Beaver Professional, Hydro, Energizing Self - Protection Mask (Maska antyoksydacyjna do włosów suchych)

Beaver Maska antyoksydacyjna do włosów suchych Hydro Energizing Multi - protection:
- Izoluje od zanieczyszczeń.
- Odporna na wolne rodniki i zagrożenia ze środowiska naturalnego.
- Wzmacnia efekt ochrony.
- Odżywcza jak SPA.
- Natychmiast dostarcza włosom pożywienia i wartości multi-energetycznych, zostawia włosy miękkie i błyszczące.
- Odbudowuje wewnętrzną strukturę włókien włosów, poprawia sprężystość i połysk, pozostawiając włosy zdrowe.
- Zawiera filtry UV.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wzmacniające, termoochronne
zapachowa
w saszetce, w słoiku
bogate
<50ml, 100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Świetny produkt dla włosów suchych i zniszczonych.

Mam włosy długie, grube, suche i podniszczone regularnym farbowaniem oraz rozjaśnieniem więc wymagają naprawdę "mocnego" uderzenia i stosunkowo niewiele kosmetyków jest w stanie je w pełni zadowolić.
Muszę przyznać, że ten kosmetyk należy do tych nielicznych wyjątków.
Maseczkę kupiłam w mojej ulubionej drogerii Pigment.
Produkt znajduje się w pomarańczowej kwadratowej saszetce z nacięciem umożliwiającym otworzenie opakowania.
W środku znajdujemy gęstą, kremową maseczkę o bogatej konsystencji.
Produkt wystarcza (w zależności od długości włosów) na 2-3 aplikacje.
Ma przyjemny zapach, który po wyschnięciu utrzymuje się na włosach przez wiele godzin.
Maseczka dobrze przylega do włosów, nie spływa więc jej stosowanie jest komfortowe i wygodne.
Już po pierwszym użyciu widać efekt: włosy są dociążone, dobrze odżywione, pogrubione, zregenerowane, jak po dobrej, profesjonalnej kuracji w salonie fryzjerskim. Świetnie się układają, są wygładzone, miękkie w dotyku, wyglądają na zdrowe.
To naprawdę świetna, regeneracyjna maseczka, której efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu.
Jedynym mankamentem jest fakt, że trzeba dość długo ją spłukiwać z włosów.
Miałam wrażenie, że musiałam ją spłukiwać dłużej niż inne maseczki, ale może to kwestia tego, że jest naprawdę odżywcza i ma bogatą formułę.
Polecam i planuję kolejny zakup.
Maseczka ma tak intensywne działanie, że moim zdaniem lepiej nie stosować ją po każdym umyciu włosów tylko co tydzień, gdyż naprawdę ma silny efekt odżywczy i obawiam się, że częściej stosowana mogłaby przeciążyć włosy.
Poza tym żadnych zastrzeżeń.
Hit!

Opatrunek na włosy!

Jestem pod wrażeniem! Maska działa jak opatrunek na włosy! Mam rozjaśniane blond włosy które się łamią i kruszą! Maska ta mocno odżywia, nawilża i nadaje włosom piękny połysk. Nie jestem w stanie opisać tego jak bardzo ją pokochałam. Stosuję saszetkę na dwa razy. POLECAM GORĄCO! NIE MA LEPSZEJ! Maskę kupuję w drogerii Dora w Radomiu. Panie ekspedientki poleciły robić ją na ciepło podgrzewając ją suszarką, jest jeszcze lepszy efekt niz bez podgrzania.

super maska ;)

Maska zawiera filtry UV, co na samym wejściu daje jej ogromnego plusa. Ma idealnie gęsta konsystencją, rozprowadza się na włosach bez najmniejszego oporu. Dobrze się trzyma, nic nie spływa. Już podczas spłukiwania czuć wyraźne wygładzenie, gdy wyschły zauważyłam, że stały się pogrubione i dociążone. Nabrały niesamowitego blasku i objętości. Polecam dziewczynom, które mają długie, cienkie włosy :) maska nie obciąża więc będzie idealna.

Genialna

Nie ma lepszej maski na świecie!
Włosy są po niej sypkie, odżywione. O niebo lepiej się układają!
Są ponadto miękkie, miłe w dotyku.. takie jakby jedwabiste Świetnie się do tego rozczesują.
Poleciłam ją wielu osobom i póki co żadna się nie zawiodła a "achów" i "ochów" co nie miara. Jednak trzeba uważać by nie przesadzić - dobrze jest nakładać odżywkę pomijając skórę głowy i jej najbliższy odcinek włosów. Inaczej utracimy efekt odbicia włosów od głowy:)
Warta swojej ceny - mogłaby być jedynie bardziej dostępna!
Jedna saszetka na moje włosy do ramion wystarcza na ok 3 razy - więc wydajna:)
Produkt kupiłam i kupuję w Kosmeterii:)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Rewelacyjna maska!

Maska rewelacyjnie sprawdza sie przy suchych i bardzo suchych wlosach. Pieknie pachnie a wlosy sa miekkie, nawilzone i wygladzone. Polecam sprobowac ta maske jesli nie znacie tej marki. Testoalam duzo kosmetykow z tej firmy jak dla mnie nr.1!!