Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• cudeńko
  • Produkt okazał się strzałem w 10 ! Moje rzęsy przed kuracją były cienkie , króciutkie i proste ( przez co nie było ich widać ) .Kiedyś używałam olejku rycynowego ale nie dał on spektakularnych efektów . Na serum long4lashes zdecydowałam się po swoich urodzinach kiedy miałam nagły napływ gotówki W rossmanie tak się śpieszyłam że zamiast serum do rzęs to wziełam to do brwi . No ale kiedy to zauważyłam było już za późno . Serum zaczełam stosować po majówce i stosowałam codziennie A teraz dzięki niemu wkońcu mam ładne długie i wywinięte rzęski , które wkońcu uwielbiam <3

Używam tego produktu od: Maja
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić bloondynaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • kupilam w lutym i z niecierpliwoscia zaczelam stostowac. Codziennie absolutnie regularnie, po wieczornym demakijazu. Pierwsze efekty po 2 miesiacach. Cos tam bylo widac rzesy jakby minimalnie dluzsze. Teraz jestem po pelnej kuracji choc wciaz stosuje to serum. No i tak: rzesy po UMALOWANIU nawet najzwyklejszym tuszem (rimmel czy inny astor ) wygladaja fajnie i sa wyraznie dlusze. Ale nie moge powiedziec ze efekt mnie powalil na kolana czy kolezanki zauwazyly efekt. Nikt mnie nie dopytuje czy to moje rzesy czy sztuczne :/ Teraz po pol roku efekt jakby opadl rzesy mimo dokarmiania co dwa trzy dni zaczynaja znow byc krotkie troche mnie produkt rozczarowal. Nie kosztuje duzo a jedynym plusem jest fakt, ze moge kupowac tusze za 20 zl bo mam efekt jak po tych za 140zl.
    Nie wiem czy ja cos robie zle - moze olejowanie twarzy tu przeszkadza choc zmywam olej goraca woda na gabce i przemywam rzesy micelarnym/hydrolatem. Czy po prostu serum nie dziala na mnie jak u innych bo tak juz mam. A jesli kupilam jakies trefne na All? A moze zbyt oszczednie nakladam?
    W kazdym razie jak patrze na zdjecia dziewczyn przed i po z L4L to ogrania mnie zirytowanie bo mam wrazenie ze mamy zupelnie inne produkty w domu :/
    \Moje rzesy sa raczej grube, czarne ale krociutkie.\

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: teraz drugie na podtrzymanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kbong za czytelną i pomocną recenzję?
  • Był idealny, do czasu....
  • Z pewnością działa i daje spektakularne efekty, dlatego 3 gwiazdki.
    Pierwsze opakowanie wystarczyło na ok. 6 miesięcy stosowania (z przerwami). Byłam tak zachwycona, że na przecenie -40% kupiłam kolejne opakowanie i niestety się rozczarowałam - produkt zaczął mnie uczulać, pojawiły się ciemno czerwone, prawie fioletowe pasy nad linią rzęs (miejsce aplikacji), a w zewnętrznym kąciku oka, gdzie serum siłą rzeczy trochę spłynęło, pojawiły się plamy w takim samym kolorze. Nawet korektor nie dał rady tego zakryć.
    Po 2 miesiącach chciałam dać mu kolejną szansę, niestety problem powrócił.

Zalety:
    + działa
    + wydajny
    + cena (w stosunku np. do X-Lash)

Wady:
    - z tego, co się orientuję, posiada składnik, który może być szkodliwy dla oczu
    - mnie uczulił i wolę nie ryzykować więcej.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 i parę kropel z drugiego

Chcesz pochwalić anja_87 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • KWC
  • Spełnia obietnice producenta, konkurencyjna cena w stosunku do innych wysokopółkowych produktów, a działanie takie same- sprawdziłam. Nie podrażnia, na efekty trzeba poczekać ok 6 tygodni. Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, zaczynam drugie

Chcesz pochwalić jn007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna odżywka
  • Witam,

Myslę, że moja ocana jest w miare obiektywna poniewaz używam odżywki juz od 3 miesiecy.

Moja ocena- fantastyczna odżywka za bardzo rozsądna cene.
    Rzęsy- jak marzenie- długie do brwi. Kazda koleżanka pyta sie czy to moje czy sztuczne. Jeśli ktoś potrzebuje moge wysłać zdjęcia.
    Faktycznie po pierwszym miesiacu uzytkowania miałam tylko kila długich rzęs, które wyglądały jak pozostałości po doklejce po 2 miesiącach to sie wyrównało a teraz to już efekt świadczy o produkcie.

2 lata temu używałam Revitalash- efekt ten sam ale cena.... hmm nom 330 zl a 50-60 zl robi różnice.

Chyba powinnam dostać darmową szuke od producenta bo w pracy zamówilo ja 10 osób

Pozdrawiam.

Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam jeszcze całego

Chcesz pochwalić Eewela2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybki i dobry efekt,to jest to!
  • to pierwsza odżywka do rzęs, po której nie tylko jest jakiś efekt, ale i jest on na prawdę szybki i mega widoczny!
    w moim przypadku, a jestem czepialska i wnikliwa w ocenianiu kosmetyków, efekt pojawił się już po 1 tyg stosowania w postaci uelastycznienia moich średniej długości i grubości rzęs. do tej pory próbowałam odżywki z Loreala,Celia i Eveline/nie dawały rady :/. Tuszuję rzęsy MaxFactor 2000cal. Curved i zawsze musiałam trochę się pogimnastykować by uzyskać efekt podkręcenia.Zalotki przestałam używać po drobnym incydencie, kiedy to wyrwałam sobie za jednym zamachem wszystkie rzęski z lewego oka..cóż,po 2 miesiącach marne ,ale odrosły,odtąd zawsze były słabsze i gorsze do wytuszowania niż te na prawym oku.To się zmieniło po 2 tyg stosowania serum Oceanic! Rzęsy przy obu "okach" są teraz równej długości, tuszują się z łatwością, naturalnie same lekko wywijają ku górze.Kilka tyg.temu miałam poważny problem z utratą rzęs po 3-4szt z jednego oka dziennie, nawet gdy były umalowane widac było , że są "prześwity".Teraz przestały wypadać!!Zdażyły się może 2-3 /tydzień. Nie używam tego specyfiku długo, bo zaledwie 2,5tygodnia, ale jeśli po takim czasie, przy reguralnej 1dziennie aplikacji sa już takie efekty, to myślę, że warto zainwestować te 55 zł(tyle zapłaciłam wliczając dostawę zamawiając w aptece internetowej melissa na allegro). Myślę, że to dobra alternatywa dla doczepianych rzęs. nawet jeśli idziecie za kilka tyg na wesele czy inną imprezę i chcecie powalać spojrzeniem, to jeśli ogarniecie temat juz teraz, to pewnie taki efekt będzie jak najbardziej realny do osiągnięcia bez konieczności doklejania, sztucznego przedłużania.dołączam fotki od efektu przed aż do dzisiejszego...widać różnicę? :}Używam tego produktu od: 2,5tygIlość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić magdalenkasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow :-D
  • R-e-w-e-l-a-c-j-a!
    Odżywkę stosuję od 7 tyg. Kupiłam ją w promocyjnej cenie w Rossmannie. Byłam ciekawa, czy u mnie zadziała. Mam dosyć gęste, ale krótkie rzęsy. Zaczęłam stosować z wielkimi nadziejami, po lekturze recenzji na wizażu I co? I BOMBA!

Pierwszy zauważalny wzrost po 3 tyg. stosowania (codziennie wieczorem, stoi obok szczoteczki do zębów). Po 6 tyg. wachlarz niebiańskich rzęs - po prostu jestem w szoku :-D Piękne, elastyczne i przede wszystkim dłuuugie rzęsiska, które podkreślone tuszem tworzą efekt WOW. Żadna koleżanka z pracy nie przechodzi obok nich obojętnie, a ja chętnie dzielę się moim odkryciem. Wytuszowane rzęsy siegają niemal do brwi (a brwi nie mam nisko umiejcownionych). W połączeniu z tuszem Clinique High Impact, który ślicznie rozdziela rzęsy i ich nie skleja - mam rzęsy jak lalka. Jest to z pewnością moje odkrycie tego roku - dawno nie byłam tak zadowolona z jakiejkolwiek odżywki - tutaj efekty przerosły moje oczekiwania.

Odżywka jest bardzo wydajna, końca nie widać. Nakładam ją przy linii rzęs, nawet specjalnie się nie starając, ot jedno pociągnięcie. Jeśli nałożymy za dużo produktu - może dostać się do oczu, a wtedy szczypie. Dlatego tutaj wskazana jest rozsądna proporcja, bo naprawdę nie trzeba nakładać kilku warstw spływających do oczu.
    Nie podrażniła moich oczu, gdy piekło przemywałam wodą i przechodziło.

Polecam każdej kobiecie marzącej o firankach rzęs Taki wynalazek, to cudo.

Używam tego produktu od: 7 tyg.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale...
  • Mam mieszane uczucie co do tego specyfiku.
    Stosowałam go ponad miesięc dalej nie dałam rady .
    Ale od początku.
    Mam grube , ciemne i dość długie rzęsy, może nie wachlarze ale z dobrym tuszem efekt jest ok.
    Pierwsze efekty ,że coś tam drgnęło zauważyłam juz po dwóch tygodniach i potem było juz tylko lepiej.
    Rzęsy zrobiły się dłuższe ale mam wrażenie że dzieje się to kosztem ich grubości.Zrobiły się cieniutkie i miekkie jak niteczki,Straciły tez na sprężystości.
    Teraz są długie ale cieniutkie.Nie podoba mi się ten efekt.
    Może gdybym dłużej stosowała byłabym tak zadowolona jak większość użytkowniczek, ale nie mogę ze względu że serum podrażnia moje oczy. Wyglądam jakbym była zapłakana,oczy są zaczerwienione i pieką.Na dłuższą metę efekt nie do zniesienia.Zaczełam więc stosować co drugi dzień, ale to nic nie pomogło.
    Wczesniej stosowałam droższe zamienniki Revitalash i Rapidlash owszem były trzy razy droższe ale i efekty miałam po nich lepsze a przede wszystkim nie podrażniały oczu. Co do efektu może i tu bym sie doczekała ale nie jestem w stanie się dłużej męczyć.

Używam tego produktu od: ok 2miesiące

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA
  • Serum kupiłam po tym jak przedłużanie rzęs 1:1 pozbawiło mnie niemal zapełnie moich własnych włosków. Start miałam więc gorszy od dziewczyn, które zaczeły stosować serum na swoje zdrowe rzęsy. Używam niecałe 2 miesiące i jestem zachwycona! Rzęsy urosły i to bardzo. Nie tylko odrosły w ekspresowym tempie ale są dłuższe niż kiedykolwiek. Po pomalowaniu tuszem wydłużającym niewiele różnia się od tych przedłużonych, które nosiłam. Wiele osób myśli, że dalej mam przedłużone rzęsy i buzie ze zdziwinia otwierają, że to moje
    Jeszcze mi trochę brakuje do pełni szczęścia bo moje rzęsy jeszcze nie są równe i jedno oko wygląda zdecydowanie gorzej ale to cena za przedłużanie metodą 1:1 i zdaję sobie sprawę, że zniszczeń nie da się naprawić w kilka tygodni. Po zdjęciu sztucznych włosków moje własne były tak krótkie, że nie byłam ich w stanie pomalować maskara bez wkładania szczoteczki do oka! Do tego miałam prześwity. Już po dwóch tygodniach było widać różnicę, a teraz to w ogóle jest super! Liczę na to, że po kolejnym miesiącu to już będzie świetnie!

Używam tego produktu od: 2 niecałych miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na zawsze <3
  • No cóż, powiem tyle: genialne serum. Na pewno systematyczność to podstawa. Po pierwszym miesiącu kiedy jeszcze nie było efektów trochę się zasmuciłam, ale warto było czekać. Wydaje mi się, że pierwsze poważne efekty zauważyłam po ok 1,5 miesiąca stosowania. Od 2 miesiąca z kolei rzęsy mam wciąż piękne i długie Nie mam żadnych "przerw w gęstości/długości" czy jakkolwiek. Z tym, że używam wciąż raz dziennie na wieczór - mam nadzieję, że nie pogorszy to w przyszłości działania, ale trochę się boję stracić efekt, jeśli zmniejszę częstotliwość.

Rzęsy naturalne mam proste, krótkie i bardzo potargane. Dzięki serum Long 4 Lashes w końcu mogę się cieszyć zalotnym spojrzeniem

Do tego odżywka zamknięta jest w bardzo ładnym i wygodnym opakowaniu. Po wyjęciu pędzelka preparatu jest akurat by poryć obie powieki.

Stosowałam wcześniej FEG - zero efektów. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aniawe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Noo tak!
  • Pewnego dnia w robocie, kiedy nic sie nie kleilo - jak zwykle, kolezanka w euforii odbierala paczke z jakim ustrojstwem do rzes - niebotycznie drogim i robiacym na rzesach rownie dobrze co premia miesieczna. Z sobie tylko znanym sceptyzmem przetrzepalam internety i doszlam do wniosku, ze jednak mnie jeszcze bog nie opuscil na tyle by wywalic na jakas odzywke do rzes bagatela dwie stowy. Minal jakis miesiac, ja szukajac szczescia lub guza - jak kto woli - w Rossmannie, natknelam sie na nia. Dobra, jest taniej, dobra - pewnie szalu nie zrobi, ale kupie bo nie przezyje. Przytargalam do domu i smaruje dziarsko co noc. Okruszkow ze stolu strzepywac rzesami raczej nie bede, ale lud bozy w robocie glosi, ze mam dluzsiejsze rzesy. Nie robilam zdjec przed wiec ciezko rozsadzic ile urosly, ale efekty widze nawet ja. Z natury rzesiska mam raczej krotkie, ale geste. Czy kupie? No rejczel bo jesli lud bozy zaczepia i komplementuje je to chce jeszcze, to chce wiecej. Amsory za foty - rzesy pociagniete niedbale tuszem Bell z Bierdonki.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Ptys_Mietowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Kupiłam w grudniu w szale zakupów prezentowych,promocja etc. Nie wczytywałam się szczególnie, ot odżywka, jeśliby rzęsy wypadały, to odstawię i odrosną-rzęsy mam ok. Konsystencja, pardon glutowo-żelowa. W lutym mniej więcej dnia któregoś stwierdziłam, że mam rzęsy do brwi i bardzo ciemne i że w makijażu (nie używam tuszu codziennie)wyglądam,jak złota rybka z kreskówki.Życzliwi obserwatorzy stwierdzili,że doklejone jak nic, a ja dumnie trzepotałam with no make up. Pojawiły się gdzieniegdzie dziwnie długie, trochę były poczochrane, jakby przydużo szczęścia. W kwietniu giganty zaczęły wypadać i to konkretnie- byłam zbyt zmęczona, żeby się przejmować, rozpoczęłam drugie opakowaniem trafiwszy promocję w sp. Powypadały i przestały, ciemne zostały, teraz znów rosną- czyli taki cykl. Trzeba uważać przy aplikacji, żeby nie pakować tego cuda do oka, bo szczypie niemiłosiernie. Brązowi trochę powiekę u nasady rzęs- jestem brunetką, mam ciemną oprawę, nie przeszkadza mi. Podsumowując: działa, tylko trzeba się nastawić na cykl:mega rzęsy-wypadanie-mega rzęsy-wypadanie etc.Kupiłam trzecie opakowanie, leży sobie i czeka- póki co 7 miesięcy mija, a jestwm w 1/3 czy połowie drugiego. Mamie kupiłam- ma bardzo króciutkie rzęsy, popatrzymy co u niej przy okazji.

Używam tego produktu od: od grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić marynet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt wilkołaka
  • Używam około 2 miesiące i jakichś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Może rzęsy są ciut gęstsze, ale na końcach nadal jasne. Jedyny efekt widoczny, to skutki uboczne stosowania tej odżywki w postaci dużej ilości jasnych, krótkich i gęstych włosków, które wyrosły w wewnętrznym kąciku oka ( gdzie normalnie nie występują).
    Efekt wilkołaka

Używam tego produktu od: ok .2 miesiące

Chcesz pochwalić 45ulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia :/
  • Long 4 Lashes wydaje się byc dobrym produktem, już po pierwszym nałożeniu rzęsy jakby się uniosły, zrobiły twardsze... Ale niestety, mimo tego że na rzęsy serum działa dobrze to po 3-4 użyciach skóra wokół całych oczu zaczęła mieć się nie najlepiej... Była coraz bardziej ciemnobrązowa i wyglądało to jakbym była ciężko chora... :/ Nawet korektor nie dawał sobie rady z tymi mega cieniami :/ Po odstawieniu produktu po 2-3 dniach wszystko wróciło do normy. Widocznie któryś składnik źle działa na moje oczy, albo to po prostu efekt tymczasowy... Nie wiem, wolałam tego nie sprawdzać.W rezultacie nie zużyłam całego opakowania, leży zamknięty w szafce, może kiedyś zrobię do niego drugie podejście [jak się opale i nie będzie znać tak różnicy między skórą pod oczami a resztą twarzy ]

Używam tego produktu od: nie wiem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Zozula09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Miałam dosyć moich krótkich rzęs. Chociażbym używała najdroższych tuszy to i tak te rzęsy były mało widoczne, krótkie, jasne. Nie dało się z nimi nic zrobić. Postanowiłam coś kupić z nadzieją, że pomoże. I udało się. Trafiłam na ten produkt i już po 2 tygodniach widziałam efekty. Teraz nawet jak raz wytuszuję rzęsy są jak firanki i aż się plączą jestem bardzo ale to bardzo zadowolona !! Pooolecam gorąco.

Kupiłam w jakiejś internetowej aptece.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić olivta za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt jest ale bez szału
  • Używam na górne i dolne rzęsy. Po ponad miesiącu codziennego i sumiennego użytkowania rzęsy są gęstsze i wydłużone, ale nie zyskały na kolorze. Końcówki są nadal wypłowiałe.
    Zdarzyło mi się podrażnienie i opuchnięcie powiek.
    Mam wrażenie, że serum przyciemnia skórę, na którą jest nakładane.
    Zaniepokoił mnie składnik, o którym mówi recenzentka poniżej

Używam tego produktu od: 23.05.2014

Chcesz pochwalić ma9ini za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Świetny produkt, poprawił bardzo kondycję moich rzęs.
    Rzęsy są ciemniejsze, dłuższe i bardziej gęste.
    Po 2,5 miesiącu uzyskałam oczekiwany efekt.
    Wadą natomiast jest to, że zawiera składnik, który powoduję chorobę oczu - o tym nie każda z nas wie

Chcesz pochwalić Katarzyna_ak za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Drogie Panie, oto cud !!!
  • Mam rzęsy niezbyt długie, raczej cienkie, o jasnych końcówkach, co sprawia, że wydają się być jeszcze krótsze niz są w rzeczywistości. Serum zakupiłam pod wpływem blogowych zachwytów i udokumentowanych tam efektów działania i przyznaję, że był to zakupowy strzał w 10. Przez pierwsze dwa miesiące kosmetyk stosowałam codziennie, pierwsze efekty wydłużenia rzęs zauważyłam po ok. 4 tygodniach stosowania. Po nałożeniu tuszu efekt jest spektakularny - firana długich, sięgających powieki rzęs godna jelonka Bambi. Dodatkowo w bonusie otrzymujemy lekkie zagęszczenie. Są też minusy działania tegoż cuda - nieestetyczna, brązowa kreska wzdłuż górnej powieki, która na szczęście znika pod cieniem lub eye-linerem oraz pojawiające się z rzadka podrażnienie w postaci pieczenia oka, które równie szczęśliwie znika po odstawieniu produktu na 1-2 dni. Po trzech miesiącach codziennego stosowania i kolejnym miesiącu mniej regularnej aplikacji efekt trwa. Polecam cała w niesłabnących zachwytach.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić qkess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Po 6 tygodniach smarowania mogę się wstępnie wypowiedzieć ale z zastrzeżeniem zmiany opinii pod wpływem dalszego stosowania. Jakieś dwa lata temu przedłużałam rzęsy 1:1 po zaprzestaniu tej praktyki z moich rzęs zostały zgliszcza. Zainwestowałam w Revitalash i zużyłam do dna łącznie z oparami. Owszem rzęsy miałam tak dłuuuugie, że dotykałam nimi do brwi. Sielanka trwała krótko, rzęsy zaczęły po jakimś czasie wypadać. Zdarzało się nawet 5 sztuk na wieczornym waciku do demakijażu. Martwiło mnie to strasznie. Jedni panikowali i ostrzegali, drudzy uspokajali, że rzęsy co jakiś czas się po prostu wymieniają i na ich miejsce rosną nowe ALE już nie tak długie.. U mnie prawdopodobnie wymieniły się wszystkie i efekt zbladł. Przez rok stosowałam od czasu do czasu L'biotica i Eveline. Bez wyraźnego efektu - rzęsy były po prostu normalnej długości a po wytuszowaniu bez wielkiego szału. Dzięki wizażowi trafiłam na odżywkę Oceanic. Zamówiłam na DOZ za 56zł i stosuję do dziś. Efekty załączam w zdjęciach do Waszej oceny.. Zastrzegłam na początku edycję oceny bo nie wiem czy dalsze jej stosowanie nie spowoduję tego samego efektu co Revitalash. Narazie 6tygodni za mną. Dwa razy w tygodniu na waciku znajduję rzęsę. Nie panikuję, stosuję regularnie na noc. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Do tej pory jest Super.6-krotnie tańsza alternatywa do Revitalash.Decyzja należy do Was.Używam tego produktu od: 6tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Mam długie i gęste rzęsy. Wiosną cierpię z powodu alergicznego zapalenia spojówek i ustawiam strefę buforową 20 cm wokół oczu, latem zwyczjanie nie chce mi się codziennie malować. Używałam już wcześniej różnych odżywek do rzęs, nawet olejku rycynowego (okropność), ale nie przynosiły większych efektów. Nie spodziewałam się też wiele po tej. Zobaczyłam ją na promocji za pół ceny i kupiłam na próbę.
    I teraz żałuję, że nie zrobiłam zdjęć dla porównania przed i po. Odżywki zaczęłam używać na początku kwietnia, akurat żeby mieć rzęsy bez malowania na okres pylenia

* w pierwszym tygodniu wypadło mi trochę więcej rzęs niż zazwyczaj. Na początku czułam lekkie pieczenie przez parę minut po aplikacji, ale po kilku dniach ustało.
    * po ok. 4-6 tyg. zaczęło mi się wydawać, że są coraz dłuższe.
    * po 2 m-cach byłam już pewna: rzęsy są bajecznie długie, a co najlepsze samoistnie podkręcone! Ciągle rosną. Nie pamiętam codziennie o stosowaniu odżywki, ale bez wątpienia działa.

Trochę się bałam tego kosmetyku, ale do tej pory wydaje mi się bezpieczny. Nakładam go dokładnie na linię rzęs i bardzo uważam potem, by nie trzeć oczu, by nic nie dostało się do środka.
    Nie pogarsza stanów alergicznych. W żaden sposób nie drażni oczu.

Używam tego produktu od: początku kwietnia

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Super skuteczne
  • Serum trafiło do mnie zupełnie przypadkiem drogą pantoflową, w ramach wymianek. Bez czytania i szukania w necie zaczęłam używać. Nie chciałam się w żaden sposób nastawiać.
    Na szczęście nie należę do grona osób wrażliwych czy uczulonych na składniki odżywki.
    Pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach codziennego stosowania. Rzęsy mam w tej chwili tak długie i gęste, że z każdego tuszu jestem zadowolona. Te, które wcześniej szły w odstawkę, bo nie spełniały moich oczekiwań są bardzo dobre.
    Obecnie używam jej raz w tygodniu dla podtrzymania efektu.

Używam tego produktu od: 04.2014

Chcesz pochwalić Kusum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Zawsze chciałam mieć długie, gęste i ciemne rzęsy, niestety moje blond włosy i jasna karnacja mi na to nie pozwalały. Na 18-stkę dostałam od rodziców m.in. tę oto odżywkę. Po przejrzeniu efektów na różnych blogach byłam bardzo podekscytowana. I po 3-4 tygodniach byłam oszołomiona... dosłownie. Moje rzęsy dostały mocnego kopa. Były zdecydowanie wydłużone. Po pełnym miesiącu po wytuszowaniu drogeryjnym tuszem sięgały mi brwi! Stosuję ją także na dolne rzęsy i są tak długie, że w kącikach zaczęły mi się plątać. Zauważyłam nawet parę nowych rzęsek. Jest niesamowita. Używam jej dopiero drugi miesiąc, a naprawdę widzę różnicę. Aż nie mogę się doczekać końca kuracji. Szkoda tylko, że nie zagęszcza i nie przyciemnia. Ale zgodnie z opisem jest to serum przyspieszające wzrost rzęs. A to jest u tej odżywki na A+.

Dodatkowo wielki plus za podkręcenie rzęs. Dolne wyglądają jakbym je zalotką godzinę machała, górne wcale nie gorzej. Bardzo polecam, niedroga, a bardzo skuteczna.

Chcesz pochwalić Vegetus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nalezy uwazac!!!
  • Jestem bardzo zadowolona poniewaz produkt polski, tani 65zl oraz wydajny, jednak malowalam nim rzesy zbyt blisko wew. Kacikow oczu i tam pojawily soe wlosy ktore dokuczaly i musialam je wyrwac naprawde warto uwazac bo wloski rosna tam gdzie naturalnie ich nie ma! Efekt po 4mies. Mnie zadowala jednak efektow wow nie ma.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze miesiąc temu...
  • ... uznałabym serum za KWC. Byłam zachwycona i oszołomiona. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Gdybym dostawała złotówkę za każdym razem kiedy ktoś przypadkowy zachwycał sie moimi rzęsami byłabym dziś bardzo bogatą osobą.

Ale to było niestety miesiąc temu, obecnie jestem przerażona.

Efekt długich i gestych rzęs pojawił się ok. 2 miesiące po rozpoczęciu stosowania serum i trwał przez ok. 4 miesiące, a obecnie przeżywam horror... od ok. 2 tygodni rzęsy wypadają mi w zastraszającym tempie, rano ok. 3-4, po południu jeszcze 1-2 i wieczorem ok. 4-5 z każdego oka!Najgorsze jest to, że tylko część z nich zaczyna odrastać i już nie osiagają takiej dłgości jak wcześniej choć wciąż stosuję serum. Jestem przerażona, w ogóle nie dotykam i nie maluję rzęs, bo za każdym razem jakaś mi wypada.

Myślę, że jest to wina serum. Nie używam mascar wodoodpornych, mascary zawsze są świeże (mascary to mój konik i z pewnością na nich nie oszczędzam), używam do demakijażu oczu kosmetyków bardzo delikatnych, gdyż noszę soczewki kontaktowe, mam zrobione aktualne badania (morfologia itp.) i nic złego się w organizmie nie dzieje, więc jedyne na co mogę zrzucić winę to serum.

Oczywiście, że nie mam dowodu, bo wtedy bym dała mniej gwiazdek jednak wszystko właśnie na nie wskazuje!

Nikomu nie życzę tego przez co właśnie przechodzę!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić ania_bc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomite
  • Jestem pod ogromnym wrazeniem tego serum, choc przyznam, ze kiedy wydawalam te 80 zlotych mocno bolalo mnie serce.
    Stosowalam je regularnie, kazdego wieczora i poczatkowo nie widzialam efektow, jednak po dwoch miesiacach cos sie zaczelo dziac.
    Rzesy staly sie gestsze, ciemniejsze i mocniejsze.
    Przestaly wypadac, co bardzo mi wczesniej doskwieralo. Musze jednak przestrzec, ze na poczatku stosowania to wypadanie sie wzmozylo, ale nie trwalo dlugo i potem juz bylo tylko lepiej.

Serum ma rowniez swoje minusy, przede wszytkim wystepuje ryzyko podraznien; mnie oczy bezposrednio po nalozeniu lekko piekly.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Magnolien za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij