KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do włosów

Avon Advance, Techniques Daily Shine, Shine Supreme SerumSerum dodające blasku do każdego rodzaju włosów

4,1 na 518 opinii

Paula9595p
    19 sierpnia 2021 o 22:27
    3 / 5
    Całkiem, całkiem
    Produkt kupiłam z czystej ciekawości. Poza tym zależy mi na pięknych i zdrowych włosach. Serum znajduje się w zielonym, plastikowym opakowaniu o pojemności 60ml. Dzięki temu nie musimy się martwić o stłuczenie. Kosmetyk ten ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Aplikacja nie sprawia problemu. Rzeczywiście po zastosowaniu widoczny jest blask i wygładzenie. Producent zapewnia, iż serum nawilża włosy. Ja tego nie dostrzegłam. Zamiast tego trzeba liczyć się z utratą objętości i przetłuszczaniem włosów. To wydajny produkt.
    Zalety:
    • -blask
    • -cena
    • -opakowanie
    • -wydajność
    • -zapach
    Wady:
    • -brak nawilżenia
    • -przetłuszczanie włosów
    Używa produktu od:kilka miesięcy

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    ajatakanieuczesana
    3 marca 2020 o 0:27
    2 / 5
    Nie dla mnie.
    Kosmetyku nie widziałam w katalogach już od paru dobrych lat, ale doskonale pamiętam ten zapach i tą tubkę. Kupiłam lata temu, kiedy o świadomej pielęgnacji niewiele wiedziałam. Szukałam produktu, który doda moim włosom połysku i pięknej objętości. Niestety to serum to było nieporozumienie. Pamiętam jak dziś kiedy moje włosy, po zastosowaniu go były jakby tłuste i zbite w mało estetyczne strąki. Robiłam do niego parę podejść, aż w końcu się poddałam i wyrzuciłam, bo produkt się zwyczajnie przeterminował. Jak dla mnie totalne nieporozumienie, ale kto wie, może w perspektywie czasu i możliwości, zamówiłabym znów ten produkt, by się przekonać czy był taki straszny czy wtedy po prostu źle go stosowałam.
    Używa produktu od:kilka miesięcy

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mia_Kropka
    4 kwietnia 2013 o 9:41
    5 / 5
    Rewelacja
    Dla moich włosów jest idealny. Mam dosyć grube i sztywne włosy z tendencją do puszenia się i skręcania pod wpływem wilgoci. Po licznych zabiegach z lokówką i prostownicą wyglądały jak miotła. Serum świetnie radzi sobie z wygładzaniem i nabłyszczaniem. Mimo, że nakładam sporą jego ilość (na mokre włosy i po wysuszeniu) nie obciąża i nie skleja kosmków. Nadaje im miękkość i blask, świetnie sprawdza się też przy układaniu fryzury- podkreśla skręt loków i sypkość włosów po prostowaniu. Pachnie bardzo przyjemnie, choć nie mogę powiedzieć czy zapach długo się utrzymuje, bo błyskawicznie przyzwyczajam się do niego i przestaję czuć. Ma konsystencję jedwabiu do włosów i podobną wydajność, choć uważam, że w działaniu jest o wiele lepszy. Cena też jest moim zdaniem rewelacyjna, bo w promocji jest niewiele droższe od jedwabiu a jest dwa razy większe. Jest to produkt, którego poszukiwałam od dawna a testowałam jedwabie joanny, farouka, chi różnego rodzaju olejki z gliss kura a także inne sera avonu. Zostaje ze mną na dobre. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    optymistyczna_realistka
    15 lipca 2018 o 17:01
    3 / 5
    Niezłe
    Serum faktycznie nadaje blasku włosom, ale nie jest to efekt, który daje nawilżenie. Ot, zwykły błysk na włosach. Bardzo wydajne, długo je zużywałam do końca, wystarczyła kropelka na średnią długość włosów. Poręczna buteleczka, łatwo wydobyć z niej produkt. Cena też nie jest wygórowana, jak na taką wydajność.
    Zalety:
    • nabłyszcza włosy
    • wydajny
    • ładnie pachnie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    ggemmae
    22 kwietnia 2016 o 9:57
    5 / 5
    Świetny do długich włosów
    Tak jak w tytule, polecam go osobom o dłuższych włosach, ponieważ przy krótkich efekt jest taki, że wyglądają jakby było tłuste. Faktycznie serum dodaje niesamowitego blasku włosom, podkreśla kolor. Nakładam go od szyi w dół, dzięki temu nie puszą się, są wygładzone i wydają się odżywione, zdrowe. Świetnie natłuszcza końcówki. + Piękny blask, podkreślony kolor + Wygładzone + Końcówki wyglądają na zdrowe, nie puszą się Szkoda tylko, że w składzie nie ma więcej składników odżywczych, jednak jak pisze producent serum ma za zadanie głownie dodawać blasku, a nie pielęgnować.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania