Guerlain, Meteorites Compact Poudre Revelatrice de Lumiere [Light - Revealing Powder] (Rozświetlający puder w kompakcie)

Blask pereł Météorites w formacie pudru kompaktowego.
Guerlain przekształcił kultowe meteoryty w kulkach w świetlisty puder w kompakcie. To mozaika pięciu rozświetlających odcieni w luksusowej puderniczce. Efekt jest naturalny i subtelny, odcienie dopasowane do każdej karnacji. Matowe odcienie korygują skórę, razem z rozświetlającymi upiększają cerę, wyrównują jej koloryt.
Dostępny w 3 odcieniach: Clair, Medium, Dore.

prasowane

Klasyk

Zawsze mam jakieś prasowańce Guerlain.
Dorobiłam się Ventagowej puderniczki od marki i kupuję same wkłady.
Niemniej... O zawartość chodzi.
Lata mijają a ja dalej mam poczucie magii gdy sięgam po meteoryty... Nie żeby działy się na twarzy , już nie ....ale nadal daje mi to poczucie że oto sięgam po coś wyjątkowego i luksusowego. Kocham ich zapach.

Jako produkt ... meteoryty są 3-4 rodzajami sprasowanych pudrów . Miks jest świetny , leciutko matuje , kupiony w najjaśniejszym odcieniu delikatnie rozjaśnia cerę, bluruje..
Mija rok za rokiem a one nadal mają formułę która się wyróżnia.

Nie utrwalą makijażu na mur beton, nie są typowym pudrem rozświetlającym, są delikatne, są subtelne i mają za zadanie zmiękczyć wykończenie makijażu....

Kocham je

ekskluzywny puder w kompakcie

Posiadam puder w dwóch odcieniach: Medium i Dore. Biorąc pod uwagę całą moją kolekcję produktów Guerlain (kilkanaście sztuk), te pudry należą do ulubionych. W porównaniu do kulek są wygodniejsze, można je nosić w torebce do poprawek i odświeżenia makijażu w ciągu dnia. Odcień Medium rozświetla i delikatnie matowi skórę, odcień Dore rozświetla i "ociepla" dodatkowo. Nie zmieniają koloru makijażu, nie zapychają, nie obciążają cery, nie wysuszają. Uwielbiam ich charakterystyczny zapach:) Dobrze współgrają z innymi produktami do makijażu Guerlain oraz innych firm. Są bardzo wydajne, co widać na zdjęciach (zużycie po roku, kilka razy w tygodniu). Wiele razy słyszałam komplementy na temat mojej cery mając puder na twarzy:) Polecam!!!

Piękna stara generacja

Obecnie istnieje już wiele pudrów "soft focus", matująco-rozświetlających, "blurujących" itd.
Meteoryty były pierwsze. W porównaniu do nowych produktów formuła i wykończenie są już nieco "stare", ale nadal można znaleźć okazję do ich użycia.

Ten kultowy kosmetyk wolałam zawsze w wersji prasowanej, ponieważ łatwiej było mi go transportować i używać poza domem.
Daje ładne miękkie zmatowienie skóry, ale w silnym świetle widać drobiny, które po poznaniu nowszych kosmetyków o tym zastosowaniu niekoniecznie mogą się podobać. Ale na niektóre okazje się sprawdzi.

Opakowanie, wygląd kosmetyku są bezkonkurencyjnie luksusowe. W taki "strojny" sposób, ale także solidny. Ładny przedmiot -po prostu.

Raczej więcej nie kupię, ale jest to dobry produkt.

Jestem nim oczarowana

Puder Guerlain otrzymałam w zeszłym roku w święta Bożego Narodzenia od córki i ten prezent był strzałem w 10.
Sama pewnie bym go nie kupiła, bo wpadł mi w oczy już jakiś czas temu, ale kiedy miałam go kupić decydowałam się na coś innego, co akurat mi się kończyło.

Myślałam, że to typowy rozświetlacz na szczyty kości policzkowych i pewnie dlatego żal mi było wydawać na niego ponad 200 zł.
Teraz kiedy już go mam stwierdzam, że się pomyliłam. To nie jest rozświetlacz i nie takie jest jego zadanie. To luksusowy puder w kompakcie, który potrafi utrzymać mat, utrwalić makijaż i jeszcze przy okazji nie świecę się po nim jak choinka.

Puderniczka jest luksusowa, odcienie idealnie łączą się ze sobą i nie pozostawiają na twarzy koloru. Mam środkowy odcień Medium i myślę, że jest transparentny, bo ani nie zmienia koloru podkładu, ani nie jest widoczny na skórze.

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki upiększa cerę, wygładza ją, nadaje jej subtelnego rozświetlenia i przy okazji jest bardzo wydajny, bo mam go już rok i niewiele z niego ubyło.

Polecam go zwłaszcza na prezent, bo przy codziennych wydatkach na tego typu kosmetyki zawsze brakuje pieniędzy i być może same nigdy byśmy go sobie nie kupiły.

Uwielbiam!

Miałam go już jakiś czas temu i ze wszystkich jakie wpadły mi w życiu w ręce jest najlepszy! Na początku byłam nastawiona sceptycznie, tak naprawdę zamierzałam kupić wszystkim dobrze znane kuleczki(znowu). I bardzo się cieszę, że jednak postawiłam na wersję prasowaną! U mnie ta odsłona meteorytów wygrywa zdecydowanie. Można stosować miejscowo, lub na całą twarz, pięknie i delikatnie rozświetla- nie ma żadnej przesady, wygląda naturalnie, wyrównuje koloryt. Do tego pięknie pachnie i z tym zapachem kojarzy mi się Guerlain.
Stęskniłam się za nim. Czas do niego wrócić ;).
Cena- no cóż....tani nie jest, ale lubię go na tyle, że przymknę oko ;)

wart swojej ceny ♡

ostatnimi czasy szukałam jakiegoś pudru, który ładnie by wykańczał makijaż. i nawet nie wiem, w którym momencie wpadłam na recenzję tego produktu, ale przepadłam – tyle pozytywów, tyle ochów i achów, i ta obietnica „zmiękczenia rysów twarzy”. i ten puder już dawno byłby mój, gdyby nie cena – trochę zaporowa; szkoda mi było rzucić parę stów na kosmetyk, tym bardziej, że jak się nie sprawdzi, to co – do śmietnika? ale cóż, raz się żyje i kupiłam. i nie żałuję kompletnie.

zakupiony w douglasie. pierwsze maźnięcie palcem w drogerii – szok. toż to rozświetlacz, więc jak miałabym przypudrować nim całą twarz, a potem wyjść do ludzi i świecić się jak kula dyskotekowa? ale trudno, już się napaliłam, kupuję.

odcień środkowy, bo clair myślę, że dałby poniekąd efekt „białej ściany”, natomiast trzeciego odcienia nawet nie dotykałam, bo na starcie wydał się zbyt ciemny.

pierwsze użycie (z duszą na ramieniu) i zadziwienie – faktycznie, zmatowił skórę, ale do takiego przyjemnego, zdrowego matu. absolutnie nie było mowy o kuli dyskotekowej. czy zmiękczył rysy twarzy? myślę, że to bardziej efekt placebo :) ale nadał buzi śliczny wygląd, zdrowy wygląd. podkład również prezentował się idealnie. nie wspominając już, że skóra przez resztę dnia nie wyświecała się i wszystko trzymało się tak jak powinno do końca dnia.

i niby taki efekt może dać puder, który kosztuje przynajmniej o 100zł mniej, ale nawet nie śmiałabym porównywać innych pudrów do tego z Guerlain. po prostu idealny puder, innego nie będę już szukać.

Pięknie wykańcza makijaż

Marki Guerlain nie trzeba nikomu przedstawiać. Każda z nas wie, jak wyglądają ich kultowe już Meteortyty. Dzisiaj jednak recenzja pudru prasowanego, który jest siostrą tych słynnych już kuleczek. Cały ten blask meteorytów zamknięty został w pięknej srebrnej kasetce z cudownym ornamentem. Puderniczka w środku zawiera lusterko, a jej zapięcie jest na mocny solidny klik, z wbudowanym magnesem. Także nie ma obaw, że otworzy się w torebce.

Jak widać na zdjęciu jest to prasowany puder w kompakcie z kolorowymi plastrami rozświetlającymi. Warto tu wspomnieć, że każdy kolor ma swoje zastosowanie, a w połączeniu tworzą spójną całość.

Puder jest dużo bardziej delikatny w swoim rozświetleniu niż kultowe kuleczki. Zdaje się mieć on swoje zastosowanie w poprawianiu makijażu w ciągu dnia. I w tej właśnie formie sprawdza się znakomicie. Puder mimo iż ma właściwości roświetlające, bardzo fajnie matuję skórę i nadaje jej zdrowej świeżości. Jeśli chciałybyście zrobić tym kosmetykiem piękną rozświetloną taflę na kościach policzkowych to jest to możliwe, aczkolwiek czasochłonne. Trzeba nałożyć kilka warstw, by uzyskać upragniony efekt. Zdecydowanie do tego typu zabiegów używam innego produktu. Puder Guerlain jest idealny, do wykończenia makijażu. Fajnie go utrwala, sprawia, że skóra się nie wyświeca i nadaje skórze tego pięknego naturalnego blasku. Osobiście bardzo lubię ten puder i chętnie z niego korzystam.

Idealne zakończenie makijażu

Jestem wielką fanką produktów marki Guerlain, znajduje się ich w mojej kosmetyczce dość sporo. Ostatnio do grona rodzinnego dołączył puder prasowany, który zamknięty został w przepięknej eleganckiej puderniczce. Podoba mi się, że producent dorzuca do tego atłasowąkieszonkę na kosmetyk, dzięki temu puderniczka nie rysuje się i nie brudzi w torebce.
Efekt po aplikacji jest bardzo subtelny, delikatniejszy niż po użyciu kultowych kuleczek. Puder sprawia, że cera wyglada przepięknie, promiennie, młodo, dodaje jej świeżości i blasku. Utrwala makijaż i delikatnie matowi skórę, idealny do poprawiania makijażu w ciągu dnia. Brakuje mi tylko gąbeczki, której mogłabym użyć po za domem. Szkoda, że o tym nie pomyśleli.

Boski!

Jestem fanką meteorytów ,uwielbiam je za wygląd zapach i działanie.
Wersja w kompakcie jest idealna do torebki .
Przepiękna puderniczka wielorazowego użytku. Jak to w meteorytach fiołkowy zapach jest powalający.
Łatwo się nabiera i dozuje. Pięknie rozświetla cerę.
Sprawia że buzia staje się delikatna ,trójwymiarowa i odmłodzona
.Posiadam wersje 4 DORE / GOLDEN i absolutnie nie przyciemnia skóry tylko ją ociepla ,ładnie stapia się ze skórą i dopasowuje do karnacji. Daje bardzo naturalny efekt.

Robi roznice!

Wrew opiniom krytykow tego produktu i jego kuleczkowej odslony - jest to produkt, ktory robi roznice! Wg mnie skora wydaje sie delikatniejsza, bardziej rozswietlona, subtelna - ale bez nachalnego blasku. I o to mi chodzi w makijazu. Mozna uzywac tego pudru na cala twarz lub aby rozwietlic pewne jej partie. To juz zalezy od indywidualnych preferencji.

Opakowanie jest przepiekne, luksusowe, posluzy potem jakos lusterko. Forma kompaktu przemawia do mnie osobiscie nieco bardziej, gdyz czesto podrozuje sluzbowo i kuleczki zapewne rozsypalyby mi sie w kosmetyczce.

Puder ma takze bardzo przyjemny zapach. Nie utrzymuje on sie jednak na skorze przez caly dzien, wiec nie ma obawy, ze zacznie nas draznic.

Moja cera jest b. blada, wiec na poczatku zdecydowalam sie na kolor Claire. Teraz jestem w trakcie zuzywania 2 opakowania w odcieniu Medium.

Bardzo sobie chwalę

Większość z Was zapewne wie, jaki efekt mają dawać Guerlainowe pudry - rozświetlenie, korektę koloru i sprawienie, że cera wygląda pięknie. Posiadam już kilka opakowań standardowych kulek i zachwycam się efektem, jaki dają, poza tym mam też jednego prasowańca, chociaż on daje trochę inny efekt, jednak tego nowego nie potrafiłam sobie odmówić.
Najpierw zamówiłam Clair, ale w ten sam dzień okazało się, że jest dostępny stacjonarnie u mnie i po dłuższym macaniu stwierdziłam, że chciałabym jednak Medium, więc wycofałam pierwotne zamówienie i kupiłam Medium.
Opakowanie to jak dla mnie sama rozkosz dla oka, jak zresztą wszystkie opakowania Guerlainowych pudrów (oprócz tych papierowych). Kasetka co prawda jest plastikowa, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza. Na wierzchu wytłoczony wzorek i nazwa marki.
Oczywiście wszystko przybywa do nas w kartoniku i z etui, których już mam tyle, że nie wiem, co z nimi robić, ale ok - nie przeszkadza mi to etui, chociaż nie - w sumie trochę przeszkadza, bo jednak za to też dodatkowo płacę, a nie wiem, co mam potem z tym zrobić.
Wewnątrz mamy lusterko oraz 10 gram pudru, który składa się z różnych kolorów i pachnie fiołkami, jak zresztą wszystkie pudry Guerlain. Kwestia ładności zapachu to kwestia sporna - niektórzy nie lubią, ja bardzo za nim przepadam.
Wersja Medium wizualnie wydaje się nieco ciemniejsza, niż Clair, jednak pudry te nie dają krycia, ani koloru na twarzy, one dają tylko delikatny woal i efekt, o jakim pisałam wcześniej, dlatego naprawdę ciężko znaleźć różnicę pomiędzy wersją Clair i Medium oprócz tej wizualnej.
Na dołączonym zdjęciu możecie zobaczyć puder nałożony naprawdę grubą warstwą, a i tak ciężko go dostrzec. Starałam się jednak uchwycić jego kolor, który jak same widzicie jest jasny. Właśnie dlatego zdecydowałam się na Medium, gdyż posiadając kulki w standardowej edycji Clair i Medium stwierdzam, że jednak te Medium dają "cieplejszy" woal na twarzy, przy Clair ten woal jest jakby chłodniejszy. Obie wersje są dla mnie "noszalne", jednak w Medium po prostu mam wrażenie, że mi lepiej.
A działanie? Nie zawiodłam się absolutnie. Po nałożeniu na twarz otrzymuję dokładnie to, czego oczekiwałam, rozświetlenie, zmiękczenie rys. Twarz od razu wygląda lepiej. Jestem świadoma, że dużo dziewczyn nie widzi na sobie efektu i mówi, że kulki/puder nie działa na nich, na mnie jednak działa i jestem jak najbardziej na tak. Trzeba sobie zdać jednak sprawę z tego, że ten produkt nie da nam matu, ani krycia, to nie jest jego zadanie. Da nam natomiast świetlistą cerę, która wygląda tak... zdrowo śmiałabym rzec, wygląda naprawdę świetnie i za to właśnie cenię te pudry. Cera się trochę świeci po kilku godzinach, ale nie jest to coś, czego nie dałoby się naprawić zwyczajną chusteczką higieniczną.
Zdaję sobie sprawę, że nie jest to kosmetyk niezbędny, czy tani, zawsze też radzę przetestować na sobie, żeby wiedzieć, czy dana rzecz działa, dla mnie jednak ten puder jest w czołowce najlepszych, więc planuję do niego wrócić, kiedy się skończy.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

UPIĘKSZA CERĘ, gruntuje korektor, PHOTOSHOP W KOMPAKCIE!!

WOW!Znalazłam ideal- zarówno na twarz jak i pod oczy!!! Mega cudowny efekt aksamitnej skóry, upiększonej, wygłaszonej, rozświetlonej..
Guerlain przekształcił kultowe meteoryty w kulkach w świetlisty puder w kompakcie. To mozaika pięciu rozświetlających odcieni w ładnej, zgrabnej puderniczce- wersja w kulkach nie nadawała się na podróż. Do aplikacji pudru używam pędzla Guerlain meteorties- i tworzą extra duo- pędzel nie jest zbyt miękki i nabiera odpoweidnią ilość produktu.Efekt jest naturalny i subtelny, odcienie dopasowane do każdej karnacji.