KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Avon Color, Optical Bright Eye Colour (Rozjaśniająca kredka do oczu)

3,3 na 521 opinii

Kupi ponownie: 19% osób
    agulka201076
    30 kwietnia 2009 o 13:01
    mieszane uczucia :)
    Kredka ogolnie ok, tyle ze na moim oku szybko przestaje byc widoczna, po ok 3 tyg od zakupu zaczela sie walkowac i kruszyc w trakcie rozprowadzania, trudna do naostrzenia. Ale fakt faktem , pieknie rozswietla oko :) Używam tego produktu od:2006 Ilość zużytych opakowań:2

kurczak256
    2 sierpnia 2006 o 15:12
    5 / 5
    Doskonałe!!!
    Świetne kredki pod warunkiem że się je dobrze stosuje Ja zawsze nakładam odrobinę na powiekę albo na palec i rozcieram na powiece, wtedy efekt jest spektakularny - jest gładka, jedwabista i nie wygląda chamsko. Kiedy pomaluję się rano wytrzymuje praktycznie cały dzień. Doskonała tez do stosowania w kącikach oczu (jasne odcienie), rezultat jest zniewalający. Dodatkowo niezwykle wydajna (starcza mi na rok przy częstym stosowaniu, czasem stosuje jako bazę pod cień do powiek jest wtedy trwalszy i mocniejszy efekt) A jeśli chodzi o temperowanie to trzeba się zaopatrzyć w temperówke do grubych kredek ( np. taką podwójną z avonu) Polecam!!! Używam tego produktu od:3 lat Ilość zużytych opakowań:6 (różne kolory)

burn-it-up
    20 czerwca 2005 o 23:07
    Sama nie wiem
    Jestem maniakiem cieni w kolorze białym i innych naturalnych kolorków na oku.Tak kredka pod względem odcienia bardzo mi pasuje(mam białą frosting).Mimo,że nie lubię cieni w kremowej kosystencji to ta jest całkiem ok.Nadeja się jako kredka do robienia kresek na wewnętrznej stronie powieki jak i jako cien a także rozświetlacz pod inne kosmetyki.Niestety nie jest zbyt trwała i lubi się wałkować:(.Ogólnie jest w porządku ale na kolana nie rzuca.

Domina
    12 czerwca 2005 o 16:55
    średnia
    Bardzo ładnie rozświetla oko, długo wytrzymuje na oku, wałkuje się dopiero po dłuższym czasie. Szkoda tylko że tak trudno ją naostrzyć...

emilio
    29 kwietnia 2005 o 13:19
    fajniutka
    Fajna kredeczka, ladnie rozswietla oko, daje ladny efekt. Ale ma znaczny minus - nigdzie nie moge znalezc do niej temperowki :baba: i dlatego przelezala w mojej kosmetyczce chyba pol roku, az ja znalazlam i postanowilam zastrugac nozykiem :P udalo sie, ale trzeba uwazac, bo kredka jest bardzo miekka i najlepiej przed temperowaniem schlodzic ja w lodowce:)