Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Ekstra
  • Dziala juz po 1,5-2 tyg codziennego stosowania! Jeden minus to to, ze czasem mialam czerwone powieki (jakas reakcja alergiczna?) ale tak czy inaczej warto sprobowac. Rzesy wygladaja jak po uzyciu tuszu

Używam tego produktu od: 6 msc

Chcesz pochwalić malinowykolek za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• To działa !
  • Jeszcze nie dawno zachwycałam się zdjęciami efektów kuracji odżywkami typu Revitalash, niedostępnymi dla mnie ze względu na cenę. W końcu jednak Oceanic wyszedł do konsumentów z pomocną dłonią i stworzył świetną odżywkę w niewygórowanej cenie. Regularna to 80zl, ale coraz częściej można ją dorwać na atrakcyjnych promocjach, chociażby do końca lipca w Superpharm jest za 45zł z kartą Lifestyle, więc można zaoszczędzić.

Z natury zawsze miałam dość ładne rzęsy. Całkiem długie, ciemne, podkręcone u nasady, jedynie niezbyt gęste. Po systematycznym stosowaniu Long 4 Lashes rzęsy są niesamowicie bujne. Mega zagęszczone, jeszcze dłuższe, a w moim przypadku jeszcze widoczniej podkręcone. Po wytuszowaniu ich jakąkolwiek maskarą, słyszę co chwilę od znajomych pytanie, czy mam sztuczne rzęsy, bądź czy przedłużałam je. Efekt jest niesamowity. Kto go zobaczy ten chce tę odżywkę, a to chyba najlepsza reklama.

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde działa
  • Kupiłam ten produkt jakoś na początku marca, używam pierwsze rezultaty były widoczne po ok 2 miesiącach, a dzisiaj to nawet nie wiem jak malować rzęsy bo ich nie mogę ujarzmić, są długie i podkręcone jakbym używała zalotki. Już kupiłam kolejne opakowanie Polecam w 100%!

Dla potwierdzenia zdjęcia z marca i z dzisiaj

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ewenss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Po około 5-ciu tygodniach conocnego stosowania na górne i dolne rzęsy zauważyłam, że się wydłużyły.
    Po ok. 2-ch tygodniach od rozpoczęcia kuracji rzęsy zrobiły się nierówne. Podejrzewam, iż winę za to ponosi nierówna aplikacja i zużywanie przez niecierpliwą mnie zbyt dużej ilości. Początkowo, kiedy produktu jest więcej, lubi się on formować w przezroczyste, chmurowate grudki na poszczególnych partiach rzęs.
    Zdarzały mi się również zaczerwienienia oczu w ciągu dnia
    Doczekawszy do końca kuracji jestem jednak bardzo zadowolona z efektu. Nie potrzebowałam zagęszczenia a rzęsy są nie tylko dłuższe ale i troszkę gęstsze i mocniejsze. Polecam, ale producenta poprosiłabym o obniżenie ceny i rezygnację z alkoholu oraz innych substancji, które mogą podrażniać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić UcztaDlaZmyslow za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś wspaniałego! mój hicior!
  • nie jest to produkt dla wrażliwych oczu
    ale jak ktoś spełni ten warunek otrzyma cudowny środek na porost rzęs
    odżywka jest dość specyficzna - na początku przez jakiś miesiąc po jej stosowaniu czułam swędzenie u nasady rzęs, nie dokuczliwe, ale odczuwalne, lekkie opuchnięcie powiek u nasady rzęs, suchość oczu oraz takie krótkotrwałe zaburzenia widzenia - jakby mgła
    przyznaję, że to może moja wina - rzesy mam oporne na wszelkie środki tego typu, próbowałam już różnych...
    używałam więc rano i wieczorem zarówno na górne jaki i dolne rzesy
    dodatkowo na długośc używam serum na dzien L'biotica i krople nawilżające do oczu - Lacrimal
    dodatkowo do makijażu używam - odżywki/bazy słynnej od eveline i tuszu Bourjois twist up
    efekt powalajacy!
    to zabezpiecza je dodatkowo
    efekt pojawił sie w moim opornym przypadku dopiero po 2 miesiącach, chociaż pojedyncze "lepsze" rzęsy widziałam po miesiącu
    teraz po 3 miesiącach juz kilka osób pytało mnie gdzie robiłam rzęsy 1:1 ;-)))
    a rzęsy są dłuższe o 1/3 może nawet o połowę, ciemniejsze (zrobiły sie czarne) - jak po hennie, gęściejsze - nawet wyrosły w łysych przestrzeniach linii rzęs, podkręcone! i mocniejsze, grubsze i sztywniejsze
    do tego dla niektórych może to wada, dla mnie zaleta - przyciemniony fragment skóry przy nasadzie dolnych i górnych rzęs - taka jakby słaba kreska lub niedokładnie zmyta - dla mnie ekstra, nie musze malowac sie eyelinerem!
    rzęsy wyjściowe: najdłuższa rzęsa 7mm, kolor grafitowy, proste, przerzedzone (mimo uzywania stałego różnych odżywek)

Używam tego produktu od: początku kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić mlukrecja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemożliwe staje się możliwe.
  • Długo przymierzałam się do zakupu jednej z wielu dostepnych "cudownych" odżywek do rzęs. Moje rzęsy naturalnie są raczej krótkie i proste o średniej gęstości. Aby stały się ozdobą oka musiałam się zdrowo namachać tuszem,do tego nie byle jakim :/ w końcu po dogłębnej analizie tematu,godzinach szukania i czytania opinii (również o skutkach ubocznych) zdecydowałam się zaryzykować i mój wybór padł na L4L.
    A więc:
    -po około 2tygodniach stosowania rzęs zrobiło się jakoś więcej,zaczęły też lepiej się układać przez co makijaż stał się łatwiejszy
    -po kolejnych dwóch tygodniach zauważyłam nieznaczną zmianę długości,na plus oczywiście,i pozytywne zmiany dalej powolutku idą w tym kierunku
    -aplikacja bardzo prosta ale rzeczywiscie trzeba uważać by produkt nie dostał się do oka (szczypie)
    -po przebudzeniu zmagam się z delikatną opuchlizną i uczuciem "zaklejenia" oka jednak mija natychmiast po przemyciu wodą więc nie jest to uciążliwe
    -cena w porównaniu do chociażby realash czy revitalash to pestka zwłaszcza w przeliczeniu na wydajność która jest naprawdę bez zastrzeżeń
    Używam produktu regularnie,opuściłam jak dotąd góra 2 dni.
    Z dotychczasowych obserwacji wnioskuję że po zaliczeniu pełnej kuracji moje oczekwania zostaną całkowicie spełnione.
    W ogólnym rozrachunku mogę więc,póki co,śmiało produkt polecić.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić inia149 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Idealna. Moje rzęsy są po niej widocznie gęstrze, dłuzsze i ciemniejsze, zauważyłam też, że zdecydowanie mniej wypada ich przy demakijażu oka.

W mojej ocenie to najlepsza odzywka do rzęs na rynku - zaufanego producenta, po badaniach dermatologicznych, za niską (w porównaniu do innych tego typu produktów) cenę, obietnice prodecnta również zostały dotrzymane i rzęsy są wyraźnie piękniejsze. Do tego jedno opakowanie wystarcza na ponad pół roku stosowania! Ideał

Minusów brak.

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić tę odżywkę, zalecam jednak cierpliwość na początku stosowania - efekty widać dopiero po ok. 2 miesiącach. Ja się z nią już nigdy nie rozstanę

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Genialna
  • Produkt kupiłam 8 kwietnia, używam go codziennie i nadal nie zużyłam pierwszego opakowania. Pierwsze efekty przyszły tuż po skończeniu 3 tygodnia, a w tej chwili rzęsy wyglądają jak wachlarze ;0). Przy aplikacji trzeba uważać, aby faktycznie nakładać jak eyeliner, i nie dziabnąć się w oko bo wtedy szczypie. Nakładamy na skórę, bo odżywka pobudza wzrost rzęs.
    Moje naturalne rzęsy były, krótkie i cienkie, aczkolwiek było ich sporo. Po odżywce są nadal cienkie, i ponieważ są dużo dłuższe wywijają się na zewnątrz ;-))

produkt jest świetny, a w promocyjnej cenie z super-pharm-45 zł, jest zdecydowanie wart swojej ceny. polecam

Używam tego produktu od: kwietnia

Chcesz pochwalić Ewa76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie działa, jednak na krótko.
  • Ile to już nie nasłuchałam się o cudownym działaniu Long for lashes Z tego względu kupiłam po promocyjnej cenie (55 zł) pierwsze opakowanie. Cena wysoka, jednak jeśli faktycznie działa tak dobrze jak wszyscy mówią - stwierdziłam, że warto. Opakowanie (3 ml) skończyło mi się szybciej niż innym użytkowniczkom - już po miesiącu, ale może nakładałam zbyt wiele. Faktycznie - po jakimś czasie efekty były genialne. Koleżanki zwróciły uwagę na to, że mam dłuższe rzęsy, myślały, że są sztucznie przedłużane. Byłam bardzo zadowolona z efektu, wreszcie, po kilku latach sporych kompleksów na tym punkcie, miałam całkiem długie rzęsy. Dla utrzymania efektu kupiłam drugie opakowanie. Wszystko byłoby cudownie, byłabym naprawdę zadowolona i z czystym sumieniem dałabym 5/5 gdyby nie to, że... po jakimś czasie moje rzęsy znowu wróciły do starych rozmiarów. Włoski wymieniają się co miesiąc i wydaje mi się, że po miesiącu znowu miałam krótsze. Teraz, po roku od zużycia tamtych dwóch opakowań, znowu mam krótkie, nijakie rzęsy. Właśnie kupiłam trzecie opakowanie gdyż wiem, że poskutkuje, ale jestem gotowa na to, że znowu po krótkim czasie moje rzęsy wrócą do swoich rozmiarów. Jestem ciekawa, czy u innych użytkowniczek efekt trwał dłużej.

Pewnie kupię jeszcze kiedyś kolejne opakowanie, jednak produkt jest nieadekwatny do ceny - efekt utrzymuje się zbyt krótko.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić martinosos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten produkt jest istnym objawieniem! Mam fioła na punkcie długich rzęs. A L4L, z moich przeciętniaczków, zrobiło firanki do nieba. Jestem zachwycona!
    Jedyny minus - trzeba go stosować również po zakończeniu kuracji (raz/dwa razy w tygodniu), aby rzęsy nie wypadały i się nie łamały. Jeśli się tego nie robi, to niestety - skutki będą opłakane; za to odejmuję pół gwiazdki.

Chcesz pochwalić Artemistress za czytelną i pomocną recenzję?