Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• o dziwo działa
  • Chyba jedyna odżywka z bimatoprostem w takiej cenie
    Niestety nie mam porównania do np xlasha, ale wiem już, że niestety mnie troszeczkę podrażnia i działa :p
    po pierwszym użyciu linia rzęs byłą czerwona a zewnętrzne kąciki ściemniały i stały się.. hmm... szorstkie?
    odstawiłam odżywkę na dwa dni, użyłam jeszcze raz, niestety co jakiś czas skóra na powiekach jest lekko podrażniona dlatego nie używam regularnie tej odżywki.
    Ale działanie kosmetyku na plus! Skoro mój facet zauważył i powiedział "ale masz długaśnie rzęsy" to chyba znak, że efekt jest widoczny :0

Używam tego produktu od: miesiąc może :p
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić healthbeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Moje rzesy potrzebowaly pomocy, po ponad roku stosowania rzesy sa dlugie naturalnie nie ma efektu 1:1 i sztucznie wygladajacego spojrzenia. Rzesy sa elastyczne i mimo, iz wypadaja mniej i wolniej to dalej wypadaja po swojim cyklu. Aplikacja jest wygodna, chwilke nalezy poczekac, az wsiaknie w skore. Czasem szczypie w oczy i swedza powieki przy lini rzes. Najwiekszym minusem jest dla mnie risnace w kacikach wew. Oczu wloski ktore wbijaja sie w oczy i sa klopotliwe w usunieciu. Opakowanie moglo byc nieco mniejsze mam na mysli raczke poniewaz w kosmetyczce nie co miejsca zajmuje. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale czemu tak krótko?
  • Jestem nieco rozczarowana tą odżywką.. przez 3 miesiące wieczór w wieczór dzielnie ją stosowałam, nie zrażając się czerwonymi śladami przy linii rzęs i pieczeniem przy przypadkowym zatarciu oka. No i doczekałam się efektu, rzęsy były piękne, długie, ludzie komplementowali i pytali jakim cudem są one tak długie że sięgają do brwi? Ale moja radość nie trwała długo, zaledwie 2-3 tyg.. Teraz, gdy długie rzęsy wypadły, mam wręcz "dziury" pomiędzy tymi które zostały, rzęsy są znowu krótkie, mam nawet wrażenie, że są w gorszym stanie niż przed rozpoczęciem kuracji.. Ciężko mi je wytuszować ładnie i zamiast efektu wow, jest rozpacz.. Nadal stosuje odżywkę, ale jeśli mam znowu czekać 3 mc na kolejny "odrost" to chyba podziękuje..
    Zalety:
    działa
    bezzapachowy
    wygodny w użyciu

Wady:

bardzo krótki efekt (przynajmniej u mnie)
    nieestetyczne czerwone ślady przy linii rzęs
    po wypadnięciu długich rzęs pozostaje krajobraz nędzy i rozpaczy
    piecze po dostaniu się do oka
    cena (choć ja kupiłam w promocji)

Chcesz pochwalić ollie511 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • - cena
    - czasami podrażnia

+ działa, nie wypada mi tyle rzęs i są ładniejsze
    + aplikacja pędzelkiem
    + mała buteleczka, nie zajmuje dużo miejsca
    + opakowanie jest ładne złoto-białe

Ze względu na cenę nie kupię ponownie. Nie wiem jak rzęsy zachowają się po odstawieniu tej odżywki. Mam nadzieję, że efekt się utrzyma.

Używam tego produktu od: 3 miesiące i jeszcze mam

Chcesz pochwalić kitik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny krok do perfekcji!
  • Od zawsze miałam krótkie rzęsy, często musiałam się długo namachać maskarą, żeby było je w ogóle widać. Nigdy też nie myślałam na poważnie o tym, żeby je przedłużać, czy cokolwiek z nimi robić. Jednak pewnego dnia moja przyjaciółka poleciła mi ten produkt, w którego efekty bym nie uwierzyła, gdybym nie zobaczyła ich na własne oczy. Byłam w szoku, że takie małe CUDO może zdziałać CUDA! Jestem jej wdzięczna za to, że podzieliła się ze mną tym skarbem, bo dzięki niemu makijaż oczu jest tylko przyjemnością, a zwykły, codzienny, często nie musi być nawet wykonywany! Gorąco polecam, na pewno jest wart swojej ceny!

+ szybki efekt (ja zauważyłam poprawę już po 2 tygodniach!)
    + dostępność
    + cena (często jest w promocji)
    + wydajność

+/- przebarwienia na na powiece przy linii rzęs

- po dłuższym zastosowaniu pojawiły się u mnie lekkie swędzenia w kącikach oczu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić szuwaxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka/serum
  • Odżywkę stosowałam przed 2 tyg regularnie natomiast jako że ja chcę widocznych efektów JUŻ TERAZ po 2 tyg używałam jej rzadziej. Znajoma powiedziała poczekaj do 3 tyg. Tak też zrobiłam.
    +Po ponad 3 tyg rzęsy stały się gęstsze i dużo dłuższe, dodatkowo stosowałam jej na brwi gdzie miałam przerzedzenia i także poskutkowało stały się gęstsze

Jedynie za co mały minus to
    - nadwrażliwość po dłuższym stosowaniu, miałam skórę zaczerwienioną na powiece przy linii rzęs, niektóre rzęsy też wyrastały w dziwne strony, ale jest to do zaakceptowania przy tak bujnych i gęstych rzęsach jakie teraz mam

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić monisia87gda za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa.
  • Od dłuższego czasu chciałam kupić Revitalash albo Xlash, jednak cena mnie skutecznie zniechęcała.
    Zauważyłam u mojej siostry, że ma dłuższe rzęsy, okazało się, że to sprawka Long4Lashes, więc następnego dnia pobiegłam do Rossmana.
    Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 3tygodniach, otóż wyrosło mi mnóstwo "baby" rzęs! Przez cały ten czas rzadko malowałam oczy, żeby dodatkowo dać im odpocząć. Różnicę zauważyłam niedawno, przy malowaniu kresek eyelinerem. Otóż miałam z tym problem, ponieważ rzęsy w kącikach były za długie !
    Plusy:
    +cena (w porównaniu z drogimi odżywkami), często jest w promocji
    +wydłuża, zagęszcza
    +dostępność
    +niepodrażania
    +wygodna aplikacja

Minusy :
    - Trzeba bardzo regularnie stosować, żeby zauważyć efekty
    -producent obiecuję, że produkty starczy na pół roku, gdy ja już po 2 miesiącach mam wrażenie, że to już końcówka

Chcesz pochwalić flagrante za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bomba!
  • Żebym napisała recenzję po latach nieobecności na wizażu powód musi być ...
    I jest!
    Dziewczyny, kupiłam tę odżywkę niechcący w wersji do brwi - aplikator wygląda jak ten od błyszczyka a nie od eyelinera - i to chyba jedyna różnca bo...
    Stosowałam na rzęsach i przez miesiąc nic!
    W zeszłym tygodniu rzęsy zaczęły " wyskakiwać z szeregu" i sięgać brwi )
    Nastawiłam się na 3-miesięczne oczekiwanie na efekty a tu taka niespodzianka.
    U mnie nie powoduje szczypania czy też irytacji okolic oka, czego bardzo się bałam.
    Polecam z czystym sercem

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Klarowna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje KWC
  • Long 4 Lashes to moja pierwsza profesjonalna odzywka do rzes którą jestem zachwycona !! Odzywka jest łatwa w aplikacji , wydajna , a jej działanie poprostu powala na kolana juz po 3 tygodniach widac pierwsze efekty rzesy są grubsze , ciemniejsze i co najwazniejsze duzo dłuzsze efekt w moim przypadku po ich wytłuszowaniu -SZTUCZNYCH RZES ! jedyny mały minusik to ze na poczatku podrazniala mi powieki i robial brazowa kreskę na lini rzes po jakims czasie stosowania kreska znikla i ciesze sie dlugimi gestymi rzesami , napewno kupię kolejne opakowanie tego produktu

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna odżywka, widoczne efekty
  • Odżywkę stosowałam przez 5 miesięcy dość regularnie na noc, chociaż nie zawsze codziennie, jak sugeruje producent (czasem codziennie, zwykle co drugi-trzeci dzień). Później korzystając z resztek odżywki starałam się nakładać ją około 1-2 x w tygodniu, dla podtrzymania efektu.
    Byłam bardzo zadowolona z efektów jeśli chodzi o długość i zagęszczenie rzęs. Było to szczególnie widoczne w bocznym kąciku (choć szczerze mówiąc nie lubię swoich rzęs w tym miejscu, bo są oporne zalotce, rosną "w dół" ).
    Rzęsy wydawały się bardziej elastyczne i zdrowsze, o "pełniejszej" strukturze.
    Skórę powiek mam bardzo delikatną, prawie przejrzystą, żyłki widoczne od zawsze, ale naturalnie bardziej w niebieskich odcieniach. Stosowanie odżywki spotęgowało czerwony efekt... Ale ogólne wrażenie zasinienia okolic oczu tak mocne jak było takie pozostało. Wydaje mi się, ze u osób, które naturalnie nie mają problemu z zasinieniem lub żyłkami, problem zaczerwienionej linii rzęs będzie bardziej widoczny.
    Preparat przy dostaniu się przez przypadek do oka, dawał nieprzyjemne uczucie pieczenia - dlatego należy uważać z aplikacją.
    W momencie gdy już zupełnie odstawiłam odżywkę, rzęsy zaczęły wypadać częściej. Zastanawiam się, czy nie jest to efekt jak po przedłużanych rzęsach czy włosach, że "po" wydaje się, ze wypadają mocniej, chociaż tak właściwie wypadają "jak zawsze". Podczas stosowania odżywki niemal wcale nie wypadały.

Po kilku miesięcznej przerwie znów rozpoczynam stosowanie preparatu.

Polecam zaopatrzyć się w niego w cenie promocyjnej (ok. 40-50zł). Cena regularna jest dość wysoka (80zl).

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić T42 za czytelną i pomocną recenzję?