Wizaz.pl - Conversation Between EEni and SylwiaS831

Wróć   Wizaz.pl > EEni

Notka

Conversation Between EEni and SylwiaS831
Pokazuję wpisy gości od 1 do 0 z 0
  1. SylwiaS831
    2013-06-04 13:48
    SylwiaS831
    Witam! Ja też znalazłam tę gwiazdę na facebooku.....i również jest to moja pierwsza taka nieprzyjemna sytuacja z allegro. Zawsze wszystko było w porządku, aż do teraz. Jutro kończę spór i ponoć allegro w przypadku oszustwa daje wytyczne co dalej....nie wiem czy nie obędzie się bez policji...ale też nie mam zamiaru darować ponad stu złotych. Sama jako pedagog wpajam dzieciom w szkole zasady o uczciwości i szanowaniu drugiego człowieka....a tej osobie te zasady chyba trzeba wbić do głowy inaczej, bo maile nie pomagają. Będę informowała Panią jak się sprawy mają. Może dobrze byłoby abyśmy miały stały kontakt...bo dwie oszukane to nie jedna. Mój adres mailowy to sylviast@wp.pl

    pozdrawiam. Sylwia Stolarek
  2. SylwiaS831
    2013-06-03 20:40
    SylwiaS831
    Witam serdecznie! Czy zmieniło się coś u Pani, czy otrzymała Pani podkład, pieniądze? Ja nadal nic i stwierdziłam,ze chyba nie ma co czekać ...i pora iść zgłosić sprawę na policję. Pozdrawiam. Sylwia Stolarek
  3. SylwiaS831
    2013-05-29 12:26
    SylwiaS831
    Witam! Ja zakupiłam podkład jeszcze wcześniej, bo 4 maja - do tej chwili nie otrzymałam ani podkładu ani pieniędzy Tydzień po zakupie otrzymałam maila po moim upomnieniu, że sprzedawca czeka na paczkę z podkładem. Wtedy dowiedziałam się,że sprzedała mi coś czego nie ma. Postanowiłam poczekać kilka dni ale po kolejnych dwóch tygodniach milczenia napisałam maila, potem kolejnego i kolejnego, zgłosiłam spór na allegro...odpowiedziała mi jedynie cisza zero kontaktu ze strony sprzedawcy. W niedzielę zdenerwowałam się strasznie i wystawiłam komentarz negatywny...bo jak długo można być cierpliwym. Po tym nagle otrzymałam maila,że pani Patrycja nie jest oszustką,że ma czas 30 dni na wysłanie towaru i ,że odpisywała na wszystkie moje maile co oczywiście nie jest prawdą, bo oprocz jednego maila nic nie otrzymałam. Zapewniła,że podkład do niej dotarł w piątek i na pewno go otrzymam (jak zobaczę to uwierzę). Jeśli jednak tak się nie stanie to zgłoszę w przyszłym tygodniu sprawę na policję.
  4. EEni
    2013-05-29 12:08
    EEni
    Witam, ponieważ nie mogłam się skontaktować z Panią na allegro, więc piszę tutaj. Zdaję się, że ja równiez tak jak Pani zostałam oszukana przez sprzedawcę z allegro paatii9327. Ja też kupiłam podkład Smashboxa 14 maja i do dnia dzisiajszego nie dostałam ani przesyłki ani żadnej odpowiedzi na maila. Czy Pani jakoś rozwiązała swój problem? Czy sprzedawca oddał Pani pieniądzę? Będę wdzięczna za info
    Pozdrawiam
    Eeni

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.