Avon, Planet Spa, Blissfully Nourishing, Face Mask (Odżywcza maseczka do twarzy (nowa wersja))

Avon Odżywcza maseczka do twarzy z afrykańskim masłem shea Planet Spa:
- odżywia i regeneruje
- pozostawia skórę gładką w dotyku
- nadaje miękkość skórze

klasyczne
sucha
regenerujące, nawilżające
w tubie
bogate

moja ulubiona

Najlepsza seria PS w historii. Maska pięknie krówkowo pachnie jest wydajna. Nie uczula i nie zapycha. Po zastosowaniu cera jest wyraznie zmiękczona, ukojona i dobrze nawilżona. Jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: używałam ponad miesiąc

Nowa wersja - tak samo beznadziejne działanie.

W obecnym okresie moja skóra jest wysuszona, spowodowane jest to zmianą temperatury na zewnątrz , a ogrzewaniem w pomieszczeniach.
Dostałam tą maskę od przyszłej szwagierki. Jej ten kosmetyk się nie sprawdził i podarowała mi go by się nie zmarnował.
Zawartość maski to 75ml, maska pachnie bardzo przyjemnie - lekko miodowo.
Konsystencja jest treściwa gęsta i kremowa. Nałożyłam ją na twarz równomiernie na 10 minut. W trakcie noszenia czułam takie ciepło, ale nie przejęłam się tym zbytnio. Po zmyciu twarz miałam zaczerwienioną i podrażnią natychmiast. Skóra nie była wygładzona i odżywiona absolutnie. Oprócz skutków ubocznych, skóra była jak przed. Maska nie ukoiła podrażnionej skóry, tylko jeszcze bardziej ją pobudziło. Mojej szwagierce się nie sprawdziło i mi tak samo. Nie lubię marnować kosmetyków i innych rzeczy, ale ta maska to totalna pomyłka.

Kompletne zero rezultatów

Miałam już kilka innych kosmetyków z serii Planet Spa z Avonu i byłam z nich bardzo zadowolona, jednak tą maseczką jestem bardzo zawiedziona. Konsystencja gęsta, treściwa, mimo to dobrze się rozsmarowywała, ale trochę gorzej później zmywała. Zapach nie przypadł mi do gustu - bardzo mdły. I to byłoby na tyle, bo po kilku użyciach maseczki nie zauwazyłam kompletnie żadnych rezultatów - ani złych, ani dobrych. Pewnie zużyję ją do końca z nudów i jeśli coś się zmieni, to opinia zostanie edytowana.

Bez efektów, jak zwykle.

Kolejna z avonowych masek, którą zużyłam bez żadnych efektów. I nawet kupiłam ją za własne pieniądze...

Maseczka miała przyjemną konsystencję, dobrze się rozsmarowywała. Podobał mi się zapach, taki kremowy i lekko orzechowy jak dla mnie, lepszy niż w maśle do ciała z tej serii. Dobrze zmywała się gąbeczką i była wydajna. Nie spowodowała podrażnień na skórze.
Efekty? Żadne, co mnie już w ogóle nie dziwi... Jak przed, tak i po.

Nie lubię wyrzucać kosmetyków, które mi w widoczny sposób nie szkodzą, więc zużyłam ją do samego końca. Łatwo było rozciąć tubkę i wygrzebać resztkę.

Wiem, że te maseczki mają swoich fanów, ale ja do nich należeć nie będę.

Słabe

Cała seria oprócz kremu do rąk nie przypadła mi do gustu. Zapach maseczki ciekawy jednak nie obroni się przed brakiem skuteczności.
Konsystencja jest bardzo gęsta i źle rozprowadza się po twarzy zostawiając grube warstwy. Zmyć też jest ciężko ponieważ maseczka jest bardzo tłusta. Poza tym dużo zostaje w opakowaniu, bo dalej już nie da się wycisnąć.

Polecam wypróbować

Maseczka jest bardzo wydajna, tania, starcza na prawdę na długo. Nie chce się skończyć, doskonale się ją rozprowadza na skórze i zmywa, nie powoduje podrażnień, nie uczula, świetnie odświeża i nawilża skórę. Do tego cudownie pachnie, ma świetną konsystencję, a skóra jest po niej doskonale oczyszczona i świeża oraz wygładzona.

Brak działania

Maseczka, przynajmniej u mnie, nie zadziałała w ogóle. Używałam jej parę razy i za każdym razem nie zaobserwowałam żadnych zmian. Używałam również dwóch innych maseczek z tej samej serii i efekt był podobny- nic dobrego, nic złego.

bubel

Tak jak inne maseczki z Avonu lubię tak ta totalnie mi się nie sprawdziła. U mnie nie zrobiła zupełnie nic. Skóra po zmyciu była praktycznie taka sama jak przed nałożeniem. Nie kupię ponownie. Nie uczuliła i nie podrażniła.

bubel

Zużyłam całą tubkę, ale nie zauważyłam, aby chociaż minimalnie nawilżyła czy odżywiła mi twarz. Konsystencja kremowa, łatwo można zmyć ją z twarzy. Zapach słodki i lekko mdły. Dobra wydajność.

nie zaszkodzi wypróbować

Lubię maseczki z serii Planet Spa więc jak tylko pojawi się jakaś nowa muszę ją wypróbować.
Maseczka ma gęstą kremową konsystencję , ale łatwo się rozprowadza na skórze.
Zapach jest delikatny i przyjemny.
Ja zazwyczaj trzymam ją dłużej niż zaleca producent , i nie zmywam tylko wycieram ręcznikiem .
Na mojej cerze się sprawdza choć nie daje jakiś spektakularnych efektów.
Skóra jest miękka w dotyku i przyjemnie nawilżona oraz niezwykle gładka.
Nie przetłuszcza cery , a nieznacznie poprawia jej koloryt.
Odżywia i powoduje ze cera wygląda zdrowo .

Kupiony w: U konsultantki

Może być, ale nie ma fajerwerków

Maseczka na pewni nie zagości u mnie na dłuzej, ale to zalezy kto jaką ma skórę. Moja jest trądzikowa, tłusta, więc maseczka nie spełniła swojego zadania z prostej przyczyny - nie do tego typu cery. Fajna konsystencja, miły zapach. Można się przy niej zrelaksować.

Taka sobie

Kupiłam ten produkt z ciekawości czy pomoże mi w walce z wypryskami ale niestety nie pomógł.Głównym zadaniem maseczki jest odżywienie skóry twarzy i rzeczywiście można je zauważyć po zmyciu maseczki,szkoda tylko że efekt jest chwilowy.Maseczka długo zasycha i ciężko ściągnąć ją z twarzy.Należy uważać,aby nie nałożyć jej zbyt wiele gdyż nigdy nie wyschnie.jest to produkt,którego można czasami użyć,ale trzeba wiedzieć,że nie pomoże,ale też nie zaszkodzi.

Kupiony w: U konsultantki

Planet Spa od AVON Revitalising Retreat to maseczka, którą nie trzeba zmywać. Po naniesieniu na twarz, dosyć szybko staje się gumowata, a po około 20 min. ją ściągamy. Maseczka ściąga pory, odżywia, matuje skórę i odświeża.Kosmetyk ten zawiera alkohol dlatego nie jest przeznaczoną dla każdego rodzaju skóry. Mnie sprawdza się idealnie, ale ja mam mieszaną skórę. Maseczka nie podrażniła mnie ani nie uczuliła a skóra stała się gładka, elastyczna i zdrowiej wygląda.