Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• nadaje sie do brwi do rzes niesty nie u mnie
  • Zanim polakomilam sie na ten produkt, wczesniej uzywalam drozeszego produktu za ktorym dalam 200 zlotych. Potem powstal ten produkt o wiele tanszy, ktory byl wychwalany. I ja jak wieksozsco kobiet chcialam znow miec piekne dlugie rzesy, dlatego wydalam 80 zlotych. Szczesliwa jak nie wiem, zakupilam ten produkt i zaczelam go uzywac. Za pierwszym razem po uzyciu tego produktu polozylam sie spac, obudzilam sie otwieram oczy a tam zamazany obraz, wystraszylam sie, bo myslalam ze cos sie stalo, ale zamknelam oczy przetarlam oczy i znow otworzylam i juz widzialam dobrze. Zastanawialam sie czy to przez ten produkt i znalazlam tutaj opinie jednej z Pan ktora miala to samo. Dlatego uznalam ze bede uzywac go do brwi, nie chcialam miec problemy ze wzrokiem, gdzie nie dawno przebylam operacje na oczy. Tak wiec sen o pieknych dlugich rzesach odplynal w dal, no coz chociaz dzieki nie mu moje brwi sa gesciejsze , jak je zrobie henna to w koncu je widac. Ale nie o taki efekt mi chodzilo, ale wole miec krotsze rzesy, niz znow placic nie wiadomo ile pieniedzy zeby odzyskac ponownie wzrok-Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dzasta221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no coż...działa
  • Sceptycznie podeszłam do sprawy pomimo znakomitych recencji produktu zarówno na Wizażu jak i blogach urodowych.
    Wcześniej używałam olejku rycynowego-podrażnia, zlepia powieki, a że jestem alergikiem oczy były podrażnione.
    Potem odżywka też db oceniana My Secret, nie zlepiała, nie podrażniała, ale też nie działała
    Potem serum L'Biotici- też bez efektów.
    W końcu zakupiłam to. Po pierwszych paru dniach zauważyłam różnicę, rzęsy były mocniejsze, sprężyste, błyszczały, i nieco dłuższe ale to nic.
    O ile rzęsy mam ok, to brwi były w stanie zanikowym i tu odżywka naprawdę miała okazję się wykazać. Zaczęły rosnąć tam gdzie je przed laty niefortunnie wyrwałam, co mnie cieszyNie wiem co będzie dalej.
    Jeszcze dodam, że wcześniej wypadały mi rzęsy, co akurat się nie zmieniło pod wpływem odżywki.
    Chciałabym zaznaczyć jeszcze jedną ważną rzecz, otóż mam jaskrę - nadciśnienie wewnątrzgałkowe i co wieczór aplikuję krople, które albo zawierają ów sławetny składnik, zawarty w odżywce, albo podobny o takim działaniu, aż tak się nie wgłębiałam.
    Jednak co ważne w moim wypadku nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, prawdopodobnie dlatego że odżywka wzmaga działanie kropli, które sobie serwuję. Ale to tylko moje przypuszczenia. Okulisty od tego czasu nie odwiedzałam, niemniej nie odczuwam żadnych dolegliwości, o czym zdarzyło mi się czytać. Panie narzekały na bóle głowy etc.
    Przez kilka dni miałam siny pasek wzdłuż linii rzęs, teraz wydaje mi się że zbladł,ale mi akurat nie przeszkadza. Nie wiem jak z wydajnością. Przekonamy się , wówczas postaram się edytować te moje pomiesięczne wrażenia
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miauczący Behemot za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER PRODUKT
  • Używam 3 miesiące z polecenia od koleżanki jak do tej pory jestem zachwycona. Rzęsy są długie jak je wytuszuje sięgają brwi w dodatku ładnie się podkręcają. Na efekt czekałam ok 2 miesiące ale było warto. Moja koleżanka używa od 8 miesięcy i ma rzęsy mega tak długie i gęste, że wyglądaja jak 1:1. Mam nadzieje, że moje też będą tak wyglądały. Dodatkowo dobra cena kupiłam w promocji za 65zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiki51 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany HIT!
  • Zawsze gdy się maluję używam zalotki, i pewno dnia niefortunnie ręka oparta łokciem na stole z zaciśniętą zalotką na moich rzęsach, ześlizgnęła się i wyrwałam sobie 2/3 rzęs! Zdesperowana zakupiłam odżywkę w rosmannie i nie żałuję

Rzęsy szybko zaczęły mi odrasatać, a do tego jeszcze odrosły mi dłuższe i wydają się także być odrobinę bardziej gęste. Jeżeli wiele osób z otoczenia mówi że mam piękne, długie rzęsika, to coś w tym musi być Faktycznie serum działa bardzo dobrze, efekty są zdecydowanie zauważalne. Jedyne o czym trzeba pamiętać to systematyczność, oraz trzeba wziąść pod uwagę że przy używaniu tego serum, przy dostaniu się go go oczu, może piec. Nie jest to jakieś mega pieczenie, ale jednak jest odczuwalne. Mimo pieczenia nigdy nie zmywałam/nie przepłukiwałam oczu, pieczenie po krótkim czasie ustępuje.

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 opokowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MnemeE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Long for a while...
  • Gdybym pisała tą recenzję miesiąc wcześniej- byłaby zdecydowanie bardziej pochlebna. Niestety. Używam tej odżywki już ponad 2 miesiące. Po miesiącu użytkowania widać najlepsze efekty, rzęsy są dłuższe, wzmocnione i nie wypadają. A teraz hmmmm. Ciężko jest mi wyjść bez doklejonych sztucznych rzęs. Lewe oko jest pokryte ładnymi rzęsami, lecz rosną sobie jak chcą. Prawe oko już nie ma tylu rzęs i są widoczne spore ubytki. Nie wspominając już o wiecznie napuchniętych powiekach i zaczerwienionych białkach. Dla porównania Revitalash spisał się na medal. Uważajcie na oczęta drogie wizażanki. Pozdrawiam !

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lolapola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna!
  • Zacznę może od tego, że moją pierwszą odżywką do rzęs była Artdeco Lash Growth Activator, ta jest jednak lepsza - wygodniejsza w użyciu, nie skleja rzęs.
    Jestem posiadaczką rzęs z natury podkręconych długich ale rzadkich. Efekty odżywki zauwazyłam dość szybko, bo chyba po ok. 3 tygodniach...

+rzęsy są jeszcze dłuższe
    + rzęsy zagęściły się - wyrosły mi nowe rzęsy nawet tam gdzie wcześniej ich nie było (najwięcej w wewnętrznych kącikach oka) , czasem jest to nawet kłopotliwe bo potrafią się zawijać i włazić w oko
    +rzęsy są ogólnie jakby mocniejsze
    +/- cena w promocji do przełknięcia, bo produkt jest bardzo wydajny
    +/- Widzę czasem, że te najdłuższe rzęsy wypadają i jest ich nagle widocznie mniej, ale to normalna kolej rzeczy - tyle, że gdy mamy dłuższe rzęsy, bardziej zwracamy na to uwagę. No i w końcu, gdy mamy tych rzęs więcej, to więcej ich wypada, bo kiedyś wypaść muszą

Polecam tę odżywkę

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić DaRthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany hit!
  • Serum stosuję już ok. 3 miesięcy i efekty są zniewalające. Niegdyś krótkie, rzadkie i często wypadające rzęsy zamieniły się w piękne ''firanki''. Do tego pogłębił się ich kolor. Jestem zauroczona tym kosmetykiem.Z niecierpliwością czekam na końcowy efekt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Candyland za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Efekty widoczne po 2 miesiącach,, długie podkręcone rzęsy. Wczesniej używałam Regenerum, które na pewno pomogło, ale nie dawało tak spektakularnego efektu.

Gorąco polecam, nawet za taka cene.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kamilla1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Zachęcona Waszymi opiniami kupiłam nareszcie odżywkę. Zapłaciłam 60 zł w Rossmanie. Używam od 3 tygodni i już widzę efekty! Mam nadzieję że będą jeszcze bardziej widoczne, ale i tak jestem zadowolona.
    Rzęsy nie pomalowane, wiadomo, mają jaśniejsze końcówki więc efekt nie jest aż tak widoczny. Natomiast po pomalowaniu tuszem od razu widac różnicę! I na pewno nie jest to zasługa tuszu bo używam go od dawna i nigdy aż tak nie wydłużył moich rzęs, ani ten ani żaden inny tusz. Malując, widzę jak są wyciągnięte do góry.
    W pierwszych dniach miałam jedynie problem z powiekami, były ciemne i zaczerwienione w miejscu aplikacji, ale po kilku dniach to minęło.
    Aplikacja banalnie prosta, zajmuje kilka sekund.
    Noszę soczewki i nie mam żadnego problemu.
    Odjęłam pół gwiazdki, bo mam nadzieję że efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny, używam go od niecałego miesiąca więc wszystko jeszcze przede mną!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić marczama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomita!!
  • Kiedyś miałam bardzo długie i gęste rzęsy. Niestety, ostatnio wypadały i mocno się przerzedziły. W prawej powiece miałam wyraźną przerwę między rzęsami. Odżywkę kupiłam w Rossmannie, w cenie promocyjnej ok. 65 zł i używam jej ok. 3 tygodni. Staram się pamiętać, żeby robić to co wieczór, ale zdarza mi się zapomnieć... Pomimo tego odżywka działa, efekty są naprawdę zauważalne. Rzęsy są dłuższe, wyrosło mi sporo nowych, więc się zagęściły i nie wypadają! Aplikacja jest prosta, preparat nie powoduje żadnego dyskomfortu. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: mniej- więcej 1/2 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fiszka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij