Bioderma, Sebium Global, Intensive Purifying Care (Krem do cery trądzikowej)

Bioderma, Sebium Global, Intensive Purifying Care (Krem do cery trądzikowej)

Sébium Global eliminuje niedoskonałości, zmiany trądzikowe oraz zaskórniki. Działa zarówno na przyczyny jak i objawy problemów z trądzikiem. Nawilża i ogranicza powstawanie blizn. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Idealna baza pod makijaż.

przeciwtrądzikowe, matujące, nawilżające
hipoalergiczna, bez alkoholu, bez parabenów, oil – free / nietłusta
trądzikowa
uniwersalne
w tubce
lekkie

krem na trądzik

Poleciła mi go dermatolog w momencie gdy miałam wysyp trądziku. Miałam stosować go na noc. Skóra piekła mnie niesamowicie. Kilka razy po prostu musiałam go zmyć. Nie nadaje się na stan zaognionego trądziku. Pomimo zapewnień producenta, ż jest wskazany do cery trądzikowej z intensywnymi zmianami trądzikowymi. Twarz mi płonęła. Próbowałam go stosować pod makijaż ale skóra tak piekła, że rozmazywałam sobie makeup. Wróciłam do niego gdy stan mojej skóry się poprawił i wykorzystuje go aby zapobiec pojawieniu się nowych ognisk trądziku. Jest drogi i bardzo się cieszę, że wybrałam najmniejsze opakowanie. Duże musiałabym wyrzucić.

Nie robi nic dobrego

Zacznę od tego że mam mieszaną skórę, tłustą w tzw. strefie T, z suchymi, wrażliwymi policzkami i bliznami potrądzikowymi na czole.

Krem szybko się wchłaniał przy nałożeniu małej ilości a przy większej twarz na początku trochę się świeciła . Chwilę po jego nałożeniu na twarz czułam delikatne pieczenie i mrowienie, które po chwili przechodziło. Przy nałożeniu troszkę większej ilości np na nosie potrafił się rolować, dlatego też używałam go tylko na noc. Nie wiem jak można go używać pod makijaż. Nie zapychał i nie pogarszał stanu cery. Nie zauważyłam działania nawilżającego, a wręcz przeciwnie wysuszył mi policzki. Krem nie złuszczał. Nie zauważyłam zmniejszenia zaskórników ani redukcji przebarwień i blizn potrądzikowych i ograniczenia powstawania nowych blizn. Nie eliminuje także zmian trądzikowych. Odkąd zaczęłam go używać pojawiła mi się jedna zmiana w miejscu, w którym nigdy mi nic nie wyskakiwało i przez te kilka miesięcy zmiana nie zeszła. Dzisiaj użyłam go ostatni raz. Nie kupię go ponownie.

Matowe love

Od zawsze walczylam z sebum, ktore wybija na mojej cerze zarówno gdy jestem bez makijażu jak i umalowana. Różne pudry i kremy już stosowałam, wysuszałam, nawilżałam twarz i nic. Po 2-3 h twarz się błyszczała nieestetycznie. Aż przypadkowo trafiłam na krem Sebium Global Biodermy. Kupiłam go w aptece nie robiąc sobie większych nadziei, bardziej dlatego że jest podobno polecany przez dermatologów jako dobry produkt do mieszanej cery z problemami trądzikowymi.
Aplikacja kremu ok. Przyjemna lekka formuła i dobre wchłanianie produktu. Zapach przyjemny. Zero uczucia ściągania, pieczenia czy wysuszenia. Użyłam kremu rano jako bazy pod makijaż. No i… totalne zaskoczenie. Nie dość że jako baza sprawdził się super to moja twarz dosłownie cały dzień pozostała matowa a makijaż wyglądał na niej nienagannie jak rano. Od tej pory krem Biodermy stanowi nieodłączny element mojej kosmetyczki. Nie przesusza cery, nie powoduje wysypu jakiś niespodzianek. Poprostu pielęgnacja i mat w jednym <3

Działa

Krem w białej tubce. Konsystencja lekka, biała o miłym zapachu. Szybko się wchłania. Nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Nie zapycha porów. Kupiłam go z nadzieją, że złagodzi u mnie wysyp chrostek na twarzy, które były już dla mnie zmorą. I tak się stało. Po kilku dniach skóra wyglądała o wiele lepiej. Chrostki zaczęły znikać. Cera była mniej zaczerwieniona. Dosyć drogi, ale wart uwagi. Nie podrażnia. Nadaje się pod makijaż. Matuje skórę. Jest wydajny.

Dobry krem

Mam cerę mieszaną, co jakiś czas potrafią wyskoczyć mi jakieś niedoskonałości.
Krem dostałam do przetestowania przez dermatolog, dwie dosyć spore próbki. Używałam go głównie na noc. Ma lekko kremową konsystencję, nie wyczułam żadnego zapachu, dobrze się rozprowadzał i szybko wchłaniał. Super dla cer tłustych i mieszanych. Nie zapchał nie, ani nie uczulił. Skóra po nocy była przyjemnie nawilżona i gładka. Polecam.

Sprawdza się!

Krem który znam i używam od lat, kiedyś polecony przez dermatologa, obecnie używany sporadycznie na zmiany skórne które wycisza i łagodzi, moja córka nastolatka która zaczęła się borykać z problemami skórnymi po zastosowaniu kremu ma wycioszne zmiany i zdecydowanie mniej zaczerwienione także polecam serdecznie bo ten krem działa i pomaga w walce z problemami skórnymi. Skóra nie jest taka czerwona i jest zdecydowanie wyciszona a przy tym nie wysuszona.

Najlepszy krem na trądzik

Z trądzikiem borykam się już od dosyć długiego czasu, stosowałam leczenie antybiotykami, izotretynoina ale pomagało to jedynie na chwilę. Krem Sebium Global poleciła mi pani farmaceutka z pobliskiej apteki i nie zawiodłam się ???? krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Stosuje go głównie na strefę T bo tam występuje problem i idealnie sprawdza się pod makijaż ale co najważniejsze, ogranicza pojawianie się trądziku

Game changer

Dostałam kilka próbek od mojej dermatolog po nieudanym leczeniu Izotekiem.
Używałam przeróżnych maści i kremów, zmiana diety, nic nie pomagało, wysypywało coraz bardziej, podskórne bolące guzy.
Ten krem całkowicie odmienił moje życie, nakładam go na noc regularnie od 3 miesięcy, w ciągu dnia stosuję krem nawilżający z tej samej serii - nie mam na twarzy ANI JEDNEJ kropki, guzka podskórnego, kompletnie nic. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 2 tygodniach stosowania. Pory na nosie są zdecydowanie mniej widoczne, czyste, bez czarnych kropek. Nie nakładam go jedynie pod oczy, bo może lekko podszczypywać. Bardzo polecam dać mu szansę,

Mocny zawodnik

Z trądzikiem zmagam się od kilkudziesięciu lat. W najgorszej fazie wymagał kuracji Izotekiem, ale ostatecznie się na nią nie zdecydowałam. Pielęgnuje skórę twarzy tylko dermokosmetykami, które dobiera mi dermatolog. Tak więc głównie serie dla trądzikowców marki La Roche Possay, Iwostin czy Pharmaceris.
Na krem Bioderma Sebium Sensitive zdecydowałam się sama z uwagi na wysokie oceny Wizażanek i bardzo byłam z niego zadowolona! Kiedy na wizycie u dermatologa wspominałam o zmianie kremu na Bioderme od razu uslyszałam że mam wypróbować jeszcze wersję Global. Tak więc zakupiłam recezowany produkt za 30 zł w aptece internetowej na all.
Global jest zdecydowanie mocniejszy niż wersja sensitive. Tu podczas użycia pojawia się na skórze nawet mrowienie i szczypanie, ale bez uczucia wysuszenia skóry. Szczerze to lubię taki efekt, bo to potęguje wrażenie działania:)
Krem jest dość rzadki ale nie spływa z palców. Szybko się rozsmarowuje, momentalnie wchlania i nie pozostawia tłustego filmu.
Ma delikatny zapach charakterystyczny dla całej serii. Raczej unisex i szybko się ulatnia.
Krem bardzo wygładził moją twarz.
Od momentu kiedy go stosuję nie pojawiły się podskórne gule ani większe wypryski. Zauważam jedynie drobne, pojedyncze pryszcze, które są mało widoczne i szybko się goją. Prawdę mówiąc w ciągu jednego dnia i nocy nie ma już śladu po nowym nieprzyjacielu. Skóra wydziela zdecydowanie mniej sebum, przy czym nie jest wysuszona. Krem świetnie współgra z codziennym fluidem.
Nie mam się do czego przyczepić przy tak widocznych efektach w poprawie kondycji skóry!
Stosuję go dwa razy dziennie i wiem,że ta seria sprawdza się u mnie najlepiej! A majątku nie kosztuje. Radzę kupować kosmetyki Biodermy przez internet, bo rozbieżność cenowa ich produktów robi wrażenie. Polecam!

Rewelacja

Stosuję i gorąco polecam. Skóra po użyciu kremu staje się matowa, a pory mniej widoczne. Problem z zaskórnikami znika i trądzik odchodzi w niepamięć. Z pewnością będzie gościem na mojej półce w łazience. Krem jest wydajny

Świetny produkt

Produkt bardzo ładnie się rozprowadza, zostawia fajną, gładką, lekko satynową powłokę na skórze. Kolor super kryje, moja cera jest po nim o wiele lepsza. Nie zapycha porów. Z pewnością kupię ponownie.

Zdecydowanie mniej zaskórników

Delikatny i skuteczny.. Ogranicza liczbę zaskórników, dzięki czemu zmian trądzikowych też jest mniej! Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów.