Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• love <3
  • Jestem absolutnie zakochana w tej odżywce do rzęs.
    Mam głęboko osadzone oczy i krótkie rzęsy. Praktycznie niewidoczne spod opadających powiek.
    Wystarczył miesiąc nieregularnego! stosowania tego serum i rzęsy zaczęły wychodzić spod powiem

Podchodziłam do tego produktu jak pies do jeża. Wydałam 70zł i nie wierzyłam w cuda. To chyba jedyny kosmetyk w moim życiu, który tak pozytywnie zaskoczył mnie swoim działaniem .

Na opakowaniu jest informacja, że należy go zużyć w ciągu 6 miesięcy. Ja swój używam już rok i nadal spisuje się idealnie. Nie podrażnia mi oczu, nie wyrządza żadnych szkód.

A rzęsy mam teraz jak z obrazka oczywiście w połączeniu z moim ukochanym tuszem Yves Rocher Sexy Pulp.

Polecam przetestować na sobie!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić goldika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Późna miłość, ale będzie z tego trwały, dobry związek
  • Zawsze miałam problem z rzęsami - o ile długość i gęstość była zadowalająca (ale nie bardzo dobra), to reszta do kitu. Cienkie, miękkie włoski, dość jasne, przynajmniej od połowy, jak to u naturalnej blondynki. Trudno je było malować i rozczesywać.
    Z odżywek wypróbowałam dotąd FEG, Dior i Eveline. Ze średnim zadowoleniem. Na Revitalash i podobne mnie zwyczajnie nie stać.
    No i pół roku temu trafiło mi się to - skromny produkt Oceanic, w przyzwoitej cenie, którą mogłabym przełknąć raz na 6 m-cy, jeśli się sprawdzi. I to było to, na co czekały moje rzęsy!

Podeszłam z pewną nieufnością, a raczej ostrożnymi oczekiwaniami - jestem na tyle rozsądna, że zdaję sobie sprawę, ze działanie większości "poprawiaczy" jest ściśle uzależnione od stanu wyjściowego. Czyli mówiąc kolokwialnie: "wyżej tyłka nie podskoczysz".

No i umiem czytać ulotki - nikt tu nie pisze o nagłym poroście nowych rzęs tak znikąd - po prostu wzmacnia i przedłuża żywot istniejących. Dzięki czemu istniejące są nieco grubsze i żyją nadal, kiedy wyrastają nowe - w normalnym trybie część rzęs wypada, pojawiają się zamiast nich nowe. Po odżywce zagęszczenie jest spowodowane nie tyle przyrostem nowych w cudownie zwiększonej liczbie, tylko dłuższą obecnością "starych". I tyle.

Przez pierwszy miesiąc nie stało się nic, może lekkie usztywnienie rzęs, ale mam wrażenie, że to sobie raczej wmówiłam.

Potem nagle ... wystrzeliły! Czyli przestały prawie w ogóle wypadać, nowe rosły szybciej, coraz dłuższe i mocniejsze! W sumie więc faktycznie było ich więcej - na ilość, długość i objętość. Byłam pod wrażeniem, do tego stopnia, że chodziłam wypróbowywać taniutkie tusze typu Lovely czy Wibo i efekty były lepsze, niż przedtem, kiedy stosowałam droższe tusze, ale na swoje naturalne lichotki.

Oczywiście nie bez znaczenia był i pewnie fakt, że nagle ja, leń kosmetyczno-makijażowy zaczęłam pilnować smarowania - bo przedtem to nie było całkiem systematyczne. No i tym samym sprawdziła się stara zasada - używasz - działa, nie używasz - nie działa:P

Oczywiście jak to ja - nastąpił okres zalatania, padania na nos wieczorem, to i znow regularność używania podupadła. Ale ... poprawa stanu rzęs też straciła na intensywności

I to w końcu dało mi do myślenia oraz tzw. kopa na zapęd, czyli motywację - teraz raczej nie zdarza mi się zapominać, a piękne rzęsy są moją nagrodą.

Żeby nie było nadmiernie słodko, nie obyło się bez niemiłych skutków ubocznych - pierwsze dni to zaburzenia widzenia - mgła, jakby "pulsowanie" obrazu (tylko kilka sekund, ale jednak), podpuchnięte powieki itp., a nawet wspomniana przez jedną z recenzentek drobna ranka na powiece - nie wiedziałam skąd, teraz już wiem. Ale to minęło szybko, przebarwienia mnie ominęły całkowicie, niemniej faktem jest, że problemy były, co innym radzę brać pod uwagę.

Podsumowując ten nieco przydługi wykład w punktach:

+ jeśli oczekiwania są realne, a systematyczność używania zachowana, efekt jest bardzo dobry lub przynajmniej zadowalający

+ rzęsy są zagęszczone, mocniejsze, wywinięcie też się zdarza, ale to akurat efekt długości - po prostu na pewnej długości zawsze się zawiną

+ cena - bajka, nawet bez promo, zwłaszcza jeśli porównamy do Revitalash i po uzyskaniu lepszych rzęs zaoszczędzimy na tuszach, a to w dodatku wydatek raz na pół roku

z minusów:

- wspomniane efekty uboczne - należy się z nimi liczyć i wg własnego rozsądku ocenić, czy stosować dalej, czy sobie odpuścić

Dla mnie to KWC - będę stosować stale, bo wreszcie maluję rzęsy szybko, ,tanio, bezproblemowo, a efekt jest lepszy nić kiedykolwiek i z jakimkolwiek tuszem

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno kończę

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Nie wierzyłam ale naprawdę działa!
    Zawsze byłam posiadaczką długich ładnych rzęs ale w trakcie mojej krótkotrwałej miłości do solarium i opalaniu się z tuszem na rzęsach (tak, tak, wiem stara a głupia) dostrzegłam jak bardzo moje rzęsy mi zmarniały. Zaprzestałam tego strasznego procederu nie tylko ze względu na rzęsy ale niestety jakoś się same nie zregenerowały.
    Fanką doklejanych rzęs nie jestem więc postawiłam na odżywkę 4 long lashes.
    Jestem naprawdę zaskoczona ponieważ po ponad miesiącu regularnego używania moje rzęsy są długie i zgęstniały.

Poluje już na drugie opakowanie tyle że w promocji.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowita
  • Kupiłam ją z dużą dozą sceptycyzmu, nie wierzę w takie kosmetyczne czary mary, ale jednak ta odżywka do rzęs naprawdę działa ~!

Moje normalnie dosyć gęste, ale krótkie rzęsy wydłużyły się i to w znacznym stopniu ! stały się ciemniejsze i bardziej lśniące, szczerze mówiąc dzięki niej dużo rzadziej je maluję (co wcześniej było niemożliwe, bez pomalowania wyglądały jakby ich prawie nie było)

Jak na tego typu produkt cena jest bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić a_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomogło
  • Po ok 2 miesiącach mogę z przyjemnością powiedzieć, że produkt działa.
    Zaczęłam go stosować po ściągnięciu sztucznych rzęs, bo to co zobaczyłam - moje naturalne krótkie i słabe jak nigdy, było straszne.

Teraz rzęsy są dłuższe niż kiedykolwiek.

Odejmuję pół gwiazdki bo na początku trochę podrażniał.

Chcesz pochwalić vena_cava za czytelną i pomocną recenzję?
  • TO SERUM JEST MAGICZNE
  • O produkcie dowiedziałam się od koleżanki, będąc pod wrażeniem jej długich pięknych rzęs.
    Trochę sceptycznie to tego podeszłam ale kupiłam to serum, i po 2 tygodniach wydarzył się cud moje rzęsy zaczęło być widać , do tej pory miałam krótkie rzęsy dopiero wytuszowane wydłużającym tuszem je troszeczkę podkreślało.
    Teraz jak je wytuszuje to zdecydowanie podkreślają oko bo pięknie urosły.
    Dziewczyny to serum czyni cuda, odstraszać może cena, cale szczęście ze ten produkt jest bardzo wydajny i choć już używam od miesiąca to jeszcze się nie skończył.

Chcesz pochwalić lady_magic za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 x tak
  • Przymierzałam się do zakupu RevitaLash, ale ponieważ mam wrażliwe oczy, bałam się od razu wydać 300zł, gdyż mogłoby się okazać, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Zakupiłam to serum i po dwóch tygodniach używania widać było pierwsze efekty w postaci dłuższych rzęs i ani śladu podrażnienia oczu. Po miesiącu regularnego stosowania wszyscy zachwycali się moimi rzęsami, nawet kosmetyczka do której chodzę i u której w salonie sprzedaje się droższe sera do rzęs.
    Mogę polecić z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: jedni całe

Chcesz pochwalić mnkq za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje wybawienie!
  • Nie mogę wyjść z podziwu co to serum zrobiło z moimi rzęsami. Nigdy nie wierzyłam w sera do rzęs, że mogą faktycznie zrobić widoczną różnicę.

Po 2 miesiącach moje rzesy są dwa razy dłuższe. Do tego bardzo zgęstniały. Ludzie nawet pytają mnie czy mam sztuczne;]

Moja mama też używa i efekty może nie są az tak spektakularne jak u mnie, ale rzęsy sa na pewno dłuższe i bardziej zagęszczone. Używa także na brwi i też mówi, że widzi efekty.

Jestem zachwycona jego działaniem i to w tak krótkim czasie (producent pisał o używaniu go 6 miesięcy)

Na pewno zagości u mnie na stałe

Cena w opisie jest trochę zawyżona. Ogólnie kosztuje 75zł ale można dostać w promocji za 50-65zł

Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Już po 2 miesiącach różnica jest bardzo duża, nie mogę się doczekać co będzie po 6. Rzęsy się zagęścisły i wydłużyły, są troszkę podkręcone. Nie mam po tej odżywe uczulenia a cena jest bardzo atrakcyjna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić ukubsz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie.
  • Odżywkę kupiłam po przeczytaniu pochlebnych recenzji skuszona wizja pięknych i długich rzęs ( która o tym nie marzy?). Na swoje normalne nie mogę narzekać. Dobry tusz, baza i rzęsy są naprawdę ładne. Ale wiadomo, skoro mogą być lepsze, to czemu nie
    Zacznę od minusów bo tych jest sporo:
    - nic nie urosły ani nie zagęściły sie brwi
    - za każdym razem jak posmarowałem brwi na noc, budziłam sie z duża czerwona plama na skroni. Jak przestałam używać odzywki plama juz nigdy nie wróciła
    - po zmieszaniu ze łzami dostałam wielkich czerwonych, opuchniętych plam pod oczami
    - rzęsy co prawda sie wydłużyły ale tak sie podkręciły po 2 mc ze wyglada to śmiesznie, a wytuszowane tego to wyższa szkoła jazdy. Spędzam długie minuty aby ogarnąć te rzęsy.
    - brzydka, nieestetyczna i czerwona kreska w miejscu aplikacji, czyli na górnej powiece
    A teraz plusy:
    - aplikacja bezproblemowa
    - cena
    - na początku uzywania (nim sie rzędy niemiłosiernie podkręciły) wszystko wyglądało bajecznie

Czekam aż rzęsy wrócą do pierwotnego stanu. Żałuje ze kupiłam, zdecydowanie wole inne odzywki do rzęs. Używałam przez 2 mc. Chętnie wymienię sie na coś innego gdyby któraś wiązanka chciała przetestować.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij