące.
Zdecydowanie nie na plus jest cena, która moim zdaniem przede wszystkim jest zbyt wygórowana jak na to co to serum oferuje. Podobne, dobrze wygładzające produkty, można kupić połowę taniej .

Ciężko go opisać...

Opakowanie zachęca do korzystania, zapach jest fajny i utrzymuje się na włosach. Niby nawilża nawet bardzo suche włosy ale bardzo łatwo jest przesadzić z jego ilością lub włosy mają gorszy dzień i po aplikacji wyglądają na tłuste. Długofalowo dla włosów raczej nic dobrego nie robi.

super produkt

Bardzo fajny produkt zużyłam już 2 butelki
Mi sprawdza się na włosach po umyciu i odsączeniu kiedy są pół mokre
Włosy po wyschnięciu są mocno nawilżone i pięknie pachną
nie obciąża i podkreśla naturalne fale

Na takie działanie jest zbyt drogi

Kupiłam je ponieważ od jakiegoś czasu włosy strasznie mi się elektryzują więc miałam nadzieję, że ten produkt pomoże uporać mi się z tym problemem.
Ja nakładam serum od połowy włosów.
Serum ma ładne opakowanie z pompką, która wydobywa dość sporą ilość produktu
Serum ładnie pachnie kokosem.
Serum nie jest jedwabiste, jest typowo oleiste.
Jeżeli przesadzimy z ilością serum to włosy są tłuste, obciążone, wiszą stronki.
Wystarczy dosłownie kropla by pokryć część włosów, przynajmniej moich więc jest wydajne.
Gdy nałożymy odpowiednią ilość to po wysuszeniu włosy są lśniące, miękkie i gładkie.
Niestety nie zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Nie zachwycił mnie jakoś wybitnie ten produkt, nie jest zły ale podobne efekty dają inne, tańsze olejki, sera do włosów czy też zwykły jedwab do włosów.

SERUM WZMACNIAJĄCE ORIGANIX

Ten olejek dostałam od przyjaciółki jej włosy nie polubiły się z nim. Ale jak dla mnie najlepszy olejek do włosów jaki kiedykolwiek miałam!Z nakładaniem go na włosy trzeba być ostrożnym, żeby nie przesadzić i nie przetłuścić sobie włosów, moje włosy są cienkie, delikatne więc kropla tego olejku jak najbardziej wystarczy żeby je odżywic oraz żeby nabrały blasku i lekkości. Włoski wyglądają na zdrowsze :)

Dla mnie BOMBA

Dla moich niesfornych włosów okazał się strzałem w dziesiątkę! Zawsze w torebce miałam grzebień lub szczotkę by w trakcie dnia rozczesać włosy, które niemiłosierne się plątały. Mam strasznie słabe i zniszczone włosy niestety. Skusiłam się na niego, gdy zobaczyłam, że jest w promocji w Rossmannie, inaczej bym tak drogiego olejku raczej nie kupiła. Używam go po myciu włosów, nakładam dosłownie jedną pompkę, rozcieram w dłoniach i tak nakładam na wilgotne włosy. Dzięki temu nie potrzebuje już praktycznie używać szczotki do włosów by je rozczesać, wystarczą mi moje palce i włosy są gładkie i sypkie.

Jest ok

Serum rzeczywiście odżywia i wygładza włosy, ale mam wrażenie, że trochę je obciąża. Do tego przy nałożeniu większej ilości mogą one sprawiać wrażenie tłustych i oklapniętych, dlatego radziłabym uważać. Poza tym jest to produkt baardzo wydajny. Polecam