KWC LogobyWIZAŻ logo
Lakiery do włosów

Aussie Volume + Hold, Miracle HairsprayLakier do włosów

4,4 na 5105 opinii

Cloudberry
    18 maja 2019 o 11:53
    5 / 5
    Dla mnie najlepszy!
    Jak trudne jest znalezienie dobrego lakieru, który nie zrobi nam smętnie sterczących strąków na głowie, a będzie też utrwalał, wie chyba każda Wizażanka, która ma cienkie włosy. Ja również. Zanim trafiłam na swój nr 1, długo szukałam. Później wiele razy testowałam też inne produkty, ale w końcu przekonałam się, że ten lakier sprawdza się u mnie najlepiej. Ten lakier ma standardowe, proste opakowanie bez większych udziwnień. Podoba mi się design - prosty, ale estetyczny. W standardowej puszce jest tyle lakieru, co w innych podobnych produktach. W środku znajduje się bardzo dobry produkt. Lakier, który działa. Utrwala moją fryzurę, nie tworząc efektu strąków. Nadaje objętość tak, jak obiecuje producent. Utrwala na cały dzień, skutecznie. Nie skleja, a resztki produktu łatwo dają się wyczesać. Plus też za to, że choć uzywam go długo i codziennie - nie wysusza moich włosów. Nie przyspiesza też ich przetłuszczania. To mój nr 1 i będę wracać do niego jeszcze wiele razy.
    Zalety:
    • + nie skleja włosów;
    • + utrwala fryzurę;
    • + nie powoduje szybkiego przetłuszczania włosów;
    • + łatwo można wyczesać jego resztki;
    • + włosy zostają puszyste;
    • + nadaje objętość;
    • + można go kupić w niezłej cenie;
    • + ładnie pachnie.
    Wady:
    • nie znalazłam
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    martynka0803
    7 stycznia 2018 o 14:29
    4 / 5
    Fajny
    Fajny lakier. Nie skleja włosów, daje bardzo naturalny efekt. Dobry na co dzień, na wielkie wyjścia za słaby. Jeden z nielicznych lakierów, który pięknie pachnie. Fajny design opakowania.
    Zalety:
    • + nie skleja włosów
    • + nie obciąża
    • + piękny, naprawdę piękny zapach
    • + nie duszący
    • + dobra aplikacja
    • + śliczne opakowanie
    • + nie podrażnia
    • + nie plącze
    • + nie wysusza włosów
    • + nadaje lekki połysk
    Wady:
    • - niezbyt trwały
    • - nie odporny na warunki atmosferyczne
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Boska Andzia
    1 września 2015 o 10:11
    5 / 5
    Super lakier!
    Jestem jedną z osób, któe dostały szansę przetestowania produktów Aussie. Dzięki temu stałam się ich fanką! Cała kolekcja ma super zapach i nie skleja włosów. Lakier świetnie utrwala, bez tzw. "efektu kasku". Bardzo lubię go używać. Stał się on moim produktem numer 1 w stylizacji włosów. Serdecznie polecam :) Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aniel_lka
    14 maja 2020 o 16:11
    3 / 5
    Średniak
    Kupiłam ten lakier, ponieważ bardzo lubię szampony do włosów tej marki. Produkt ma estetyczne, praktyczne opakowanie. Jest wydajny. Niestety oczekiwałam lepszego utrwalanie fryzury. Dość mocno skleja on pasma włosów a po paru godzinach mocno se wytrąca i musze lakierować fryzurę od nowa. nie jest najgorszy ale jednak za tę cenę można kupić zdecydowanie lepszy produkt.
    Zalety:
    • + wydajność
    • + opakowanie
    Wady:
    • - słabo utrwala
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    lime vanilla
    27 lipca 2017 o 17:01
    4 / 5
    najlepszy
    Lakieru używam sporadycznie, więc jedna butelka wystarcza mi prawie 6 miesięcy. Testowałam różne, bo mam włosy tzw. jedwabiste. Jest ich dużo, są bardzo śliskie i elastyczne. Po prostu bardzo trudne w ułożeniu. Problemem nawet są loki czesane wiatrem, bo po pół godzinie wyglądają jak wygniecione straki... Jedynie fryzjerka jest w stanie jakoś je poskromić, ale też nie od razu i zawsze usłyszę jakie to ja mam niesforne te włosięta. Aussie kupiłam głównie dla zapachu. Jest świetny. Kiedy upnę sobie koka i go nim spryskam to mój mąż jest zachwycony. Nie tylko lubi upięte włosy,ale i kiedy słodko pachną. Kok trzyma się nieznacznie dłużej niż w opcji saute. Trzeba podkreslić, że lakier nie powoduje efektu zlepienia włosów czy mokrej Włoszki. Nie utrwala zbyt mocno. Jest niewidoczny i łatwo daje się wyczesać.
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań