Wizaz.pl - Conversation Between gavra and emalia30

Wróć   Wizaz.pl > gavra

Notka

Conversation Between gavra and emalia30
Pokazuję wpisy gości od 1 do 1 z 1
  1. emalia30
    2011-06-03 10:23
    emalia30
    Hej
    Kochana płakać z tego powodu nie będę,ale też na pewno brać już udziału w pożałowanych konkursach,których nie zrozumie do końca...nie wiem...może lepiej się nie starać i zmalować coś na odwal bądz prawie nic i będzie się podobać

    pozdrawiam i dziękuję za te słowa
    miłego weekendu
  2. gavra
    2011-06-02 13:01
    gavra
    no nie wierzę! albo jestem niewidoma albo komputer mi się zepsuł albo jest inne wytłumaczenie które niestety do głowy mi nie przychodzi, a byłoby wytłumaczeniem na pytanie 'jak to do jasnej anielki jest mozliwe, że nie zobaczyłam ani Ciebie ani Natali na liście laureatów tego calego konkursu Delii?!' ta komisja to jakaś a la wizaz.pl? bo to w ogole bedzie porazka. jak dla mnie to w tej pseudokomisji znalazło się kilka 14-to latek, albo wstydliwych, zakompleksionych kobitek które nie wiedzą co znaczy słowo fantazja.. a już tym bardziej nie odróżniają barw wiosny. mówi Ci malarz - miałyście jedne najlepszych makijazy. oczywiście zaraz po moim haha - żartuje. ach, jakies wielkie wyróznienie powinno powędrowac chociazby za odwagę, za abstrakcję, za żywioł na oczach! przez to własnie nie szanuję inicjatyw konkursów

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.