Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• wspaniałe efekty, na które warto poczekać
  • Świetny produkt, wart swojej ceny.
    Efekt zauważalny po ok. 3 miesiącach stałego użytkowania. I naprawdę zauważalna różnica. Już bez tuszu rzęsy są super długie. Umalowane rzęsy dają wspaniały efekt - zostałam nie raz zapytana czy doklejałam sobie sztuczne kępki.

Produkt jest wydajny - starcza na kilka miesięcy, nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Rzęsy stały się dłuższe i gęstsze (chociaż na początku miałam małe prześwity, ale przeczekałam ten czas i już jest super). Wzmocniły się i naprawdę jestem zadowolona.

Polecam. Cena warta grzechu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marzenie stało się rzeczywistością?
  • Tak. Zdecydowanie to co jeszcze niedawno było marzeniem teraz jest faktem. Na pewno każdy z Was zna te "piękne, typowe" rzęsy pań w reklamie. Chciałam mieć takie rzęsy bez przyklejania sztucznych (nigdy też nie miałam ich na powiekach, to nie dla mnie, zbyt sztuczne) i mimo, że moje należały do tych długich i dość gęstych, wciąż nie były idealne. Zapomnijmy o tym co było kiedyś, teraz moje rzęsy są naprawdę piękne. To dopiero 2 miesiące, co będzie za klejne dwa?
    Jedno jest pewne, to działa! Cena jest tego warta. Bez przeciągania - KWC.

Używam tego produktu od: 17 lipca 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 3ml wciąż w użytku

Chcesz pochwalić rejczell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt !
  • Produkt spełnił moje oczekiwania.

Używam go od trzech m-cy, i dopiero po miesiącu zobaczyłam pierwsze efekty.

Serum wyraźnie przyciemniło mi rzęsy, stały się dłuższe i mocniejsze.

Teraz każdy tusz wygląda na nich wspaniale !

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Podrażnia...
  • Niestety ale ta odżywka mnie podrażnia, odczuwam ból tuż przy nasadzie rzęs.
    Używałam jej przez kilka dni myśląc że może dolegliwości ustąpią - nie ustąpiły.
    Odstawiłam ją i wróciłam po kilkunastu dniach - cóż, tylko się upewniłam że naprawdę podrażnia i że to nie jest produkt dla mnie...

Niestety pieniądze wyrzucone w błoto, aczkolwiek są dużo droższe odzywki , ciesze się że ich nie kupiłam bo jak widać nie zawsze działają.
    Przedłużyłam sobie rzęsy metodą 1:1 i w końcu mam efekt "wow!" bez bólu, frustracji i długiego czekania...

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić whip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Stosuje ja od niecalych 2 miesiecy ..efekty sa niesamowite!
    trzeba pamietac o systematycznosci i byc ostroznym przy aplikacji ..
    swoja kupilam na allegro (cena 47 zl +przesylka )
    juz mysle o zrobieniu zapasow "nie wyobrazam sobie bez niej już życia"
    dla "niedowiarkow" dodaje zdjecia przed i po

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić aassiiaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne, ale...
  • Serum rzeczywiście działa, ale też ma 1 wadę - podrażnia. Po pierwszym zastosowaniu piekły mnie okropnie oczy, nie wiedziałam co się dzieje, później widocznie się przyzwyczaiłam, bo więcej się to nie zdarzyło, ale w czasie jego stosowania górna powieka jest bardzo tkliwa na dotyk i przekrwiona - mam taką cienką kreskę czerwoną jakby namalowaną, która blednie i znika, gdy przestaję używać serum.
    Odżywkę stosuję od ponad 3 m-cy z przerwą 2 tyg. na wakacyjny wyjazd, gdzie serum zostawiłam w domu, chciałam dać odpocząć oczom.
    Pierwsze efekty stosowania zauważyłam po ok. 1,5 m-ca - rzęsy urosły, zagęściły się, przestały wypadać. Teraz po prawie 4 m-cach od pierwszej aplikacji moje rzęsy są zdecydowanie ładniejsze niż przed rozpoczęciem kuracji - są jakby ciemniejsze, choć końcówki nadal są jaśniejsze, są gęściejsze i błyszczące, jak sztuczne, wyglądają dobrze nawet nieumalowane, a po umalowaniu są super. Jestem na prawdę zadowolona z efektu. Zastanawiam się tylko czy będzie on trwały i po skończeniu kuracji rzęsy zostaną już takie, czy też może wrócą do stanu wyjściowego oby nie, ale właśnie w żadnej recenzji nie doczytałam tego.
    Co do ceny - może wydawać się drogo, choć biorąc pod uwagę efekty stosowania serum, jego wydajność i porównując do innych droższych tego typu odżywek, to i tak okaże się tanio. Ja swoje serum kupiłam w rossmannie w cenie promocyjnej ok. 67 zł (cena regularna 79,99 zł), widziałam też promocję - oprócz obniżonej ceny dodatkowo płyn micelarny AA gratis, a w internecie można kupić jeszcze taniej.

Plusy:
    + zadowalające efekty stosowania
    + łatwa aplikacja
    + bezzapachowe
    + wydajne
    + eleganckie opakowanie przypominające opakowania dobrych ekskluzywnych długopisów i piór do pisania
    Minusy:
    - może podrażniać

Używam tego produktu od: 09.05.2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kinga 72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże nadzieje, wielkie efekty ; )
  • Produkt jest rewelacyjny!

Gdy czytałam opinie o nim, wypowiedzi było zaledwie kilka, jednak był dosyć zachwalany, więc postanowiłam zaryzykować. Akurat był w promocji w Rossmannie, więc świetnie się złożyło, jednak pomimo obniżki do 67 zł i tak zachwiałam się przy kasie, ale zakupu nie żałuję!

Opakowanie jest dosyć luksusowe - nie dostajemy zwykłej odżywki w zwykłym opakowaniu, więc już po otwarciu pudełeczka ucieszyłam się, że przynajmniej wizualnie produkt przyjemnie się prezentuje.

Zalety odżywki:
    * DZIAŁA!
    * nie pachnie
    * łatwa aplikacja
    * nie podrażnia
    * często jest w promocji, choć w niewielkiej
    * w stosunku do prototypu jest bardzo tania
    * jest naprawdę wydajna
    * spełnia obietnice producenta, ponadto może być stosowana i do rzęs, i do brwi.

Minusem dla mnie jest jedynie delikatna smuga nad miejscem aplikacji, na powiece, przez co oko czasem wygląda na zmęczone, ale odbarwienie to nie jest znaczne i tylko ja zdaję się je widzieć.

Na efekty widoczne u siebie czekałam tak naprawdę trzy miesiące, ale było warto - i bez niej miałam długie rzęsy, do których przywykłam, teraz jednak jestem z nich bardziej zadowolona.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, drugie czeka na wielkie otwarcie : )

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kyane9129 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialna odżywka
  • Po 5-miesięcznym codziennym stosowaniu long4lashes moje rzęsy urosły dwukrotnie. Teraz są ciemne, podkręcone, niebotycznie długie i 100%gęstsze. Nie muszę nawet używać mascary, a pomalowane wyglądają jak sztuczne!! Wcześniej miałam proste, ciemne rzęsy z jaśniejszymi końcówkami, które nabierały pożądanego kształtu dopiero po użyciu zalotki i mascary wydłużającej. Polecam niezdecydowanym, bo warto !!!

Ilość zużytych opakowań: jedno 3ml w trakcie

Chcesz pochwalić bryga za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu mam rzęsy!
  • W końcu mam rzęsy! I to jakie! Moje oczy w końcu zaczęły zwracać uwagę i dostałam już kilka komplementów w stylu "wyglądasz jakoś lepiej". Rzęsy są dłuższe i gęstsze, nie zauważyłam żeby odżywka je przyciemniała.

Jedyna wada to to, że w miejscu aplikacji odżywki skóra powiek jest przyciemniona oraz to, że czasem rano powieki lekko pieką, ale nie jest to nic uciążliwego.

Używam tego produktu od: początek kwietnia 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić martprzybylska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Odżywki używam od 3 miesięcy, już po drugim tygodniu zauważyłam, że moje rzęsy są dłuższe wytuszowane wyglądały pięknie. Dużo koleżanek pytało się czy nie mam sztucznych rzęs. Dla mnie efekt jest zadowalający, jednak nadal czekam na pogrubienie którego narazie nie zauważyłam.Zobaczymy efekty za kolejne 3 miesiące, dziś wiem, że dalej będę jej stosować bo warto.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PoKaPoKa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij