Kosmetyki Mixa Hyalu
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Wyniki testu
suplement diety OmegaMe od Health Labs Care
Wyniki testu
Avene Cicalfate
Chcę testować
kosmetyki CeraVe
Wyniki testu
oriflame signature
Chcę testować
Health Labs Care - Emulsja do demakijażu i oczyszczania Pure On
Wyniki testu
kosmetyki do włosów herbapol Polana
Chcę testować
suche szampony wella
Chcę testować
suplement diety  ShapeMe mix smaków od Health Labs Care
Laureaci
suplement diety VibeMe Health Labs Care
Laureaci
bandi anti dark spot
Laureaci
żel myjący Pure On
Wyniki testu
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Wyniki testu
SEYSSO - szczoteczka do zębów i pasta do zębów
Laureaci
Ziaja MED
Wyniki testu
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Wyniki testu
Biovax Sebocontrol
Laureaci
Suplement diety ShineMe
Wyniki testu
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Laureaci
ogłoszenie o prace wizaz kwc
Fotolia
Styl życia

O nas

O nas

Wizaz.pl to największy urodowy portal w Polsce. Powstał z pasji do kosmetyków, makijażu i pielęgnacji urody. To miejsce, w którym od 2000 roku Wizażanki spotykają się, by wymieniać doświadczenia i opinie o kosmetykach, radzą, jak dbać o urodę i rozmawiają o wszystkim, co dotyczy współczesnej kobiety. Unikatowa społeczność Wizaz.pl inspiruje do zmian, kreuje trendy, jest źródłem rzetelnej wiedzy o kosmetykach i pielęgnacji.

Recenzje w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów na Wizaz.pl to wiarygodne i rzetelne źródło opinii o kosmetykach, które od lat jest istotnym punktem na ścieżce zakupowej konsumenta. Tworzone w całości przez społeczność Wizaz.pl, od lat pomagają podejmować trafne decyzje.

Napisz do nas:

wizaz@burdamedia.pl – pytania techniczne, aktywacja konta, pytania dotyczące forum

kwc@burdamedia.pl – pytania o katalog kosmetyków, recenzje użytkowników

akcje.wizaz@burdamedia.pl– pytania o trwające i zakończone konkursy

 

Redakcja:

Aneta Wikariak
REDAKTOR NACZELNA
aneta.wikariak@burdamedia.pl

Marta Średnicka
WYDAWCA SERWISU
marta.srednicka@burdamedia.pl

Aneta Zygmuntowicz
Z-CA WYDAWCY
aneta.zygmuntowicz@burdamedia.pl

Laura Osakowicz
REDAKTOR 
laura.osakowicz@burdamedia.pl

Katarzyna Dobrzyńska
REDAKTOR
katarzyna.dobrzynska@burdamedia.pl

Sylwia Przygoda
REDAKTOR
sylwia.przygoda@burdamedia.pl

Dominika Zabost
REDAKTOR
dominika.zabost@burdamedia.pl

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
REDAKTOR
malgorzata.przybylowicz-nowak@burdamedia.pl

Marketing:

Agnieszka Około-Kułak
SENIOR BRAND MANAGER
agnieszka.okolo-kulak@burdamedia.pl

Beata Różalska-Klamińska
MARKETING MANAGER
beata.rozalska@burdamedia.pl

Katarzyna Zalewicz
JUNIOR BRAND MANAGER
katarzyna.zalewicz@burdamedia.pl

Zespół produktowy:

Anna Rucińska
HEAD OF COMMUNITIES
anna.rucinska@burdamedia.pl

Agata Dudar
MANAGER KLUBU RECENZENTKI
agata.dudar@burdamedia.pl

Agata Mróz
COMMUNITY MANAGER FORUM
agata.mroz@burdamedia.pl

 

Wizaz.pl

Burda Media Polska Sp. z o.o.

ul. Marynarska 15 (budynek New City)
02-674 Warszawa, Polska

Sylwia Rosik - Dyrektor Marketingu 2019 w konkursie Media Run
materiały PR
Newsy
Sylwia Rosik zdobyła tytuł Dyrektora Marketingu 2019 w konkursie Media Run
Tytuł Dyrektora Marketingu 2019 w konkursie Media Run w tym roku zdobyła Sylwia Rosik z L’Oréal Paris! Zapoznajcie się z jej osiągnięciami.

Tytuł Dyrektora Marketingu 2019 w kategorii uroda/kosmetyki/higiena konkursu Media Run został przyznany Sylwii Rosik, dyrektor marketingu Face Care L’Oréal Paris. Nagroda została przyznana za uruchomienie projektu, stworzonego we współpracy z serwisem wizaz.pl.           To pierwsza w Polsce platforma edukacyjna poświęcona pielęgnacji anty-agingowej: „Czas działa na Twoją korzyść”  ( @http_base@czasdzialanatwojakorzysc/ ) Jury doceniło nowatorskie rozwiązania i bliską współpracę marketera z medium, jakim jest serwis wizaz.pl, największy serwis urodowy w polskim internecie. Projekt jest efektem zaangażowania całego zespołu Face Care L’Oréal Paris kierowanego przez laureatkę oraz wizaz.pl (z portfolio Edipresse Polska S.A.), agencji  McCann, domu mediowego Starcom, agencji 121PR i Platinium Cast oraz firmy badawczej Kantar. Na zdjęciu:  Maja Kołodziejczyk - Senior Brand Manager L’Oreal Polska,  Anna Rucińska - Strategic Digital Manager Edipresse,  Katarzyna Chaber - Osińska - Dyrektor Komunikacji CPD L’Oreal Polska,  Monika Muszyńska - Dyrektor BR Digital Edipresse  Za każdym sukcesem stoi grono osób, za tym - mój zespół, w szczególności Maja Kołodziejczyk, Senior Product Manager i Eloise Muron, Group Product Manager Skin Care oraz wszyscy, którzy współtworzyli z nami tę niezwykłą platformę- mówi Sylwia Rosik. Gratulujemy laureatce i jej współpracownikom!

Makijaż
Influencerka Roku wybrana! Sprawdżcie, dlaczego nagrodziliśmy Klatex
Jak co roku, na Gali KWC wręczyliśmy nagrodę w kategorii "Influencerka Roku". Statuetkę otrzymała Klatex, którą nagrodziliśmy za eksperckość, wiarygodność oraz naturalność.

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w praskiej Butelkowni rozdaliśmy statuetki dla kosmetyków , które w katalogu Kosmetyku Wszech Czasów otrzymały najwyższe oceny. Oprócz nagród dla kosmetyków, jak co roku wręczyliśmy dwie nagrody specjalne. Jedną z nich otrzymała najbardziej aktywna recenzetka (gratulujemy Daria!), a drugą  postanowiliśmy wyróżnić Influencerkę - Klaudię Tarkę. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Wizaz.pl (@wizazpl) Mar 22, 2019 o 1:33 PDT Klaudia Tarka Infuencerką Roku 2019 według Wizaz.pl Klaudię na Instagramie czy YouTubie znajdziecie pod nazwą "Klatex", a kiedy już znajdziecie.... na pewno pozostaniecie z nią na długo. Ta dziewczyna ma nie tylko ogromną wiedzę o makijażu, ale także o pielęgnacji cery, bo studiuje kosmetologię. Tak o Klaudii przed wręczeniem jej statuetki mówiła nasza redaktor naczelna, Aneta Wikariak: W 2016 roku zaprosiliśmy ją do tutoriali w wizażowym cyklu "Wizażanki malują" i oczarowała nas. Od tamtego momentu z mikroinfluencerki stała się topową gwiazdą sieci, która skupia wokół siebie oddaną społeczność. Jest kreatywna, pracowita, zawsze w kontakcie ze swoimi fanami. Ale o naszym wyborze zaważyły trzy cechy. Eksperckość - Klaudia studiuje kosmetologię i jej fanki traktują ją jak skarbnicę wiedzy. Wiarygodność - jeżeli Klatex poleca kosmetyk, zabieg czy lifehack, to na pewno go przetestowała i jest przekonana, że działa. I naturalność - Klaudia jest sobą, jest blisko swoich fanów i mówi do nich: „nie wszystko musi być idealne”. Eksperckość, wiarygodność, naturalność. Z naszych ostatnich badań wynikło, ze właśnie za to Wizażanki kochają Wizaż. Skoro więc znalazłyśmy kobietę, która uosabia te trzy cechy, to któż inny mógł zostać Influencerką Roku? - mówiła redaktor naczelna Wizaz.pl,...

Kosmetyki na stole drewnianym
iStock
Styl życia
Poznajcie najlepszą Recenzentkę Grudnia katalogu KWC!
Kto został Recenzentką Grudnia i wygrywa WizażBox wypełniony po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!

Grudzień mimo stosunkowo niskich temperatur okazał się gorącym miesiącem w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. W ferworze świątecznych przygotowań chętnie dzieliłyście się opiniami na temat testowanych kosmetyków. Nic więc dziwnego, że w grudniu wzbogaciłyście KWC o ponad 6700 recenzji i 627 nowych produktów!  Tradycyjnie  najaktywniejszą z Was chcemy nagrodzić kosmetycznym zestawem.   W tym miesiącu po raz pierwszy Recenzentkę Miesiąca wyłaniała trzyosobowa komisja Wizaz.pl. Najaktywniejszą Recenzentkę Grudnia wybierałyśmy spośród  recenzentek zajmujących pierwszych 10 miejsc w rankingu . Pod uwagę brałyśmy przede wszystkim poziom merytoryczny recenzji i ich zgodność z zasadami KWC. Nie bez znaczenia była również liczba i jakość zgłoszeń nowych produktów do KWC oraz liczba pochwał otrzymanych od innych użytkowników. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe parametry nie miałyśmy wątpliwości, kogo nagrodzić za niezwykły zapał w rozwój katalogu KWC. Tytuł Recenzentki Grudnia otrzymuje: suzeta ! suzeta jest częścią społeczności Wizażanek od niemal trzech lat. Jest aktywna zarówno na forum Wizaz.pl jak i w katalogu KWC, gdzie od początku swojej aktywności  napisała aż 1187 recenzji ! W grudniu z kolei napisała 566 recenzji i dodała 30 produktów do bazy katalogu KWC. Recenzentka Grudnia najchętniej recenzowała Szampony (aż 92 recenzje) oraz balsamy i peelingi do ust (53 recenzje). suzeta , serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że z nami jesteś! W podziękowaniu za Twoją aktywność wysyłamy do Ciebie nasz Wizaż Box, w którym znajdziesz bestsellery i nowości kosmetyczne oraz  pakiet Wizażowych gadżetów . Tymczasem jest mi niezmiernie miło poinformować, że działa już ranking  Najaktywniejszych Recenzentek Stycznia ! Zasady konkursu pozostają takie same jak w grudniu, regulamin konkursu znajdziecie klikając w "Jak działa ranking" lub tutaj ....

Nagrody naczelnej Wizaz.pl
archiwum prywatne
Pielęgnacja
"Kobiety są dla nich zawsze na pierwszym miejscu" - 6 marek uhonorowanych Nagrodą Redaktor Naczelnej Wizaż.pl
Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl to nagroda, którą raz w roku przyznajemy firmom, które w sposób szczególny troszczą się o kobiety - nie tylko o ich urodę, ale też samopoczucie, rozwój osobisty oraz ich rolę w świecie. Zobaczcie, do kogo trafiła ona w tym roku.

Wizaż.pl od lat wraz z milionami Wizażanek nagrodami Kosmetyk Wszech Czasów wyróżnia najlepszej jakości produkty na polskim rynku. Wybieramy je na podstawie recenzji i ocen społeczności Wizaż.pl. W tym roku symbol najwyższej jakości czyli tytuł Kosmetyku Wszech Czasów dostało 46 kosmetyków , którym Wizażanki wystawiły najlepsze recenzje i noty. Ostatni rok udowodnił nam, jak ważne jest wspólne działanie, wsparcie i innowacyjność. Nasz serwis od początku istnienia starał się ułatwiać życie kobietom. Wizażanki tworzą niezwykłą społeczność, która chce pomagać innym, dzielić się swoją wiedzą. Cieszymy się, że są na rynku firmy, które mają podobne idee. I tak pojawił się pomysł Nagrody Redaktor Naczelnej Wizaż.pl - przyznawanej 6 czerwca. To data dla nas szczególna - urodziny naszego serwisu. W tym roku kończymy 21 lat! Tą nagrodą chcę podziękować markom, dla których kobieta jest zawsze na pierwszym miejscu. Przyznaje ją Redaktor Naczelna, ale oczywiście konsultuje ją z grupą fantastycznych kobiet i ekspertek w dziedzinie beauty czyli z redakcją Wizaż.pl. Wybór był trudny, ale jestem pewna, że sześciu laureatów to marki, które najbardziej na nią zasłużyły. Tą nagrodą chcę podziękować markom, dla których kobieta jest zawsze na pierwszym miejscu. Garnier (f irma L’Oreal Polska) -  za ideę kompleksowej i ekologicznej pielęgnacji ciała włosów, wspierającą kobiety i planetę Garnier wspiera kobiety w kompleksowej pielęgnacji ciała i włosów, gwarantując im, że produkty, które używają powstają w sposób bezpieczny dla naszej planety. Marka stworzyła nowoczesne fabryki i dba o plantacje, by mieć pewność, że jej kosmetyki są ekologiczne na każdym etapie powstawania. Na wyjątkowe uznanie zasługuje fakt, że...

Nasze akcje
Świąteczne zestawy marki Sielanka
Fryzury
Idealne zestawy na święta? Kosmetyki pachnące jeżyną, maliną i cynamonem od marki Sielanka
Współpraca reklamowa
Wella fryzury na święta
Fryzury
Szybkie i trwałe fryzury na Święta. Jak je zrobić, by cały wieczór wyglądały perfekcyjnie?
Współpraca reklamowa
kosmetyki do skóry z niedoskonałościami od CeraVe
Pielęgnacja
Wizażanki przetestowały dermokosmetyki do skóry z niedoskonałościami od CeraVe
Współpraca reklamowa
philips prezenty na święta
Fryzury
Stylizacyjne hity od Philips idealnym prezentem na Święta
Współpraca reklamowa
jak zrobić depilację IPL
Pielęgnacja
Jak prawidłowo wykonać depilację IPL w domu, aby dała jak najlepsze efekty?
Współpraca reklamowa
Akademia Syoss
Fryzury
Twoje włosy się puszą? Sprawdź, co radzi ekspert
Współpraca reklamowa
Gliss pielęgnacja włosów po lecie
Fryzury
Pielęgnacja włosów zniszczonych po lecie
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Testujemy kilka hitów do pielęgnacji i makijażu Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Trendy w paznokciach 2022
Manicure
Modne paznokcie 2022: Trendy z Instagrama - TOP 17 stylizacji 
Laura Grzelak Sylwia Przygoda
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost