Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Rzęsy do nieba!
  • Do tej pory moim hitem jeśli chodzi o odżywki przyśpieszające porost rzęs było serum X-Lash.
    Szukałam jednak jakiegoś tańszego odpowiednika, który działałaby równie dobrze. Nie miałam jednak dużych nadziei, bo wcześniej używałam już różnych odżywek i po żadnej nie uzyskałam tak spektakularnych efektów jak po X-Lash.
    Aż do dnia, gdy zakupiłam serum Long 4 Lashes.
    Cena może i nie należy do najniższych, jest jednak zdecydowanie bardziej do przyjęcia.

Serum przyśpieszające porost rzęs od Oceanic nie zdetronizowało jednak odżywki X-Lash z należnego jej statusu KWC ( poniżej wyjaśnię dlaczego) – jednak na pewno stało się jej poważnym konkurentem;-)

Po 3 miesięcznej kuracji Long 4 Lashes mogę stwierdzić, że moje rzęsy znacznie się wydłużyły.
    Są również bardziej podkręcone, a już na pewno efekt ten dużo łatwiej uzyskać po pomalowaniu ich tuszem do rzęs. Jednym słowem- włoski stały się dużo bardziej podatne na podkręcenie. To jak dla mnie bardzo duży plus.
    Dzięki serum Oceanic oprawa oka wygląda przepięknie. Zauważyłam, że efekt wydłużenia rzęs był widoczny szybciej niż jak używałam odżywki X-Lash. Wydaję mi się, że różnicę w długości włosków zaczęłam zauważać już gdzieś po miesiącu stosowania kosmetyku. Rzęsy po pomalowaniu są po prostu mega długie, a makijaż oka staje się dzięki temu bardzo glamour.
    Jak dla mnie dobrze pomalowane oko robi cały makijaż, więc efekt ten bardzo mi się podoba.

Co więc sprawia, że mimo tych zalet Long 4 Lashes nie stanie się moim kwc??
    No więc… może podrażniać:-(
    Zalecam bardzo uważną i naprawdę oszczędną aplikację. W przeciwnym razie można nabawić się podrażnienia powieki, co objawia się lekką opuchlizną i czerwonym śladem. Wydaję mi się, że aplikując na rzęsy, musiałam wyjechać pędzelkiem na powiekę i stąd aż taka reakcja.

Serum Long 4 Lashes mimo bardzo podobnego sposobu aplikacji jak w przypadku X-Lash nie jest tak wygodne i bezproblemowe w użyciu. Na pędzelku zbiera się za dużo kosmetyku, płyn zbiera się również na patyczku i stamtąd może również skapnąć na powiekę.
    Podrażnienie jednak nie było bolesne, zniknęło samoistnie po dwóch dniach.
    Teraz aplikuje serum naprawdę bardzo uważnie i jak do tej pory problem się nie powtórzył.

Polecam również nanosić specyfik cieniutką warstwą ( tak jak zaleca producent), bo jeśli nałożymy za dużo to również może dostać się do oka i spowodować nieprzyjemnie uczucie pieczenia.

I właśnie to podrażnienie spowodowało, że ta odżywka nie będzie moim kwc.
    Niezaprzeczalny jest jednak fakt, że Long 4 Lashes to bardzo dobry kosmetyk, który naprawdę działa. Regularne stosowanie powoduje, że rzęsy szybciej rosną, stają się bardziej podkręcone- po prostu piękne!

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Emocje ostudzone
  • Na to serum czaiłam się w zasadzie od pierwszego dnia gdy pojawiło się na Rossmannowej półce.

Moje rzęsy są niezwykle biedne.
    Z natury są długie, gęste, może nie bardzo czarne ale przyzwoicie ciemne.
    Średnio grube i raczej proste.
    Powiem nieskromnie że czas szkolny był tym czasem kiedy miałam rzęsy o których można marzyć.
    Wtedy jednak tego nie doceniłam.
    Kilka lat temu niestety przyszła choroba, dość poważna która doprowadziła moje rzęsy do kompletnej ruiny.
    Był czas kiedy niebyło nawet co malować. Włoski jak odrosły to zaraz wypadały. Mogłam tylko siąść i płakać...
    Ratowałam się odżywkami L\'biotica które pozwoliły wziąść mi głęboki oddech, rzęsy były podratowane.

Jednak dalej są fale w przeciągu których gubię ogrom rzęs, robią mi się wtedy luki.
    Nie wiem... może to echo leczenia które przeszłam?
    Bóg tylko raczy wiedzieć...
    To tak po krótce historia moich problemów z rzęsami właśnie.

Owo serum jest jak dla mnie drogie. Bardzo.
    A do tego super małe.
    Jak przeczytałam o tej czerwonej prędze jaka się robi niektórym dziewczynom trochę zwątpiłam. Butnowałam się przeciw niemu kilka miesięcy ale zaryzykowałam. Kupiłam w promocji za 50 zł. Mimo że cena była sporo niższa od regularnej i tak wolałam nie patrzeć na paragon, więc czym prędzej wywaliłam go do najbliższego kosza :P

Serum zamknięte jest w malutkiej buteleczce z wygonym pędzelkiem.
    Łatwo nanieść produkt na linię rzęs.
    Początkowo stosowałam się do instrukcji: pojedyńcze przeciągnięcie pędzelkiem. Później aplikowałam serum znacznie bardziej śmiało.

Ku mojej uciesze i wielkiej uldze serum nie podrażniło mi ani oczu, ani powieki. Czerwona pręga nie wystąpiła ani na chwilę.
    Nie miałam obolałych ani zamglonych oczu. Nic. Żadnych nieprzyjemnych doświadczeń.
    Było to dla mnie nie lada niespodzianką bo moje oczy raczej nie najlepiej reagują na takie wynalazki, a już całe moje ciało reaguje fatalnie na produkty firmy Oceanic.
    Więc ukłony jeśli chodzi o serum!

A co z konkretnym działaniem?
    Serum stosuję regularnie, wieczór w wieczór od ponad 2 miesięcy.
    Może raz zapomniałam go użyć, gdy padnięta usnęłam. Poza tym dostałabym medal za systematyczność

Początkowo (ok miesiąc) nie widziałam żadnych zmian - ani na gorsze, ani na lepsze.
    Trwałam jednak w marzeniu o pięknych wachlarzach i alikowalam zawzięcie.
    Co widzę po 2 miesiacach?
    Rzęsy lekko wydłużone i widocznie podkręcone.
    Małe wydłużenie tłumaczę sobie tym że może dłuższe już urosnąć niemogą skoro z natury są długie?
    Jeśli chodzi o podkręcenie jestem zaskoczona. Sądziłam że moich rzęs nie da się podkręcić, a tu proszę! Nie jakoś bardzo, ale ja niemam wielkich wymagań skoro inne odżywki sobie nie radziły w tej kwesti.
    Lekkie wygięcie widzę i jestem z tego powodu niezwykle uradowana

Co zauważyłam jeszcze?
    Rzęsy przez ok miesiąc mocno się trzymały. Naprawdę mocno.
    Nie zauważyłam wypadania, może jakieś tam pojedyńcze raz na jakiś czas.
    Byłam szczęśliwa jak dziecko.
    Nie zauważyłam za to zwiększonej liczby nowych włosków. Rosła ilość standardowa.

Zwrot akcji nastąpił z 2,5 tyg temu. Rzęsy znów lecą na potęgę, znów mam luki
    Serum stosuję jedak nieprzerwanie. Czekam cierpliwie aż kryzys minie i może serum w końcu pobudzi solidnie nowe rzęsy do wzrostu?
    Jednak mój entuzjazm zncznie osłabł.
    Nie upatruję już w nim wybawienia.
    Dla tego też nie widzę sensu kupowania drugiego opakowania. Skończę pierwsze pewnie za ok 2 miesiące i wrócę z podkulonym ogonem do L'biotici lub zaryzykuję inną odżywkę.

Używam tego produktu od: ok 2,5 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widać efekt
  • Odżywki używam codziennie od 3 miesięcy, efekt już jest niesamowity.
    Miałam bardzo liche rzęsy, przede wszystkim były proste i dosyć jasne. Ta odżywka je przede wszystkim wzmocniła, zagęściła i wydłużyła, szczególnie te przy zewnętrznym kąciku oka. Efekt było widać już po 2 miesiącach.
    Bardzo ważne jest to, że nie podrażnia skóry wokół oczu ani samych oczu.
    Mam nadzieję, że jak ją skończę to nie wypadną mi te nowe rzęsy, jeśli jednak się tak stanie, to kupię ją ponownie, bo efekt jest naprawdę widoczny.
    Dołączam zdjęcia na którym widać, że moje rzęsy są teraz w niezłej kondycji.
    Uwierzcie mi na słowo, że były 100% krótsze i generalnie kiepskie. Tuszu używam tego samego od pół roku, Inglotowego.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Tunisbis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magia!
  • Ten produkt totalnie mnie zaskoczył - słyszałam wiele pozytywnych opinii, ale mimo wszystko nie robiłam sobie nadziei na spektakularny efekt... tym większe było moje zaskoczenie!
    Już po dwóch tygodniach używania zobaczyłam pierwsze efekty - rzęsy się wydłużyły i podkręciły. Po 3 tygodniach w zewnętrznych kącikach urosły mi takie długaśne rzęsy, że co chwilę się im przyglądałam nie mogąc uwierzyć ;D
    Stosuję już 6 tygodni i nie wiem czy kiedykolwiek przestanę
    Fantastyczny produkt!

Chcesz pochwalić NatalieValentina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się!
  • Chyba nigdy nie odstawie już tego serum.

Po ok.miesiącu używania widać pierwsze efekty - rzęsy są gęstsze i dłuższe. Teraz stosuje już trzeci miesiąc i moje rzęsy są ogrooomne I przy tym wszystko naturalnie wygląda.
    Cena jak za takie działanie wg mnie bardzo niska, już nie mówiąc o tym że można trafić na promocje w Super-Pharm.

Polecam, polecam, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Ewka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham to!
  • Pewien tusz sprawił, że moje rzęsy straciły swoją jakość i aby je odżywić chciałam kupić jakąś odżywkę i już szłam do kasy z wybraną, gdy zobaczyłam te serum na promocji, więc kupiłam.
    Nigdy nie miałam jakiś tragicznych rzęs, raz lepsze, raczej przeciętne.
    Po około 1.5-2 miesiącach stosowania serum pojawiły się pierwsze zaskakujące efekty w postaci długich pięknych rzęs. Dostałam wiele pochwał, na co dzień wystarczała najtańsza maskara aby je podkreślić, a te z wyższej półki robiły cuda.
    Obecnie efekt nadal się utrzymuje, ale wiadomo, cały czas trzeba używać serum. co jakiś czas wypadnie kilka długich rzęs ale znowu odrastają takie. Mam wrażenie, że nie ma już takiego wow jak na początku, ale to kwestia tego, że może się przyzwyczaiłam to tej długości.
    Boję się trochę uzależnienia od tego produktu i tego jak będą wyglądały moje rzęsy jak kiedyś przestanę używać.
    Na pewno kupię ponownie. Cena niższa niż inne tego typu produkty, trzeba szukać promocji, a wydajność jest zaskakująca, na 5-6 miesięcy spokojnie wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taaaakie rzęsy
  • Mimo, że myślałam, że moim rzęsom nic już nie pomoże okazało się, że... MOŻNA.

Rezultaty po 3-4 tygodnia, rzęsy dłuuugie, mocne i podkręcone. (haczą mi o okulary )
    Nawet na moich słabych i beznadziejnie krótkich rzęsach zdziałał cuda.
    Jedyny minus to cena, ale można dorwać promocję, a starcza na długo, więc jak najbardziej opłaca się
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno, będą kolejne

Chcesz pochwalić kundiwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Rezultaty są!!! Po trzech miesiącach stosowania serum moje rzęsy rzeczywiście urosły. I to o 2 mm. Uważam, że to dużo, tym bardziej, że efekt jest widoczny. Dodatkowo są one podkręcone ku górze - chyba wyrzucę zalotkę. Jak pomaluję je tuszem to sięgają moich brwi. Wygląda to ślicznie. Nie będę ukrywać, że przez pierwsze dni męczyłam się ze spuchniętymi oczami, ale to minęło na szczęście. W takich wypadkach proponuję roll - on pod oczy trzymany w lodówce. W każdym bądź razie warto było
    Ważne - rezultaty pojawiają się tylko przy regularnym, codziennym stosowaniu przez okres kilku miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zagości u mnie na długo.
  • Nigdy nie mogłam się pochwalić długimi, podkręconymi rzęsami. Nawet po użyciu zalotki i porządnym wytuszowaniu wyglądały niezadowalająco. Ta odżywka na szczęście pomaga mi uzyskać świetne efekty. Osobiście zauważam ogromną różnicę - nie tylko w długości, ale także lekkim podkręceniu.

Plusy:
    - pierwszą i najważniejszą zaletą jest to, że działa
    - daje szybkie efekty (pierwsze pojawiły się u mnie juz po ok. 2-3 tyg stotowania)
    - jest bardzo, ale to baaardzo wydajna (jedno opakowanie starczyło na prawie pół roku, a używałam je na spółkę z mamą)
    - tania w porównaniu do innych odżywek tego typu (swoją udało mi się kupić za niecałe 50 zł)

To chyba wszstkie plusy tego serum a przynajmniej najważniejsze według mnie. Niestety byłoby zbyt pięknie gdyby nie posiadało żadnych wad. Do najważniejszych zaliczam przekrwione powieki. Kolejnym minusem jest to, że przez pierwsze 2 tygodnie używania zaraz po przebudzeniu widziałam jakby przez mgłę, co na szczęście ustępowało po 2 minutach. Oczywiście nie u każdego musi to wystąpić, bo moja mama nic takiego u siebie nie zauważyła.

Pomimo tych małych niedogodności wynikających z używania tego serum, nie zamierzam się z nim rozstawać i przypuszczam, że będzie obecne w mojej kosmetyczce jeszcze bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie rozpoczęte

Chcesz pochwalić gdyzostajeszumnienanoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • na ratunek osłabionym i mizernym rzęsom!
  • Moja historia z Long4Lashes to początek pięknego romansu. Moje rzęsy przecierpiały ponad rok zagęszczania metodą "1+1", przez co niestety są teraz osłabione. Dodatkowo, nigdy nie były ani gęste ani przesadnie długie. Postanowiłam, po zrezygnowaniu z zabiegu, trochę je wzmocnić i przyspieszyć ich wzrost . Niestety przeraziły mnie ceny innych tego typu specyfików (Revitalsh czy BodetkoLash) a po za tym chciałam się przekonać czy tego typu serum działa. Skusiłam się na Long4Lashes i szczerze mogę je polecić!

+stosuje je już ponad dwa miesiące, widzę znaczną różnicę - rzęsy sa dłuższe, jest ich więcej
    +mam wrażenie że stały się bardziej spężyste i odrobinę mocniejsze
    +wydajne, mam wrażenie, że starczy na kilkanaście miesięcy stosowania
    +cena jest do przejścia, zwłaszcza, że często produkt jest w promocji
    +dostępny w drogeriach i aptekach

- niestety jeśli serum dostanie się do oczu to piecze niemiłosiernie
    -na jednej powiece pojawiło mi się dość spore przekrwienie, domyśliłam się, ze to od tego serum ale niezrażona stosuje je dalej i ranka zniknęła

Nie osiągnęłąm jeszcze takich efektów jak moje poprzedniczki (rzęsy nie są bardziej wyraziste/czarne, nie zawijają mi się na brwi) ale dopiero niedawno przestałam je przedłużać i stosuje serum dopiero 2 miesiące, więc na więcej efektów jestem skłonna poczekać. Już teraz mogę powiedzieć, że kuracji nie przerwę bo obecne efekty są świetne. Myślę,że nie można też zaniedbywać regularności stosowania - to już mój co wieczorny rytuał.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij