Materiał Partnera

Przetestuj zestaw
kosmetyków NOURISH!

Oczyszcza, odżywia i nawilża – niezależnie od tego, co zafundowałaś swoim włosom. Dzięki nowej linii marki Aussie stają się tak gładkie, że powinno się zakazać jej stosowania!

Weź udział w teście i skorzystaj
z szansy zostania 1 ze 100
Recenzentek!

biorę udział!

O AUSSIE:

Początki marki Aussie sięgają 1979 roku, kiedy to biznesmen i stylista, Tom Redmond, podczas swojej podróży po Australii odkupił od tamtejszego chemika odżywkę, łączącą aż 36 australijskich składników naturalnych.

Intensywna odżywka 3 Minute Miracle Reconstructor, kiedyś znana jako Australian 3 Minute Miracle, wciąż uznawana jest za numer 1 wśród produktów tej kategorii!

Jednak
nadszedł czas,
by rozpocząć
nowy rozdział!

O AUSSIE NOURISH:

Nowa linia marki Aussie, NOURISH, jest wypełniona ekstraktem z nasion konopi. Te pozyskiwane w Australii rośliny są odporne na suszę, dlatego kosmetyki Aussie NOURISH zabójczo nawilżają i wygładzają przesuszone włosy – do tego stopnia, że zapytasz: czy to aby legalne? Zgłoś się do testu i pokaż niesfornym kosmykom, gdzie ich miejsce!

Szampon NOURISH

Zapomnij o rozwichrzonych włosach! Szampon
NOURISH w mgnieniu oka oczyszcza, a do
tego poskramia niesforne kosmyki.

Intensywna odżywka
NOURISH 3 MINUTE MIRACLE

Masz dosyć puszących się włosów? Intensywna
odżywka NOURISH 3 MINUTE MIRACLE nawilża
i wygładza je w zaledwie 3 minuty!

#HelpAustralia

Help Australia

Przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia i deklaracje pomocy wszystkim, których dotknęły pożary w Australii – miejscu szczególnie ważnym dla marki Aussie. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących udzielanej przez nas pomocy odwiedź poniższą stronę: www.aussiehair.com/help-australia

Zgłoś się

Tylko zalogowani Użytkownicy mogą wziąć udział w akcji.
Zaloguj się klikając w przycisk:

Zaloguj się
Wizaz.pl