Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• CUDO !
  • Ja. Blondynka o bardzo jasnych , krótkich i prostych rzęsach, które bez tuszu wyglądały jakby ich nie było .

Buszując po gazetkach promocyjnych trafiłam na promocje tej odżywki w cenie 39 zl (!) w Super-pharm. Wziełam pomyślałam to nie tyle co za bodetko czy revitalash .

No i się zakochałam.

Stosuje ją już 3 miesiące i myśle że na kolejny spokojnie mi jeszcze wystarczy .

POLECAM !

Rzęsy długie i przedeszystkim GĘSTE Jest ich naprawde dużo !

Zamieszczam zdjęcia dla porównania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mylenka124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuda jednak się zdarzają.
  • Już od dłuższego czasu rozglądałam się za dobrym serum, które pomogłoby moim rzęsom. Miałam ogromną chrapkę na Revitalash, ale cena skutecznie mnie zniechęciła do jego zakupu. I bardzo dobrze.
    Skuszona pozytywnymi opiniami na Wizażu postanowiłam nabyć Long 4 Lashes - kupiłam je w Rossmanie za niecałe 80 zł.

Serum ma ładne opakowanie, ładnie prezentujące się na toaletce. Aplikacja jest wygodna - serum nakłada się pędzelkiem przypominającym ten do eyelinera. Jest dosyć wydajne - wystarczy jedno pociągnięcie wzdłuż linii rzęs

No i wreszcie działanie serum...
    Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona po wielu próbach zdziałania czegokolwiek z moimi króciutkimi z natury rzęsami. Wiadomo, producenci zawsze obiecują cuda na kiju, a potem jeden wielki bubel. Biorąc pod uwagę moje podejście do kosmetyku byłam naprawdę niesamowicie zaskoczona, żeby nie powiedzieć zszokowana! Serum NAPRAWDĘ DZIAŁA! Moje rzęsy są teraz bardzo długie (jak to się mówi... jak firanki? :P), muśnięte tuszem sięgają prawie do brwi! Zauważyłam też, że rzęsy są delikatnie podkręcone. Widzę także, że wyrasta mi dużo nowych, maleńkich rzęs, co bardzo mnie cieszy

Naprawdę polecam każdemu, kto boryka się z krótkimi rzęsami, WARTO!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące

Chcesz pochwalić classyblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5/5 DZIAŁA !!!
  • Używam od 4.01.2015
    Efekty widoczne zresztą same oceńcie po zdjęciach

(zdjęcie na dole z 27.01 ma lewe oko nie pomalowane a prawe tak, bo mam jasne rzęsy na końcach i nie byłoby widać dokładnie gdzie by się kończyły)

- - - - - - - - - -
    Moje rzęsy:

* zniszczone 2 lata temu doczepianiem rzęs 1:1 (mimo że upłynęło tyle czasu nigdy nie odrosły takie jak przed doczepianiem)
    * krótkie

- - - - - - - -
    Plusy:
    odżywka działa!
    kupiłam w aptece Gemini (odbiór osobisty w Trójmieście lub wysyłka 12 zł) w cenie 50 zł - więc uważam że cena b. dobra
    DZIAŁA, DZIAŁA, DZIAŁA!
    stosuję codziennie na noc i od razu kładę się spać, nie pieką mnie czy a mam bardzo wrażliwe bo noszę soczewki od wieeelu lat
    dłuższe rzęsy aż muszę je rozczesywać i ciągle rosną, a to dopiero 23 dzień stosowania

- - - - - - - - - - -
    Minusy:
    nie zauważyłam

- - - - - - - -
    Nie używałam nigdy przyspieszacza do rzęs - nie mam porównania.
    Smarowałam tylko olejkiem rycynowym - bez żadnego efektu przez 2 tygodnie.

!!!!!!
    PS: jeśli mogę coś zasugerować przy opinii tego kosmetyku dla osób które wrzucają opinię: PROSZĘ WRZUCAJCIE ZDJĘCIA PRZED/PO aby każdy mógł zobaczyć czy faktycznie działa

Używam tego produktu od: 23 dni

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa.
  • Miałam bardzo przerzedzone rzęsy i nie wyglądało to zbyt dobrze. Po ok. dwóch miesiącach, można zauważyć naprawdę spektakularne efekty. Z niecierpliwością czekam na miesiąc trzeci.
    Odżywka na pewno na stałe zagości w mojej pielęgnacji.
    Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam. moje oczekiwania spełnił
  • W czerwcu 2014 zakupiłam produkt przez internetową aptekę za 55 zł już z przesyłką. Na początku nad linią rzęs miałam czerwoną linię, później zeszła. Po 3 miesiącach we wrzesniu rzęsy były o wiele dłuższe a wytuszowane wyglądały naprawdę świetnie. Stosowałam pół roku. Po skończonej kuracji (jakiś tydzień po) zobaczyłam przy demakijażu, na płatku kilka rzęs. Wystraszyłam się. Niestety zaczęły mi moje piękne, długie rzęsy wypadać. Zaczęłam pić skrzypopokrzywę i rzęsy się po 3 tygodniach ładnie wzmocniły jednak sporo wypadło.
    Szkoda że efekt nie utrzymuje się przez dłuższy czas po zakończeniu jednak jestem i tak bardzo zadowolona z efektów.
    Cena jest bardzo niska w porównaniu do konkurencji, gdzie ceny sięgają ok. 300 zł.
    Może jeszcze kiedyś wrócę do tej odżywki. Polecam, przy systematycznym stosowaniu działa cuda (kilka koleżanek też zaraziło się stosowaniem tej odżywki,widząc moje efekty)

Dla niedowiarków dołączam zdjęcia

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić natala78456589 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, ale efekt po długotrwałym stosowaniu jest odwrotny do tego co obiecuje producent
  • Na początku, a więc około roku temu tak jak inne dziewczyny byłam nim zachwycona, a ponieważ nigdy przed tym serum nie używałam tego typu specyfików, więc nie wiedziałam, jak te preparaty faktycznie działają. Robił wszystko, fantastycznie wydłużał rzęsy, ale raczej nie powodował, że rosły bardziej gęste, moje rzęsy robiły spektakularne wrażenie na wszystkich wokół. I tak bajka trwała do ostatnich kilku dni. Co prawda juz około 2 miesięcy zauważyłam, że coś jest nie tak, ale od początku...Po użyciu 3 buteleczek było jakby wszystko w porządku. Rzęsy najpierw rosły, potem takie długaśne wypadały i wszystko się powtarzało, z tym że moje rzęsy jakby się do tego produktu przyzwyczaiły. I tak od dwóch miesięcy obserwuję, że nie robią już takiego wrażenia jak na początku a co gorsza pozostaje ich na waciku coraz więcej, a moje oczy wyglądają jak po chemioterapii :-(
    \nMoja teoria jest taka, że może za często tego używałam, jedna buteleczka się kończyła kupowałam następną. Niestety, ale chciałabym Was przestrzec dziewczyny przed tym produktem. Dzisiaj jak policzyłam ile zostało rzęs po demakijażu na płatku to się po prostu przeraziłam. I opakowanie na pewno nie starcza na pół roku...Już nigdy więcej tego nie kupię. Biegnę po olejek rycynowy do apteki

Chcesz pochwalić czarna-79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dłuuuuugie rzęsy
  • Dość sceptycznie podeszłam do kosmetyku i mile mnie zaskoczył. Po miesiący mam dłuuuuuugie rzęsy (z krótkich i rzadkich... choć dość rzadkie są wciąż)

Chcesz pochwalić kolia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie dziala.
  • Uzywam od 5 miesiecy zamiast czystego bimatoprostu, ktorego uzywalam wczesniej i dziala.
    Naprawde dziala. Rzesy rosna o okolo 2mm dluzsze, jest ich wiecej, rzadko wypadaja.
    Podobnie jak niektorym recenzentkom, mnie rozwniez hacza o okulary. Po umalowaniu najzwyklejszym tuszem daja efekt pieknych, zalotnie dlugich rzes.
    Efektow ubocznych brak, chyba ze nadpomne rzeski rosnace w kacikach oczu ale jak mowia, od przybytku glowa nie boli
    Zdecydowanie polecam.
    I lece kupic kolejne opakowanie!

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Koncze drugie

Chcesz pochwalić Delicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • działacz z maxymalnymi efektami
  • Moje krótkie i proste rzęsy stały się gęstymi, dłuuugimi i podkręconymi rzęsiorami.
    Na efekty trzeba trochę poczekać, ja ok. 1mies., ale naprawdę warto. Był etap, gdzie rzęsy wypadały bardziej niż standardowo (nawet kilka podczas demakijażu), ale minął. Przez pewien czas miałam przerwę w "firankach", ale zarosła
    Używałam ciut dłużej niż 6mies. po otwarciu. Ostatnie tygodnie stosowałam co 2 dzień, bo nie było potrzeby nawożenia ładnych rzęs.

Mógłby być dłużej ważny po otwarciu, żeby np. starczyło na dwie 3mies. kuracje z np. 3mies. przerwą. Mimo wszystko jego cena jest do przyjęcia w porównaniu z konkurencyjnymi mazidłami po 200-300zł.

Zapewne się jeszcze skuszę, ale jak będzie w jakieś fajnej promocji

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić dorka1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa
  • jestem posiadaczką dość długich i mocnych rzęs, nie mogę w tej kwestii narzekać, ale z racji, że w makijażu stawiam przede wszystkim na oczy, chciałam zaeksperymentować i osiągnąć efekt wow. nie powiem, bardzo długo zbierałam się za testy osławionych wszędzie revitalashy, xlashy itp., jednak za każdym razem brakowało mi odwagi (mam wrażliwe oczy, przerażało mnie stosowanie produktu, który zawiera, jakby nie patrzył, składnik leku mający skutki uboczne). mijały lata, skutecznie opierałam się kuszeniu, aż wreszcie pojawił się L4L za cenę 40 zł.
    - widoczne efekty pojawiły się po 2 miesiącach
    - nie podrażnił oczu
    - nie spowodował żadnych przebarwień
    - rzęsy są dłuższe na całej długości
    - efekt jest na moje oko wystarczający, w granicy rozsądku
    - rzęsy nie są powykręcane, czy o zmienionym kształcie, tudzień kierunku wzrostu

podsumowując: produkt przynoszący widoczne efekty za rozsądną cenę.

Chcesz pochwalić endorfina123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij