Maybelline New York, Super Stay 7 Days, Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Maybelline New York, Super Stay 7 Days, Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Wzmacniający i długotrwały lakier do paznokci. Zawiera wapń, żelazo i silikon, które wzmacniają i utwardzają płytkę paznokcia, zapewniając jednocześnie kolor trwały nawet do tygodnia. Precyzyjna aplikacja.

żelowa, szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne, satynowe, perłowe
lakiery do paznokci
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru

mmmm, seksowny... lateksowy ;>

Czy lakier do paznokci może być seksowny? Tak. I oto dowód. Może to kwestia koloru (ja mam odcień wiśniowy)? Dostałam to cudo w prezencie od koleżanki.

Produkt zgody z zapewnieniem producenta: wspaniały, intensywny kolor z cudnym żelowym połyskiem bez potrzeby używania top coatów, znakomite krycie - wystarczy jedna warstwa, szeroki, precyzyjny pędzelek dopasowany do paznokcia, niepozostawiający smug, rewelacyjna trwałość bez odprysków i zadziorów (tydzień spokojnie wytrzyma), formuła szybkoschnąca, całokształt powalający. I tylko trzy gwiazdki? To gdzie leży problem? W wydajności i konsystencji. Lakier po kilku miesiącach staje się glutowaty i ciągnący. Nie da się nim spokojnie pomalować paznokci. Dobrze, że tak mi przypadł do gustu, że znakomitą większość zdążyłam zużyć przed zleżeniem, a i tak się trochę pomęczyłam z tymi ciągnącymi się kleistymi pasmami lakieru. Fakt, że przy samym-samym końcu było już tylko gorzej, pasma były coraz gęstsze i dłuższe, a resztki lakieru - niemożliwe do nałożenia.

Myślę, że oceniłam go uczciwie.

dobre krycie i świetna trwałość (z top coat)

To jeden z moich ulubionych lakierów. Mam piękny różowo-pomarańczowy kolor. Numer 490. Ma na naklejce dwie nazwy: Rose Salsa i Hot Salsa.

Pędzelek jest dość duży i dobrze dobrany do rozmiaru moich paznokci. Stosuję na bazę. Lakier rozprowadza się bardzo równomiernie, nie zostawia smug. W zasadzie już jedna warstwa daje dobre krycie, ale dwie wyglądają bardziej elegancko. Zawsze używam z top coat (szybko schnący od Sally Hansen).

Ten lakier rzeczywiście trzyma się 7 dni, zgodnie z nazwą. Trochę ściera się na końcówkach, ale nie odpryskuje. Jest to najdłużej trzymający się lakier jaki znam. Oczywiście nie solo, ale z top coat. Nakładanie top coat nie jest dla mnie problemem, bo i tak go używam, żeby lakier szybko wyschnął.

Niestety ostatnio nie mogę go znaleźć w drogeriach. Szkoda, bo kolor i działanie - super!

Szybki w zasychaniu, poręczny i o szerokiej gamie kolorystycznej

Opakowanie: Buteleczka o pojemności 10 ml, spokojnie wystarcza na wiele aplikacji, napisy się nie ścierają, ma wygodny i odpowiednio duży pędzelek, choć bardziej podobałaby mi się kolorowa lub czarna nakrętka

Krycie: Dobre już po pierwszej warstwie, jeśli nałoży się go w odpowiedniej ilości, ale wygląda lepiej po dwóch warstwach, kolor jest głębszy i dłużej się trzyma. Zasycha stosunkowo szybko

Trwałość: Po kilku dniach zaczyna schodzić na końcówkach, ale to standardowe w przypadku drogeryjnych lakierów, bez problemu można zrobić drobne poprawki i wytrzymuje kilka kolejnych dni, rzeczywiście około tygodnia na dłoniach, w przypadku stóp dłużej

Gama kolorystyczna: Bardzo szeroka, w przeszłości miałam wiele różnych odcieni, teraz używam czerwonego i bordowego jak na zdjęciu

Podsumowanie: Bardzo lubię te lakiery Maybelline za dobrą trwałość, stosunkowo szybkie zasychanie, przystępną cenę i bogatą gamę kolorystyczną. Na pewno w przyszłości będę kupować wiele nowych odcieni.

Nie, nie, nie!

Dla mnie kiepski. Moje paznokcie po zmyciu go, bardzo niepokojąco wyglądały, krycie jest dla mnie dużo słabsze niż w najtańszych drogeryjnych lakierach, trwałość również pozostawia wiele do życzenia. W dodatku trafiłam na odcień, który wyglądał na paznokciach jak brudny, ale tutaj sama jestem sobie winna, mogłam wybrać coś innego.

Przyzwoity lakier, a Kolor 868 - Plush Velvet - Ciemny, mroczny fiolet wpadający w czerń

Lakiery Maybellin, Gama kolorystyczna szeroka. Ciekawa, intrygująca.
Mi spodobał sie Kolor 868 - Plush Velvet - Ciemny, mroczny fiolet wpadający w czerń ! Kolor ten stanowi fajna baze pod wszelkie świecidełka i efekty syrenki ! Prezentuje sie niczym emalia ! Lakier po wyschnięciu nie ma jednak wysokiego połysku, ale daje radę.

Niestety te9 lakiery nie są tanie, ale w promocji warte zakupu. Wtedy mamy duza pojemnosć : 10 ml w dobrej cenie, i dobrej jakości lakier. O przyzwoitych parametrach technicznych.

Aplikacja lakieru jest przyjemna. Napigmentowanie spełnia oczekiwania. Krycie dobre. Lakier daje fajne wykończenie, dobre na pigmentowanie i szybkie wysychanie.
Ma super przyzwoity pędzelek. Naprawdę fajny, duży ale zgrabny. i mega funkcjonalny. Ten pędzelek to akurat atut tego lakieru :-)
Zaś konsystencja lakieru jest akurat. Lakier tez fajnie sie kładzie.

Jednak na obiecane 7 dni lakieru bez skaz nie ma co liczyć. Nie mniej nie jest to zwykły lakier. faktycznie ma większą trwałość, ale nie jest to brzytwa. zdecydowanie też nie jest wart ceny nie w promocji !

Mimo to polecam tę lakiery. nie warto jednak mieć w stosunku do nich wysokich oczekiwań. Kupuję je bo cena w promo jest okazyjna, w stosunku do parametrów i pojemności, a oferta kolorystyczna bywa ciekawa i intrygująca.

Ot wg mnie jest to przyzwoity lakier. Czas wysychania ma dobry. Trwałość lakieru na paznokciu satysfakcjonująca. Wizualna prezencja jest całkiem niezła - jak na lakier przystało ! Po przykryciu topem trwałość tego manicure znacznie sie podnosi ! Ot doby lakier i tyle ! Dlatego nie dam mu max !

Taki o

Przeciętny lakier. Zupełnie nieadekwatna cena do jakości. Około 20 zł za taki produkt to nie jest zbyt dobry deal. Jest taki o, ma ładne kolory i dużą pojemność. Kryje średnio, nakłada się w porządku i ma duży pędzelek, który jest fajnie wyprofilowany. Trochę smuży. Utrzymuje się w miarę dobrze. Około tygodnia wygląda okej. Schnie dość szybko, ale trzeba odczekać np. niczym nałożymy kolejną warstwę koloru, bo lubi się grudkować.

Rozczarowanie :(

Napisy na buteleczce wiele obiecują, ale producent tych obietnic niestety nie spełnia. Super stay 7 days? Forever strong? To tylko puste marketingowe slogany.

Mamy tutaj do czynienia z zupełnie przeciętnym lakierem. Wcale nie ma on przedłużonej trwałości. Utrzymuje się na paznokciach przez jakieś 4 dni, potem nadaje się już do zmycia. myślę, że nawet gdybym tylko leżała i pachniała nie wytrzymałby aż 7 dni. ;) Nie zauważyłam aby wzmacniał paznokcie, ale też na szczęście ich nie osłabia. Lakier wygodnie się nakłada. Schnie w tempie standardowym, dlatego i tak zawsze pomalowane nim paznokcie traktowałam wysuszaczem.

Nie mówię, że lakier jest zły. Jest całkiem w porządku, ale po prostu nie ma co liczyć na zawarte na opakowaniu obietnice. ;)

Świetny produkt, polecam!

Lakier od Maybelline używam już od dawna i jestem z niego zadowolona! :)

Bardzo ładna buteleczka ze świetnym i wygodnym pędzelkiem, szerokim i dość długim co pozwala na łatwą aplikację lakieru na paznokciach.

Lakier jest dość gęsty oraz ma mocną pigmentację, dlatego wystarczy jedna max dwie warstwy do pokrycia płytki bez prześwitów. Świetnie wygląda już po pierwszej aplikacji. :)

Faktycznie lakier ładnie utrzymuje się 7dni aż do półtorej tygodnia na paznokciach. Raczej nie odpryskuje tylko stopniowo się ściera, ale bardzo delikatnie.

Jest to bardzo fajny lakier, który dosyć dobrze utrzymuje się na paznokciach. Dosyć często maluje nim paznokcie u stóp i jestem zadowolona. :)

Produkt oceniam na: 5!

Absolutny faworyt

Jest to mój ulubiony lakier.
Najbardziej długotrwały.
Daje najbardziej soczystą czerwień ze wszystkich dotąd przeze mnie używanych lakierów.
Pędzelek idealny nawet dla takich dwóch lewych rąk do malowania paznokci jak moje.
Zużyłam około 5 butelek.

Gdyby nie to Super Stay 7 Days...

Gdyby nie to Super Stay 7 Days może dałabym dwie gwiazdki... lakier odpryskuje już pierwszego dnia od aplikacji... Nie polecam.

Wart swojej ceny

Tutaj mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy lakier do paznokci jaki kiedykolwiek miałam. To już moja trzecia butelka lakieru i wiem, że będą kolejne.
Lakier ma bardzo dobre krycie, jedna warstwa napewno wystarczy. Wysycha dość szybko ale bez szału, są szybciej schnące lakiery. Wytrzymałość tego lakieru jest niesamowita a jak nałożę jakikolwiek topcoout kolor trzyma mi się dopóki go nie zmyje, bo aż mnie obrzydza, że tak długo chodzę w jednym lakierze. Nie niszczy płytki bardziej od innych paznokci.
W Naturze można dorwać już za 11 złotych.

Dla mnie super

Mam dwa kolory: nr 286 Pink Whisper oraz nr 786 Taupe Couture. Ten jasnoróżowy jest bardzo delikatny, daje naturalny efekt, natomiast ciemniejszy jeszcze bardziej przypadł mi do gustu. Kolor jest dość nietypowy, coś jakby pomiędzy szarością a brązem, wygląda bardzo elegancko. Jest trwały, zazwyczaj stosuję go razem z utwardzaczem, dzięki trzyma się u mnie do 8-9 dni, natomiast bez niego wytrzymuje spokojnie 5 dni, po czym pojawiają się pierwsze malutkie odpryski, ale są one na tyle niewielkie, że szybko da się to naprawić.