KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    GosiaZ
    24 czerwca 2014 o 21:58
    5 / 5
    Bije na głowę wszystkie inne
    Jako "maniaczka podkładowa" od lat ciągle poszukuję ideału który wytrwa na twarzy dłużej niż 3 godziny, da efekt naturalnego matu, będzie wyglądał naturalnie, nie zapcha, nie wysuszy, nie zrobi "ciasta", nie będzie wchodził w pory i zmarszczki, co obecnie przy hmmm ..dość dojrzałej cerze mieszanej z bardzo suchymi policzkami i bardzo tłustą strefą T jest nie lada wyzwaniem. Używałam już chyba wszystkiego: od EL DW, przez różne wariacje Guerlain, Lancome, Diora, MACa, nie wspominając o super zachwalanym Revlonie Colorstay i Make up Atelier i nawet ostatnio super kryjącym Kat Von D. Do tego cała plejada różności drogeryjnych. Uwierzcie mi na słowo jak mówię, że obecnie w szafce mam kolekcję jakiś 20 szt podkładów różnej maści. Wyłączając nieprodukowaną już Divinorę, wszystkie jak jeden mąż (przypudrowane, z bazą, bez bazy, na filtr i bez , z fixerem lub bez- tu kombinacje dowolne) spływały z nosa po jakiś 2 -3 godzinach. Ten podkład wrzuciłam ot tak, z ciekawości, do koszyka przy okazji zakupów w Biedronce. Mam taki zły nawyk ze jak widzę podkład, to łapki swędzą i delikwent ląduje w moich zasobach. I dobrze. Ten niepozorny malec bije na głowę wszystkie mi znane do tej pory ulepszacze twarzy. Używam go nieprzerwanie od 2 tygodni, zrobiłam też spory zapas na później. Nude idealnie matuje strefę tłustą, śmiem twierdzić, że na cały dzień, co jest NIESAMOWITE. Nie jest to jednak tępy, płaski mat a efekt moja twarz tylko lepsza. Ładnie współpracuje z używanymi przeze mnie kremami i filtrami - nawet lepiej jak twarz jest mega nawilżona. Kryje znośnie - tzn bardzo dużych zmian nie ukryje ale bez problemu radzi sobie z naczynkami przy płatkach nosa i lekkimi przebarwieniami na policzkach, poza tym, można go budować warstwami do lepszego krycia bez efektu maski. Przyprószony pudrem fixującym trwa niezmiennie od 7 rano do momentu zmycia bez konieczności poprawek. Nie wiem co oni tam do składu wsadzili, ale cokolwiek to jest, działa! Nie podkreśla zmarszczek, nie uwidacznia porów. Wybór kolorów mały, jednak kolory dość dobrze dopasowują się do twarzy. Ja kupiłam ecru, naturalny i beżowy i co dziwne, wszystkie ładnie wyglądają, wszystkie mają beżowo- żółty pigment, wiec nie wiem jak będą współpracować z porcelanowymi cerami. Dla mnie ta tonacja jest idealna. Tak oto znalazłam ideał....za 4.99 - a bez mrugnięcia okiem zapłaciłabym za niego każde pieniądze!!! Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    aleksandra317
    8 listopada 2014 o 9:31
    5 / 5
    NAJLEPSZY!
    W życiu bym nawet na niego nie spojrzała, gdyby nie wizaż! Dziękuję Wam dziewczyny, bo to jest NAJLEPSZY PODKŁAD EVER! Nie spodziewałam się cudów, a tu proszę! Absolutny mistrz! +CENA. 10,90 zł. +KOLOR. Ja używam najjaśniejszego, tj. 1 ecru i w sklepie myślałam że będzie za ciemny, ale że to jest najjaśniejszy to musiałam go wziąć. Kolor jest IDEALNY! Wspaniale wtapia się w kolor mojej skóry. +PRAKTYCZNIE NIEWIDOCZNY. SERIO! Absolutnie nie robi maski, nie zapycha mnie, może troszkę podkreśla suche skórki [ale to już tak na upartego - jakbym miała znaleść jakąkolwiek wadę :)], jest najbardziej niewidocznym podkładem jaki kiedykolwiek miałam!!! +KRYCIE. Całkiem niezłe, jednak myślę że przy jakiś dużych niedoskonałościach potrzebny jest korektor, ale mi wystarcza takie krycie. +TRWAŁOŚĆ. Myślałam że wytrzyma chwilę, a potem będą brzydkie \'puste\' plamy bo się zetrze - nic z tego! Trzyma się rewelacyjnie! Mam cerę mieszaną, dość tłustą w strefie T, pudruję go lekko rano i pięknie się trzyma! Czasem ewentualnie w środku dnia dodaję trochę pudru na strefę T bo lekko się świeci i trzyma się do wieczora. +REWELACYJNIE SIĘ ROZPROWADZA. Ma bardzo przyjemną konsystencję, taką delikatną. Nakładam go palcami, lekko wklepuję, nie zostawia smug, bardzo szybko się go nakłada. +OPAKOWANIE. Ładna, lekka, wygodna tubka, pod koniec można rozciąć aby go do końca zużyć. +DOSTĘPNOŚĆ. Na stronie celia.pl można zobaczyć gdzie dostaniecie ich produkty. Ja tak zrobiłam. +ZABEZPIECZONY. I to jest super! Mam pewność że nikt przede mną go nie otwierał i nie \'używał\'. Otwór jest zaklejony sreberkiem. Polecam serdecznie wszystkim dziewczynom. 11 zł to nie majątek jak na podkład, więc spróbujcie! Może nie sprawdzi się wam tak jak mi, ale warto go przetestować, bo za tą cenę jest po prostu niesamowity! :)
    Używa produktu od:nie określono

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    wilan8
    15 marca 2016 o 12:16
    nie jest zły...
    Kupiłam ze względu na pozytywne opinie na wizażu. Ogólnie nie żałuję , wart wypróbowania . Początkowo byłam nim zachwycona, ale potem zaczęło mi przeszkadzać, że jest dość ciężki, "tępy". Myślę,że to trochę kwestia gustu , ale ja wolę bardziej płynne podkłady po krótkim czasie zaczęłam go mieszać z Maybelline Afinitone mineral i ta konsystencja dopiero mnie zadowoliła :). Kryje wystarczająco, nie mam większych problemów z cerą. Kończę pierwsze opakowanie, kończy się zima -myślę ,że na zimę i jesień jest ok wiosna lato nie bardzo. Teraz jak mam go na buzi mam taki lekki dyskomfort ściągnięcia i wysuszenia na twarzy. Szukam teraz bardziej nawilżającego podkładu. Polecam jednak spróbować, myślę, że dla młodszych i bardziej tłustych cer będzie ok:) Używam tego produktu od: 3 m-cy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kamila1707
    31 lipca 2020 o 17:16
    Fajny kosmetyk
    Tego fluidu mam okazję używać najczęściej latem. Idealnie dopasowuje się do mojej letniej opalenizny, bo we wszystkich innych moich podkładach wyglądam zbyt jasno, więc ten gagatek jest świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji. Nadaje się bardzo dobrze do codziennego, lekkiego makijażu do pracy. Przypudrowany satynowym pudrem cały dzień trzyma się na twarzy, nie wchodząc w pory i nie warząc się przez cały dzień. Wyświeca się delikatnie na cerze, ale wystarczy użyć bibułki matującej, aby problem zniknął. Opakowanie to wygodna, miękka tubka z tandetną grafiką i oznaczeniem koloru. Nie mam do niej zastrzeżeń, bo sprawdza się dobrze, a kosmetyk można wydobyć do samego końca rozcinając opakowanie, co jest wygodne. Zapach ma typowy dla fluidu.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ann_26
    14 lipca 2020 o 19:12
    4 / 5
    Niska cena i całkiem niezła jakość
    Opakowanie to klasyczna plastikowa zakręcana tubka o pojemności 30 ml. Nie sprawia żadnych problemów podczas użytkowania. Jeśli chodzi o kolory to do wyboru mamy bodajże 4 odcienie. Sama posiadam najjaśniejszy, czyli 01 ecru. Nie posiada on różowych tonów, więc wielbicielki podkładów z ciepłymi tonami będą zadowolone :) Latem i jesienią kolor był idealny do mojej cery, gdy była lekko opalona. Natomiast zimą już nie do końca kolor mi odpowiada. Lubi on bowiem delikatnie ciemnieć i o ile latem ładnie dopasowywał się do cery, to teraz jest już znacznie za ciemny.. Idąc dalej jednak mamy już same plusy, bo podkład ma kremową, nie za rzadką konsystencję. Bez problemu więc rozprowadza się na twarzy, nawet gdy nie nadkładamy go pędzlem, czy gąbeczką :) Krycie określiłabym jako średnie - osoby bez większych problemów z cera powinny być jak najbardziej zadowolone.. Nie podkreśla raczej suchych skórek i nie wchodzi w załamania. Ogólnie na twarzy prezentuje się bardzo ładnie i nawet sam w sobie, bez użycia pudru daje fajne matowe wykończenie. Utrzymuje się bez poprawek u mnie kilka dobrych godzin. Co za niską cenę ok. 10 zł jest na prawdę dobrym wynikiem :)
    Szczegóły:
    • Wydajność: