Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs
Produkt dostępny w 53 sklepach. Cena już od 44,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• LOVEEEE IT!
  • Naprawdę działa! Stosuję ją dość długo - pół roku, ale już po pierwszym miesiącu zauważyłam pierwsze efekty, a po trzech miesiącach wszyscy pytali czy doczepiałam rzęsy! Polecam! Zastanawiałam się właśnie nad przedłużeniem rzęs ale stwierdziłam, że jeżeli za cenę jednego zabiegu mogę kupić tą odżywkę to najpierw ją wypróbuję. Spróbowałam i warto!

Chcesz pochwalić olaher za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie spodziewałam się, ale działa!
  • Kupilam odzywke gdy moje rzesy zaczely rosnac nierownomiernie - na srodku powieki mialam je dlugie, a przy kącikach krotsze, co wygladalo niefajnie i ciezko bylo je umalować.

Odzywke kupilas w SP wykorzystujac kupon ktory dostałam jako posiadaczka ich karty klienta. Zapłaciłam za nią ok. 40 zł. Nie spodziewalam sie jakichkolwiek rezultatow, bo nie do konca wierzyłam, ze taki kosmetyk moze na serio działac i nie jest tylko kolejnym dziwnym wynalazkiem.

Zdziwilam sie po miesiacu gdy ktoregos dnia zobaczylam, ze rzesy sa wyraznie i zauwazalnie dluzsze.
    Polecam wszystkim nieprzekonanym i wątpiącym - warto spróbwać. Tym bardziej ze nie jest to produkt z najwyzszej polki cenowej, a w roznych promocjach mozna go nabyc za mniej niz regularną cenę 80 zł.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA!!!!!!
  • Używam od końca czerwca, nieprzerwanie, noc w noc bo po prostu to serum ratuje moje niewyjściowe rzęsy
    Zaznaczam, że serum działa naprawdę spektakularnie, moje rzęsy bez regularnego stosowania były bardzo marne, rzadkie i średniej długości. Codzienne tuszowanie też osłabiało je, dodatkowo silny demkakijaż. Wystarczyło poużywać tej odzywki koło 3tygodni by już zobaczyć pierwsze efekty.
    Rżesy stały się MOCNIEJSZE, MNIEJ WYPADAŁY, BYŁY GRUBSZE I DUŻO DŁUŻSZE.
    Serum stosowałam dalej i efekt był tylko lepszy, ale też chyba po 1.5 msc stosowania już poprawy widać nie było a jedynie utrzymanie efektu to oczywiście jest normalne

Co najważniejsze odżywka nie podrażnia powiek, oczu, skóry wokół oczu. To dla mnie bardzo ważne, bo niestety moje oczy są podatne na podrażnianie.
    Polecam dla wrażliwców

Dzięki tej odżywce wyglądam o niebo lepiej bez makijażu, no wiadomo o co chodzi, facet lubi jak kobieta ładnie wygląda bez makijażu ))) także naprawdę oko się otwiera i można już spokojnie wyglądać jak laleczka

Odżywka jest wydajna, mi wystarcza na nieco ponad 2msc stosowania. Aplikator wygodny. Jedynie opakowanie może troszkę pękać, mogłoby być lepszej jakości.

Polecam sprawdzić, działa Polecam również odzywkę do włosów z tej serii i serum przyspieszające wzrost włosów, także działają. Brawa dla oceanic, a pomyśleć, że kupowałam bez przekonania

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: trzecie

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej działa.
  • Otóż swoją przygodę z odżywkami do rzęs zaczęłam od wypróbowania odżywki za którą płaciłam 150 zł, nazwy nie mogę sobie przypomnieć.. Ale po 3 miesiącach zauważyłam wzrost moich rzęs. Potem odstawiłam odżywkę i moje rzęsy bardzo szybko powróciły do swojej starej kondycji i wyglądu. Będąc na urlopie w polsce wstąpiłam do rossmanna i kupiłam odżywkę L4L. Używam jej do dziś, efekty są świetne, zupełnie takie same jak po odżywce za 150 zł. Stwierdzam, że już nigdy nie dopuszcze do tego żeby moje rzęsy wyglądały tak jak wcześniej.. Polecam!

Używam tego produktu od: Półtora roku.
    Ilość zużytych opakowań: 2, 3 w połowie.

Chcesz pochwalić Zaaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • plusy +
    - rzęsy są o wiele mocniejsze, mniej wypadają
    - dobrze regenerują rzęsy zniszczone
    - rzęsy widocznie dłuższe ( przy naturalnie długich efekt trochę mniej widoczny)

minusy-
    -cena
    -zbyt długi czas oczekiwania na widoczne efekty

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Teechu za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Pewnego dnia mialam "wypadek" z zalotka ktora powyrywala mi wszystkie rzęsy w jednym oku. Placz, rozpacz poniewaz stracilam swoje piękne,dlugie i naturalnie czarne rzęsy...wtedy kolezanka polecila mi 4 long lashes i tak zaczela sie moja przygoda. Efekt jest piorunujący! Rzęsy za meeega dlugie i mocne, a co najwazniejsze w moim przypadku - bardzo elastyczne, dzięki czemu raz na zawsze pozegnalam sie z zalotka. Swietny wygląd moich rzęs potwierdza ostatni komentarz mojej koleżanki "o ! Jednak zrobilas sobie sztuczne rzęsy" - gdy zaprzeczyłam mocno ja zatkało cena wcale nie jest taka drastyczna, poniewaz produkt wystarcza spokojnie na pól roku. Swoja droga ja juz mam kolejny zakupiony w zapasie

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić Lusi_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładne rzęsy bez efektu "wow"
  • Głupia sprawa z tą odżywką. Fakt jest to niewątpliwe najlepiej działający specyfik na rzęsy ze wszystkich jakich próbowałam kiedykolwiek, jednak efektu sztucznych rzęs jakiego się spodziewałam zdecydowanie nie ma.
    Być może za dużo oczekiwałam od moich krótkich, prostych, jasnych i słabych rzęs....

Po 4 miesiącach używania faktem jest:
    - rzęsy są zdecydowanie dłuższe (efekt widoczny po 2 miesiącach stosowania i już taki sam się utrzymuje);
    - po ich umalowaniu (wraz z serum innej firmy)uzyskuje ładny, naturalny i w końcu widoczny wachlarzyk rzęs;
    - po umalowaniu tuszem rzęsy w końcu są lekko podkręcone a nie proste jak wcześniej "druty" i efekt ten utrzymuje się cały dzień;
    - nie jaśnieją tak szybko - hennę stosuje zdecydowanie rzadziej

Mitem na moich rzęsach jest:
    - efekt sztucznych rzęs - właściwie tylko ja widzę różnicę

Reasumując produkt na pewno bardzo dobry i będę go używać jednak lekkie rozczarowanie pozostało.

Chcesz pochwalić sunny_skies za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Odżywka działa. Efekt rzęs sztucznych gwarantowany. Na moich oczach na szczęście nic specjalnie zatrważającego po jej stosowaniu nie wyskoczyło, ale u mojej koleżanki już tak.
    Cena dosyć wysoka, ale kosmetyk działa, więc jest fair. Niestety na efekty musiałam czekać 2-3 miesiące, ale były warte zachodu. Polecam

Używam tego produktu od: 6 mies

Chcesz pochwalić smallturtle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Kupiłam na promocji w SP za 40 zł. Nakładałam 1 wieczorem. Robiło to czerwone kreski. Działało bo po ok 3 tyg miałam więcej rzęs. A po 3 mc wyglądało to fajnie bo były zagęszczone i dłuższe jednak niektóre nierówne. Dobre na lato kiedy nie używam prawie tuszu do rzęs. W lato dla podtrzymania efektu używałam 2-3 x w tygodniu. Wydajne. Olejek rycynowy też działa ale to trwa dłużej i jest mniej przyjemnie. Zostawiłam pół serum na lato.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Pół jednego

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!!!
  • Odżywka naprawdę działa. Stosując ją regularnie można osiągną efekt sztucznych rzęs. Najlepszym dowodem na to są komplementy od koleżanek mówiące "też chcę mieć takie rzęsy jak Ty ". Niestety aby efekt się utrzymywał należy używać tę odżywkę cały czas, po odstawieniu rzęsy zaczynają wypadać i wracają do pierwotnego stanu.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: niecałecałe 3

Chcesz pochwalić karolina_111 za czytelną i pomocną recenzję?