hi hybrid, Zestaw startowy do manicure hybrydowego

hi hybrid, Zestaw startowy do manicure hybrydowego

W skład zestawu wchodzi wszystko, co jest niezbędne do wykonania manicure hybrydowego: wysokiej jakości lampa UV/LED do utwardzania wszystkich lakierów hybrydowych hi hybrid, baza, top no wipe (nie wymagający przemywania) oraz lakier w kolorze intensywnej czerwieni hi245. W zestawie znajdują się dodatkowo aceton w poręcznej buteleczce, nail cleaner odtłuszczający płytkę paznokcia i niezbędne akcesoria: 2 pilniki (o gradacjach: 180, 100) oraz blok polerski.

lakiery hybrydowe
nabłyszczające
Efekt
naturalne

Niezastąpiony zestaw

Przygodę z hi hybrid rozpoczęłam rok temu, kiedy to zbuntowalam się przeciw tradycyjne u malowaniu paznokci, gdzie lakier odchodził po jakiejkolwiek czynności w kontakcie z wodą. Postawiła na coś trwalszego, bardziej złożonego. Wybór padł na zestaw hi hyvris. Idealnie wpasowal się w mój styl życia. Używam go co tydzień, gdyż po tygodniu widać już pierwsze odrosty. Uwielbiam kolor klasyczny czerwony, który dołączony jest do zestawu. Prosto się nakłada, nie wymaga dłuższego czadu świecenia lampą. Efekt jest powalający. W zestawie są również baza i top no wipe oraz pilniczki, plyn do Zmatowienue i aceton. Wszystko w estetycznym pudełku. Korzysta się z zestawu bardzo przyjemnie. Nie jest to skomplikowana sprawa. W przypadku niektórych kolorów trzeba lampy użyć kilkakrotnie, trochę to męczące i czasochłonne ale warto dla lepszego efektu się poświęcić. Zestaw można wziąć wszędzie i cieszyć się zadbanymi, ładnymi paznokciami.

Fajny zestaw

Bardzo fajny zestaw w przystępnej cenie, poręczna mała lampa, lakiery ładnie się rozprowadzają na płytce i mają dobre krycie wystarczą 2 warstwy. Kolory ładne ale dobrałam sobie inne też z Hi bo lubię zmieniać

Bardzo fajny zestaw

Dostałam ten zestaw na start mojej hybrydowej kariery :p było to 3 m-ce temu i do teraz korzystam z niego z zadowoleniem. W zasadzie w zestawie jest wszystko, co potrzebne jest na start. Lampa - mała, ale poręczna i spełnia swoje zadanie; do tego podstawowe lakiery i bloczki. Teraz dokupiłam sobie kilka kolorów również z HH (mają super kolory!) i ćwiczę dalej :)

Bardzo fajny:)

Fajny, basicowy zestaw. Wszystko co potrzeba w komplecie :) Sama "zabawa" z malowaniem i utwardzaniem też nie jest skomplikowana, nawet dla amatora. Zestaw kupiłam także młodszej siostrze jeszcze niepełnoletniej i widzę, że radzi sobie super ;) Ja sobie dokupiłam jeszcze inne kolory, bo te z zestawu były dla mnie niewystarczające.
Natomiast zestaw polecam! Lampa działa ok, jest poręczna i nie zabiera zbyt dużo miejsca (na plus), czas utwardzania tak, jak podał producent. Plus za blok polerski - dla mnie jeden z lepszych.

Super dla początkujacych

Jestem raczej początkująca jeśli chodzi o hybrydy i do niedawna paznokcie robiłam u kosmetyczki, ale postanowiłam sama spróbować i... nie sądziłam, że to takie łatwe! Lampa jest nieduża, ale spełnia swoje zadanie. Dołączony do zestawu lakier jest dość gęsty, ale raczej nie miałam problemów z rozprowadzeniem. Jest trwały (u mnie trzymał się ok. 2, 5 tygodnia ) chociaż dokupiłam sobie jeszcze dwa inne kolorki, na inne okazje;) )

Lakiery Hi Hibrid

Posiadam kilka lakierów tej firmy i moge je śmiało polecic . Trwałe i do tego śliczne kolorki . Mogę smiało polecac każdemu te lakiery bo sama na nich pracuje :)

Fajny pierwszy raz z hi hybrid

Jakiś czas temu zdecydowałam się na robienie hybryd w domowym zaciszu. Szukałam czegoś dobrego i niedrogiego. Po wielu opiniach wybór padł na hi hybrid.
Zestaw przyszedł do mnie po dwóch dniach, bezpiecznie zapakowany i kompletny. Całość była w małym, uroczym pudełeczku, niczym dla dziewczynki.
Lampa radzi sobie z utrwalaniem lakierów hi i nie tylko tej firmy, lakiery są bardzo dobre jakościowo. Aceton, cleaner, bloczek polerski i pilniczki działają normalnie czyli tak jak powinny. Lakier dołączony do zestawu jest bardzo ładny. Ma wygodny pędzelek, który ułatwia rozprowadzanie produktu aż po same skórki. Cały manicure spokojnie wytrzymuje 3-4 tygodnie. Szkoda trochę, że tylko jeden lakier jest dołączony, ale to szczegół. Minusem też jest brak wacików bezpyłowych w zestawie.
Na prawdę bardzo polecam, nie tylko początkującym.

Zestaw startowy do manicure hybrydowego

LAMPA BARDZO DOBRZE WYKONANA.
--bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik..
--aceton i cleaner fajnie działają bez zastrzeżeń.
--baza trzyma się paznokciach tak jak powinna

Nie zachwyca

Zestaw dostałam. I dobrze, bo jakbym go kupiła, to bym się zdenerwowała. Zrobiłam dwa podejścia.
Baza jest za gęsta, trudno nałożyć cieniutką warstewkę, która nie rozlewałaby się na boki.
Mleczny różowy lakier jest okropny - nie kryje tak jakbym oczekiwała, a jak dałam trochę więcej, to się rozpłynął brudząc skórę dookoła paznokcia. Szary lakier jest ok, maluje się nim idealnie, więc mam porównanie. Różowy jest beznadziejny. Czerwonego jeszcze nie próbowałam - zostawiłam go na trzecie podejście.
Jedyne, czego się nauczyłam robiąc sobie pierwsze hybrydy, to ich ściągania... Ale tu okazało się, że w zestawie bardzo by się przydały folijki do odmaczania paznokci oraz patyczki do zdejmowania lakieru.
Za każdym razem zmyłam od razu. Aceton już mi się prawie skończył. Jak mi złość przejdzie, to spróbuję jeszcze raz. Do trzech razy sztuka.

Aktualizacja:
Zrobiłam trzecie podejście z bazą innej firmy i kolorem red Orange i jest bosko. Różowy lakier był do niczego. Oddałam go koleżance która też stwierdziła, że jest niekomfortowy w użyciu. Chyba po prostu miałam pecha z tym jednym kolorem. Dlatego dodaję gwiazdki - zestaw ogólnie jest ok.

Hi hybrid

Zestaw bardzo fajny i poręczny dla początkujących. Dla chcących nauczyć się podstaw manicure hybrydowego lub do ćwiczeń precyzji nadaje się idealnie jako zestaw startowy lub zestaw przygotowujący

Dla poczatkujacych bardzo ok

- lampa poręczna, dobrze utwardza nawet mocno napigmentowany lakier
- kolory rozprowadzaja się równo, nie marszcza się i nie rozlewaja na skórki
- bloczek wytrzymał tylko kilka użyć, tak samo pilnik
- aceton i cleaner fajnie działają, bez zastrzeżeń.
- super top, nadaje połysk
- baza trzyma się paznokcia i chroni go od zniszczeń

Generalnie dobre produkty, warto jednak pamiętać że lampa nie ma oszalamiajacej mocy i niestety ciężko jej idzie np utwardzanie na jeden raz jaskrawych kolorów, ale w podwójnej czasowce wszystko jest ok.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Serdecznie polecam

Z całego serca moge polecić zestaw startowy tej firmy jest cudowny.
Pięknie zapakowany, lampa ma dużo pojedynczych światowek, jest dobrej jakości.
Dostalam dosyć dzikie kolory w akcji testowania tj. czerwony ostry, zielony i żółty.
Nie moge narzekać na krycie żadnego z tych kolorów choć przyznam że żółty delikatnie odstaje od reszty jeśli o to chodzi.
Lakiery sa trwałe, mają idelaną konayatencje, są łatwe w aplikacji a pędzelek wręcz idealny.
Do zestawu dołączone sa pilniki które u mnke sprawdzają się i są trwałe, natomiast jest mi chodzi o wielkość buteleczki acetonu oraz clenera mam pewne zastrzeżenia, lecz to można zawsze dokupić, nie kosztuje duzo.

Z nieuwagi pewnego dnia przedłużyłam sobie paznokcie na bazie z zestawu hi hybrid i CO NIESPODZIANKA ta baza sprawdza się do tego idealnie. Również Top tej firmy, bez konieczności przemyawania sprawdza się IDEALNIE.