Wizaz.pl - Conversation Between PannaPinka and Aurealia

Wróć   Wizaz.pl > PannaPinka

Notka

Conversation Between PannaPinka and Aurealia
Pokazuję wpisy gości od 1 do 1 z 1
  1. Aurealia
    2013-01-02 11:49
    Aurealia
    Cześć PannaPinka przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale nie było mnie troche na forum. Kiedy masz wyznaczony termin nast. egzaminu? Proszę Cię, nie załamuj się. Wiem, że jest to trudno zrobić, ale sama przez to przechodziłam. Już miałam nie podchodzic do egzaminu. Trzeba wierzyć w siebie, i nastepnym razem się uda Pozytywne nastawienie to podstawa. Ja nie pamietam nr samochodu, wiem, że pierwszym razem jechałam nr 13 i gościu był całkiem spoko. Potem miałam stycznośc z takim wysokim gostkiem w okularach, który okazał sie s☠☠☠☠ielem totalnym. Potem miałam Pana Pustułkę, nie pamietam nr samochodu, ale ten Pan to po prostu jest egzaminatorem z powołania - pomoże, uspokoi, naprawdę. Niestety ja byłam tak zestresowana na egzaminie że z własnej nieprzymuszonej woli go oblałam, az z b,olem mi wypisywał karte. No ale w końcu zdałam za 5 razem;0 u babki - beata nie pamietam nazwiska. taka młoda po 30.
  2. PannaPinka
    2012-11-15 18:43
    PannaPinka
    cześć przeczytałam niedawno na forum dl dziewczyn w trakcie kursu i już po że zdałaś w dąbrowie, własnie dziś oblałam na łuku... dostałam auto numer 18, nie wiem czy słyszałaś o nim, ale ja sie dowiedziałam wiele złego i w sumie doświadczyłam tego na właśniej skórze gdy nie mogłam wbić wstecznego, a później gdy mi sprzęgło przeskoczyło przy ruszaniu i auto zgasło. mój egzaminator miał na nazwisko cygan, może będziesz kojarzyć. masz może jakieś rady dla mnie? bo póki co jestem strasznie załamana tym oblaniem

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.