Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Wspaniała
  • Stosuje ja od niecalych 2 miesiecy ..efekty sa niesamowite!
    trzeba pamietac o systematycznosci i byc ostroznym przy aplikacji ..
    swoja kupilam na allegro (cena 47 zl +przesylka )
    juz mysle o zrobieniu zapasow "nie wyobrazam sobie bez niej już życia"
    dla "niedowiarkow" dodaje zdjecia przed i po

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aassiiaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne, ale...
  • Serum rzeczywiście działa, ale też ma 1 wadę - podrażnia. Po pierwszym zastosowaniu piekły mnie okropnie oczy, nie wiedziałam co się dzieje, później widocznie się przyzwyczaiłam, bo więcej się to nie zdarzyło, ale w czasie jego stosowania górna powieka jest bardzo tkliwa na dotyk i przekrwiona - mam taką cienką kreskę czerwoną jakby namalowaną, która blednie i znika, gdy przestaję używać serum.
    Odżywkę stosuję od ponad 3 m-cy z przerwą 2 tyg. na wakacyjny wyjazd, gdzie serum zostawiłam w domu, chciałam dać odpocząć oczom.
    Pierwsze efekty stosowania zauważyłam po ok. 1,5 m-ca - rzęsy urosły, zagęściły się, przestały wypadać. Teraz po prawie 4 m-cach od pierwszej aplikacji moje rzęsy są zdecydowanie ładniejsze niż przed rozpoczęciem kuracji - są jakby ciemniejsze, choć końcówki nadal są jaśniejsze, są gęściejsze i błyszczące, jak sztuczne, wyglądają dobrze nawet nieumalowane, a po umalowaniu są super. Jestem na prawdę zadowolona z efektu. Zastanawiam się tylko czy będzie on trwały i po skończeniu kuracji rzęsy zostaną już takie, czy też może wrócą do stanu wyjściowego oby nie, ale właśnie w żadnej recenzji nie doczytałam tego.
    Co do ceny - może wydawać się drogo, choć biorąc pod uwagę efekty stosowania serum, jego wydajność i porównując do innych droższych tego typu odżywek, to i tak okaże się tanio. Ja swoje serum kupiłam w rossmannie w cenie promocyjnej ok. 67 zł (cena regularna 79,99 zł), widziałam też promocję - oprócz obniżonej ceny dodatkowo płyn micelarny AA gratis, a w internecie można kupić jeszcze taniej.

Plusy:
    + zadowalające efekty stosowania
    + łatwa aplikacja
    + bezzapachowe
    + wydajne
    + eleganckie opakowanie przypominające opakowania dobrych ekskluzywnych długopisów i piór do pisania
    Minusy:
    - może podrażniać

Używam tego produktu od: 09.05.2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kinga 72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże nadzieje, wielkie efekty ; )
  • Produkt jest rewelacyjny!

Gdy czytałam opinie o nim, wypowiedzi było zaledwie kilka, jednak był dosyć zachwalany, więc postanowiłam zaryzykować. Akurat był w promocji w Rossmannie, więc świetnie się złożyło, jednak pomimo obniżki do 67 zł i tak zachwiałam się przy kasie, ale zakupu nie żałuję!

Opakowanie jest dosyć luksusowe - nie dostajemy zwykłej odżywki w zwykłym opakowaniu, więc już po otwarciu pudełeczka ucieszyłam się, że przynajmniej wizualnie produkt przyjemnie się prezentuje.

Zalety odżywki:
    * DZIAŁA!
    * nie pachnie
    * łatwa aplikacja
    * nie podrażnia
    * często jest w promocji, choć w niewielkiej
    * w stosunku do prototypu jest bardzo tania
    * jest naprawdę wydajna
    * spełnia obietnice producenta, ponadto może być stosowana i do rzęs, i do brwi.

Minusem dla mnie jest jedynie delikatna smuga nad miejscem aplikacji, na powiece, przez co oko czasem wygląda na zmęczone, ale odbarwienie to nie jest znaczne i tylko ja zdaję się je widzieć.

Na efekty widoczne u siebie czekałam tak naprawdę trzy miesiące, ale było warto - i bez niej miałam długie rzęsy, do których przywykłam, teraz jednak jestem z nich bardziej zadowolona.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, drugie czeka na wielkie otwarcie : )

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kyane9129 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna odżywka
  • Po 5-miesięcznym codziennym stosowaniu long4lashes moje rzęsy urosły dwukrotnie. Teraz są ciemne, podkręcone, niebotycznie długie i 100%gęstsze. Nie muszę nawet używać mascary, a pomalowane wyglądają jak sztuczne!! Wcześniej miałam proste, ciemne rzęsy z jaśniejszymi końcówkami, które nabierały pożądanego kształtu dopiero po użyciu zalotki i mascary wydłużającej. Polecam niezdecydowanym, bo warto !!!

Ilość zużytych opakowań: jedno 3ml w trakcie

Chcesz pochwalić bryga za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu mam rzęsy!
  • W końcu mam rzęsy! I to jakie! Moje oczy w końcu zaczęły zwracać uwagę i dostałam już kilka komplementów w stylu "wyglądasz jakoś lepiej". Rzęsy są dłuższe i gęstsze, nie zauważyłam żeby odżywka je przyciemniała.

Jedyna wada to to, że w miejscu aplikacji odżywki skóra powiek jest przyciemniona oraz to, że czasem rano powieki lekko pieką, ale nie jest to nic uciążliwego.

Używam tego produktu od: początek kwietnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić martprzybylska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Odżywki używam od 3 miesięcy, już po drugim tygodniu zauważyłam, że moje rzęsy są dłuższe wytuszowane wyglądały pięknie. Dużo koleżanek pytało się czy nie mam sztucznych rzęs. Dla mnie efekt jest zadowalający, jednak nadal czekam na pogrubienie którego narazie nie zauważyłam.Zobaczymy efekty za kolejne 3 miesiące, dziś wiem, że dalej będę jej stosować bo warto.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PoKaPoKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Zagęszczenie trudno stwierdzić, poza zewnętrznymi kącikami,w których porobiły mi się takie ciasne zwarte kępki,które się sklejają podczas malowania. Po 2óch miesiącach rzęsy są zauważalnie dłuższe, pomalowane wyglądają super. Mam nadzieję,że opakowanie wystarczy na kolejne dwa miesiące,bo jestem ciekawa dalszych efektów,a w cenie bez promocji jest to za drogi kosmetyk. Szkoda,że nie podkęca,jak to robi Regenerum.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

Chcesz pochwalić zbv88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nadaje sie do brwi do rzes niesty nie u mnie
  • Zanim polakomilam sie na ten produkt, wczesniej uzywalam drozeszego produktu za ktorym dalam 200 zlotych. Potem powstal ten produkt o wiele tanszy, ktory byl wychwalany. I ja jak wieksozsco kobiet chcialam znow miec piekne dlugie rzesy, dlatego wydalam 80 zlotych. Szczesliwa jak nie wiem, zakupilam ten produkt i zaczelam go uzywac. Za pierwszym razem po uzyciu tego produktu polozylam sie spac, obudzilam sie otwieram oczy a tam zamazany obraz, wystraszylam sie, bo myslalam ze cos sie stalo, ale zamknelam oczy przetarlam oczy i znow otworzylam i juz widzialam dobrze. Zastanawialam sie czy to przez ten produkt i znalazlam tutaj opinie jednej z Pan ktora miala to samo. Dlatego uznalam ze bede uzywac go do brwi, nie chcialam miec problemy ze wzrokiem, gdzie nie dawno przebylam operacje na oczy. Tak wiec sen o pieknych dlugich rzesach odplynal w dal, no coz chociaz dzieki nie mu moje brwi sa gesciejsze , jak je zrobie henna to w koncu je widac. Ale nie o taki efekt mi chodzilo, ale wole miec krotsze rzesy, niz znow placic nie wiadomo ile pieniedzy zeby odzyskac ponownie wzrok-Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dzasta221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no coż...działa
  • Sceptycznie podeszłam do sprawy pomimo znakomitych recencji produktu zarówno na Wizażu jak i blogach urodowych.
    Wcześniej używałam olejku rycynowego-podrażnia, zlepia powieki, a że jestem alergikiem oczy były podrażnione.
    Potem odżywka też db oceniana My Secret, nie zlepiała, nie podrażniała, ale też nie działała
    Potem serum L'Biotici- też bez efektów.
    W końcu zakupiłam to. Po pierwszych paru dniach zauważyłam różnicę, rzęsy były mocniejsze, sprężyste, błyszczały, i nieco dłuższe ale to nic.
    O ile rzęsy mam ok, to brwi były w stanie zanikowym i tu odżywka naprawdę miała okazję się wykazać. Zaczęły rosnąć tam gdzie je przed laty niefortunnie wyrwałam, co mnie cieszyNie wiem co będzie dalej.
    Jeszcze dodam, że wcześniej wypadały mi rzęsy, co akurat się nie zmieniło pod wpływem odżywki.
    Chciałabym zaznaczyć jeszcze jedną ważną rzecz, otóż mam jaskrę - nadciśnienie wewnątrzgałkowe i co wieczór aplikuję krople, które albo zawierają ów sławetny składnik, zawarty w odżywce, albo podobny o takim działaniu, aż tak się nie wgłębiałam.
    Jednak co ważne w moim wypadku nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, prawdopodobnie dlatego że odżywka wzmaga działanie kropli, które sobie serwuję. Ale to tylko moje przypuszczenia. Okulisty od tego czasu nie odwiedzałam, niemniej nie odczuwam żadnych dolegliwości, o czym zdarzyło mi się czytać. Panie narzekały na bóle głowy etc.
    Przez kilka dni miałam siny pasek wzdłuż linii rzęs, teraz wydaje mi się że zbladł,ale mi akurat nie przeszkadza. Nie wiem jak z wydajnością. Przekonamy się , wówczas postaram się edytować te moje pomiesięczne wrażenia
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miauczący Behemot za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER PRODUKT
  • Używam 3 miesiące z polecenia od koleżanki jak do tej pory jestem zachwycona. Rzęsy są długie jak je wytuszuje sięgają brwi w dodatku ładnie się podkręcają. Na efekt czekałam ok 2 miesiące ale było warto. Moja koleżanka używa od 8 miesięcy i ma rzęsy mega tak długie i gęste, że wyglądaja jak 1:1. Mam nadzieje, że moje też będą tak wyglądały. Dodatkowo dobra cena kupiłam w promocji za 65zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wiki51 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij