Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Jestem na TAK!
  • Odżywki używam codziennie od 29.08. (pierwsze załączone zdjęcie). Na początku trochę się wystraszyłam, ponieważ po użyciu strasznie piekła mnie powieka, miałam czerwono - siną pręgę w miejscu nałożenia odżywki, a w ciągu dnia swędziała mnie powieka. Jednak po dwóch tygodniach stosowania wszystkie te objawy minęły. Rzęsy powoli zaczęły wypadać, w między czasie wyrastały nowe dłuższe i mocniejsze. Kilka razy preparat dostał mi się do oczu, wtedy piekło jak diabli, więc trzeba uważać. Jestem bardzo zadowolona z zastosowania tej odżywki - rzęsy są mega długie, wyglądają jak zagęszczane. Konkurencyjna cena do BL (w promocji 130 zł), a tu płacimy 70 czy 80 zł. Jedyny minus, że rzadko jest ona w promocji w Rossmanie.
    Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, czy składniki zawarte w tej odżywce po dłuższym czasie stosowania, nie mają jakiegoś negatywnego wpływu na nasze oczy, bo tego raczej nie zbadano.
    Na pozostałych zdjęciach załączyłam efekt zastosowania odżywki, jednak z uwagi na to, iż mam bardzo jasne rzęsy, musiałam je wytuszować, abyście mogły zobaczyć efekt.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić pscolkamaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!!!
  • Faktycznie może lekko podrażniała moje powieki, czasem "swędziały" mnie oczy zaraz po nalożeniu, ale ze względu na moją alergię nie jestem pewna czy swędzenie było winą odżywki.

Efekty są niezwykłe, zwłaszcza, że nie stosuję odżywki codziennie (jestem zapominalska), rzęsy są bardzo długie, może nie podkręcone, ale pomalowane tuszem robią ogromne wrażanie.
    Dotychczas stałym elementem mojego makijażu była czarna kreska, przy takich pięknych rzęsach już nie jest potrzebna.

Polecam każdemu, bo warto wydać raz trochę więcej, niż co chwilę na jakieś niewypały.

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić Drama Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja
  • Odżywkę kupilam w Rossmanie dwa miesiące temu i jestem zachwycona! Nigdy nie miałam długich ani gęstych rzęs, aż do teraz. Pierwsze efekty pojawiły się po trzech tygodniach regularnego używania, teraz już efekty widzę nie tylko ja, ale większość koleżanek z pracy Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, za to same pozytywy.

Chcesz pochwalić Axia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • komiczny efekt-długie ale rzadkie rzęsy...
  • No więc tak, odżywka działa ale mimo tego nie kazdy będzię zachwycony. Otóż ona ma kilka minusów. Na początku oczy mogą być nieco opuchniete( u mnie to tylko 2-3 dni ,pozniej oczeta się przyzwyczaiły ale słysze, że podraznienie wystepuje w róznych okresach stosowania. Ogólnie mówiąc dla mnie to nie było uciażliwe. Rzęsy rosną(stosowałam główne tanie odzywki, a one nie działaly tutaj przynajmniej widać jakiekolwiek rezultaty więc nie moge powiedzieć ,ze odżywka jest zła. Rzecz w tym ,że odżywka tak wydłuża te nasze rzesy, a my się radujemy(przynjamniej ja...do czasu) ale jednoczesnie powoduje ,ze rzęsy staja się bardzo rzadkie. Widziałam u mnie wzrost ale ich wypadania. Takie wydłużanie rzęs ma sens jesli będą one też zagęszczone inaczej efekt wydaje się dosyć komiczny, żeby nie powiedzięc okropny. Nie jestem zawiedziona na niej bo działała przy wzroście ale nie jest ona moim ideałem i mam nadzieje,że na wizażu przed zakupen znajde ten ideał, który pozwoli mi miec gęste i dosyć długie rzesy-poprostu piekny ale nie komiczny efekt. Opakowanie fajne, sprawdza si ten pędzelek, kupiłam tez odzywke do brwi tej samej firmy i na początku bardzo przeszkadzało mi takie samo opakowanie( do brwi zupełnie nie działa, ale to w innej recenzji) Ja będę szukać czegos co jeszcze zagęści moje brwi i nie wiem czy do niej wróce. Plus za dostępną cene.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemiłe skutki uboczne
  • Przez pierwsze 2 miesiące byłam zachwycona efektami. Niestety po tym czasie odzywka niesamowicie podrażniła mi powieki, są czerwone, spuchnięte, wyglądam okropnie. Od ponad miesiąca próbuję wszelkich sposobów, by doprowadzić je do normalności.
    Dodam, że nie mam wrażliwych oczu, nigdy nic mnie nie podrażniło, nie mam żadnej alergii.

Niestety wielkie nie. Chciałam wyglądać super, a wyglądam jak królik z czerwonymi spuchniętymi oczami.

Chcesz pochwalić zielona dziesiatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁĄ!
  • Serum działa. Sustematycznie stosowane przyniesie efekty, ja u siebie dostrzegam je chyba dopiero od tygodnia, coś drgnęło, a już się bałam że nic z tego nie będzie Smarowałam dzielnie i wytrwale wieczór w wieczór (no dobra, może kilka razy zapomniałam) i wpatrywałam się w te moje pseudo rzęsy intensywnie, no i wreszcie po ponad miesiącu dostrzegłam rezultaty. Póki co niestety tylko na długości i wywinięciu, liczę że ściemnieją i zagęszczą się.
    Plusy:
    +cena!!! (promocja w SupePharm 39,90)
    +skuteczność
    +wydajność (końca nie widać w tej buteleczce)
    +nie podrażnia
    Minusy:
    -nie stwierdziłam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić caralayna85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest efekt
  • Nie jest to moja pierwsza odżywka majaca wydłużyć rzęsy. Stosowałam już Rapidlash, Revitalash i inne kosmetyki tego typu ale zawsze rezygnowałam z ich dalszego stosowania z jednego powodu: podrażnienie powiek. Długotrwałe stosowanie Rapidlash czy Revitalash spowodowało u mnie pojawienie się wzdłuż rzęs (w miejscu nakladania preparatu) sinych liń (na jednym oku wciąż widać ciemniejszą linię wzdłuż rzęs także trzeba uwazać z tymi odżywkami -nie wiem czy to kiedyś minie).
    Z recenzją 4lashes czekałam niemal rok. Odżywka nie spowodowała u mnie tego efektu "sinej kreski". Dlatego zostanę przy tej odżywce.
    Rzęsy po jej zastosowaniu są bardzo długie (nie jest to efekt jak po Revitalashu ale dla mnie wystarczjajacy), ciemne, podkręcone. Aby utrzymać ten efekt odżywkę nalezy stosować cały czas (po zakończeniu kuracji co dwa dni).

Polecam przetestowanie odżywki. Wśród wymienionych juz plusów czyli:
    przedłuzenia rzęs,
    przyciemnienia
    podkręcenia rzęs
    odżywka ma jeden najważniejszy: nie powoduje pękania naczynek wzdłuz lini rzęs i podrażnienia.

Używam tego produktu od: około 9 mcy

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK!
  • Nigdy nie musiałam narzekać na moje rzęsy. Może nie był najgęstsze i najdłuższe, ale zawse prezentowały się całkiem dobrze. Jednak gdy w blogosferze zawrzało o różnego rodzaju specyfikach do rzęs typu Revitalash i zobaczyłam efekty stosowania produktu moje zadowolenie z moich rzęs znacząco spadło. Postanowiłam również spróbować, jednak 300zł za małą odżyweczkę to dla mnie zdecydowanie za dużo. I wtedy pojawiła się nowa gazetka z SuperPharm a w niej promocja na odżywkę Long 4 Lashes. Pomyślałam "39,99zł? czemu nie". I to była bardzo dobra decyzja!
    Przez pierwszy miesiąc nie widziałam żadnego efektu, ale dalej skrupulatnie nakładałam odżywkę, bo przecież nic nie dzieje sięod razu. I dobrze zrobiłam, bo po miesiącu moje rzęsy wystrzeliły jak szalone! Włoski stanowczo się wydłużył, co najlepiej widać w zewnętrznych kącikach. Zyskałam kocie spojrzenie, które zawsze mi siępodobało.
    Od razu muszę zaznaczyć, że jest to serum wydłużające rzęsy, a nie odżywka! Rzęsy są dłuższe, ale nie gęstsze i wzmocnione, więc jeśli ktoś szuka takiego efektu, to nie tutaj.
    Jedna buteleczka wystarczyła mi na 8 miesięcy codziennego stosowania, więc wydajność również zasługuje na plus.
    Podsumowując, zdecydowanie polecam i nie mma zamiaru się z nią rozstawać

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić malwinqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZOK
  • Zaczne od tego, że kilka miesięcy temu miałam dać tylko 3 gwiazdki odżywce bo nie widziałam efektu. Nie widziałam go dlatego, że nie stosowałam regularnie i to była tylko moja wina.

Od kilku miesięcy stosuje już w miare regularnie i efekty są zdumiewające. Mam rzęsy z natury cienkie, jasne, słabe i wypadające. Od zawsze były w fatalnym stanie. Teraz widzę, że są tak długie, że sięgają brwi, są czarne (!) i nie wypadają, efekt jest fenomenalny. Kiedyś rzesy były moim kompleksem, a teraz wszyscy się pytają czy zaczełam przedłużać. Nie muszę juz robić henny, nawet nie mam potrzeby ich malować, bo wyglądają bardzo dobrze i podkreślają oko. Używam tej samej odżywki do brwi, żeby je przyciemnić i faktycznie czasem słysze pytanie czy zaczełam malować brwi. Jedyny minus to to, że nie tworza wachlarzyka, tylko bardzo naturalny efekt. Rzesy stały się mocne i to widać w ich błysku. Nie spodziewałam się takich efektów. Warto było na to czekać.

Używam tego produktu od: rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić luckygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest cudo!
  • Nie przychodzi mi łatwo kupowanie kosmetyku który kosztuje >50 zl, a jednak pozytywne opinie wszędzie przeważyły szalę. W mojej internetowej aptece kosztuje on 48 zł a odbiór mam za darmo.

Nie wiedziałam, czego się spodziewać po produkcie, bo nigdy nie miałam innych tego typu jak Revitalash itp, jedyne co używam to odżywka-baza pod tusz.

Jednak po kilku tygodniach które minęły od pierwszego razu widzę wielką różnicę. Moje rzęsy z natury nijakie, nie zwracające uwagi - teraz przy tuszowaniu nie mogę się nadziwić - są na prawdę długie !

Ten produkt jest warty każdej złotówki, a kosztuje 6 razy mniej niż inne tego typu produkty.
    Nie wiem tylko na jak długo wystarczy, bo jego ilość w opakowaniu wydaje się być mikroskopijna. Czasem jak dostanie się do oka pełna kropla to mocno szczypie ale przy zwykłym użytkowaniu nie ma żadnego dyskomfortu.

Odkryłam KWC które stanie się prezentem dla wszystkich dziewczyn na około

Polecam!

Używam tego produktu od: 08/2014

Chcesz pochwalić fortepianistka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij