Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Powiększ Oceanic, Long 4 Lashes (Serum przyspieszające wzrost rzęs)

Zgłoszony przez reniusia87

Sekretem nowego serum jest jego aktywny składnik – bimatoprost. W kosmetologii jest on obecnie uznawany za jeden z najbardziej skutecznych związków, które stymulują wzrost rzęs. Długość życia rzęs to 3 do 6 miesięcy - po tym okresie włoski wypadają. Co więcej, jedynie w 30 pierwszych dniach życia rzęs następuje ich wzrost – po tym czasie, w tak zwanej fazie stacjonarnej, rzęsa już nie rośnie. Udowodniono, że bimatoprost działa na rzęsy zarówno w pierwszej fazie – stymulując ich wzrost i zwiększając ich liczbę, jak i w drugiej fazie – przedłużając ich życie, dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej.
Według producenta, pierwsze efekty (wzmocnienie i łatwiejsze rozczesywanie rzęs) powinny być widoczne po 3 tygodniach regularnego stosowania. Dla zaobserwowania pełnego efektu wydłużenia i zagęszczenia należy przeprowadzić pełną 6 miesięczną kurację. Po jej zakończeniu, dla podtrzymania efektu kuracji, stosować serum co drugi dzień.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

• Naprawdę działa!
  • Pierwszy efekt widoczny już po kilku dniach. Po 3 tygodniach systematycznego stosowania słyszałam już pytanie, czy przedłużałam rzęsy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością działania. Prosta aplikacja, poręczne opakowanie, bardzo wydajny produkt! Jak za takie działanie, cena jest śmiesznie niska. Serum można kupić w promocji za niecałe 60 złotych.
    Polecam każdemu!

Chcesz pochwalić Judyta1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taaak!
  • Moje rzęsy z natury są dosyć liche jak cała moja oprawa oczu. Są jasne, rzadkie i krótkie. Nie ważne ile dałabym za tusz i tak każdy wyglądał na moich marnych rzęsach jak tusz "ze sklepu wszystko po 5zeta"...
    Ta odżywka zadziałała na moje rzęsy. Już po około miesiącu regularnego stosowania widziałam pierwsze rezultaty. Było ich zdecydowanie więcej, a teraz są o wiele dłuższe i mocniejsze. Wystarczy, że już kilka osób zapytało się, czy mam sztuczne czy swoje rzęsy. To najlepsze podsumowanie tej odżywki.

Minusy? Dla super wrażliwych raczej się nie nadaje, bo może podrażnić.

Używam tego produktu od: od lipca tego roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić error_error za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja - tylko to działa
  • Kupiłam Long 4 Lashes w promocji w jednej z sieciowych drogerri, długo się zastanawialam nad zakupem tego serum, chyba troche za dlugo, bo efekty sa niesamowite... niestety nie zrobilam zdjecia przed, ale przesylam zdjecie po 4,5 tygodniach, moze nie widac za dobrze, ale moje rzesy byly o wiele jasniejsze wczesniej i zdecydowanie krotsze... oczywiscie zdjecie bez jakiegokolwiek tuszu, w sumie to teraz jak pomysle to nawet nie musze ich malowac, bo jest ekstra... a to jeszcze nie koniec "kuracji" )), tak naprawde to poczatek. nie wiem skąd te komentarze, ale w ogóle nie zauważyłam żadnych efektow ubocznych, może po prostu niektorzy je zle stosuja, trzeba przeczytac instrukcje...

polecam dla wszystkich, ale na pewno trzeba regularnie używać serum... rewelka

Używam tego produktu od: 4,5 tygodnia

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić beatris1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Napaliłam się na ten produkt po tylu pozytywnych recenzjach i udało mi się upolować serum za 60 zł w superpharmie, niestety bardzo żałuję , że muszę wystawić tak złą opinie:-(
    Użyłam produktu tak jak nakazuje producent tylko na noc i na górną linię rzęs i malutką ilość, uważając aby produkt nie dostał się do oka. Niestety na drugi dzień moje oczy były czerwone jak u królika,być może stosowałabym serum dalej, ale oprócz czerwonych oczu moje całe powieki górne i dolne nie tylko przy nasadzie rzęs były sine! Ciężko to było zakryć korektorem. Mineły już trzy dni od zastosowania serum a moje oczy wciąż są lekko zaczerwienione natomiast, jesli chodzi o powieki nadal są sine i boje się, że to nigdy już nie zniknie. Ogółem masakra myślałam ,ze bedę mieć piękne rzęsy a mam sine powieki i stracone pieniądze. Chciałabym również zaznaczyć, żę nie mam wrażliwych oczu mało co je rusza więc jestem w szoku, że tak to wszystko wygląda:-( Radzę zastanowić się nad zakupem, serum raczej napewno spowoduje wzrost rzęs ale czy warto wzamian za tyle skutków ubocznych??

Używam tego produktu od: 4 dni

Chcesz pochwalić mila94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe efekty, na które warto poczekać
  • Świetny produkt, wart swojej ceny.
    Efekt zauważalny po ok. 3 miesiącach stałego użytkowania. I naprawdę zauważalna różnica. Już bez tuszu rzęsy są super długie. Umalowane rzęsy dają wspaniały efekt - zostałam nie raz zapytana czy doklejałam sobie sztuczne kępki.

Produkt jest wydajny - starcza na kilka miesięcy, nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Rzęsy stały się dłuższe i gęstsze (chociaż na początku miałam małe prześwity, ale przeczekałam ten czas i już jest super). Wzmocniły się i naprawdę jestem zadowolona.

Polecam. Cena warta grzechu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marzenie stało się rzeczywistością?
  • Tak. Zdecydowanie to co jeszcze niedawno było marzeniem teraz jest faktem. Na pewno każdy z Was zna te "piękne, typowe" rzęsy pań w reklamie. Chciałam mieć takie rzęsy bez przyklejania sztucznych (nigdy też nie miałam ich na powiekach, to nie dla mnie, zbyt sztuczne) i mimo, że moje należały do tych długich i dość gęstych, wciąż nie były idealne. Zapomnijmy o tym co było kiedyś, teraz moje rzęsy są naprawdę piękne. To dopiero 2 miesiące, co będzie za klejne dwa?
    Jedno jest pewne, to działa! Cena jest tego warta. Bez przeciągania - KWC.

Używam tego produktu od: 17 lipca 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 3ml wciąż w użytku

Chcesz pochwalić rejczell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt !
  • Produkt spełnił moje oczekiwania.

Używam go od trzech m-cy, i dopiero po miesiącu zobaczyłam pierwsze efekty.

Serum wyraźnie przyciemniło mi rzęsy, stały się dłuższe i mocniejsze.

Teraz każdy tusz wygląda na nich wspaniale !

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Podrażnia...
  • Niestety ale ta odżywka mnie podrażnia, odczuwam ból tuż przy nasadzie rzęs.
    Używałam jej przez kilka dni myśląc że może dolegliwości ustąpią - nie ustąpiły.
    Odstawiłam ją i wróciłam po kilkunastu dniach - cóż, tylko się upewniłam że naprawdę podrażnia i że to nie jest produkt dla mnie...

Niestety pieniądze wyrzucone w błoto, aczkolwiek są dużo droższe odzywki , ciesze się że ich nie kupiłam bo jak widać nie zawsze działają.
    Przedłużyłam sobie rzęsy metodą 1:1 i w końcu mam efekt "wow!" bez bólu, frustracji i długiego czekania...

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić whip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Stosuje ja od niecalych 2 miesiecy ..efekty sa niesamowite!
    trzeba pamietac o systematycznosci i byc ostroznym przy aplikacji ..
    swoja kupilam na allegro (cena 47 zl +przesylka )
    juz mysle o zrobieniu zapasow "nie wyobrazam sobie bez niej już życia"
    dla "niedowiarkow" dodaje zdjecia przed i po

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 3ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić aassiiaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczne, ale...
  • Serum rzeczywiście działa, ale też ma 1 wadę - podrażnia. Po pierwszym zastosowaniu piekły mnie okropnie oczy, nie wiedziałam co się dzieje, później widocznie się przyzwyczaiłam, bo więcej się to nie zdarzyło, ale w czasie jego stosowania górna powieka jest bardzo tkliwa na dotyk i przekrwiona - mam taką cienką kreskę czerwoną jakby namalowaną, która blednie i znika, gdy przestaję używać serum.
    Odżywkę stosuję od ponad 3 m-cy z przerwą 2 tyg. na wakacyjny wyjazd, gdzie serum zostawiłam w domu, chciałam dać odpocząć oczom.
    Pierwsze efekty stosowania zauważyłam po ok. 1,5 m-ca - rzęsy urosły, zagęściły się, przestały wypadać. Teraz po prawie 4 m-cach od pierwszej aplikacji moje rzęsy są zdecydowanie ładniejsze niż przed rozpoczęciem kuracji - są jakby ciemniejsze, choć końcówki nadal są jaśniejsze, są gęściejsze i błyszczące, jak sztuczne, wyglądają dobrze nawet nieumalowane, a po umalowaniu są super. Jestem na prawdę zadowolona z efektu. Zastanawiam się tylko czy będzie on trwały i po skończeniu kuracji rzęsy zostaną już takie, czy też może wrócą do stanu wyjściowego oby nie, ale właśnie w żadnej recenzji nie doczytałam tego.
    Co do ceny - może wydawać się drogo, choć biorąc pod uwagę efekty stosowania serum, jego wydajność i porównując do innych droższych tego typu odżywek, to i tak okaże się tanio. Ja swoje serum kupiłam w rossmannie w cenie promocyjnej ok. 67 zł (cena regularna 79,99 zł), widziałam też promocję - oprócz obniżonej ceny dodatkowo płyn micelarny AA gratis, a w internecie można kupić jeszcze taniej.

Plusy:
    + zadowalające efekty stosowania
    + łatwa aplikacja
    + bezzapachowe
    + wydajne
    + eleganckie opakowanie przypominające opakowania dobrych ekskluzywnych długopisów i piór do pisania
    Minusy:
    - może podrażniać

Używam tego produktu od: 09.05.2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kinga 72 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij