L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

True Match Prestige Powder posiada delikatną, jedwabistą konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą, pozostawiając ją gładką w dotyku. Nowy puder w kompakcie od L'Oreal Paris jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, a co za tym idzie - pozwala w łatwy, intuicyjny sposób utrwalić makijaż. Produkt zamknięto w luksusowym opakowaniu, a jego odcienie dopasowano do odcieni bestsellerowego podkładu True Match.

Porządny puder

Co tu wiele pisać, po prostu porządny puder. Matuje bez efektu maski. Utrwala. Idealnie się wtapia w kolor. Pięknie wychodzi na zdjęciach. Nie jest zbyt ciężki więc po kilku godzinach może wymagać poprawek. Wygodne opakowania sprawia wrażenie luksusowego. Generalnie jestem zadowolona z niego.

Porządny produkt

OPAKOWANIE
Bardzo solidnie wykonane, porządnie otwierane, dobrze się zamyka. Po włożeniu do torebki nie muszę się martwić, że samo się otworzy albo odkręci a ja będę miała dużo do sprzątania:)
Bardzo fajny pomysł ze schowaniem gąbeczki i lusterka na dnie opakowania, tak naprawdę opakowanie zawiera wszystko co niezbędne do szybkich poprawek w łazience

KOLOR
Posiadam odcień 2N, jest to piękny beżowy odcień jakby delikatnie muśnięty słońcem

TRWAŁOŚĆ I WYDAJNOŚĆ
Jako, że jest to puder w kamieniu jego wydajność jest ogromna, używam od około 3 miesięcy naprawdę intensywnie, a mam wrażenie, że z opakowania go w ogóle nie ubywa
Puder bardzo fajnie sprawdza się na skórze, po przypudrowaniu kontroluje naszą skóre przez około 4h bez poprawek co jest naprawdę dobrym wynikiem, po tym czasie zwykle lekko zaczynało mi się wyświecać czoło, ale na tyle delikatnie, że jestem w stanie to przeżyć

EFEKT
Puder świetnie radzi sobie na skórze mieszanej, bardzo ładnie utrzymuje matową cerę. Co ważne, nie daje on efetu płaskiego matu, a z delikatnym satynowym wykończenie, dzięki czemu na naszej skórze wygląda bardzo naturalnie. W ogóle nie widać, że na twarzy rzeczywiście jest jakiś kosmetyk.
Kolejnym atutem jest to, że puder fajnie ujednolica nam cerę, jest to bardzo delikatny, ale zauważalny efekt lekkiego ujednolicenia koloru.
Dodatkowo dość mocno wygładza nam skórę, nie zbiera się w zmarszczkach ani w załamaniach, nie daje takiego suchego efektu, a zamiast tego wtapia się w skórę. To jeden z lepszych pudrów jakie miałam okazję testować, zdecydowanie wart wypróbowania!

Najlepszy puder w kamieniu

Na puder skusiłam się w sumie przypadkiem bo była spora promocja i od tego czasu jesteśmy nierozłączni. Najlepszy puder w kamieniu jaki kiedykolwiek miałam. Jest świetny! Pięknie kryje, ujednolica kolor i bardzo naturalnie wygląda na skórze. Matowi cere i długo się utrzymuje. Bardzo dobrze łączy sie podkładami i korektorami i nie podkreśla skórek. Bardzo dobrze utrwala makijaż . Produkt nie zapycha ani nie uczula. Ma bardzo ładne odcienie. Duzym plusem jest także jego eleganckie opakowanie z gąbką. Puder jest lekki wiec stosuje go także pod oczy. Jest bardzo wydajny - używam go niemal codziennie od 7 miesięcy i jeszcze zostało mi go na kilkanaście tygodni. Cena jest dość wysoka ale na promocji można dostać go w atrakcyjnej cenie także warto na niego polować.

Dobry do utrwalenia makijażu

Puder ten nabyłam przypadkiem, przy okazji świątecznej promocji za ok. 35 zł i muszę przyznać, że była to zachciewajka warta grzechu ;) Warto go wypróbować.
Pudru w kamieniu używam codziennie, do utrwalenia makijażu. Mam cerę mieszaną, z pierwszymi lekkimi zmarszczkami i zależy mi aby tego typu produkt utrwalał makijaż, delikatnie matowił cerę, a przy tym nie wyglądał ciężko. Zazwyczaj używam dość kryjących podkładów, więc nie mam potrzeby dodatkowego krycia, ani efektu pudernicy, co wiele pudrów niestety potrafi zrobić.
Puder Loreal jest dość lekki, nakładany oszczędnie ładnie omiata twarz, delikatnie utrwala podkład, nie robi plam. O dziwo nadaje się też pod oczy, spokojnie można nałożyć na niego bronzer i róż. Nie jest to produkt matujący, więc po kilku godzinach lekko się wyświeca, natomiast jest to dość naturalny efekt. Makijaż utrzymuje się spokojnie cały dzień, jeśli nigdzie nie wychodzę, to nawet nie potrzebuję poprawek.
Przyczepie się jedynie do koloru, mam najjaśniejszy 2N, potrafi zmienić i lekko przyciemnić kolor podkładu. Jestem dość blada, nie cierpię zbyt jasnych pudrów, no ale ten niestety jest trochę za ciemny.
Opakowanie jest piękne, bardzo eleganckie i miło się go używa, chociaż łatwo zostawiam na nim swoje odciski.
Jest to bardzo fajny, lekki puder do wykończenia makijażu, może nie KWC ale spokojnie zasługuje na 5 gwiazdek.

Idealne wykończenie

Super utrwala podkład. Pudełko piękne i estetyczne- kupiłam na promocji za pół ceny i myślę, że to nie pierwsze opakowanie. Zgrywa się z podkładem- kolorystycznie i w konsystencji, pięknie ujednolica i czyni makijaż trwalszym.

Puder idealny

W końcu znalazłam puder idealny dla mojej cery.
Pięknie matuje i wygładza twarz.
Idealnia tonacja.
Pudełko sprawia wrażenie bardzo drogiego produktu.
Cena adekwatna do jakości.

Przyzwoity puder

Puder kupiłam na promocji w rossmanie, gdyz w normalnej cenie raczej bym się na niego nie skusila. Co do produktu, jest w porządku, natomiast bez szału. Każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiedni odcień. Puder ma dobre krycie, natomiast nie jest już tak dobrze z jego trwałością. Wg mnie cena produktu jest za wysoka za te jakość.

Godny polecenia!

W odróżnieniu do fatalnego podkładu True Match puder jest naprawdę godny polecenia! W przepięknym opakowaniu z lusterkiem i gąbeczką mieści się puder, który towarzyszy mi od roku! Produkt jest bardzo wydajny! Prócz niwelowania świecenia się, puder pięknie ujednolica kolor cery. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Jest naprawdę trwały. Polecam z czystym sumieniem!

Ostatnio pozytywnie zaskoczyl

Puder kupilam juz jakis czas temu ale od razu wsadzilam go do torby na silownie i dlugo nie uzywalam, bo mialam tam tez krem bb i czesto tylko jego uzywalam po treningu.
Ostatnio postanowiłam po nalozeniu kremu bb nalozyc tez ten puder i bylam zachwycona. Dodal dodatkowego krycia, ladnie wszystko wygladzil, nie wysuszyl i bardzo ladnie wygladal przez jakies 6/7 h. Naprawde pozytywnie zaskoczyl. Ma bardzo ladny kolor. Nie jest bardzo matowy. Co prawda wszystko szybciej starlo sie w okolicach brody bo nosilam szalik ale i tak podobalo mi sie jak wyglada. gabeczka ktora jest w zestawie jest srednia, nie bardzo ja lubie, ale zauwazylam ze tylko przy nakladaniu pudru ta gabeczka wyglada tak fajnie, a gdy zrobie to beauty blenderem albo czyms innym to juz jest bardzo sredni.

świetny

Bardzo lubiłam ten puder. Nie zapychał mnie (to jest podstawowa rzecz jakiej wymagam od pudru), miał piękne eleganckie opakowanie, dołączona gąbeczka była bardzo fajna. Poza tym działał tak jak działa na mnie każdy inny puder czyli matowił na jakieś 5-6 godzin. Kupiłam go na promocji -55proc w Rossmannie, cena regularna jest zdecydowanie zbyt wysoka

bardzo dobry puder

Moja cera lubi płatać figle, jest mieszana a ten puder bardzo dobrze sobie z nią poradził. Pięknie kryje i wygładza, naturalnie wygląda na twarzy,nie tworzy efektu maski. Współgra z większością podkładów. Piękne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką.

Aktualnie jest to jeden z niewielu pudrów prasowanych, których mogę używać - jego skład pozwala na użytkowanie go osobom z ŁZS z malassezią.
Posiadam odcień najjaśniejszy w wersji z żółtymi tonami, na twarzy jednak pudrem uzyskuję efekt transparentny, więc ten z różowymi pewnie nie bolałby mnie aż tak bardzo. Nakładam go na twarz miękkim pędzlem do pudru, czasem w podróży używam gąbeczki, jednak nie przepadam za takim sposobem aplikacji ze względu na dużą ilość suchych skórek - gąbeczką zawsze powoduję, że puder zbiera się przy nich i podkreśla je. Puder matuje raczej w standardowy sposób, jak nałożę go rano, to po jakichś 5 godzinach się świecę. Zwykle wystarczy papier albo bibułki matujące.
Puder nakładany pędzlem nie podreśla suchych miejsc na twarzy ani nie matuje zbyt mocno, nie powoduje ściągnięcia.
Efekt jest satynowy, nie rozumiem skąd komentarze o jakimś macie a la lata 90, a testowałam go też na osobach z bardzo suchą i bardzo tłustą cerą.
Ogólnie po prostu dobry, wygodny puder w kompakcie. Super by było gdyby L’oreal w Polsce miał też tak jasne podkłady. ;)