Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• REWELACJA
  • Nigdy nie narzekałam na swoje rzęsy, nie były może mega długie i gęste, ale przy pomocy fajnego tuszu można było zrobić z nimi świetny efekt. do momentu kiedy skusiłam się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. nie powiem, bo efekt super - szkoda tylko, że przez pierwsze max dwa tyg, potem jeśli się nie uzupełnia to istna katastrofa... rzęsy przerzedzone, osłabione... na samą myśl o tym strasznie się na siebie wkurzam, że dałam się na to namówić. no ale...po dłuższym czasie, codziennej pielęgnacji za pomocą różnych odżywek, można powiedzieć, że doprowadziłam je do takiego efektu, że już pomalowane tuszem rzęsy "jakoś" wyglądały. zaczęłam zaczytywać się na forach odnośnie pielęgnacji i wzmocnienia rzęs, aż trafiłam na odżywkę Long 4 Lashes. aż niedowierzałam, że ma tak pozytywne opinie i postanowiłam zaryzykować

To najlepsze co mogłam zrobić dla moich rzęs!
    pierwsze efekty zauważyłam juz po 2 tyg regularnego stosowania: rzęsy były wzmocnione, potem zauważyłam mnóstwo króciutkich rzęs, które zaczęły nagle wyrastać po około miesiącu zaczęłam zauważać wyraźne efekkty przy tuszowaniu - przedez wszystkim długoooość, rzęsy były mocniejsze i gęstsze. na tą chwilę serum używam 3 miesiąc, czasami stosuję codziennie, czasami co drugi dzień, bo efekt któy mam na tą chwilę już mi wystarcza. co najśmieszniejsze zaczęłam mieć problem nosząc okulary (na codzień noszę soczewki, jedynie wieczorami po powrocie z pracy zakładam okulary, żeby trochę odpoczęły oczy), ponieważ rzęsy tak zaczęły rosnąć, że aż dotykały szkiełek i niekomfortowo się czułam. stąd też stosowanie odżywki już co drugi dzień.

Jedyny minus jest taki, że może trochę podrażniać oczy. nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy to rzeczywiście wina serum, czy mam przemęczone i wysuszone oczy od soczewek (bo czasami tak się zdarza mimo, iż stosuję od czasu do czasu krople).

Podsumowując serum działa CUDA - naprawdę

Chcesz pochwalić angelook717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do czasu..
  • Fantastyczne działanie odżywki zauwazyłam po ok. miesiącu Rzęsy były gęstsze , dłuższe.
    W kolejnych tygodniach używania na moich powiekach pojawiły się czerwone ( prawie fioletowe ) kreski, co wiązało się z odstawieniem odżywki.
    Najwidoczniej jestem uczulona, a szkoda, bo początkowe działanie było fantastyczne i pomimo, iz u niketórych mogą wystąpić pewne problemy, ta ozywka jest na prawdę godna polecenia!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy, 2 miesiące stoi juz nieuzywana :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thisjaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka na zniszczone rzęsy
  • Odżywka uratowała mj rzęsy po zabiegu orzedluzania. Odzyly barzo szybko, urosły jak przed przedłużeniem. Jednak spektakularnej zmiany nie zauważyłam pewnie przez to że miałam naprawdę słabe rzęsy, odzywka wmocnila je na tyle na ile mogła. Trochę pieka od niej oczy, cena również za wysoka jak na tej klasy produkt. Pięknie podkreca rzęsy. Troszkę wypadają. Ogromny plus za fajny pędzelek i opakowanie. Szkoda że nie starczyła mi na obiecane 6 miś a jedynie na 3 prawie 4. Efekt po odstawieniu nie utrzymuje się ale możliwe że to dlatego że codziennie maluje rzęsy, czasem przyklajam ale to te jedno dniowe klejem z inglota. Mimo wszystko bardzo polecam, bo naprawdę działa

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Caroliinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • MAM PIĘKNE RZĘSY!
  • Cóż.... inne recenzentki napisały już wiele komplementów na temat tej odżywki, więc mi pozostaje tylko potwierdzić, że to działa!

Po prostu działa

*u mnie ogromne efekty po 2 miesiącach*

Rzęsy są gęstrze, o wiele dłuższe i co mnie zadziwia podkrecają się jak nigdy wcześniej

W porównaniu do tych innych odżywek jak revitalash, FEG czy bodetko lash to cena 4 long lashes to TANIOCHA

nic tylko kupować!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić gitsylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Moja historia z tą odżywką zaczęła się kiedy zauważyłam u znajomej jakie ma długie rzęsy i zapytałam się kiedy je przedłużyła. Okazało się, że żadnego przedłużania nie było a piękne rzęsy zawdzięcza właśnie tej odżywce. Obiecałam sobie, że też ją kupię, no ale niestety w natłoku zajęć komletnie o tym zapomniałam. Po jakimś czasie w dzień imienin, dostałam od siostry właśnie tą odżywkę (mimo, że kompletnie z nią o tym nie rozmawiałąm). Postanowiłam używać regularnie i poczekać na efekty. Z moich rzęs nigdy nie byłam jakoś bardzo zadowolona. Ale w tej chwili mogę śmiało powiedzieć, że po wytuszowaniu i wcześniejszym użyciu zalotki wyglądają super! Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale pewnie wkrótce zakupie kolejne

Chcesz pochwalić 87kasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • na prawdę działa!
  • Kupiłam ten produkt z polecenia koleżanki. Na początku sceptycznie podchodziłam do obiecywań na temat długich pięknych rzęs. Odżywkę kupiłam na promocji w superpharm za ok 50zł( nigdy nie dałabym za nią 80 mimo wszyzstko!!). Efektów wyczekiwałam już po ok miesiąca jednak nic nie było widać. Zaczynałam być bardzo rozczarowana kiedy po ok 2 miesiącach nie widziałam znaczynych efektów i nagle.. BUM!

Moje rzęsy wystrzeliły! Mam wrażenie że stało się to z dnia na dzień. Nagle zauważyłam, że nie wszystkie rzęsy są "równe" niektóre były sporo dłuższe od pozostałych. Po pomalowaniu tuszem na prawdę widać mega różnice. Rzęsy są dłuższe i jest ich więcej. Sporo osób zwraca na nie uwagę

Ja zauważyłam efekty dopiero po ponad 2 miesiącach codziennego stosowania, dlatego nie należy zrażać się jeżeli początkowo nie widać żadnych efektów! Trzeba być cierpliwym

Teraz planuję używam serum ok 2-3 x w tygodniu żeby podtrzymać efekt Nie wydaje mi się żeby codzienne stosowanie było koniecznością kiedy są już efekty.

Na pewno minusem jest dla mnie ogromna cena bo bez promocji to aż 80 zł! Warto "czyhać" na promocje w superpharm gdyż często się one pojawiają. Ja kupiłam za 50zł, natomiast niedawno odżywka ta była za 39,99 także nie ma co się spieszyć tylko sprawdzać promocje, aby bez sensu nie przepłacić

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kubica922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał !
  • Na początku nie wierzyłam, że serum coś zdziała ale już po ok 3 tygodniach miło się zaskoczyłam

Rzęsy stały się wyraźnie dłuższe, dotychczas sztywne i proste po serum zaczęły się również ładnie podkręcać. Obecnie używam serum już 3 miesiąc.

Plusy:

-serum nie uczula (jak revitalash)
    -łatwość aplikacji
    -szybkie efekty
    -efekt "sztucznych rzęs" po wytuszowaniu
    -długie, pięknie podkręcone rzęsy
    -wzmocniona struktura rzęs, prawie w ogóle nie wypadają
    -cena (55zł w mojej aptece)

Minusy:

-zaraz po otwarciu z opakowania trochę się "ulewa"

Chcesz pochwalić marchewkowachmurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetna
  • Nigdy nie używałam ani oryginału ani innych podobnych zamienników.
    Jestem po 3 tygodniach kuracji i myslę że mogę wystawić już recenzję.
    Powiem szczerze , że nie wierzyłam tym wszystkim zachwytom na temat tych odżywek, ale jako iż często jest w promocji w rosmanie albo superpharmie postawnowiłam spróbować.
    Bałam się również podrażnienia oczu albo powiek bo oczy mam dość wrażliwe na takie różne nowinki i cuda- ale nic takiego nie miałam, nawet w pierwszych dniach używania. Nie piecze nawet gdy dostanie się do oka.
    +cena, często w promo ( 45-60 zł )
    +dostępność, SP i rossmann
    +przyjemna łatwa aplikacja, jak eyelinerem
    +nie piecze, nie swędzi nie podrażnia oka, nie miałam żadnych kresek na powiece ani opuchnięcia- na co byłam mocno przygotowana
    +po 3 tygodniach rzęsy są widocznie dłuższe( nie grubsze nie mocniejsze ale dłuższe)
    +rzęsy nie rosną'pojedynczo' i nie ma dłuższych i krótszych rzęs, wszystkie są równie długie
    +nie wypadają, nawet przy demakijażu
    +spojrzenie zyskało efekt sztucznych rzęs( bo już naturalnie mam długie)
    +fajnie się je tuszuje, wystarczy jedna warstwa tuszu( wczesniej nakładałam 3-4) przez co tusz nie osypuje się w ciągu dnia, i rzęsy nie oklapują

Będę ja używać teraz co drugi dzień.
    Jedynie martwi mnie 'szkodliwy' dla oka związek, który buduje skład tej odzywki. Jest on lekiem na jaskre- i to dzięki niemu rzesy są długie, ale przy długotrwałym stosowaniu tej odżywki można nawet stracić wzrok...

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • oceniam po 3 tygodniach
  • tak jak wyżej, oceniam początkowy etap.
    aplikacja łatwa i przyjemna
    żadnego pieczenia czy swedzenia
    zdarzylo mi sie miec jakby zamglony obraz (mogla to tez byc wina eyelinera na gornej lini wodnej, eyeliner tez byl w fazie testow)
    nie zauwazylam zaciemnienia przy linii rzes.
    sporadycznie przekrwione bialka oczu ale nie jestem pewna czy to wina odzywki.
    rzesy wyraznie dluzsze, troche gestsze
    to dopiero 3 tygodnie ale jestem chetna do dalszego uzywania

dodaje zdjecie wytuszowanych rzes. kadrowane z normalnego zdjecia wiec nieco rozjasnilam zeby rzesy byly wyrazniejsze. nie daje zdjecia sprzed poniewaz mialam gorszy tusz (collossal 100% black sklejal mi rzesy). obecnie mam zwyklego collossala i jest lepiej

Ilość zużytych opakowań: 1/4

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super,jednak przeważają wady
  • +efekt rzeczywiście sztucznych rzęs,ale przy ich pomalowaniu (bez tuszu byłynieco podkręcone, niektóre rzęski dłuższe)

-trochę jakby bolące ? rzęsy

Przed kuracją miałam krótkie, proste rzęsy,jednak zdrowe.Podczas jej trwania byłam bardzo zadowolona lecz po skończeniu buteleczki,a co za tym idzie kuracji-tragedia!!

-rzęsy są kruche,łamliwe i nigdy nie wypadały mi w takich ilościach,więc nie, dziękuję,szkoda nietylko pieniędzy, ale też zdrowia, dla krótkotrwałych firanek

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?