Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Dla mnie bomba!
  • Po raz pierwszy zakupiłam to serum zachęcona recenzjami innych użytkowniczek, tym bardziej, że było w promocyjnej cenie i w dodatku z gratisowym płynem micelarnym. Drugi raz, całkiem niedawno, też udało mi się kupić to cudeńko w atrakcyjnej cenie, choć zapłaciłabym za nie znacznie więcej, gdyż jest ono spełnieniem moich marzeń o pięknym wachlarzu rzęs. Rzęsy urosły mi i zagęściły się zgodnie z obietnicą producenta. Nawet mój lekarz dermatolog obdarzył mnie komplementem: Ma pani ładne, długie rzęsy! i przepraszał, że mi spalił te na dolnej powiece laserem. Po serum szybko mi jednak odrosły. Stosowałam ten cudowny kosmetyk także na brwi, zwłaszcza w jednym miejscu, gdzie wyskubałam je swego czasu tak mocno, że raził mnie łysy placek. Brwi odrosły! Wyglądają bosko! Rzęsy również!
    Na początku serum mnie nieco podrażniało, gdy dostawało się do oka, teraz już nie wywołuje żadnego niepożądanego działania, może jedynie jego minusikiem jest pozostawianie ciemnej kreseczki na górnych powiekach w miejscu pociągnięć pędzelkiem, ale można łatwo ją zatuszować makijażem.
    Od kiedy stosuję to serum, właściwie nie używam tuszu, tylko przyciemniam rzęsy henną.

Używam tego produktu od: kilkanastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Dorieta za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Działa - faktycznie przedłuża rzęsy
  • Kupilam produkt rok temu kiedy przez przypadek wyrwałam sobie sporo rzęs spiralą -.-

Nie mam porównania z innymi tego typu produktami.

Jest to jednak mój chyba jedyny kosmetyk, ktory faktycznie spełnił obietnice producenta. Ale uwaga! Trzeba byc cierpliwym! Nie dziwie sie opinii dziewczyny poniżej, ktora nie zauważyła efektu po...miesiacu używania. Ja byłam bardzo zdeterminowana, używałam według zaleceń praktycznie codziennie i pierwsze jakiekolwiek efekty zauważyłam po 3-4 tygodniach. Spektakularny efekt pojawił sie po 3 miesiącach. Koleżanki pytały czy przedluzalam rzesy,ma to powinno mowić samo za siebie

Co wiecej, mimo małej pojemności produkt naprawdę wystarcza na długo.

Z minusów: cena (ale warto)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić AnnAnn1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • witam,
    uzywałam różnych odżywem i serum na porost brwi i rzęs i niestety muszę stwierdzić iż produkt Long 4 Lashes w mojej opinii wyszedł słabo.

nie zauwazyłam żadnych imponujacych efektów.

Plusy:
    brak

Minusy:
    cena
    mała pojemność
    brak działania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnieszkarrr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie!
  • Zachwycona pięknym wachlarzem rzęs u przyjaciółki, która stosowała to serum i ja się skusiłam. Niestety, na mnie ono prawie nie działa

Na plus jest to, że po 5 miesięcznej kuracji rzęsy są odrobinę dłuższe.

Na minus:
    - cena!!! (są lepsze i tańsze odżywki np. FEG);
    - początkowo czułam jak swędzą mnie powieki :/ ;
    - większość rzęs mi po niej wypadła, gęstość wynosi -1;
    - włoski rosną nierówno - prawe oko "zdobi" więcej rzęs niż lewe...

Także dziewczyny, nie wiem od czego to zależy, ale wygląda na to, że u każdej efekty są inne.

Chcesz pochwalić Rasmussanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalający efekt
  • Jest to zdecydowanie tańszy zamiennik xlash.
    Serum rzeczywiście działa! Ale należy mieć dużo cierpliwości do jej stosowania i czekać pomału na efekty, które na pewno są przy regularnym stosowaniu.

Serum jest średnio wydajne, może lekko szczypać jeśli dostanie się do oka.

Rzęsy nie są za bardzo zagęszczone ale zdecydowanie bardzo wydłużone. Aby cieszyć się stałym efektem serum należy używać caly czas, bo inaczej wrócą do swojej starej długości.

Można spotkać czasami w Superpharmie na promocji za 39,99 zł.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić monn15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • używam jej jakos od stycznia i musze przyznać ze działa szukałam alternatywy dla drogiej odzywki XLASH, najpierw uzywalam naprzemiennie a teraz tylko L4L i utrzymuje rzesy w dobrej kondycji. kupiłam serum przez neta, chyba jakos za 50zl. Daje KWC bo naprawdę widze efekty.

polecam

Używam tego produktu od: 8miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1, 1 opakowanie

Chcesz pochwalić mlumixy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • + rewelacyjne rezultaty
    + starcza na długo
    + dobrze sie nakłada

- cena (choć często widzę go na przecenie)
    - czasami podrażnia oczy

Rzęsy rzeczywiście byłu dłuzsze po dwoch miesiacach stosowania, szkoda że nie gęstsze. Często wracam do tego, po tym jak wypadną mi doczepiane rzęsy. polecam

Używam tego produktu od: 1 - 2 lata

Chcesz pochwalić nicole91_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2:1 dla cierpliwych
  • W wypadku tego kosmetyku trzeba dokonać wyrachowanej oceny i kalkulacji relacji upływu czasu do wydanych pieniędzy oraz w dalszej perspektywie kondycji naszych naturalnych rzęs.

Sprawa ma się następująco - ta odżywka naprawdę świetnie działa, natomiast bez systematyczności ani rusz. Po miesiącu regularnego maziania mamy piękny efekt chińskich wachlarzy - tudzież doklejek metodą 1:1 czy nawet 2:1. Aby doczepić takie sztuczne wystarczy posiedzieć na fotelu jakieś 3 godziny (tak niesie wieść dystrybuowana przez doczepiające koleżanki). Cena regularna Long 4 Lashes jest dość wysoka, ale i tak niższa niż zrobienie doklejek u kosmetyczki. No i najważniejsze - po wypadnięciu 1:1 czy 2:1 okazuje się, że naturalne rzęsy stają się słabiutkie, przerzedzone, nieładne podczas gdy traktowane cierpliwie Long 4 Lashes rosną w siłę

Dla mnie rachunek jest prosty.

Samo nakładanie jest bezproblemowe. Po pierwszym i drugim podejściu trochę piekła mnie powieka, ale potem było już ok. Trzeba nakładać na samej linii rzęs, jak najmniej na skórze nad nią.

Z natury mam bardzo bujne rzęsy, ale używanie pogrubiającego tuszu z czasem je osłabia. Raz na ruski rok skuszę się więc na kurację odżywką. Dzięki temu mam mniej roboty z makijażem - to rzęsiska zwracają największą uwagę. Moim zdaniem własne wypielęgnowane wyglądają ładniej i autentyczniej niż doczepiane włochate gąsienice

Na fotce profil rzęs

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy i bezkonkurencyjny!
  • Kiedy zobaczylam rzesy kolezanki, zapytalam gdzie przedluzala ze efekt jest tak naturalny.. po prostu niedowierzalam kiedy powiedziala ze urosly jej tak bardzo po tej odzywce. Nieprawdopodobnie skuteczna. Nie mialam jakis problemow z rzesami, byly geste, stosunkowo dlugie.. ale po tym cudenku .. o rany! Dlugie, geste, podkrecone.. CUDOWNE. uzywam od roku, kiedy konczy sie jedna, kupuje druga aplikacja blyskawiczna- kreseczka na gornej powiece przy linii rzes kazdego wieczoru, a po dwoch tygodniach widac juz roznice.
    Ps. Serum jest bardzo wydajne, wystarcza na kilka miesiecy codziennych aplikacji
    Polecam jak nic innego na tym swiecie ! <3

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kasiulkakrs za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Spodziewałam się czegoś więcej
  • Skusiłam się na zakup odżywki, ponieważ była na promocji (ok 40 zł) Dobrze, że nie zapłaciłam za nią pełnej ceny, ponieważ nie jestem zadowolona z jej efektów.
    Stosuję odżywkę regularnie od ok 3 miesięcy, rzęsy są trochę dłuższe i nieco grubsze, jednak oczekiwałam bardziej spektakularnych efektów. Wcześniej stosowałam odżywkę Realash i po niej miałam naprawdę długie rzęsy...A efekt, jaki uzyskałam tą odżywką spokojnie mogłabym uzyskać przy zastosowaniu dobrego tuszu do rzęs.
    Uważam więc, że nie jest ona warta swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?