Bell, Creamy & Shine Lipstick Butter (Kremowa pomadka w kredce)

Bell, Creamy & Shine Lipstick Butter (Kremowa pomadka w kredce)

Formuła pomadki typu „masło” gładko się rozprowadza, pozostawiając na nich kremową warstwę lśniącego koloru. Specjalny mix składników nawilża, uelastycznia i zmiękcza skórę warg. Lekka konsystencja nie zostawia smug. Dostępnych jest 7 odcieni.

nawilżające, kryjące
Efekt
transparentne
w kredce

przyjemne masełko do ust

ten kosmetyk to dla mnie połączenie pomadki i balasmu do ust.
Lekka, półtransparentma, kojarzy mi się z latem w bardzo wygodnej formie wysuwanej kredki.
Przyjemna w użytkowniu dodatkowo nawilża naskórek.
Cena około 10 zł jest też przystępna

Jak za tą cenę ok

Od jakiegoś czasu mam fazę na pomadki w kredce. Sprawiłam sobie jasny róż. Dzięki kremowej konsystencji bardzo łatwo umalować nią usta. Kolor bardzo ładnie się na nich prezentuje. Pomadka nawilża, jest dosyć trwała oraz ma całkiem fajny zapach.

Kredka Pomadka

Te kredki maja bardzo fajną game kolorystyczną, od czerwieni po róże itp. Mają taką fajną kremową konsystencję po nałożeniu i usta są ciągle nawilżone i mięciutkie. Pomadka nie wysycha na ustach i nie zbiera się w kącikach, jak na produkt za tę cenę to jest bardzo trwałą. Łatwo si,ę rozprowadza na ustach, troszkę ciężko dojechać w kąciki ale tak poza tym to okej. Jest w fajnym opakowaniu, które można wrzucić do torebki.

Beznadzieja

Postawiłam na ten rodzaj pomadki, ponieważ mam dość suche usta. Sama konsystencja jest jak najbardziej ok. Jednakże produkt jest bardzo nie trwały i dość drogi w stosunku do jakości.

Przyjemna pomadka

To przyjemna pomadka do ust,która jest kremowa i delikatna po nałożeniu,zapach jest owocowy aż od razu przypomina mi się lato ,usta po pomadce są nawilżone ,mięciutkie
Trwałość jest doskonała,pomadka nie wysusza,jest wydajna

fajna

Oceniam kolor ostatni najciemniejszy z całej gamy kolorystycznej 07 jak dla mnie to taki koralowy kolorek bez drobinek.Pomadka jest bardzo miękka błyskawicznie rozprowadza się na ustach jednocześnie dobrze je nawilżając .Pozostawia na ustach błyszczące wykończenie przez co wydają sie wieksze:) Bardzo ładnie mocno owocowo pachnie. Jest dość wydajna i zjada się równomiernie .Trwałość średnia jak to bywa przy produktach kremowych ale spokojnie wytrzymuje kilka godzin na ustach.Opakowanie średniej jakości napisy szybko się pościerały za to daje mały minus gdyż lubię jak produkty ładnie wyglądają. Ogólnie dobry produkt w korzystnej cenie być może skuszę się na inna wersje kolorystyczną lecz zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu pomadki w kredce z astora:)

Niezły

Promocja -49% w Rossmannie skusiła mnie do zakupu pomadki w kredce. Jest o wiele łatwiejsza aplikacja niż zwykła szminka w sztyfcie, kolor się nawet długo trzyma i ogólnie jestem zadowolona :)
W dodatku cena jest super! :)

nie moja bajka

Recenzja dotyczy odcienia 07.

+ przyjemnie nawilża
+ odcień na ustach prezentuje się tak jak w opakowaniu
+ intensywny kolor (jak na balsamową formułę)

+/- ładny zapach, o ile ktoś lubi landrynki
+/- opakowanie znośne, choć może się niespodziewanie otworzyć w torebce

- zerowa trwałość
- kolor nakłada się bardzo nierówno
- chętnie ucieka poza kontur ust
- przy aplikacji grubszej warstwy brzydko się "zjada"

Używam tego produktu od: 12 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Bardzo fajna

Bardzo fajne pomadki śliczne kolory . Szminka moim zdaniem nawilża i wygładza usta ,fajny aplikator. Mógłby być bardziej wyrazisty kolor ale jestem jak najbardziej na takkkk

Używam tego produktu od: tygodniaa

Lekkość na lato :)

Masełko w kredce? Tak, latem świetnie się sprawdza! :)

Do produktów tego typu byłam jakoś sceptycznie nastawiona i robiłam już kilka podejść w drogeriach. I nagle spontanicznie wrzuciłam do koszyka tę kredkę, nie spodziewając się niczego nadzwyczajnego.

Masełko okazało się jednak bardzo przyjemne:

+ kredka jest miękka i bez problemu aplikuje się nią produkt na usta, nawet bez użycia lusterka,
+ nawilżająca formuła sprawia, że usta nie mają problemu z przesuszaniem,
+ kredka nadaje bardzo naturalny kolor i błysk - letni look w 100%,
+ opakowanie sprawia, że masełko jest bardzo przyjemne w użytkowaniu,
+ trwałość jak na produkt tego typu wcale nie jest najgorsza (co prawda nie przetrwa posiłku, ale od takich mazideł tego nie wymagam).

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

REWELACJA

Raz na jakiś czas, zwłaszcza przy silnych wiatrach i chłodzie mam ogromne problemy z ustami. Pęka mi skóra, szczypie, piecze. Wtedy muszę zrezygnować z wszelkiego rodzaju pomadek. Moimi ukochanymi do tej pory były matowe fuksje, im bardziej matowa - tym lepiej. Coś się zmieniło w moich preferencjach i zaczęłam używać ostatnio jaśniejszych kolorów, które mają wykończenie błyszczące. Będąc na zakupach moją uwagę zwróciła promocja na kosmetyki Bell -50%, więc po przejrzeniu szafy zdecydowałam się na ich pomadkę o numerze 04. Jest to piękny półtransparentny róż o formule nawilżającej pomadki. Cudownie sprawdza się do codziennego makijażu. Nie utrzymuje się zbyt długo, ze względu na wykończenie. Jest to idealne masełko dla osób, które albo nie lubią typowych szminek, albo chcą mieć delikatny kolor i nawilżenie w jednym.

PLUSY:
- cena
- dostępność
- kolory
- nawilżenie
- pięknie wygląda na ustach
- zapach
- opakowanie

MINUSY:
- może się złamać
- mało wydajna

Oceniam pod kątem działania. Kupiłam ze względu na to, że nie mogłam używać moich szminek matowych, które okropnie podkreślały suche, spierzchnięte usta i dodatkowo by je wysuszały. Ta szminka pięknie wygląda, dobrze nawilża, nadaje ładny, choć delikatny kolor.

Myślę, że do niej powrócę. W kosmetyczne przydaje się taki produkt, którym osiągniemy 2 w 1 - kolor i nawilżenie.

Używam tego produktu od: 1 miesięca

bardzo lubię :)

To mój pierwszy produkt tego typu, nie chciałam przpłacać gdyby jednak okazał się bublem. Na szczęście zostałam miło zaskoczona. Mój kolor to 07 delikatny, cielisty róż który bardzo pasuje do mojej karnacji.

Plusy:
- kolor, który mi pasuje
- konsystencja
- właściwości pielęgnacyjne
- cena
- dostępność
- sposób nakładania
- zapach
- nie zawiera oleju rycynowego - dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ przesusza mi skórę

Minusy:
- napisy na opakowaniu ścierają się
- nietrwała

Mam ochotę wypróbować produkty tego typu innych marek, ale po tak dobrym starcie trochę się boję, że się rozczaruję ^^

Ilość zużytych opakowań: jedno całe