Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Super,jednak przeważają wady
  • +efekt rzeczywiście sztucznych rzęs,ale przy ich pomalowaniu (bez tuszu byłynieco podkręcone, niektóre rzęski dłuższe)

-trochę jakby bolące ? rzęsy

Przed kuracją miałam krótkie, proste rzęsy,jednak zdrowe.Podczas jej trwania byłam bardzo zadowolona lecz po skończeniu buteleczki,a co za tym idzie kuracji-tragedia!!

-rzęsy są kruche,łamliwe i nigdy nie wypadały mi w takich ilościach,więc nie, dziękuję,szkoda nietylko pieniędzy, ale też zdrowia, dla krótkotrwałych firanek

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Co najważniejsze - serum działa. Ma jednak swoje wady.

Odżywkę stosuję od około półtora miesiąca, codziennie wieczorem. Podczas aplikacji nic mnie nie boli, nic nie swędzi, nie szczypie.

Już po dobrym tygodniu zauważyłam, że moje rzęsy zaczęły rosnąć. Jeśli chodzi o zwiększenie długości rzęs odżywka jest naprawdę skuteczna. Trochę gorzej sprawuje się jeśli chodzi o zwiększenie gęstości rzęs, jednak i w tym zakresie widać poprawę.

Choć tak jak napisałam, nie odczuwam żadnych dolegliwości stosując tę odżywkę, zauważyłam jednak, że skóra na powiekach i wokół oczu jest ciemniejsza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzęsy jak firanki
  • po dwoch latach noszenia rzęs 1:1 otrzymałam w prezencie tą odzywkę.... moje rzęsy były w opłakanym stanie... po miesiącu coś drgnęło... taaaak ! nigdy nie miałam tak długich rzęs... po dwóch miesiącach, już w zasadzie byłam zachwycona efektem.... ale nadal stosuje, bo jeszcze mi mało az się boje o dolne rzęsy bo wygladaja jak odnóża pająka... :p
    + cena
    + szybkie efekty
    + łatwosc stosowania
    + same plusy
    - brak !

Używam tego produktu od: 27 stycznia 2015

Chcesz pochwalić martooha6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • +100 do komplementów
  • Chyba się od niego uzależniłam. Na początku jeden jedyny minus: po prawie 4 miesiącach czuje, ze powieki są nim obciążone. Poza tym żaden produkt nie daje takich efektów jak on! Rzęsy są mega długie, grube i piękne! Chciałabym napisać, czy efekt się utrzyma jednak niedługo kupuje drugie opakowanie. Nie ma tygodnia (!), zebym nie słyszała jakiś komplementów na temat moich rzęs. z boku wyglądają jak firanki. Kupiłam go w promocyjnej cenie ok 50zł. Z przesyłką będzie ok 65zł. Bardzo mała cena jak za efekt. Można stosować przy soczewkach.

Chcesz pochwalić california_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje cudo
  • + Produkt wygodny w użyciu - wystarczy namalować kreskę tuż nad linią rzęs i voila
    + DZIAŁA. Z natury mam dość ładne rzęsy (choć jasne, uroki bycia blondynką), ale już 3-4 tygodnie po rozpoczęciu używania tej odżywki miałam ładne firanki.
    + Odżywka przyciemniła mi trochę kolor rzęs - z ciemnego blondu do, powiedzmy, brązu.
    + Zauważyłam także wzmocnienie rzęs - mniej mi wypadają, bo kiedyś wystarczyło zwykłe potarcie oka, żeby kilka włosków znalazło się na policzku.

+/- Regularna cena nie jest super przystępna, ale często można tę odżywkę znaleźć na promocji, więc wtedy warto wrzucić ja do koszyka.

I tak na marginesie - odżywka do rzęs i ta do brwi AA ma dokładnie ten sam skład i różni się tylko aplikatorem, więc jeśli miałyście już jedno opakowanie tej do rzęs, a na promocji zostały już tylko odżywki do brwi (ZAWSZE się tak zdarza kupowałam ją mamie dwa razy i nieźle musiałam się naszukać), to wystarczy w domu zamienić zakrętkę na pędzelek i można się dalej cieszyć pięknymi rzęsami.

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5 z plusem !!
  • CUDOWNA ODZYWKA !!!!! Wkoncu jestem zadowolona w 100 procentach ze swoich rzes Dotad jedynie marzylam o dlugkich pieknych rzesach poniewaz swoje naturalne mam bardzo krotkie.Po stosowaniu tej odzywki rzesy urosly mi "do nieba". Nawet w miejscu gdzie na dolnej lini rzes ich nie mialam to urosly mi rzesy. Polecam szczerze ta odzywke poniewaz naprawde dziala!! Nie sa to zadne bajki. Pierwsze efekty widac juz po okolo 3 tyg Obecnie uzywam jej 3 miesiace i rzesy mam juz naprawde dluuuugie Za odzywke dalam okolo 70 zl nie jest to moim zdaniem duzo gdyz sa odzywki dwa a nawet trzy razy drozsze bylam tego swiadoma wiec ucieszylam sie gdy znalazlam w necie informacje o tej odzywce, ktora jest duzo tansza, a daje takie same efekty. Nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto odzywka jest warta tych pieniedzy poniewaz daje naprawde zachwycajace efekty

Chcesz pochwalić claudyna666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, działa, działa!
  • Jako posiadaczka krótkich, rzadkich "dachówek" odkąd pamiętma chciałam mieć długie i piękne rzęsiska
    Olejek rycynowy niespecjalnie pomógł, sztuczne 1:1 owszem wyglądały spektakularnie, ale to jednak widać że nie są naturalne.
    Skuszona promocją w drogerii sięgnęlam po Long4Lashes. Zaczęłam pod koniec sierpnia 2014. Sumiennie wieczór w wieczór nanosiłam preparat na linię górnych rzęs. Wpatrywałam się w lustro ze znacznie zwiększoną częstotliowścią. I nic. No nic. Minął miesiąc. Minęły dwa i coś drgnęło. Po nieco ponad 3 miesiącach miałam wymarzone rzęsy Długie, zawinięte, grube, czarne. Teraz mogę malować oczy jakim kolwiek tuszem (no dobra, prawie kązdym), bo większość daje spektakularne efekty przy takiej długości
    Produkt jest mega wydajny - jedno opakowanie to ponad 3 miesiące stosowania. Daje efekty. Cena, nawet bez promocji jest do ugryzienia, a jak trafimy na akcję rabatową to tym bardziej warto kupić. Nie podrażnia mnie. Słowem żadnych minusów, same plusy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić KarolinaKaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Potwierdzam pozytywne opinie. Testowalam wlasciwie serum do brwi tego samego producenta , zamiast pedzelka jest malutka gabeczka, oraz testowalam revitalash. I stwierdzam, Oceanic
    1. dziala tak samo
    2. efekty widoczne po ok 4-5 tyg codziennego stosowania
    3. po tym czasie mozna stosowac 2-3 razy w tyg.
    4. ta gabeczka zamiast pedzelka- najpierw bylam wsciekla ze pomylkowo zamowilam do brwi, ale teraz nie zaluje , bo dziala tak samo a aplikatorek jest dla mnie duzo wygodniejszy
    5. no i najwazniejsze - CENA- zdecydowanie bije na glowe revitalash, w promocji i aptece internetowej kupilam za 58 zl

Używam tego produktu od: 6 misiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Elasch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto!
  • Odżywka działa cuda.
    Po miesiącu moje liche rzęsy zaczęły być widoczne, a po 3 miesiącach są naprawdę długie i zakręcone.

Żadnych zaczerwień u mnie nie było, jedynie czasem pieką mnie powieki co nie jest z byt przyjemne. Na szczęście zdarzyło się to dosłownie 2-3 razy.

Po raz pierwszy w życiu mam piękne rzęsy!

Chcesz pochwalić mira_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywką na świecie!
  • Odżywka long for lashes na moich rzęsach sprawdziła się rewelacyjnie! Po miesiącu stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Rzęsy stały się dłuższe, podkręcone i nieco grubsze. Bardzo dużo osób pyta mnie czy je przedłużam, jednak to efekt tego cudeńka. Jak za tak niską cene naprawdę warto się zaopatrzyć w tą odżywke.

Ilość zużytych opakowań: Od roku zużyłam dwa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aleksandra_winiarska za czytelną i pomocną recenzję?