Garnier, Fructis, Gęste i zachwycające, Głęboko odżywcza maska do włosów cienkich (stara wersja)

Marzysz o spektakularnie gęstych, bujnych i silnych włosach? Dodaj swoim włosom spektakularnej gęstości, którą możesz zobaczyć, poczuć i dotknąć! Długotrwałe działanie. Innowacyjna molekuła wnika do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji. Kremowa formuła sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia.

Nie na dłuższą metę

Jestem w połowie opakowania i czuję, że moje włosy przyzwyczaiły się do tej maski. Na początku były miękkie, czuć było nawet że grubsze. Z czasem przestały jednak być zachwycające. Duży plus za zapach i wydajność :)

Polecam ;)

Bardzo fajna maska, mam włosy cienkie, szybko przetłuszczające i się i ta maska ich nie obciąża w najmniejszym stopniu. Widzę też odżywienie moich włosów po jej użyciu, są znacznie bardziej przyjemne w dotyku. Nie jest to jednak znaczna poprawa mimo regularnego używania, ale ja jestem zadowolona. Zapach też na plus. ;)

Godna polecenia

Dobra maska, jak i inne Garnierowe produkty do włosów.

+jest bardzo wydajna
+gęsta, kremowa i bogata konsystencja
+dobrze nawilża, regeneruje i wygładza włosy
+poprawia wizualnie stan i kondycję włosa
+faktycznie jakby lekko pogrubiała strukturę włosa
+przyjemnie pachnie
+nie wymaga trzymania na włosach nie wiadomo ile czasu

Polecam!

Nie mam jej nic do zarzucenia

Bardzo podeszła mi ta maska. Trudno sobie nią zrobić krzywdę. Może przy naprawdę za dużej porcji mogłaby obciążyć włosy, ale przy umiarkowanym dawkowaniu będzie ok. Nawet dla włosów, które są podatne na obciążania. Trzeba jedynie dobrać odpowiednią dawkę i wszystko będzie ok.
Mimo lekkiej konsystencji dobrze się rozprowadza po włosach, nie spływa, od razu czuć, że otula włosy. Ma delikatnie kwaskowo-owocowy zapach. Nie zostaje na włosach, szkoda.. Włosy się dużo lepiej rozczesują, jak bez odżywki.
Właściwie to bardzo wydajna maska. Używam bez strachu co drugie mycie wiem, że kiedyś po nią sięgnę, bo nie robi mi kuku ani z włosami ani ze skalpem.
mogłaby jedynie jako maska lepiej radzić sobie z końcówkami. Te wymagają dodatkowego środka zwłaszcza jak się suszy suszarką.

Uwielbiam

Moje włosy idealnie współgrają z serią Garnier Fructis. Co do samej maski, to jest bardzo wydajna, ponieważ wystarczy niewielka ilość, aby pokryć włosy. Stają się one gładkie i rozczesują się bez wysiłku, a dodatkowo - co jest dla mnie bardzo ważne - prawie nie kołtunią się w pracy. Poza tym jest w fajnym, wygodnym słoiczku, dzięki czemu stała się moją ulubioną wyjazdową maską (regularnie stosuję inną, która jest tylko w litrowym słoiku).

Tanio i dobrze

Bardzo dobra maska, wspaniale nawilża i sprawia, że włosy stają się lejące. Używałam jej przez ponad miesiąc i moje włosy wyglądają na zdrowsze. Na pewno jeszcze ją kiedyś kupię, tym bardziej, że jest bardzo tania.

FAJNY PRODUKT

Maska wpadła mi w ręce w Rossmannie. A że była akurat w promocji to dawaj - buch do koszyka! Na początku włosomaniactwa Garnier podratował mi moje zniszczone i suche włosy, dlatego też się nawet nie zastanawiałam nad kolejnym produktem tej marki.
Maskę nałożyłam na mokre włosy, założyłam czepek i 30 minut śmigałam z tym po domu. Maska mnie pozytywnie zaskoczyła już na samym początku.

PLUSY:
+ słoiczek w pięknym fuksjowym kolorze, łatwo się z niego korzysta, nie ma problemu z odkręceniem nawet przy mokrych rękach
+ ZAPACH - to mnie kupiło; cudowny, słodki, owocowy... coś wspaniałego! aż kusi żeby spróbować...
+ konsystencja odpowiednia, nie jest ani za rzadka, ani za gęsta, maska nie jest tępa, dobrze rozprowadza się na włosach
+ jest wydajna, nie trzeba jej dużo żeby pokryć całe włosy
+ w trakcie płukania włosy są już gładkie, jak tafla; bardzo lubię ten efekt
+ po wysuszeniu i rozczesaniu są miękkie, pachnące, delikatne, odżywione
+ jeśli chodzi o efekt "gęste i zachwycające" - to zachwycające jest na pewno... co do gęstości nie ma spektakularnego efektu, ale włosy są odbite od nasady
+ maska nie obciąża włosów, dobrze je dociąża

MINUSY:
- cena, maskę udało mi się kupić na promocji za 10 zł, ale na co dzień ta maska kosztuje ok. 17 zł. Uważam, że to zbyt dużo.
- zbyt częste stosowanie maski może prowadzić do "przyzwyczajenia się" do niej włosów, wtedy nie ma takiego efektu jaki pamiętamy z samego początku

Na pewno kupię kolejny słoiczek gdy tylko będzie kolejna promocja! Śmiało mogę polecać :)

Początkowo zachwyciła

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu. Po pierwszym użyciu duże łał.
Włosy ładnie uniesione, mięsiste lśniące i gładkie. Do tego jeszcze ten owocowy zapach czego chcieć więcej, chyba żeby ten efekt osiągnąć za każdym razem.
Tu pojawia się problem włosy szybko mi się do maski przyzwyczaiły i musiałam z racji tego robić tygodniowe przerwy. Wtedy było lepiej,
razem z szamponem z tej samej serii.
Cena też trochę wygórowana gdybym miała ten efekt objętości za każdym razem to bym nie narzeka. Ładne w żywym kolorze opakowanie i fajnie wygląda na łazienkowej półce.
Nie zwiększyła przetłuszczania się włosów

Dobra

Maseczka ślicznie pachnie, nie obciąża włosów, jest wydajna i fajnie wygładza. Jednak jej cena jest trochę zbyt wysoka co do jakości, ale po promocji jak najbardziej polecam kupić. Tylko nie ma co się spodziewać po niej burzy włosów, bo takiego efektu o jakim mówi producent sama odżywka nie zdziała ;)

Po prostu świetna

Plusy:
:) świetnie nawilża włosy
:) efekt jaki daje na włosach :mocno nabłyszcza, wygładza i zdecydowanie poprawia ich wygląd
:) fryzura lepiej się układa
:) pięknie pachnie
:) ma gęstą konsystenję - nie spływa z włosów
:) cena

Minusy:
:( zdarza się jej obciążyć moje cienkie włosy

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Przyzwoita

Przyznam się szczerze, że nigdy nie wierzyłam w kosmetyki zwiększające objętość (odżywki i maski), kupiłam ją z czystej ciekawości i skuszona reklamą. No i pozytywnie się zaskoczyłam :) Moje włosy są cienkie, ale jest ich dość dużo, lekko przerzedzone od połowy, po prostu zawsze tak miałam że od nasady było ich więcej. Po zastosowaniu tej maski włosy faktycznie wydają się grubsze, wizualnie jest ich więcej, widzę to. Poza tym maska ładnie je nawilża, nabłyszcza, sprawia że są mięsiste i lepiej się układają. Różnicę czuć i widać. Do tego zapach ma zniewalająco owocowy, można wąchać i wąchać. Maska jest kremowa, ale nie tępa, nie spływa z włosów. Wystarczy potrzymać ją na włosach 5 minut. Polecam wszystkim którzy chcą dodać objętości i odżywić włosy, naprawdę działa ;)

Rewelacyjna

Jak dla mnie super!! Mam rozjaśniane włosy ,bardzo cienkie i przetłuszczające się u nasady a bardzo suche dalej z problem rozczesywania..Maska poradziła sobie idealnie ze wszystkimi moimi problemami .Dodam że uzywam jej jak odzywki czyli po kazym myciu głowy......Same plusy

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5