Balea, Professional, Oil Repair, Shampoo (Szampon regenerujący do włosów suchych i łamliwych)

Balea Szampon regenerujący z olejem arganowym Oil repair zapewnia do 80% lepsze rozczesywanie, nie zawiera silikonów. Pielęgnujący olej arganowy, nawilżający kompleks z protein pszenicy, pantenolu i gliceryny wzmacniają i pielęgnują suche, łamiące się włosy. Włosy są zdrowe na całej długości, błyszczą, nie rozdwajają się. Balea Szampon regenerujący z olejem arganowym Oil repair zapobiega wypadaniu włosów. Produkt wegański.

Dobry

Dużym plusem jest to, że szampon nie zawiera silikonów, dobrze się pieni oraz spłukuje. Ma dość ładny zapach, jego opakowanie jest wydajne i wygodne w użyciu. Nie obciąża włosów, włosy po nim nie przetłuszczają się ani nie plączą.

No nieźle...

Szampon zakupiłam tak z ciekawości na Allegro razem z inną chemią niemiecką...i bardzo się z tego przypadku cieszę.
Plusy :
- szampon nie zawiera silikonów,
- dobrze się pieni oraz spłukuje,
- włosy są wygładzone, dobrze się rozczesują nawet bez odżywki,
- pachnie ładnie, nie nachalnie,
- tuba wygodna, miękka,
Minusy :
- dostępność, ale nie trudno go znaleźć na Allegro.
Podsumowanie :
Jest to bardzo dobry szampon w rozsądnej cenie. Spełnia wszystkie obietnice umieszczone na opakowaniu.
Polecam!!!

No niestety nie dla mnie :(

Zakupiłam ten szampon w moim ukochanym DM, poszukiwałam czegoś, co posiada olejki w składzie, co wygładzi moje włosy, których wygładzenie to praca syzyfowa, z natury wysokoporowate, niesforne, więc postanowiłam potraktować je tym oto szamponem, w nadziei, że po prostu będzie pięknie.....No cóż nie było :( Po umyciu włosów za pierwszym razem od razu ogromne obciążenie. Moje włosy ciężko dociążyć, ale obciążyć, to rzecz prawie niemożliwa, a jednak. Ze zdziwieniem po wysuszeniu okazało się, że włosy pozbijały się w strąki, z wyglądu tłusto-mokre. Za drugim razem to samo, z wyglądu tłuste śliskie strąki! No nieeee...Postanowiłam dać sobie spokój na jakiś czas i wrócić kiedyś tam. Szkoda mi było wyrzucać, bo dobry skład, dobre recenzje.. Wróciłam wczoraj do szamponu po dwóch miesiącach nie używania go,po użyciu bardzo dokładne spłukanie, efekt? To Samo, mega obciążenie, smętnie zwisające pasma. Więc już wiem, ten szampon nie dla mnie, nie wiem co może być przyczyną takiego obciążenia, może połączenie panthenolu z gliceryną? wiem tylko, że szampon został umieszczony w koszu na śmieci bez sentymentu i nigdy już do niego nie powrócę.

Z plusów na pewno, bardzo ładny zapach, przyjemny, słodki ale nie męczący, super wygodne opakowanie, miękka tuba stojąca " na głowie " konsystencja lekka, kolor kremowo-perłowy, bardzo dobrze się go nanosi na włosy, bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Bardzo wydajny, wystarczy dosłownie ociupina i to jest wystarczające do umycia włosów mojej średniej długości. Tuba ładna wizualnie i ciężko tu się do czegokolwiek doczepić, a że efekt końcowy mnie zawiódł totalnie...No bywa...

Dobry!

Przywiozłam ten szampon ze słowackiego DM. Kosztował niedużo, a na włosach robił bardzo wiele.

Zalety:
- dobra cena
- konsystencja - gęsta, kremowa
- piękny zapach
- szalenie wydajny
- bardzo dobrze się pieni
- świetnie myje i oczyszcza włosy
- włosy po jego umyciu są gładkie, miękkie i pięknie lśnią
- nie wymaga używania odżywki - sam doskonale pielęgnuje włosy
- nie obciąża
- nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy

Wady:
- tuba, z której trudno wycisnąć produkt
- niedostępny w polskich drogeriach

Stale gości na półce

Szampon kupuję podczas wizyt w Berlinie w drogerii DM. Jest bardzo tani ale zarazem bardzo doby. Nawilża moje włosy, dba o ich kondycję - nawet bez użycia odżywki. Ma przepiękny zapach i jest wydajny. Opakowanie pozwala na zużycie produktu do samego końca.

Zapach

Bardzo fajny szampon.Podczas używania go razem z odżywką moje włosy nie wyglądały rewelacyjnie, natomiast gdy stosowałam go z różnymi innymi odżywkami i maskami sprawdzał się genialnie.Po pierwsze dobrze oczyszcza skórę głowy i nie podrażnia jej, włosy podczas spłukiwania szamponu nie były strasznie poplątane.Wydajność szamponu jest super.Zapach mnie oczarował...lekko karmelowy...polecam wypróbować :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy!

Ten szampon jest zdecydowanym hitem, jeżeli chodzi o pielęgnacje włosów. Moje włosy są bardzo wymagające, jednak on radzi sobie świetnie. Pomaga w rozczesywaniu, nie obciąża ani nie wysusza. Próbowałam wielu szamponów tej firmy, jednak wciąż wracam do tego :) Za taką cenę z pewnością nie ma lepszego odpowiednika. Dla mnie bomba:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 po 500 ml

bardzo dobry szampon

Na zakup tego szamponu zdecydowalam sie z kilku powodow:
- moje wlosy byly bardzo szorstkie po rozjasnianiu
- spodobal mi sie szampon przeciwdzialajacy zolknieciu tej samej marki, wiec czemu by nie dac szansy bratu?
- cena (tylko 1,5 euro)
- lubie te opakowania w tubce :D

Moje wlosy sa raczej normalne, obecnie farbowane przeze mnie w domu na ciemny blond, czesto przyklapniete u nasady, dlugosc troche krotsza niz do polowy plecow.

Przede wszystkim zalezalo mi na latwiejszym rozczesywaniu. 9 miesiecy temu przeszlam zabieg drastycznego rozjasniania (blondowania) u fryzjera. Zabieg ten skonczyl sie dla moich wlosow koszmarnie, wiec od tamtego czasu farbuje odrosty sama w domu odcieniem "platynowy blond", co przy moim wyjsciowym odcieniu wlosow (sredni braz) daje kolor bardzo zblizony do tego, ktory zafundowalam sobie u fryzjera. Bez bardzo dokladnego przyjrzenia sie praktycznie nie widac roznicy.

Szampon Balea obiecuje lepsze rozczesywanie, wzmocnienie i regeneracje. Dokladnie tego trzeba bylo moim wlosom.

KONSYSTENCJA
Nie zawiera silikonow, a mimo tego dobrze sie rozprowadza i dobrze pieni.

ZAPACH
Dosyc slaby, dla mnie to zaleta, poniewaz nie lubie zapachowych kosmetykow.

DZIALANIE:
+ dobrze oczyszcza wlosy z szamponu suchego i pudru zwiekszajacego objetosc
+ nawilza wlosy, co daje sie zaobserwowac po wysuszeniu. Sa naprawde gladkie i miekkie w dotyku, nawet jesli nie uzyje sie zadnej odzywki czy innego preparatu do wlosow
+ nie przyspiesza wyplukiwania farby
+ nie placze wlosow, nie robi koltunow
+ nadaje lekki blask, aczkolwiek nie jest to spektakularny
efekt
- z tym latwym rozczesywaniem jest tak sobie. Ja zdecydowanie potrzebuje czegos dodatkowego

WYDAJNOSC
Standardowa dla mnie, czyli starcza mi na okolo 3 tygodnie.

OPAKOWANIE
Bardzo lubie ten typ "tubek". Latwo sie wyciska, stoi na zakretce, mozna zuzyc do ostatniej kropli.

Produkt warty polecenia. Co jakis czas ciagle do niego wracam.

Używam tego produktu od: okolo 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: chyba 5